ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was?? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-05, 19:30   #121
dagusia861
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

hej dziewczyny!
Tak naprawde nigdy nie potrzebowalam sie odchudzac bo przy wroscie 170cm 59kg wazylam a nawet 56kg Rok temu urodzilam syna i teraz jestem nie zadowolona sama z siebie bo ogolnie waga stanela w miejscu mam teraz 75kg i postanowilam od nowego roku sie odchudzac. Wlasnie mnie nastawilyscie pozytywnie do produktu asystor slim pojde w sobote sobie go kupic. Postaram sie tez cwiczyc ale z dzieckiem malym to nie jest proste kiedy maz w pracy caly dzien a ty daleko od rodziny. Mieszkam w Londynie i tez slyszalam ze dobrym odchudzaniem jest ZUMBA taniec ja mam na Wii ale jak mowie od tego roku chce zaczac i zobaczyc czy da cos efekty....
Pozdrawiam i zycze wszystkim dziewczyna wytrwalosci
dagusia861 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 11:36   #122
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Cytat:
Napisane przez Dziubek20 Pokaż wiadomość
hej dziewczynymi się udało schudnąc 14kg w 2miesiące bez tabletekale miałam strasznie silną wolę na śniadanie jadłam samego pomidora później o 9.30 2 marchewki o 12.30 jogurt firmy milbona z lidla 0,1%tłuszczu o 14,30 jadłam jabłko potem wyruszałam na przejażdżkę rowerową (od 20 do 40km dziennie) teraz kupiłam sobie rowerek magnetyczny do domu bo teraz już nie pogoda żeby jeździć na świeżym powietrzu potem jak odczuwałam głód jadłam ogórka,marchewkę,kiwi,pom idora lub inne warzyw i owoce zawierające mało tłuszczu i węglowodanów,ogólnie zapychałam żołądek wodą i hebatą oczywiście bez cukru.podczas tej diety mogłam też jeść jajka gotowane,mleko 0,1%tłuszczu z płatkami 3%tłuszczu i ogólnie produkty z firmy linessa które można kupić w lidlu np różne serki.używałam przez 5 tygodni tonika ujędrniającego do ciała solutions wklepywałam go codziennie!rano i wieczorem!musisz to robić codziennie żeby był efekt a potem stosowałam kurację antycelulitową anew też z avonu ogólnie zużyłam 4 buteleczki tego toniku i 2 tubki tej kuracjirewelacja-8cm w tyłku -12cm w tali
Ta silna wola nazywa się skłonności anorektyczne. Po wyliczeniu tego co jadłaś można śmiało stwierdzić, że Twoja dieta oscylowała między 300-500kcal. Rzeczywiście, nic tylko gratulować
Cóż, ja zużyłam 2 opakowania Asystora, mam niedoczynność tarczycy (na zażywanie leków wyraził zgodę mój endokrynolog, również uznał, że te tabletki mogą zaszkodzić wyłącznie osobom z nadczynnością, a nie niedoczynnością ) i mimo ograniczenia diety do 1200kcal i ćwiczeń 3 razy w tygodniu po godzince na orbitreku, po 2 miesiącach schudłam... uwaga, uwaga... 3,7kg
Biorąc pod uwagę to, że 2 lata temu dałam radę w ciągu 4 miesięcy schudnąć prawie 30kg stosując przez miesiąc Zelixę, a następnie posiłkując się wyłącznie dietą, ćwiczeniami i silną wolą, uważam, że te tabletki to tylko kolejna próba dorobienia się kosztem grubasów

