Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj tutaj - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-07, 16:37   #31
namle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Dot.: krem liftingujący pod oczy

Ze swojej strony mogę Tobie polecić płatki kolagenowe pod oczy.Dodatkowo wcielanie hialuronu z witaminami A,E,C.Platki żelowe z kolagenem kupuje z Korei za 5,35€ z przesyłka.Fakt muszę czekać około miesiąca na dostawę ale warto.Sprobuj koniecznie olejku arganowego!
namle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 21:47   #32
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Ja polecam Młodzieńczy blask Bielendy, wersję odżywczą, tej matującej nie używałam. Krem jest idealny, nie zapycha (a zapychał mnie każdyinny krem), świetnie nawilża i odżywia skórę
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 06:29   #33
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez namle Pokaż wiadomość
To witam w klubie.Ja jak coś kupie to zawsze wpadka.Czytam,szukam info,kupuje no i upppps!Dlatego tez obawiam się kupować drogich kremów,bo przy moim szczęściu skończy się na nadziejach.Pomimo tego,ze mam 34 lata tez czasami sięgam po kosmetyki dla nastolatek.Posiadam puder w kompakcie Manhattan Clear&Face.W drogeriach zawsze czytam składy kosmetyków dla młodych cer i są nawet dobre,ale zawierają zbyt dużo alkoholu.

Spróbuje na pory serie Liści Manuka!Nie jest droga a może akurat coś zdziała?Co do nawilżenia spróbuj żelu z kwasem hialuronowym i witaminami.Na to lekki krem nawilżający i rano buzka cud miód.Polecam!
Poczytam o tych liściach Manuka . Nie ma mnie w Polsce a ciągle słyszę o liściach Manuka . Bardzo popularne się zrobiły ))
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 14:54   #34
luizita2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 38
Dot.: Cera tlusta naczynkowa plus zaskorniaki-jaki wybrac krem?

Cytat:
Napisane przez sowaa5 Pokaż wiadomość
Mam dokładnie taki sam problem jak Ty. Mam cerę słustą, naczynkową, bardzo wrażliwą. Też używałam b.róznych produktów, a u mnie dodatkowo czoło jest problematyczne, trądzikowe, pełne blizn i przebarwień bo po trądziku.
Moja obecna pielęgnacja, która trochę ujarzmiła moją skórę to:
-rano: twarz myje w fizjologicznym zelu z Pharmaceris
-nakładam Alantan plus krem- krem za 7 zł, świetnie łagodzi podrażnienia, matuje nawet lekko...
-później krem z filtrem/puder do zmatowienia
Demakijaż: Babydream,tym żelem zmywam filtr, przemywam płynem micelarnym, zmywam płyn micelarny
na noc
- na czoło Isotrex
-LRP Redermic C i to jest mój wybawca, dzięki niemu skóra mniej się tłuści, twarz jest lekko rozjaśniona, zaskórników mniej, pory wyraźnie zmniejszone. Uwielbiam go i bardzo serdecznie Ci go polecam. Zresztą wszystko co wymieniłam jest dla mnie idealne do pielęgnacji.
Może poproś o probki lrp, a tego kremu Alantan plus koniecznie sprobuj. Jest fantastyczny.
bardzo ci dziekuje Sowaa5,...juz zapisalam sobie te kremiki i jutro biegne do apteki lub drogerii...przyznam ze taki rodzaj cery jest naprawde uciazliwy i malo co pomaga..W moim przypadku nastawilam sie glownie na naczynka i nie zwracalam uwagi na tlusta cere i zaskorniaki poniewaz mam duzo naczynek i laser nie pomogl ale czesto slysze ze tak swiece sie wiec teraz musze coz z tym zrobic .Nie maluje sie wiec nie ma matu.Ja uzywam do mycia plyn miceralny bioderma ale nawet vichy woda teramalna jest dobra.Mimo to nawet kremy nic nie daja bo naczynka i tak nowe pekaja..
luizita2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 19:10   #35
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Cera tlusta naczynkowa plus zaskorniaki-jaki wybrac krem?

