Pędzle Hakuro - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-24, 16:39   #691
szurabura
Raczkowanie
 
Avatar szurabura
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 133
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Każdy jest w osobnym opakowaniu a te duże do twarzy np. do podkładu mają jeszcze osłonkę na włosie,żeby się nie odkształcały. Ja tak zapakowane dostałam zamawiając ze strony makeupbox.
dzięki!
szurabura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 19:20   #692
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Co się stało z moim pędzlem?

Cześć dziewczyny
Jakos w grudniu kupiłam 10 pedzli Hakuro.
Z pędzla H50s zaczęły odstawać u góry pojedyncze wloski (mam nadzieje, ze wszystko widać na zdjęciu - przepraszam, ze jest brudny ale wlasnie idzie do prania). Niektóre się odksztalcily, ale juz idą do mnie oslonki do suszenia, bo pedzle do oczu tez wołają o pomoc, wiec powinno być ok
Martwią mnie jedynie te wloski ktore odstaja - niestety nie da się ich wyjąć. Czy mogę je w tym wypadku przyciąć?
Dodam, ze wszystkie pędzle myję w łagodnym szamponie dla dzieci.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (116,7 KB, 103 załadowań)
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 19:43   #693
Pazurka
Zakorzenienie
 
Avatar Pazurka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 201
Dot.: Co się stało z moim pędzlem?

Jak się nie da wyjąć, to przytnij, przecież krew się z niego chyba nie poleje? Tylko ja bym jednak po praniu to zrobiła, bo w jego trakcie mogą wyjść te wystające już całkiem, albo dołączyć do nich nowe...
__________________
"Każdy drań jest draniem, ale niektórzy dranie, to naprawdę dranie" (Terry Pratchett)
Pazurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 21:00   #694
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: Co się stało z moim pędzlem?

No chyba sie nie poleje to jutro go przystrzyge jak wyschnie, dzieki
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 08:18   #695
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Co się stało z moim pędzlem?

Cytat:
Napisane przez chindarella Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Jakos w grudniu kupiłam 10 pedzli Hakuro.
Z pędzla H50s zaczęły odstawać u góry pojedyncze wloski (mam nadzieje, ze wszystko widać na zdjęciu - przepraszam, ze jest brudny ale wlasnie idzie do prania). Niektóre się odksztalcily, ale juz idą do mnie oslonki do suszenia, bo pedzle do oczu tez wołają o pomoc, wiec powinno być ok
Martwią mnie jedynie te wloski ktore odstaja - niestety nie da się ich wyjąć. Czy mogę je w tym wypadku przyciąć?
Dodam, ze wszystkie pędzle myję w łagodnym szamponie dla dzieci.
W moim odstają po bokach,ale nie przeszkadza to w użytkowaniu. Przycięcie powinno pomóc A nie myślałaś,żeby je myć w szarym mydle.? Ja mam porównanie myjąc w szarym mydle a w szamponie dla dzieci.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 09:36   #696
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: Co się stało z moim pędzlem?

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
W moim odstają po bokach,ale nie przeszkadza to w użytkowaniu. Przycięcie powinno pomóc A nie myślałaś,żeby je myć w szarym mydle.? Ja mam porównanie myjąc w szarym mydle a w szamponie dla dzieci.
Hm szczerze mówiąc myślałam, ze im łagodniejszy środek tym lepiej. Ale jesli chodzi o pedzle syntetyczne to tylko w tym h50s wloski odstaja. W pozostałych wszystko jest ok, za wyjątkiem pedzli do oczu z wlosia naturalnego (te to dopiero wyglądają jakby je piorun strzelił, ale od środy beda suszone w osłonkach).
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 12:27   #697
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Co się stało z moim pędzlem?

Cytat:
Napisane przez chindarella Pokaż wiadomość
Hm szczerze mówiąc myślałam, ze im łagodniejszy środek tym lepiej. Ale jesli chodzi o pedzle syntetyczne to tylko w tym h50s wloski odstaja. W pozostałych wszystko jest ok, za wyjątkiem pedzli do oczu z wlosia naturalnego (te to dopiero wyglądają jakby je piorun strzelił, ale od środy beda suszone w osłonkach).
Szare mydło nie jest jakimś wyżeraczem :P No mnie niestety H74 tak się napuszył,że poszedł na reklamację. Nic się z nim nie dało robić Też sobie muszę sprawić osłonki na pędzle do oczu.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-23, 09:42   #698
suun
Raczkowanie
 
Avatar suun
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 110
Dot.: Co się stało z moim pędzlem?

planuję sobie kupić ze dwa pędzle do cieni, mam h74 do blendowania już. Jakie polecacie? Bo nie wiem, które wybrać.
__________________
każdego dnia dotykam nieba!
suun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 12:28   #699
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Co się stało z moim pędzlem?

