Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-25, 23:08   #61
mrooofka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 12
mikrodermabrazja [Wrocław]

mam pytanie odnośnie zabiegu mikrodermabrazji. Czytałam poprzednie wątki jednak nie znalazłam odp na moje pytanie. Czy ktoś miał taki zabieg i jakie były jego efekty? Chciałabym się upewnic, zanim sama się na niego wybiorę. I jeszcze jedno pyt-czy pomoże mi on oczyścic skórę z zaskórników i wągrów, czy cera stanie się gładsza i bez żadnych krost?Czy moje popękane naczynka krwionośne na twarzy mogą byc przeciwskazaniem do tego zabiegu?? Sama nie wiem czy się decydowac, ale cerę mam fatalną i muszę coś z tym zrobic :/ Jestem z Wrocławia i byłabym wdzięczna za jakiekolwiek porady i zaufanych dermatologów u których można wykonac zabieg. Pozdrawiam!
mrooofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 23:20   #62
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: mikrodermabrazja [Wrocław]

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...krodermabrazja
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 14:49   #63
akukaracza88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12
Dot.: mikrodermabrazja - doswiadczenia

ja mialam 2 zabiegi i placilam 250 za jeden...mialam podskurne jakies syfki a teraz twarz glaciutka, nie wysuszona a i nawet bez makijazu moge chodzic spokojnie juz po jednym zabiegu zauwazylam ogromna roznice mialam to robione jakims sprzetem zasysajacym nie wiem co to:P ale warto bylo
akukaracza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 15:08   #64
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: mikrodermabrazja - doswiadczenia

prawie każda cera :zniszczona, tłysta, z przebarwieniami, z bliznkami, trądzikowa z zaskórnikornikami grudkami, tojotokowa, sucha, rozszerzone porty, szorstka skóra, wiotka
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 17:14   #65
mrooofka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 12
Dot.: mikrodermabrazja [Wrocław]

dzięki, ale ten watek nie wyczerpuje moich pytań...więc pytam dalej
mrooofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 09:35   #66
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: mikrodermabrazja [Wrocław]

podbijam temat! czy ktos robił to we wrocławiu i jak z cenami? przeszukałam forum i dziewczyny pisza ze placily np 100 pln za 1 zabieg i mialy 3-4 zabiegi. na necie znalazlam klinike terapi laserowej we wro i oni chca za 1 zabieg 300 pln
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 11:22   #67
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: mikrodermabrazja [Wrocław]

Ja też czekam na odpowiedzi mam takie same problemy jak mroofka, no może pryszcze mam sporadycznie ale mam rozszerzone pory i popękane naczyńka w okolicy nosa.
"ktokolwiek cokolwiek wie prosimy o odpowiedzi"
ebena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-08, 13:55   #68
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: mikrodermabrazja [Wrocław]

nikt nic nie wie ja narazie robie sobie maseczke aspirynową, efekt fajny, tylko skóra taka cieniutka mi sie zrobiła i bialutka...
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 23:28   #69
mrooofka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 12
Dot.: mikrodermabrazja [Wrocław]

słyszałam, że we Wrocławiu jest jakiś dobry gabinet na Kleczkowskiej. Ale niestety nazwy nie pamiętam i nie mogę tego znaleźc ;/
mrooofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 20:13   #70
kamisol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to kamisol
Dot.: mikrodermabrazja [Wrocław]

Czesc dziewczyny!
ja mialam robiona MDB na sobie setki razy i sama ja wykonuje, wiec postaram sie odp na wasze pytania. problem w tym, ze nie widze jaka jest wasza skora, a to jest wazne. moge z gory powiedziec, ze tradzik aktywny to przeciwskazanie, bo sie rozprowadza w ten sposob bakterie.
jesli skora jest b. wrazliwa, cienka i z popekanymi naczynkami to lepiej jej nie podrazniac w ten sposob.
kamisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 06:32   #71
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: mikrodermabrazja [Wrocław]

