Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-27, 16:43   #1
AniolDobra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 179

Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..


Wiem, ze to nie ta kategoria, ale w kategorii "seks" nikt mi nie odpisuje

Miedzy mna a chlopakiem dochodzi do pieszczot, tzn "recznych". Nie piescilam jeszcze jego penisa ustami, bo na poczatku nie moglam sie przemoc, ale juz "dojrzalam" psychicznie do tego i chce wkoncu to zrobic, lecz martwi mnie jedna rzecz...
Gdy piescilam go reka, to zawsze z jego penisa wydobywa sie BARDZO DUZO EJAKULATU. Wiem ze to normalne i ze kazdy jest inny (mojemu poprzedniemu partnerowi nie lecialo tego az tak duzo). Do tego dochodzi zapach... jest BARDZO intensywny i niezbyt ladnie pachnie
Nie wiem czemu tak jest. On o siebie bardzo dba, bierze kapiel po 2, 3 razy dziennie, odzywia sie dobrze, nie je tlustych, ciezkich potraw...
To chyba juz jego natura.. Bardzo chce go tam piescic ustami, ale nie wiem jak sie przemoc co do tego ejakulatu... Boje sie ze mnie to obrzydzi, albo ze na sam zapach czy smak bede miala odruch wymiotny..
Odrazu mowie, ze z poprzednim partnerem tak nie mialam, zapach byl "fjany" i smak tez. A co do terazniejszego mojego parntera - nie obrzydza mnie on, i mam ochote na niego, tylko ten ejakulat... jest tego naprawde duzo..
Jest wogole na to jakis sposob ? Chyba zaden inny, jak to polknac niezaleznie od smaku i ciezkego zapachu
Nie wiem czy to wazne, ale znamy sie 3 lata , a mamy po 21
__________________
Deus Dona Me Vi..
AniolDobra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 16:49   #2
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

No to po prostu nie połykaj.
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 16:54   #3
AniolDobra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 179
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

no to co mam robic ? do buzi i wypluwac ? bez przesady........
__________________
Deus Dona Me Vi..
AniolDobra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 16:59   #4
paaaat
Rozeznanie
 
Avatar paaaat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 815
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

Cytat:
Napisane przez AniolDobra Pokaż wiadomość
no to co mam robic ? do buzi i wypluwac ? bez przesady........
Musisz koniecznie do buzi? Możesz go pieścić ustami, a skończyć może na Twoim ciele, np. piersiach, brzuchu. Przecież nie każda kobieta połyka.

Wysłane mobilnie.
__________________
Podejmuj decyzje, choć w głowie chaos,
wyrywa z butów ogromna ciekawość,
wybierzesz dobrze, ogarnie Cię radość.
paaaat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 17:50   #5
koala_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 20
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

Witaj. Skoro nie chcesz do buzi i wypluwać, to może poproś go, żeby powiedział, gdy będzie blisko i dokończysz inaczej niż ustami. To nie jest tak, że jak już zaczniesz go pieścić ustami, to musisz nimi dokończyć, przecież to nie jest obowiązkowe Poza tym wg mnie nie ma co przewidywać, że będzie źle smakować, bo źle pachnie: możesz kiedyś połknąć i się przekonać, czy ci to odpowiada, a jeśli nie, no to najwyżej więcej nie będziesz połykać. A jeżeli naprawdę martwi Cię ilość ejakulatu, to możesz chyba spróbować go pieścić ustami po jakimś względnie niedługim czasie od tego, gdy będzie miał jakiś orgazm, wtedy powinno być mniej tego płynu.
koala_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 17:55   #6
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

Cytat:
Napisane przez Dysia1990 Pokaż wiadomość
No to po prostu nie połykaj.
Dokładnie
Ja sama nie połykam bo mnie smak odtrąca i nawet po kilku latach się nie przemogłam. Przecież to normalnie, nie każda musi to połykać.
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 18:01   #7
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

Cytat:
Napisane przez Ieka Pokaż wiadomość
Przecież to normalnie, nie każda musi to połykać.
Też nie ogarniam, gdzie problem. Każdy wyznacza łóżkowe standardy we własnej sypialni.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-27, 18:02   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

