Torebki Chanel - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-14, 21:34   #61
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
I tak kupisz
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 21:39   #62
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
Rilla i jak było na Florydzie? Moi znajomi, którzy tam byli to zachwalają, ale mimo wszystko fajnie poznać inną opinię

I jeszcze pytanie jak wygląda kwestia wizy?


. Medium jest optymalny, ale chcę przymierzyć jeszcze small.
Jeśli chodzi o Florydę, to podobało nam się, ale mieszkać tam bym chyba nie chciała - cały czas miałam wrażenie, że jak się człowiek trochę za bardzo rozpędzi, to wpadnie do jakiejś wody Mieszkaliśmy w Miami Beach i to typowy kurort. Bardzo dużo ludzi z Ameryki Południowej, wszędzie się słyszy hiszpański. Poza faktem, że ulicami raz za razem przemykało lamborghini w fantazyjnym kolorze albo inne porsche, to nie różni się bardzo od nadmorskich kurortów na całym świecie. Bardzo podobało mi się samo Miami - przepiękne widoki, boskie jedzenie, ale po 10 dniach bez żalu pojechaliśmy na północ, aż do Chicago. Wizę robiliśmy w listopadzie, nie było problemów.

Jeśli chodzi o wymiary, medium jednak dla mnie minimalnie za mała, no i nie da się jej nosić jako crossbody. To będzie moje pierwsza i pewnie przez długi czas jedyna torebka Chanel, więc chciałabym, żeby była maksymalnie uniwersalna.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 21:43   #63
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość

Ja nie jestem fanką tych butów i w dodatku źle w nich wyglądam. Wolę baleriny lub obcasy
Zerknęłam za to na twój insta. Pasują
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 21:45   #64
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
Ja nie jestem fanką tych butów i w dodatku źle w nich wyglądam. Wolę baleriny lub obcasy
Zerknęłam za to na twój insta. Pasują
zawsze umiesz mi cudownie doradzić
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 21:54   #65
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Florydę, to podobało nam się, ale mieszkać tam bym chyba nie chciała - cały czas miałam wrażenie, że jak się człowiek trochę za bardzo rozpędzi, to wpadnie do jakiejś wody Mieszkaliśmy w Miami Beach i to typowy kurort. Bardzo dużo ludzi z Ameryki Południowej, wszędzie się słyszy hiszpański. Poza faktem, że ulicami raz za razem przemykało lamborghini w fantazyjnym kolorze albo inne porsche, to nie różni się bardzo od nadmorskich kurortów na całym świecie. Bardzo podobało mi się samo Miami - przepiękne widoki, boskie jedzenie, ale po 10 dniach bez żalu pojechaliśmy na północ, aż do Chicago. Wizę robiliśmy w listopadzie, nie było problemów.



Jeśli chodzi o wymiary, medium jednak dla mnie minimalnie za mała, no i nie da się jej nosić jako crossbody. To będzie moje pierwsza i pewnie przez długi czas jedyna torebka Chanel, więc chciałabym, żeby była maksymalnie uniwersalna.
Dziękuję



Rozumiem ja znowu jestem za mała do jumbo. Ale będę jeszcze mierzyć może się przekonam pod koniec maja zdam relację.


Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
zawsze umiesz mi cudownie doradzić

Do usług
Metis Ci raz odradziłam :P

A powiedz jeszcze czy te espadryle mają skórzany cc czy taki z kamyczków?
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 21:55   #66
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
Dziękuję



Rozumiem ja znowu jestem za mała do jumbo. Ale będę jeszcze mierzyć może się przekonam pod koniec maja zdam relację.





Do usług
Metis Ci raz odradziłam :P

A powiedz jeszcze czy te espadryle mają skórzany cc czy taki z kamyczków?
nie podobają mi się te kamyczki są gładkie, czarne
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 21:59   #67
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
Dziękuję



Rozumiem ja znowu jestem za mała do jumbo. Ale będę jeszcze mierzyć może się przekonam pod koniec maja zdam relację.

