Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-11, 08:53   #4561
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Zaczęłam testować BB creamy
Dziś na pierwszy ogień poszedł Missha Cover # 13.
Kolor po wyciśnięciu jasny beżyk, jak dla mnie tak jak już pisałam ani nie różowy ani nie żółty - neutralny.
Kropa na twarzy wydaję się ciemna ale pięknie się wtapia w skórę. Trochę jestem zawiedzona, bo myślałam ze będzie jaśniejszy.
Wtapia się ładnie, nie odznacza się - co do krycia liczyłam na coś więcej. owszem ujednolicił rozszerzone pory, ale moich cieni pod oczami nie zakrył jakoś specjalnie - choć z drugiej strony u mnie nawet korektor sobie z tym nie radzi. Co do krycia niespodzianek to się nie wypowiem, bo nie mam zadnych.
Dziś testuje go na kremie Olay do cery mieszanej. Po posmarowaniu moja twarz się błyszczała więc przypudrowałam białym Dermablendem. Przy mineralnym EDM po takim przypudrowaniu po godzinie musiałam już robić poprawkę - tutaj narazie nic nie poprawiałam - matu nie ma, twarz wyglada ok - nos się trochę błyszczy.
Jutro będe testowac na innych kremach i w kolejnych dniach bez kremów żadnych

Ogólnie - mógłby być jaśniejszy - ale cóż - takie rzeczy to tylko w Erze
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 09:08   #4562
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość

Ostatnio zauważyłam też coś dziwnego. Do tej pory Inglot LW200 wydawał mi się być w sam raz. Ostatnio użyłam go na imprezę, przed wyjściem oglądałam się w lustrze i twarz ładnie stapiała się z szyją, ale jak zobaczyłam później zdjęcia z imprezy to okazało się, że miałam białą maskę odcinającą się od ciemniejszej szyi. Łudzę się, że to ten podkład jakoś nieszczęśliwie odbijał światło z lampy błyskowej... to możliwe?
Ja też tak miałam, ale z minerałami (co widać zresztą na zdjęciach z krakowskiego bladego spotkania ). Myślałam, że lampa błyskowa działa tak tylko na prochy, a jednak nie :/ Kurde, a ja właśnie używam Inglota, miałam nadzieje, że on zachowuje sie inaczej Czyli dalej bede musiała się chować przed aparatem

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Dziewczyny! dawno mnie tu nie było, bo miałam problemy z internetem... jednak podczytywałam Was ile mogłam.

potrzebuję Waszej pomocy! za niecały miesiąc studniówka, a ja wciąż nie mam sukienki. poważnie zastanawiam się nad satynową granatową bombką - wydaje mi się, że taki kolor świetnie wygląda z bladą skórą. szukałam wśród sukienek typu >japan style<, bo modelki prezentujące te ubrania również są białe co o tym myślicie?
Ja uwieeeelbiam granat i na swojej studniówce równiez miałam granatową sukienkę Uważam, że ten kolor bardzo ładnie wygląda przy bladej skórze Tylko zastanów się nad tym całym Japan Style, bo jakość tych ubrań jest koszmarna, ponadto na przesyłkę trzeba czekać z miesiąc. Może lepiej popatrzeć gdzieś w stacjonarnych sklepach?

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Kiedys w sklepie znalazlam Gosh X-ceptional wear, ale no wlasnie w sklepie - wszyscy wiemy jakie jest swiatlo w sklepach. Najjasniejszy kolor, wydawal sie idealnie cudowny, jasniutki. Ciekawa jestem jak to wyglada w swietle dziennym i czy faktycznie kryje dobrze... Mialyscie moze z nim stycznosc?
Używałam tego podkładu, jakieś 2-3 lata temu i był ok, ale wtedy był ciut ciemniejsza (ale również blada) Kolor moim zdaniem ok, tylko podkład niestety podkreśla troche suche skórki

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość

ja tak robię i polecam, tylko muszę jeszcze jakoś wybielić trochę zęby
Miałam kiedyś "białą perłę" i rozjaśniła mi zęby faktycznie, jednak był to efekt chwilowy, dla podtrzymania pewnie trzeba od czasu do czasu powtórzyć kuracje.


