Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-11, 08:06   #2101
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez GreenSlinky Pokaż wiadomość
Zastanawiam się co raz bardziej czy nie pójść do lekarza po skierowanie do endokrynologa... Zauważyłam, że pojawiło mi się owłosienie na brzuchu,nie taki "meszek", a normalne,czarne włoski. Czytałam, że to może oznaczać podwyższony poziom testosteronu.Może to przyczyna mojego trądziku? Do tego w dłuższych odstępach czasu (nie wiem, może raz na miesiąc) mam napady takie bardzo silnego, rwącego bólu po środku podbrzusza,który trwa kilka-kilkanaście sekund. Przyznam, że mam to już od dosyć dawna. A to chyba nie jest normalne? Troche się boję.
Koniecznie idź do endokrynologa! Nie ma się czego bać. Zrobisz badania, może znajdziesz przyczynę. Im szybciej, tym lepiej! Tutaj nie ma co zwlekać, trzeba się zdiagnozować.

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
A jakie znacie sera nawilżające? Bo też zaczęłam się martwić tymi emulgatorami
Ja używam płynnego serum kolagen z elastyną od Saluterry. Ma konsystencję toniku, nie ma emulgatorów
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 10:15   #2102
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
Miałyście kiedyś podkład kryjący z pharmaceris ?
Ja też miałam. Mi się bardzo przetłuszcza cera i podkład po nałożeniu wyglądał fajnie, ale później strasznie się ścierał i błyszczał
I tak przy okazji przypomniało mi się... Kupiłam sobie ostatnio podkład z Dermablendu. Co myślicie o Vichy, Dermablend Fixateur Poudre? Muszę się czymś matowić, a boję się wszystkich pudrów. Zawsze mam wrażenie, że pogarsza mi się buzia... Może lepiej postawić na dużo tańszą Jadwigę?
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 17:17   #2103
GreenSlinky
Raczkowanie
 
Avatar GreenSlinky
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 106
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
U mnie taki ból jest przed okresem, gdy np. się przeciągam albo schylam. Skurcze macicy przed okresem
To nie jest taki ból. Ostatnio tak miałam gdy stałam w kuchni i nie wiadomo kiedy mnie "zaatakowało". Nie muszę robić żadnej czynności,żeby wystąpiło
__________________
It's okay to be any kind of woman you wanna be. I wish the world would see that.
~ LynZ Way
GreenSlinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 17:54   #2104
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez GreenSlinky Pokaż wiadomość
To nie jest taki ból. Ostatnio tak miałam gdy stałam w kuchni i nie wiadomo kiedy mnie "zaatakowało". Nie muszę robić żadnej czynności,żeby wystąpiło
ja mam taki rwący ból, ale poniżej podbrzusza
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 19:22   #2105
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Ja też miałam. Mi się bardzo przetłuszcza cera i podkład po nałożeniu wyglądał fajnie, ale później strasznie się ścierał i błyszczał
I tak przy okazji przypomniało mi się... Kupiłam sobie ostatnio podkład z Dermablendu. Co myślicie o Vichy, Dermablend Fixateur Poudre? Muszę się czymś matowić, a boję się wszystkich pudrów. Zawsze mam wrażenie, że pogarsza mi się buzia... Może lepiej postawić na dużo tańszą Jadwigę?
Ja mam bambusowy z jedwabiem, i na nic innego się nie przestawiam
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 01:55   #2106
lowe_krowe
Raczkowanie
 