Cytat:
Napisane przez AniolDobra Pokaż wiadomość
no to co mam robic ? do buzi i wypluwac ? bez przesady........
No dokładnie bez przesady- trza zacisnąć oczy - nie zęby i czynić swoją powinność

A na serio- to ty decydujesz co i jak, a jak chłopu to nie będzie odpowiadało- dac mu spróbować
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2014-06-27 o 18:03
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 18:04   #9
AniolDobra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 179
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

Ale nie chodzi mi o sperme !!! Chodzi mi o ejakjlat, ktory wydobywa sie odrazu gdy mu staje.... wiec jak bede go piescic ustami, to wiadomo ze to bede miec w ustach. Nie chodzi mi o to, ze dojdzie w moich ustach......
__________________
Deus Dona Me Vi..
AniolDobra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 18:04   #10
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

Cytat:
Napisane przez Dysia1990 Pokaż wiadomość
No to po prostu nie połykaj.
To nie kafeteria. Postaraj sie troche trzymac poziom. Jak nie masz nic ciekawego do napisania, to lepiej nic nie pisz.

Autorko, wydaje mi sie, ze on moze miec jakas infekcje. Czeste kapiele i odpowiednia higiena nie przesadzaja o niczym, a wrecz przeciwnie - czestym myciem i kapielami mogl sobie naruszyc równowage bakteryjna i zwiekszyc podatnosc na infekcje. Brzydki zapach tych okolic nie bierze sie znikad, w szczegolnosci, ze masz porównanie z innym partnerem i doslownie mówiac czujesz, ze cos jest nie tak.

Jezeli nie chcesz tego robic, to nie zmuszaj sie. Porozmawiaj z nim jednak.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 18:08   #11
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

To w takim razie to PREEJAKULAT, ejakulat to sperma Autorko. Coz, facet ma chyba jakas infekcje. Preejakulat jest przezroczysty, w zasadzie bezwonny i wcale nie jest go duzo.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-27, 18:09   #12
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

Cytat:
Napisane przez AniolDobra Pokaż wiadomość
Ale nie chodzi mi o sperme !!! Chodzi mi o ejakjlat, ktory wydobywa sie odrazu gdy mu staje.... wiec jak bede go piescic ustami, to wiadomo ze to bede miec w ustach. Nie chodzi mi o to, ze dojdzie w moich ustach......
Czyli chodzi Ci o PREejakulat, bo ejakulat to sperma.


Cindirella - ale przecież to była normalna, logiczna rada. Skoro dziewczyna chce pieścić faceta ustami ale nie chce połykać, to niech nie połyka - po stopniu zaawansowania wiedzy logiczny jest wniosek, że ona może sobie w ogóle nie zdawać sprawy, że nie każdy seks oralny się musi kończyć połykaniem.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 18:11   #13
AniolDobra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 179
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

W takim razie przepraszam. Chodzilo ki o preejakulat
__________________
Deus Dona Me Vi..
AniolDobra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 19:05   #14
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;47070365]To nie kafeteria. Postaraj sie troche trzymac poziom. Jak nie masz nic ciekawego do napisania, to lepiej nic nie pisz. [/QUOTE]
Nie napisałam niczego co upoważniłoby Cię do zwracania mi uwagi. W tym momencie chyba Ty pokazujesz swój poziom przyczepiając się do normalnego posta.




---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez AniolDobra Pokaż wiadomość
W takim razie przepraszam. Chodzilo mi o preejakulat
No to faktycznie dziwne, że ma nieprzyjemny zapach. Preejakulat powinien być bezwonny, więc może zwróć mu delikatnie uwagę, żeby poszedł do lekarza bo to może być jakaś infekcja.
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 19:25   #15
Kocica84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 320
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;47070365]To nie kafeteria. Postaraj sie troche trzymac poziom. Jak nie masz nic ciekawego do napisania, to lepiej nic nie pisz.

Autorko, wydaje mi sie, ze on moze miec jakas infekcje. Czeste kapiele i odpowiednia higiena nie przesadzaja o niczym, a wrecz przeciwnie - czestym myciem i kapielami mogl sobie naruszyc równowage bakteryjna i zwiekszyc podatnosc na infekcje. Brzydki zapach tych okolic nie bierze sie znikad, w szczegolnosci, ze masz porównanie z innym partnerem i doslownie mówiac czujesz, ze cos jest nie tak.

