Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-30, 15:43   #211
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja byłam na rękach i udach też mazana żółtym mazakiem. Łydek serio nie pamiętam, ale wydaje mi się że nie miałam zaznaczanych...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 16:07   #212
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
sorry, ze tak offtopowo, ale wyszlas na ogrodek w krotkich spodenkach? u mnie bylo wczoraj 10 stopni, deszcz i silny wiatr^^.


ja bylam przy Duecie tez markerowana.
siarka mieszkam w uk u nas od jakiegos miesiaca po 30 stopni ponad ludzie laza w spodenkach i japonkach ciezko mi wytrzymac w tych dlugich spodniach ...dziewczyny ratunku nie wiem co robic y jesli bede depilowac te wlosy woskiem spowrotem sie wzmocniom czy beda nadal slabe ????

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
chyba w anglii jest cieplej

ja nie byłam mazana,bo po zassaniu widac było miejsca depilacji.w pierwszym salonie przy LS byłam popisana długopisem ,a pani omijała miejsca linii,zeby mnie nie poparzyć,jednak miałam super kartkę z odrastających włosów.druga pani miała żółty mazak i strzelała po liniach
tak tak w uk upaly teraz sa..tym bardziej masakra bo nie wiem jak sie przed tym sloncem chowac
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 18:39   #213
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
aa to dobrze :P ciekawe ile mi wypadnie po 1 zabiegu hmmm

a co z tym co pisalam wczesniej bo nikt mi nie odpisal?

"ehh dziekuje Ci siarko,no zle zrobilam,ze na samym poczatku powiedzialam,ze mam problem z hormonami bo nie powiem aby babka robila dokladnie punk przy punkcie,tak jakos dziwnie skakala chociaz czytalam dobre opinie heh...

czy zawsze sie zaznacza obaszr dlugopisem/markerem?Bo dziwilam sie,ze pani nie zaznaczyla chociaz dokladnie pokazywalam,ktore miejsce a gdzie nie hyh "
ja zawsze zaznaczam sobie okolice jasnym markerem lub biala kredka bo mozna sie czasami zgubic
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 20:29   #214
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

W salonie gdzie ja robiłam większość zabiegów to też panie zawsze rysowały mi kratki białą kredką i to nie zależnie czy przy LS czy Duecie
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 11:43   #215
lluvia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czy ktoś miał może do czynienia z laserem diodowym LEDA EPI 808? Jaka jest jego skuteczność? Bliżej mu LS czy do IPL? Czy po 3 zabiegach można się spodziewać jakichkolwiek efektów (np. widoczne zmniejszenie lub osłabienie włosków)? Będę wdzięczna za odpowiedź!
lluvia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 12:21   #216
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
siarka mieszkam w uk u nas od jakiegos miesiaca po 30 stopni ponad ludzie laza w spodenkach i japonkach ciezko mi wytrzymac w tych dlugich spodniach ...dziewczyny ratunku nie wiem co robic y jesli bede depilowac te wlosy woskiem spowrotem sie wzmocniom czy beda nadal slabe ????
a, chyba, ze tak. ja sie zdziwilam stad, ze u nas w Poznaniu naprawde chlodno jest, a wczoraj wieczorem bylo masakrycznie zimno.

Aaliyah, od wosku to Ci sie wlosy raczej nie wzmocnia, wrecz odwrotnie chyba.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 13:06   #217
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja się zastanawiam, jak mnie będą teraz traktować, jak za 1 razem babka zrobiła mi poparzenie II stopnia w jednym miejscu na bikini (teraz mi się goi blizna). Czy mi zamarkeruje tę bliznę?
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 13:12   #218
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Czy mi zamarkeruje tę bliznę?
ale w jakim sensie?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 13:29   #219
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