?
A można zapytać, ile masz wzrostu? Ja 172, ale jestem raczej drobnej budowy. Najwcześniej będę mogła poprzymierzać w kwietniu, o ile zdążą mi otworzyć butik w Sztokholmie, jeśli nie, to pewnie namówię męża na weekend w Berlinie, jak się zrobi trochę cieplej. Gapa za mnie, bo 2 tygodnie temu byłam w Harrodsie, ale wszyscy byliśmy padnięci po całodziennym zwiedzaniu Londynu i jakoś zabrakło motywacji, żeby poczłapać do Chanel...
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-14, 22:02   #68
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
nie podobają mi się te kamyczki są gładkie, czarne

To ok też uważam, że takie lepsze.
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 05:38   #69
Pestka_89
Raczkowanie
 
Avatar Pestka_89
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 43
Dot.: Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
Na 2 lub 3 tygodnie. Ale póki co to odległy cel
Japonia jest na mojej liście. TŻ niestety nie jest przekonany. Wiosną musi być tam pięknie. Rozmarzyłam się
Jeśli byłaby możliwośćto ja wybrałabym się na 3 tygodnie, można wiedzieć ile mniej więcej trzeba zapłacić za taką wycieczke?
Czemu mąż nie jest co do Japonii? Zgadzam się wiosną musi być tam pięknie ja celowałam w lipiec ale narazie takie wakacje nie są na moją kieszeń.
Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
Widziałam kiedyś ten filmik. Do mnie rozmiar jumbo w ogóle nie przemawia. Medium jest optymalny, ale chcę przymierzyć jeszcze small.
ja oglądałam jeszcze inny filmik. Czemu nie chcesz jumbo? Za duży? Ja porównywałam do maxi i medium, jeśli miałabym wybierać między small a medium to wziełabym ten drugi rozmiar, small wg mnie jest za mała.
Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Brać czy nie brać espadryli? Oto jest pytanie
Ja bym brała, chyba że nie jesteś przekonana do końca. Z butów chanel to podobają mi się jeszcze balerinki.

Edytowane przez Pestka_89
Czas edycji: 2016-03-15 o 05:39
Pestka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 07:19   #70
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
A można zapytać, ile masz wzrostu? Ja 172, ale jestem raczej drobnej budowy. Najwcześniej będę mogła poprzymierzać w kwietniu, o ile zdążą mi otworzyć butik w Sztokholmie, jeśli nie, to pewnie namówię męża na weekend w Berlinie, jak się zrobi trochę cieplej. Gapa za mnie, bo 2 tygodnie temu byłam w Harrodsie, ale wszyscy byliśmy padnięci po całodziennym zwiedzaniu Londynu i jakoś zabrakło motywacji, żeby poczłapać do Chanel...

Mam 161cm i dość drobną budowę. Jak noszę sporą torebkę to czuję się jak tragaż

Cytat:
Napisane przez Pestka_89 Pokaż wiadomość
Jeśli byłaby możliwośćto ja wybrałabym się na 3 tygodnie, można wiedzieć ile mniej więcej trzeba zapłacić za taką wycieczke?
Czemu mąż nie jest co do Japonii? Zgadzam się wiosną musi być tam pięknie ja celowałam w lipiec ale narazie takie wakacje nie są na moją kieszeń.

ja oglądałam jeszcze inny filmik. Czemu nie chcesz jumbo? Za duży? Ja porównywałam do maxi i medium, jeśli miałabym wybierać między small a medium to wziełabym ten drugi rozmiar, small wg mnie jest za mała.


Ja bym brała, chyba że nie jesteś przekonana do końca. Z butów chanel to podobają mi się jeszcze balerinki.

