Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-09, 11:15   #1891
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

żele, żele widziałam na stoisku GR jak pisało przy lakierach że najnowsza kolekcja lakierów żelowych a pisało przy tej kolekcji co Ewalucja pokazywała
może chodzi im o jakieś wykończenie które daje ten efekt jak żel na paznokciach ?


Preziu chyba faktycznie w kwadratach Ci lepiej

i moje dwa zakupy wczorajsze
Tej kolekcji Rich Color?

Chyba wrócę do kwadratów, potem się "obaczy"

Gdzie Wy jeszcze kupujecie te C&G, u mnie już tylko puste butelki stoją w szafach

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jak byś szła w kierunku kształtu wskazywacza, to nie kwadraty, w pozostałych piłowanie jest.... dziwne nieco I wtedy powiem- kwadraty.
Czy to ma sens?
Ma Szkoda tylko, że nadal nie znalazłam swojego kształtu. I tak się miotam
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 11:23   #1892
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Tej kolekcji Rich Color?

Chyba wrócę do kwadratów, potem się "obaczy"

Gdzie Wy jeszcze kupujecie te C&G, u mnie już tylko puste butelki stoją w szafach
Tak z tej kolekcji.

No jak to gdzie kupujemy ? w Naturze dwa ostatnie zgarnęłam
a innych kolorów było jeszcze sporo
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 11:28   #1893
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

A tak z ciekawości, był Shrek i Choose me?
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 11:32   #1894
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości, był Shrek i Choose me?
nie , nie było niestety
dużo brązów zostało w tej mojej
widać mało popularne
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 11:32   #1895
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Preziu,złamałam wczoraj fakersika przy samym mięsku,a miałam już złamanego kciuka,no to obciełam je na zero.Totalne zero.Nie mam długiej płytki,jak mam je totalnie krótkie to płytka jest krótka
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 11:33   #1896
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36414510]Preziu,złamałam wczoraj fakersika przy samym mięsku,a miałam już złamanego kciuka,no to obciełam je na zero.Totalne zero.Nie mam długiej płytki,jak mam je totalnie krótkie to płytka jest krótka [/QUOTE]

Uwierzę jak zobaczę
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 11:38   #1897
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Ruda, jak bardzo Ci się nudzi?
Tak mi się nudziło, że obejrzałam film, w którym gra Miley Cyrus (tak to się pisze?). Koleżanka poleciła i jakoś nie mogłam się zabrać nigdy.

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
moje dopieszczone stópki, wiem że słabo widać, ale muszę się pochwalić
i patrzcie co na blogu znalazłam
Mnie kiedyś znaleźli po "czego brakuje brokule, kiedy robi się ruda"

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Wklejam moje rimmelowo- kobosiowe mani.
Pazury mi jeszcze dobrze za opuszki nie urosły, a już się zawijają


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a to moje dzisiejsze:

essence - 35 movie star
p2 victim nail polish - 545 just need style!
Mru

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Ruda wróciła! Tęskniłam!


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości, był Shrek i Choose me?
Jeśli "Shrek" to Lime up!, to ja chyba mam go na wymianę
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 11:42   #1898
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Tak mi się nudziło, że obejrzałam film, w którym gra Miley Cyrus (tak to się pisze?). Koleżanka poleciła i jakoś nie mogłam się zabrać nigdy.
Tytuł to "LOL"?
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 11:42   #1899
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Tak mi się nudziło, że obejrzałam film, w którym gra Miley Cyrus (tak to się pisze?). Koleżanka poleciła i jakoś nie mogłam się zabrać nigdy.

Jeśli "Shrek" to Lime up!, to ja chyba mam go na wymianę
Ostatnia piosenka? To był jedyny film, jaki z nią obejrzałam i też poleciła go koleżanka Nadal jej nie trawię.

Dokładnie ten No patrzcie
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 11:44   #1900
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Heloł
Za tydzień idę na wesele, a za ponad 2 tyg egzamin na prawko.

