Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-01, 14:57   #691
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
..no nie, do spdnicy to zakładam

Dlatego też zamówiłam od groma Aspirin 500 - by skręcić tonik i czasami maski

I znowu mamy kwas. Główny składnik aspiryny to kwas acetylosalicylowy.

Czy badamy składy kosmetyków i innych preparatów ? Nie tylko to co nie ma w nazwie kwasu go nie zawiera.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 14:57   #692
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
... i zniżka na abonament RTV i przejazdy PKP
No to jak Anturek zabierzesz mnie nad Solinę, bo nie wiem czy woleć zniżkę na benzynę czy na PKP
Abonamentu też nie płacę
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 15:02   #693
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

to dowcip o nas.....

Jak leci?
- Super, tylko palce mnie strasznie bolą.
- A, co się stało?
- Wczoraj na czacie mieliśmy imprezę i całą noc śpiewaliśmy.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 15:04   #694
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez caterina28 Pokaż wiadomość
kurcze.... znasz sie na tym... powiedz mi jeszcze co to znaczy krem niekomendogenny, i jakie to sa na przykład.... ja przebarwień nie mam od słońca.... ładnie sie opalam i z tego nie bede rezygnowc chodzi mi tylko o moja zanieczyszczona skóre i przebariwienia które wynikaja ze zywanych strupków itd

Kochanie jeśli nie masz przebarwień posłonecznych, to nie używając wysokich filtrów po używaniu kwasów już będziesz miała! NIE MOŻESZ NIE UŻYWAĆ FILTRÓW.
Nie znam możliwości opalania się z filtrami.
Zanim sięgnęłaś po kwasy powinnaś coś na ten temat przeczytać Teraz jesteś skazana na wysokie filtry, nie na 12, 15 lub 20 lecz wyżej i to z możliwie wysokim PPD. Oczywiście dziś jeszcze nie wyobrażasz sobie co to znaczy skoro nie miałaś plam posłonecznych ale wierz mi, że jak pozbędziesz się trądziku, to plamy staną się Twoim utrapieniem. Nie podejmuj się tego ryzyka. Koniecznie zacznij szukać apteki gdzie dostaniesz próbki filtrów, by zaoszczędzić na błędach i niepotzrebnych wydatkach.
O składnikach komedogennych jest mnóstwo wątków na tym forum, podobnie jak o kwasach róznego rodzaju, wszędzie wszyscy trąbią o absolutnej konieczności ochrony skóry przed promieniami UVA i UVB. O opalaniu nie ma mowy
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 15:06   #695
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
..no nie, do spdnicy to zakładam
ech... to ja tu chciałam nagi instynkt z Domcią w roli głównej kręcić

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
to dowcip o nas.....

Jak leci?
- Super, tylko palce mnie strasznie bolą.
- A, co się stało?
- Wczoraj na czacie mieliśmy imprezę i całą noc śpiewaliśmy.



I jak tu WAS nie kochać
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 15:07   #696
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Kochanie jeśli nie masz przebarwień posłonecznych, to nie używając wysokich filtrów po używaniu kwasów już będziesz miała! NIE MOŻESZ NIE UŻYWAĆ FILTRÓW.
Nie znam możliwości opalania się z filtrami.
Zanim sięgnęłaś po kwasy powinnaś coś na ten temat przeczytać Teraz jesteś skazana na wysokie filtry, nie na 12, 15 lub 20 lecz wyżej i to z możliwie wysokim PPD. Oczywiście dziś jeszcze nie wyobrażasz sobie co to znaczy skoro nie miałaś plam posłonecznych ale wierz mi, że jak pozbędziesz się trądziku, to plamy staną się Twoim utrapieniem. Nie podejmuj się tego ryzyka. Koniecznie zacznij szukać apteki gdzie dostaniesz próbki filtrów, by zaoszczędzić na błędach i niepotzrebnych wydatkach.
O składnikach komedogennych jest mnóstwo wątków na tym forum, podobnie jak o kwasach róznego rodzaju, wszędzie wszyscy trąbią o absolutnej konieczności ochrony skóry przed promieniami UVA i UVB. O opalaniu nie ma mowy

