Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-09-20, 17:30   #2491
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Masz na my¶li farbowanie na blond?

No niby tyle siê kusi, a ju¿ uzbiera³o siê nas 4 sztuki wiernych br±zowow³osych To dobrze, przynajmniej nie zostanê tu sama

Kachula ja brwi robi³am takim ustrojstwem do brwi z firmy Loreal. Ale to s³abo ³apa³o i szybko siê wymywa³o.
Pierwszy raz zrobi³am farb±. A w³a¶ciwie nie jest to farba tylko toner, bo to Wella CT. Na s³abej wodzie i siê sp³ukuje. Ale jak ju¿ mi siê uda³o z CT, to jak bêdê robiæ normalna farb±, to te¿ siê pewnie skuszê, tylko bojê siê, ¿e ze skóry mi nie zejdzie

No a ja dzi¶ widz±c moje w³osy odzyska³am humor. Od kilku dni nie mog³am na siebie patrzeæ. A wystarczy³o pozbyæ siê odrostów i zaraz wróci³ mi humor
Jestem ju¿ wiêcej ni¿ pewna, ¿e mój kolor to 4/0 i bêdê g³upia kombinuj±c dalej.
No ale znaj±c siebie pewnie jeszcze raz zaryzykujê.

Kachula da³a¶ mi do my¶lenia z t± pog³êbion± natur±. Pamiêtam jak robi³am drogeryjn± 5.00 to wysz³o mi czarno jak wêgiel. Mo¿e to rzeczywi¶cie jest dobra my¶l.

Takich wynalazków jak Matrix to u nas nie widzia³am, ale i nawet bym sie nie skusi³a, czytaj±c tu o tym jak to ona rudzieje

Najlepiej by by³o zostaæ przy moim ukochanym Kolestonie, ale nie wiem czy dostanê pog³êbion± naturê. Bêdê szukaæ.
musisz wstawic fotke jak ci te brwi wysz³y. A matrix mi nie rudzia³ zobacz fotkê po miesi±cu od farbowania: aktualizacja 3 2013.jpg

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie Weronisiu, chodzi o farbowanie na blond lub jasny br±z

Dobrze, ¿e znalaz³a¶ swój poziom. Fajne uczucie, nieprawda¿?
Odno¶nie farby na brwi to ja nadal nie jestem pewna. A henny do brwi (i rzês) nie próbowa³a¶?

Odno¶nie Matrixa, to moja mama ma w³a¶nie Dream Age w kolorze 509N i jej nic a nic nie rudzieje, nie wyz³aca siê, tylko tak ³adnie sp³ukuje równomiernie. Siwki ma pokryte farb± ca³y czas, jedyne co to s± ja¶niejsze od reszty, ale dziêki temu ma taki naturalny baleja¿
Tylko, ¿e moja mama ma ciemn± bazê, bo jest naturaln± brunetk± (jak ja bym takie chcia³a ). Mo¿e dlatego nic jej nie rudzieje?
Moja mama ma ciemn± karnacjê, w³osy ¶redni br±z w ciemny wpadaj±cy, piwne oczy (jak by³a m³odsza to oczy byly czarne) Wygl±da jak cyganka. Te¿ bym tak chcia³a

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Przyzwyczaisz siê, nie rób nic pochopnie, bardzo Ci ³adnie w tych ja¶niejszych w³osach. W tamtym roku ja w³a¶nie siê przyzwyczaiæ nie mog³am i za szybko zrobi³am znowu br±z


To ja jestem pi±ta Gada³am dzi¶ z fryzjerk± na temat zdejmowania koloru i w sumie powiedzia³a mi wszystko co ju¿ wcze¶niej wiedzia³am tylko chyba musia³am to na g³os us³yszeæ

Zaspokoi³am moj± potrzebê zmiany !! Kupi³am sobie takie cudo https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wand-ci95.html efekty z za³±czniku czekam na opinie a w³a¶nie dziewczyny jaki ja mam poziom koloru wg Was?? (na górze farbuje 6, na dole jest stara 5)
Dzi¶ pstryk³am sobie pare fot i jestem zadowolona z koloru. A co do poziomu to taka wyp³ukana 5 blisko 6? Mo¿e najlepiej by³o by oceniæ w naturalnym ¶wietle. Ogólnie kolor ¶wietny i w³osy takie zdrowe! Loki super!