Co do Asystora, apetyt absolutnie się u mnie nie zmniejszył, a wręcz czasami miałam ochotę rzucenia się na jedzenie, więc mogę powiedzieć, że miał raczej odwrotny efekt do zamierzonego... Czy przyspieszył metabolizm? Nie sądzę. Gdyby działał, to przy zmniejszeniu ilości spożywanych kalorii o ponad połowę i dodaniu 3h ćwiczeń tygodniowo (przed dietą moje ćwiczenia polegały na łażeniu po mieście i wchodzeniu po schodach na 4 piętro, a więc standardowy wysiłek ), powinny być lepsze rezultaty.
Również zauważyłam nieznaczne opuchnięcia przed i kilka dni w trakcie miesiączki, a jak żyję 25 lat, takie akcje mi się nie przytrafiały.
W żaden sposób nie wspomaga diety! I nie uwierzę, że ktoś był w stanie zrzucić w ciągu 1,5 tygodnia 5kg - chyba, że stosował przez ten okres głodówkę i lewatywy
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 21:49   #123
gosiaczek_gs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Cytat:
Napisane przez khaya Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
biorę Asystora już od miesiąca i efekty są! Oczywiście nie za sprawą samych tabletek, ale zdecydowanie mi pomaga. Jestem na zdrowej diecie od dietetyka (5 posiłków dziennie, jakieś 1500 kcal) czasem basen, czasem rower i średnio spada od 1 do 2 kg tygodniowo czyli idealnie! szczególnie, że mój organizm po różnych, wcześniejszych głupich dietach nie chciał już tak łatwo zrzucać zbędnych kg...
Jeśli któraś ma ochotę, to mogę przesłaś dietkę na mila, jest naprawdę super!

A, no i dorzucę jeszcze coś na temat Dukana, rok temu schudłam n a nim 10kg w 2 miesiące efekty? Jojo a mój żołądek do tej pory niekiedy na jedzenie reaguje bólem, ach no i po 2 miesiącach od zakończenia dukana wypadło mi pół włosów z głowy. Tyle w temacie.
Do khaya
Czy mogłabyś przesłać mi wspomnianą dietkę na meila. Po pierwszej ciąży na diecie ONZ schudłam 10kg. Po drugiej jeszcze zostało mi 5kg i nijak nie mogę ich zgubić :-(
gosiaczek_gs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 06:21   #124
kaja_1974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Cytat:
Napisane przez gosiaczek_gs Pokaż wiadomość
Do khaya
Czy mogłabyś przesłać mi wspomnianą dietkę na meila. Po pierwszej ciąży na diecie ONZ schudłam 10kg. Po drugiej jeszcze zostało mi 5kg i nijak nie mogę ich zgubić :-(
Super wiadomość. Gratuluję
Jak możesz to przeslij dietkę. Też mam problemy z 5-7 kg po 3 dziecku i nijak nie mogę tego zgubić. (kasia689@op.pl)
Dzięki.
kaja_1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 11:01   #125
kamamp77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Jak możesz to przeslij dietkę . Też mam problemy ze zrzuceniem kilku kilogramów . (kama.mp77@gmail.com)
Dzięki.
kamamp77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 15:56   #126
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Asystora nie próbowałam, ale czytając skład to według mnie trochę marnie. Ja od 10 dni jem SlimEkspert i mogą go polecić Ma o wiele lepszy skład.

Nie ciągnie mnie w ogóle do słodyczy i nie czuję już takiego głodu
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 20:55   #127
madziadormo
Przyczajenie
 
Avatar madziadormo
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Cytat:
Napisane przez khaya Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
biorę Asystora już od miesiąca i efekty są! Oczywiście nie za sprawą samych tabletek, ale zdecydowanie mi pomaga. Jestem na zdrowej diecie od dietetyka (5 posiłków dziennie, jakieś 1500 kcal) czasem basen, czasem rower i średnio spada od 1 do 2 kg tygodniowo czyli idealnie! szczególnie, że mój organizm po różnych, wcześniejszych głupich dietach nie chciał już tak łatwo zrzucać zbędnych kg...
Jeśli któraś ma ochotę, to mogę przesłaś dietkę na mila, jest naprawdę super!

A, no i dorzucę jeszcze coś na temat Dukana, rok temu schudłam n a nim 10kg w 2 miesiące efekty? Jojo a mój żołądek do tej pory niekiedy na jedzenie reaguje bólem, ach no i po 2 miesiącach od zakończenia dukana wypadło mi pół włosów z głowy. Tyle w temacie.