Cati - słuchaj Anturka, bo ona ma, niestety, racje
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 15:07   #697
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez caterina28 Pokaż wiadomość
kurcze.... znasz sie na tym... powiedz mi jeszcze co to znaczy krem niekomendogenny, i jakie to sa na przykład.... ja przebarwień nie mam od słońca.... ładnie sie opalam i z tego nie bede rezygnowc chodzi mi tylko o moja zanieczyszczona skóre i przebariwienia które wynikaja ze zywanych strupków itd

Niekomodogenny to znaczy nie zatykajacy porów.


I odwrotnie - działanie komodogenne to znaczy, że pewne składniki kremu mogą zapchać pory i spowodować powstanie pryszczy i zaskórników. Co kogo zapycha to już kwestia indywidualna.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-01 o 15:09
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 15:10   #698
caterina28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 55
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Kochanie jeśli nie masz przebarwień posłonecznych, to nie używając wysokich filtrów po używaniu kwasów już będziesz miała! NIE MOŻESZ NIE UŻYWAĆ FILTRÓW.
Nie znam możliwości opalania się z filtrami.
Zanim sięgnęłaś po kwasy powinnaś coś na ten temat przeczytać Teraz jesteś skazana na wysokie filtry, nie na 12, 15 lub 20 lecz wyżej i to z możliwie wysokim PPD. Oczywiście dziś jeszcze nie wyobrażasz sobie co to znaczy skoro nie miałaś plam posłonecznych ale wierz mi, że jak pozbędziesz się trądziku, to plamy staną się Twoim utrapieniem. Nie podejmuj się tego ryzyka. Koniecznie zacznij szukać apteki gdzie dostaniesz próbki filtrów, by zaoszczędzić na błędach i niepotzrebnych wydatkach.
O składnikach komedogennych jest mnóstwo wątków na tym forum, podobnie jak o kwasach róznego rodzaju, wszędzie wszyscy trąbią o absolutnej konieczności ochrony skóry przed promieniami UVA i UVB. O opalaniu nie ma mowy
o opalaniu nie ma mowy w czasie stosowania kwasów??? a jesli przestane uzywac kwasów to mozna sie opalac?.....
ludzie.... zwariować mozna..... jakie filtry...? jakiej firmy? od kiedy mam je zacząć stosowac... jak skończę kuracje ?
caterina28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 15:12   #699
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dody nie oglądamy nawet za darmo
Ivonka nad Solinę dam radę bez żadnych zniżek Tego nie popuszczę!
Kamilia kawał cudowny, esencja naszych spotkań
Domek akurat do spódnicy nie powinnaś ich zakładać
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 15:12   #700
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dziewczyny jestem po kinie MADAGASKAR2 przeszedł moje oczekiwania spłakałam sie ze śmiechu polecam REWELKA REWELKA Idźcie do kina bo warto WOW WOW.
Buczus ja tylko w jednym staniku i to pushupie spałam drugiego nie dałam rady nalozyc, majtek nowych akurat nie miałam ale na pizamke załozyłam pas do ponczoch prezent pod choinke od TŻ-ta prawie nie uzywany....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 15:13   #701
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

a ja siedzę, slucham trójki , gdzie lista przebojów wszechczasów, czytam Was i szukam dla Was dowcipy w necie... i jestem szczęsliwa


kolejny:
Na ślubie wczoraj byłem.
- No i co, jak było?
- Normalnie. O, taką obrączke dostałem...




wklejać Wam kolejne ?


Magdo - to chyba się nie wyspalaś..... no , ale to inwestycja w szczęście na cały rok!

