Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-03, 15:24   #61
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
- Obrączka to nie pierścionek z odpustu żeby coś wypadało,
- Ze zmianą rozmiaru nie ma problemu (no chyba że ktoś zamówi kamienie dookoła obrączki),
- Kamienie nie są często po bokach czy pod spodem, bardzo rzadko się przekręcają.

Musiałam to napisać, bo jeszcze ktoś zrezygnuje dla fałszywych argumentów

Ja mam jeden diament bo tak chciałam, nie każdy musi lubić klasykę, więc nie widzę powodu dla którego trzeba namawiać do rezygnacji z własnych upodobań.
Zanim kupiliśmy obrączki przejrzałam mnóstwo for tematycznych- stąd m.in moje opinie.
- nie tylko z pierścionków z odpustu coś wypada, w złotych pierścionkach tez się to zdarza ( mi się zdarzyło, więc wiem co mówię ), kilka dziewczyn również się skarżyło, że kamyczki się poluzowały w obrączce i wypadły.
- ze zmianą rozmiaru nie ma problemu w obrączkach z brylancikami? Zależy jaki wzór i jak osadzone kamienie i ile tych kamieni. Jak obrączkę będziemy zwężać to się ją "ściska" i kamyczek można pokruszyć. A poszerzając- luzujemy mocowanie- no chyba logiczne?
- co do przekręcania się obrączki, to owszem przypadki się zdarzały- bo jeśli kobieta decyduje się na oczko w obrączce, to zazwyczaj jubilerzy doradzają, aby kupić nieco luźniejszą, żeby tak szybko nie było potrzeby jej poszerzenia.
I nie namawiałam do rezygnacji z upodobań, tylko przedstawiłam kilka faktów...
Proszę- pierwsza lepsza strona z poradami jubilerskimi- jubilerzy sami przedstawiają lepsze i słabsze strony obrączek- jest też mowa o białym złocie: http://www.e-narzeczeni.pl/porada-sl...borze-obraczek
http://www.taxor.pl/obraczki_porady.php
http://www.wsliwinski.pl/porady/pora...czace-obraczek
http://weselneforum.pl/viewtopic.php...55608&start=90
Kilka linków i forum...i tak mogłabym wklejać i wklejać. Swoją opinię wyraziłam na podstawie tego, co wyczytałam i usłyszałam od jubilerów szukając obrączek dla siebie.Pozdrawiam
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 22:51   #62
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

Apropo jeszcze połączenia obrączki z pierścionkiem na jednym palcu, to owszem podoba mi się. A bodajże najpopularniejszym wzorem kompletu jest obrączka płaska ze ściętymi brzegami ( fazowana), lub całkiem prosta do kompletu z jednokamieniowym pierścioneczkiem. Muszę przyznać, że bardzo mi się to połączenie podoba U mnie na studiach, co najmniej 3 dziewczyny widziałam z takimi kompletami Bardzo elegancko
np. pierścionek Kasi Cichopek http://www.plejada.pl/12516,1,17,pie...eria_duze.html

Edytowane przez 201610281624
Czas edycji: 2012-09-22 o 22:53
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 10:32   #63
Kojaniskatsi
Raczkowanie
 
Avatar Kojaniskatsi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Centropoland :P
Wiadomości: 287
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

Mój pierścionek by prześlicznie wyglądał z obrączką i tak właśnie planowałam go nosić, ale niestety, jest za duży i musi sobie siedzieć na środkowym palcu Ale tak też ślicznie wygląda!

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Ainhoa Pokaż wiadomość
Apropo jeszcze połączenia obrączki z pierścionkiem na jednym palcu, to owszem podoba mi się. A bodajże najpopularniejszym wzorem kompletu jest obrączka płaska ze ściętymi brzegami ( fazowana), lub całkiem prosta do kompletu z jednokamieniowym pierścioneczkiem. Muszę przyznać, że bardzo mi się to połączenie podoba U mnie na studiach, co najmniej 3 dziewczyny widziałam z takimi kompletami Bardzo elegancko
np. pierścionek Kasi Cichopek http://www.plejada.pl/12516,1,17,pie...eria_duze.html
Hehe mam identyczny ring
__________________
17-07-2012 Narzeczona
15-11-2014 Żona

"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza"
Albert Einstein
Kojaniskatsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 15:18   #64
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

Cytat:
Napisane przez Kojaniskatsi Pokaż wiadomość
Mój pierścionek by prześlicznie wyglądał z obrączką i tak właśnie planowałam go nosić, ale niestety, jest za duży i musi sobie siedzieć na środkowym palcu Ale tak też ślicznie wygląda!