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
HAHAHA To jeszcze trzeba ifrit "nawróciæ" i bêdziemy mia³y spokój z ja¶niejszymi w³osami / farbowaniem na blond

Odno¶nie loczków to jest ³adnie Ja jakbym sobie robi³a to bym pewnie wziê³a grubsze pasma i zaczê³a nieco ni¿ej nawijaæ, mo¿e na poziomie oczu. Ale ja lubiê takie lu¼ne, grube fale w stylu koreañskim, wiêc nie zwracaj na mnie uwagi

W za³±cznikach moje wymarzone fryzurki, których, zdajê sobie sprawê, nigdy w ¿yciu nie uzyskam, bo mam na nie za ma³o w³osów (i do tego nadal za krótkie ) + ciekawe upiêcia, które mo¿e kiedy¶ dam radê zrobiæ
Kocham te azjatyckie w³osy!!! Takie fale nosi³a w blondzie moja ulubiona piosenkarka Ayumi Hamasaki: b22238511.jpg wer.jpg
Jak ja przez t± laskê wtedy na blond chorowa³am a¿ w koñcu sobie go zrobi³am. No bo skoro azjatka mo¿e to i ja mogê.
Potem przysz³a moda na d³ugie proste z grzywk± (Koda Kumi:
img009ws.jpgKoda 5.jpg)
i nosi³am proste z grzywk±



Cytat:
Napisane przez czarnadamaxd Poka¿ wiadomo¶æ
No to ju¿ po farbowaniu. Przez kolor trochê przebija siê czerwieñ, wiêc nie jest tak jak powinno byæ, ale i tak jestem zadowolona z efektu.
1,2. W³osy przed farbowane. Sprany czerwono-bordowy kolor Farbowane Schwarzkopf Live Colour XXL Real Red. Falowane po warkoczu.
3. Efekt po. Farbowanie Syoss Orzechowy br±z.
Fajnie wysz³o. Tylko i nastêpnym razem k³ad¼ tak do po³owy farbê i dopiero po 10-15min na resztê w³osów bo koñce masz ciemniejsze i warto to wyrównaæ.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-09-20 o 17:31
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 17:52   #2492
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Moja mama ma ciemn± karnacjê, w³osy ¶redni br±z w ciemny wpadaj±cy, piwne oczy (jak by³a m³odsza to oczy byly czarne) Wygl±da jak cyganka. Te¿ bym tak chcia³a


Kocham te azjatyckie w³osy!!! Takie fale nosi³a w blondzie moja ulubiona piosenkarka Ayumi Hamasaki: Za³±cznik 5416847 Za³±cznik 5416848
Jak ja przez t± laskê wtedy na blond chorowa³am a¿ w koñcu sobie go zrobi³am. No bo skoro azjatka mo¿e to i ja mogê.
Potem przysz³a moda na d³ugie proste z grzywk± (Koda Kumi:
Za³±cznik 5416849Za³±cznik 5416850)
i nosi³am proste z grzywk±
Eh... Zawsze chcemy to czego nie mamy Ja bym chcia³a w³osy mojej mamy, bo ma bardzo gêste i ciemne naturalnie

A odno¶nie azjatyckich loków, chyba teraz ja wywo³a³am fale uwielbienia i "ja tez takie chcê"
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 18:15   #2493
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula proszê moje brewki
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0855.jpg (22,0 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0872.jpg (15,7 KB, 22 za³adowañ)
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 19:16   #2494
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
A wiêc teraz wszystko zalezy jak szybko bêdzie mi siê sp³ukiwa³a Wella CT, któr± na³o¿y³am wczoraj. Ale z do¶wiadczenia wiem, ¿e wyp³ukuje siê ju¿ po tygodniu, góra dwóch. Wtedy pofarbujê Kolestonem 5/00[COLOR="Silver"]
Zakocha³am siê w Color Touchu, bo trzyma siê na moich w³osach d³u¿ej ni¿ farba. Spiera siê delikatnie a w³osy s± takiego samego koloru na ca³ej d³ugo¶ci przez ca³y czas