Avatar lowe_krowe
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 115
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Mam głupie pytanie... otóż jestem całkowitą ignorantka jeżeli chodzi o filtry. używam pokładu dermablend vichy który ma spf 11 i nigdy na lato w mieście nie uzylam żadnego filtru pod to, a moja cera jest aż wręcz obrzydlwie niebiesko blada ;> powinnam używać i tak, pomimo tego że kompletnie mnie to nie opala? Mam w chwili obecnej cere jak na mnie na 5, kwasów nie używam, nic zluszczajacego. Bo przejrzalam wasze wypowiedzi i jestem zszokowana: filtra 50 tki nie uzylam nigdy, 30 tka jest ok na plaże przy 30 stopniach ;D w sensie nie rozumiem waszego przerażenia, też się staram chronić ok, jestem bardziej blada niż opalona ale żeby aż tak?
lowe_krowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 07:49   #2107
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez lowe_krowe Pokaż wiadomość
Mam głupie pytanie... otóż jestem całkowitą ignorantka jeżeli chodzi o filtry. używam pokładu dermablend vichy który ma spf 11 i nigdy na lato w mieście nie uzylam żadnego filtru pod to, a moja cera jest aż wręcz obrzydlwie niebiesko blada ;> powinnam używać i tak, pomimo tego że kompletnie mnie to nie opala? Mam w chwili obecnej cere jak na mnie na 5, kwasów nie używam, nic zluszczajacego. Bo przejrzalam wasze wypowiedzi i jestem zszokowana: filtra 50 tki nie uzylam nigdy, 30 tka jest ok na plaże przy 30 stopniach ;D w sensie nie rozumiem waszego przerażenia, też się staram chronić ok, jestem bardziej blada niż opalona ale żeby aż tak?
W tym wątku wiele dziewczyn używa kwasów i wtedy filtry są niezbędne. A co do przebarwień - podobno robią się z czasem
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-12, 08:32   #2108
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

To fakt, robią się z czasem, w ciąży, po ciąży...
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 08:47   #2109
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ale chyba nie każdemu? U mnie w rodzinie tylko moja mama i jej siostra dostały przebarwień i przeprosiły się z filtrami, a cała reszta ignorantów piękne buzie i to w wieku 40-60 lat Ja się trochę filtruję, a trochę słońca do siebie dopuszczam. Po prostu nie opalam się nigdy intensywnie na brązowo, z reguły pozostaję znacznie, ale to znacznie bledsza niż inni po lecie, ale trochę jednak skórę "ożywiam"

Edytowane przez Vinnga
Czas edycji: 2013-07-12 o 08:49
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 14:36   #2110
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Ja też miałam. Mi się bardzo przetłuszcza cera i podkład po nałożeniu wyglądał fajnie, ale później strasznie się ścierał i błyszczał
I tak przy okazji przypomniało mi się... Kupiłam sobie ostatnio podkład z Dermablendu. Co myślicie o Vichy, Dermablend Fixateur Poudre? Muszę się czymś matowić, a boję się wszystkich pudrów. Zawsze mam wrażenie, że pogarsza mi się buzia... Może lepiej postawić na dużo tańszą Jadwigę?
Ja mam ten puder z dermablendu. Nie jestem zadowolona. Nie utrwala jakoś szczególne, matowi jak każdy inny puder. Kupiłam go bo ma rewelacyjne recenzje ale tak naprwde nie rozumiem jego fenomenu. Wczesniej używałam bambusa, pozniej jak już nawet miałam puder z dermablenda używałam samej skrobii ziemniaczanej a on jakoś tak leży na półce. Teraz chętnie wypróbowałabym ten puder z Jadwigi ale szkoda mi kupować bo skoro kupiłam puder za 90 zł i był kiepski to szkoda mi kasy na nowe.
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 18:18   #2111
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez lowe_krowe Pokaż wiadomość
Mam głupie pytanie... otóż jestem całkowitą ignorantka jeżeli chodzi o filtry. używam pokładu dermablend vichy który ma spf 11 i nigdy na lato w mieście nie uzylam żadnego filtru pod to, a moja cera jest aż wręcz obrzydlwie niebiesko blada ;> powinnam używać i tak, pomimo tego że kompletnie mnie to nie opala? Mam w chwili obecnej cere jak na mnie na 5, kwasów nie używam, nic zluszczajacego. Bo przejrzalam wasze wypowiedzi i jestem zszokowana: filtra 50 tki nie uzylam nigdy, 30 tka jest ok na plaże przy 30 stopniach ;D w sensie nie rozumiem waszego przerażenia, też się staram chronić ok, jestem bardziej blada niż opalona ale żeby aż tak?
Proste, u pewnych osób skutki wystawiania się na promieniowanie słoneczne są natychmiastowe - poparzenia, pęknięte naczynka, piegi i przebarwienia, niechciana opalenizna (potrafi być szczególnie irytująca u osób z jasną cerą bardzo szybko opalającą się na ciemno), nasilenie trądziku.

