Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-19, 09:23   #2101
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

Beets już doniosła, że zatik wrócił...więc tym razem i ja miałam okazję coś przygarnąć
Z Zatik mam dokładnie te same kosmetyki
Serum z granatem i krem do mieszanej już używam. Podobają mi się te wodniste konsystencje. Serum jest bardzo fajne, skóra jest pięknie wygładzona i rozjaśniona, natomiast z kremem trzeba uważać, zbyt duża ilość powoduje lepienie się, przez to lepiej sprawdza się nakładany na noc.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 10:20   #2102
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;54179360]

[/COLOR]

Kremy Lavery też z TK Maxx?
A z Kneipp to co to takiego?[/QUOTE]
tak, kremy lavery są z tkm, oba za 35 zł, ten w słoiczku jest tłusty (rich day cream)więc chyba stanie się prezentem na dzień babci
a kneipp to krem do twarzy na noc, był na wyprzedaży za 12 zł więc jak miałam nie przygarnąć
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
cuda Mam też to serum Knaipp oraz widziałam ten krem lavera za 34,99 zł w tk maxx. Odżywka do włosów Burt's Bees też u mnie jest.
ta odżywka bosko pachnie
Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Z Zatik mam dokładnie te same kosmetyki
Serum z granatem i krem do mieszanej już używam. Podobają mi się te wodniste konsystencje. Serum jest bardzo fajne, skóra jest pięknie wygładzona i rozjaśniona, natomiast z kremem trzeba uważać, zbyt duża ilość powoduje lepienie się, przez to lepiej sprawdza się nakładany na noc.
dobrze wiedzieć, że się sprawdzają, też liczę na to serum z granatem, pamiętam jak kiedyś Korah nas tutaj nakręciła i się wszystkie tonikowałyśmy sokiem z granatów... i ja tam efekty zauważałam, lepił się, ale też pięknie wygładzał, od tego czasu poluje na niego w kosmetykach
a powiedz mi czy widzisz różnicę w konsystencji między serum a kremem ? bo choć są one rzadkie (wodniste) to krem jest jakby ciut gęściejszy (przelewając się w opakowaniu)...też tak masz?

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

piękne nabytki ja ciagle pamietam o Tobie, ale u mnie w tijeku pustki jakby szarańcza przeszla teraz przez chorobę jestem uziemiona, ale mam nadzieje wybrać sie obadac co w trawie piszczy w przyszłym tyg
zdrówka

oni chyba mieli przed weekendem jakąś nową dostawę bo jak byłam w sklepie to leciała "reklama", że właśnie dotarła do nich noworoczna dostawa kosmetyków

i też słyszałam tą wspaniała wiadomość w stylu "ceny mamy tak niskie, że nie musimy robić wyprzedaży"

i byłam świadkiem takiego incydentu : do kasy obok mnie podchodzi dziewczyna i wykłada z koszyka kosmetyki, od strony lady podchodzi do niej dwóch "karków" ubranych po cywilnemu i mówią do niej, że są z działu coś w stylu "minimalizowania strat" i że widzieli co robiła z kosmetykami i muszą je zatrzymać, nie wiem co było dalej bo ja już za swoje zapłaciłam i odeszłam, ale jednak wychodzi na to, że ktoś tam jednak coś kontroluje ( sklep tk maxx w poznańskiej malcie)

toniki z put&rub to ostatnio moi ulubieńcy, doprawiam je kolagenem inventia, kwasem hialuronowym z ecospa i kwasem l-askorbinowym i mam super wygładzaczo-nawilżacz na noc, używam też na dzień pod krem i serum

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2016-01-19 o 10:27
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 13:07   #2103
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

U mnie pare mydelek z ostatnich zamowien (czesc juz w uzyciu) to okragle to szampon do wlosow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160119_133033.jpg (183,0 KB, 35 załadowań)
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 13:16   #2104
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć, że się sprawdzają, też liczę na to serum z granatem, pamiętam jak kiedyś Korah nas tutaj nakręciła i się wszystkie tonikowałyśmy sokiem z granatów... i ja tam efekty zauważałam, lepił się, ale też pięknie wygładzał, od tego czasu poluje na niego w kosmetykach
a powiedz mi czy widzisz różnicę w konsystencji między serum a kremem ? bo choć są one rzadkie (wodniste) to krem jest jakby ciut gęściejszy (przelewając się w opakowaniu)...też tak masz?[COLOR="Silver"]
U mnie też to zostało , na kosmetyki z granatem patrzę od wtedy przychylnym okiem. Według mnie pomiędzy serum a kremem nie ma różnicy w konsystencji.