A ja wczoraj odebrałam wyniki morfologii i mam anemie Kurde, już sie cieszyłam, że ostatnio jestem bardziej blada, a to niestety tylko efekt chwilowy
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 09:30   #4563
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Maqua granat super wyglada z blada skora, jest to ostatnio, obok rudosci, moj ulubiony kolor Jesli szukasz czegos w miare eleganckiego, ale nie chcesz sie "przebrac", to polecam River Island, niestety ceny w Pl sa w tym sklepie bardzo wysokie
http://www.riverisland.com/Online/wo...r-dress-597337
http://www.riverisland.com/Online/wo...e-dress-595250
http://www.riverisland.com/Online/wo...u-dress-595092

A ja dorwalam na przecenie te spodenki http://www.riverisland.com/online/wo...-shorts-595872. Wczoraj poszlismy na impreze i musze powiedziec, ze moje nogi super bladziutko w nich wygladaly
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 09:54   #4564
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Wiec szukam takiego z zoltymi tonami.
Kiedys w sklepie znalazlam Gosh X-ceptional wear, ale no wlasnie w sklepie - wszyscy wiemy jakie jest swiatlo w sklepach. Najjasniejszy kolor, wydawal sie idealnie cudowny, jasniutki. Ciekawa jestem jak to wyglada w swietle dziennym i czy faktycznie kryje dobrze... Mialyscie moze z nim stycznosc?
Jeśli chodzi o tego Gosha, to jeśli macie kolor 11 porcelain na myśli, to mam go. Moim zdaniem nie jest wcale z żółtawym odcieniem. Jest raczej beżowy z tendencją w stronę różu (na mnie wygląda różowo). Nie jest on bardzo biały. Mocno kryjący też nie, taki średni (u mnie piegów nie zakrywa ale ładnie całość wyrównuje).

Ja potrzebuję podkładu w kolorze mleka. Nie takiego kredowego, jak Star Gazer, tylko mleczno-białego, śmietankowego. Nie żółtego, nie różowego i nie szarego. Taką mam szyję, na której jakimś cudownym zrządzeniem nie ma piegów. Na dodatek lepiej żeby był rozświetlający, nawilżający.
Taki kolor ma True Match N1 (mógłby być jeszcze jaśniejszy), ale jego działanie mi nie odpowiada bo u mnie podkreśla suchości.
Więc jest to pewnie mission impossible .
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-12-11 o 09:56
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 10:40   #4565
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
uwaga na Manhattan -zawiera talc,może zapchać,przynajmniej ja tak na niego reaguje... a jeżeli w rossie nie ma to warto zerknąć do natury
większość pudrów ma talk właściwie trudno chyba znaleźć puder bez niego
Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
A ja wczoraj odebrałam wyniki morfologii i mam anemie Kurde, już sie cieszyłam, że ostatnio jestem bardziej blada, a to niestety tylko efekt chwilowy
chyba nie taki chwilowy, anemii nie łatwo się pozbyc wiadomo, to zależy od organizmu i od zaawansowania, ale u mnie po kilku miesiącach łykania żelaza nic się nie zmieniło. po paru miesiącach nie-łykania żelaza też się nic nie zmieniło

Rinaa, ja wybielam zęby domowym sposobem - węglem, takim aptecznym - efekt jest po kilku użyciach (przynajmniej u mnie), ale wiadomo, nie jest jakiś trwały. ja piję duuużo kawy i herbaty wiec co trochę żółkną i trzeba znowu wybielać...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-12-11 o 10:48
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 10:41   #4566
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o tego Gosha, to jeśli macie kolor 11 porcelain na myśli, to mam go. Moim zdaniem nie jest wcale z żółtawym odcieniem. Jest raczej beżowy z tendencją w stronę różu (na mnie wygląda różowo). Nie jest on bardzo biały. Mocno kryjący też nie, taki średni (u mnie piegów nie zakrywa ale ładnie całość wyrównuje).

