Fryzjer w Tychach - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-25, 16:30   #91
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Fryzjer w Tychach

Jednak palmę pierwszeństwa w najgorszych fryzjerów w Tychach ma oczywiście GRAŻA na Bielskiej. Jest to najgorszy fryzjer w jakimkolwiek byłam. Na początku poinformowali mnie, że cena za strzyżenie jest 27 złotych, myślałam, że to cena za całe strzyżenie. Tak też mnie poinformowali. Najgorzej zmarnowane pięniedzę w moim życiu. Jednak w efekcie kazali mi zaplacić 45 złotych, bo myli, co robili tak świetnie, że byłam cała mokra, i za modelowanie, które to było przejechanie 2 razy prostownicą.

Jednak wisieńką na torcie jest to jak jestem obcięta, wyglądam jak facet. Wszyscy się ze mnie nabijają, nawet moja rodzina. Jednak według fryzjerka, Agnieszki, nie mogła mnie inaczej obciąć bo bym że wyglądała. Nie czułam się ładnie przed wizytą ale po niej czułam sie jak ostatni z***. Jest to najgorsza decyzja w moim życiu i żałuje, że tam poszłam. Mam nadzieje, że zbakrutują bo strzyć na pewno nie umieją. Jeżeli chcecie wygklądać jak faceci to idzie tam ale jak chcecie wyyglądać atrakcyjie to omijajcie to szerokim łukiem.


Nienawidze ich za to i mam nadzieje, że poważnie zbankrutują albo zamkną ten niby salon fryzjerski. Najlepiej gdyby tę kobiety wzięły się za strzyżenie psów bo ludzi nie umieją.
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 22:48   #92
anitaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Tychach

Dooorra wydaje mi sie ze to nie kwestia fryzury czy wygląda sie jak facet czy nie, nie sadzisz..? a bardziej genetyki..lub brzydoty...:/ popatrz na sławną modelke Agyness Deyn która ma krótkie włosy a wyglada pięknie.. . Jesli ktos ma urode faceta to nie ze wzgledu na krótkie włosy a na twarz i chodźby nie wiem co mu sie nie pomoze ja osobiscie chodze do Graży od lat i jestem super zadowolona.. kiedys wyglądałam jak szara myszka.. ale dzieki dobrze dobranej fryzurze i koloryzacji przez p. Grażyne zmieniłam się o 180 stopni. a co do ceny.. to róznica jest w strzyzeniu a w strzyzeniu i modelowaniu.. trzeba dobrze precyzowac swoje pytania. Bo jesli sie spytałas ile kosztuje strzyzenie to tez powiedzielie Ci dobrze ze kosztuje 27 zł.
Zresztą Graża na rynku jest juz od 19 lat i nigdy nie przeminie!!
I w ogóle jaką osobą musisz byc.. zeby zyczyc komus.. źle zeby zbankrutował.. czy to wina szefowej ze masz twarz jak facet..?
__________________

Edytowane przez anitaaaa
Czas edycji: 2008-07-03 o 12:13
anitaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 14:13   #93
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Fryzjer w Tychach

Nie mam męskich rysów twarzy, ale mam braci do których mimo wszystko jestem podobna, jak to rodzeństwo. Nie mam męskiej twarzy ale w stylu w jakim ona mnie obcieła każdy ma ochotę chodzić w czapkach aż włosy odrosną. Chodzi o to, że obcięła mnie tak, że wyglądałam jak Piast Kołodziej. Fryzura kompletnie nie pasowała ani do mojego kształtu głowy ani do mojego charakteru. Czy to przypadkiem nie jestem dobieranie fryzury?

Co do ceny to zostałam poinformowana, że CAŁA obsługa kosztuje 27 złotych, więc nie dziw się, że jestem zła jkeśli chodzi o cene.