Jezeli nie chcesz tego robic, to nie zmuszaj sie. Porozmawiaj z nim jednak.[/QU

Hej czytając tego posta też tak pomyślałam że może mieć jakąś infekcje i lepiej powinien udać sie do lekarza bo to nie jest normalne jak z penisa wydobywa sie brzydko pachnący płyn: I lepiej niech juz sie tyle nie kąpie pamiętając oczywiście przysłowie " częste mycie skraca życie". Porozmawiaj z nim o tym
Kocica84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 19:54   #16
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

Zapach spermy u niektórych panów zależy od tego co jedzą i piją.
Tłuste, smażone, ostro przyprawione, dużo czosnku i cebuli, przewaga w diecie mięsa , alkohol , mało warzyw i owoców nieprzyjemny zapach wzmaga.
Więcej owoców i warzyw polepsza smak i zapach . A już sok ananasowy robi spermę nawet smaczną. Wyczytałam to przed chwilą.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 20:35   #17
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

A ile spermy z niego wyplywa na raz? Moze ten typ po prostu tak ma, ze produkuje tego wiecej? A przemoc sie mozesz probowac zwyczajnie o tym nie myslac tylko dzialajac spontanicznie. Albo po prostu sprobuj, czy smakuje zle i najwyzej przestaniesz. W koncu nie musisz mu mowic, ze zamierzasz go tak piescic.

Edytowane przez 9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Czas edycji: 2014-06-27 o 20:36
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 21:26   #18
men33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 325
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

do buzi a potem daj mu całusa, siebie sie chyba nie brzydzi a jak puści pawia to powiesz "no widzisz kochanie jak to smakuje" i masz problem z głowy.
men33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 21:35   #19
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

Nie ogarniam zagadnienia. Przecież nie ma przymusu połykania.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-27, 22:13   #20
AniolDobra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 179
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Nie ogarniam zagadnienia. Przecież nie ma przymusu połykania.
Przeczytaj odpowiedzi i to co pisałam

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

[1=9bfc43f248fa3dd370e3b64 5ec22fc32ebbe1d0f;4707209 5]A ile spermy z niego wyplywa na raz? Moze ten typ po prostu tak ma, ze produkuje tego wiecej? A przemoc sie mozesz probowac zwyczajnie o tym nie myslac tylko dzialajac spontanicznie. Albo po prostu sprobuj, czy smakuje zle i najwyzej przestaniesz. W koncu nie musisz mu mowic, ze zamierzasz go tak piescic.[/QUOTE]

Spermy nie produkuje znowu az tak wiele, normalnie. Za to tego preejakulaty ogromne ilosci... wystarcza same pocalunki i juz ma mokre bokserki... Gdy go masuje tam reka to potem mam cala reke w tym, jakbym rece wodą myła..
__________________
Deus Dona Me Vi..
AniolDobra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 22:22   #21
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

Cytat:
Napisane przez AniolDobra Pokaż wiadomość
Przeczytaj odpowiedzi i to co pisałam

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------



Spermy nie produkuje znowu az tak wiele, normalnie. Za to tego preejakulaty ogromne ilosci... wystarcza same pocalunki i juz ma mokre bokserki... Gdy go masuje tam reka to potem mam cala reke w tym, jakbym rece wodą myła..
Kochana, czytania ze zrozumieniem nie musisz mnie uczyć. Nadal podtrzymuję swoją odpowiedź: czy to sperma, czy inna wydzielina- niczego nie musisz połykać. Każdy sam ustala granice w kontaktach intymnych z partnerem
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 00:29   #22
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

Wcale nie musisz uprawiać tej formy miłości, najwyraźniej Ci to nie odpowiada (przynajmniej z tym partnerem). Nabawisz się jakiejś awersji w końcu.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 09:13   #23
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

Czytajcie ze zrozumieniem! Nie chodzi o spermę tylko o preejakulat

Napisz jakbyś określiła ten przykry zapach? Potu, infekcji, nie mycia się, proszku do prania, mydła ?
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 10:29   #24
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