Cytat:
Napisane przez kamisol Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!
ja mialam robiona MDB na sobie setki razy i sama ja wykonuje, wiec postaram sie odp na wasze pytania. problem w tym, ze nie widze jaka jest wasza skora, a to jest wazne. moge z gory powiedziec, ze tradzik aktywny to przeciwskazanie, bo sie rozprowadza w ten sposob bakterie.
jesli skora jest b. wrazliwa, cienka i z popekanymi naczynkami to lepiej jej nie podrazniac w ten sposob.
moja skóra: sucha, z widocznymi dziurkami po trądziku młodzieńczym, brak wyprysków, liczne małe czarne wągry, dosyć sporo jak na mój wiek zmarszczek mimicznych. jak wykonujesz to sama????
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-11, 13:47   #72
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: mikrodermabrazja [Wrocław]

dołączam się do pytania ja mam cere taka jak ty anastazjaa tyle ze mieszaną... stosowałam mikrodermabrazje do stosowania w domu L'oreala, cera byla super jeden dzień, zdrowo zaróżowiona, gładka w dotyku (idealne przed imprezą) ale jakiegoś długotrwałego efektu nie widzialam :/ no i zastanawiam się teraz nad zabiegiem u kosmetyczki...
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 20:29   #73
mrooofka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 12
Unhappy Dot.: mikrodermabrazja [Wrocław]

moja cera-kosmetyczka powiedziała że mieszana... Strefa T z tendencją do wyprysków i przetłuszczania, strefa pod oczami zaróżowiona (wrażliwa jak sądzę) rozszerzone pory, zaskórniki i popękane naczynka, na czole ślady jak po trądziku którego nie miałam :/ CO ROBIC?
mrooofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 20:59   #74
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: mikrodermabrazja [Wrocław]

No cóż, moja dermatolog teraz wprowadza mikrodermabrazję diamentową - ale musisz liczyć się z tym, że u niej płaci się również za renomę

dr Barbara Pytrus-Sędłak
ul. Dąbrowskiego 4
tel. (071) 343 31 49
0602 787 949
Wrocław oczywiście

Narazie nie wiem ile bierze, bo wolę złuszczanie bardziej agresywne, ale przed samą studniówką przejdę na lżejszy kaliber ale orientacyjnie - ceny u niej to 80zł za wizytę, 400zł za złuszczanie TCA i 500zł za wstrzykiwanie kwasu hialuronowego. Myślę, że za cena mikrodermabrazję będzie wynosić ok. 200zł i pewnie taniej wyjdzie znalezienie dobrej kosmetyczki jeśli zależy Ci na zbiciu kosztów Przy zanieczyszczonej cerze możesz spodziewać się wysypu/kilku wyprysków, może lepiej kwas azelainowy+filtry? Świent zestaw dla zanieczyszczonej naczynkowej. Lub zamiast azelainowego - Diroseal z retinaldehydem?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 07:58   #75
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: mikrodermabrazja [Wrocław]

Cytat:
Napisane przez fiszunia Pokaż wiadomość
dołączam się do pytania ja mam cere taka jak ty anastazjaa tyle ze mieszaną... stosowałam mikrodermabrazje do stosowania w domu L'oreala, cera byla super jeden dzień, zdrowo zaróżowiona, gładka w dotyku (idealne przed imprezą) ale jakiegoś długotrwałego efektu nie widzialam :/ no i zastanawiam się teraz nad zabiegiem u kosmetyczki...
Loreal to lipa działa jak zwykły peeling...
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 14:31   #76
kamisol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to kamisol
Dot.: mikrodermabrazja [Wrocław]

ze já wykonuje sama mialam na mysli, ze pracuje, robiac MDB
wasze skorki nadaja sie na mdb.
aktywny tradzik, i tradzik rozowaty,b.wrazliwa skora z popekaymi naczynkami..te bylyby przeciwskazaniem.
kamisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 08:02   #77
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: mikrodermabrazja [Wrocław]

domyslilam sie ze sama sobie nie szlifujesz twarzy, ale myslalm, ze gdzies we wrocku robisz... LIPA
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 10:18   #78
kamisol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 86
Send a message via Skype™ to kamisol
Dot.: mikrodermabrazja [Wrocław]

jak nie? sama sobie tez szlifuje twarzyczke ja tez chce miec gladka buzke
kamisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 12:25   #79
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: mikrodermabrazja [Wrocław]