Poza tym, jak pisze chocolate_monster, przy stosowaniu pewnych kosmetyków lub leków zapobiegawczo powinno się używać filtrów.

Różnica między 30 a 50 jest tak naprawdę niewielka. Filtr w podkładzie potrafi działać bardzo dobrze i wystarczająco na co dzień - i właśnie widzisz skutki w postaci braku opalenizny. Nie musi być wysoki, jeśli się nie wystawiasz ciągle na słońce. A podkład nakłada się grubszą i równiejszą warstwą niż np. krem pielęgnacyjny.


Jeśli masz jasną karnację to i tak radziłabym używać zawsze czegoś z filtrem i nie opalać się, bo nawet jeśli cera jest na piątkę to skutki opalania potrafią nagle wyskoczyć w całej okazałości, najczęściej w wieku kiedy zaczynamy się martwić pierwszymi oznakami starzenia. Śliczna jasna cera potrafi bardzo szybko zwiędnąć.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-12, 19:46   #2112
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Wampierz tylko czy w podkładach filtry są zawsze stabilne, takie nowoczesne jak ma np. LRP czy vichy...?

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-07-12 o 19:48
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 12:57   #2113
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
Teraz chętnie wypróbowałabym ten puder z Jadwigi ale szkoda mi kupować bo skoro kupiłam puder za 90 zł i był kiepski to szkoda mi kasy na nowe.
mam go! i sobie chwale ale ja mam mega tlusta skore, bo mnie skrobia, tak jak i ten puder matuja na max 3h, z taka roznica ze skrobia mnie zapychala, a jadwiga jednak nie zapycha a leczy mi skore i bardzo ciezko z tym pudrem przesadzic, a kazda nastepna warstwa na buzi nie robi maski ani ciasta (przynmniej u mnie)
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 21:19   #2114
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Wampierz tylko czy w podkładach filtry są zawsze stabilne, takie nowoczesne jak ma np. LRP czy vichy...?
Nie mam pojęcia, ale właśnie dawno temu zauważyłam, że przy codziennym nakładaniu porządnej warstwy podkładu (tak, żeby był kryjący a nie jakieś tam roztarcie odrobinki) twarz się nie opala nawet latem.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 22:52   #2115
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

nie będzie mnie przez jakiś czas, więc nie wrzucę zdjęć po 2 tygodniach, ale... nie ma po co nie jest lepiej, ba - coraz gorzej... a taki ważny czas w moim życiu eh
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 17:55   #2116
slodka_dzaga
Raczkowanie
 
Avatar slodka_dzaga
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Okolice Miasta królów:)
Wiadomości: 331
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Jak sobie radzicie z trądzikiem i cerą naczyniową? Mi się ostatnimi czasy poszerzyły pasma naczynek na policzkach,prawe policzko, to jest całe różowe posmarowałam serum z kwasem migdałowym i nastąpił wybuch! 3 dni nie mogłam tego policzka ukoić... stosuje teraz krem ziaja na naczynka, daje ukojenie, stosuje spf50 co mogę więcej? na jesien planuje atrederm, by pozbyć się blizn,bede go mogła dawac na policzka...? czy to będzie zabójstwo na naczynka?
__________________
02.03.12-aparatka góra
26.10.12-aparatka dół
Włosomaniaczka
01.04.12 olejowanie, wcierki, świadoma pielegnacja
slodka_dzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 18:08   #2117
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
Jak sobie radzicie z trądzikiem i cerą naczyniową? Mi się ostatnimi czasy poszerzyły pasma naczynek na policzkach,prawe policzko, to jest całe różowe posmarowałam serum z kwasem migdałowym i nastąpił wybuch! 3 dni nie mogłam tego policzka ukoić... stosuje teraz krem ziaja na naczynka, daje ukojenie, stosuje spf50 co mogę więcej? na jesien planuje atrederm, by pozbyć się blizn,bede go mogła dawac na policzka...? czy to będzie zabójstwo na naczynka?