Ja potrzebuję podkładu w kolorze mleka. Nie takiego kredowego, jak Star Gazer, tylko mleczno-białego, śmietankowego. Nie żółtego, nie różowego i nie szarego. Taką mam szyję, na której jakimś cudownym zrządzeniem nie ma piegów. Na dodatek lepiej żeby był rozświetlający, nawilżający.
Taki kolor ma True Match N1 (mógłby być jeszcze jaśniejszy), ale jego działanie mi nie odpowiada bo u mnie podkreśla suchości.
Więc jest to pewnie mission impossible .
Jeśli szukasz białego podkładu w płynie - po prostu białego to Luminous Silk 0 Armaniego jest po prostu biały. Niemal biały jest też Face Fabric white, a z tańszych podkłady marki Laurendor Stage Line o odcieniu PC - też niemal biały. Wszystkie inne to murzynowo przy nich
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 10:45   #4567
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Maqua granat super wyglada z blada skora, jest to ostatnio, obok rudosci, moj ulubiony kolor Jesli szukasz czegos w miare eleganckiego, ale nie chcesz sie "przebrac", to polecam River Island, niestety ceny w Pl sa w tym sklepie bardzo wysokie
http://www.riverisland.com/Online/wo...r-dress-597337
http://www.riverisland.com/Online/wo...e-dress-595250
http://www.riverisland.com/Online/wo...u-dress-595092

A ja dorwalam na przecenie te spodenki http://www.riverisland.com/online/wo...-shorts-595872. Wczoraj poszlismy na impreze i musze powiedziec, ze moje nogi super bladziutko w nich wygladaly

ooo ta pierwsza bardzo ładna, taka ciekawa i oryginalna
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 11:29   #4568
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Jeśli szukasz białego podkładu w płynie - po prostu białego to Luminous Silk 0 Armaniego jest po prostu biały. Niemal biały jest też Face Fabric white, a z tańszych podkłady marki Laurendor Stage Line o odcieniu PC - też niemal biały. Wszystkie inne to murzynowo przy nich
Dzięki Quench Muszę się im przyjrzeć bliżej.

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Rinaa, ja wybielam zęby domowym sposobem - węglem, takim aptecznym - efekt jest po kilku użyciach (przynajmniej u mnie), ale wiadomo, nie jest jakiś trwały. ja piję duuużo kawy i herbaty wiec co trochę żółkną i trzeba znowu wybielać...
Ja używam już kilka lat pasków BlendaMed. Jest o nich moja opinia w KWC.
Uważam że są rewelacyjne. Nawet moja dentystka zauważyła wybielenie (miała zapisany nr wypełnienia który kiedyś dla mnie używała, a teraz jest o 2 tony jaśniejszy). Można je używać max co pół roku.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 11:31   #4569
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
ooo ta pierwsza bardzo ładna, taka ciekawa i oryginalna
kojarzy się z origami

z takich mlecznych podkładów z tego co pamiętam quench miała ten w kolorze 'milk' z Make Up Store? sama go w rękach nigdy nie miałam - nie mieszkam w W-wie i rzadko tam bywam - więc o nim nic nie powiem
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 11:37   #4570
nisiiaaa
Raczkowanie
 
