10 pan project, czyli projekt denko :) - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-12, 09:19   #991
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
ja właśnie weszłam do niego po 2 latach mieszkania w tym mieście co mieszkam z ciekawości i stwierdzam-wolę rossmana
Ja też wolę R. Ostatnio lubię też zaglądac do Astera
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 09:23   #992
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Ja też wolę R. Ostatnio lubię też zaglądac do Astera
Fajna drogeria, potwierdzam
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 09:26   #993
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Fajna drogeria, potwierdzam
Nie wiem jak u Was, ale u mnie mają stoisko Ingrid i Pierre Rene, co rzadko spotykane no i ceny np. Rimmela niższe niż np. w R.
Chociaż ostatnio zdenerwowali mnie tym, że zawsze Skin Balance był a ostatnio nawet testerów nie mieli
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 09:34   #994
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Nie wiem jak u Was, ale u mnie mają stoisko Ingrid i Pierre Rene, co rzadko spotykane no i ceny np. Rimmela niższe niż np. w R.
Chociaż ostatnio zdenerwowali mnie tym, że zawsze Skin Balance był a ostatnio nawet testerów nie mieli
Ja widziałam Pierre Rene, ale wolałabym MIYO
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 09:37   #995
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja widziałam Pierre Rene, ale wolałabym MIYO
Pojedyncze sztuki widuję w Pepco
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 09:41   #996
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Pojedyncze sztuki widuję w Pepco
U mnie niestety krucho z kosmetykami w tych sklepach a jak już są to większość cieni ma takie kolory, że chyba nadają się na klowna A mi się marzy kilka lakierów i cieni
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 10:48   #997
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Ja też wolę R. Ostatnio lubię też zaglądac do Astera

a u mnie w nim nic nie ma
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 15:08   #998
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Zużyłam dziś Lip Polish'a Diora
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 16:04   #999
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Zużyłam dziś Lip Polish'a Diora


u mnie moze w przyszłym tygodniu (a moze juz w tym ) denko ujrzę w kremie do rąk Tołpy ale póki co ciiii
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 17:21   #1000
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Dołączam do wątku.
Muszę koniecznie zdenkować przeterminowany róż w musie i lakier inglot. Oba kosmetyki są nadal ok ale ile można używać kosmetyku po terminie? Stawiam sobie ambitny cel wykończenia obu jak najszybciej.
Pod koniec miesiące wkleję zdjęcia moich denek.
A jak Wam idzie denkowanie?
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 17:31   #1001
Shawna
Wtajemniczenie
 
Avatar Shawna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 2 254
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Dołączam do wątku.
Muszę koniecznie zdenkować przeterminowany róż w musie i lakier inglot. Oba kosmetyki są nadal ok ale ile można używać kosmetyku po terminie? Stawiam sobie ambitny cel wykończenia obu jak najszybciej.
Pod koniec miesiące wkleję zdjęcia moich denek.
A jak Wam idzie denkowanie?
O kurczę ja bym nie używała starego różu... Nie boisz się , że wysypie cię po nim?

Ja mam pełno żeli pod prysznic, balsamów i maseł do ciała, już od jakiegoś czasu zabieram się za zuzywanie, ale ciagle dokupuje nowe. Może Wasz watek mnie zmotywuje ;P
__________________
A czas mija...
Shawna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 20:10   #1002
natalia120588
Raczkowanie
 
Avatar natalia120588
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 149
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Byłam dzisiaj w Rossmannie, kupiłam to co mi się skończyło i nie miałam w zapasie. Wszystko miałam na liście i nic ponad program nie kupiłam no w sumie jednej rzeczy nie kupiłam (krem BB od Garniera) bo były same ciemne odcienie, jasne wszystkie wykupione - rano była dostawa, a popołudniu już nie było:/ Kupiłam krem do twarzy Perfecta z mikroperłami matującymi, tonik Soraya witaminowo- mineralny, Lactacyd femina i antyprespirant Dove z solą z Morza Martwego (jakaś nowość) . Może jutro uda mi się dorwać ten kremik BB.

W torbie na denka mam już ok. 20 opakowań . A jeszcze sporo rzeczy mi się kończy. Dużo kolorówki będzie, także pozytywnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dove.jpg (21,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krem.jpg (12,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lactacyd_emulsja.jpg (9,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tonik.jpg (20,4 KB, 2 załadowań)
__________________
PROJEKT DENKO!


Nasz Ślub 14.09.2013r.

