Chanel-kolorówka - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-09, 11:28   #3511
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
a ja mam takie cuś
Uduszę po prostu , no!
Cudnie wygląda Mam wrażenie, że na Twoich zdjęciach jest jeszcze piękniejszy niż na tych wcześniejszych swatchach Jak ja go chcę

I zapowiedź kolekcji Holiday Jakoś mam wrażenie, że wtórne te kolory. Znowu brązy... Na dodatek miedziane, więc zimę mam z głowy I jakimś cudem w tej kolekcji znalazły się dwójeczki Misty Soft, które akurat już są w moim kuferku

http://karlasugar.net/2010/07/sneak-...holiday-color/
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 11:36   #3512
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Uduszę po prostu , no!
Cudnie wygląda Mam wrażenie, że na Twoich zdjęciach jest jeszcze piękniejszy niż na tych wcześniejszych swatchach Jak ja go chcę

I zapowiedź kolekcji Holiday Jakoś mam wrażenie, że wtórne te kolory. Znowu brązy... Na dodatek miedziane, więc zimę mam z głowy I jakimś cudem w tej kolekcji znalazły się dwójeczki Misty Soft, które akurat już są w moim kuferku

http://karlasugar.net/2010/07/sneak-...holiday-color/
E z Holiday nic nie ma ciekawego. Ja czekam aż amikowe Enigmy do mnie dotrą, ale to 3 weeki czekania
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 11:42   #3513
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
E z Holiday nic nie ma ciekawego. Ja czekam aż amikowe Enigmy do mnie dotrą, ale to 3 weeki czekania
No nic ciekawego, to fakt...

Skąd masz amikowe Enigmy??
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 11:44   #3514
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
No nic ciekawego, to fakt...

Skąd masz amikowe Enigmy??
Ja jeszcze nie mam, dopiero przyleca do mnie z amikowa

Redi, ostatnio oglądam z natezeniem pluszaki uszate urabiam mojego do futrzaka, ale nie wiem, czy nie wybiore czochranej świnki (czyli rozetki), bo boję się, ze uszaty poprzegryza kabelki, a upilnowac nie jest tak łatwo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-07-09 o 11:47
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 11:54   #3515
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie mam, dopiero przyleca do mnie z amikowa

Redi, ostatnio oglądam z natezeniem pluszaki uszate urabiam mojego do futrzaka, ale nie wiem, czy nie wybiore czochranej świnki (czyli rozetki), bo boję się, ze uszaty poprzegryza kabelki, a upilnowac nie jest tak łatwo

No wiem, wiem, że lecą dopiero Ale byłam ciekawa czy w jakimś sklepie int. zamawiałaś, czy ebay może? Zobaczysz, że dotrą zanim sie obejrzysz

Corii z tego co wiem, to świniaczki tez potrafią porządzić z kablami. Ja u siebie rozwiązałam ten problem dając uszatym gałązki do gryzienia. I kable całe, i wcale nie mamy ich jakoś specjalnie poukrywanych A rozetki też są super, będziesz mogła ją wyczesać A w ogóle ja już sobie obiecałam, że nie chcę więcej króli... Mamy dalszy ciag problemów ze zdrowiem rudzielca, wycięty guz okazał się rakiem :/
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 12:06   #3516
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
No wiem, wiem, że lecą dopiero Ale byłam ciekawa czy w jakimś sklepie int. zamawiałaś, czy ebay może? Zobaczysz, że dotrą zanim sie obejrzysz

Corii z tego co wiem, to świniaczki tez potrafią porządzić z kablami. Ja u siebie rozwiązałam ten problem dając uszatym gałązki do gryzienia. I kable całe, i wcale nie mamy ich jakoś specjalnie poukrywanych A rozetki też są super, będziesz mogła ją wyczesać A w ogóle ja już sobie obiecałam, że nie chcę więcej króli... Mamy dalszy ciag problemów ze zdrowiem rudzielca, wycięty guz okazał się rakiem :/
Ja nie zamawiałam, mnie zamawiano
No podobno jednak świnki nie żrą kabli No i miałam w podstawówce kolezanke, do której co dzień łaziłam i ona miala swinke i nie by gryzla takowych rzeczy i łatwo ją było upilnować
No wiem, że mozna uszatemu dać gałązki, ale jednak się boje, bo u nas wszędzie na podłodze kabla pełno przy scianach No i w wolałabym trafić jednak na miniaturkę kłólika, jak już, a wiesz jak to wygląda u nas w zoologicznych, pisze miniaturka, a potem uszatek robi się wieeelki
A rozetki sa smieszne z tymi swoimi poczochranymi kudełkami
Przykro mi, że rudzielec nie domaga a jakie rokowania?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 12:15   #3517
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nie zamawiałam, mnie zamawiano
No podobno jednak świnki nie żrą kabli No i miałam w podstawówce kolezanke, do której co dzień łaziłam i ona miala swinke i nie by gryzla takowych rzeczy i łatwo ją było upilnować
No wiem, że mozna uszatemu dać gałązki, ale jednak się boje, bo u nas wszędzie na podłodze kabla pełno przy scianach No i w wolałabym trafić jednak na miniaturkę kłólika, jak już, a wiesz jak to wygląda u nas w zoologicznych, pisze miniaturka, a potem uszatek robi się wieeelki
A rozetki sa smieszne z tymi swoimi poczochranymi kudełkami
Przykro mi, że rudzielec nie domaga a jakie rokowania?
Nie za dobrze Ci?