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2009-01-01 o 15:15
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 15:15   #702
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez caterina28 Pokaż wiadomość
o opalaniu nie ma mowy w czasie stosowania kwasów??? a jesli przestane uzywac kwasów to mozna sie opalac?.....
ludzie.... zwariować mozna..... jakie filtry...? jakiej firmy? od kiedy mam je zacząć stosowac... jak skończę kuracje ?

Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 15:17   #703
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
a


wklejać Wam kolejne ?


Magdo - to chyba się nie wyspalaś..... no , ale to inwestycja w szczęście na cały rok!
Wklejaj bo dobre nawet bardzo
No troche sie nie wyspałam ale co tam jak ma pomóc to nawet ubrałabym.....a w sumie wszystko.....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 15:17   #704
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dzwoni facet do lekarza i krzyczy w słuchawkę:
- Panie doktorze! Proszę natychmiast przyjeżdżać! Moja żona jest bardzo poważnie chora!
Lekarz:
- Spokojnie, nie tak nerwowo. Jakie są objawy?
Facet:
- No wie pan, dzisiaj rano była tak osłabiona, że musiałem ją zanieść do kuchni, żeby zrobiła mi śniadanie...



a ten jest troche wulgarny....;
!I Wojna Światowa. Hitlerowcy zagnali wszystkich mieszkańców wsi w jedno miejsce i oznajmiają:
- Mężczyźni pójda do obozu, młode kobiety wywieziemy na roboty, a stare zgwałcimy i wypuścimy.
Jakiś młody chłopak prosi:
- Moja babka ma 80 lat. Nie gwałćcie jej.
Babka:
- Trzym mordę, szczeniaku, Wojna ma swoje prawa.

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2009-01-01 o 15:19
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 15:21   #705
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość

No niestety chciałam to samo zrobić.
Caterinko zacznij czytać podstawowe wiadomości o filtrach i kwasach, znajdziesz je na stronie głównej Wizażu albo kliknij w odnośnik, po lewej stronie monitora, znajdziesz tam tytuł "Słońce i opalanie". Musisz Kochana bo sobie krzywdę zrobisz. Nie jesteśmy w stanie robić tu skrótów, musisz zrozumieć znacznie więcej by świadomie używać bardzo inwazyjnych specyfików, do nich należy cosmelan.

Kamilia taaaaaaaaaaaaak ja poproszę o następne kawały O taką obrączkę dostał

Madagaskar2 muszę mieć w domu, kino mnie wnerwia ALe zareklamowałaś jak nic Magda
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 15:25   #706
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Przychodzi sąsiadka do koleżanki, która obchodziła urodziny poprzedniego dnia.
- No i co wczoraj dostałaś od męża na urodziny? - pyta się
-Widzisz te seledynowe porshe na parkingu .
- Piękne...
- Kupił mi fartuszek w tym samym kolorze .


Młode małżeństwo po wizycie u lekarza siedzi w poczekalni. Po chwili lekarz wzywa samą kobietę i mówi:
- Pani mąż cierpi na bardzo rzadką przypadłość, która jest związana bezpośrednio z codziennym stresem. Jeżeli nie będzie pani postępowała według moich wskazówek, mąż umrze. Proszę pamiętać, aby dostał każdego ranka zdrowe śniadanie do łóżka. Musi pani być dla niego miła i dbać o jego dobre samopoczucie. Obiady powinny składać się tylko i wyłącznie ze zdrowej żywności, podobnie kolacje. Niech pani nie dzieli się z nim złymi wiadomościami, wszelkie problemy powinna pani sama załatwić. Proponuję, aby po domu chodziła pani w samej bieliźnie, to go uspokoi i zrelaksuje. Wszystkie robótki domowe proszę wykonywać sama, bo zdrowie męża jest najważniejsze. Większość czasu mąż powinien spędzić w łóżku, oglądając telewizję. Ach, i jeszcze jedno. Proszę uprawiać seks siedem razy w tygodniu, dwa razy dziennie przez dziesięć miesięcy. Mąż z tego wyjdzie.
W drodze do domu zaciekawiony mąż pyta żonę o to, co powiedział lekarz, a ona:
- Niestety, wkrótce umrzesz.