W sensie, żeby mi znowu nie strzeliła laserem w to miejsce. Rosną tam jeszcze jakieś pojedyncze włoski, ale wolałabym nie narażać się na pogłębienie świeżej blizny...
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 13:37   #220
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
W sensie, żeby mi znowu nie strzeliła laserem w to miejsce. Rosną tam jeszcze jakieś pojedyncze włoski, ale wolałabym nie narażać się na pogłębienie świeżej blizny...
"zamarkerowanie" w tym sensie, w jakim ja pisalam, oznacza jedynie, ze narysowano mi markerem linie, celem ulatwienia depilacji - w miejscu markera tez winien byc oddany strzal . ale w Twoim przypadku, jesli masz dopiero gojaca sie rane, to miejsce z zasady nie powinno byc ostrzelane.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 15:36   #221
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Chodzi mi o markerowanie jak np. zaznaczają pieprzyki, aby laser ich nie widział - bodaj na czerwono?
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 16:13   #222
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Chodzi mi o markerowanie jak np. zaznaczają pieprzyki, aby laser ich nie widział - bodaj na czerwono?
a zaznaczaja tak? o_O mam troche pieprzykow, ale nigdy mi w ten sposob ich nie "zamazywano".
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 17:06   #223
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Zależy jaki salon, chociaż powinni. Ja mam sporo maleńkich pieprzyków na nogach i gdybym nie zwróciła na nie uwagi pani robiącej zabieg to po prostu by w nie strzelała laserem...
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 17:24   #224
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja dzisiaj byłam na drugim zabiegu laserem Quantel. Zwiększono moc, skóra zaraz po była zaczerwieniona, ale już jest ok. Delikatność tego lasera to duży plus dla mnie - w porównaniu do poparzeń po LS. Tym razem trwało to 15 minut. Pani wjechała mi głębiej na uda, tam gdzie byłam bez emli i dość bolało.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 22:54   #225
kometa7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam, czytam i trochę włos mi się na głowie jeży...
Zdecydowałam się na depilację laserową bikini. Jestem po pierwszym zabiegu laserem Harmony XL, dodam że zabieg miałam przeprowadzany w poradni dermatologicznej pod okiem dermatologa, po wcześniejszym wywiadzie. Jak czytam o poparzeniach, czerwonych plamach i wysokich cenach, i czasie trwania to aż się dziwię. Zabieg głębokiego bikini trwał góra 15 minut, w czasie zabiegu czułam lekkie ukłucia ale tylko blisko warg sromowych. Po zabiegu ŻADNYCH śladów, zaczerwienienia, no dosłownie tak jakby nie było żadnej ingerencji. Zostałam poinformowana że po I zabiegu znika ok. 30 % włosów. Przyznaje byłam sceptycznie nastawiona bo wydawało się że włoski normalnie odrastają ale ostatnio złapałam kilka i pociągnęłam, same wyszły bez problemu Teraz czekam na drugi zabieg, który będzie w odstępie 6 tyg. od pierwszego. To a'propos tego co czytałam, widać przy każdym laserze jest inaczej, bo niektóre z Was będą czekac dłużej niż zalecił dermatolog. Mi moja pani Dr powiedziała, ze lepiej parę dni wcześniej niż później. A no i cena! Za całe bikini zapłaciłam 180 zł...więc chyba niewiele w porównaniu z cenami podawanymi przez Was, chociaż nie przejrzałam całej pierwszej części wątku więc do końca się nie orientuje
kometa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 23:12   #226
*Sylvia*
Raczkowanie
 
Avatar *Sylvia*
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: woj.pomorskie
Wiadomości: 175
GG do *Sylvia* Wyślij wiadomość przez MSN do *Sylvia*
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja mam pytanie z innej beczki ..zaczely sie u nas w uk upaly i co za tym idzie niestety ale coraz bardziej odkrywa sie ciala ..kisze sie juz od 3-ch tyg w dlugich rekawach i jeansach ....dziewczyny wczoraj sobie wyszlam na ogrodek w spodenkach i widze ,ze na nogach to mam pelno odrosnietych takich brazowo-zlotych wlosow i teraz pytanie jesli laser ich juz nie chwyci (wyglada na to ze babsko mnie nacielo i mi te wlosy jedynie oslabilo), to czym mam je usuwac po skonczeniu zabiegow laserem bo jesli zaczne je na noow golic to znowu zrobia sie silne i cala impreza zacznie sie od nowa...Niestety nie przelamie sie aby w takim stanie wychodzic z odkrytymi nogami
Mi panie z salonu powiedziały, że pomiędzy sesjami mogę sie golić, ale nie mozna depilować, wyrywać, jeśli chce kontynuowac zabiegi laserowe.No i oczywiscie nie mozna tych partii opalac....

