ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was?? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-15, 11:56   #211
Adka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 53
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

zazywam asystor od maja, ciezko mi powiedziec czy dziala, bo ja schudlam 9kg ale to efekt stresu, natomiast obecnie trzymam stala wage pimimo ze podjadam miedzy posilkami i slodycze tez jem, takze mysle ze jakbym sie wziela za diete to jeszcze byc cos ubylo, natomiast zauwazylam ze po astatorze mamproblemy z zapaciami, czy ktos jeszcze mial?
Adka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 00:04   #212
maniza1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Witam, czasem tu zagladam i dziekuje wszystkim za niejedna cenna wiadomosc.wreszcie postanowilam sie zalogowac i nie czerpac wiedzy od was ale i powdzielic sie swoimi doswiadczeniami.

a wiec tak od dluzszego czasu staram sie pozbyc zbednego balatu he, jakos nigdy nie zabieralam sie za szczegolnie popularne diety, zawsze sama sobie cos wymyslalam i staralam sie na wlasna reke zgubic kilogramy.kiedy polske opanowal szal dukana, kupilam ksiazke i pierwszy raz tak naprawde zabralam sie za zgubienie kilogramow.efekty byly zniewalajace, malo sie ruszalam, zdarzalo mi sie tez podjadac niedozwoolone produkty a mimo to chudlam,i tak ubylo mnie o 15 kg. przyszly swieta i po swietach jakos braklo motywaacji i zanim sie obejrzalam wrocilo mi nieco ponad 20 kg. DUKAN nigdy wiecej.minelo 2 lata a ja wciaz mam problem z nerkami.

okolo pol roku temu postanowilam skorzystac z pomocy dietetyczki, i mysle ze to najlepsze rozwiazanie, przynajmniej pod tym wzgledem ze mam motywacje bo przeciez jak moge isc na wizyte i okaze sie ze nic nie schudlam.troche wstyd by bylo.waga mi ladnie spadala przy diecie 1200kcal chudlam 1,5 kg do 2 kg. tygodniowo.i tak schudlam 15kg. waga zaczela mi coraz mozolniej spadac, przestalam chudna wogle.dostalam diete stabilizacyjna troszke se poswietowalam. i wczoraj kupilam asystor slim.zaczynam brac od jutra i od jutra postanowilam sie wiecej ruszac choc nie wiem jak to z tym bedzie.w kazdym badz razie od jutra zaczynam znow restrykcyja diete.mam do zgubienia jeszcze jakies 20 kg. mam 174 cm wzrostu i obecnie waze jakies 90kg.choc boje sie stanac na wage po swiatecznej wyzerce.

z tego co widze wiele z was prosilo o diete na meila od dietetyka.dzis juz jest puzno ale jesli tylko znajde jutro chwile to obiecuje napisac wam tu moja diete jaka dostaje od dietetyka przynajmniej nakilka dni.potem ewentualnie bede dopisywac i mam nadzieje dzielic sie z wami swoimi efektami. no to chyba tyle narazie.od jutra biore sie do pracy nad soba i zobaczymy jak to bedzie z tym naszym asystorem.a dzis dobranoc
maniza1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 00:23   #213
maniza1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

kurde nie czaje narazie o co tu chodzi z tym forum troche sie pogubilam.
maniza1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 16:03   #214
maniza1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

dieta grejpfrutowa

sniadanie
2 tosty pelnoziarniste, 2 plastry gotowanej szynki,ogorek

II sniadanie
1 grejpfrut

obiad
grilowana piers z kurczaka (150 do 200 gram) dowolna salatka z surowych warzyw z sosem winegret.grejpfrut

kolacja
salatka owocowa banan,grejpfrut jogurt naturalny(1 szkl.)

grejpfruta mozna zastapic pomarancza lub mandarynkami
maniza1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 17:58   #215
maniza1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

sniadanie
kromka pieczywa pelnoziarnistego,2 plastry chudego twarogu, pomidor

II sniadanie
maslanka 250g.

obiad zupa porowa

1 maly por, 1 lyzecka oliwy z oliwek, 1/4 papryki czerwonej,60g wloszczyzny,1 duzy ziemniak, natka pietruszki.

do tego pieczona ryba w foli (150g)

podwieczorek
jablko

kolacja
salatka z makaronem
3lyzki pelnoziarnistego makaronu, 1 plaster sera zoltego,1/4papryki,1/2 szkl. brokulu,1 lyzka kukurydzy,lyzeczka oliwy z oliwek,sol pieprz do smaku
do tego szklanka soku pomidorowego




dieta

sniadanie
2 kromki pieczywa chrupkiego,2 plastry wedliny, pomidor

II sniadanie
nektarynka(lub dowolny owoc)

obiad
pieczone udko z kurczaka bez skory, 350g gotowanego kalafiora


podwieczorek
szklanka soku owocowo warzywnego

kolacja
salatka z dowolnych surowych warzyw ze 100g wedzonego lososia, doprawiona przyprawami z lyzeczka oliwy z oliwek



dieta

sniadanie
1/2 szkl platkow owsianych ugotowanych na 1 szkl. chudego mleka.dodac starte na tartce jablko i doprawic cynamonem(mozna doslodzic slodzikiem)