Około 250-300€ za dobę od osoby. Także 3 tygodniowy wypad kosztuje już sporo. I nie wiem czy 3 tygodnie to nie za długo dla mnie
Mój TŻ ma problem z akceptacją niektórych kuchni. Japonia to w ogóle nie jego klimat, jak i Tajlandia. Jeżeli tam polecimy to będę się musiała poświęcić i jadać w restauracjach z europejską kuchnią. Szkoda bo ja lubię próbować innych kulinarnych smaków. Od razu zaznaczam, że fast foody w moim przypadku odpadają

Masz rację, że small jest chyba za mała Medium będzie dla mnie idealna
Podejmę decyzję w maju. Chcę wtedy kupić baleriny i przy okazji pomierzę torebki

Edytowane przez Dominicana
Czas edycji: 2016-03-15 o 07:23
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 08:17   #71
Pestka_89
Raczkowanie
 
Avatar Pestka_89
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 43
Dot.: Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
Mam 161cm i dość drobną budowę. Jak noszę sporą torebkę to czuję się jak tragaż
Ja mam 165cm i również jestem drobnej budowy, a celuje w jumbo moim zdaniem najlepiej jest przymierzyć, choć za dużych torebek też nie lubię bo czuje się przytłoczona.

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
Około 250-300€ za dobę od osoby. Także 3 tygodniowy wypad kosztuje już sporo. I nie wiem czy 3 tygodnie to nie za długo dla mnie
Mój TŻ ma problem z akceptacją niektórych kuchni. Japonia to w ogóle nie jego klimat, jak i Tajlandia. Jeżeli tam polecimy to będę się musiała poświęcić i jadać w restauracjach z europejską kuchnią. Szkoda bo ja lubię próbować innych kulinarnych smaków. Od razu zaznaczam, że fast foody w moim przypadku odpadają

Masz rację, że small jest chyba za mała Medium będzie dla mnie idealna
Podejmę decyzję w maju. Chcę wtedy kupić baleriny i przy okazji pomierzę torebki
To sporo, a nie mysleliście pojechać z jakimś biurem podróży? Ja za wycieczke do Meksyku musiałabym zapłacić 700ÂŁ za 2 tygodnie plus jakieś pieniądze dla siebie, mojej koleżance się udało polecieć za 500ÂŁ.
Możesz zawsze z restauracji wziąć sobie coś na wynos ja również lubię próbować innych kuchni także nie odmówiłabym sobie pójścia do jakiejś dobrej restauracji. Tak w ogóle to planuję na 30 urodziny lecieć do Las Vegas ale mam jeszcze trochę czasu i też pewnie tylko na 10dni nie więcej.
Myślę że medium powinna być wporządku, ale na wszelki wypadek przymierz i jumbo. Jakie chcesz balerinki sobie kupić? Mi się podobają te klasyczne.

Edytowane przez Pestka_89
Czas edycji: 2016-03-15 o 08:23
Pestka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 10:17   #72
Lerra
Raczkowanie
 
Avatar Lerra
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 386
Dot.: Torebki Chanel

Z tego co sie dowiedzialem z innego forum ze we Francji ceny na razie takie same ))
Pestka_89 na lancuchu nie mam na razie problemu tylko gdzie rączka sie trzyma..
na tych okrągłych czesciach ..
OnaZakupoholik a czy masz kogos zaufanego kto by mógł kupic .. bo osobiscie znam edna osobe ktura tym sie zajmuje ale tylko w Londynie ..
wolałam by chyba zaplacic cie 1000 zl ale zeby miec ten boy ..
bo jest w prawie nie do zdobycia
espadryli super trzymam czuki ))
Lerra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 21:20   #73
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez Pestka_89 Pokaż wiadomość
Ja mam 165cm i również jestem drobnej budowy, a celuje w jumbo moim zdaniem najlepiej jest przymierzyć, choć za dużych torebek też nie lubię bo czuje się przytłoczona.


To sporo, a nie mysleliście pojechać z jakimś biurem podróży? Ja za wycieczke do Meksyku musiałabym zapłacić 700ÂŁ za 2 tygodnie plus jakieś pieniądze dla siebie, mojej koleżance się udało polecieć za 500ÂŁ.
Możesz zawsze z restauracji wziąć sobie coś na wynos ja również lubię próbować innych kuchni także nie odmówiłabym sobie pójścia do jakiejś dobrej restauracji. Tak w ogóle to planuję na 30 urodziny lecieć do Las Vegas ale mam jeszcze trochę czasu i też pewnie tylko na 10dni nie więcej.
Myślę że medium powinna być wporządku, ale na wszelki wypadek przymierz i jumbo. Jakie chcesz balerinki sobie kupić? Mi się podobają te klasyczne.