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kometa7 Pokaż wiadomość
Witam, czytam i trochę włos mi się na głowie jeży...
Zdecydowałam się na depilację laserową bikini. Jestem po pierwszym zabiegu laserem Harmony XL, dodam że zabieg miałam przeprowadzany w poradni dermatologicznej pod okiem dermatologa, po wcześniejszym wywiadzie. Jak czytam o poparzeniach, czerwonych plamach i wysokich cenach, i czasie trwania to aż się dziwię. Zabieg głębokiego bikini trwał góra 15 minut, w czasie zabiegu czułam lekkie ukłucia ale tylko blisko warg sromowych. Po zabiegu ŻADNYCH śladów, zaczerwienienia, no dosłownie tak jakby nie było żadnej ingerencji. Zostałam poinformowana że po I zabiegu znika ok. 30 % włosów. Przyznaje byłam sceptycznie nastawiona bo wydawało się że włoski normalnie odrastają ale ostatnio złapałam kilka i pociągnęłam, same wyszły bez problemu Teraz czekam na drugi zabieg, który będzie w odstępie 6 tyg. od pierwszego. To a'propos tego co czytałam, widać przy każdym laserze jest inaczej, bo niektóre z Was będą czekac dłużej niż zalecił dermatolog. Mi moja pani Dr powiedziała, ze lepiej parę dni wcześniej niż później. A no i cena! Za całe bikini zapłaciłam 180 zł...więc chyba niewiele w porównaniu z cenami podawanymi przez Was, chociaż nie przejrzałam całej pierwszej części wątku więc do końca się nie orientuje

hejka,

zacytuje cos z poradni dermatologicznej, bo bylam ciekaw Twojego lasera :
"W naszej Poradni zabiegi depilacji wykonujemy wykorzystując głowicę IPL (intensywne pulsacyjne źródło światła) SHR-PRO 650 nm, która jest częścią multiaplikacyjnego systemu Harmony XL firmy Alma Lasers.Przy użyciu stosowanej w naszej Poradni głowicy IPL SHR-PRO 650 nm możliwe jest usuwanie zarówno ciemnych, jak i jasnych włosów, a precyzyjna kontrola ilości stosowanej energii umożliwia dostosowanie zabiegu do każdego fototypu skóry
i czyni go bezpiecznym."

Zatem z tego co rozumiem, koniec koncow zostalas potraktowana IPL, tak? bo to az dziwne, ze zabieg trwal tak krotko, bezbolesnie i tanio...Ja w piatek bylam na mojej 1wszej w zyciu depilacji laserowej laserem LightSheer.Trwal on 2h a robilam bikini glebokie,lydki i pachy.I bikini jak i pachy dosc bolaly.Wloskow nie moge wyrywac,te "wybuchniete" maja same odpasc,zadnych peelingow,zadnego wycierania sie recznikiem.Ciekawa jestem jak to wszystko zadziala...
__________________
Błagamy o jakąkolwiek pomoc - http://nadzieja-dobermana.pl/
*Sylvia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 09:22   #227
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[QUOTE=*Sylvia*;33265556]Mi panie z salonu powiedziały, że pomiędzy sesjami mogę sie golić, ale nie mozna depilować, wyrywać, jeśli chce kontynuowac zabiegi laserowe.No i oczywiscie nie mozna tych partii opalac....