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------



Hehe mam identyczny ring
A nie możesz zmniejszyć go sobiena serdeczny?Masz zdjątko?
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 15:43   #65
Kojaniskatsi
Raczkowanie
 
Avatar Kojaniskatsi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Centropoland :P
Wiadomości: 287
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

Cytat:
Napisane przez Ainhoa Pokaż wiadomość
A nie możesz zmniejszyć go sobiena serdeczny?Masz zdjątko?
Był zmniejszany 2 razy (narzeczony miał problem z rozmiarem) i w salonie powiedzieli mi, że o więcej niż 2 rozmiary zmniejszać nie można.

Na zdjęciu jest jeszcze na serdecznym, ale zsuwał się więc noszę na środkowym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0242.jpg (101,4 KB, 486 załadowań)
__________________
17-07-2012 Narzeczona
15-11-2014 Żona

"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza"
Albert Einstein
Kojaniskatsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 16:11   #66
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

Cytat:
Napisane przez Kojaniskatsi Pokaż wiadomość
Był zmniejszany 2 razy (narzeczony miał problem z rozmiarem) i w salonie powiedzieli mi, że o więcej niż 2 rozmiary zmniejszać nie można.

Na zdjęciu jest jeszcze na serdecznym, ale zsuwał się więc noszę na środkowym.
Śliczny!!!Bardzo lubię takie klasyczne pierścionki
Marzy mi się podobny...
Jest wygodny? Nie zahacza o ubrania, ręczniki ?Nie wchodzi brud w ten koszyczek?
A jakbyś założyła do niego obrączkę, to obrączka by pierścionek przytrzymała...

Edytowane przez 201610281624
Czas edycji: 2012-09-28 o 16:13
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 17:34   #67
Kojaniskatsi
Raczkowanie
 
Avatar Kojaniskatsi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Centropoland :P
Wiadomości: 287
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

Cytat:
Napisane przez Ainhoa Pokaż wiadomość
Śliczny!!!Bardzo lubię takie klasyczne pierścionki
Marzy mi się podobny...
Jest wygodny? Nie zahacza o ubrania, ręczniki ?Nie wchodzi brud w ten koszyczek?
A jakbyś założyła do niego obrączkę, to obrączka by pierścionek przytrzymała...
Jest bardzo wygodny, nie zahacza o nic i raczej ni nie wchodzi w koronę marzyłam o nim odkąd zobaczyłam go u Kruka już ładnych parę lat temu, cieszę się, że narzeczony pamiętał
__________________
17-07-2012 Narzeczona
15-11-2014 Żona

"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza"
Albert Einstein
Kojaniskatsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 17:49   #68
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

Cytat:
Napisane przez Kojaniskatsi Pokaż wiadomość
Jest bardzo wygodny, nie zahacza o nic i raczej ni nie wchodzi w koronę marzyłam o nim odkąd zobaczyłam go u Kruka już ładnych parę lat temu, cieszę się, że narzeczony pamiętał
Jedyny
Podoba mi się moda z USA na pierścionek i obrączkę na jednym palcu jako komplety.
W jednym salonie też taka moda była.Pierścionek jako wyznanie miłości i obrączka jako przyrzeczenie miłości noszone od ślubu razem na jednym palcu jako komplet- http://www.yes.pl/diamenty/42676-pie...00-025-3595M2H Na zdjęciach miniaturowych jest ten pierścionek z klasyczną obrączką- jak dla mnie klasa i piękno.
Wygląda to bardzo elegancko moim zdaniem.
Albo jak w przykładzie- klasyczna obrączka czy to półokrągła,czy płaska, żółta czy biała plus jednokamieniowy pierścioneczek. Ewentualnie obrączka na serdecznym prawej,a pierścionek serdeczna lewa Nie podoba mi się na środkowym prawej pierścionek i obok obrączka na serdecznym.
Za dużo i nie wygodnie moim zdaniemTa moda ze Stanów to moim zdaniem w większości za dużo kamyczków. Bo najczęściej jeden większy centralny i po kilka z boku szyny,a do tego obrączka cała w kamykach.Za dużo tego.Osobiście nie lubię kamyczków w obrączkach.