http://pl.youtube.com/watch?v=QS-nGvv63wE
i inny klimat - to jest piękne i piękna muzyka. Pamiętam ten most włąsnie sprzed wojny

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2009-01-01 o 16:08
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 17:34   #707
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Patrzcie jaka cholera z naszej Megi .Normalnie poszla chyba pic i tanczyc,a jutro bedzie zdychac.Jest juz 20.30 a jej nadal nie ma.I pewnie sie teraz drze w nieboglosy "Goralu czy Ci nie zal" .Cholera jasna

Buczka rozszyfrowalaś mnie Po imprezie straciłam głos Nie dało się nie śpewać
Wczoraj bylam znowu u lekarza i zmienił mi antybiotyk.Pan doktor wybałuszył gały na mój biust a TŻ nóż w kieszeni się otworzył Od przyjazdu gorączka mnie nie opuszcza,jestem słaba i zrezygnowana.Wczoraj ubrałam tą kieckę i rwałam się nawet do tańca,ale poty mnie zalały i odpuściłam Przez cały pobyt opóściłam schronisko 4 razy w tym 2 razy do lekarza.Ubaw po pachy To chyba jakaś kara.Teraz grupa jest na termach a ja grzeję wyrko Czegoś takiego w życiu nie przeżyłam.Dzisiaj próbowalam wejść na Gęsią Szyję i musieliśmy się wycofać.Nie mam siły iść po d górę a widoki takie cudne

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Zmarszczki pod oczami to chyba wszystkie mamy. Nie wiem czy dziewczyny uważają że są większe niż były ale większość z nas ma w planie robić mezoterapię właśnie w celu ich likwidacji. Ja oczywiście też.
Antek 100 razy ci pisałam,że były większe,ale z czasem się zmniejszyły !!!!!!!



[quote=Anturium;10294088]Ciekawe jak nasza Megusia spędziła Sylwestra


Podpierałam ściany,prawie nic nie jadłam bo nie mam apetytu,w gardle jeż.Wtulona w TŻ bo on taki ciepły Ale ludzie super się bawili Atmosfera gór i doborowe towarzystwo to jest to O 24 ognisko i fajerwerki pod gwiazdami Nareszcie było mi ciepło



[quote=Anturium;10294759]Wygląda na to, że mi bardzo brak Megusi Wracaj Megi bo rozum tracę i nam coś przepowiedz


Jestem Kochana
Przepowiadam wam,że w tym Nowym Roku nadal będziemy razem

Edytowane przez Megi72
Czas edycji: 2009-01-01 o 17:35
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 17:42   #708
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

hejka,

dzieki masima za info a propo's peelingu enzymatycznego.
Anturium pytasz o filtry nie zapychajace, musze tu nadmienic baaardzo zachwalany przez Molly (co rowniez potwierdzam) filtry chanel. wprawdzie jest zima, ale filtrow nalezy uzywac przez caly rok (moim zdaniem w okresie zimowym wystarczy 20 lub 30) ale w lecie oczywiscie max (czyli 50?).
pozdrowionka
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 18:39   #709
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
I znowu mamy kwas. Główny składnik aspiryny to kwas acetylosalicylowy.

Czy badamy składy kosmetyków i innych preparatów ? Nie tylko to co nie ma w nazwie kwasu go nie zawiera.
Uwielbiam Ciebie i Anturka, za Waszą mądrość

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Domek akurat do spódnicy nie powinnaś ich zakładać
...no dobra, są kiecki do ktorych ... też nie noszę majtek

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Dzisiaj próbowalam wejść na Gęsią Szyję i musieliśmy się wycofać.Nie mam siły iść po d górę a widoki takie cudne
...to może niech Ci tę Gęsią Szyję do schroniska przyniosą, to se wejdziesz parę razy, przecież to nieduża sprawa
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 19:07   #710
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Najważniejsze dla nas będzie jak zniesiemy pierwsze lato po cosmelanie. Boję się nadejscia wiosny i lata. Myślę ze dopiero po roku zacznę się zastanawiać co dalej. Na pewno planuje zrobienie przerwy w listopadzie, poniewaz wtedy nie ma praktycznie słońca, jest ciemno więc i najmniejsze niebezpieczeństwo pojawienia się przebarwień. Nie chciałabym cosmelanu stosować do końca życia podobnie jak Antek. Ale co w zamian ?