Edytowane przez natalia120588
Czas edycji: 2012-04-12 o 20:15
natalia120588 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 08:46   #1003
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

ja wczoraj podpadłam kosmetycznie kupiłam (kolejny juz ) krem do rąk, chusteczki do demakijażu i szampon zabierzcie mi kartę, albo nie wpuszczajcie do kosmetycznych

ale mam wytłumaczenie krem aktualny niedługo się skończy a inne są w innym mieście , szampon też się skończy-więc mam już zastępstwo a chusteczki zawsze sie przydadzą w podróży albo co
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 10:03   #1004
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Hej Dziewczyny!
Ja raczej nie jestem chomikiem kosmetycznym, ale mam kilka kosmetyków, które chciałabym zużyć jak najszybciej, bo upatrzyłam w drogeriach inne. Oto one:

- pomadka ochronna Alterra (zostało mi jeszcze jakieś +/- 1,5 centymetra na długość. Szybko schodzi, ale mam jej już dość )
- krem do rąk Ziaja kokosowy (yy, z pół opakowania. Mam już dość tego zapachu - a na początku się nim zachwycałam)
- balsam do stóp No. 36 (ze 100 ml została mi jakaś końcówka, powinno szybko pójść)
- Cold Cream Avene (również było 100 ml, zostało ze 30 - wielbię go, ale tylko w okresie jesienno-zimowym)
- krem pod oczy SVR Topialyse (10 ml, zostało mi z pół opakowania. Ratowałam się nim w czasie alergii, szybko się z nią uporał, teraz chcę go wykończyć raz na zawsze i kupić z AA - a cholera wydajny jest )
- krem Ziaja Herbikaplant z białą herbatą (prawie całe opakowanie - na twarzy robi mi masakrę, więc skończy jako krem do rąk/stóp)

No, to denkujemy.
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )

Edytowane przez RiverOfDirt
Czas edycji: 2012-04-21 o 17:18
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 10:11   #1005
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

udało mi się zdenkować dezodorant
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 10:17   #1006
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

mnie się udało w ostatnim czasie zdenkować tylko serum upiększające DIOR- one essential boskie! tylko czemuż takie drogie?
U mnie denka posypią się pod koniec kwietnia/początek maja. Na chwilę obecną wiele kosmetyków jest w połowie zużycia
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 10:29   #1007
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
udało mi się zdenkować dezodorant


---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
mnie się udało w ostatnim czasie zdenkować tylko serum upiększające DIOR- one essential boskie! tylko czemuż takie drogie?
U mnie denka posypią się pod koniec kwietnia/początek maja. Na chwilę obecną wiele kosmetyków jest w połowie zużycia
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 12:19   #1008
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez Shawna Pokaż wiadomość
O kurczę ja bym nie używała starego różu... Nie boisz się , że wysypie cię po nim?
Nie, nigdy jeszcze nie zrobił mi krzywdy. To naprawdę bardzo delikatny kosmetyk.
Gdyby coś było nie tak zaraz wylądowałby w koszu.
Raz mnie tylko po różu wysypało- był nowy, w kamieniu. I tego się pozbyłam.
Dobiłam dziś do dna opakowania w moim pierwszym pudrze ever
Fajny jest ale chcę go już niedługo zużyć bo chciałabym kupić inny, tym razem nieco jaśniejszy.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 16:34   #1009
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
ja wczoraj podpadłam kosmetycznie kupiłam (kolejny juz ) krem do rąk, chusteczki do demakijażu i szampon zabierzcie mi kartę, albo nie wpuszczajcie do kosmetycznych

ale mam wytłumaczenie krem aktualny niedługo się skończy a inne są w innym mieście , szampon też się skończy-więc mam już zastępstwo a chusteczki zawsze sie przydadzą w podróży albo co
Nie Ty jedna podpadłaś . Ja nawet nie chcę wymieniać co ostatnio nakupiłam i ile , normalnie wstyd, ale to było silniejsze ode mnie. W dodatku kupiłam kosmetyki, których mam jeszcze spory zapas

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
udało mi się zdenkować dezodorant


Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
mnie się udało w ostatnim czasie zdenkować tylko serum upiększające DIOR- one essential boskie! tylko czemuż takie drogie?
U mnie denka posypią się pod koniec kwietnia/początek maja. Na chwilę obecną wiele kosmetyków jest w połowie zużycia
A to serum to miniatura czy produkt? Ja męczę się obecnie z Genifique Lancome i jakoś nie idzie mi zużywanie go, kompletnie nic nie robi to serum, najchętniej bym go do kosza wyrzuciła
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 17:10   #1010
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Za mną też ostatnio chodzi denkowanie kosmetyków do pielęgnacji. Muszę zrobić przegląd i pokończyć chociażby dwa żele do kąpieli z Ziai które mam po połowie.