A jakie kremy polecacie do cery naczynkowej? Mam widoczne głównie na policzkach, do tego na czole trochę niedoskonałośc. Oprócz tego moja cera jest raczej sucha i wrażliwa...
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 19:15   #36
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera tlusta naczynkowa plus zaskorniaki-jaki wybrac krem?

Ja w okresach przesusżenia używam Physiogelu jest dość treściwy . Nie zawiera alkoholu więc nie będzie powodował zaczerwienienia skóry. Fajny jest krem Sylveco ,rokitkowy. Nie nawilźa tak dobrze i nie jest tak treściwy ale ryzyko zapychania takźe jest mniejsze.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 22:32   #37
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

to może i mnie coś doradzicie. Mieszkam w Szwajcarii i odkąd tu przyjechałam czyli od ponad 3 lat skóra na mojej twarzy to masakra. Sucha, często podskórne grudy, popękane naczynka i zaczerwienienia w okolicach nosa.Zaskórniki na nosie. Co ciekawe, gdy jadę do Polski lub gdziekolwiek za granice, skóra się uspokaja, nie muszę używać nawet kremów, zaczerwienienie i popekane naczynka znikaja, twarz jak pupa niemowlaka wręcz. Wracam do CH i już po pierwszym umyciu twarzy tą wodą znów dramat. Próbowałam nawet mycia mineralna, ale to jest to samo, co mamy w kranie (tu sie ogolnie pije wode z kranu bo jest b. czysta), a nawet destylowaną, skutku żadnego.
Moja pielęgnacja:
Odkąd używam raz dziennie clarisonica jest lepiej, mniej krost.
Mycie: clarissonic + uriage, gel do mycia twarzy i caiala, antyalergiczny
Na noc używam jakiegoś serum, dzisiaj zaczęłam serum rozjaśniające przebarwienia CAUDALIE, do tego b. nawilżający krem z Laroche posay + krem pod oczy lancome,
Raz na kilka dni peeling+ maseczka oczyszczajaca z Palmersa, raz na kilka dni maseczka nawilzajaca z caudalie, Zazwyczaj po nocy twarz jest dobrze nawilzona i nie nakładam juz nic lub w/w krem z la roche posay.
w lato uzywalam filtra 50+ od Louisa Wiedmera- niedostepny raczej w Polsce

Jakies pomysły, co zrobić z woda szwajcarska zeby byla taka jak polska? bo poki co jest za czysta
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-13, 15:45   #38
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Kochana te grudki robią Ci się z przesuszenia tak? Ja jestem z niemieckiego zagłębia...tu też woda rewelacyjna:P
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 15:59   #39
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Koyd, tak mi sie wydaje, chociaz uzywam tyle tych kremow ze sama nie wiem. Moja skora jest sucha z natury, ale w Polsce nigdy nie za bardzo o nia dbalam i mialam ja jak po wuretuszowaniu w fotoszopie. No na pewno od tej glupiej wody, ale czy to z przesuszenia to nie wiem. Nie odczuwam.teraz woekszego wysuszenia niz jak jestem w Polsce
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 16:11   #40
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Mi skóra uspokoiła się po jakimś czasie ale mnie woda tu przesuszała. Używałam w tym czasie Physiogelu. Bardzo mi pomógł. Za dużo kremów to teń niedobrze. Może któryś Cię zapycha.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 16:27   #41
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

W porownaniu z tym, co miałam przez pierwszy rok, to teraz moja twarz jest nieskazitelna. Jak przyjechalam to na czole mialam jedna wielka rane. teraz tylko te grudki i zawsze ze 2-3 krosty na czole.
Takze, teraz mam tez w miare uspokojona twarz

Nie sadze, zeby cos mnie zapychalo, bo w Polsce zylam na kremie nivea/ bambino, teraz tez jak jezdze to jednego z nich uzywam i nie mam krost. zreszta, rzadko kupuje drugie opakowanie tego samego produktu. wiec zapychanie wykluczam.
ale czasem robie sobie takie dni, gdy nie uzywam zadnych produktow na noc, zeby twarz odsapnela.