Preziu dla mnie w tym zestawieniu co wstawiłaś kwadraty lepsze. Jak Ci te kwadraty podrosną, może spróbuj tak jak dziewczyny mówiły na migdałki

Anula jakim sposobem Ci lakier 2 tyg na paznokciach wytrzymuje, to wina lakieru, czy może topa? Jak pomalujesz jakimś np zwykłym wibo, też Ci ok. tygodnia trzyma?

Śniegowa że też chce Ci się tyle gotować. U mnie mama też leczo robiła i to sporo słoików, ale nie wiem czy zimy doczekają, bracia jedzą je do wszystkiego
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 11:45   #1901
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja wczoraj robiłam tartę z przepyszną masą z mascarpone i mleczkiem a na wierzchu świeże malinki prosto z ogródka
tata stwierdził że coś biedne to ciasto... w sensie że niskie wysoka tarta, taaa

śliczny zestaw który to Kobo?
piłujesz paznokcie po bokach czy tak Ci rosną same z siebie?
Brzmi przepysznie!

Dziękuję
Kobo 'Montreal'. Dobry lakier Teraz jest w Naturze promocja na nie.
I piłuję po bokach... Jak są krótkie to piłuję, żeby były proste i zgrabne. A potem, jak już trochę urosną, zaczynają się zawijać przez to piłowanie...

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36412480]Brakuje mi moich paznokci [/QUOTE]

Chucky, pokazuj króciaki!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
w ogóle zadziwiają mnie moje włosy.. jeszcze nie udało mi się ich niczym obciążyć. a stosuję różne cuda czasami nawet OMO + jeszcze maska na włosy i b/s potem i nic

a krem z isany z rumiankiem w takim pudełeczku? zastanawiałam się nad nim też, bo miałabym taki w pudełeczku w domu a ten w tubce w torebkę

śliczne
To pozazdrościć. Ja potrafię przegiąć pałkę z ilością nałożonych specyfików

Nie, nie. Chodziło mi o TEN krem. Ma trochę zbyt gęstą konsystencję jak na krem do ciała, ale przesuszone łydki jest w stanie szybciutko doprowadzić do porządku.

Dziękuję

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a to moje dzisiejsze:

essence - 35 movie star
p2 victim nail polish - 545 just need style!
Słabo widać, ale zdaje się, że ładne kolorki
Gdzie kupiłaś p2?

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Powitać Jak wam się spało? Przyznaję, że wstałem trochę otumaniony i mocno zaspany, ale jakoś udało mi się ogarnąć i doprowadzić do ładu

Uznaję jednak zasadę, że porządny garnitur jest na wiele okazji a nie tylko na ślub. Klasyczny porządnie uszyty powinien się sprawdzić przy wielu formalnych okazjach. Byle nie czarny, bo czarny wygląda żałobnie i jest mało uniwersalnym kolorem (tak, wiem, też mam czarny...). Jak się okazuje, granatowy jest już o wiele bardziej uniwersalny. A na codzień chcę niewiele - byle był jakoś w miarę skrojony, nie miał za długich rękawów (ani za krótkich) i to chyba wszystko. Bo z koszulą już jest łatwiej Tak samo z poszetką czy butonierką i kwiatkiem w niej. Swoją drogą niby garnitur czy nawet sama marynarka a ile szczegółów. Ale podoba mi się taki elegancki styl, choć dość rzadko tak chodzę. Muszę to zmienić
Szyszuś, no tu się nie mogę z Tobą zgodzić Czerń jest najbardziej eleganckim kolorem. Widziałeś kiedyś jakiegokolwiek prezydenta w kolorze innym niż czerń? Ja w zeszłym roku zwiedziłam większość sklepów z modą męską i powiem Ci szczerze, że nie przypominam sobie, żebym gdziekolwiek widziała granatowy garnitur. Ewentualnie samą marynarkę.
Tak naprawdę garnitur stanowi bazę. Reszta to dodatki. Na pogrzeb założysz czarną koszulę i krawat, na ślub białą koszulę, a do biura błękitną.