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------



sylvia ja wiem ,ze kiedy sie robi zabiegi depilacja mechaniczna jest zakazana chodzi mi o to ,ze zostaly mi tylko juz dwa zabiegi i widze ,ze szanse sa marne abym sie pozbyla tych wlosow zamiast sie ich pozbyc tylko sie rozjasnily jestem wkurzona doelikatnie mowiac dlatego sie zastanawiam czy jak skoncze te xabiegi i zaczne depilowac nogi np woskiem to one znowu stana sie grubsze czy beda dalej takie jak teraz ?? niestety nie przelamie sie aby z tymi wlosami nawet jasnymi sie pokazywac pozniej

Dziewczyny poniewaz w moim gabinecie panmie sa zupelnie niekompetentne mam do was ogromna prozbe ,czy ktoras moglkaby sie dla mnie zaputac co zrobic w takim przypadku????czym potem depilowac zeby na nowo sobie nie zrobic buszu


---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
a, chyba, ze tak. ja sie zdziwilam stad, ze u nas w Poznaniu naprawde chlodno jest, a wczoraj wieczorem bylo masakrycznie zimno.

Aaliyah, od wosku to Ci sie wlosy raczej nie wzmocnia, wrecz odwrotnie chyba.
siarka wlasnie nie wiem nie mam sie kogo zapytac te babki z mojego gabinetu okazaly sie upelnie niekompetentne
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 10:35   #228
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Zależy jaki salon, chociaż powinni. Ja mam sporo maleńkich pieprzyków na nogach i gdybym nie zwróciła na nie uwagi pani robiącej zabieg to po prostu by w nie strzelała laserem...
ja mam w sumie ze 3 pieprzyki na nogach i zawsze są omijane przy zabiegu ale nigdy mi ich niczym nie zamalowywano ale faktycznie jak ktoś ma ich dużo to omijanie wiązałoby się z bardzo niedokładnym zabiegiem i wtedy sposób, o którym pisałaś byłby najlogiczniejszym rozwiązaniem pytanie czy gdzieś go praktykują...
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 13:23   #229
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kometa7 Pokaż wiadomość
Witam, czytam i trochę włos mi się na głowie jeży...
Zdecydowałam się na depilację laserową bikini. Jestem po pierwszym zabiegu laserem Harmony XL, dodam że zabieg miałam przeprowadzany w poradni dermatologicznej pod okiem dermatologa, po wcześniejszym wywiadzie. Jak czytam o poparzeniach, czerwonych plamach i wysokich cenach, i czasie trwania to aż się dziwię. Zabieg głębokiego bikini trwał góra 15 minut, w czasie zabiegu czułam lekkie ukłucia ale tylko blisko warg sromowych. Po zabiegu ŻADNYCH śladów, zaczerwienienia, no dosłownie tak jakby nie było żadnej ingerencji. Zostałam poinformowana że po I zabiegu znika ok. 30 % włosów. Przyznaje byłam sceptycznie nastawiona bo wydawało się że włoski normalnie odrastają ale ostatnio złapałam kilka i pociągnęłam, same wyszły bez problemu Teraz czekam na drugi zabieg, który będzie w odstępie 6 tyg. od pierwszego. To a'propos tego co czytałam, widać przy każdym laserze jest inaczej, bo niektóre z Was będą czekac dłużej niż zalecił dermatolog. Mi moja pani Dr powiedziała, ze lepiej parę dni wcześniej niż później. A no i cena! Za całe bikini zapłaciłam 180 zł...więc chyba niewiele w porównaniu z cenami podawanymi przez Was, chociaż nie przejrzałam całej pierwszej części wątku więc do końca się nie orientuje

w moim gabinecie równiez przyjmował mnie lekarz dermatolog,a cena nie była kosmiczna,bo za trzy partie ciała -łydki,bikini i pachy aplaciłam 200 zł
a co do IPL-to u nas kosztuje 99 zł,więc i tak cię naciągnęli

