Pomóżcie :(:(:( <-- bardzo ważne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-13, 20:18   #1
paulinkaa_nh92
Rozeznanie
 
Avatar paulinkaa_nh92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 747

Pomóżcie :(:(:( <-- bardzo ważne


Witam!
Słuchajcie, mam wielki problem. Mam nadzieję, że nikt mnie tu nie wyśmieje...Mam 15 lat i 160cm wzrostu i ...ważę 75 kg ;(;(..ostatnio lekarka powiedziała mi ze mało mi brakuje do 1 stopnia otyłości a wcale nie wyglądam na taką otyłą. Pomożcie mi..co mam robić Jaką diete stosowac, jak sie odzywiać i czy moze pomagaja jakies kremy na redukcje tkanki tłuszczowej i czy moze są jakies cwiczenia dobre ..Czekam na Wasze propozycje i pomoc..Z góry dziekuje bardzo..
paulinkaa_nh92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 21:23   #2
mystify
Raczkowanie
 
Avatar mystify
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 100
Dot.: Pomóżcie :(:(:( <-- bardzo ważne

Nikt się nie będzie śmiał , po pierwsze musisz obliczyć sobie Twoje dzienne zapotrzebowanie ..
Po drugie ogranicz węglowodany no i słodycze
Pij dużo wody niegazowanej , odradzam picie napojów gazowanych i kolorowych , soków też..
Jedz kolacje 2-3h przed snem
http://www.modeling.pl/?sub=artykuly...6a85f336f6d465 tu masz ćwiczenia
Możesz kupic sobie skakanke i skakać w domu
__________________
. . . Bóg mnie stworzył a szatan opętał , na zawsze zostanę grzeszna i święta . . .

mystify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 21:37   #3
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Pomóżcie :(:(:( <-- bardzo ważne

Cytat:
Napisane przez paulinkaa_nh92 Pokaż wiadomość
Witam!
Słuchajcie, mam wielki problem. Mam nadzieję, że nikt mnie tu nie wyśmieje...Mam 15 lat i 160cm wzrostu i ...ważę 75 kg ;(;(..ostatnio lekarka powiedziała mi ze mało mi brakuje do 1 stopnia otyłości a wcale nie wyglądam na taką otyłą. Pomożcie mi..co mam robić Jaką diete stosowac, jak sie odzywiać i czy moze pomagaja jakies kremy na redukcje tkanki tłuszczowej i czy moze są jakies cwiczenia dobre ..Czekam na Wasze propozycje i pomoc..Z góry dziekuje bardzo..
oczywiscie, ze nikt sie nie bedzie smial.
polecam jednak poczytac forum, zwlaszcza wątki podwieszone (czyli te na samej gorze,przyczepione przez moderatorow - tam znajdziesz mnostwo wskazowek i rad jak postepowac) a takze wejsc juz w istniejace dyskusje w ktorych dziewczyny bedace na redukcji wymieniaja sie swoimi doswiadczeniami.

a przede wszystkim polecam nie zalamywac rąk i dzialac!
__________________
Życie jest zbyt ważne, żeby brać je na serio. [Oscar Wilde]






gujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 22:19   #4
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Pomóżcie :(:(:( <-- bardzo ważne

Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość
polecam jednak poczytac forum, zwlaszcza wątki podwieszone
otóż to.

Paulinkaa, tam jest wszystko napisane, jak zdrowo i trwale schudnąć, wystarczy kilka zmian w sposobie odżywiania oraz treningi i waga ustąpi.

Przydałoby się też abyś napisała swoje przykładowe jadłospisy oraz jaki sport uprawiasz.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 08:13   #5
g_l
Raczkowanie
 
Avatar g_l
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 92
GG do g_l
Dot.: Pomóżcie :(:(:( <-- bardzo ważne

Paulinkaa, w ogóle się nie przejmuj, tylko rękawy musisz zakasać do pracy nad dietą (jak dziewczyny radzą ) i zagwarantować sobie jakiś rodzaj wysiłku fizycznego przynajmniej 3 razy w tygodniu! Ja mam tylko dwa centrymetry wzrostu więcej od Ciebie i doprowadziłam się do... 85 kg. Z powodu stresu i bardzo złego samopoczucia jadłam na potęgę. A teraz waga leci w dół i jeszcze mam nadzieję poleci. Tobie też się uda
Aha... i moim zdaniem możesz zapomnieć o odchudzaniu za pomocą kremów. Kremy mogą pomóc skórze się skurczyć bez rozstępów, zachowują sprężystość, ale kilogramów Ci od nich nie ubędzie. Szkoda na to pieniędzy. Lepiej je zainwestować w dobre warzywa, wodę mineralną, porządne węglowodany (ciemny makaron, ryż basmanti), rybki morskie itd. No i nowe ciuchy, które podkreślą coraz zgrabniejszą sylwetkę.
Powodzenia
g_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.