Edytowane przez 201610310857
Czas edycji: 2014-09-13 o 16:31
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-13, 16:31   #42
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Jakiego podkładu używasz?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 16:35   #43
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Mam kilka, burzua healthy mix, colorstay (od xxxx lat), laura mercier oil free, rimmel wake me up, krem bb diora. zalezy od mojego humoru, no i okazji, bo do pracy staram sie nakladac lekkie produkty. w lato w ogole nie nakladalam podkladu.

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

ps. physiogelu tez uzywalam, i cetaphilu, nie przyniosly rezultatu
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 16:40   #44
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Mam kilka, burzua healthy mix, colorstay (od xxxx lat), laura mercier oil free, rimmel wake me up, krem bb diora. zalezy od mojego humoru, no i okazji, bo do pracy staram sie nakladac lekkie produkty. w lato w ogole nie nakladalam podkladu.

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

ps. physiogelu tez uzywalam, i cetaphilu, nie przyniosly rezultatu
No i tu mogą być winni...
Nie jestem specjalistką od pielęgnacji ale mam spore doświadczenie podkładowe i wiem że im więcej produktów blisko skóry tym większy wysyp..ja po Revlonie miałam pobojowisko już po 3 aplikacjach. Każdy z tych podkładów ma alkohol w składzie i każdy ma silikon, mieszanka wybuchowa jeśli malujemy się codziennie bo i przesuszy i zapcha a to chyba najbardziej problematyczne połączenie bo gdzie się nie polepszy tam się ***wiadomo co. Nie rezygnowałabym też z kremu na noc.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 17:16   #45
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

to prawda cs jest zabojczy, ale on mnie NIGDY nie zapchał, kiedy jeszcze mieszkalam w Polsce, a uzywam go niecodziennie odkad skonczylam 17 lat obecnie wszystkich tych podkladow uzywalam, jak bylam w Polsce na urlopie w lecie i nie mialam nawet pol krostki. Takze ja obwiniam wode, bo przy kazdej jej zmianie jest poprawa i to znaczna
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 17:24   #46
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
to prawda cs jest zabojczy, ale on mnie NIGDY nie zapchał, kiedy jeszcze mieszkalam w Polsce, a uzywam go niecodziennie odkad skonczylam 17 lat obecnie wszystkich tych podkladow uzywalam, jak bylam w Polsce na urlopie w lecie i nie mialam nawet pol krostki. Takze ja obwiniam wode, bo przy kazdej jej zmianie jest poprawa i to znaczna
W takim razie musicie po prostu pomyśleć o jakimś odkamieniaczu. Są takie cuda. Jeśli masz dobrą skórę to szkoda na niej eksperymentować z kolejnymi kremami i żelami. Może poszukaj czegoś co oczyszcza , wodę.

U nas woda jest baaardzo twarda. Niedobra. W Polsce pochodzę z miejsca gdzie woda była ze studni i jako dziecko piliśmy nawet niegotowaną... Tu pewnie bym się przekręciła
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 17:40   #47
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

problem twki w tym, ze ta woda jest b. czysta. nikt nie kupuje wody butelkowej, bo mozna pic kranowke.
ale wyprobuje moze z tymi odkamieniaczami Brita?
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 17:42   #48
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Nie wiem co poradzić ale ten odkamieniacz jest b.dobry. Mamy taki w domu.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 11:05   #49
aboudika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 50
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Dziewczyny, a co poradzicie na pierwsze (bardzo delikatne zmarszczki) i zmęczenie okolic oczu? Zarywam nocki w pracy i są niestety pierwsze efekty. Na co dzień staram używam do tych okolic vichy idealia. Fakt, cienie mam znacznie mniejsze i ogólnie jestem zadowolona, ale czy to wystarczy? Co byście poradziły? Trochę mnie martwią te oczy.
aboudika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-17, 12:48   #50
sugah
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez aboudika Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co poradzicie na pierwsze (bardzo delikatne zmarszczki) i zmęczenie okolic oczu? Zarywam nocki w pracy i są niestety pierwsze efekty. Na co dzień staram używam do tych okolic vichy idealia. Fakt, cienie mam znacznie mniejsze i ogólnie jestem zadowolona, ale czy to wystarczy? Co byście poradziły? Trochę mnie martwią te oczy.
A próbowałaś może zmienić dietę?
kremik, który stosujesz jest bardzo dobry, ale zawsze lepiej działać na przyczynę problemu
sugah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 16:45   #51
BunnyB
Raczkowanie
 
Avatar BunnyB
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Ja też pod oczy używam Vichy Idealia. Krem fajnie rozświetla, wygładza i nawilża. Dobrą rzeczą jest aplikator, który powoduje, że nakładamy kremu tyle ile trzeba, przez co jest bardzo wydajny.