Avatar nisiiaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 72
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja chciałam się zapytać do jakiej tonacji jest zaliczane kolor nude? a dokładniej podkład maybelline kolor nude.
__________________
...
nisiiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 11:53   #4571
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Zaczęłam testować BB creamy
Dziś na pierwszy ogień poszedł Missha Cover # 13.
Kolor po wyciśnięciu jasny beżyk, jak dla mnie tak jak już pisałam ani nie różowy ani nie żółty - neutralny.
Kropa na twarzy wydaję się ciemna ale pięknie się wtapia w skórę. Trochę jestem zawiedzona, bo myślałam ze będzie jaśniejszy.
Wtapia się ładnie, nie odznacza się - co do krycia liczyłam na coś więcej. owszem ujednolicił rozszerzone pory, ale moich cieni pod oczami nie zakrył jakoś specjalnie - choć z drugiej strony u mnie nawet korektor sobie z tym nie radzi. Co do krycia niespodzianek to się nie wypowiem, bo nie mam zadnych.
Dziś testuje go na kremie Olay do cery mieszanej. Po posmarowaniu moja twarz się błyszczała więc przypudrowałam białym Dermablendem. Przy mineralnym EDM po takim przypudrowaniu po godzinie musiałam już robić poprawkę - tutaj narazie nic nie poprawiałam - matu nie ma, twarz wyglada ok - nos się trochę błyszczy.
Jutro będe testowac na innych kremach i w kolejnych dniach bez kremów żadnych

Ogólnie - mógłby być jaśniejszy - ale cóż - takie rzeczy to tylko w Erze
o kurde, to musisz być jeszcze jaśniejsza niż ja bo dla mnie ta #13 jest w sam raz, nawet mogłabym ją trochę mieszać z #21 i tez mam problem z cieniami i przy BB już nie używam korektora bo całkiem nieźle je zakrywa - może spróbuj pod oczy nałożyć trochę więcej tej Misshy? I ja używam kremów BB na "gołą"twarz , a potem czekać 5-10 min.aż się wchłonie i potem działam dalej

Tak na marginesie to wczoraj jak się wyszykowałam na imprezę - Missha #13, dość podkreślone oczy, mocno wytuszowane rzesy, różowe policzki i czerwone usta - to stwierdziłam, pomijając ciuchy, że wyglądam trochę jak gyaru xD
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 12:17   #4572
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość

proszę o rady co do sukienki (poprzedni post) <prosi>
Ja miałam w kolorze butelkowej zieleni (gdzieś przeczytałam, że wygląda się w nim wyjątkowo blado). Marzyłam o granatowej, ale nigdzie w sklepie takiej nie widziałam. Ja również radzę nie kupować japan style. Pięknie wyglądają na zdjęciach, a na żywo...
quench pamiętam tę modę na balowe suknie a'la księżniczka. I jeszcze obowiązkowo diadem we włosach. Koszmar

Coś mnie zapchało okropnie. Boję się nawet pomyśleć, że to Missha, bo się z nią mocno polubiłam. Ja mam jakąś dziwną skórę. Nie ma kremu, który mnie nie zapycha. I czym mam ją nawilżyć?

Marzą mi się takie jasne refleksy na włosach. Nie wiecie czym takie coś można uzyskać? Do fryzjera się boję pójść, bo ewidentnie skończy się to pasemkami na skunksa. Z drugiej strony mam ochotę na ciemne włosy. Ale boję się, że w takich ciemnych włosach będę wyglądać jak truposz I dogódź tu kobiecie.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 12:28   #4573
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

podczytuje sobie Was Dziewczyny bo zima jestem chyba rasowa bladolica (skoro drogerie nie oferuja dla mnie wystarczajaco jasnych podkladow).
nie mam idealnego podkladu dla siebie. chyba ze mineraly ale na zime odpadaja.
ja swoja bladosc podkreslilam ciemnymi wlosami 20lat bylam blondynką a teraz jestem szatynką. i dobrze czuje sie w tym kolorze. do tego podkreslam wyraznie oczy.
podoba mi sie czerwona szminka na ustach ale u kogos, ja sie w takiej nie czuje
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 13:06   #4574
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Wrzucam zdjęcia jasnych podkładów mineralnych jakie mam w domu. Aparat oczywiście dennie dobrał sobie kolory, ale jakiś ogólny zarys jest.
Fiasco, masz rację - miałam milk z make up store, ale on jest kolorystycznie zbliżony do Inglota AMC 100LW - no, może ciut jaśniejszy. . Swatche są chyba na jasnopodkładowym (po awarii wywaliło zdjęcia, ale coś tam dodałam drugi raz).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0154.jpg (42,3 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0156.jpg (61,6 KB, 56 załadowań)
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 13:06   #4575
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość

Rinaa, ja wybielam zęby domowym sposobem - węglem, takim aptecznym - efekt jest po kilku użyciach (przynajmniej u mnie), ale wiadomo, nie jest jakiś trwały. ja piję duuużo kawy i herbaty wiec co trochę żółkną i trzeba znowu wybielać...
jak to się robi ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 14:08   #4576
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Ja miałam w kolorze butelkowej zieleni (gdzieś przeczytałam, że wygląda się w nim wyjątkowo blado). Marzyłam o granatowej, ale nigdzie w sklepie takiej nie widziałam. Ja również radzę nie kupować japan style. Pięknie wyglądają na zdjęciach, a na żywo...
quench pamiętam tę modę na balowe suknie a'la księżniczka. I jeszcze obowiązkowo diadem we włosach. Koszmar
Ja tez mialam zielona sukienke, sliczny szmaragdowy kolor

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
podoba mi sie czerwona szminka na ustach ale u kogos, ja sie w takiej nie czuje
A ja wlasnie zakonczylam poszukiwania idealnej czerwonej szminki- Revlon vital radiance w kolorze classic wine. Mysle, ze ten kolor bedzie pasowal bledziochom z zoltymi tonami i jasnymi wlosami.

Nie wiem czy ktos juz wspominal na tym watku Florence Welsh- moim zdaniem jeden z najpiekniejszych znanych bledziochow
http://www.youtube.com/watch?v=TpLXQorSQe8
http://www.youtube.com/watch?v=7nxO-...eature=channel
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 14:18   #4577
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Ech, ja jestem naturalną dośc jasną blondynką. Na wakacjach miałam rude z szamponetki (ale miał być brąz, nie wiem, gdzie ja miałam głowę, dawać brąz na blond i myśleć, że faktycznie będzie brąz) i do teraz został mi lekko rudawy odcień.
A marzy mi się zimny brąz, może być z dodatkiem czegoś rudego, co by mi bladość podkreśliło.
Ja się na chłodny brąz farbuję niedługo. Przy jasnej, różowej cerze dobrze powinno wyglądać. Rudości raczej do ciepłego odcienia cery

Przyszedł mi biały podkład Armaniego (oficjalne podziękowania dla quench ). j. Jakby krył chociaż odrobinę byłabym nim zachwycona, ale do rozjaśniania podkładów jest idealny
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 14:57   #4578
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Jakkolwiek, cieszę się że mogłam pomóc
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 15:05   #4579
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Ja uwieeeelbiam granat i na swojej studniówce równiez miałam granatową sukienkę Uważam, że ten kolor bardzo ładnie wygląda przy bladej skórze Tylko zastanów się nad tym całym Japan Style, bo jakość tych ubrań jest koszmarna, ponadto na przesyłkę trzeba czekać z miesiąc. Może lepiej popatrzeć gdzieś w stacjonarnych sklepach?
Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Maqua granat super wyglada z blada skora, jest to ostatnio, obok rudosci, moj ulubiony kolor Jesli szukasz czegos w miare eleganckiego, ale nie chcesz sie "przebrac", to polecam River Island, niestety ceny w Pl sa w tym sklepie bardzo wysokie
http://www.riverisland.com/Online/wo...r-dress-597337
http://www.riverisland.com/Online/wo...e-dress-595250
http://www.riverisland.com/Online/wo...u-dress-595092