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
W sumie to ¶wiêta racja W³osów zawsze jest za ma³o, zazdroszczê tym dziewczynom, które "musz±" cieniowaæ w³osy, bo maj± ich za du¿o
Ja mam takie w³osy. Jak fryzjerka obetnie mi w³osy (nada liniê fryzurze), to potem wycina mi dega¿ówkami na ca³ej d³ugo¶ci od spodu masê w³osów. Trudno uwierzyæ, ale takie w³osy to te¿ k³opot. Bez cieniowania s± za ciê¿kie I nie ka¿dy fryzjer umie je obs³u¿yæ.
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 19:28   #2495
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam takie w³osy. Jak fryzjerka obetnie mi w³osy (nada liniê fryzurze), to potem wycina mi dega¿ówkami na ca³ej d³ugo¶ci od spodu masê w³osów. Trudno uwierzyæ, ale takie w³osy to te¿ k³opot. Bez cieniowania s± za ciê¿kie I nie ka¿dy fryzjer umie je obs³u¿yæ.
Nie no, ja wiem, ¿e takie w³osy to te¿ k³opot, ale ja bym siê bardzo chêtnie zamieni³a. Bo wola³abym wyci±æ dega¿ówkami kiedy jest z czego, ni¿ mêczyæ siê z tymi cieniutkimi kosmykami jakie mam. Zw³aszcza teraz, kiedy mi wypadaj± od 2 miesiêcy i nie mogê tego skutecznie zatrzymaæ (a badania mam piêknie w normie)...
Niestety cienkich w³osów fryzjerzy te¿ nie potrafi± obcinaæ i uk³adaæ, dlatego teraz tylko podcinam na prosto dla wyrównania starego cieniowania, a grzywkê tnê sobie sama. Finalnie jak bêdê mia³a d³u¿sze w³osy bêdê ci±æ w kszta³t " U ".

W genetycznym meczu przegra³am z bratem, który ma gêste i ciemne w³osy
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-20 o 19:31
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 19:46   #2496
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula proszê moje brewki
I to po farbie ¦wietnie wygl±da!

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Eh... Zawsze chcemy to czego nie mamy Ja bym chcia³a w³osy mojej mamy, bo ma bardzo gêste i ciemne naturalnie

A odno¶nie azjatyckich loków, chyba teraz ja wywo³a³am fale uwielbienia i "ja tez takie chcê"
Moja mama ma cieniznê ale za to karnacjê, kolor i oczy by³y zawsze moim marzeniem. Ona nawet w zimê wygl±da jakby opala³a siê w tropikach

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Nie no, ja wiem, ¿e takie w³osy to te¿ k³opot, ale ja bym siê bardzo chêtnie zamieni³a. Bo wola³abym wyci±æ dega¿ówkami kiedy jest z czego, ni¿ mêczyæ siê z tymi cieniutkimi kosmykami jakie mam. Zw³aszcza teraz, kiedy mi wypadaj± od 2 miesiêcy i nie mogê tego skutecznie zatrzymaæ (a badania mam piêknie w normie)...
Niestety cienkich w³osów fryzjerzy te¿ nie potrafi± obcinaæ i uk³adaæ, dlatego teraz tylko podcinam na prosto dla wyrównania starego cieniowania, a grzywkê tnê sobie sama. Finalnie jak bêdê mia³a d³u¿sze w³osy bêdê ci±æ w kszta³t " U ".

W genetycznym meczu przegra³am z bratem, który ma gêste i ciemne w³osy
Faceci Nawet nie doceniaj± w³osów. Moja siostra ma tak gêste i ich nie szanuje.
Nie martw siê w³osami na zapas. Jak ci powypadaj± jak mi, a ju¿ bêdzie ze 2 lata, to wtedy porozmawiamy. Mam wiêcej ni¿ 3/4 mniej w³osów ni¿ dawniej. To strasznie wygl±da jak idê w rozpuszczonych a one sklejaj± siê w trzy pasma i tak wisz±... Przesta³am chodziæ w rozpuszczonych bo nawet szkoda te k³aki pokazywaæ. Do tego masa, ale to masa baby hair po ca³ej d³ugo¶ci a przy blondzie wygl±da to na ostro spalone i pourywane w³osy. Ostatnio babka patrzy³a na mnie z takim politowaniem jak ogl±da³am kolejn± blond farbê. Gdyby tylko siê przyjrza³a to widzia³aby zdrowe w³osy z lekkim rozdwajaniem a nie spalone koñce od rozja¶niania... Cieszê siê tylko ile mi odrasta i za³amujê siê jednocze¶nie, bo widaæ przez to ile w³osów mi wypad³o.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 19:49   #2497
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzes³a :)
Wiadomo¶ci: 11 764
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