Edytowane przez 201610281624
Czas edycji: 2012-09-28 o 17:56
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 16:42   #69
Bling123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

A ja dopiero co zaręczona i już o obrączkach szukam
Mnie się podoba moda na noszenie pierścionka i obrączki na jednym palcu, i to wiadomo, prawej ręki. A w USA to jeszcze jest taka moda, zamiast klasycznej obrączki jest taka cała wysadzana brylancikami. I wtedy się błyszczy... Jak tutaj:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg With_wedding_band.jpg (28,2 KB, 381 załadowań)
Bling123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 17:47   #70
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

Fajne
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 12:27   #71
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

Cytat:
Napisane przez Asiula_M Pokaż wiadomość
Nigdy nie nosiłam pierścionków na serdecznym palcu, zawsze na środkowym... pewnie będę musiała się długo przyzwyczajać...
Też zawsze nosiłam pierścionki na środkowym palcu i myślałam, że zaręczynowy również będę tak nosiła... ale jednak zmniejszyłam go i noszę na serdecznym palcu - przyzwyczaiłam się w ciągu jednego dnia sama świadomość że to zaręczynowy działa cuda

Cytat:
Napisane przez Bling123 Pokaż wiadomość
A ja dopiero co zaręczona i już o obrączkach szukam
Mnie się podoba moda na noszenie pierścionka i obrączki na jednym palcu, i to wiadomo, prawej ręki. A w USA to jeszcze jest taka moda, zamiast klasycznej obrączki jest taka cała wysadzana brylancikami. I wtedy się błyszczy... Jak tutaj:
Wyglądałoby ładnie, gdyby obrączka i pierścionek to siebie przylegały tak jak np. TUTAJ, w przypadku takiego okrągłego pierścionka zupełnie nie podoba mi się połączenie na jednym palcu. Ja na szczęście dostałam klasyczny pierścionek z jednym brylantem w koronie, więc jeśli zechcę to będę nosić na jednym palcu z obrączką (chcemy proste, płaskie, niefazowane).
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 12:37   #72
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Też zawsze nosiłam pierścionki na środkowym palcu i myślałam, że zaręczynowy również będę tak nosiła... ale jednak zmniejszyłam go i noszę na serdecznym palcu - przyzwyczaiłam się w ciągu jednego dnia sama świadomość że to zaręczynowy działa cuda



Wyglądałoby ładnie, gdyby obrączka i pierścionek to siebie przylegały tak jak np. TUTAJ, w przypadku takiego okrągłego pierścionka zupełnie nie podoba mi się połączenie na jednym palcu. Ja na szczęście dostałam klasyczny pierścionek z jednym brylantem w koronie, więc jeśli zechcę to będę nosić na jednym palcu z obrączką (chcemy proste, płaskie, niefazowane).


Też tak uważam, że lepiej wyglądałyby przylegając do siebie
I też mi się nie podoba okrągły pierścionek z obrączką. Gryzie to się razem, niestety.
Mi też najbardziej podobają się klasyczne pierścionki z brylancikiem w koronie i do tego klasyczna obrączka, czy to płaska, czy fazowana, czy półokrągła, bez wzorków...Wrzuć tylko zdjęcie jak będziesz miała
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 13:08   #73
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

Cytat:
Napisane przez Ainhoa Pokaż wiadomość
[/B]
Też tak uważam, że lepiej wyglądałyby przylegając do siebie
I też mi się nie podoba okrągły pierścionek z obrączką. Gryzie to się razem, niestety.
Mi też najbardziej podobają się klasyczne pierścionki z brylancikiem w koronie i do tego klasyczna obrączka, czy to płaska, czy fazowana, czy półokrągła, bez wzorków...Wrzuć tylko zdjęcie jak będziesz miała
Pierścionek mam bardzo podobny do TEGO (tylko korona ma sześć "łapek" a nie cztery no i nie ma tych dziwnych "dziur" w obręczy koło korony ) a obrączki chcemy TAKIE założymy je dopiero za 10 miesięcy, ale jak sobie przypomnę to wpadnę pokazać
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 21:58   #74
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Pierścionek mam bardzo podobny do TEGO (tylko korona ma sześć "łapek" a nie cztery no i nie ma tych dziwnych "dziur" w obręczy koło korony ) a obrączki chcemy TAKIE założymy je dopiero za 10 miesięcy, ale jak sobie przypomnę to wpadnę pokazać
Bardzo ładny pierścioneczek i obrączkiGratuluję dobrego gustu
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 20:11   #75
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