A ja dorwalam na przecenie te spodenki http://www.riverisland.com/online/wo...-shorts-595872. Wczoraj poszlismy na impreze i musze powiedziec, ze moje nogi super bladziutko w nich wygladaly
w sumie mam już sukienkę wybraną i będę zamawiać na dniach. wczoraj przyszła moja sukienka na imprezę urodzinową, również japan style (tak na próbę właśnie, żeby jakość i wykonanie ocenić) i jestem bardzo zadowolona za 50zł to jest jak półdarmo. także 'zaufałam' japan style, zwłaszcza, że są to sukienki jednorazowe, nie obchodzi mnie, czy po praniu będą jak szmaty. wychodzę z założenia, że mogą nawet papierowe być, byleby ładnie wyglądały na zdjęciach później
Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Ja miałam w kolorze butelkowej zieleni (gdzieś przeczytałam, że wygląda się w nim wyjątkowo blado). Marzyłam o granatowej, ale nigdzie w sklepie takiej nie widziałam. Ja również radzę nie kupować japan style. Pięknie wyglądają na zdjęciach, a na żywo...
zielony to chyba jedyny kolor, w którym wyglądam absolutnie beznadziejnie... morskie, turkusy i tego typu są bardzo ok, ale 'prawdziwe' zielenie... wyglądam jak potwór z bagien
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 15:22   #4580
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
w sumie mam już sukienkę wybraną i będę zamawiać na dniach. wczoraj przyszła moja sukienka na imprezę urodzinową, również japan style (tak na próbę właśnie, żeby jakość i wykonanie ocenić) i jestem bardzo zadowolona za 50zł to jest jak półdarmo. także 'zaufałam' japan style, zwłaszcza, że są to sukienki jednorazowe, nie obchodzi mnie, czy po praniu będą jak szmaty. wychodzę z założenia, że mogą nawet papierowe być, byleby ładnie wyglądały na zdjęciach później
Z Japan Style róznie bywa - mam jedną białą koszulę w której chodzę już rok i to bardzo czesto i jestem bardzo z niej zadowolona (ciut ją przerobilam wprawdzie, bo odprułam koronkę z dołu, ktora wyglądała jak firanka, ale i tak jestem zadowolona). Z reszta moich zakupów była beznadziejna - materiał bardzo sztuczny i nie dało sie w tym oddychać albo po prostu brzydki i na pierwszy rzut oka złej jakości. Ale jeśli jesteś zdecydowana to spróbuj; faktycznie 50 zł to nie jest jakaś duża (ewentualna) strata, a jeśli jest szansa, że będziesz miała wymarzoną sukienke to warto może zaryzykować.
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 15:49   #4581
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

tak właśnie poza tym, znajoma krawcowa jest czarodziejką i naprawdę cuda na kiju potrafi z niczego wymodzić, także mam pewność niepowtarzalności (chyba nie ma nic gorszego, niż druga dziewczyna w tej samej kiecce - dlatego nie chcę kupować nic stacjonarnie ). więc w sumie sukienka jest po prostu bazą do tego, co sobie wymyślę, a chyba sam materiał kosztowałby więcej
została tylko kwestia butów i koperty. chyba najbezpieczniej będzie zdecydować się na czarne (matowe?) dodatki do granatowej satynowej sukienki...
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 15:55   #4582
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
tak właśnie poza tym, znajoma krawcowa jest czarodziejką i naprawdę cuda na kiju potrafi z niczego wymodzić, także mam pewność niepowtarzalności (chyba nie ma nic gorszego, niż druga dziewczyna w tej samej kiecce - dlatego nie chcę kupować nic stacjonarnie ). więc w sumie sukienka jest po prostu bazą do tego, co sobie wymyślę, a chyba sam materiał kosztowałby więcej
została tylko kwestia butów i koperty. chyba najbezpieczniej będzie zdecydować się na czarne (matowe?) dodatki do granatowej satynowej sukienki...
Dobrze wyglądałby iskrzący srebrzysty do granatu Albo czarny, ale też iskrzący

Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi z tym 'iskrzącym'...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 16:25   #4583
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
tak właśnie poza tym, znajoma krawcowa jest czarodziejką i naprawdę cuda na kiju potrafi z niczego wymodzić, także mam pewność niepowtarzalności (chyba nie ma nic gorszego, niż druga dziewczyna w tej samej kiecce - dlatego nie chcę kupować nic stacjonarnie ). więc w sumie sukienka jest po prostu bazą do tego, co sobie wymyślę, a chyba sam materiał kosztowałby więcej
została tylko kwestia butów i koperty. chyba najbezpieczniej będzie zdecydować się na czarne (matowe?) dodatki do granatowej satynowej sukienki...
Ja do granatu najbardziej widze coś z szarości, nude albo pudrowego różu lub jeśli chcesz mocniejszy akcent to fajna była by czerwień Szczerze mówiąc czerń z grantem jakoś do mnie nie przemawia i ja nigdy tych kolorów razem nie nosze, bo moim zdaniem się gryzą (jeszcze zależy jaki to granat, jeśli bardzo ciemny to zdecydowanie nie pasuje z czernią!).

A w ogóle to może wrzucisz link do aukcji i pokażesz nam sukienkę?
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 16:40   #4584
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

no właśnie nie wiem, czy mi tu wolno, ale co tam: http://allegro.pl/ds-1479s-wyprzedaz...347333745.html czarna, aukcja granatowej się skończyła... ale model ten sam
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 16:55   #4585
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
jak to się robi ?
moczysz szczoteczkę, smyrasz po tej węglowej tabletce i szorujesz zęby zawsze mnie śmieszy, jak mam ten węgiel na zębach. i nigdy nie potrafię zrobić tego tak, żeby pół łazienki nie było w czarnych kropkach

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Ja miałam w kolorze butelkowej zieleni (gdzieś przeczytałam, że wygląda się w nim wyjątkowo blado). Marzyłam o granatowej, ale nigdzie w sklepie takiej nie widziałam. Ja również radzę nie kupować japan style. Pięknie wyglądają na zdjęciach, a na żywo...
quench pamiętam tę modę na balowe suknie a'la księżniczka. I jeszcze obowiązkowo diadem we włosach. Koszmar

Coś mnie zapchało okropnie. Boję się nawet pomyśleć, że to Missha, bo się z nią mocno polubiłam. Ja mam jakąś dziwną skórę. Nie ma kremu, który mnie nie zapycha. I czym mam ją nawilżyć?

Marzą mi się takie jasne refleksy na włosach. Nie wiecie czym takie coś można uzyskać? Do fryzjera się boję pójść, bo ewidentnie skończy się to pasemkami na skunksa. Z drugiej strony mam ochotę na ciemne włosy. Ale boję się, że w takich ciemnych włosach będę wyglądać jak truposz I dogódź tu kobiecie.
ostatnio odkryłam jak bardzo mi pasuje butelkowa zieleń właśnie - z tym że na oczach zawsze myślałam, ze będzie wyglądać tandetnie (jak w prawie każdej zieleni, z typowym zimnym szmaragdem włącznie), ale jak widać mam to szczęście, że mi pasuje, do bladej twarzy i ciemnobrązowych oczu, które w połączeniu z tym kolorem wyglądają na całkiem czarne

pamiętam, że kiedyś zrobiłam sobie delikatne jasne pasemka wodą utlenioną, taką 3% - kilka razy polewałam sobie wybrane pasemka włosów i wyszło naturalnie, jakby rozjaśnione od słońca ale jak tak sobie teraz o tym pomyślę, to chyba był głupi pomysł... no cóż, nie pierwszy i nie ostatni głupi pomysł, na jaki wpadłam będąc w podstawówce