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Mmedeah88 Ale śliczne kolorki
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
ale Twoje cudne

i moje dwa zakupy wczorajsze
Dziękuję

Kurcze... Wszyscy mają Blue addicted- muszę mieć i ja!

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Przez cały czas chodzę z paznokciami pomalowanymi odżywką z Eveline (którą po tych wszystkich postach ze zdjęciami onycholizy zaczęłam chętnie stosować ), bo na razie nie chcę podpaść wychowawczyni (pisałam o tym kiedyś w klubie). Smutno mi, gdy spoglądam na dłonie i nie widzę nic kolorowego, świecącego itp.
Ojj... Szkoda. Chociaż w weekendy sobie odbij ten brak koloru na paznokciach w ciągu tygodnia.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja nie widzę zawijania. Co masz konkretnie na myśli?

Zgadzam się, że czarny jest mało praktyczny. Ciemny szary, czy granat znacznie bardziej. W takim pójdziesz na wesele, i na pogrzebie też nie będzie wtopy.
No... Rogi niektórych paznokci idą do środka i tunel się robi bardziej okrągły...
A może wymyślam?

Kurcze, tylko ja mam taki pogląd, że właśnie czarny garnitur jest najbardziej uniwersalny, klasyczny i elegancki?
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 11:55   #1902
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36414665]Tytuł to "LOL"?[/QUOTE]

Niee, "Ostatnia piosenka".

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ostatnia piosenka? To był jedyny film, jaki z nią obejrzałam i też poleciła go koleżanka Nadal jej nie trawię.

Dokładnie ten No patrzcie
O, dokładnie Film fajny całkiem.
Nie mam tak, że jej nie trawię. Po prostu wydaje mi się, że mogli kogoś innego wziąć do takiego filmu. Do niej nic nie mam.

Taak, powoli dorastam do wymienienia części moich lakierów. Paznokcie i tak są w stanie opłakanym, a mam lakiery, których ani razu jeszcze nie użyłam nawet.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 11:56   #1903
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe

Edytowane przez Laindise
Czas edycji: 2012-12-24 o 13:21
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 12:08   #1904
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36412480]Brakuje mi moich paznokci [/QUOTE]

pokazuj aktualne


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a to moje dzisiejsze:

essence - 35 movie star
p2 victim nail polish - 545 just need style!
bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
wytłumaczenie wyżej

flejksy na pewno dam na coś ciemnego, ale miałam taką ochotę na ta pomarańczkę, że nie mogłam sobie odmówić

nie płakuniaj nic nie poradzisz
jakbym wiedziała wcześniej to bym zrobiła zmasowany atak, a tak wyszła du.pa blada
aa no to tak.

no nie poradzę nie ale szkoda.
Jakbym wiedziała wcześniej że tam mieszkasz...

przestańcie z tym starymi Essenciakami bo ja chcę takie 3 a już ni ma

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mniamuśnie brzmi.
Ja tam wolę niskie ciasta. Są takie bardziej eleganckie... Ja to tak odbieram.
i jest mniam
a wysokość mi jest obojętna, każde ciasto ma swoją "specyfikę"

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Mnie lakiery żelowe kojarzą się z tymi do lamp. Może chodziło o żelowe wykończenie?

Niedobry Prezio niedobry!
Byłam ciekawa jak będzie to wyglądać. A u mnie od pomysłu do realizacji krótka droga Najśmieszniejsze jest to, że migdałki podobają mi się od zewn. strony dłoni. Od wewn. już nie Prezio dziwak.
no nie wiem właśnie

hehe tak czy siak kwadraty też miałaś b. ładne więc no problem

hehe dobre

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36414711]
Anula jakim sposobem Ci lakier 2 tyg na paznokciach wytrzymuje, to wina lakieru, czy może topa? Jak pomalujesz jakimś np zwykłym wibo, też Ci ok. tygodnia trzyma?
[/QUOTE]

teraz te 2 tyg to chyba ze względu na ilość warstw (dużą ).
Tak normalnie zawsze mi się lakier trzyma kilka dni ( najczęściej tyle noszę). Każdy. Nigdy nie odpryskują, końce wiadomo się zetrą. Jedynie jest różnica że niektóre dłużej zachowują błysk, a inne się szybciej rysują, ale na to wystarczy coś bezbarwnego i już

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Brzmi przepysznie!