Różnie bywa z tymi zwierzami - ja mam drugiego królasa- który tylko udaje że gryzie Bierze coś w zęby, niby przegryza, ale wszystko całe A wiesz, że ja też kiedyś chciałam miniaturkę? Teraz kocham swoje 3,5 kg grubasa Tyyyyle do tulenia. Rokowania są raczej dobre, to typ raka który nie robi przerzutów, może jedynie się odnowić w tym samym miesjcu... Ale szkoda mi go strasznie, bo od stycznia non stop coś, wczesniej miał kamienie w cewce moczowej. No trochę się namęczył bideczek
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-09, 12:19   #3518
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Nie za dobrze Ci?

Różnie bywa z tymi zwierzami - ja mam drugiego królasa- który tylko udaje że gryzie Bierze coś w zęby, niby przegryza, ale wszystko całe A wiesz, że ja też kiedyś chciałam miniaturkę? Teraz kocham swoje 3,5 kg grubasa Tyyyyle do tulenia. Rokowania są raczej dobre, to typ raka który nie robi przerzutów, może jedynie się odnowić w tym samym miesjcu... Ale szkoda mi go strasznie, bo od stycznia non stop coś, wczesniej miał kamienie w cewce moczowej. No trochę się namęczył bideczek
Niee tylko karta płacze
No w sumie masz rację, zwierzaki, jak ludzie - mają swoje przyzwyczajenia i każdy jest inny
No nie wiem, zobaczę co sie kiedyś z pomysłu rozetka/baranek wykluje
To chociaż tyle dobrze, że to nei grozi przerzutami, ale coś rudzielec bardzo chorowity. Mam nadzieję, że jednak wszystko mu się unormuje i będzie spokojnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 12:37   #3519
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Niee tylko karta płacze
No w sumie masz rację, zwierzaki, jak ludzie - mają swoje przyzwyczajenia i każdy jest inny
No nie wiem, zobaczę co sie kiedyś z pomysłu rozetka/baranek wykluje
To chociaż tyle dobrze, że to nei grozi przerzutami, ale coś rudzielec bardzo chorowity. Mam nadzieję, że jednak wszystko mu się unormuje i będzie spokojnie
Nasze karty to w ogóle płaczliwe będą tej jesieni Dobrze, że z letnich kolekcji NIC mnie powaliło
No i zimowy Chanel też Cię nie kusi, tak więc Corii Twoja karta później troszkę odpocznie Jest jeszcze nadzieja
On chorowity się niedawno zrobił, no i już 8 lat ma, tak więc sporo jak na króla... Mam nadzieję, że w końcu się doczekasz swojego przytulaka, to naprawdę super radocha mieć jakiegoś zwierza Czasem rozbrajają tak bardzo, że zapominasz o złym dniu Jeszcze, żeby tylko nie chorowały, bo serducho wtedy strasznie boli....
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 12:50   #3520
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Nasze karty to w ogóle płaczliwe będą tej jesieni Dobrze, że z letnich kolekcji NIC mnie powaliło
No i zimowy Chanel też Cię nie kusi, tak więc Corii Twoja karta później troszkę odpocznie Jest jeszcze nadzieja
On chorowity się niedawno zrobił, no i już 8 lat ma, tak więc sporo jak na króla... Mam nadzieję, że w końcu się doczekasz swojego przytulaka, to naprawdę super radocha mieć jakiegoś zwierza Czasem rozbrajają tak bardzo, że zapominasz o złym dniu Jeszcze, żeby tylko nie chorowały, bo serducho wtedy strasznie boli....
Redi, na jesieni to moja karta się chyba potnie, albo schowa gdzies głęboko, najlepiej do zamrażalnika Bo 2 Diorki, a jak jeszcze spodoba mi się którys Guerlain, albo nie daj boze dwa to co wtedy?
Zimowy Chanel Holiday, nie kusi, to prawda. Ale jak na zime Diorek dowali coś extra, to zas będzie masakra karta magnetyczną

