Zwolnienie wstecz/zaświadczenie o chorobie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-16, 17:45   #1
justrock7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3

Zwolnienie wstecz/zaświadczenie o chorobie


Witam kochane,
Mam pytanie, czy orientujecie się gdzie w Krakowie mogłabym zdobyć zwolnienie wstecz, albo zaświadczenie o chorobie przewlekłej. Bardzo pilna sprawa, proszę o kontakt poprzez wiadomość prywatną
justrock7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 18:27   #2
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Zwolnienie wstecz/zaświadczenie o chorobie

Cytat:
Napisane przez justrock7 Pokaż wiadomość
Witam kochane,
Mam pytanie, czy orientujecie się gdzie w Krakowie mogłabym zdobyć zwolnienie wstecz, albo zaświadczenie o chorobie przewlekłej. Bardzo pilna sprawa, proszę o kontakt poprzez wiadomość prywatną
U psychiatry.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 19:41   #3
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Zwolnienie wstecz/zaświadczenie o chorobie

lekarz legalnie może takie zaświadczenie/zwolnienie wystawić do 3 dni wstecz, chyba, że leczysz się u niego, wtedy wystawia od daty 1 wizyty (nie wiem jak to jest u psychiatry). Nie sądzę, żeby ktoś na forum podał Ci namiar na lekarza wystawiającego lewe zwolnienia w dobie pogoni policji za statystyką "korupcyjną".
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 00:03   #4
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Zwolnienie wstecz/zaświadczenie o chorobie

najszybciej takie coś zdobędziesz chyba na prywatnej wizycie, gdzie jednak będziesz musiała zapłacić
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 16:00   #5
201703160940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 900
Dot.: Zwolnienie wstecz/zaświadczenie o chorobie

Normalny lekarz nie da takiego zwolnienia, bo rozlicza się z tego. Zwolnienie wstecz może wydać tylko psychiatra.
201703160940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 11:52   #6
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Zwolnienie wstecz/zaświadczenie o chorobie

Cytat:
Napisane przez princeton_girl Pokaż wiadomość
Normalny lekarz nie da takiego zwolnienia, bo rozlicza się z tego. Zwolnienie wstecz może wydać tylko psychiatra.
Nie zupełnie.

Każdy lekarz może wystawić do 2-3 dni wstecz jeśli jest pewność, że choroba trwała już wtedy.
Najczęściej takie zwolnienia dostaje od psychiatrów, ginekologów, ale nawet lekarz rodzinny może takie wystawić.
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 18:41   #7
201703160940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 900
Dot.: Zwolnienie wstecz/zaświadczenie o chorobie

Cytat:
Napisane przez Kadin_ Pokaż wiadomość
Nie zupełnie.

Każdy lekarz może wystawić do 2-3 dni wstecz jeśli jest pewność, że choroba trwała już wtedy.
Najczęściej takie zwolnienia dostaje od psychiatrów, ginekologów, ale nawet lekarz rodzinny może takie wystawić.
Tak tak, wiem ale pierwszy post zasugerował mi zwolnienie sprzed n czasu
201703160940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 22:12   #8
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Zwolnienie wstecz/zaświadczenie o chorobie

Prywatnie też lekarz nie jest chętny dawać, bo zostaje w karcie, teraz w tych komputerach piszą i im się to zatwierdza. Chyba, że wpisze, że byłaś wcześniej, ale to też dziwnie potem, gdy w zapisach jest inna data wizyty
Teoretycznie może wypisać na kartce inną datę, no czemu nie, ale skąd ma pewność, że Ty go nie przyszłaś sprawdzić?

Próbowałam już, gdy wyleczyłam się sama, a potem się obejrzałam, że nie mam zwolnienia na jedne zajęcia -.-"
Także jednak czasem warto pójść jak coś się dzieje. Chociażby po zwolnienie
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 11:01   #9
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Zwolnienie wstecz/zaświadczenie o chorobie

Cytat:
Napisane przez Kadin_ Pokaż wiadomość
Nie zupełnie.

Każdy lekarz może wystawić do 2-3 dni wstecz jeśli jest pewność, że choroba trwała już wtedy.
Najczęściej takie zwolnienia dostaje od psychiatrów, ginekologów, ale nawet lekarz rodzinny może takie wystawić.
dokładnie
zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach dostać się do lekarza w ten sam dzień graniczy z cudem
u mnie do rodzinnego kolejka na 2 dni to samo chirurg, facet przyszedł z obciętymi palcami, to odesłali go w piątek na dzisiaj... Koniec świata
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 13:27   #10
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Zwolnienie wstecz/zaświadczenie o chorobie

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
dokładnie
zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach dostać się do lekarza w ten sam dzień graniczy z cudem
u mnie do rodzinnego kolejka na 2 dni to samo chirurg, facet przyszedł z obciętymi palcami, to odesłali go w piątek na dzisiaj... Koniec świata
taaa
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 14:07   #11
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Zwolnienie wstecz/zaświadczenie o chorobie