Cytat:
Napisane przez suun Pokaż wiadomość
planuję sobie kupić ze dwa pędzle do cieni, mam h74 do blendowania już. Jakie polecacie? Bo nie wiem, które wybrać.
Ja ze swojej strony polecam H79 no i H78 a jeśli chcesz jeszcze coś do rozcierania no to H77.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 12:35   #700
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: Pędzle hakuro

Ja polecam jeszcze h80
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 13:18   #701
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Co się stało z moim pędzlem?

Cytat:
Napisane przez suun Pokaż wiadomość
planuję sobie kupić ze dwa pędzle do cieni, mam h74 do blendowania już. Jakie polecacie? Bo nie wiem, które wybrać.

h70 na całą powieke świetny plus kuleczka h76 lub h78
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-23, 16:17   #702
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Co się stało z moim pędzlem?

Cytat:
Napisane przez suun Pokaż wiadomość
planuję sobie kupić ze dwa pędzle do cieni, mam h74 do blendowania już. Jakie polecacie? Bo nie wiem, które wybrać.
H77 mam od kilkunastu dni i bardzo sobie chwalę, świetnie się nim rozciera cienie, a nawet nakłada wzewnętrzne kąciki
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 12:07   #703
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Co się stało z moim pędzlem?

Dziewczyny, czy to oryginalne pędzle?
http://allegro.pl/show_item.php?item...6d91f2d6ed1ca0

ten zestaw wychodzi taniej niż na innych aukcjach, stąd moje pytanie. Dorzuciłybyście jeszcze coś do codziennego użytku? Chyba dokupię jeszcze ten kulkowy do smookey eyes

Będę zamawiać puder mineralny sypki i korektor, zastanawiam się nad pędzlem do korektora... Niby wg opisu H77 może służyć do korektora pod oczy, mnie nie tylko o oczy chodzi no i czy nada się do sypkiego mineralnego korektora?
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 12:14   #704
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Co się stało z moim pędzlem?

A ja czekam na swoje pierwsze pędzle Hakuro, w końcu . H 77 i H 24
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 14:24   #705
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Co się stało z moim pędzlem?

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to oryginalne pędzle?
http://allegro.pl/show_item.php?item...6d91f2d6ed1ca0

ten zestaw wychodzi taniej niż na innych aukcjach, stąd moje pytanie. Dorzuciłybyście jeszcze coś do codziennego użytku? Chyba dokupię jeszcze ten kulkowy do smookey eyes

Będę zamawiać puder mineralny sypki i korektor, zastanawiam się nad pędzlem do korektora... Niby wg opisu H77 może służyć do korektora pod oczy, mnie nie tylko o oczy chodzi no i czy nada się do sypkiego mineralnego korektora?
h77 do korektora sie nie nada zdecydowanie, za bardzo spiczasty i za mało zbity. Swoją drogą jeden z najgorszych pędzli jakie mam, hakuro z ciemnym włosiem po jakimś czasie strasznie drapią.
co do oryginalności to nie słyszałam jeszcze zeby podrabiali hakuro, poza tym sklep puderek chyba jest wiarygodny bo wiem , że duzo osób tam zamawiało a jakoś ządnej skargi nie słyszałam.
jeśli chodzi zaś o kompletność zestawu to domyślam się, że uzywasz podkłądu mineralnego, więc na początek do twarzy Ci to wystarczy, jesli chodzi o oczy ten pędzel do rozcierania h77 jest kiepski, więc ja bym inny jakiś wzięła(h79) plus kuleczkę do precyzyjniejszej roboty, w wewnetrzny kącik czy też na dolna powieke np h76
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 16:09   #706
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Co się stało z moim pędzlem?

Dziękuję za wskazówki

a H61 do korektora sypkiego się nada?
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 16:35   #707
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Co się stało z moim pędzlem?

do sypkiego korektora celowałabym bardziej w h63 lub h64
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 18:33   #708
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Co się stało z moim pędzlem?

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
h77 do korektora sie nie nada zdecydowanie, za bardzo spiczasty i za mało zbity. Swoją drogą jeden z najgorszych pędzli jakie mam, hakuro z ciemnym włosiem po jakimś czasie strasznie drapią.
co do oryginalności to nie słyszałam jeszcze zeby podrabiali hakuro, poza tym sklep puderek chyba jest wiarygodny bo wiem , że duzo osób tam zamawiało a jakoś ządnej skargi nie słyszałam.
jeśli chodzi zaś o kompletność zestawu to domyślam się, że uzywasz podkłądu mineralnego, więc na początek do twarzy Ci to wystarczy, jesli chodzi o oczy ten pędzel do rozcierania h77 jest kiepski, więc ja bym inny jakiś wzięła(h79) plus kuleczkę do precyzyjniejszej roboty, w wewnetrzny kącik czy też na dolna powieke np h76
Do rozcierania H 77 jest jednak zbyt szpiczasty lepiej nadaje się do podkreślania załamania powieki. Co do tego,że po pewnym czasie drapią,mam go prawie rok i nadal jest taki sam zalezy chyba od "serii" bo tak wszyscy zachwalali H74 a mój okazał się do bani po pierwszym myciu a H77 wbrew opinii do tej pory wygląda jak nowy.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 18:43   #709
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Co się stało z moim pędzlem?