Edytowane przez BunnyB
Czas edycji: 2014-09-17 o 18:35
BunnyB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 16:05   #52
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Kochane, a czy mogłybyście polecić jakiś mocno nawilżający, odżywiającycy krem na noc o nietłustej konsystencji? Do tej pory używałam tego z serii Bioliq, nawilżająco - regenerującego i byłam bardzo zadowolona, ale buzia chyba zaczęła się do niego przyzwyczajać, więc szukam czegoś nowego "na przerwę". najlepiej do 20zł.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 18:57   #53
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Kochane, a czy mogłybyście polecić jakiś mocno nawilżający, odżywiającycy krem na noc o nietłustej konsystencji? Do tej pory używałam tego z serii Bioliq, nawilżająco - regenerującego i byłam bardzo zadowolona, ale buzia chyba zaczęła się do niego przyzwyczajać, więc szukam czegoś nowego "na przerwę". najlepiej do 20zł.
Physiogel?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 19:05   #54
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Physiogel?
Który dokładnie? Bo na KWC jest kilka.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 07:15   #55
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera tlusta naczynkowa plus zaskorniaki-jaki wybrac krem?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...do-twarzy.html

Chodzi mi o ten, anie nie nadaje się na cały rok, na nadchodzący okres grzewczy jak najbardziej
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 07:51   #56
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Cera tlusta naczynkowa plus zaskorniaki-jaki wybrac krem?

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...do-twarzy.html

Chodzi mi o ten, anie nie nadaje się na cały rok, na nadchodzący okres grzewczy jak najbardziej
Dziękuję za link. Niestety, chyba będzie zbyt ciężki i tłusty. Mi raczej chodzi o kremową, ale nie za lekką konsystencję, coś, co w mniejszej ilości można nałożyć na dzień, a nawalić na noc. Żeby po przebudzeniu twarz nie była lepka/klejąca/nadmiernie świecąca się
Myślałam o innych kremach Bioliq, ale po przetestowaniu pięciu innych zauważyłam, że wszystkie są do siebie bardzo podobne, więc chwilowo chciałabym "zawiesić" tę markę(nie licząc serum, które niedawno przeleciało z wymiany)...
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 08:05   #57
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera tlusta naczynkowa plus zaskorniaki-jaki wybrac krem?

Wiesz co on tłusty nie jest ale faktycznie jest mocno treściwy
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-19 o 08:13
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 08:11   #58
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Cera tlusta naczynkowa plus zaskorniaki-jaki wybrac krem?

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Wiesz co on tłusty nie jest ale faktycznie jest mocno treściwy
No to może jednak spróbuję. Dziękuję.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 08:12   #59
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera tlusta naczynkowa plus zaskorniaki-jaki wybrac krem?

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
No to może jednak spróbuję. Dziękuję.
A używałaś lekkiego kremu nawilżającego Pharmacis?
On jest droższy ale spełnia opisane przez Ciebie wymagania.
Możesz poszperać też po wątku ziajowym dziewczyny polecą coś z dobrym składem.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-19 o 08:14
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 08:17   #60
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Cera tlusta naczynkowa plus zaskorniaki-jaki wybrac krem?

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
A używałaś lekkiego kremu nawilżającego Pharmacis?
On jest droższy ale spełnia opisane przez Ciebie wymagania.
Możesz poszperać też po wątku ziajowym dziewczyny polecą coś z dobrym składem.
Poszperam. Ale chyba dam szansę Physiogelowi, recenzje są kuszące.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-25 17:05:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.