Pestka póki co jesteśmy na etapie powolnego odkładania pieniędzy niestety Galapagos jest drogie. Byłoby taniej gdybyśmy się zdecydowali na jakąś grupową wycieczkę, ale to zdecydowanie nie dla nas. A w kwestii jedzenia to ja jestem trochę sentymentalistką uwielbiam usiąść w knajpie i cieszyć się nie tylko jedzeniem, ale i atmosferą panującą w restauracji ale jakoś dam radę. Dla TŻ on się też poświęca dla mnie

Las Vegas extra pomysł. W Las Vegas chętnie bym trochę pobalowała w Vegas kac Vegas jest obowiązkowy


Chcę beżowe lub czarne baleriny a najlepiej obie pary trzymajcie kciuki aby były rozmiary zaraz bukuje właśnie hotel na majowy wypad


Magda espadryle kupione?
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 21:27   #74
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
Pestka póki co jesteśmy na etapie powolnego odkładania pieniędzy niestety Galapagos jest drogie. Byłoby taniej gdybyśmy się zdecydowali na jakąś grupową wycieczkę, ale to zdecydowanie nie dla nas. A w kwestii jedzenia to ja jestem trochę sentymentalistką uwielbiam usiąść w knajpie i cieszyć się nie tylko jedzeniem, ale i atmosferą panującą w restauracji ale jakoś dam radę. Dla TŻ on się też poświęca dla mnie

Las Vegas extra pomysł. W Las Vegas chętnie bym trochę pobalowała w Vegas kac Vegas jest obowiązkowy


Chcę beżowe lub czarne baleriny a najlepiej obie pary trzymajcie kciuki aby były rozmiary zaraz bukuje właśnie hotel na majowy wypad


Magda espadryle kupione?
Twój i mój TŻ to klony? poświęcają się dla nas kocham restauracje

zamówiłam pani Agata będzie kupować
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 21:45   #75
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Twój i mój TŻ to klony? poświęcają się dla nas kocham restauracje



zamówiłam pani Agata będzie kupować

Haha nie wiem może choć wątpię dziś byłam z moim D. i znajomymi w kawiarni. Uwielbiam ten klimat a jeszcze w dodatku zjadłam takie pyszne ciasto i piłam przepyszną gorącą czekoladę. Lepsza była tylko w Sprüngli w Zürich'u (btw. Sprüngli polecam jeżeli będziecie w CH lub Dubaju - najlepsza cukiernia ever). Teraz brzuch mam jak balon


zdjęcie na insta będzie ???

Edytowane przez Dominicana
Czas edycji: 2016-03-15 o 21:53
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 22:09   #76
Pestka_89
Raczkowanie
 
Avatar Pestka_89
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 43
Dot.: Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
Pestka póki co jesteśmy na etapie powolnego odkładania pieniędzy niestety Galapagos jest drogie. Byłoby taniej gdybyśmy się zdecydowali na jakąś grupową wycieczkę, ale to zdecydowanie nie dla nas. A w kwestii jedzenia to ja jestem trochę sentymentalistką uwielbiam usiąść w knajpie i cieszyć się nie tylko jedzeniem, ale i atmosferą panującą w restauracji ale jakoś dam radę. Dla TŻ on się też poświęca dla mnie

Las Vegas extra pomysł. W Las Vegas chętnie bym trochę pobalowała w Vegas kac Vegas jest obowiązkowy