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
U mnie pare mydelek z ostatnich zamowien (czesc juz w uzyciu) to okragle to szampon do wlosow
Śliczne, uwielbiam mydła. A gdzie kupione?
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 14:08   #2105
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Hej Wczoraj zamówiłam sobie ruskie kosmetyki, chociaż miałam już ich nie kupować poza szamponem neutralnym dla wrażliwej skóry głowy Natura Siberica, który mi bardzo odpowiada. Jednak większość ruskich produktów, jakie miałam to było rozczarowanie. Ale oczywiście jak już zamawiam to nie mogło się skończyć na samym szamponie Wrzuciłam do koszyka jeszcze: Planeta Organica Balsam Tybetański - Objętość i Siła, Planeta Organica Żel pod Prysznic na bazie Organicznego Masła Shea z Kenii, Melisa Organic - Odżywka do Włosów Zwiększająca Objętość z Keratyną i Ekstraktem Miodu "Niesamowit a Objętość i Miękkość Włosów". Któraś z Was miała te produkty może? Balsam i żel mają super opinie na KWC, boję się tej odżywki, bo nie znalazłam żadnej opinii o niej i wzięłam ją całkiem w ciemno Czekam na paczkę i zastanawiam się czy znowu wyrzuciłam kasę w błoto czy nie
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2016-01-19 o 14:10
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 14:09   #2106
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Wszystkie kupione w Niemczech firmy to Manna, Castello Seifen i SauberKunst ale SauberKunst jest dostepny na dawanda wiec jest mozliwosc wysylki do PL
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 15:59   #2107
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Mam 2 pytania:

1) lubicie/ stosujecie olejek z wiesiołka i olejek rydzowy?

2) jakie lubicie olejki do pielęgnacji twarzy - chodzi o zapach: czy pachnące jakimś konkretnym olejkiem eterycznym, czy wolicie jakąś naturalną kompozycję zapachową w takim olejku do twarzy?
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 16:24   #2108
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
U mnie pare mydelek z ostatnich zamowien (czesc juz w uzyciu) to okragle to szampon do wlosow
super a Karma po prostu boska.

Ja się skusiłam na nowości od Urtekram
https://cedrynek.pl/pl/p/Urtekram-Ba...ala-rozany/551
https://cedrynek.pl/pl/p/Urtekram-Kr...ka-Brzoza/1477

Do końca stycznia sklep oferuje zniżką 6% na wszystko z kodem cedrynek6
https://cedrynek.pl/

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
jakie lubicie olejki do pielęgnacji twarzy - chodzi o zapach: czy pachnące jakimś konkretnym olejkiem eterycznym, czy wolicie jakąś naturalną kompozycję zapachową w takim olejku do twarzy?
u mnie różnie. Mam takie ulubione, co pachną olejkiem eterycznym, a mam takie, co pachną wyłącznie samą mieszanką olejów.

Ja właśnie z Zatik ominęłam serum z granatem, bo jakoś granat mi się przejadł, ale skoro tak zachwalacie, to obadam to serum. Ja jak na razie jestem bardzo zadowolona ze wszystkie co mam od Zatik. Udane zakupy.

Z Kneipp mam to serum
http://www.kneipp-schweiz.ch/shop/re..._from_store=de
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2016-01-19 o 17:05
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 17:20   #2109
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
I jak sie spisuje? Bo ja na nie zerkam od kiedy pojawila sie ta seria na rynku, czyli trooooche juz bedzie zapominam i jak mi sie zachciewa czegos gotowego to sie zastanawiam i nie kupuje, bo jakies obawy mam( kupilam kiedys maseczke z tej serii i bardzo mnie podraznila, ale jakis czas temu wkoncu wyporbowalam probke 24h kremu, ktory dostawalam swego czasu od ecco-verde i oddawalam kolezankom, tylko jedna probke sobie tak na wszelki wypadek zostawilam i krem nie zrobil kuku).
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 17:26   #2110
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
I jak sie spisuje? Bo ja na nie zerkam od kiedy pojawila sie ta seria na rynku, czyli trooooche juz bedzie zapominam i jak mi sie zachciewa czegos gotowego to sie zastanawiam i nie kupuje, bo jakies obawy mam( kupilam kiedys maseczke z tej serii i bardzo mnie podraznila, ale jakis czas temu wkoncu wyporbowalam probke 24h kremu, ktory dostawalam swego czasu od ecco-verde i oddawalam kolezankom, tylko jedna probke sobie tak na wszelki wypadek zostawilam i krem nie zrobil kuku).
Bardzo przyjemne serum. Nawet mnie zaskoczyło, że takie milusie. Jasne, że znam lepsze sera, ale cieszę się, że dałam szansę Kneipp.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 19:05   #2111
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Nowości : Vianek nawilżająca Emulsja myjąca do twarzy, Afrykańskie Czarne mydło z Ghany Erbe di Janas, Weleda Łagodzący Krem Nawilżający z olejem migdałowym, Lily Lolo kredka, puder matujący i BB Krem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 006.JPG (162,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 014.JPG (174,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 016.JPG (146,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 021.JPG (115,1 KB, 11 załadowań)
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 20:02   #2112
1234kama
Raczkowanie
 