Cytat:
mam pytanie odnośnie zabiegu mikrodermabrazji. Czytałam poprzednie wątki jednak nie znalazłam odp na moje pytanie. Czy ktoś miał taki zabieg i jakie były jego efekty? Chciałabym się upewnic, zanim sama się na niego wybiorę. I jeszcze jedno pyt-czy pomoże mi on oczyścic skórę z zaskórników i wągrów, czy cera stanie się gładsza i bez żadnych krost?Czy moje popękane naczynka krwionośne na twarzy mogą byc przeciwskazaniem do tego zabiegu?? Sama nie wiem czy się decydowac, ale cerę mam fatalną i muszę coś z tym zrobic :/ Jestem z Wrocławia i byłabym wdzięczna za jakiekolwiek porady i zaufanych dermatologów u których można wykonac zabieg. Pozdrawiam!
mikrodermabrazja to super zabieg , na odśiwzenie również ,na zaskórniki tak , ale jeśłi masz płytko umiejscowione je lub ewentualnie srednio gdyz niestety ten zabieg nie wyciągnie zaskórników tak jak przy "wyciskaniu" i głebokich zask jeśłi masz rozszerzone naczynka krwionośne niestey to jest przefiwskazaniem, ale może np ominąc te strefy i tylko np na czole zrobic a poliki zostawic. jak masz slady po tradziku to też delikatnie mikrodermabrazja rozjasni je i zlusci przez co moga byc mneij widoczne
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-15, 23:08   #80
mrooofka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 12
Dot.: mikrodermabrazja [Wrocław]

Byłam dzisiaj na MDB. "Centrum Szkolenia" ul.Kleczkowska 45 (2 piętro) Cena: 150 zł. Pani Justyna Bedekier, tel (071) 328-28-17.
Razem z ampułką odżywczą i maską z alg 200zł. Czas ok 1,5 h
Nie jest to typowy salon kosmetyczny tylko "Centrum Szkolenia" które szkoli kosmetologów Więc myślę, że pod dobre ręce trafiłam Zabieg bezbolesny na szczęście Nie potrzebnie się martwiłam W miejscach, gdzie mam popękane naczynka miałam wykonaną MDB lżejszą końcówą, a tam gdzie miałam malutkie blizny i naskórek jest grubszy(na czole) mocniejszą końcówką, bardziej ścierającą.Po zabiegu zaaplikowano mi kapsukłę odżywczą a następnie kojącą maskę z alg. Super koi podrażnioną i piekącą po zabiegu skórę. Generalnie myślę, że zabieg się powiódł, ale na efekty trzeba będzie jeszcze poczekac, aż skóra troche odżyje Na koniec dostałam po 4 próbki 2 kremów do mojej naczynkowej cery Kojące skórę.No i to dopiero 1 zabieg...zobaczymy jak to będzie późnej wyglądało. Może zdecyduję się później na 2 zabieg
mrooofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 11:10   #81
Marta
Raczkowanie
 
Avatar Marta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Mińk Mazowiecki
Wiadomości: 38
Mikrodermabrazja u kosmetyczki

Ile kosztuje,czy pozbędę się przebarwień,są dosyć drobne.A może polecacie inne zabiegi.Tylko żebym nie zbankrutowała.Chciałabym odświeżyć cerę i te przebarwienia rozjaśnić.Mam 26 lat,o ile jest to istotne,a pewnie jest.Dzięki.
Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 11:29   #82
Marta
Raczkowanie
 