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
Cytat:
Mi panie z salonu powiedziały, że pomiędzy sesjami mogę sie golić, ale nie mozna depilować, wyrywać, jeśli chce kontynuowac zabiegi laserowe.No i oczywiscie nie mozna tych partii opalac....[COLOR="Silver"]

sylvia ja wiem ,ze kiedy sie robi zabiegi depilacja mechaniczna jest zakazana chodzi mi o to ,ze zostaly mi tylko juz dwa zabiegi i widze ,ze szanse sa marne abym sie pozbyla tych wlosow zamiast sie ich pozbyc tylko sie rozjasnily jestem wkurzona doelikatnie mowiac dlatego sie zastanawiam czy jak skoncze te xabiegi i zaczne depilowac nogi np woskiem to one znowu stana sie grubsze czy beda dalej takie jak teraz ?? niestety nie przelamie sie aby z tymi wlosami nawet jasnymi sie pokazywac pozniej

Dziewczyny poniewaz w moim gabinecie panmie sa zupelnie niekompetentne mam do was ogromna prozbe ,czy ktoras moglkaby sie dla mnie zaputac co zrobic w takim przypadku????czym potem depilowac zeby na nowo sobie nie zrobic buszu


---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------



siarka wlasnie nie wiem nie mam sie kogo zapytac te babki z mojego gabinetu okazaly sie upelnie niekompetentne
z własnego doswiadczenia wiem,że włosy wyrywane odrastają cieńsze,a te golone się wzmacniają .jesli chcesz wzmocnić włosy to gól maszynką
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 14:09   #230
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
zastanawiam czy jak skoncze te xabiegi i zaczne depilowac nogi np woskiem to one znowu stana sie grubsze czy beda dalej takie jak teraz ?? niestety nie przelamie sie aby z tymi wlosami nawet jasnymi sie pokazywac pozniej

Dziewczyny poniewaz w moim gabinecie panmie sa zupelnie niekompetentne mam do was ogromna prozbe ,czy ktoras moglkaby sie dla mnie zaputac co zrobic w takim przypadku????czym potem depilowac zeby na nowo sobie nie zrobic buszu

Aaliyah, tak jak pisalam wyzej - jesli bedziesz wyrywac wlosy z cebulkami (depilatorem, woskiem, peseta), to raczej nie powinny sie wzmocnic, lecz przeciwnie. natomiast golenie powoduje wzmocnienie wlosa.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 21:09   #231
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

wracajac to zaznaczania,ja mialam tylko lydki podzielone wzdluz biala linia,ale rzeczywiscie mocno bylo widac gdzie byla skora zassana i nie bylo potrzeby mazania skory.O dziwo zabieg wcale mnie nie bolal a mam bardzo wrazliwa skore,fotoalergie i biore leki.No i bylam bardzo zdziwiona,ze tak szybko poszlo ciezko mi teraz powiedziec ile bylam,ale to byl krotki czas,a same pachy i kark to juz w ogole z 20 minut?jak nie mniej.Powoli juz wloski zaczely wypadac
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 21:44   #232
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

wiecie co, zaczynam myslec, ze u mnie jednak cos za krotko te zabiegi trwaly. trio bikini + uda + pachy = okolo 25 - max 30 minut Duetem, uda + pachy = okolo 60 minut zwyklym LS. z tego, co czytam, zabiegi u wielu osob jednak dluzsze byly. wiec moze stad musze je tyle razy powtarzac?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 12:29   #233
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
wiecie co, zaczynam myslec, ze u mnie jednak cos za krotko te zabiegi trwaly. trio bikini + uda + pachy = okolo 25 - max 30 minut Duetem
U nas same uda to przynajmniej 40 minut do godziny (grzebiemy się)... odpowiedz sobie na pytanie. Moim zdaniem przy optymistycznym założeniu masz robione połowę, więc ilośc zabiegów podziel na dwa i wyjdzie ci realnie ile ich miałaś.
pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kometa7 Pokaż wiadomość
Witam, czytam i trochę włos mi się na głowie jeży...

Nie wczytałaś się w forum... jak chcesz zaoszczędzić pieniądze to zrezygnuj, inaczej za rok będziesz kolejną osobą która jest niezadowolona z depilacji "laserem".