Avatar 1234kama
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 35
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
Hej Wczoraj zamówiłam sobie ruskie kosmetyki, chociaż miałam już ich nie kupować poza szamponem neutralnym dla wrażliwej skóry głowy Natura Siberica, który mi bardzo odpowiada. Jednak większość ruskich produktów, jakie miałam to było rozczarowanie. Ale oczywiście jak już zamawiam to nie mogło się skończyć na samym szamponie Wrzuciłam do koszyka jeszcze: Planeta Organica Balsam Tybetański - Objętość i Siła, Planeta Organica Żel pod Prysznic na bazie Organicznego Masła Shea z Kenii, Melisa Organic - Odżywka do Włosów Zwiększająca Objętość z Keratyną i Ekstraktem Miodu "Niesamowit a Objętość i Miękkość Włosów". Któraś z Was miała te produkty może? Balsam i żel mają super opinie na KWC, boję się tej odżywki, bo nie znalazłam żadnej opinii o niej i wzięłam ją całkiem w ciemno Czekam na paczkę i zastanawiam się czy znowu wyrzuciłam kasę w błoto czy nie
Miałam jedynie ten żel pod prysznic z Planeta Organica. Ładny zapach, nie wysuszał skóry, może nawet lekko nawilżał. Całkiem przyjemnie się go używało.
1234kama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 20:15   #2113
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Mam 2 pytania:

1) lubicie/ stosujecie olejek z wiesiołka i olejek rydzowy?

2) jakie lubicie olejki do pielęgnacji twarzy - chodzi o zapach: czy pachnące jakimś konkretnym olejkiem eterycznym, czy wolicie jakąś naturalną kompozycję zapachową w takim olejku do twarzy?
Wiesiołek-tak stosuję olej od lat
Na twarz ma działać, jestem w stanie nałożyć wszystko nawet maść tranową, ale ma dzialać.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 02:49   #2114
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Nowości 100%pure http://eu.100percentpure.com/collections/bb-cream
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 08:14   #2115
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Nowości : Vianek nawilżająca Emulsja myjąca do twarzy, Afrykańskie Czarne mydło z Ghany Erbe di Janas, Weleda Łagodzący Krem Nawilżający z olejem migdałowym, Lily Lolo kredka, puder matujący i BB Krem
Daj znać czy emulsja Vianek dobrze zmywa makijaż
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 09:25   #2116
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Mam 2 pytania:

1) lubicie/ stosujecie olejek z wiesiołka i olejek rydzowy?

2) jakie lubicie olejki do pielęgnacji twarzy - chodzi o zapach: czy pachnące jakimś konkretnym olejkiem eterycznym, czy wolicie jakąś naturalną kompozycję zapachową w takim olejku do twarzy?



1. nie używałam
2. niestety oleje mnie zapychają. Jeszcze nie znalazłam takiego, który mogę stosować solo. Za to lubię różne mieszanki z olejami.
Bardzo lubię serum granat (olej macerat z zielonej herbaty i malin) w połączeniu z HA.
Masła i oleje uwielbiam za to do demakijażu
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 12:33   #2117
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Mam 2 pytania:

1) lubicie/ stosujecie olejek z wiesiołka i olejek rydzowy?