Chcę beżowe lub czarne baleriny a najlepiej obie pary trzymajcie kciuki aby były rozmiary zaraz bukuje właśnie hotel na majowy wypad
Ja zaczełam powolutku zbierać na wycieczke do Japoni i tych pieniędzy absolutnie nie ruszam. Ojj ja raczej też nie zdecydowałabym się na grupową wycieczke. Mimo ż jest drogo to myśle że i tak warto, te widoki. Ahh ci TŻeci, a ja póki co sama ale nie narzekam i ciesze się życiem singielki.
Z tym Las Vegas jak narazie to tylko pomysł, ale mam nadzieje że uda mi się polecieć, kolega z pracy leci pod koniec tego roku do LV i obiecał że zda mi relacje. Boje się że jak już tam będę to zbankrutuje. Obejrzałam wszystkie części kac Vegas, mam nadzieję że załapie się na Cirque du soleil.
Mi podobają się czarno-beżowe i beżowo-czarne. Orientujecie się jakie są ceny balerinek? Życzę aby były Twoje rozmiary i mam nadzieję że pochwalisz się nowymi nabytkami. A ja właśnie wykupuje dla rodziców wczasy taka mała niespodzianka na rocznice. Dominicana będziesz w jakiś outletach?
Madzia wiedziałam że kupisz te espadryle mam nadzieję że wstawisz fotke.

Edytowane przez Pestka_89
Czas edycji: 2016-03-15 o 22:13
Pestka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 22:18   #77
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość

I jeszcze pytanie jak wygląda kwestia wizy?
ja załatwiałam w Krakowie - nie miałam żadnych problemów, a mogłam mieć sporo, bo ogarniałam wszystko na 6 dni przed wylotem udało mi się co prawda na czas zdążyć, ale trochę stresu to kosztowało także spontana nie polecam
co do samej procedury to nie jest tak źle jak to czasem opisują, na początku wszystko załatwiasz przez stronę - wypełniasz ankietę, płacisz od razu bez względu na to czy finalnie dostaniesz wizę czy nie (ja płaciłam jakieś 600 zł) i wybierasz dogodny termin na rozmowę u konsula. Spodziewałam się sporej kolejki a jednak osób było mało więc nawet przed czasem się udało wejść, nie warto zabierać ze sobą dużo rzeczy ani dużej torebki bo wszystko poza dokumentami trzeba zostawić w szafkach na kluczyk, jest się prześwietlanym przed wejściem jak na lotnisku. Później idzie się do jednego okienka gdzie pobierane są odciski palców i sprawdzane inne formalności, a w następnym okienku jest już rozmowa - w większości przypadków trafia się na Amerykańców, są bardzo mili, zadają głownie pytania o rodzinę, pracę, zajęcia. Generalnie chodzi o to żeby sprawić wrażenie, że ma się do czego wracać, także jeśli się tu ma rodzinę, pewną pracę i jedzie tylko w celach turystycznych to nie ma problemu
Paszporty zostawia się u nich i odbiera się już z przybitą wizą albo w wybranym miejscu w kilku miastach w Polsce albo poprzez kuriera

Edytowane przez Lilotron
Czas edycji: 2016-03-15 o 22:23
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 09:53   #78
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
Haha nie wiem może choć wątpię dziś byłam z moim D. i znajomymi w kawiarni. Uwielbiam ten klimat a jeszcze w dodatku zjadłam takie pyszne ciasto i piłam przepyszną gorącą czekoladę. Lepsza była tylko w Sprüngli w Zürich'u (btw. Sprüngli polecam jeżeli będziecie w CH lub Dubaju - najlepsza cukiernia ever). Teraz brzuch mam jak balon


zdjęcie na insta będzie ???
będzie jak tylko dojdą, jeszcze trzeba zmierzyć długość wkładki ja mam 22 cm

