Firma Kayla - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-17, 21:09   #1
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154

Firma Kayla


Witam! Szukałam ale nie znalazłam dlatego zakładam nowy wątek. Jeśli takie jest przepraszam i proszę o przeniesienie. A może jest jakiś wątek o rodzaju tipsów i z jakich firm najlepsze? Albo te najgorsze żeby się nie naciąć? Do rzeczy, czy ktoś zna tą firmę? Czy polecacie od nich tipsy? http://www.kayla.pl/14-tipsy-przezro...w-pudelku.html
interesuje mnie też od nich lampa uv http://www.kayla.pl/19-cufrowa-lampa-uv-36w.html co sądzicie? Można się skusić?
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 12:51   #2
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Firma Kayla

ja zawsze bede chwalic tipsy Perfect Ladysa w rozsadnej cenie a jakosc bardzo wysoka. Dziewczyny chwala sobie tez Perfect Beauty, tipsy od dobrej Rady
co do lamp to ja na pewno odradza ci te z sensorem i suszarka (takie z dodatkowa ochrona a'la daszek w kolorze rozowym lub niebieskim) najgorsze badziejstwo jakie kupilam, najlepsze sa lampy klasyczne (takie biale), dobrze jak maja wysuwane spody i mozliwosc ustawienia tez parcy stalej... Na stronie dobrej Rady sa takie lampy w bardzo rozsadnych cenach, w porownaniu z konkurencja
p.s.
z sensorem to jest wlasnie ta, ktora jest w linku przez ciebie podanym- ja jej nie polecam!!

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2009-11-18 o 12:54
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 15:27   #3
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154
Dot.: Firma Kayla

Bardzo dziękuję za rade nie wiedzialam, że taka lampa może byś, pomyślalam, że z takimi bajerami to musi być fajna
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 16:22   #4
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Firma Kayla

Cytat:
Napisane przez madziuchna89 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za rade nie wiedzialam, że taka lampa może byś, pomyślalam, że z takimi bajerami to musi być fajna
no wlasnie osoba, ktora mi taka lampe sprezentowala tez zostala "zbalamucona" bajeranckim wygladem, ale ja jestem z niej bardzo niezadwolona... mam teraz na dniach zamowic zwykla, klasyczn,a (tez ladna) lampe wlasnie od Dobrej Rady...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 18:43   #5
nelvana
Raczkowanie
 
Avatar nelvana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 218
Dot.: Firma Kayla

ja pracuje z klasyczna tunelową białą lampą na 4 świetlówki i nie zamieniłabym jej na żadną inną wiesz jak zauważysz ze żel się już tak nie utwardza to trzeba będzie wymienić świetlówki a nie będzie to wina lampy przy częstym używaniu średnio raz na 6 mcy
__________________
http://lunanails.bloog.pl


<a href="http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100821310719.html" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl</a>
nelvana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 22:44   #6
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154
Dot.: Firma Kayla

Zamówiłam zwykłą białą lampe na 4 świetlożarówki, poszperałam troche i wyczytałam, że takie właśnie są najlepsze ale nie powiem, ta o której pisałam wcześniej jest z wyglądu bardzo fajna no i te bajery... faktycznie mogą zmylić.
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.