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Do rozcierania H 77 jest jednak zbyt szpiczasty lepiej nadaje się do podkreślania załamania powieki. Co do tego,że po pewnym czasie drapią,mam go prawie rok i nadal jest taki sam zalezy chyba od "serii" bo tak wszyscy zachwalali H74 a mój okazał się do bani po pierwszym myciu a H77 wbrew opinii do tej pory wygląda jak nowy.
właśnie pisałam że kiepski do rozcierania na początku też go używałam do nakładania cienia w załamanie, ale obecnie jest nie do uzytku i tak jest z wszystkimi pedzlami z czarnym włosiem z hakuro w moim przypadku, między innymi jajeczko h13. Być może to zależy od wrażliwości skóry, techniki używania albo trafił Ci sie jakiś unikalny dobry egzemplarz, bo macałam około 5 h77 u znajomych i każda była taka sama niestety. Być może też dziwnym trafem wszystkie h77 z którymi miałam styczność były z tej złej serii, różnie się trafia.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-13, 19:38   #710
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Co się stało z moim pędzlem?

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
właśnie pisałam że kiepski do rozcierania na początku też go używałam do nakładania cienia w załamanie, ale obecnie jest nie do uzytku i tak jest z wszystkimi pedzlami z czarnym włosiem z hakuro w moim przypadku, między innymi jajeczko h13. Być może to zależy od wrażliwości skóry, techniki używania albo trafił Ci sie jakiś unikalny dobry egzemplarz, bo macałam około 5 h77 u znajomych i każda była taka sama niestety. Być może też dziwnym trafem wszystkie h77 z którymi miałam styczność były z tej złej serii, różnie się trafia.
Być może trafiłam na jakiś unikat,ale za to H74 okazał się porażką ehh a tak mi się nim fajnie rozcierało cienie.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 16:45   #711
Katincia
Przyczajenie
 
Avatar Katincia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 27
Dot.: Pędzle hakuro

Hey dziewczyny;]

Chciałabym skompletować zestaw 4-6 pędzli Hakuro, tak żeby był to zestaw w miarę do wszystkiego. Ma to być prezent dla przyjaciółki, niestety ja się zupełnie nie znam na pędzelkach:P
Po poczytaniu na różnych stronach na pewno chciałabym by w zestawie znalazł się H50 albo chociaż H50s.

Mogłybyście mi pomóc i zaproponować, które 'numerki' najlepiej włączyć do kompletu, tak żeby był jak najbardziej użyteczny?

I drugie pytanko, macie jakąś fajną stronę, którą możecie polecić? Na razie ze względu na cenę kusi mnie drogeria internetowa Kajuba...

pozdrawiam
K.
Katincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 19:04   #712
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez Katincia Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny;]

Chciałabym skompletować zestaw 4-6 pędzli Hakuro, tak żeby był to zestaw w miarę do wszystkiego. Ma to być prezent dla przyjaciółki, niestety ja się zupełnie nie znam na pędzelkach:P
Po poczytaniu na różnych stronach na pewno chciałabym by w zestawie znalazł się H50 albo chociaż H50s.

Mogłybyście mi pomóc i zaproponować, które 'numerki' najlepiej włączyć do kompletu, tak żeby był jak najbardziej użyteczny?

I drugie pytanko, macie jakąś fajną stronę, którą możecie polecić? Na razie ze względu na cenę kusi mnie drogeria internetowa Kajuba...

pozdrawiam
K.
No to tak do podkładu H50s
Róż H21 ew. jajko,które nada się i do różu i bronzera. H14
Do rozcierania i nakładania H79, typowy puchacz H77 lub H67. Jakiś mniejszy na dolną powiekę H78 lub H80
No i może do Eyelinera jeśli używa H85

Taki zestaw proponuje od Siebie

P.S Ja zamawiałam z makeupbox nie wiem jak na innych stronach,ale przynajmniej nie miałam problemu z reklamacją H74
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036

Edytowane przez Cos_
Czas edycji: 2014-04-26 o 19:06
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 11:11   #713
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Pędzle hakuro