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Pestka_89 Pokaż wiadomość
Ja zaczełam powolutku zbierać na wycieczke do Japoni i tych pieniędzy absolutnie nie ruszam. Ojj ja raczej też nie zdecydowałabym się na grupową wycieczke. Mimo ż jest drogo to myśle że i tak warto, te widoki. Ahh ci TŻeci, a ja póki co sama ale nie narzekam i ciesze się życiem singielki.
Z tym Las Vegas jak narazie to tylko pomysł, ale mam nadzieje że uda mi się polecieć, kolega z pracy leci pod koniec tego roku do LV i obiecał że zda mi relacje. Boje się że jak już tam będę to zbankrutuje. Obejrzałam wszystkie części kac Vegas, mam nadzieję że załapie się na Cirque du soleil.
Mi podobają się czarno-beżowe i beżowo-czarne. Orientujecie się jakie są ceny balerinek? Życzę aby były Twoje rozmiary i mam nadzieję że pochwalisz się nowymi nabytkami. A ja właśnie wykupuje dla rodziców wczasy taka mała niespodzianka na rocznice. Dominicana będziesz w jakiś outletach?
Madzia wiedziałam że kupisz te espadryle mam nadzieję że wstawisz fotke.
będzie fotka ale ja ich jeszcze nie mam
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 15:23   #79
Pestka_89
Raczkowanie
 
Avatar Pestka_89
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 43
Dot.: Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
będzie fotka ale ja ich jeszcze nie mam
Tak, tak wiem że jeszcze ich nie masz. Ja nie mogę nigdzie dostać tych co mi się podobają w moim rozmiarze. Teraz jak pojadę i nie będzie moich espadryli to kupię balerinki.
Pestka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 15:28   #80
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez Pestka_89 Pokaż wiadomość
Tak, tak wiem że jeszcze ich nie masz. Ja nie mogę nigdzie dostać tych co mi się podobają w moim rozmiarze. Teraz jak pojadę i nie będzie moich espadryli to kupię balerinki.
zadzwoń dzisiaj do butiku, dzisiaj/jutro mają jakieś dostawy
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 15:40   #81
Pestka_89
Raczkowanie
 
Avatar Pestka_89
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 43
Dot.: Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
zadzwoń dzisiaj do butiku, dzisiaj/jutro mają jakieś dostawy
Mogłabym zadzwonić, ale najbliższy wyjazd do butiku planuje w maju, już szybciej do Harrods'a się wybiore bo mam bliżej. Jak nie złapie espadryli to na pocieszenie kupię sobie coś z Louboutina.
Pestka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 20:23   #82
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Torebki Chanel

Oglądam sobie filmiki o jumbo i po obejrzeniu tego mam trochę wątpliwości, czy torba jest faktycznie taka wygodna w noszeniu. Ok, dziewczyna trochę świruje, bo torebka nowa i przynudza, ale ten fragment, gdzie mówi o wrzynaniu się łańcucha, zwłaszcza przy crossbody, zasiał trochę wątpliwości. Ja oczekuję od torebki uniwersalności i wygody.
https://www.youtube.com/watch?v=HWIgb6vs85E
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 20:43   #83
Pestka_89
Raczkowanie
 
Avatar Pestka_89
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 43
Dot.: Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Oglądam sobie filmiki o jumbo i po obejrzeniu tego mam trochę wątpliwości, czy torba jest faktycznie taka wygodna w noszeniu. Ok, dziewczyna trochę świruje, bo torebka nowa i przynudza, ale ten fragment, gdzie mówi o wrzynaniu się łańcucha, zwłaszcza przy crossbody, zasiał trochę wątpliwości. Ja oczekuję od torebki uniwersalności i wygody.
https://www.youtube.com/watch?v=HWIgb6vs85E
Jeszcze nie obejrzałam filmiku, ale chyba wszystko zależy co będziesz do niej pakować ja nie będę wypełniać jej po brzegi ani nosić nic ciężkiego. Zresztą nie zamierzam jej nosić jako crossbody tylko na ramieniu. Przymierz sobie medium też nawet pakowana ale mi bardziej podoba się jumbo. Small zdecydowanie za mała i nawet nie biorę jej pod uwagę.
Pestka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 20:59   #84
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Torebki Chanel