A to moje cudo, co prawda z neta, ale w wolnej chwili cyknę mu fotkę, jak wygląda na dłoni z obrączką

Edytowane przez 201610281624
Czas edycji: 2013-07-02 o 15:46
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 21:53   #76
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

tak wygląda moje połączenie
pierścionek wcale nie jest malutki, na wystającej w górę i wszerz koronie.
aha, we wrześniu minęły dwa lata, odkąd je tak noszę, bez przerwy, ściągam je tylko czasem(!) do mycia albo mieszania mielonego czy ciasta-jak już wcześniej pisałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0001.jpg (92,3 KB, 488 załadowań)
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35

Edytowane przez bezaczek7
Czas edycji: 2013-03-04 o 22:00
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 21:58   #77
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

Cytat:
Napisane przez bezaczek7 Pokaż wiadomość
tak wygląda moje połączenie
pierścionek wcale nie jest malutki, na wystającej w górę i wszerz koronie.
Ładnie, mam identyczną obrączkę na 5 mm i do tego ring, jak wrzuciłam.
Ładne masz swoje błyskotki, tylko, że ja wolę jak złotka do siebie przylegają.A nie myślałaś, żeby nosić na osobnym paluszku?
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 01:36   #78
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

Cytat:
Napisane przez Ainhoa Pokaż wiadomość
Ładnie, mam identyczną obrączkę na 5 mm i do tego ring, jak wrzuciłam.
Ładne masz swoje błyskotki, tylko, że ja wolę jak złotka do siebie przylegają.A nie myślałaś, żeby nosić na osobnym paluszku?
mi tam nie przeszkadza, że nie przylegają. "większości" przylegają, u mnie jest inaczej
jedyne co, to mogłabym pierścionek nosić na środkowym palcu lewej ręki, na prawą na środkowy nie wejdzie, poza tym od dawien dawna nie widzi mi się kilka pierścionków na jednej ręce.
jak już wcześniej pisałam w postach, jeśli zauważę znaczne rysy czy wgłębienia, to wtedy przeniosę ringa na lewą, a komunijny wróci do pudełka. teraz mi się podoba tak jak jest a i tak mało kto mi patrzy na rękę, wystarczy im moja młodziutka twarz, i tak mnie mają za głupiutką nastolatkę, muszę z tym jakoś żyć
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 11:41   #79
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

Cytat:
Napisane przez bezaczek7 Pokaż wiadomość
mi tam nie przeszkadza, że nie przylegają. "większości" przylegają, u mnie jest inaczej
jedyne co, to mogłabym pierścionek nosić na środkowym palcu lewej ręki, na prawą na środkowy nie wejdzie, poza tym od dawien dawna nie widzi mi się kilka pierścionków na jednej ręce.
jak już wcześniej pisałam w postach, jeśli zauważę znaczne rysy czy wgłębienia, to wtedy przeniosę ringa na lewą, a komunijny wróci do pudełka. teraz mi się podoba tak jak jest a i tak mało kto mi patrzy na rękę, wystarczy im moja młodziutka twarz, i tak mnie mają za głupiutką nastolatkę, muszę z tym jakoś żyć
Fakt, mi też się nie podoba wiele pierścionków na jednej ręce. Ja preferuję tylko obrączkę na co dzień, czasem z pierścionkiem razem na palcu lub na lewym serdecznym. Nie podobają mi się pierścionki na środkowym, ani każdy palec obwieszony. Zaręczynowy i obrączka w zupełności mi wystarczają. Co do patrzenia to rzeczywiście mało kto zwraca uwagę, chyba, że dziewczyny przed zaręczynami, po i szukające obrączek lub lubiące oglądać ( jak ja). Dlaczego mają Cię za głupiutką nastolatkę?W jakim wieku wyszłaś za mąż?
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 12:16   #80
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

Cytat:
Napisane przez Ainhoa Pokaż wiadomość
Fakt, mi też się nie podoba wiele pierścionków na jednej ręce. Ja preferuję tylko obrączkę na co dzień, czasem z pierścionkiem razem na palcu lub na lewym serdecznym. Nie podobają mi się pierścionki na środkowym, ani każdy palec obwieszony. Zaręczynowy i obrączka w zupełności mi wystarczają. Co do patrzenia to rzeczywiście mało kto zwraca uwagę, chyba, że dziewczyny przed zaręczynami, po i szukające obrączek lub lubiące oglądać ( jak ja). Dlaczego mają Cię za głupiutką nastolatkę?W jakim wieku wyszłaś za mąż?
miałam 21 lat, ale taka moja uroda, że wyglądam z buzi na niepewne 18. od sześciu lat już
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 14:45   #81
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