cze¶æ!
od 4 lat farbujê siê na br±z, ró¿ne odcienie. Dzi¶ zakupi³am na allegro hennê orzechowy br±z. Czy która¶ z Was jej u¿ywa³a? prosze o opinie
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby zosta³ Ci tylko u¶miech i ma³y palec,to i tak by³by¶ mê¿czyzn± mojego ¿ycia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-09-20, 20:00   #2498
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Faceci Nawet nie doceniaj± w³osów. Moja siostra ma tak gêste i ich nie szanuje.
Nie martw siê w³osami na zapas. Jak ci powypadaj± jak mi, a ju¿ bêdzie ze 2 lata, to wtedy porozmawiamy. Mam wiêcej ni¿ 3/4 mniej w³osów ni¿ dawniej. To strasznie wygl±da jak idê w rozpuszczonych a one sklejaj± siê w trzy pasma i tak wisz±... Przesta³am chodziæ w rozpuszczonych bo nawet szkoda te k³aki pokazywaæ. Do tego masa, ale to masa baby hair po ca³ej d³ugo¶ci a przy blondzie wygl±da to na ostro spalone i pourywane w³osy. Ostatnio babka patrzy³a na mnie z takim politowaniem jak ogl±da³am kolejn± blond farbê. Gdyby tylko siê przyjrza³a to widzia³aby zdrowe w³osy z lekkim rozdwajaniem a nie spalone koñce od rozja¶niania... Cieszê siê tylko ile mi odrasta i za³amujê siê jednocze¶nie, bo widaæ przez to ile w³osów mi wypad³o.
Matko, je¶li te twoje 3/4 w³osów mniej tak wygl±da to ja ci zazdroszczê. Ja normalnie mam tyle ile ty teraz... Wypadaniem na razie siê nie przejmujê tylko czekam na wizytê u dermatolog z wynikami. Mam nadziejê, ¿e nie zaproponuje mi kolejnej alkoholowej wcierki ani równie przesuszaj±cego szamponu na wypadanie. Moje w³osy ostatnio i tak s± same z siebie suchawe, wiêc dodatkowe wysuszanie mi nie potrzebne.
Najwy¿ej spróbujê tranu, który poleci³a¶ + kozieradki zewnêtrznie i bêdê ¶mierdzieæ pieczonym kurczakiem

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez martusia205 Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ!
od 4 lat farbujê siê na br±z, ró¿ne odcienie. Dzi¶ zakupi³am na allegro hennê orzechowy br±z. Czy która¶ z Was jej u¿ywa³a? prosze o opinie
Nie ten w±tek - tutaj farbujemy tylko farbami chemicznymi. Gdzie¶ s± oddzielne w±tki dla henny Khadi i ogólnie henny. U¿yj wyszukiwarki lub wpisz w google "henna / ewentualnie Khadi, jesli to ta / wizaz" to na pewno znajdziesz
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 20:35   #2499
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula jak ju¿ cykne³a¶ fotki swoim w³osom to podziel siê z nami
W ¶wietle dziennym mój kolor jest chyba trochê ciemniejszy. A w³osy dopiero siê "robi±" zdrowe... w tamtym roku da³am im popaliæ - dwa rozjasniania pod rz±d na 6% po ca³o¶ci
Kupi³am te¿ genialn± od¿ywkê (maskê)! !! Nie mam mo¿liwo¶ci teraz wkleiæ linka z kwc ale to Naturvital aloesowa. Aloes bodaj¿e na drugim miejscu w sk³adzie, pachnie jak czysty sok z aloesu, nie ma zadnych silikonow, a w³osy s± po niej boskie!!! Miêkkie i lejace. Tak¿e polecam
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 20:43   #2500
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez martusia205 Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ!
od 4 lat farbujê siê na br±z, ró¿ne odcienie. Dzi¶ zakupi³am na allegro hennê orzechowy br±z. Czy która¶ z Was jej u¿ywa³a? prosze o opinie
Je¶li to jest Khadi to dobrze wybra³a¶ bo to dobra henna ale... Musisz daæ odpoczynek w³osom po chemii, bo u mnie henna i farba chemiczna w odstêpie miesi±ca skoñczy³a siê na ostrym dy¿urze i kremem sterydowym na wielkie, piek±ce, czerwone i swêdz±ce plamy na szyi
Wymywaj ostatni± farbê nawet i dwa miesi±ce. Co do orzechowego koloru (od Khadi) bêdziesz mieæ ³adny ch³odny jasny br±z je¶li Twoje w³osy dobrze z³api± hennê. U mnie ³apa³o kiepsko (ciemny br±z) i zostawia³o mnóstwo rudo¶ci po czasie. Poza tym henna ma do¶æ specyficzny zapach, który mnie stanowczo odrzuci³ od tego farbowania. No i czas... 2 czy 3 godziny ze ¶mierdz±c± papk± na g³owie to nie dla mnie. Po zafarbowaniu henn± nie mo¿esz umyæ g³owy niczym do dwóch dni, bo henna siê utlenia. Do tego potrafi wysuszyæ w³osy. Tyle ode mnie. Acha, i sprawd¼ ma³± próbk± czy Ciê nie uczuli bo mnie ca³a g³owa swêdzia³a.