Mojego kolegę odesłali z pogotowia do rodzinnego gdzie kolejka.... do końca świata ale się jakoś wcisnął. Walnął się "tylko" siekierą w nogę, ale z racji tego, że nie odpadła całkowicie to pogotowie stwierdziło, że nie ma w czym interweniować, rodzinny wystarczy. Nie uwierzyłabym gdybym nie była przy całej syt. Kolo z tryskającą krwią z nogi, ta noga ledwo się trzymała serio. Ja to bym już milion razy zemdlała albo nie wiem darła się, że umieram :P a ten jeszcze musiał doczłapać ze szpitala do przychodni z rodzinnym. Teraz się z tego śmieję, ale wtedy było niefajnie.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 07:37   #12
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Zwolnienie wstecz/zaświadczenie o chorobie

girlonthebridge służba zdrowia do diaska

zasadniczo to jest tak, że lekarz internista może wystawić zwolnienie maksymalnie do 3 dni wstecz od badania, ale to też w określonych przypadkach
jedynie psychiatra ma możliwość wystawienie zwolnienia wstecz o 2 tygodnie, ale dotyczy to tylko osób z zaburzeniami psychicznymi (nie wiem czy ktoś chciałby sobie bruździć w papierach,żeby zdobyć zwolnienie z datą wsteczną)

mój ojciec kiedyś na izbie przyjęć spędził 8 h z podejrzeniem zawału ze strony personelu zero jakiejkolwiek reakcji- uczą Nas i trąbią wszędzie, że liczy się szybka interwencja bo każda minuta jest cenna, a w praktyce wygląda to zupełnie inaczej
__________________
Powiedz mi, a zapomnę.
Pokaż mi, a zapamiętam.
Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 22:34   #13
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Zwolnienie wstecz/zaświadczenie o chorobie

Cytat:
Napisane przez anex_1989 Pokaż wiadomość
girlonthebridge służba zdrowia do diaska

zasadniczo to jest tak, że lekarz internista może wystawić zwolnienie maksymalnie do 3 dni wstecz od badania, ale to też w określonych przypadkach
jedynie psychiatra ma możliwość wystawienie zwolnienia wstecz o 2 tygodnie, ale dotyczy to tylko osób z zaburzeniami psychicznymi (nie wiem czy ktoś chciałby sobie bruździć w papierach,żeby zdobyć zwolnienie z datą wsteczną)

mój ojciec kiedyś na izbie przyjęć spędził 8 h z podejrzeniem zawału ze strony personelu zero jakiejkolwiek reakcji- uczą Nas i trąbią wszędzie, że liczy się szybka interwencja bo każda minuta jest cenna, a w praktyce wygląda to zupełnie inaczej
Żeby była interwencja to musi zawał najpierw być, zdrowemu nie dłubie się drucikami w sercu tylko dlatego że jest PODEJRZENIE.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 04:55   #14
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Zwolnienie wstecz/zaświadczenie o chorobie

dacn zgadza się i tego nie wymagam, ale zapewne wiesz, że gdyby nie stawił się sam tylko wezwał karetkę to kolejność badania byłaby zupełnie inna i oto w głównej mierze mi chodzi

zresztą siedział i ledwo oddychał nie podważam umiejętności lekarzy, bo wiem,że tyle czasu spędzili na nauce, żeby określić ciężki przypadek od umiarkowanego czy lekkiego

poza tym co chwila słyszy się, że lekarze odesłali pacjenta do domu z podejrzeniem, a rano pacjent sztywny, więc nic dziwnego, że ludzie w taki sposób do tego podchodzą...
__________________
Powiedz mi, a zapomnę.
Pokaż mi, a zapamiętam.
Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 05:04   #15
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Zwolnienie wstecz/zaświadczenie o chorobie

Cytat:
Napisane przez anex_1989 Pokaż wiadomość
dacn zgadza się i tego nie wymagam, ale zapewne wiesz, że gdyby nie stawił się sam tylko wezwał karetkę to kolejność badania byłaby zupełnie inna i oto w głównej mierze mi chodzi

zresztą siedział i ledwo oddychał nie podważam umiejętności lekarzy, bo wiem,że tyle czasu spędzili na nauce, żeby określić ciężki przypadek od umiarkowanego czy lekkiego

poza tym co chwila słyszy się, że lekarze odesłali pacjenta do domu z podejrzeniem, a rano pacjent sztywny, więc nic dziwnego, że ludzie w taki sposób do tego podchodzą...
Pierwsze w polsce niestety nie ma triage na sorze. Czyli idzie kolejnosc zamiast ciezkosci.
Po drugie lekarz to nie wróżka i zanim nie zobaczy pacjenta to nie wie w jakim jest stanie a nie zobaczy tego przez sciane poczekalni.
Nie do konca jest tak że ci karetki maja pierwszeństwo.
Lekarz nie jest bogiem a medycyna to nie matematyka tu nie wszystko jest wiadome od razu.
A 8 godzin przy podejrzeniu zawału to takie minimum żeby potwierdzic lub wykluczyć.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 05:30   #16
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Zwolnienie wstecz/zaświadczenie o chorobie

dacn masz swoje zdanie, a ja swoje

potwierdza to zresztą szereg przypadków o których wspominałam wyżej
__________________
Powiedz mi, a zapomnę.
Pokaż mi, a zapamiętam.
Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.