Nie obrażaj mnie, że jestem nie wiadomo jaką osobą tylko dlatego, że uważam że osobą która czegoś nie umię a się tym zajmuje powinna zbamkrutować i przerzucić się na coś co umię. Talk samo myśle o lekarzach czy nauczycielach, którzy nie umieją wypełniać swojej pracy. Też powinni być zwolnieni z pracy.
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 19:25   #94
Annnuska
Przyczajenie
 
Avatar Annnuska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer w Tychach

A byl ktos moze u Igora w salonie u Pani Magdy L'oreal kolo sklepu z materacami???
Bo zastanawiam sie czy isc do niego czy do pani Magdy
Annnuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 21:21   #95
anitaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Tychach

Tak Dooorra z tym ze wczesniej pisałas nieco inaczej.. np "Nienawidze ich za to i mam nadzieje, że poważnie zbankrutują albo zamkną ten niby salon fryzjerski" to ze nie podobało Ci sie jak obcieła p.Agnieszka nie musisz odrazu zyczyc zeby cały salon zbankrutował... przeczytaj sobie jeszcze raz jakie rzeczy nawypisywałas w tamtym poscie..
I zastanawia mnie czy Ty jestes taaaaka idealna we wszystkim..? i czy nigdy nie popełniłas błędu..? w swojej parcy,
__________________
anitaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 22:37   #96
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Fryzjer w Tychach

prosze o natychmiastowe zaprzestanie tej dyskusji...wypowiedz na temat salonu Graza,czy i co zrobila i co sie komu nie podoba, powinien znalezc sie w watku na temat zlych fryzjerow, dlatego raz jeszcze prosze o nie ciagniecie tego , w innym przypadku zamkne watek
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 20:11   #97
guleczek
Rozeznanie
 
Avatar guleczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z komputerka :D
Wiadomości: 634
GG do guleczek Send a message via Skype™ to guleczek
Dot.: Fryzjer w Tychach

Ratunku! w sobote idę na wesele, myślicie że jutro się jeszcze gdzies zapiszę na sobote rano do fryzjera?
i co sądzicie o salonie AFRODYTA? chodziłam tam z mama i ona była zadowolona, ceny maja raczej niskie a panie sa przyjemne. Kosmetyczkę w tym salonie sobie chwalę bo robi piekne i tanie makijaze (wieczorowy 30 zł płaciłam). Jedyne co to mi fryzure studniówkową tragiczną pani w Afrodycie zrobiła... chciałam tam iść wycieniowac i wymodelowac włosy w sobote rano i nie wiem czy ryzykować...
__________________
Mam 152 cm wzrostu, małe jest piękne
67kg-->64,8kg-->45kg

Dbam o włosy- pokochałam moje kręciołki! STOP prostownicy!

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
guleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 14:05   #98
anii7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24
Dot.: Fryzjer w Tychach

Witam

Po pozytywnych opiniach postanowiłam,że wybiorę się do salonu p. Magdy Wolnik koło policji. Ile kosztuje tam baleyage? Koleżanka zapisała mnie do p. Ewy? Czy wiecie jaś ścina i czy umie dobrać fryzurę?
anii7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 15:47   #99
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Fryzjer w Tychach

od 2 lat chodze do Wojtka Krosnego - kiedys pracowal w salonie Jurowicz - kolo mkosciola mari magdaleny, a teraz u mariusza - swietnie obcina (Wojtek, nie Mariusz) przedewszystkim rowno - zarabiscie farbuje wlosy, a do tego jest mlody (i nieczesze w staroswieckie fryzurki) i co wazne slucha tego co ty bys chciala sobie zrobic na glowie - swietnie doradzi i zrobi tak jak chcesz...
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 13:14   #100
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: Fryzjer w Tychach

Z tego co wiem, to w TzG czesali fryzjerzy od Berendowicz and Kublin, dlatego nie chce mi sie wierzyc w jakieś panie z podrzędnych salonów fryzjerskich w małych Tychach...
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 00:30   #101
lola2013
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 43
Dot.: Fryzjer w Tychach

a co sadzicie o studio ab? na bohenskiego?
lola2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 19:46   #102
wiki1981tychy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Tychach

Witam , mam Pytanie na hotelowcu w stiudio AB pracowała pani Karolina fryzjerka, niestety juz tam nie pracuje , czy moze wie ktos gdzie teraz pracuje , bardzo mi zalezy na informacji , a fryzjer w którym pracowała nie chce udzielic mi takiej informacji (
wiki1981tychy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 23:09   #103
ania0011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Tychach

o ile mi wiadomo to karolina nigdzie nie pracuje i pewnie długo nie bedze planuje otworzyc swój salon ale dopiero w nastepnym roku...
ania0011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 14:57   #104
wiki1981tychy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Tychach