Jeśli nadal tu zaglądasz to bardzo poproszę Cię o Twoją dietę. Mój mail: magda-amelia@wp.pl
Z góry dziękuję
madziadormo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 08:49   #128
19adusia92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Witam. Ja kupiłam w poniedziałek tabletki i zobaczymy jak będzie... Ważę teraz 72 kg przy 163cm wzrostu :/ chce ważyć max 65kg... No ale staram się ograniczać jedzenie jeść mniejsze a częściej posiłki... W wakacje byłam na Dukanie i z 81kg spadłam na 67 no ale zrobiłam tylko 2 fazy i przybrałam 6kg ehh... Byłabym wdzięczna gdyby mi też wysłano ta dietkę na e-maila adusia1234@buziaczek.pl ... Z góry dziękuję.
Bardzo potrzebuję takiego wsparcia na forum i w ogóle, bo u mnie ciężko z silną wolą... gdy nie widzę skutków w ciągu tygodnia to rezygnuje :/ jestem niecierpliwa :/
19adusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 11:46   #129
MalgorzataD
Zadomowienie
 
Avatar MalgorzataD
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 316
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Sama chciałam zakupić sobie te tabletki, ale po przeczytaniu tego tematu już jakoś mnie do tego nie ciągnie....
Za pół roku mam ślub i wiadomo, że chciałabym w tym dniu wyglądać pięknie w mojej sukience Chciałabym zgubić jeszcze 4 kg, bo niestety mam co nieco tłuszczyku, wystający brzuszek i fałdki.
Byłam na diecie Dukana i przez 1,5 tygodnia zgubiłam 3 kg, jednakże przerwałam ją po tym okresie czasu, ponieważ zaczęły mi wypadać włosy oraz całe ciało zaczęło mnie swędzić (dodam, że piłam witaminki do rozpuszczania w czasie diety).
Teraz piję zieloną herbatę i wczoraj kupiłam sobie czerwoną Pu-Erh, wszyscy tak zachwalają picie tych herbat, że może rzeczywiście to coś da Zaczęłam ograniczać jedzenie i jem zdrowsze rzeczy niż kiedyś
Nie polecam za to Linnea (strata pieniędzy).
Obecnie mam 159 cm wzrostu i ważę 61 kg. Ciekawe jak to będzie dalej...
MalgorzataD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 12:41   #130
dewiantka77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 23
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Gośka zastosuj I fazę diety plaż południowych SB-4kg polecą po 2 tyg. Bez wydawania kasy na tabsy
Pozdrawiam
__________________
20.08.2011-------81 kg
cel--------------mniej choć troszkę

"Żyj! -krzyknęła Nadzieja
bez Ciebie nie umiem-wyszeptało Życie"
dewiantka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 12:49   #131
MalgorzataD
Zadomowienie
 
Avatar MalgorzataD
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 316
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Ja się właśnie tych wszystkich diet boję - zawsze gdy jestem na diecie, to mi się niemiłosiernie chce wszystkiego co zabronione....

Kiedyś postawiłam na kopenhadzką (chyba tak się nazywała) i wytrzymałam tylko 12 kg błagając i płacząc do słuchawki by narzeczony przywiózł mi miękką bułkę z plasterkiem szynki i masłem
MalgorzataD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 13:13   #132
dewiantka77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 23
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

To może spróbuj jeść wszystko tylko mniej i nie łącz węglowodanów z białkiem. Czytam, że na początku trudno to ogarnąć ale systematycznie kg spadają. Ja na Kopenhaskiej schudłam 6 kg przed własnym ślubem a jak wróciliśmy z podróży poślubnej gdzie było sporo ruchu/ góry/ to miałam swoje kg z powrotem...
Nie wiem co Ci poradzić -ja startowałam z wagi 82-86kg w porywach i teraz mam 71kg/172 cm. Tylko na ograniczeniu jedzenia, jedzeniu zdrowiej i co 3-4 h.Ostatnie 4 spadły właśnie na SB. Dzisiaj mam 10 dzień 1 fazy ,ale już mi się chce węglowodanów, zwłaszcza jakiegoś owocu
Uda się , nie masz dużo do zrzucenia więc to nie będzie super wysiłek.
__________________
20.08.2011-------81 kg
cel--------------mniej choć troszkę