Jak na 8 lat to w sumie juz Królik -emeryt, więc ma prawo Ale fakt, wtedy się smutno robi, jak zwierzatko takie biedne i cierpi Wiesz, wczoraj w jednym zoologicznym widziałam taka biedna rozetkę, futerko miała bez połysku, tłuste, czymś zalatujące, oczek nie miała ... z kilometra było widać ze jest chora i coś jeszcze ... pytalismy się z mężem Pana co tej swince sie stało, a on mowi, ze taka została im po poprzednim właścicielu sklepu ... ze ktoś się pastwił nad nią...mówię Ci masakra, serce się kraje, a takim ludziom to z d*** nogi i ręce powyrywać
A swojego futrzaka na pewno się doczekam, w to wierzę, mąż mieknie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-07-09 o 12:55
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 13:01   #3521
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Redi, na jesieni to moja katta się chyba potnie, albo schowa gdzies głęboko, najlepiej do zamrażalnika Bo 2 Diorki, a jak jeszcze spodoba mi się którys Guerlain, albo nie daj boze dwa to co wtedy?
Zimowy Chanel Holiday, nie kusi, to prawda. Ale jak na zime Diorek dowali coś extra, to zas będzie masakra karta magnetyczną

Jak na 8 lat to w sumie juz Królik -emeryt, więc ma prawo Ale fakt, wtedy się smutno robi, jak zwierzatko takie biedne i cierpi Wiesz, wczorja w jednym zoologicznym widziałam tak a biedna rozetkę, futerko miała bez połysku, tłuste, czymś zalatujące, oczek nie miała ... z kilometra było widać ze jest chora i coś jeszcze ... pytalismy się z mężem Pana co tej swince sie stało, a on mowi, ze taka została im po poprzednim właścicielu sklepu ... ze ktoś się pastwił nad nią...mówię Ci masakra, serce się kraje, a takim ludziom to z d*** nogi i ręce powyrywać
A swojego futrzaka na pewno się doczekam, w to wierzę, mąż mieknie
O właśnie - liczę na zimowego Diorka! Zazwyczaj jest jedna paletka w ciemnych kolorkach. Idealna była kolekcja w której wyszły Moonlighty (mimo, ze jasne ) i Twilighty Pierwszy raz urzekły mnie dwie paletki na raz
A żeby karta tak się nie męczyła, to może spraw sobie drugą

O zoologicznych to nawet szkoda gadać - powinni kary nakładać na niektóre... Same brzydkie słowa się cisną czasem na usta. Sprzedają zdecydowanie za młode zwierzaki, które powinny być jeszcze karmione przez matkę. Koniecznie zwróć na to uwagę przy zakupie A jak mąż mięknie to już droga prosta
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-09, 13:12   #3522
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
O właśnie - liczę na zimowego Diorka! Zazwyczaj jest jedna paletka w ciemnych kolorkach. Idealna była kolekcja w której wyszły Moonlighty (mimo, ze jasne ) i Twilighty Pierwszy raz urzekły mnie dwie paletki na raz
A żeby karta tak się nie męczyła, to może spraw sobie drugą

O zoologicznych to nawet szkoda gadać - powinni kary nakładać na niektóre... Same brzydkie słowa się cisną czasem na usta. Sprzedają zdecydowanie za młode zwierzaki, które powinny być jeszcze karmione przez matkę. Koniecznie zwróć na to uwagę przy zakupie A jak mąż mięknie to już droga prosta
Munlajty to mi spędzają dosłownie sen z powiek Co ja bym za nie dałaaaaaa
Jedna karta zdecydowanie wystarczy, bo i tak konto jedno
Redi, dzięki za rade, zwrócę na to uwagę, chociaz do tej pory widziałam w zoologicznych same większe okazy nie wymagające juz karmienia. Jak sobie coś nabęde z futerkiem, to pierwsza sie o tym dowiesz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 13:14   #3523
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Munlajty to mi spędzają dosłownie sen z powiek Co ja bym za nie dałaaaaaa
Jedna karta zdecydowanie wystarczy, bo i tak konto jedno
Redi, dzięki za rade, zwrócę na to uwagę, chociaz do tej pory widziałam w zoologicznych same większe okazy nie wymagające juz karmienia. Jak sobie coś nabęde z futerkiem, to pierwsza sie o tym dowiesz
Corii, ja nie jestem przekonana czy Tobie się Moonlighty spodobają - one są raczej delikatne poza tym środkowym szarym, a Ty chyba wolisz ciemniejsze kolorki
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 13:18   #3524
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Corii, ja nie jestem przekonana czy Tobie się Moonlighty spodobają - one są raczej delikatne poza tym środkowym szarym, a Ty chyba wolisz ciemniejsze kolorki
p4w, tez się kiedyś nad tym zastanawiałam, ale po obejrzeniu licznych zdjęc na www i na wizazu z munlajtami w roli głownej,a także swatchów, doszłam do wniosku, ze mi się spodobaja, skoro delikatne Bukiety pokochałam bardzo, to i Munlajty być może Zresztą Pink May tez delikatne, a też je ukochałam, coś otatnio gust mi się odwrócił, bo zaczęłam używac jasnych i delikatnych kolorków, stąd parcie na Moonlighty
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 14:05   #3525
grizz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 980
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość

Tak James, to limitowanka była i się rozeszła jak świeże bułeczki... Możesz jeszcze dostac na Allegro, w cudownej cenie ok. 180 zł... Po tyle chodziły jak ostatnio sprawdzałam
oh szkoda ale dzieki za odpowiedz
__________________
grizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 16:02   #3526
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Munlajty to mi spędzają dosłownie sen z powiek Co ja bym za nie dałaaaaaa
Jedna karta zdecydowanie wystarczy, bo i tak konto jedno
Redi, dzięki za rade, zwrócę na to uwagę, chociaz do tej pory widziałam w zoologicznych same większe okazy nie wymagające juz karmienia. Jak sobie coś nabęde z futerkiem, to pierwsza sie o tym dowiesz
Moonlighty warto mieć w swojej kolekcji Ja za długo zwlekałam z zakupem i udało mi się upolować jedynie tester
No to czekam na radosną wiadomość my swojego pierwszego królisia wzięliśmy z zoologa wyrośniętego, biedny taki był, siedział skulony w kąciku klatki... Nikt go nie chciał... Rudolf był jako maluch wzięty, dosłownie mieścił się na dłoni... A kolejny to już ze schroniska zabrany, miał jakoś 5 miesięcy... Ciekawa jestem co Ty przytargasz do domu

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Corii, ja nie jestem przekonana czy Tobie się Moonlighty spodobają - one są raczej delikatne poza tym środkowym szarym, a Ty chyba wolisz ciemniejsze kolorki
Ja też myślałam z początku że mi sie nie spodobają, bo wolę ciemne kolory Ale te jasne odcienie są takie wielowymiarowe Potrafią fajnie zmienić kolor podstawowy, no rewelacja Szczególnie kocham tą jasną morelę z paletki

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez grizz Pokaż wiadomość
oh szkoda ale dzieki za odpowiedz
Grizz, Uzunia wspomniała, że wg najnowszych doniesień 505 ma jednak wejść na stałe do kolekcji Przepraszam za zamieszanie Miałam info sprzed dwóch tygodni z S.... Łudziłam się, że został się jakiś jeden zabłąkany egzemplarz i przy okazji promocji zapytałam o ten właśnie odcień No cóż - znowu się przejachałam na wiedzy konsultantek
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 18:39   #3527
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel-kolorówka

pffffff mnie świąteczna kolekcja nie rusza
mąż mnie czymś zaszczepił czy jak
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 18:41   #3528
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Uduszę po prostu , no!
Cudnie wygląda Mam wrażenie, że na Twoich zdjęciach jest jeszcze piękniejszy niż na tych wcześniejszych swatchach Jak ja go chcę

I zapowiedź kolekcji Holiday Jakoś mam wrażenie, że wtórne te kolory. Znowu brązy... Na dodatek miedziane, więc zimę mam z głowy I jakimś cudem w tej kolekcji znalazły się dwójeczki Misty Soft, które akurat już są w moim kuferku

http://karlasugar.net/2010/07/sneak-...holiday-color/
especially for you reszta na paletkowym
bierz kupuj jesień skoro zimowa nas nie rusza
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 18:59   #3529
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
especially for you reszta na paletkowym
bierz kupuj jesień skoro zimowa nas nie rusza
Piękny

Ale zmacać trzeba, bo coś mi się wydaje na Twym zdjęciu trochę podobny do ciemnego z dwójeczki którą posiadam Znaczy się do Misty Soft. W nim jest trochę takiego mega brudnego fioletu? Czy mi się już mózg zagotował?