No właśnie zaczynam się zastanawiać nad medium, szkoda, że nie ma 11-calowej, bo by była idealna. Znalazłam jeszcze film, gdzie dziewczyna porównuje wszystkie 4 rozmiary, z tym, że ona jest dużo niższa ode mnie, bo ma tylko 5'3 wzrostu i na niej jumbo nie wygląda dobrze:
https://www.youtube.com/watch?v=CjMrxfbVy-o
(ok. 21:30 jest porownanie jumbo i medium)

Edytowane przez Rilla82
Czas edycji: 2016-03-16 o 21:00
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 14:54   #85
Pestka_89
Raczkowanie
 
Avatar Pestka_89
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 43
Dot.: Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
No właśnie zaczynam się zastanawiać nad medium, szkoda, że nie ma 11-calowej, bo by była idealna. Znalazłam jeszcze film, gdzie dziewczyna porównuje wszystkie 4 rozmiary, z tym, że ona jest dużo niższa ode mnie, bo ma tylko 5'3 wzrostu i na niej jumbo nie wygląda dobrze:
https://www.youtube.com/watch?v=CjMrxfbVy-o
(ok. 21:30 jest porownanie jumbo i medium)
Widziałam już ten filmik, no trzeba przyznać że ani jumbo ani maxi na niej nie wygląda dobrze. Wg mnie musisz poprzymierzać różne rozmiary i zdecydować. Ja narazie też jestem za jumbo, ale kto wie może wróce do domu z medium.
Pestka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 08:06   #86
vegutka
Raczkowanie
 
Avatar vegutka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 457
Dot.: Torebki Chanel

Hej, można dołączyć do watku? Zaglądam na wszystkie watki torebkowe, bo torebki to moja miłość, choć z braku czasu udzielam sie sporadycznie. Piękne macie chanelki. Ja właśnie wczoraj dorwałam w Wiedniu swoją pierwsza wymarzona flapkę jumbo w kawiorowej skórce. Mam 175cm wzrostu i ten rozmiar wydał mi sie optymalny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (93,9 KB, 135 załadowań)

Edytowane przez vegutka
Czas edycji: 2016-03-18 o 08:10
vegutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 09:31   #87
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez vegutka Pokaż wiadomość
Hej, można dołączyć do watku? Zaglądam na wszystkie watki torebkowe, bo torebki to moja miłość, choć z braku czasu udzielam sie sporadycznie. Piękne macie chanelki. Ja właśnie wczoraj dorwałam w Wiedniu swoją pierwsza wymarzona flapkę jumbo w kawiorowej skórce. Mam 175cm wzrostu i ten rozmiar wydał mi sie optymalny.
Piekna
Ale kusicie tymi torebkami.
A jak to wyglada cenowo w Wiedniu? Jest jakas roznica w porownaniu do Polski?
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 11:05   #88
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez vegutka Pokaż wiadomość
Hej, można dołączyć do watku? Zaglądam na wszystkie watki torebkowe, bo torebki to moja miłość, choć z braku czasu udzielam sie sporadycznie. Piękne macie chanelki. Ja właśnie wczoraj dorwałam w Wiedniu swoją pierwsza wymarzona flapkę jumbo w kawiorowej skórce. Mam 175cm wzrostu i ten rozmiar wydał mi sie optymalny.
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 11:07   #89
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Torebki Chanel

Hej dziewczyny, chyba jestem blondynka, ale dopiero w tym watku zrozumialam, ze opis jumbo przy opisie chanel oznacza rozmiar torebki, a nie jej model.

Ktos moze podac mi wymiary tej jumbo, co sie miesci i ile wtedy torebka wazy?

ten lancuch jest dokladnie z czego?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 12:10   #90
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Torebki Chanel

