mieszane uczucia:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-14, 16:47   #1
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437

mieszane uczucia:)


hej Dziewczynki!

to znów ja. wróciłam od gina.
nie badał mnie,powiedziałam,że badana byłam w czwartek,dałam mu wyniki tej prolaktyny.
powiedział,że w sumie skoro w ciąży nie chcę być teraz to nie trzeba żadnych lekarstw, nic brać.
mam za 2 miesiące zrobić badanie prolaktyny, jeśli będą wysokie przyjść. pytał mnie czy on mi cytologię pobierał, powiedziałam,że nie,ale miałam,ale nie mam wyników jeszcze. stwierdził,ze mam mu przynieść za te 2 miesiące wyniki. ubolewam tylko nad tym,że aby się o tym dowiedzieć musiałam zapłacić 95zł płakac mi się chcę.. no kurczę.. ;]
nie wiem czy nadal chcę do niego chodzić. niby jest okej,ale mam takie mieszane uczucia. sama nie wiem czemu. nie chciałam badania, ale myślałam,że coś przepisze itd...
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 17:39   #2
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: mieszane uczucia:)

przepisze, ale na co? na podwyższony poziom PRL? przecież powiedzial,że nie ma sensu tego leczyć co już wcześniej pisaliśmy... a przeszkadaa Ci to w czymś? to trzeba było mu to powiedzieć
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 17:51   #3
ewalaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 102
Dot.: mieszane uczucia:)

Mogłaś iść na NZF wtedy nie musiałabyś płacić za rozmowę Jakbym miała wydać 95 zł za wizytę to z kompleksowym badaniem.
ewalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 22:00   #4
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: mieszane uczucia:)

Cytat:
Napisane przez ewalaa Pokaż wiadomość
Mogłaś iść na NZF wtedy nie musiałabyś płacić za rozmowę Jakbym miała wydać 95 zł za wizytę to z kompleksowym badaniem.
hehe, w tej klinice biorą tyle bez względu na to co lekarz robi ... :/
sama nie wiem...

powiedział,że mam za 2 miesiące zrobić badanie na prl. Jak będzie wysoka- mam przyjść..
sama nie wiem czy pójść?
mam przynieść wyniki cytologii. cholera wie jak je zdobędę musiałabym podejść do lekarza-oblecha i je wziąć,co nie będzie takie proste.

nie wiem czy po prostu za rok nie pójdę do tego co byłam dzisiaj, na badania itd. a za 2 miesiące zrobię prl, jak będzie tak jak teraz,to nie pójdę... co myślicie?
przepraszam za głupie pytanie,ale nie wiem za bardzo co robić i czy jest sens takiego łażenia... niby powiedział,że mam przyjść,ale cholera wie. co mi zrobi za 2 miesiące niby.. :/dlatego bardzo proszę o wasze opinie w tej kwestii bardzo,bardzo ploszę

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

teraz będę się zastanawiać czy jest sens,żeby iść czy nie ma sensu

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

teraz będę się zastanawiać czy jest sens,żeby iść czy nie ma sensu

Edytowane przez basikagniezno
Czas edycji: 2011-09-14 o 21:33
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 22:39   #5
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: mieszane uczucia:)

Jest sens bo to lekarz ma wiedze medyczną i możliwiść ewentualnego leczenia.Jak nie widzisz sensu to po co w ogóle do niego chodzisz i po co badałaś prolaktynę?
Jeśli problem polega na tym, że ponosisz koszty ttych wizyt no to znajdz lekarza na NFZ, wszak ginekolog to nie jest rzadka specjalizacja
Trudno sie spodziewać aby wizyta u lekarza nie kosztował j.w. po tylu latach studiów i ponoszonej odpowiadzialności - zreszta porównaj to z cena wizyty u fryzjera lub ceną żywności...
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 22:53   #6
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: mieszane uczucia:)