Sama nie używam kosmetyków po terminie, jeśli wiem,że go przekroczyły. Przez te oznaczenia np. zużyć w ciągu 12 M nie zawsze wiem od kiedy mam dany kosmetyk.. ;/
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 17:53   #1011
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Za mną też ostatnio chodzi denkowanie kosmetyków do pielęgnacji. Muszę zrobić przegląd i pokończyć chociażby dwa żele do kąpieli z Ziai które mam po połowie.

Sama nie używam kosmetyków po terminie, jeśli wiem,że go przekroczyły. Przez te oznaczenia np. zużyć w ciągu 12 M nie zawsze wiem od kiedy mam dany kosmetyk.. ;/
Ja też tak mam. Wolę oznaczenia "najlepiej zużyć przed" z datą a nie te książeczki ze znaczkiem 6 lub 12 miesięcy. Wkurza mnie brak daty produkcji albo daty przydatności na opakowaniu. Często sprawdzam daty ważności on line i w zasadzie unikam używania kosmetyków po terminie ale dla tych 2 które wymieniłam zrobiłam wyjątek. Ot szkoda mi ich wyrzucać nie zużytych do końca, truć środowisko resztkami niewykorzystanego kosmetyku itp.
Do sprawdzania kosmetyków często używam tej strony:
http://checkcosmetic.net/
Z nadmiaru kosmetyków odwykowałam się dość długo więc pielęgnacja już mi nie zalega (w zapasie mam jedynie żele do kąpieli-4 albo 5, spokojnie wystarczą mi pewnie aż do wakacji), resztki nadmiernych zakupów kosmetyków do pielęgnacji włosów mam już na szczęście na wykończeniu ( walczę z resztkami maski Kallos al latte i 2 balsamami do włosów Seboradin).W tym miesiącu zamiast kosmetyków kupiłam okazyjnie 3-miesięczny karnet open na siłownię i bilety na koncert o którym marzyłam. Dziś dokupiłam sobie spodnie sportowe i jutro rano śmigam na 1 trening.
Do maja ( a może nawet do czerwca?) tylko i wyłącznie denkuję.
Żadnych zakupów kosmetycznych. No może zrobię wyjątek dla jednego lakieru do paznokci ( limitowanka z ubiegłej zimy, unikalny kolor więc może się skuszę) i może dla kredki do oczu (nie mam żadnej a podoba mi się jak granat podkreśla zieleń moich tęczówek więc może kupię automatyczną essence albo Pupa Jeans'n roses- nad tym się jeszcze zastanawiam. Nie mam doświadczenia z kredką i nie jestem pewna czy lepiej kupić tą droższą, która nadaje się też do linii wody czy może tą tańszą automatyczną?
Na szczęście nigdy za bardzo nie pociągała mnie kolorówka więc mam jej troszkę za dużo ale w sumie bardzo niewiele. Za dużo mam tylko róży ale postaram się jakoś zminimalizować zbiór tak żeby się nic nie zmarnowało. W sumie to bardzo polubiłam róż i używam praktycznie codziennie.
Co do przeglądu kosmetyków- ja mam swoje na bieżąco, w tabelce w googledocs. A propos, właśnie wykryłam kolejnego kandydata do zdenkowania- samoopalacz do nóg. Ważny do maja :-/ No nic, rzuciłam go kiedyś w kąt bo nie do końca mi pasował, postaram się teraz zużyć zanim straci ważność.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 18:16   #1012
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Pozbyłam się kremu do demakiażu z Sephory. Fajny był ale nie za takie pieniadze..
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 19:42   #1013
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Ja też tak mam. Wolę oznaczenia "najlepiej zużyć przed" z datą a nie te książeczki ze znaczkiem 6 lub 12 miesięcy. Wkurza mnie brak daty produkcji albo daty przydatności na opakowaniu. Często sprawdzam daty ważności on line i w zasadzie unikam używania kosmetyków po terminie ale dla tych 2 które wymieniłam zrobiłam wyjątek. Ot szkoda mi ich wyrzucać nie zużytych do końca, truć środowisko resztkami niewykorzystanego kosmetyku itp.
Do sprawdzania kosmetyków często używam tej strony:
http://checkcosmetic.net/
Z nadmiaru kosmetyków odwykowałam się dość długo więc pielęgnacja już mi nie zalega (w zapasie mam jedynie żele do kąpieli-4 albo 5, spokojnie wystarczą mi pewnie aż do wakacji), resztki nadmiernych zakupów kosmetyków do pielęgnacji włosów mam już na szczęście na wykończeniu ( walczę z resztkami maski Kallos al latte i 2 balsamami do włosów Seboradin).W tym miesiącu zamiast kosmetyków kupiłam okazyjnie 3-miesięczny karnet open na siłownię i bilety na koncert o którym marzyłam. Dziś dokupiłam sobie spodnie sportowe i jutro rano śmigam na 1 trening.
Do maja ( a może nawet do czerwca?) tylko i wyłącznie denkuję.
Żadnych zakupów kosmetycznych. No może zrobię wyjątek dla jednego lakieru do paznokci ( limitowanka z ubiegłej zimy, unikalny kolor więc może się skuszę) i może dla kredki do oczu (nie mam żadnej a podoba mi się jak granat podkreśla zieleń moich tęczówek więc może kupię automatyczną essence albo Pupa Jeans'n roses- nad tym się jeszcze zastanawiam. Nie mam doświadczenia z kredką i nie jestem pewna czy lepiej kupić tą droższą, która nadaje się też do linii wody czy może tą tańszą automatyczną?
Na szczęście nigdy za bardzo nie pociągała mnie kolorówka więc mam jej troszkę za dużo ale w sumie bardzo niewiele. Za dużo mam tylko róży ale postaram się jakoś zminimalizować zbiór tak żeby się nic nie zmarnowało. W sumie to bardzo polubiłam róż i używam praktycznie codziennie.
Co do przeglądu kosmetyków- ja mam swoje na bieżąco, w tabelce w googledocs. A propos, właśnie wykryłam kolejnego kandydata do zdenkowania- samoopalacz do nóg. Ważny do maja :-/ No nic, rzuciłam go kiedyś w kąt bo nie do końca mi pasował, postaram się teraz zużyć zanim straci ważność.
Mądralka <3

