FREAK na punkcie BRWI - czyli jak wyhodować brwi Brooke Shields?:D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-29, 11:31   #1
reddiee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Talking

FREAK na punkcie BRWI - czyli jak wyhodować brwi Brooke Shields?:D


przeglądając multum blogów zarówno fashion, jak i kosmetycznych sprawą która zdecydowanie rzuca się w oczy są brwi blogerek - zazwyczaj mocno podkreślone, szerokie, gęste, piękne, coś w stylu Brooke Shields z lat młodości niestety moje od takiego stanu rzeczy odbiegają, gdyż jestem typową ofiarą pęsety:/ jako nastolatka mocno depilowałam i brwi już nie odrosły...nie są to wprawdzie cinkie nitki w stylu Pameli i po podkreśleniu kredką, cieniem, eyelinerem (wychodzi mi wtedy fajne ombre w stylu Maxineczki) są całkiem ok, i zbieram za nie komplementy, jednak tego, no wiecie to nie jest to.... macie może jakieś konkretne porady? W ogóle są tu jakieś brwiowe freaki takie jak ja??? chętnie poznam
reddiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 13:22   #2
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: FREAK na punkcie BRWI - czyli jak wyhodować brwi Brooke Shields?:D

Cytat:
Napisane przez reddiee Pokaż wiadomość
przeglądając multum blogów zarówno fashion, jak i kosmetycznych sprawą która zdecydowanie rzuca się w oczy są brwi blogerek - zazwyczaj mocno podkreślone, szerokie, gęste, piękne, coś w stylu Brooke Shields z lat młodości niestety moje od takiego stanu rzeczy odbiegają, gdyż jestem typową ofiarą pęsety:/ jako nastolatka mocno depilowałam i brwi już nie odrosły...nie są to wprawdzie cinkie nitki w stylu Pameli i po podkreśleniu kredką, cieniem, eyelinerem (wychodzi mi wtedy fajne ombre w stylu Maxineczki) są całkiem ok, i zbieram za nie komplementy, jednak tego, no wiecie to nie jest to.... macie może jakieś konkretne porady? W ogóle są tu jakieś brwiowe freaki takie jak ja??? chętnie poznam
Też mam fioła na punkcie brwi. Z tym że moje z kolei są strasznie grube i ciężko utrzymać je w ryzach. Jeśli przez kilka lat wyrywałaś włoski, to mogą już nie odrosnąć. Możesz spróbować smarować je olejkiem rycynowym, powinny się wzmocnić.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 13:33   #3
reddiee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Dot.: FREAK na punkcie BRWI - czyli jak wyhodować brwi Brooke Shields?:D

hej sensualitat, one MUSZĄ odrosnąć innej opcji nawet nie dopuszczam do siebie, jak nie to przeszczepiam w czechach, ale to ostateczność racja olejek rycynowy pomoże wzmocnić, dzisiaj dostałam też jeden z box'ów w subskrypcji, jest tam hiszpańska apteczna odżywka do rzęs, podobno najlepsza, będę uskuteczniać na brwiach i czesać fora, czesać czesać

Edytowane przez reddiee
Czas edycji: 2013-04-29 o 13:35
reddiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 18:18   #4
LaCamilla
Raczkowanie
 
Avatar LaCamilla
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 294
Dot.: FREAK na punkcie BRWI - czyli jak wyhodować brwi Brooke Shields?:D

Czy to możliwe, żeby brwi przestały odrastać? O_O Wydawało mi się, że będą zawsze rosły, ew. słabsze ale nadal... Teraz mnie nastraszyłyście, właśnie niedawno trochę za dużo sobie wyrwałam i teraz czekam, aż włoski odrosną tam, gdzie trzeba.

Dużo osób zachwala wspomniany już olejek rycynowy, są też zdaje się jakieś odżywki na rynku.
LaCamilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 20:09   #5
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: FREAK na punkcie BRWI - czyli jak wyhodować brwi Brooke Shields?:D

Cytat:
Napisane przez LaCamilla Pokaż wiadomość
Czy to możliwe, żeby brwi przestały odrastać? O_O Wydawało mi się, że będą zawsze rosły, ew. słabsze ale nadal... Teraz mnie nastraszyłyście, właśnie niedawno trochę za dużo sobie wyrwałam i teraz czekam, aż włoski odrosną tam, gdzie trzeba.

Dużo osób zachwala wspomniany już olejek rycynowy, są też zdaje się jakieś odżywki na rynku.
To indywidualna kwestia. U jednych odrastają słabsze a u innych wcale. Znam także przypadki, że wieloletnie wyrywanie brwi w ogóle nie wpłynęło na ich porost.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 16:01   #6
Koko00
Przyczajenie
 
Avatar Koko00
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: FREAK na punkcie BRWI - czyli jak wyhodować brwi Brooke Shields?:D

Tak, ja także zaliczam się do "brwiomaniaczek". Jestem naturalną blondynką, od maleńkości miałam delikatniutkie, jasne brwi. Szerokie, gęste i mocne brwi a' la właśnie Brooke z lat 80. czy Barbara Palvin od zawsze robiły na mnie ogromne wrażenie.
Od pewnego czasu zaczęłam stosować olej rycynowy na noc na brwi i rzęsy. Dzięki swojej systematyczności w jego stosowaniu odniosłam pożądane efekty. Moje dotychczas cienkie, jasne włoski wzmocniły się i znacznie pociemniały. Co więcej - zaczęłam nawet usuwać pojedyncze włoski i nareszcie mogłam nadać swoim brwiom wymarzony kształt!
Koko00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 15:43   #7
angiee0902
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 389
Dot.: FREAK na punkcie BRWI - czyli jak wyhodować brwi Brooke Shields?:D

Moja siostra musiała z cieniutkich tragicznych niteczek przejść do stanu normalności, miała te nitki dłuższy czas, ale udało sie jej zapuścic, i teraz ma ładne łuki pomagała sobie olejkiem, który ja jej poleciłam, ale i tak ma ciemne brwi, tyle, ze rzadkie.