Cytat:
Napisane przez fankapsychiatrii Pokaż wiadomość
Jest sens bo to lekarz ma wiedze medyczną i możliwiść ewentualnego leczenia.Jak nie widzisz sensu to po co w ogóle do niego chodzisz i po co badałaś prolaktynę?
Jeśli problem polega na tym, że ponosisz koszty ttych wizyt no to znajdz lekarza na NFZ, wszak ginekolog to nie jest rzadka specjalizacja
Trudno sie spodziewać aby wizyta u lekarza nie kosztował j.w. po tylu latach studiów i ponoszonej odpowiadzialności - zreszta porównaj to z cena wizyty u fryzjera lub ceną żywności...
nie,koszty nie. na początku byłam trochę załamana,ale stwierdziłam,że przynajmniej ten zachowuje kulturę osobistą i odnosi się do mnie z szacunkiem. i nawet stara się opanować śmiech- dzisiaj wchodząc do kliniki z koleżanką w skutek wiatru mocno podwinęła mi się sukienka. tak,że napewno było widać majtki. oczywiście,pechowa Basia-pan dr szedł za nami,bo właśnie zaczynał pracę. zauważyła to koleżanka,odwróciłam się,a pan dr tylko lekko się uśmiechnął chociaż ja wybuchnęłam śmiechem,bo co miałam zrobić? potem jak weszłam do gabinetu pokazał klasę i nic nie wspomniał o tym zresztą, 4 lata temu,chodząc do tego pana dr zapomniałam majtek z przebieralni (byłam w sukience, od razu z fotela poszłam za biurko,zapominając o majtkach). w tramwaju zorientowałam się,że coś nie gra, wróciłam po nie (musiałam,cały Poznań mialam do przejechania). wchodzę,mówię,że do WC. on,że jest na korytarzu,a ja na to,że koniecznie muszę tutaj. weszłam do przeberalni i słyszę... śmiech. aż się wstydziłam wyjść. jednak po wyjściu pan dr postanowił się opanować i zachował się jakby nic się nie stało. ponownie wybuchł śmiechem jak już wyszłam słyszałam

co do kosztów znalazłam ofertę CitiBanku gdzie można wykupić pakiet medyczny za 38 zł/miesiąc i chodzić do gina kiedy chcę (tego co dziś byłam). tylko zastanawiałam się po co chodzić co te 2 miesiące... jeśli wynik się nie zmieni...
cenię tego lekarza. miły,konkretny, pomocny. więc jestem zdecydowana na niego. za dużo się już na łaziłam po kiepskich lekarzach na nfz, wolę zapłacić i być spokojną. tylko właśnie zastanawiałam się nad tym co to da,że będę chodzić jeśli wynik ten sam będzie,aon i tak nei wypisze lekarstw,bo tak jak mówił- nie jest to potrzebne i nie mam się bez sensu faszerować.

Edytowane przez basikagniezno
Czas edycji: 2011-09-14 o 23:02
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 23:26   #7
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: mieszane uczucia:)

A powinnaś była jego zapytać czy jak wynik wyjdzie porównywalny to jest sens przychodzić.Moim zdaniempo 2 m-cach nie ma, ale za jakies pół roku poziom też trzeba bedzie sprawdzić.Jak będzie bez zmian martwiłabym sie ew o wpływ na piersi i być może jednak wielomiesięczny mlekotok trzeba by leczyć. To właśnie należy omówić z lekarzam.
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 23:28   #8
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: mieszane uczucia:)

Cytat:
Napisane przez fankapsychiatrii Pokaż wiadomość
A powinnaś była jego zapytać czy jak wynik wyjdzie porównywalny to jest sens przychodzić.Moim zdaniempo 2 m-cach nie ma, ale za jakies pół roku poziom też trzeba bedzie sprawdzić.Jak będzie bez zmian martwiłabym sie ew o wpływ na piersi i być może jednak wielomiesięczny mlekotok trzeba by leczyć. To właśnie należy omówić z lekarzam.
pytałam. i mam przyjść jak wynik nie będzie w normie.
za 2 miesiące. nie ważne czy będzie wyższy niż teraz czy taki jak jest...
tylko ja jakoś tego przyjąć nie mogę
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 00:05   #9
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: mieszane uczucia:)

A pytałaś w jakim celu (jeśli np.będzie taki sam)?
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 00:08   #10
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: mieszane uczucia:)

Cytat:
Napisane przez fankapsychiatrii Pokaż wiadomość
A pytałaś w jakim celu (jeśli np.będzie taki sam)?
no właśnie nie.. :/
stres robi swoje...
wiem,że mam donieść te wyniki cytologii.
a on powiedział,że "będziemy to kontrolować".

tylko kontrolować przy takim samym wyniku mogę sama
nie wiem.. :/
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 16:07   #11
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: mieszane uczucia:)

haha... nie ma jak to dostać okres znowu po nie całych 2 tygodniach
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-16, 11:13   #12
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: mieszane uczucia:)

po pierwsze po co zakladasz kolejny watek? moglas przeciez kontynuowac w pierwszym jaki w ogole zalozylas, a nie na kazde pytanie zakladac osobny...

po drugie hmm skoro nie zapytalas w gabinecie mozesz przeciez zadzwonic i zapytac. skoro powiedzial ze trzeba to kontrolowac i masz przyjsc jesli wynik bedzie nawet taki sam jak teraz to moze na nastepnej wizycie wprowadzi jakies leczenie. to przeciez chodzi o twoje zdrowie.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 12:16   #13
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: mieszane uczucia:)

tak to jest jak się człowiek tak stresuje idąc do lekarza.

jak wyjdzie taki sam lub większy to pójdę. i na następnej wizycie wypytam o wszystko
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.