No chyba, że chcesz za wszelką cenę przekonać sie na własej skórze ... i portfelu.
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 13:27   #234
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
wiecie co, zaczynam myslec, ze u mnie jednak cos za krotko te zabiegi trwaly. trio bikini + uda + pachy = okolo 25 - max 30 minut Duetem, uda + pachy = okolo 60 minut zwyklym LS. z tego, co czytam, zabiegi u wielu osob jednak dluzsze byly. wiec moze stad musze je tyle razy powtarzac?
ja miałam taki pakiecik robiony ponad godzinę (godz i 20 min)
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 13:28   #235
kometa7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez *Sylvia* Pokaż wiadomość
Mi panie z salonu powiedziały, że pomiędzy sesjami mogę sie golić, ale nie mozna depilować, wyrywać, jeśli chce kontynuowac zabiegi laserowe.No i oczywiscie nie mozna tych partii opalac....

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------




hejka,

zacytuje cos z poradni dermatologicznej, bo bylam ciekaw Twojego lasera :
"W naszej Poradni zabiegi depilacji wykonujemy wykorzystując głowicę IPL (intensywne pulsacyjne źródło światła) SHR-PRO 650 nm, która jest częścią multiaplikacyjnego systemu Harmony XL firmy Alma Lasers.Przy użyciu stosowanej w naszej Poradni głowicy IPL SHR-PRO 650 nm możliwe jest usuwanie zarówno ciemnych, jak i jasnych włosów, a precyzyjna kontrola ilości stosowanej energii umożliwia dostosowanie zabiegu do każdego fototypu skóry
i czyni go bezpiecznym."

Zatem z tego co rozumiem, koniec koncow zostalas potraktowana IPL, tak? bo to az dziwne, ze zabieg trwal tak krotko, bezbolesnie i tanio...Ja w piatek bylam na mojej 1wszej w zyciu depilacji laserowej laserem LightSheer.Trwal on 2h a robilam bikini glebokie,lydki i pachy.I bikini jak i pachy dosc bolaly.Wloskow nie moge wyrywac,te "wybuchniete" maja same odpasc,zadnych peelingow,zadnego wycierania sie recznikiem.Ciekawa jestem jak to wszystko zadziala...
No chyba IPL. Głowica podobno ma "jakiś tam" mechanizm samo-chłodzenia no i żelem mnie wysmarowały, więc to na pewno bardzo pomogło. Sama czytając opinie myślałam że bedę tam leżeć przynajmniej 30 min. A się okazało że nie trwa to tak długo. Jak na pierwszy zabieg to jestem zadowolona bo widac że włoski wypadają A ktoś tam jeszcze wspominał że w jakimś salonie robią depilację za 99 zł...szczerze to nie wiem czy chciałabym żeby mi jakaś stażystka traktowała ciało nie mając o tym pojęcia(bez urazy, ale kiedyś koleżanka napaliła się na taką depilację, poszłam z nią bardziej z ciekawości, zabieg, fakt nadzorowała Dermatolog ale wykonywała jakaś 18-latka z tipsami w kosmos....na jednej łydce do tej pory ma blizny po poparzeniach,bo jej dziewczyna za długo laserem strzelała w jedno miejsce bo odpisywała na smsa,więc jestem na tyle zrażona że salony kosmetyczne omijam szerokim łukiem...i podejrzane promocje też. Trzeba tez pamietac że jeśli cena jest promocyjna 99zł, to zapewne kolejne zabiegi są juz w cenie normalnej.
kometa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 13:42   #236
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kometa7 Pokaż wiadomość
No chyba IPL. Głowica podobno ma "jakiś tam" mechanizm samo-chłodzenia no i żelem mnie wysmarowały, więc to na pewno bardzo pomogło. Sama czytając opinie myślałam że bedę tam leżeć przynajmniej 30 min. A się okazało że nie trwa to tak długo. Jak na pierwszy zabieg to jestem zadowolona bo widac że włoski wypadają A ktoś tam jeszcze wspominał że w jakimś salonie robią depilację za 99 zł...szczerze to nie wiem czy chciałabym żeby mi jakaś stażystka traktowała ciało nie mając o tym pojęcia(bez urazy, ale kiedyś koleżanka napaliła się na taką depilację, poszłam z nią bardziej z ciekawości, zabieg, fakt nadzorowała Dermatolog ale wykonywała jakaś 18-latka z tipsami w kosmos....na jednej łydce do tej pory ma blizny po poparzeniach,bo jej dziewczyna za długo laserem strzelała w jedno miejsce bo odpisywała na smsa,więc jestem na tyle zrażona że salony kosmetyczne omijam szerokim łukiem...i podejrzane promocje też. Trzeba tez pamietac że jeśli cena jest promocyjna 99zł, to zapewne kolejne zabiegi są juz w cenie normalnej.
gadasz bzdury i tyle.
cena niekoniecznie odzwierciedla kiepskie podejscie do klienta.
w wielu gabinetach przyjmują specjaliści,więc to żaden komfort tylko standart
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 14:31   #237
kometa7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
gadasz bzdury i tyle.
cena niekoniecznie odzwierciedla kiepskie podejscie do klienta.
w wielu gabinetach przyjmują specjaliści,więc to żaden komfort tylko standart
Możliwe.
kometa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 17:23   #238
Keighty
Raczkowanie
 