Dziewczyny, a do pudru nada się bardziej H54 czy H55? A może jakiś inny?
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 12:29   #714
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez aneczka077 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a do pudru nada się bardziej H54 czy H55? A może jakiś inny?
h55 jest fajny do pudru, h54 raczej za mały
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 16:40   #715
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez aneczka077 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a do pudru nada się bardziej H54 czy H55? A może jakiś inny?
Zalezy jak nakładasz puder. Jak masz cerę tłustą i wciskasz puder w twarz to dobry będzie 54 (choć ja go lubię do podkładu) a jak tylko delikatnie omiatasz twarz pudrem to może być 55
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 17:28   #716
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Pędzle hakuro

Dziewczyny dopiero co zaczynam swoją przygodę z pędzlami Hakuro, kupiłam h24 i h 77. Jestem nimi zachwycona . Chciałam Was zapytać czy jeżeli używam różu i bronzera to pędzel h24 mogę stosować do obu produktów ? Najpierw konturuje twarz bronzerem a potem nakładam róż. Czy lepiej kupić drugi pędzel ? Z góry dziękuję za pomoc
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 18:54   #717
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Zalezy jak nakładasz puder. Jak masz cerę tłustą i wciskasz puder w twarz to dobry będzie 54 (choć ja go lubię do podkładu) a jak tylko delikatnie omiatasz twarz pudrem to może być 55
Mam bardzo dziwną cerę, bo strasznie świecę się na nosie, ale skórę mam suchą. Dzięki dziewczyny za podpowiedzi

A jeśli chodzi o H77, nie wiem właśnie czy mam felerną sztukę, ale jest strasznie drapiący. Nie dałam rady normalnie rozcierać nim cieni wręcz. Dopiero jak po praniu nałożyłam na niego maskę do włosów (nie byłam pewna czy tak można, ale w końcu to naturalne włosie ) stał się zdatny do użytku, ale sporadycznie zadrapie. Nałożę na niego tę maskę jeszcze raz, może będzie lepiej Za to bardzo fajny H76

Edytowane przez aneczka077
Czas edycji: 2014-04-27 o 18:56
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 19:07   #718
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez aneczka077 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a do pudru nada się bardziej H54 czy H55? A może jakiś inny?
Ja mam H54 i powiem Ci,że sobie chwalę. Używam do pudru sypkiego i prasowanego.
Cytat:
Napisane przez aneczka077 Pokaż wiadomość
Mam bardzo dziwną cerę, bo strasznie świecę się na nosie, ale skórę mam suchą. Dzięki dziewczyny za podpowiedzi

A jeśli chodzi o H77, nie wiem właśnie czy mam felerną sztukę, ale jest strasznie drapiący. Nie dałam rady normalnie rozcierać nim cieni wręcz. Dopiero jak po praniu nałożyłam na niego maskę do włosów (nie byłam pewna czy tak można, ale w końcu to naturalne włosie ) stał się zdatny do użytku, ale sporadycznie zadrapie. Nałożę na niego tę maskę jeszcze raz, może będzie lepiej Za to bardzo fajny H76

Chyba tak bo mój jest rewelka za to H74 okazał się felerny.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 19:31   #719
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez Katincia Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny;]

Chciałabym skompletować zestaw 4-6 pędzli Hakuro, tak żeby był to zestaw w miarę do wszystkiego. Ma to być prezent dla przyjaciółki, niestety ja się zupełnie nie znam na pędzelkach:P
Po poczytaniu na różnych stronach na pewno chciałabym by w zestawie znalazł się H50 albo chociaż H50s.

Mogłybyście mi pomóc i zaproponować, które 'numerki' najlepiej włączyć do kompletu, tak żeby był jak najbardziej użyteczny?

I drugie pytanko, macie jakąś fajną stronę, którą możecie polecić? Na razie ze względu na cenę kusi mnie drogeria internetowa Kajuba...

pozdrawiam
K.
H14 - do bronzera
H24 - do różu i rozświetlacza
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 20:09   #720
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez aneczka077 Pokaż wiadomość
Mam bardzo dziwną cerę, bo strasznie świecę się na nosie, ale skórę mam suchą. Dzięki dziewczyny za podpowiedzi

A jeśli chodzi o H77, nie wiem właśnie czy mam felerną sztukę, ale jest strasznie drapiący. Nie dałam rady normalnie rozcierać nim cieni wręcz. Dopiero jak po praniu nałożyłam na niego maskę do włosów (nie byłam pewna czy tak można, ale w końcu to naturalne włosie ) stał się zdatny do użytku, ale sporadycznie zadrapie. Nałożę na niego tę maskę jeszcze raz, może będzie lepiej Za to bardzo fajny H76

u mnie z h77 to samo, h13 też, macałam ich kilka u znajomych i to samo sie znimi dzieje, chyba taka natura hakurowskiego czarnego włosia, bo te z brązowym i białym nie drapią.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:19:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.