2) jakie lubicie olejki do pielęgnacji twarzy - chodzi o zapach: czy pachnące jakimś konkretnym olejkiem eterycznym, czy wolicie jakąś naturalną kompozycję zapachową w takim olejku do twarzy?
Stosowałam olejek z wiesiołka przez jakiś czas, taki w płynie - na włosy oraz na twarz, jak cera była podrażniona, ładnie nawilżał, nie zapychał, ogólnie przyjazny był, a teraz nie mogę, bo wszystko co mi się sprawdzało wcześniej już nie podejdzie poza tym zapach zdecydowanie bardziej mi teraz podchodzi migdałowy czy jojoba - do twarzy, albo shea lub kakaowe+oliwa z oliwek - do ciała obecnie się dobrze sprawdzają.
Stosowałam też kapsułki Gal z wiesiołkiem wewnętrznie, poprawiła mi się cera, włosy i paznokcie, także polecam, u mnie lepszy niż lniany.

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Daj znać czy emulsja Vianek dobrze zmywa makijaż
Na razie stosuje go rano, zmywam wodą, jest jak mleczko do demakijażu trochę, podobne do mleczka arnikowego Sylveco, tylko inny zapach (mocniejszy) i konsystencja bardziej rzadka,
nie jak żel, czy płyn do mycia twarzy, myślałam że to będzie taka emulsja do mycia bardziej, a to się okazuje że bardziej do demakijaży się przyda. Jest ok, napiszę więcej jak wypróbuję.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 12:49   #2118
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

piękne zakupy Dziewczyny

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

Ja właśnie z Zatik ominęłam serum z granatem, bo jakoś granat mi się przejadł, ale skoro tak zachwalacie, to obadam to serum. Ja jak na razie jestem bardzo zadowolona ze wszystkie co mam od Zatik. Udane zakupy.

Z Kneipp mam to serum
http://www.kneipp-schweiz.ch/shop/re..._from_store=de
zatik nie chwaliłam, bo jeszcze nie używałam, ale po konsystencji i składzie mam nadzieję, że będzie super
a z kneipp mam dokładnie to samo co Ty, myślałam, że to krem do twarzy na noc bo ma taką konsystencje (i napis "nachtpflege"), ale faktycznie na opakowaniu jest wyraz serum używałam je już i potwierdzam, że fajne, szczególnie jak za 12 zł
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Mam 2 pytania:

1) lubicie/ stosujecie olejek z wiesiołka i olejek rydzowy?

2) jakie lubicie olejki do pielęgnacji twarzy - chodzi o zapach: czy pachnące jakimś konkretnym olejkiem eterycznym, czy wolicie jakąś naturalną kompozycję zapachową w takim olejku do twarzy?
-olejek z wiesiołka brałam wewnętrznie, kapsułki aboca, nie pamiętam czy coś przyczyniały się do zmniejszenia przesuszenia skóry bo ja generalnie nie mam z tym problemów
- mogą pachnieć czymś konkretnym i może to być naturalna kompozycja zapachowa - jedyny cel - ma działać
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 13:32   #2119
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny, boskie zakupy, przez Was nabrałam ochoty na kosmetyki włosowe Burt's Bees i parę innych rzeczy

Ktoś zna? KLIK

Co do wiesiołka, znam tylko z rybek Dermogal i jak nie lubię olejów, tak o tym mogę powiedzieć dużo dobrego. Potrafi zapchać, ale pięknie ujędrnia skórę i ją błyskawicznie koi i regeneruje. Tyle, że śmierdzi.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 16:24   #2120
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, boskie zakupy, przez Was nabrałam ochoty na kosmetyki włosowe Burt's Bees i parę innych rzeczy:love:

Ktoś zna? KLIK
na jakie?

Aprotie Organics to kosmetyki z Japonii, ale nie znam

Miałam dylemat z Zatik, czy wybrać serum z granatem czy krem http://zatiknatural.com/product/passionfruit-cacao/.
Wybrałam krem i jest boski

W tk maxx wyszukałam takie serum. Po raz pierwszy je widzę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0672.jpg (72,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0673.jpg (83,5 KB, 20 załadowań)
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 18:11   #2121
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
na jakie?