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2009-01-01 o 19:09
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 19:12   #711
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Kamilia już sprzedałam TŻ'owi kawał o chorym mężu Śmiał się półgębkiem

Meguś było do przewidzenia, że jeśli pójdziesz szaleć to pewnie przypłacisz to zdrowiem ale i tak lepsza taka zabawa niż spędzenie czasu w łóżku. Teraz ostro się lecz
Co do zmarch, to oczywiście pamiętam, że po czasie stają się nieco mniejsze... Tyle, że nie iwme jaki to ma być czas i coś mi podpowiada, że nie tylko ja nie jestem aż tak cierpliwa Natomiast Twoja noworoczna przepowiednia wydaje mi się całkiem możliwa No dobrze, że już wróciłaś.
Anne28 ja nie pytam o filtry niezapychające, znając składy same musimy sprawdzić na własnej skórze czy są ok, to bardzo indywidualna sprawa. Dziękuję za polecenie
Domek masz szczęście że czasem ich nie nosisz Informacja bezcenna i do wykorzystania nad Soliną

Masi ja myślę o lekkich kwasach LHA.

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2009-01-01 o 19:14
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 19:13   #712
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Najważniejsze dla nas będzie jak zniesiemy pierwsze lato po cosmelanie. Boję się nadejscia wiosny i lata. Myślę ze dopiero po roku zacznę się zastanawiać co dalej. Na pewno planuje zrobienie przerwy w listopadzie, poniewaz wtedy nie ma praktycznie słońca, jest ciemno więc i najmniejsze niebezpieczeństwo pojawienia się przebarwień. Nie chciałabym cosmelanu stosować do końca życia podobnie jak Antek. Ale co w zamian ?
... piwo
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 19:15   #713
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
... piwo

...i sex z nieznajomym
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 19:17   #714
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
... piwo




Domuś uwierz że piwo jest już przetestowane pod tym katem z każdej strony. I gdyby działało to przy takiej ilosci jak pije to plamy by mi nie groziły nigdy.
Jedno z moim postanowień noworocznych właśnie to nie picie tego piwa.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 19:18   #715
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Pozostaje jednak moja propozycja
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 19:26   #716
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Pozostaje jednak moja propozycja

Anturek to zdawaj na bieżąco relacje czy widzisz efekty i nowe plamy się nie pojawiają

Myślisz ze LHA wystarczy ?

Saguś a jak u ciebie lato wygląda ? Masz pod tym względem coś lepiej od nas ? Może słońce choć nie takie silne jak u nas, może go mniej ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 19:27   #717
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Masi ... fuck z postanowieniami ... ja właśnie grzeje piwko i probuje uśpić Maxia ...


Atura .... Ty cholero... taki sex ... w bramie na szybko
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 19:31   #718
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Masi ... fuck z postanowieniami ... ja właśnie grzeje piwko i probuje uśpić Maxia ...


Atura .... Ty cholero... taki sex ... w bramie na szybko

Dome no właśnie, ja też. Mam kaca po imprezie na wizażu i TŻ mi przywiózł dwa żeby mnie na nogi postawić. Tyle warte te moje postanowienia noworoczne.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 19:37   #719
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Milena12345 a ty z czym masz problem ? Tez masz plamy ? Chcesz robić cosmelan ? A może juz jesteś po ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-01, 19:40   #720
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Milena12345 a ty z czym masz problem ? Tez masz plamy ? Chcesz robić cosmelan ? A może juz jesteś po ?

uciekła od nas
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.