Dziękuję
Kobo 'Montreal'. Dobry lakier Teraz jest w Naturze promocja na nie.
I piłuję po bokach... Jak są krótkie to piłuję, żeby były proste i zgrabne. A potem, jak już trochę urosną, zaczynają się zawijać przez to piłowanie...
przepis z kwestii smaku

dzięki czyli wychodzi na to, że mi się rimmel spodobał
A na Kobo zerknęłam na żywo, ale z daleka, bo tłumek był przy szafie, a ja czasu nie miałam. No i zobaczyłam jak jakieś dziewuchy malowały sobie nimi paznokcie, znaczy testowały. A w odległości 2m od nich stała sobie pani Naturzanka i nic. A obok druga która komuś perfumy pokazywała i też nic... Bosko.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 12:11   #1905
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
O, dokładnie Film fajny całkiem.
Nie mam tak, że jej nie trawię. Po prostu wydaje mi się, że mogli kogoś innego wziąć do takiego filmu. Do niej nic nie mam.

Taak, powoli dorastam do wymienienia części moich lakierów. Paznokcie i tak są w stanie opłakanym, a mam lakiery, których ani razu jeszcze nie użyłam nawet.
Film fajny, ale jej jako aktorki nie lubię.

A ja tęsknię za Rudą w kuchni

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Tak będę robić .

Nie, ja też uważam, że czarny garnitur wygląda najlepiej. Spójrzcie tylko na agenta Coopera klik
Wszystko fajnie, tylko... kim jest agent Cooper?
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 12:20   #1906
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pędzelki kupiłam za 20zł na wysepce neo nails (opole karolinka). Technicsy kosztowały 25zł.
Dzięki
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ugotowałam barszcz ukraiński, indyjskie curry, upiekłam skrzydełka, ziemniaki i ciasto ze śliwkami. Zrobiłam też 9 kg leczo do słoików.... A przed południem przeszłam około 10 km.
Jesteś niesamowita...
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Na pocieszenie (siebie) powiem, ze ten zerwany maluszek bardzo ładnie przyrósł
No no, jaka długa płytka
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Moje pazurki na dziś. Świeżo malowane.
Co to za lakier?
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Runda ostatnia: kwadraty vs. nie kwadraty
Będę oryginalna i powiem, ze jak dla mnie zdecydowanie kwadraty, masz idealna płytkę do nich. A jeśli chcesz okrągłe, to zupełne migdałki, wersja pośrednia mi nie leży
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
A ja się wyłamię i powiem, że po takim zestawieniu mówię kwadratom prezia zdecydowane tak. A pipkom "być może, ale niekoniecznie".
O to to
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Szyszuś, no tu się nie mogę z Tobą zgodzić Czerń jest najbardziej eleganckim kolorem. Widziałeś kiedyś jakiegokolwiek prezydenta w kolorze innym niż czerń? Ja w zeszłym roku zwiedziłam większość sklepów z modą męską i powiem Ci szczerze, że nie przypominam sobie, żebym gdziekolwiek widziała granatowy garnitur. Ewentualnie samą marynarkę.
Tak naprawdę garnitur stanowi bazę. Reszta to dodatki. Na pogrzeb założysz czarną koszulę i krawat, na ślub białą koszulę, a do biura błękitną.
Zgadzam się, ze czerń jest najbardziej klasyczna i elegancka, ale jak dla mnie facet, który w czarnym garniturze idzie do biura wygląda dziwnie. Granatowy też mnie w sumie nie przekonuje, byłabym za grafitem - niemal równie elegancki jak czerń, ale zdecydowanie bardziej uniwersalny, pasuje praktycznie na każdą okazję i do wszystkiego
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 12:21   #1907
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Lain, to nie jest niestety czarny garnitur tylko ciemny brąz a do tego sztruks I w zasadzie nie garnitur tylko marynarka.