Olejek stosuję też ja, mialam długą przerwę, ale powróciłam, i powoli widzę poprawę, niestety trzeba uzbroić sie w cierpliwość. Na pewno olejek pomaga wzmocnić te, które wyrastają. Byle znowu nie wpadać w szał wyrywania, to jest ok nie raz abstynencja pensetowa + olejek przyniosło dobre efekty , póki mi nie odbijało i nie mściłam się na brwiach. A wyrywam, uwaga uwaga: od 11 roku życia

teraz jeszcze pod olejek nakładam masć ochronną z wit. A, nie wiem na razie po co, ale tak się przyzwyczaiłam :P
angiee0902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 10:45   #8
reddiee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Dot.: FREAK na punkcie BRWI - czyli jak wyhodować brwi Brooke Shields?:D

Oj z pęsetą to ja już się obecnie nie przyjaźnię, mam tylko taką małą brzytewkę, specjalnie do brwi, która pomaga się pozbyć włosków tam gdzie ewidentnie są one niepożądane słuchajcie plan działania jest taki (wyszperane na YT, forach polskich, zagranicznych itedeitepe)

- Minoxidil stężenie 5% na całość brwi i tam gdzie ich nie ma - 2x dziennie
- Biotyna, witamina E i tauryna w najsilniejszych dawkach

Minoxidil to środek stosowany używany do leczenia łysienia androgenowego u mężczyzn, dostępne są stężenia 2,5 procent i właśnie 5 procent (preparat nazywa się Loxon), ma on za zadanie "zawiązać" włos i pobudzić go do wzrostu tam gdzie go już nie ma, ale był wcześniej. Działa na samą cebulkę, nie na włos.

Tak samo działa tauryna, tylko że od drugiej strony Biotyna i wit. E są zasadnicze jeżeli chodzi o wzrost włosa i utrzymanie go w dobrej formie.

Minus jest taki że to kuracja długotrwała i trzeba (!!!!!!!!!!!!!) bardzo uważać żeby nic się do oczu nie dostało. Absolutnie nie stosować na rzęsy!!! Laska na YT opowiadała że po misiącu wszystko ładnie wyrosło tam gdzie trzeba, brwi miała przecudne Więc jest nadzieja słuchajcie, dla wszystkich

Edytowane przez reddiee
Czas edycji: 2013-05-02 o 10:46
reddiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 10:45   #9
Katarzyna2122
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 89
Dot.: FREAK na punkcie BRWI - czyli jak wyhodować brwi Brooke Shields?:D

Mam prośbę do was abyście ocenili moje piersi

http://fotka221.☠☠☠☠☠☠/


A i przy okazji nogi , proszę was i z góry dziękuje

http://fotka221.☠☠☠☠☠☠/

W komentarzach oceniać

oceniajcie !

Katarzyna2122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 20:08   #10
summerpink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 64
Dot.: FREAK na punkcie BRWI - czyli jak wyhodować brwi Brooke Shields?:D

Cześć dziewczyny ! Jak byłam mała dziewczynką miała brwi, al'a wczesna madonna, strasznie krzaczaste, był to mój straszny kompleks! No więc, jak skończyłam bodajże 11 lat wybrałam się do kosmetyczki, żeby zrobić z nimi porządek, z zegarkiem w ręku siedziałam u niej 1,5 godziny. Wyszłam z niteczkami.... na początku byłam zachwycona, przez jakieś 2-3 lat nosiłam takie sobie niteczki, aż moda zaczęła się zmieniać i zapragnęłam "normalnych" brwi, problem polegał na tym, że jak zapuszczałam, rosły strasznie wolno i nie całe, tylko pojedyncze kępki. Myślałam, że z takimi nitkami zostanę do końca życia. I jak kiedyś się zdenerwowałam to w "szale" złości zgoliłam je maszynką do golenia. I o dziwo brwi zaczęły rosnąć normalnie. Tak więc nie sugeruję golić ich na "zero" ale delikatnie przycinać trymerem, a na pewno się wzmocnią, oczywiście trzeba to robić "z głową" bo można przesadzić. Mam nadzieję, że pomogłam
summerpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 00:05   #11
Koko00
Przyczajenie
 
Avatar Koko00
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: FREAK na punkcie BRWI - czyli jak wyhodować brwi Brooke Shields?:D

Myślę że do listy produktów do pielęgnacji brwi mogę śmiało dopisać... rossmannowską pomadkę z Alterry, wersję rumiankową.
Niesamowicie zagęściła mi brwi ale także rzęsy. Zaraz minie drugi miesiąc jak ją regularnie (6 razy w tygodniu) stosuję i mogę stwierdzić, że przestały wypadać mi włoski podczas np. oczyszczania twarzy, niesamowicie się wzmocniły, przyciemniały i wyrosło sporo nowych. Hurra!
Koko00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-22 01:05:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.