II sniadanie
owoc lub serek wiejski 150g

obiad
zupa jarzynowa(zupy jemy mniej wiecej 300 do 400 ml.)
1/2 glowki bialej kapusty, 2 garcie fasolki szparagowej, 2 duze marchewki, 1 pietruszka, 5 malych ziemniakow, 2 lyzki koperku,sol pieprz, 2 litry wody, wszystko pokroic i wrzucic do garnka, gotowac az zmiekna warzywa doprawic pieprzem sola, mozna dodac lyzeczke masla do smaku.

kolacja

salatka nicejska
tunczyk z puszki w sosie wlasnym(100g)10 lisci salaty, jajko, pomidor, cebula,2 tyzeczki soku z cytryny, 1 lyzeczka oliwy z oliwek, sol pieprz i rozmaryn.



dieta ananasowa

sniadanie
jogurt naturalny 1 szkl., 1/2 szkl musli, 2 plastry ananasa swiezego.

IIsniadanie
2 plastry ananasa,

obiad
200g grilowanego lub pieczonego dorsza, do tego slatka z dowolnych surowych warzyw, 2 plastry ananasa

Podwieczorek
2 plastry ananasa

kolacja( moja ulubiona slatka na diecie)
50g salaty lodowej, 2 plastry ananasa, 80g szynki gotowanej, ogorek, 1 lyzka kukurydzy, mozna doprawic sola pieprzem i oliwa z oliwek(ja nie doprawiam niczym sok z ananasa uwazam za wystarczajacy sos)


dieta

snidanie
twarozek chudy 100g, dodac 3 lyzki jogurtu naturalnego, 1/2 szkl.swieze lub mrozone owoce(maliny, jagody, truskawki, zurawina,wisnie) 1 lyzka platkow kukurydzianych

II sniadanie
szklanka soku owocowo warzywnego

obiad
dorsz w pomidorach
pomidory, pieczarki, cebule, czosnek, ziola ulubione, poddusic na patelni, rybe wylozyc na blache do pieczenia na rybe duszone wazywa i zapiec w piekarniku.

kolacja
salatka grecka
salata lodowa, papryka ,pomidor ogorek, kilka oliwek, 10 malutkich kosteczek sera typu feta, pieprz sol, oliwa z oliwek do smaku
maniza1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 11:42   #216
ula0307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

hej, ja tez poproszę o te dietę podaje mój mail: ula.wieczorkiewicz@wp.pl
a co do asystor slim właśnie zaraz lecę kupić, mam trochę kg do zrzucenia. byłam na diecie dukana, schudłam około 20 kg i niestety wróciło wszystko do mnie, jestem dość mocno załamana i teraz stawiam na zdrowe odchudzanie.
powodzenia wszystkim
pozdrawiam
ula0307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 12:44   #217
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Kupiłam i ja Zaczynam branie Wcześniej brałam je nieregularnie i koniec końców wywaliłam Pamiętam, że bardzo pomogły mi na moje problemy z wypróżnianiem fajnie to regulując dlatego teraz też się skusiłam. Dodatkowo czekam na książkę Chodakowskiej. zobaczymy co to będzie
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-29, 18:14   #218
papuga2013
Przyczajenie
 
Avatar papuga2013
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 23
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Biorę 1 opakowanie i waga się ruszyła o 2kg mniej ale również z pomocą bieżni.Po rzuceniu palenia i brania hormonów moja waga szybko wzrosła.Ale jestem pozytywnie nastawiona przede wszystkim zmniejsz łaknienia na słodkie ogólem na rzucanie się na jedzenie .
papuga2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 22:47   #219
Kasia2041
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

poprosilabym o tą diete na katarzyna.98@o2.pl
Kasia2041 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 10:03   #220
kamaopr
Przyczajenie
 
Avatar kamaopr
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

niekonczacesiediety.blogs pot.com

zapraszam na blog, w nim również jest jak schudłam 10 kg na asystor slim
kamaopr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 17:24   #221
Riposta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 55
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Zażywam asystora od kilku dni. Nie mam problemów z wagą chciałam z ciekawości spróbować jak to wpływa na organizm - mojej koleżance zostało po kilka tabletek z każdego koloru (zjadła 2 opak i stwierdziła, że to nie działa). Uprawiam sport intensywnie 5 razy w tygodniu.