Dziekuje bardzo za wiadomosc , jesli juz otworzy pani karolina jakies studio fryzjerskie i bedzie ktos cos wiedział to prosze o wiadomosc , dzieki
wiki1981tychy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 22:45   #105
ierojustyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 23
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez lola2013 Pokaż wiadomość
a co sadzicie o studio ab? na bohenskiego?
Ja tam byłam.
Po raz 1 fryzjerka dokładnie zrozumiała o co mi codzi, obcieła mi tyle ile chciałam, a nie pół długości jak to zwykle ;/ 3 cm to 3cm nie 10 ;/

Tylko troche drogo.
Za mycie cieniowanie (pazurki głownie ) i prostowanie lekkie zapłaciłam 40zł mama mówi ze przeplacilam ,ale po tym co przezyłam ostatnio u fryzjera jestem b. zadowolona polecam,
obcinała mnie pani o czarnych włosach takich trochę na boba. ; )
ierojustyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 15:32   #106
margarettt90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Tychach

Na czym polega strzyżenie chińskim nożem na gorąco??? czy jest ono droższe od tradycyjnego strzyżenia???
margarettt90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 14:24   #107
Lyssea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer w Tychach

Witam
Orientuje się może któraś z was gdzie teraz pracuje pani Kasia z salonu Jurowicz ?
Niestety nie pamiętam jej nazwiska... Mam jednak nadzieję, że kojarzycie o kogo mi chodzi. )
Pozdrawiam
Lyssea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 12:46   #108
traudi
Raczkowanie
 
Avatar traudi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Fryzjer w Tychach

Pani Kasia Bronkowska, bo o nią na pewno chodzi, otworzyła swój salon na os. Balbina.
Tel. 0-32 725-69-27.
Sama do niej chodzę - świetnie farbuje i mam bardzo dobrze obcięte włosy.
traudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 17:23   #109
Lyssea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer w Tychach

Dzięki Traudi.
Istotnie pani Kasia jest świetną fryzjerką. Moją ulubioną.
Lyssea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 22:20   #110
Judyta90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Tychach

Może mi ktoś podać numer do Aldony? I powiedzcie mi czy dobrze robi fryzury studniówkowe? Jestem też ciekawa, czy ma odrazu w tym salonie jest kosmetyczka
Judyta90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 11:19   #111
Natala-a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Tychach

Witam!
Mam prośbę
W Tychach w budynku WKU przy ulicy Cyganeri 51 na pierwszym pietrze był do niedawna fryzjer nie pamiętam nazwy ale na pewno z Welli niestety te Panie się przeniosły a teraz jest tam inny fryzjer. Może ktoś wie gdzie teraz można znaleźć poprzednie właścicielki będę wdzięczna za informacje Pozdrawiam
Natala-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 12:08   #112
asik86
Raczkowanie
 
Avatar asik86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Earth
Wiadomości: 120
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez Natala-a Pokaż wiadomość
Witam!
Mam prośbę
W Tychach w budynku WKU przy ulicy Cyganeri 51 na pierwszym pietrze był do niedawna fryzjer nie pamiętam nazwy ale na pewno z Welli niestety te Panie się przeniosły a teraz jest tam inny fryzjer. Może ktoś wie gdzie teraz można znaleźć poprzednie właścicielki będę wdzięczna za informacje Pozdrawiam
Witaj, ten salon jest przeniesiony koło Kauflandu, nr telefonu maja ten sam.
Pozdrawiam
asik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 21:24   #113
Natala-a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez asik86 Pokaż wiadomość
Witaj, ten salon jest przeniesiony koło Kauflandu, nr telefonu maja ten sam.
Pozdrawiam
Mogłabyś mi napisać ten nr telefonu jak znasz bo ja tam zawsze wchodziłam "z ulicy" i sie umawiałam nie korzystałam z ich nr telefonu. Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam
Natala-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 16:46   #114
NaNa09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Tychach

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat studia Kaprys ?
Był tam ktoś ?
Jak oceniacie to miejsce ?
NaNa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 20:07   #115
kasiahipnoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12
Dot.: Fryzjer w Tychach

