Pomysł na .... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-12, 12:38   #1
szczypiorek_wizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19

Pomysł na ....


witam Was kochane moje wizazanki!!! potrzebuje dobrej ,skuteczej ale nie wyczerpujacej diety! chodzi o to ze chciałabym schudnac ok.5kg w zaledwie 3-4 tygodnie! jezeli jest cos co mzoecie mi poradzic z wlasnych doswiadczen ,no niewiem np na lepsze trawienie,szybsza przemiane materii i oczywiscie dobry rozkład posiłków w ciagu dnia .... i co powio sie jesc czego nie.... naczytalam sie juz mnostwo o dietach i dietkach ale potrzebuje nie ksiazkowego przykladu ale życiowego , bo jak same pewno wiecie lepiej jest z mysla ze komus sie naprawde udalo! jezeli ma ktoras z was pomysl to chetnie poslucham rad chciałabym zaczac od jutra miłego dzionka zycze
szczypiorek_wizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 13:06   #2
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Pomysł na ....

Cytat:
Napisane przez szczypiorek_wizaz Pokaż wiadomość
chodzi o to ze chciałabym schudnac ok.5kg w zaledwie 3-4 tygodnie!
jedni chcą schudnąć , a co ja bym dała, żeby przytyć te 5kg (zupełnie niemożliwe )
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 13:18   #3
Pikaboom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 284
Dot.: Pomysł na ....

Cytat:
Napisane przez szczypiorek_wizaz Pokaż wiadomość
witam Was kochane moje wizazanki!!! potrzebuje dobrej ,skuteczej ale nie wyczerpujacej diety! chodzi o to ze chciałabym schudnac ok.5kg w zaledwie 3-4 tygodnie! jezeli jest cos co mzoecie mi poradzic z wlasnych doswiadczen ,no niewiem np na lepsze trawienie,szybsza przemiane materii i oczywiscie dobry rozkład posiłków w ciagu dnia .... i co powio sie jesc czego nie.... naczytalam sie juz mnostwo o dietach i dietkach ale potrzebuje nie ksiazkowego przykladu ale życiowego , bo jak same pewno wiecie lepiej jest z mysla ze komus sie naprawde udalo! jezeli ma ktoras z was pomysl to chetnie poslucham rad chciałabym zaczac od jutra miłego dzionka zycze
Ja polecam dietę Dukana przez 3 miesiące schudłam 17kg, czyli troszkę ponad 5 kg na miesąc :P Najlepsze jest to, że je się do woli
__________________






Edytowane przez Pikaboom
Czas edycji: 2010-10-12 o 13:19
Pikaboom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 20:38   #4
szczypiorek_wizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19
Dot.: Pomysł na ....

noo niestety tak to jest jak sie ma proste włosy to szalejesz ze chcesz loki! kobieta nikt niedogodzi..... :P same musimy sobie radzic,a wiec trzeba sie zawziasc i albo nie jesc albo jesc za trzech powodzenia! a jak wyglada ta dieta dukana??? cos z białkiem takk???
szczypiorek_wizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 08:09   #5
Niki Mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 149
Dot.: Pomysł na ....

Cytat:
Napisane przez szczypiorek_wizaz Pokaż wiadomość
noo niestety tak to jest jak sie ma proste włosy to szalejesz ze chcesz loki! kobieta nikt niedogodzi..... :P same musimy sobie radzic,a wiec trzeba sie zawziasc i albo nie jesc albo jesc za trzech powodzenia! a jak wyglada ta dieta dukana??? cos z białkiem takk???

"Dieta Dukana to dieta wysokobiałkowa i składa się z czterech etapów. Pierwszy i drugi powoduje zrzucenie zbędnych kilogramów, trzeci i czwarty pozwala uniknąć efektu jo-jo i utrzymać szczupłą sylwetkę przez długie lata. Energia potrzebna do strawienia białka jest większa niż energia, którą otrzymujemy z samego białka, dlatego organizm sięga po zasoby tkanki tłuszczowej. Dzięki takiej reakcji powoli pozbywamy się nadmiaru tłuszczu."


Ale najlepiej jak sięgniesz do książki albo poczytasz na forum bardzo dużo jest informacji na ten temat.
Niki Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 08:38   #6
Pikaboom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 284
Dot.: Pomysł na ....

Cytat:
Napisane przez Niki Mouse Pokaż wiadomość

Ale najlepiej jak sięgniesz do książki albo poczytasz na forum bardzo dużo jest informacji na ten temat.

dokładnie przeczytaj książkę i zajrzyj na forum https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=470878
__________________





Pikaboom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 11:43   #7
szczypiorek_wizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19
Dot.: Pomysł na ....

ok kochane dziekuje za odpowiedzi i dobre rady pozdrawiam i zaczyam od dzis

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

dziewczyny! mam taki pomysł co powiecie na to zeby kazda z nas która zna jakies przepisy ,sposoby na szybsza przemiane materii zeby sie podzielic na forum ? Zacznę od siebie a jezeli bedziecie miały ochote drogie wizazanki to chetnie mysle ze nie tylko ja poslucham i wprowadze w życie czy dodatkowo do dietki Ja chciałabym sie z wami podzielic przepisem na ciasetczka z owsianki ktora jak wiemy daje uczucie sytosci i pobudza organizm do pracy

PRZEPIS:
ok 4 szkl.owsianki
ok.1/2 szkl.rodzynek
ok.1/3 szkl.orzeszków solonych
1/2 masła roztopionego
2-3 jajka
1/2 szkl cukru brazowego lub bialego

mieszamy wszystko razem w misie na lekko lepką mase ,
lepimy nie due ciastka ok 15 sztuk mi wychodzi ale czasem dodaje czegos mniej czasem wiecej .... piekę w 180 st.C na zloty kolor , ok 15-20 min uwazacie bo po wyciagnieciu z pieca lekko ciemnieja wiec nie trzymajcie za dlugo kiedy nie maja jeszcze odp.kolorku zeby nie przypalic ps.czasem dodaje płatki kokosu ,slonecznik,dynie ,sliwki daje co mam w szafce albo poprostu na co mam ochote jak ciasteczka trzyma sie szczelnie zamkniete (po wystygnieciu oczywiscie )wytrzymaja ok miesiaca uwazam ze ciasteczka sa wartosciowe,smaczne ,odzywcze i mysle ze nawet w trakcie dietki mozna zjesc jedno np.do gorzkiej kawki lub na podwieczorek sa twarde i szybko nie znikaja podczas jedzenia .... przyjemnosc trwa i trwa polecam Smacznego !

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

przepraszam zapomniała do przepisu dopisac ze dodaje jeszcze * lyzeczke proszku do pieczenia!!! ps to juz wszystko
szczypiorek_wizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 23:01   #8
szczypiorek_wizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19
Dot.: Pomysł na ....

wątek przeniesiony do "przepis(y) na chudniecie"
szczypiorek_wizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.