Avatar Keighty
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A ja wlasnie zmienilam znow termin w Boston clinic... ciagle w termin mi wypada, ze nie moge isc na bikini... no i pani mi z rejestracji zaproponowala jakis dzien, godz 13:45... i mowie, czy na 14 by sie nie dalo. Na co uslyszalam odpowiedziec, ze juz nastepna osoba jest. Co mnie rozbawilo i pytam: Ale jakto, bikini w 15 minut? "No wpisalam pania miedzy pacjentkami..." Powiedzialam na to, ze znajac troche temat- to jednak jest to stanowczo za krotko... i dostalam inny termin z 30minutami...

I co tu powiedziec...
Keighty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 17:53   #239
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Duet ma na tyle dużą głowicę, że w sumie sam zabieg jest w miarę krótki. Ja mam chude łydki (bardzo chude) i robiła mi je 20min. Połowa włosów wypadła, połowa odrasta, więc muszę się wybrać na kolejny
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 17:54   #240
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kometa7 Pokaż wiadomość
No chyba IPL. Głowica podobno ma "jakiś tam" mechanizm samo-chłodzenia no i żelem mnie wysmarowały, więc to na pewno bardzo pomogło. Sama czytając opinie myślałam że bedę tam leżeć przynajmniej 30 min. A się okazało że nie trwa to tak długo. Jak na pierwszy zabieg to jestem zadowolona bo widac że włoski wypadają A ktoś tam jeszcze wspominał że w jakimś salonie robią depilację za 99 zł...szczerze to nie wiem czy chciałabym żeby mi jakaś stażystka traktowała ciało nie mając o tym pojęcia(bez urazy, ale kiedyś koleżanka napaliła się na taką depilację, poszłam z nią bardziej z ciekawości, zabieg, fakt nadzorowała Dermatolog ale wykonywała jakaś 18-latka z tipsami w kosmos....na jednej łydce do tej pory ma blizny po poparzeniach,bo jej dziewczyna za długo laserem strzelała w jedno miejsce bo odpisywała na smsa,więc jestem na tyle zrażona że salony kosmetyczne omijam szerokim łukiem...i podejrzane promocje też. Trzeba tez pamietac że jeśli cena jest promocyjna 99zł, to zapewne kolejne zabiegi są juz w cenie normalnej.
wracając do niby lasera IPL.to ściema.ten laser nie likwiduje wpwós na zawsze tylko na jakiś czas,a skąd wiem?
bo sama się nacięłam,jak wiele innych osób na wątku.odpuśc sobie te pseudo depilację i wybierz laser ,który usunie ci włosy na zawsze
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.