Cytat:
Napisane przez Pestka_89 Pokaż wiadomość
Ja zaczełam powolutku zbierać na wycieczke do Japoni i tych pieniędzy absolutnie nie ruszam. Ojj ja raczej też nie zdecydowałabym się na grupową wycieczke. Mimo ż jest drogo to myśle że i tak warto, te widoki. Ahh ci TŻeci, a ja póki co sama ale nie narzekam i ciesze się życiem singielki.
Z tym Las Vegas jak narazie to tylko pomysł, ale mam nadzieje że uda mi się polecieć, kolega z pracy leci pod koniec tego roku do LV i obiecał że zda mi relacje. Boje się że jak już tam będę to zbankrutuje. Obejrzałam wszystkie części kac Vegas, mam nadzieję że załapie się na Cirque du soleil.
Mi podobają się czarno-beżowe i beżowo-czarne. Orientujecie się jakie są ceny balerinek? Życzę aby były Twoje rozmiary i mam nadzieję że pochwalisz się nowymi nabytkami. A ja właśnie wykupuje dla rodziców wczasy taka mała niespodzianka na rocznice. Dominicana będziesz w jakiś outletach?
Madzia wiedziałam że kupisz te espadryle mam nadzieję że wstawisz fotke.
Balerinki kosztują jakoś 500 Euro Po podwyżce może trochę więcej. Baleriny beżowe z czarnym czubkiem są mega fajne
Wybieram się do outletu wtedy kiedy dostanę jakieś info o secret sale Spodziewam się pod koniec kwietnia

Cytat:
Napisane przez Lilotron Pokaż wiadomość
ja załatwiałam w Krakowie - nie miałam żadnych problemów, a mogłam mieć sporo, bo ogarniałam wszystko na 6 dni przed wylotem udało mi się co prawda na czas zdążyć, ale trochę stresu to kosztowało także spontana nie polecam
co do samej procedury to nie jest tak źle jak to czasem opisują, na początku wszystko załatwiasz przez stronę - wypełniasz ankietę, płacisz od razu bez względu na to czy finalnie dostaniesz wizę czy nie (ja płaciłam jakieś 600 zł) i wybierasz dogodny termin na rozmowę u konsula. Spodziewałam się sporej kolejki a jednak osób było mało więc nawet przed czasem się udało wejść, nie warto zabierać ze sobą dużo rzeczy ani dużej torebki bo wszystko poza dokumentami trzeba zostawić w szafkach na kluczyk, jest się prześwietlanym przed wejściem jak na lotnisku. Później idzie się do jednego okienka gdzie pobierane są odciski palców i sprawdzane inne formalności, a w następnym okienku jest już rozmowa - w większości przypadków trafia się na Amerykańców, są bardzo mili, zadają głownie pytania o rodzinę, pracę, zajęcia. Generalnie chodzi o to żeby sprawić wrażenie, że ma się do czego wracać, także jeśli się tu ma rodzinę, pewną pracę i jedzie tylko w celach turystycznych to nie ma problemu
Paszporty zostawia się u nich i odbiera się już z przybitą wizą albo w wybranym miejscu w kilku miastach w Polsce albo poprzez kuriera
Dziękuję Ci za opis
Procedura wydaje się być całkiem łatwa. Słyszałam, że wizę dostaje się na kilka lat (ok. 10), to prawda?

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Oglądam sobie filmiki o jumbo i po obejrzeniu tego mam trochę wątpliwości, czy torba jest faktycznie taka wygodna w noszeniu. Ok, dziewczyna trochę świruje, bo torebka nowa i przynudza, ale ten fragment, gdzie mówi o wrzynaniu się łańcucha, zwłaszcza przy crossbody, zasiał trochę wątpliwości. Ja oczekuję od torebki uniwersalności i wygody.
https://www.youtube.com/watch?v=HWIgb6vs85E
Ja im dłużej myślę tym bardziej mam wątpliwości co do rozmiaru
Na szczęście mam jeszcze czas do namysłu

Cytat:
Napisane przez vegutka Pokaż wiadomość
Hej, można dołączyć do watku? Zaglądam na wszystkie watki torebkowe, bo torebki to moja miłość, choć z braku czasu udzielam sie sporadycznie. Piękne macie chanelki. Ja właśnie wczoraj dorwałam w Wiedniu swoją pierwsza wymarzona flapkę jumbo w kawiorowej skórce. Mam 175cm wzrostu i ten rozmiar wydał mi sie optymalny.
Piękna
Gratuluję
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-08 09:23:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.