Aprotie Organics to kosmetyki z Japonii, ale nie znam

Miałam dylemat z Zatik, czy wybrać serum z granatem czy krem http://zatiknatural.com/product/passionfruit-cacao/.
Wybrałam krem i jest boski

W tk maxx wyszukałam takie serum. Po raz pierwszy je widzę.
Mam ogromną ochotę na odżywkę przed myciem Burt's Bees, skoro Promolcia i Sicilia tak chwalą. Jeszcze nie używałam tego typu odżywek, tzn używałam odżywek i olejów przed myciem, ale zwykłych, a ta jest typowo przeznaczona do takiego użycia.
Kusi mnie też coś do ciała z Vianek, poza tym mam tyle chciejstw jeszcze z zeszłego roku, że niebawem planuję porządne zakupy, zwłaszcza produktów do ciała.
Tak w ogóle, to sporo mi się schudło i chciałabym coś konkretnego na ujędrnienie, niestety mieszanki olejowe mnie nie do końca satysfakcjonują, szukam czegoś z konkretnymi substancjami aktywnymi, co naprawdę działa. Czaję się cały czas na Phytorelax, a jeśli nie, to nie mam nic na oku, poza profesjonalnymi balsamami nienaturalnymi.

To serum z tk to bardziej jak krem, wydaje się tłuściutkie.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 18:14   #2122
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Korah odwiedziłaś w końcu Tkmaxx?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 18:17   #2123
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Korah odwiedziłaś w końcu Tkmaxx?
Właśnie nie Na pewno byście pierwsze wiedziały
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 18:23   #2124
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Właśnie nie Na pewno byście pierwsze wiedziały
To już według mnie nie warto. Przynajmniej w Katowicach. Bida z nędzą i jakieś smętne resztki.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 18:26   #2125
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mam ogromną ochotę na odżywkę przed myciem Burt's Bees, skoro Promolcia i Sicilia tak chwalą. Jeszcze nie używałam tego typu odżywek, tzn używałam odżywek i olejów przed myciem, ale zwykłych, a ta jest typowo przeznaczona do takiego użycia.
Kusi mnie też coś do ciała z Vianek, poza tym mam tyle chciejstw jeszcze z zeszłego roku, że niebawem planuję porządne zakupy, zwłaszcza produktów do ciała.
Tak w ogóle, to sporo mi się schudło i chciałabym coś konkretnego na ujędrnienie, niestety mieszanki olejowe mnie nie do końca satysfakcjonują, szukam czegoś z konkretnymi substancjami aktywnymi, co naprawdę działa. Czaję się cały czas na Phytorelax, a jeśli nie, to nie mam nic na oku, poza profesjonalnymi balsamami nienaturalnymi.

To serum z tk to bardziej jak krem, wydaje się tłuściutkie.
która to?

potwierdzam, że deo w kulce URTEKRAM działa
mam tą wersję http://www.herbalbeauty.pl/deo-roll-...228837627.html
i chcę jeszcze tą
http://eko-logiczne.eu/pl/p/DEZODORA...-URTEKRAM/1671
i to też chcę przy okazji
http://eko-logiczne.eu/pl/p/ODZYWKA-...BIO-250ML/1674

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
To już według mnie nie warto. Przynajmniej w Katowicach. Bida z nędzą i jakieś smętne resztki.
Koshatka, a masz coś z Zatik? Skusiłaś się?

U mnie pomadki Caudalie są w cenie 12,90 zł.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2016-01-21 o 18:29
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 18:29   #2126
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
To już według mnie nie warto. Przynajmniej w Katowicach. Bida z nędzą i jakieś smętne resztki.


Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
która to?
Klik
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 18:30   #2127
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Koshatka, a masz coś z Zatik? Skusiłaś się?
Znalazłam tylko 2 sera od nich: jedno do cery normalnej/tłustej (50 ml) i jedno do suchej (30 ml). Cena 44,99 obydwu. Wzięłam to pierwsze ale nie wiem czy nie oddam. Muszę powykańczać to co mam.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 18:32   #2128
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Znalazłam tylko 2 sera od nich: jedno do cery normalnej/tłustej (50 ml) i jedno do suchej (30 ml). Cena 44,99 obydwu. Wzięłam to pierwsze ale nie wiem czy nie oddam. Muszę powykańczać to co mam.
które? nie oddawaj Zatik jest świetny. Znam już 7 ich kosmetyków.

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
nie widziałam jej w tk maxx
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 18:35   #2129
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Masz je, właśnie wyszukałam u Ciebie na blogu.
http://naturalnadusza.blogspot.com/2...e-moringa.html
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella

Edytowane przez Koshatka
Czas edycji: 2016-01-21 o 18:39
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 18:40   #2130
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Masz je, właśnie wyszukałam u Ciebie na blogu.
http://naturalnadusza.blogspot.com/2...e-moringa.html
Serum frank 'incense' moringa jest kapitalne. Trzymaj tego cudaka
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.