"Żyj! -krzyknęła Nadzieja
bez Ciebie nie umiem-wyszeptało Życie"
dewiantka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 13:39   #133
kaszszsz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Cześć
nie brałam Asystora ale właśnie byłam ciekawa efektów, jakoś boje się takiej chemii zażywać. Mam 165 cm i 69 (!) kg.... Motywację do schudnięcia mam - za 6m-cy mój ślub ale kurcze jakoś silnej woli brak.... co nie jem słodyczy to potem mam "napad" i co zrobić.... jesli któraś z Was ma tą dietkę o której była mowa w tym wątku to bardzo o nią proszę kasiula . sele@wp.pl (bez spacji). będę bardzo wdzięczna
kaszszsz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 19:53   #134
myszka2201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

cześc jestem tu nowa i tez nie brałam asystor ale szukałam o nim info. bo chwytam sie juz każdego rozwiązania gdyż nie radze sobie juz z swoja waga i jedzeniem prosze jesli możesz prześlij mi tą dietke tusia59@wp.pl
myszka2201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 20:26   #135
alicja300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Witam
Bardzo proszę o tą dietkę co wszyscy ania-xxx90@wp.pl . Z góry dziękuję i pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Odchudzam się już od dłuższego czasu, w czasie ciąży przytyłam ok 20 kg i od tamtej pory ciężko mi utrzymać wagę. W chwili obecnej ważę 80 kg przy wzroście 170. Bardzo źle się z tym czuję. W zeszłym roku schudłam na dukanie 14 kg ale niestety kg wróciły. Naprawdę się nie objadam, nie jem słodyczy gdyż ich nie lubię. Moją słabością jest jednak pieczywo. Staram się jeść tylko ciemne ale szczerze nie przepadam za nim. Stosowałam już różne suplementy diety, jedynym po którym widziałam efekty byl alli ale niestety ma on też wiele wad i do zdrowych i tanich nie należy więc dałam sobie spokój. Teraz zdecydowałam się na asystor slim i chętnie poczytam opinie oraz po zużyciu opakowania poinformuję o efektach. Życzę wytrwałości wszystkim niecierpliwym odchudzającym się
alicja300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 13:50   #136
MalgorzataD
Zadomowienie
 
Avatar MalgorzataD
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 316
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Cytat:
Napisane przez dewiantka77 Pokaż wiadomość
Uda się , nie masz dużo do zrzucenia więc to nie będzie super wysiłek.
To miło, że ludzie mimo iż się nie znają wierzą w innych - dziękuję
Mam zamiar się starać
MalgorzataD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 18:59   #137
Gosiaczek1211
Rozeznanie
 
Avatar Gosiaczek1211
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 597
GG do Gosiaczek1211
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

No to i ja poproszę o dietkę gosiaczek1211@wp.pl
do tego asystor i może coś z tego będzie
__________________
NASZ SKARB 26.11.2008 - MATI
Gosiaczek1211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 19:15   #138
Edycia1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Ale sie zaczytalam Ja rowniez poprosze dietke, swoja droga tyle z Was o nia prosi ale malo widze, zeby ktoras chwalila sie efektami ...
Edycia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 19:46   #139
19adusia92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

bo chyba żadna Nas nie dostała na e-maila tej diety
19adusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 19:53   #140
bambucza86
Raczkowanie
 
Avatar bambucza86
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 177
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Kochane moje ja też poproszę tą słynną dietkę bambucza86@wp.pl i z góry dziękuje... niestety ten sam problem - słodycze i podjadanie... pozdrawiam i czekam na pomoc ;*
bambucza86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 11:56   #141
kaszszsz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Cytat:
Napisane przez 19adusia92 Pokaż wiadomość
bo chyba żadna Nas nie dostała na e-maila tej diety
Chyba masz rację, też czekam, wyglądam jakiegoś maila i nic...
kaszszsz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 12:27   #142
edziuka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Cytat:
Napisane przez kaszszsz Pokaż wiadomość
Chyba masz rację, też czekam, wyglądam jakiegoś maila i nic...
Ja też poproszę o tą dietkę myszka8207@wp.pl
dziękuję...