Muszę powiedzieć, że ja mam po tych tabletkach wilczy apetyt! Mam takie ssanie w żołądku! Normalnie mi się to nie zdarza, zwykle wieczorami już nie jem, bo nie jestem głodna a dziś zeżarłam już chyba z pół opakowania czekoladek. To nie jest głód, tylko taka ochota na jedzenie.
Riposta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-20, 09:00   #222
weronika28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

ja od tygodnia biorę 2beslim...to prawie to samo co asystor i po tygodniu schudłam 3 kg.. może dlatego ze przez pierwsze parę dni chudnie się najszybciej po odstawieniu pieczywa, słodyczy, smażonego, pieczonego i wszelkich innych zakazanych produktów.. tak wiec by nie chwalić ani nie narzekać pochopnie na ten suplement poczekam jeszcze trochę z opinią..mogę jedynie powiedzieć że u mnie skutkiem ubocznym jest trochę suchość w ustach i taki nieprzyjemny smak rano po przebudzeniu od tych tabletek, a tak poza tym to wszystko w normie.
weronika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 09:24   #223
monisw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Witam,
ostatnio pojawiła sie w TV reklama Asystor slim + cellulit. Czy może któraś z Was już stosowała ? Ja właśnie zakupiłam i stosuję od wczoraj. Jestem ciekawa efekow. Dajcie znac jeśli stosowałyście jak wrażenia.
monisw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 06:45   #224
Maggie126
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 10
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

cześć. gdyby tb;etki na odchudzanie działały, nie byłoby nadwagi naa świecie nawet wsród gwiazd, które mają bardzo dużo pieniędzy...
Maggie126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 17:35   #225
Cathey
Przyczajenie
 
Avatar Cathey
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Dzisiaj moja koleżanka, nawiasem mówiąc "weteranka" diet, odchudzania i wszelakich tabletek na odchudzanie poleciła mi Asystora. Kupiłam i zobaczymy, dam znać Jednak trzeba pamiętać, że ten specyfik od samego przyjmowania nie odejmie nam kilogramów, jego zdaniem jest jedynie znaczne zmniejszenie łaknienia.
Cathey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 15:57   #226
monisw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Stosuję Asystro Slim Cellu ( a nie cellulit jak wcześniej myslałam) od 2 m-cy. Kupiłam drugie opakowanie, w czesie stosowania pierwszego poprawy celulitu nie zauważyłam, ale za to wieczorne napady głodu mi sie ograniczyły ( a potrafiłam nawet z łóżka wstać do lodówki). Od 2 tygodni zaczełam także więcej ćwiczyć z nadzieją, ze i celulit w końcu się ruszy. Czy ktoś ma podobne doświadczenia ?
monisw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 19:24   #227
malczik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 74
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

pewnie, że mam podobne doświadczenia. Zwłaszcza to nocne wstawanie do lodówki wydaję mi się jakoś tak znajome A tak serio, to cellulit strasznie trudno zgubić, nie wiem, czy tego typu tabletki mogą Ci pomóc. Ja akurat biorę be slim z zieloną kawą, mam trochę nadwagi, którą zrzucam od niedawna, na szczęście cellulit u mnie praktycznie nie występuje.
malczik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 11:40   #228
Mclain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Chyba temat trochę umarł Postaram się ożywić. Szukam sporo różnych opinii po różnych forach i naprawdę na temat tego jest mnóstwo skrajności. Jedni piszą, że super, inni że średnie, a inni narzekają. Dla przykładu tutaj http://forumnauka.pl/ogolnie/asystor-slim-opinie/ piszą, że to w większości placebo. Sama nie wiem jak do tego podchodzić.
Mclain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 12:35   #229
maalinkaa90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 259
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Prawda jest taka ze tabletki mogą ewentualnie troche pomoc ale bez zmiany diety i aktywności cudu nie będzie
maalinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 13:48   #230
kasiajas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Smile Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Witajcie kobitki Po pierwszej ciąży 13 lat temu ćwiczyłam dzień w dzień na orbitreku i do tego robiłam cały program ćwiczeń+ spacery z dzieckiem, a efektów nie widziałam. Nie miałam nic do zrzucenia,przed ciążą ważyłam 49kg,a po ciąży 51kg przy wzroście 168cm,ale po prostu chciałam ćwiczyć. Nigdy nie miałam problemów z wagą,wprost przeciwnie nie mogłam nic przytyć i nawet za chuda byłam. Problemy z wagą zaczęły się po drugiej ciąży. Ostatnio w ciągu kilku m-cy wskoczyło mi z 10kg. Biorę AsystorSlim od 28 kwietnia ,czyli prawie miesiąc. Zanim zaczęłam go brać,ważyłam 70kg z hakiem,dzisiaj waga pokazywała 67,200 czyli spadło jakieś 3kg. Dla mnie to za mało jak na m-c brania. Miałam wrażenie,że przez 3 tygodnie nic na mnie nie działał.Ruszyło się w ostatnim tygodniu. Zaznaczę jednak ,że nie ćwiczę, bo nie potrafię się zmusić. Dopiero po zakupie Asystora na opakowaniu w przeciwskazaniach przeczytałam,że nie powinny brać osoby z chorobami tarczycy,a ja podejrzewam u siebie niedoczynność tarczycy i pewnie tarczyca blokuje spadek wagi. Nawet trochę obawiałam się to brać,ale chyba jest ok.i nie mam żadnych bóli brzucha. Zauważyłam też,że musi powodować coś z cukrem,bo są momenty kiedy robię się bardzo senna. Nie wytrzymuję jednak,żeby nic nie zjeść po godzinie 18 choć zdarza się to już rzadziej. Przeczytałam,że należy to brać 3m-ce więc teraz kupię AsystorSlim Cellu. Kupiłam sobie kiedyś pas odchudzający vibroaction ,ale po 3 użyciach spalił się zasilacz i nie zdążyłam zobaczyć czy coś to daje. Na pewno po stosowaniu bolały mięśnie brzucha więc ,nie jest to tak bez wpływu. Dzisiaj przyjechał nowy zasilacz i w połączeniu z Asystorem zobaczę czy coś to da. Napiszę za jakiś czas czy były jakieś efekty.Pozdrawiam wszystkie walczące z nadwagą.
kasiajas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 07:51   #231
niesza
Raczkowanie
 