Dziewczyny prosze o pomoc szukam dobrej fryzjerki w tychach, ktora zrobilaby mi dobra fryzurke na wesele, interesuje mnie cos prostego bez udziwnien, dodam, ze ide jako gosc, a nie panna mloda.
Nie jestem z Tychow dlatego nie mam kompletnie pojecia gdzie pojsc, po przeczytaniu Waszych opinii myslalam o salonie pani Magdy Wojcik. Czy ktos tam moze byl na czesaniu przed jakas impreza? bardzo prosze o radę
kasiahipnoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 09:47   #116
Natala-a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Tychach

Czy ktos wie gdzie jest teraz studio fryzjerskie Gregor? Potrzebuje dokładny adres lub nr telefonu. Pozdrawiam

Edytowane przez Natala-a
Czas edycji: 2009-01-25 o 09:50
Natala-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 19:08   #117
moni_m
Przyczajenie
 
Avatar moni_m
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: SiLeSiA
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer w Tychach

Hej dziewczyny!
Może wątek troszkę przygasł, ale ja wraz z mamą wybieramy się na "test" fryzjerów . Postanowiłam więc napisać by odświeżyć wątek .
Wybieramy się do salonu Pani Doroty Wszołek Stokfisz przy ul. Wejchertów skuszone "profesjonalnym doborem fryzur" - cokolwiek miałoby to oznaczać oraz do Pani Magdy Wolnik z Cienistej 1.
Hmm...zobaczymy co wyniknie z tego , ja w każdym razie jestem pełna obaw jako że oprócz dentysty, wizyta u fryzjera właśnie przyprawia mnie o dreszcze
Mam nadzieję że będzie dobrze
moni_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 14:07   #118
pole690
Przyczajenie
 
Avatar pole690
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
GG do pole690
Dot.: Fryzjer w rzeszowie w auchanie Studio

Hej.Ja natomiast zdecydowanie odradzam salon fryzjerski w rzeszowie w auchanie dokladnie nie pamietam nazwy ale chyba Studio.Prosilam o fryzure na wesele zeby pani mi zrobila duze pukle a mialam na glowie barana drobniusienkie loczki,poprostu szok.Jak wrocilam do domu to nalozylam pianke prostujaca wlosy.Byla to niska,gruba dziewczyna i miala czarne wlosy.nie polecam!
pole690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 19:26   #119
anii7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24
Dot.: Fryzjer w Tychach

Miałam okazję farbować się w polecanym salonie p. Magdaleny Wolnik, która podobno czesała w Tancu z Gwiazdami. Pani Magdy nie było, więc poszłam do p. Ewy. I tego salonu nie polecam!
Poprosiłam fryzjerkę o dobór fryzury, oraz farbowanie grube pasemka jasny blond z ciemnymi. A było tak...
1. Propozycja fyzury- fryzjerka dała mi do oglądania katalog z fryzurami, aby cos sobie wybrac. Poprosiłam do poradę, to stwierdziła,że w takich jak mam jest mi ładnie, a jak chce zmiane, to cos mam sobie wybrac...
2. Kolor... do blond pasemek zaproponowała czerwone, to miały byc te ciemne... wybrałam brąz
Efekt koncowy: wyszłam z brazowymi włosami z jasnymi pasemkami, bardzo cienkimi,że ich widać nie było. Cena - zapłaciłam maksymalną cene,jaką mogłam w tej usłudze zapłacic. I tu kończę moją przygodę z tym salonem.

Po w/w przeżyciach fryzjerskich nadal szukałam i wreszcie znalazłam moją fryzjerkę
Gorąco polecam p. Agnieszke z Femme Fatale na Balbinie. Chciałam rozjaśnić włosy i ściąć na krótko. p. Agnieszka doradziła mi kolor i fryzure. Wyszłam z salonu mega zadowolona. teraz chodzę regularnie, fryzurkę mam tą samą, ale strzyżąc p. Agnieszka zawsze doda coś od siebie, mój mąż mówi,że się już przyzwyczaił,ze czasami ma nową żone..
Szukanie zakończone
anii7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 16:04   #120
Zetowiczka
Raczkowanie
 
Avatar Zetowiczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 53
Dot.: Fryzjer w Tychach

Odkopuję.
Możecie mi powiedzieć, czy istnieje jeszcze salon tredny hair na Starych Tychach? Ten na placu gdzie kiedys była Andromeda. A może możecie teraz polecic jakiegos dobrego fryzjera w Tychach?
Zetowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 10:34:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.