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kaszszsz Pokaż wiadomość
Chyba masz rację, też czekam, wyglądam jakiegoś maila i nic...
a w ogóle, jak któraś dostanie tą dietkę niech wklei na to forum, bo takto żadna z nas jej nie dostanie....
edziuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 10:24   #143
MalgorzataD
Zadomowienie
 
Avatar MalgorzataD
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 316
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Coś mi się wydaje, że ta kobietka, która napisała o diecie po prostu tu nie zagląda i nikomu nie podeśle
MalgorzataD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 22:07   #144
izabelinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: domek na peryferiach
Wiadomości: 622
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

wgl. dziewczyny, które zaczynały z asystorem (rano i wieczorem), też cóś milczą
ciekawe czy żyją...
__________________
_________________________ _________
się odchudzam
włosomaniaczka!!!
dbam...
izabelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 10:05   #145
19adusia92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Hej hahaha... Biorę asystora od 9 stycznia czyli 10 dzień i zamiast na wadze ma być przynajmniej troszkę mniej to ja mam na wadze 0,4kg masakra...
19adusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 09:36   #146
biedroneczka1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
GG do biedroneczka1980
Smile Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

ja też poproszę o tę dietkę: kasiapierog@buziaczek.pl
biedroneczka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 14:10   #147
JoAnnWlod
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Witam. Zastanawiam się nad kupnem Asystora, ale sporo dziewczyn pisze o problemach z żołądkiem... I zaczęłam się zastanawiać, że może by tak coś osłonowo na w/w żołądek, jak przy antybiotykach? co Wy na to? Ja mam niestety WIĘKSZY problem do zrzucenia... 165/90 ;(
Ale wzięłam się za siebie, jem 5 razy dziennie i przynajmniej jeden ciepły posiłek. Śniadanko zaraz po wstaniu... Problem jest oczywiście wieczorem i ze słodkościami... No nic, jakoś będzie... Pozdr Jo-Ann
JoAnnWlod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 12:31   #148
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Ja też zamierzałam go kupić, ale po przeczytaniu tego forum stwierdziłam, że poszukam chyba czegoś innego. Asystor ma niby powodować, że się nie podjada i nie je słodyczy. A ja ani nie podjadam wieczorem, a słodycze to od roku jem sporadycznie.
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 14:41   #149
71gosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

[QUOTE=khaya;27313275]Hej Dziewczyny,
biorę Asystora już od miesiąca i efekty są! Oczywiście nie za sprawą samych tabletek, ale zdecydowanie mi pomaga. Jestem na zdrowej diecie od dietetyka (5 posiłków dziennie, jakieś 1500 kcal) czasem basen, czasem rower i średnio spada od 1 do 2 kg tygodniowo czyli idealnie! szczególnie, że mój organizm po różnych, wcześniejszych głupich dietach nie chciał już tak łatwo zrzucać zbędnych kg...
Jeśli któraś ma ochotę, to mogę przesłaś dietkę na mila, jest naprawdę super!

Hej!
ja zaczynam właśnie brać asystora jeśli możesz poproszę o dietkę która stosowałaś, pozdrawiam m.lew5@wp.pl
71gosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 11:19   #150
19adusia92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

hej ja też bardzo proszę o te dietę... Sama sobie nie umiem ułożyć a jestem osobą nie pracującą i nie stać mnie na dietetyka... A mam z jakieś 10kg do zrzucenia bardzo proszę wyślij mi tą dietę...
adusia1234@buziaczek.pl
19adusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-15 06:41:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.