Avatar niesza
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 31
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Ta, 5 kg w 1,5 tygodnia.. na pewno ^^'
Fajnie by było gdyby tak było To ja schudłam 5 kg w 1,5 ale miesiąca a nie w tydzień co prawda ja używałam African Mango, ale o asystor slim tez słyszałam od kuzynki że w miarę ok.
niesza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 14:53   #232
DionizekRabel
Raczkowanie
 
Avatar DionizekRabel
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 229
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

uwazam ze takie specyfiki omijac szerokim lukiem .. nie da sie schudnac od tabletek dziewczyny
DionizekRabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 11:57   #233
kasiajas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Witajcie
Po dwóch opakowaniach brania tego g..... wiem ,że już nigdy tego nie kupię.
Przez 2 m-ce brania schudłam tylko 3kg,waga zatrzymała się przy pierwszym opakowaniu.
Do tego nie najlepiej się czułam,najgorszy był ból całych nóg (już rano budziłam się z bólem) ,a do tego nie miałam energii i działa też lekko depresyjnie.
Myślę,że są lepsze takie środki.
kasiajas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 00:39   #234
Mclain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Moim zdaniem też nie działa. Wiele krytycznych opinii ma w internecie.
Ja polecam bardziej pracować nad swoją psychologią w odchudzaniu, a nie nad chemią. Medytacja, joga, afirmacje do odchudzania, nagrania hipnotyczne wspomagające odchudzanie np. Hipnosencja. Sporo tego jest i naprawdę warto zacząć tak pracować.
Mclain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 13:27   #235
DianaXY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 62
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Totalna ściema!!! Nie warto wyrzucać kasy na to!
DianaXY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 12:02   #236
DianaXY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 62
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Stosowalam asystor Slim i nie jestem zadowolona z efektow. producent wiele naobiecywal, ale dzialanie tego suplementu diety nie jest rewelacyjne. mialam wiele skutkow ubocznych. odstawilam ten suplement.
DianaXY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 17:21   #237
blanczi1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

ja bym się zdała na cwiczenia i diete, a nie tabletki
blanczi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 19:36   #238
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Bralam. Zero ubytku wagi, a nawet jej lekki wzrost, choc uczciwie przyznam, ze mam sklonnosc do okresowych opuchniec, wiec to tez mogl byc powod. Tak czy inaczej zadnego, chocby rzedu 1 kg ubytku na wadze. Dodatkowo "rzadkie" problemy kilka razy w ciagu dnia. Ja nie polecam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-15, 05:41   #239
svejeeelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 2
Dot.: ASYSTOR SLIM brała może ktoraś z was??

Tabletki na odchudzanie - https://euhealth24.com Polecam serdecznie produkt , po stosowaniu widoczne efekty. Połączenie zdrowej diety , sportu i tabletek przynosi szybkie rezultaty. Polecam

Edytowane przez svejeeelle
Czas edycji: 2023-04-08 o 13:19
svejeeelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-15 06:41:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.