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Matko, je¶li te twoje 3/4 w³osów mniej tak wygl±da to ja ci zazdroszczê. Ja normalnie mam tyle ile ty teraz... Wypadaniem na razie siê nie przejmujê tylko czekam na wizytê u dermatolog z wynikami. Mam nadziejê, ¿e nie zaproponuje mi kolejnej alkoholowej wcierki ani równie przesuszaj±cego szamponu na wypadanie. Moje w³osy ostatnio i tak s± same z siebie suchawe, wiêc dodatkowe wysuszanie mi nie potrzebne.
Najwy¿ej spróbujê tranu, który poleci³a¶ + kozieradki zewnêtrznie i bêdê ¶mierdzieæ pieczonym kurczakiem
Ja Ci powiem jedno. Od tych wszystkich wcierek dostawa³am na przemian ³upie¿u po podra¿nienia i wysuszenia skalpu. Ju¿ jaki¶ czas nic nie wcieram i jest dobrze. Nawet lepiej. Nie mam podra¿nionego skalpu tym wcieraniem i nowe w³osy mocniej siê trzymaj± a potrafi³am przy wcierkach po prostu "wyjmowaæ" je sobie z g³owy.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 20:48   #2501
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Robiê zawsze g³upie miny wiêc uciê³am fotê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1050926.jpg (23,5 KB, 43 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-20, 20:51   #2502
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja Ci powiem jedno. Od tych wszystkich wcierek dostawa³am na przemian ³upie¿u po podra¿nienia i wysuszenia skalpu. Ju¿ jaki¶ czas nic nie wcieram i jest dobrze. Nawet lepiej. Nie mam podra¿nionego skalpu tym wcieraniem i nowe w³osy mocniej siê trzymaj± a potrafi³am przy wcierkach po prostu "wyjmowaæ" je sobie z g³owy.
Ja normalnie zupe³nie nic nie wcieram, bo mi siê nie chce. Ale teraz jak mi tak lec± chcê spróbowaæ z t± kozieradk±, bo tania i jak siê nie sprawdzi to nie szkoda wyrzuciæ. No i bêdê robiæ t± "wcierkê" sama, wiêc nie bêdzie tam pó³ opakowania alkoholu (brrr....).
Kiedy¶ u¿ywa³am Jantar, nawet fajna by³a, ale niestety przet³uszcza³a mi bardzo w³osy. No i dostêpno¶æ te¿ ¶rednio na je¿a.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 20:55   #2503
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzes³a :)
Wiadomo¶ci: 11 764
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li to jest Khadi to dobrze wybra³a¶ bo to dobra henna ale... Musisz daæ odpoczynek w³osom po chemii, bo u mnie henna i farba chemiczna w odstêpie miesi±ca skoñczy³a siê na ostrym dy¿urze i kremem sterydowym na wielkie, piek±ce, czerwone i swêdz±ce plamy na szyi
Wymywaj ostatni± farbê nawet i dwa miesi±ce. Co do orzechowego koloru (od Khadi) bêdziesz mieæ ³adny ch³odny jasny br±z je¶li Twoje w³osy dobrze z³api± hennê. U mnie ³apa³o kiepsko (ciemny br±z) i zostawia³o mnóstwo rudo¶ci po czasie. Poza tym henna ma do¶æ specyficzny zapach, który mnie stanowczo odrzuci³ od tego farbowania. No i czas... 2 czy 3 godziny ze ¶mierdz±c± papk± na g³owie to nie dla mnie. Po zafarbowaniu henn± nie mo¿esz umyæ g³owy niczym do dwóch dni, bo henna siê utlenia. Do tego potrafi wysuszyæ w³osy. Tyle ode mnie. Acha, i sprawd¼ ma³± próbk± czy Ciê nie uczuli bo mnie ca³a g³owa swêdzia³a.