estra, masz w avku jeden z moich ulubionych obrazów miałam go nawet długi czas na pulpicie

odnośnie sukienek studniówkowych - ja mam bardzo podobną do tej: http://www.partybox.pl/zasoby/images/middle/3279702.jpg tylko że całą koronkową i mam zamiar ją skrócić tak do kolana bo wyglądam w niej jak Morticia Adams
Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
A ja wlasnie zakonczylam poszukiwania idealnej czerwonej szminki- Revlon vital radiance w kolorze classic wine. Mysle, ze ten kolor bedzie pasowal bledziochom z zoltymi tonami i jasnymi wlosami.
jeeeejku, nawet nie wiesz, jak bardzo mnie uszczęśliwiłaś dostałam gratis do jakiś zakupów internetowych tester tej szminki ale napis jest częściowo zdarty - jest tylko V___al Radi___. i nie wiedziałam, co to za firma, myślałam, ze się czegoś takiego nie dostanie bo ten sprzedawca z all u którego kupowałam sprowadzał kosmetyki ze stanów. Kolor jest przepiękny jeden z niewielu, który u mnie jest widoczny, pasuje mi, ale nadaje się na dzień. mimo iż nie mam żółtych tonów i jasnych włosów (wręcz przeciwnie) pasuje mi doskonale
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 16:59   #4586
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Śliczna jest!
Hmmm, jeśli granat też jest z takiego błyszczącego materiału, to ja bym brała już 'matowe' buty i torebkę, a blask zostawiła biżuterii.
Tylko mam problem z kolorem dodatków
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 17:18   #4587
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Maqua, super ta sukienka jak już będziesz mieć ją w łapach to daj znać jak z jakością , bo bym sobie ją zamówiła
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 18:44   #4588
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczątka, coś dla nas: http://sobebotanicals.com/products-p...ad-foundation/
Nazwa mnie rozwaliła
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 18:55   #4589
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Aaa, zapomniałam powiedzieć, że byłam dziś w Rossmanie po owy puder Manhattana, ale na standzie była tylko jedna 15 z odklejoną taśmą klejącą, więc byłam już pewna, że jakiś gamoń grzebał w środku paluchem. Niezrażona podjechałam jeszcze do Natury i była moja piętnastka, czysta i nieużywana, i do tego 7 złotych tańsza. Przy okazji pomedytowałam jeszcze nad szafami Kobo, Essence, My Secret i Sensique, stałam nad nimi z 15 minut i stałabym dalej, gdyby ekspedientka nie zauważyła mnie i nie powiedziała, że od dwóch minut Natura jest zamknięta. Faktycznie, byłam zamknięta od środka. Jeszcze nigdy tak szybko nie szłam do kasy
Przy okazji kupiłam czerwony lakier Sensique z limitowanki, jak wiadomo, czerwień doskonale podkreśla bladość

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dziewczątka, coś dla nas: http://sobebotanicals.com/products-p...ad-foundation/
Nazwa mnie rozwaliła
Ja bym nie pogardziła!

Edytowane przez saks
Czas edycji: 2010-12-11 o 18:59
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 18:57   #4590
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dziewczątka, coś dla nas: http://sobebotanicals.com/products-p...ad-foundation/
Nazwa mnie rozwaliła
To kiedy kupujemy


AA właśnie kończę pisać 7 pracę zaliczeniową z psychologii rozwojowej i dwoi mi się powoli przed oczami. Siódmą - dziś!. Została mi jeszcze analiza psychologiczna bohaterów książki "Władca much" - fakt czytałam ją kiedyś a to były lata temu - nawet nie mam swojego egzemplarza, więc muszę się wysilić żeby przypomnieć sobie jakieś szczegóły. Musiałam się komuś wyżalić.... chyba zaraz pójdę po kubeł lodów

Edytowane przez Nikita-v
Czas edycji: 2010-12-11 o 19:16
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.