Atrederm może wyrządzić krzywdę ponieważ jest na alkoholu, którego naczynka nienawidzą i zaczynają szaleć - tutaj raczej skłoniłabym się w stronę retinoidów w żelu - np. zorac 0.05% czy 0.1%. Sama walczę z rumieniem po słonecznym i jest już prawie niewidoczny a naczynka przy skrzydełkach nosa zupełnie niewidoczne, także retionoidy rzeczywiście pogrubiają skórę i z tego względu polecane są także i dla naczyniowych
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 20:59   #2118
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Poleciłybyście jakiś domowy sposób intensywnego nawilżenia cery? Ja nie dość, że mam trądzik, to jeszcze okropnie przesuszoną skórę twarzy, aż ponaciąganą i nic nie chce mi pomóc, ani olejki, ani witaminy, kremy. Nie wiem już co mam robić, niedługo się pomarszczę.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 09:25   #2119
mydreams24
Raczkowanie
 
Avatar mydreams24
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 107
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez GreenSlinky Pokaż wiadomość
Zastanawiam się co raz bardziej czy nie pójść do lekarza po skierowanie do endokrynologa... Zauważyłam, że pojawiło mi się owłosienie na brzuchu,nie taki "meszek", a normalne,czarne włoski. Czytałam, że to może oznaczać podwyższony poziom testosteronu.Może to przyczyna mojego trądziku? Do tego w dłuższych odstępach czasu (nie wiem, może raz na miesiąc) mam napady takie bardzo silnego, rwącego bólu po środku podbrzusza,który trwa kilka-kilkanaście sekund. Przyznam, że mam to już od dosyć dawna. A to chyba nie jest normalne? Troche się boję.
Ja mam tak samo Co do owłosienia to na brzuchu mam tylko 2 czarne włoski ale jednak są, z trądzikiem też się męczę, już od 10 lat,praktycznie od kiedy zaczęłam miesiączkować,mam bardzo bolesny i nieregularny okres... moim znaniem to jednak hormony jak będziesz u endokrynologa to daj znać
mydreams24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-15, 12:47   #2120
slodka_dzaga
Raczkowanie
 
Avatar slodka_dzaga
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Okolice Miasta królów:)
Wiadomości: 331
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Atrederm może wyrządzić krzywdę ponieważ jest na alkoholu, którego naczynka nienawidzą i zaczynają szaleć - tutaj raczej skłoniłabym się w stronę retinoidów w żelu - np. zorac 0.05% czy 0.1%. Sama walczę z rumieniem po słonecznym i jest już prawie niewidoczny a naczynka przy skrzydełkach nosa zupełnie niewidoczne, także retionoidy rzeczywiście pogrubiają skórę i z tego względu polecane są także i dla naczyniowych
a w jakiej cenie jest zorac? nie mam na policzkach trądziku, czy pomimo to mogłabym smarować zorackiem?
__________________
02.03.12-aparatka góra
26.10.12-aparatka dół
Włosomaniaczka
01.04.12 olejowanie, wcierki, świadoma pielegnacja
slodka_dzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 12:57   #2121
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
a w jakiej cenie jest zorac? nie mam na policzkach trądziku, czy pomimo to mogłabym smarować zorackiem?

Zapłaciłam 70 zł za tubkę (ale niestety u mnie są dość drogie apteki..) aczkolwiek maść jest bardzo wydajna i spokojnie starczy mi do października - czyli 6 miesięcy. Możesz smarować policzki np. tak jak ja - raz na tydzień/maksymalnie dwa - aby wyrównać koloryt skóry. Skóra jest bardzo gładka. Nie będę jednak namawiać i zrobisz to, co będziesz uważała
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 16:21   #2122
slodka_dzaga
Raczkowanie
 