Kochane, a moze robimy akcje - Żadnych zakupów do czerwca?
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 19:52   #1014
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Kochane, a moze robimy akcje - Żadnych zakupów do czerwca?
Chyba oszalałaś nie bluźnij kobieto!
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 20:44   #1015
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

No nie wytrzymałabym bez zakupów do czerwca, bez przesady, zawsze coś się znajdzie, a obok niektórych promocji mimo wszystko nie można przejść obojętnie

U mnie dalej bez denek i kusi mnie promocja na szampon (duży z Elseve), a ostatnio zamówiłam 400ml z Avonu
riendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 21:13   #1016
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez riendo Pokaż wiadomość
No nie wytrzymałabym bez zakupów do czerwca, bez przesady, zawsze coś się znajdzie, a obok niektórych promocji mimo wszystko nie można przejść obojętnie

U mnie dalej bez denek i kusi mnie promocja na szampon (duży z Elseve), a ostatnio zamówiłam 400ml z Avonu
Otóż to
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 21:20   #1017
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Chyba oszalałaś nie bluźnij kobieto!

wiem, ale chciałabym wreszcie jakies ubrania kupic i nowego telefonu potrzebuje, nooo ;D
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 07:55   #1018
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

poużywałam troche przeerminowanego Benzacne ale chyba się już utlenił cały nadtlenek benzoilu bo kompletnie nic nie robił ze skórą więc dzisiaj go wywaliłam i nawet nie pytajcie o ile był przeerminowany bo wstyd
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 09:10   #1019
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość

A to serum to miniatura czy produkt?
Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość

Kochane, a moze robimy akcje - Żadnych zakupów do czerwca?

PRÓBKA ale tak wydajna, że masakra szkoda, że pełowymiarowe opakowanie serum kosztuje ok 500zł U mnie serum sie sprawdzilo,pieknie buźkę rozjaśnia, ujednolica


Lacturia- a ja bym się zglosiła do tego projektu-zadnych zakupów do czerwca Po 1 krucho u mnie z kasą ostatnio, spłukałam się na zakupach, a też bym chciała coś przyoszczędzićSz czególnie, że żadnych kosmetyków w sumie nie potrzebuje, noo.. oprócz szamponu
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 12:52   #1020
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
Lacturia- a ja bym się zglosiła do tego projektu-zadnych zakupów do czerwca Po 1 krucho u mnie z kasą ostatnio, spłukałam się na zakupach, a też bym chciała coś przyoszczędzićSz czególnie, że żadnych kosmetyków w sumie nie potrzebuje, noo.. oprócz szamponu
ja mogę dołączyć do was w tym postanowieniu szczególnie, ze wszysko chyba mam i to w dalszym ciagu w zapasie i akurat na czerwiec bym musiała zrobić nowe zakupy także ja jestem jak najbardziej za nawet szampony mam w zapasie więc możemy zrobić tą akcje
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.