Wyslij go do lekarza. I podpytaj czy zawsze tak mial.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 10:39   #25
AniolDobra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 179
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Czytajcie ze zrozumieniem! Nie chodzi o spermę tylko o preejakulat

Napisz jakbyś określiła ten przykry zapach? Potu, infekcji, nie mycia się, proszku do prania, mydła ?
To normalny zapach preejakulatu, ale taki ostry, wyczuwam go juz wtedy gdy np calujemy sie a on jest caly UBRANY. Zapach jest tak mocny ze az przez ubranie go czuc. I to tak jakby sie nie myl TUZ PRzED spotkaniem ze mna.. tez myslalam ze to infekcja bo moj poprzedni partner mial ten zapach taki podniecajacy... w dodatku jest tego strsznie duzo, cala bielizne ma mokra, kiedys sie rozbieral i powiedzial "oo fujjj" :/ tak jakby go brzydzilo to ze tego tak duzo wydziela, a nie "normalnie"
__________________
Deus Dona Me Vi..
AniolDobra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 10:59   #26
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

Cytat:
Napisane przez AniolDobra Pokaż wiadomość
To normalny zapach preejakulatu, ale taki ostry, wyczuwam go juz wtedy gdy np calujemy sie a on jest caly UBRANY. Zapach jest tak mocny ze az przez ubranie go czuc. I to tak jakby sie nie myl TUZ PRzED spotkaniem ze mna.. tez myslalam ze to infekcja bo moj poprzedni partner mial ten zapach taki podniecajacy... w dodatku jest tego strsznie duzo, cala bielizne ma mokra, kiedys sie rozbieral i powiedzial "oo fujjj" :/ tak jakby go brzydzilo to ze tego tak duzo wydziela, a nie "normalnie"
Pytanie: zawsze tak mial?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 11:38   #27
bosman69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 273
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

TO ma za każdym razem podczas loda wypluwac preejakulat?
super rady
bosman69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 12:32   #28
AniolDobra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 179
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Pytanie: zawsze tak mial?
Nie wiem, nie pytalam go o to. Nie mowilam mu nawet o tym, ze to dziwne, wogole nie poruszalismy tego tematu, bo my dopiero zaczynamy "ten etap" i nie chce go urazic (choc znamy sie 3 lata)
Piescilismy sie dopiero 2 razy, wiec nie wiem czy za kazdym razem tak ma i czy mial od zawsze, moze faktycznie po prostu nie wzial kapieli przed spotkaniem ze mną.

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez bosman69 Pokaż wiadomość
TO ma za każdym razem podczas loda wypluwac preejakulat?
super rady
Heh no wlasnie...
__________________
Deus Dona Me Vi..
AniolDobra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 12:47   #29
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

Cytat:
Napisane przez AniolDobra Pokaż wiadomość
Nie wiem, nie pytalam go o to. Nie mowilam mu nawet o tym, ze to dziwne, wogole nie poruszalismy tego tematu, bo my dopiero zaczynamy "ten etap" i nie chce go urazic (choc znamy sie 3 lata)
Piescilismy sie dopiero 2 razy, wiec nie wiem czy za kazdym razem tak ma i czy mial od zawsze, moze faktycznie po prostu nie wzial kapieli przed spotkaniem ze mną.
Loda chcesz mu robic a wstydzisz sie porozmawiać? Gdzie ten swiat zmierza. Znasz go 3 lata i sie wstydzisz zapytac czy zawsze ma tak dużo preejakulatu, bo to dziwne i się boisz, że może ma infekcje. Faktycznie straszne
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 12:54   #30
AniolDobra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 179
Dot.: Bardzo dużo ejakulatu i zbyt intensywny zapach..

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Loda chcesz mu robic a wstydzisz sie porozmawiać? Gdzie ten swiat zmierza. Znasz go 3 lata i sie wstydzisz zapytac czy zawsze ma tak dużo preejakulatu, bo to dziwne i się boisz, że może ma infekcje. Faktycznie straszne
NIE, NIE WSTYDZE SIE, TYLKO NIE CHCE GO URAZIC. To chyba logiczne, bo on moze myslec ze to normalny zapach, bo nie wie jaki zapach maja inni faceci.
__________________
Deus Dona Me Vi..
AniolDobra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-30 00:56:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.