Bierz, kupuj jesień.... Tylko jak? Jak ja Ci zazdraszczam bliższego kontaktu z jesiennymi nowościami
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-09, 19:12   #3530
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel-kolorówka

jest fiolet, jest, mózgownica działa w porządku
no poczekaj chwilunię, zaraz i u Was pewnie będą
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 19:23   #3531
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
jest fiolet, jest, mózgownica działa w porządku
no poczekaj chwilunię, zaraz i u Was pewnie będą
Ufff... Całe szczęście I że mózg działa i że jest fiolet
Właśnie przebiegła mi przez głowę myśl, żeby pozbyć się mojej dwójeczki (ten jaśniejszy w zestawie dość mocno połyskuje...) i nabyć tylko tę jedynkę Ale się napaliłam
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 20:11   #3532
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chanel-kolorówka

Enigma raz jeszcze...

desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 20:16   #3533
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Uduszę po prostu , no!
Cudnie wygląda Mam wrażenie, że na Twoich zdjęciach jest jeszcze piękniejszy niż na tych wcześniejszych swatchach Jak ja go chcę

I zapowiedź kolekcji Holiday Jakoś mam wrażenie, że wtórne te kolory. Znowu brązy... Na dodatek miedziane, więc zimę mam z głowy I jakimś cudem w tej kolekcji znalazły się dwójeczki Misty Soft, które akurat już są w moim kuferku

http://karlasugar.net/2010/07/sneak-...holiday-color/
Rzeczywiscie wtornie Choc z drugiej strony zauwazylam, ze ja jestem jakas na odwrot - to co mnie powala na zdjeciach, rozczarowuje w rzeczywistosci, a to co poczatkowo nie zachwyca - na zywo powala Wiec ja sie tego zimowego Chanela w sumie boje

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
pffffff mnie świąteczna kolekcja nie rusza
mąż mnie czymś zaszczepił czy jak
Moj tez cos az nader chetnie przynosi mi kawe i sniadanie do lozka - zaczynam weszyc podstep

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Enigma raz jeszcze...

Czorno to widze
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 20:20   #3534
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel-kolorówka

dobrze oddane kolory
macałam wczoraj dłuuuugo ale odpuściłam....
nie wiem tylko na jak długo

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Moj tez cos az nader chetnie przynosi mi kawe i sniadanie do lozka - zaczynam weszyc podstep
Urbanek, to nie podstęp - póki co świeży jest to się chłopak wykazuje przejdzie mu z czasem
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 20:23   #3535
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
dobrze oddane kolory
macałam wczoraj dłuuuugo ale odpuściłam....
nie wiem tylko na jak długo

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------



Urbanek, to nie podstęp - póki co świeży jest to się chłopak wykazuje przejdzie mu z czasem
Mowisz? To moze ja mu zaczne czegos dosypywac/dolewac, zeby mu jednak nie przechodzilo

Mnie te Chanele w ogole nie urzekly ... i mam nadzieje, ze tak mi zostanie
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 20:27   #3536
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Chanel-kolorówka

Desti, enigma podobna do zimowej?
Moniq chyba sie starzejesz - jeśli rozsądek bierze górę
Wiem z autopsji
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 20:31   #3537
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Mowisz? To moze ja mu zaczne czegos dosypywac/dolewac, zeby mu jednak nie przechodzilo

Mnie te Chanele w ogole nie urzekly ... i mam nadzieje, ze tak mi zostanie
zdecydowanie należy DOLEWAĆ

ja sie zaczynam bać o siebie naprawdę, nie dość ze Enigmy nie łyknęłam, to jeszcze ostatnio jakoś mi się Diory odwidywać zaczynają...
czas juz umierać???
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 20:33   #3538
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
zdecydowanie należy DOLEWAĆ

ja sie zaczynam bać o siebie naprawdę, nie dość ze Enigmy nie łyknęłam, to jeszcze ostatnio jakoś mi się Diory odwidywać zaczynają...
czas juz umierać???
Karetke wzywac !!!! Natychmiast !!!!!
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 20:34   #3539
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Desti, enigma podobna do zimowej?
Moniq chyba sie starzejesz - jeśli rozsądek bierze górę
Wiem z autopsji
Babu, niepodobna, Enigma to smokowate przydymione kolorki, a zimówka cieplak brązy miedzie róz i śliwka
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 20:36   #3540
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
ja sie zaczynam bać o siebie naprawdę, nie dość ze Enigmy nie łyknęłam, to jeszcze ostatnio jakoś mi się Diory odwidywać zaczynają...
czas juz umierać???
Nie, no cos ty to po prostu przesyt - po prostu masz za duzo juz tych zabawek i nie masz kiedy sie nimi wszystkimi bawic.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.