Cytat:
Napisane przez bezaczek7 Pokaż wiadomość
miałam 21 lat, ale taka moja uroda, że wyglądam z buzi na niepewne 18. od sześciu lat już
Fajnie maszJa 29 w listopadzie i też nikt mi tyle nie daje...góra 22
To na naszą korzyśćJa się cieszę
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 08:44   #82
ultimeyes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Olsztyn, (Dobre Miasto)
Wiadomości: 34
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

"Był zmniejszany 2 razy (narzeczony miał problem z rozmiarem) i w salonie powiedzieli mi, że o więcej niż 2 rozmiary zmniejszać nie można."

U jakiego jubilera byliście że mówi takie bzdury? Taki wzór pierścionka można zmniejszać ile się chce, przykładowo nie byłoby problemu ze zmniejszeniem go nawet z rozmiaru 18 na 6! Poszukajcie dobrego jubilera i ciesz się zestawieniem jakie Ci się faktycznie podoba
ultimeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 10:01   #83
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

To mój kompletW końcu udało mi się zrobić fotkę

Edytowane przez 201610281624
Czas edycji: 2013-11-30 o 01:00
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 11:40   #84
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

Cytat:
Napisane przez Ainhoa Pokaż wiadomość
To mój kompletW końcu udało mi się zrobić fotkę
bardzo ładny komplecik
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 22:11   #85
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

Ale tu cisza, nikt nic nie pisze...
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 23:22   #86
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

ja mogę napisać: nadal noszę tak jak zawsze a jak za parę miesięcy mi zaczną łapki puchnąć, to pewnie w ogóle ściągnę i tyle z tego będzie
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 00:04   #87
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

Cytat:
Napisane przez bezaczek7 Pokaż wiadomość
ja mogę napisać: nadal noszę tak jak zawsze a jak za parę miesięcy mi zaczną łapki puchnąć, to pewnie w ogóle ściągnę i tyle z tego będzie
Ja to noszę jak mi nastrój podpowiada. Albo razem, a czasem pierścionek na lewej na serdecznym. Zależy.
Ja akurat nie mam problemu z puchnięciem dłoni i jak nie mam obrączki na palcu to jakoś mi tak pusto jest. Jeszcze mi się nie zdarzyło, abym nie założyła. Pierścionek, owszem bywają dni, że nie zakładam, ale obrączka zawsze. Jest tak wygodna i świetnie wyprofilowana, że czasem sprawdzam, czy ją mam
Tak patrzę na łapki znajomych, czy na uczelni czy gdziekolwiek to obecnie większość obrączek to klasyka zdecydowanie. Może nie półokrągłe, jak nasze, ale płaskie lub płaskie fazowane wiodą prym.
I często są z jednokamyczkowym pierścionkiem razem, lub pierścionek na serdecznym lewej.
Niby ta moja półokrągła jest fajna, ale czasem się zastanawiam czy ta płaska nie wyglądałaby lepiej...
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 10:18   #88
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

Kiedy brylant jest naprawdę duży to podoba mi się kiedy obrączka jest wygięta w miejscu oczka tak żeby wszystko ładnie przylegało a nie tworzyła się szczelina

__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 12:05   #89
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

Ja też lubię jak wszystko ładnie przylega.
nie spotkałam się u nas z takim połączeniem i kształtem obrączki.
Na zachodzie właśnie popularne są damskie całe wysadzane kamykami i większą wagę przykłada się do pierścionka niż do obrączki.
Uważąm, że jeśli obrączka to bez kamyczków, no może jeden, ale moda na jedno oczko mi się nie podoba, bo (za dużo problemów z rozmiarem, oczko często się przekręca i sama znając siebie poprawiałabym, żeby oczko było na wierzchu, poza tym wkładanie cyrkonii jest bez sensu, bo są za mało trwałe do obrączki i z czasem czernieją zamiast zdobić. A brylanciki to wiadomo- klasa, ale co nam po nim, jeśli cały jest zatopiony w kruszcu i jego brylancja jest "zakuta" w kruszcu i nie ma odrobiny gry kolorów).
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 12:09   #90
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Pierścionek zaręczynowy i obrączka na jednym palcu

ja pierścionek będę mieć na innym palcu niż obrączkę prawdopodobnie
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-22 17:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.