Avatar Marta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Mińk Mazowiecki
Wiadomości: 38
Dot.: Mikrodermabrazja u kosmetyczki

tak wiem wyszukiwarka nie gryzie,już znalazłam.
Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 14:29   #83
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Mikrodermabrazja u kosmetyczki

mikrodermobrazja jest to zabieg za pomoca ktorego zluszcza sie mechanicznie naskorek -jest to skuteczny zabieg a wyniki sa natychmiastowe i mozliwe do oceny wizualnie i przez dotyk.Zazwyczaj trzeba przeprowadzic od 2 do 10 zabiegow(srednio 5) w odstepach od tygodnia do 4 tyg.Ale to zalezy od oczekiwan i wskazan.Po kazdym zabiegu poprawa jest bardziej widoczna. Jesli masz tylko nie wielkie przebarwienia na skorze moglabys zastosowac zabieg Eksfoliacji czyli zabieg kwasami owocowymi,robi sie go jesienia i zima,zabieg ten oczyszcza,rozjasnia,wyruw nuje,stymuluje produkcje kolagenu i elastyny(wykonuje sie go kilka razy).Niestety nie orientuje sie cenowo poniewaz przebywam za granica-Pozdrawiam
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 17:14   #84
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Mikrodermabrazja u kosmetyczki

Cytat:
tak wiem wyszukiwarka nie gryzie,już znalazłam.
trzeba było najpierw sprawdzić , potem zakładać watek
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 12:21   #85
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: mikrodermabrazja [Wrocław]

brzmi bardzo zachecajaco
powiedzcie mi czy mikrodermabrazja usuwa zaskorniki zamkniete? jakos nie moge sie zdecydowac na "wyciskanie" u kosmetyczki a slyszalam tyle dobrego o miktodermabrazji.Ogólnie mam ladna cere, nie swiece sie, nie mam pryszczy tylko te nieszczesne zaskorniki na brodzie
Acha powiedzcie czy po zabiegu uzywacie filtrów? jak skora wyglada zaraz po zabiegu? jest bardzo czerwona?
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 15:55   #86
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Wink Mikrodermabrazja-jak to działa???

Słyszałam o zabiegu mikrodermobrazji na twarz, czy macie już doświadczenia w tym temacie i jakie są rezultaty??
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 20:07   #87
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Mikrodermobrazja-jak to działa???

Naprawdę nikt jeszcze nie próbował ??? A może Beatka mi pomoże
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 20:29   #88
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Mikrodermobrazja-jak to działa???

Cytat:
Napisane przez Ashia Pokaż wiadomość
Naprawdę nikt jeszcze nie próbował ??? A może Beatka mi pomoże

Nie wiem czy pani Beata Ci pomoże,ale wyszukiwarka na pewno tak
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 20:32   #89
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Mikrodermobrazja-jak to działa???

ja mam doswiadczenia zarowno na sobie jak i na paniach rezultaty sa owszem.. najprosciej ujmujac... zabieg ten likwiduje przebarwienia potradzikowe i posloneczne, splyca zmarszczki, rozjasnia cere nadajac jej jednolity koloryt, wygladza, zluszcza warstwe rogowa co powduje rowniez pobudzenie warstwy podstawnej skory do szybszej produkcji nowych komorek skory zdrowszych, ogolnie ujmujac cera jest rozjasniona gladsza miekksza w dotyku i zdrowsza,

zabieg nie jest bolesny w zaleznosci od ustawienia mocy i czestotliwosci zabiegow, mozna isc na sklabiej i juz efekty widac po 3-4 razach... zabieg najlepiej robic pora jesienna gdzie jest cieplo ale nie ma megfa slonca i nie ma mrozu cos polowa wrzesnia-polowa listopada i wiosna wczesna... w zime nie polecam bo moze sie pogorszyc stan w lato powstaw przebarwienia..

najlepiej po takim zabiegu uzywac kremu z filtrem duzym np 40... z tydzien dwa i git
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 10:43   #90
aga 63
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10
Question Mikrodermabrazja

Czy wrażliwa cera ze skłonnościami do zaczerwienień i teleangiektazji jest przeciwskazaniem do zabiegu mikrodermabrazji?
aga 63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-19 09:08:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.