Mmedeah, a widzisz Klik Jeden były a drugi, być może przyszły. U nas niestety jest bardzo marnie z wyborem kolorów garniturów i marynarek. Swoją drogą nie przepadam za białymi i błękitnymi koszulami - zwyczajnie źle w nich wyglądam. A czarna koszula+czarna marynarka wygląda strasznie. Mam dość złe skojarzenia z takim połączeniem

Ruda, ogarnij sie eeeee Takie filmy?! Co Ci się stało...
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 12:27   #1908
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe

Edytowane przez Laindise
Czas edycji: 2012-12-24 o 13:21
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 12:40   #1909
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Runda ostatnia: kwadraty vs. nie kwadraty
Kwadraty. Ale to dlatego, że lubię zdecydowane kształty
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 12:42   #1910
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Ile protonów składa się na ładunek elementarny o wartości 1 Kulomba ? Help W ksiązce pisze "wartość ładunków protonu i elektronów są takie same",ale nie wiem czy to jest ok.

Edytowane przez 5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Czas edycji: 2012-09-09 o 12:44
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 13:00   #1911
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36415711]Ile protonów składa się na ładunek elementarny o wartości 1 Kulomba ? Help W ksiązce pisze "wartość ładunków protonu i elektronów są takie same",ale nie wiem czy to jest ok.[/QUOTE]

klik 6,24*10^18 chyba?
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 13:01   #1912
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Agent Cooper
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 13:04   #1913
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
klik 6,24*10^18 chyba?
No tak,a ja napisałam że to wartośc ładunku el.w Kulombach.Dzięki !!
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 13:10   #1914
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
oooo, bedziesz nią coś robić? bo zastanawiam sie nad jej zakupem w poniedziałek, to dałabyś znać co i jak
Wczoraj temperatura mnie dosłownie zwaliła z nóg
Planuję dzisiaj się nią 'pobawić' dam znać

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
<podaje kawałek parującego ciacha>



Moje pazurki na dziś. Świeżo malowane.
zjadłabym

Pazurki śliczne, lubię dziwne kolory

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Przez Śniegową zamówiłam Fowl Play
Gdzie?

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Wszystko fajnie, tylko... kim jest agent Cooper?
Jak możesz nie wiedzieć

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Agent Cooper
O taaaak!
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 13:18   #1915
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe

Edytowane przez Laindise
Czas edycji: 2012-12-24 o 13:21
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 13:28   #1916
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!



dopiero teraz mam czas dla siebie...

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Runda ostatnia: kwadraty vs. nie kwadraty


Migdały. Ale takie dobrze spiłowanie po bokach będą idealne według mnie
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 13:29   #1917
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Film fajny, ale jej jako aktorki nie lubię.

A ja tęsknię za Rudą w kuchni
Mi zbrzydła, jak byłam zmuszona oglądać osiem godzin Hannah Montana. Nie pytaj.

Ostatnio sałatka była Mało teraz w kuchni siedzę. Nie mam ochoty

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Ruda, ogarnij sie eeeee Takie filmy?! Co Ci się stało...
Nikt nic dobrego i lekkiego nie polecał.
Mam niedobór lekkich filmów do oglądania. Jakiś komedii. komedii romantycznych, czegoś z pogranicza fantasy...
Królewnę Śnieżkę i Łowcę obejrzałam. Coś w tym klimacie by się przydało - lekkie, przyjemne, z subtelnym wątkiem miłosnym.
(W życiu mi miłości brakuje, to chociaż filmy poogladam )
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 13:44   #1918
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Lain - oczywiście, że oglądałam Twin Peaks! Z uwielbieniem.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 13:45   #1919
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe

Edytowane przez Laindise
Czas edycji: 2012-12-24 o 13:21
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 13:49   #1920
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Ale Królestwo (duńskie) dzielnie go goni
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.