Avatar slodka_dzaga
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Okolice Miasta królów:)
Wiadomości: 331
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Tania nie jest, ale jak tylko pozwoli mi pozbyć się czerwonych placków, z płytko unaczynionej skóry, to kupię i będę smarowała a wysusza bardzo ten zorac? uwrażliwia cerę?
__________________
02.03.12-aparatka góra
26.10.12-aparatka dół
Włosomaniaczka
01.04.12 olejowanie, wcierki, świadoma pielegnacja
slodka_dzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 18:41   #2123
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
Tania nie jest, ale jak tylko pozwoli mi pozbyć się czerwonych placków, z płytko unaczynionej skóry, to kupię i będę smarowała a wysusza bardzo ten zorac? uwrażliwia cerę?
Każdy reaguje inaczej także radzę na początek poczytać trochę w internecie i przemyśleć sprawę - to bardzo silny środek. Tak uwrażliwia i wysusza cerę przy niekompetentnym użytkowaniu. Ja mam cerę cały czas nawilżoną, a aplikację stopniowo zwiększam Zapewne na jesień kiedy będę smarować się codziennie (broda 3/4 razy na tydzień, policzki raz/dwa razy w tygodniu) skóra będzie wysuszona mimo moich starań..
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 18:58   #2124
resetowa
Przyczajenie
 
Avatar resetowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

mam problem z cerą, mój trądzik nigdy nie osiągał wielkich rozmiarów ale no był teraz praktycznie pozbyłam się go, mam na twarzy krostki ale takie podskórne, niewielkie. Kłopot w tym, że moja cera jest taka nieświeża, ma przebarwienia, nieładny odcień. Jak mogę to zmienić? Może któraś z Was miała podobny problem? Nie wiem, może czymś ją przecierać dla rozjaśnienia, aby nadać jej ładny koloryt, naturalny wygląd.
resetowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 21:02   #2125
GreenSlinky
Raczkowanie
 
Avatar GreenSlinky
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 106
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Jakich nawilżaczy używacie przy kwasach? Będę używać kwasu mlekowego (tonik 10%) i nie wiem czym się nawilżać. Obecny będzie za słaby. Oleje odpadają,bo mi nie służą. Myślałam o tym: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wilzajacy.html lub tym, nie jestem pewna który widziałam: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...798411#r798411 co sądzicie?
__________________
It's okay to be any kind of woman you wanna be. I wish the world would see that.
~ LynZ Way
GreenSlinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 09:05   #2126
szizii
Raczkowanie
 
Avatar szizii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 176
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

U mnie moja cera przechodzi kolejne załamanie, nie wiem czy to stres, czy przez La Roche Posaya wszystko wychodzi na wierzch i się oczyszcza ale nie wygląda to zbyt dobrze, powiedziałabym że wręcz tragicznie
szizii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 09:37   #2127
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

u mnie też jest coraz gorzej. broda jakby przestaje produkować gule, przenoszą się one chyba z powrotem na czoło. Bleh, na poważnie zaprzyjaźniam się z filtrami i będę raz w tygodniu stosować kwas salicylowy, np. 4,5%, może choć minimalnie pomoże mi oczyścić cerę.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 09:42   #2128
szizii
Raczkowanie
 
Avatar szizii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 176
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

U mnie atakują właśnie zawsze czoło, nad nosem, między brwiami. Nie bolą ale są duże, ogólnie ta część twarzy jest zmasakrowana, już nie wiem jak się tego stąd pozbyć
szizii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 11:51   #2129
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Odp: Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY C

Cytat:
Napisane przez resetowa Pokaż wiadomość
mam problem z cerą, mój trądzik nigdy nie osiągał wielkich rozmiarów ale no był teraz praktycznie pozbyłam się go, mam na twarzy krostki ale takie podskórne, niewielkie. Kłopot w tym, że moja cera jest taka nieświeża, ma przebarwienia, nieładny odcień. Jak mogę to zmienić? Może któraś z Was miała podobny problem? Nie wiem, może czymś ją przecierać dla rozjaśnienia, aby nadać jej ładny koloryt, naturalny wygląd.
Serum z witamina C bedzie najlepszym rozwiązaniem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 11:56   #2130
deliciousdream
Raczkowanie
 
Avatar deliciousdream
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 44
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Dziewczyny, polecacie jakieś kremy/produkty z kwasami, które można dostać stacjonarnie? bo napaliłam się na jakieś kwasy, ale średnio widzi mi się zabawa z zamawianiem z internetu, później mieszaniem itd. Macie coś fajnego? oprócz acnedermu, bo tego już próbowałam
__________________
"Możesz gadać co chcesz, a ja nadal będę się uśmiechała."
deliciousdream jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 12:35:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.