dziêkujê zawar³a¶ wszystkie informacje które mnie nurtowa³y. Tak to khadi. W³osy ostatni raz farbowa³am w czerwcu wiêc myslê, ¿e bêdzie okej, ale mam tez tendencjê do rudego po sp³ukiwaniu. No nic spróbujê, bo mam ju¿ do¶æ farb chemicznych, bardzo niszcz± mi w³osy, i wzmacniaj± wypadnie. Jeszcze raz dziêki
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby zosta³ Ci tylko u¶miech i ma³y palec,to i tak by³by¶ mê¿czyzn± mojego ¿ycia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 20:55   #2504
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Robiê zawsze g³upie miny wiêc uciê³am fotê
Od dzi¶ bêdziemy na ciebie wo³aæ Rachel £adny kolor, coraz ³adniejszy. Ale ja i tak bêdê ci±gn±æ na razie poziom 5 (ewentualnie ze skokami na 6)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 21:10   #2505
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez martusia205 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê zawar³a¶ wszystkie informacje które mnie nurtowa³y. Tak to khadi. W³osy ostatni raz farbowa³am w czerwcu wiêc myslê, ¿e bêdzie okej, ale mam tez tendencjê do rudego po sp³ukiwaniu. No nic spróbujê, bo mam ju¿ do¶æ farb chemicznych, bardzo niszcz± mi w³osy, i wzmacniaj± wypadnie. Jeszcze raz dziêki
Proszê bardzo. S± i farby bez ppd i innych ¶wiñstw, mówiê o profesjonalnych. Dobre nie wyp³ukuj± sie tak szybko i mo¿na farbowaæ tylko odrosty a resztê w³osów od¶wie¿aæ np raz na 3 miesi±ce. S± te¿ farby zio³owe/apteczne jak herbatint, Color&Soin i inne.

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Od dzi¶ bêdziemy na ciebie wo³aæ Rachel £adny kolor, coraz ³adniejszy. Ale ja i tak bêdê ci±gn±æ na razie poziom 5 (ewentualnie ze skokami na 6)
Kolor spieram i spieram. Mam dwie farby i kusz± ale muszê wytrzymaæ Normalnie ju¿ bym dawno po³o¿y³a kolejn± rozja¶niaj±c± ale... o w³osy muszê dbaæ i pewnie na pocz±tku pa¼dziernika co¶ zrobiê.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 21:15   #2506
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

I w s³oneczku
Muszê jeszcze tylko dobrze zafarbowaæ nierówno¶ci po ombre i bêdzie cacy. No chyba ¿e zrobiê nowe ombre na tych co mam...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wa.jpg (46,4 KB, 36 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 21:17   #2507
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Robiê zawsze g³upie miny wiêc uciê³am fotê
¦wietny kolor . Nic rudego nie widzê
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 21:20   #2508
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
¦wietny kolor . Nic rudego nie widzê
Dlatego pisa³am, ¿e muszê siê do blondu przyzwyczaiæ bo widzê rude
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-20, 21:22   #2509
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
I w s³oneczku
Muszê jeszcze tylko dobrze zafarbowaæ nierówno¶ci po ombre i bêdzie cacy. No chyba ¿e zrobiê nowe ombre na tych co mam...
No i gdzie ty Rachel rudo¶æ widzisz? Paranoiczka Przyzwyczaisz siê, to wra¿enie rudo¶ci minie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-20, 21:25   #2510
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
No i gdzie ty Rachel rudo¶æ widzisz? Paranoiczka Przyzwyczaisz siê, to wra¿enie rudo¶ci minie
Mam nadziejê
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-22, 13:35   #2511
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam nadziejê
A jak nie to my ciê przyzwyczaimy, jak bêdziemy mia³y do¶æ twojego "rude wiedzê, rude"

Swoj± drog± ciekawe jak tam goldika ¿yje. Jak dobrze pamiêtam, to wczoraj ¶lub mia³a. Pewnie wykoñczona jest tymi przygotowaniami i nerwami
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-22, 14:26   #2512
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Goldika ma dzi¶ pewnie poprawiny



......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-22, 14:42   #2513
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Goldika ma dzi¶ pewnie poprawiny
Wiem, wiem. Ja tak ogólnie mówi³am, ¿e ciekawe co porabia
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-23, 07:40   #2514
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Witam Was po nieprzespanej nocy.
Moje najstarsze dosta³o wczoraj dreszczy,gor±czki i boli go g³owa. Nie mogê zbiæ tej francy gor±czki poni¿ej 38 od wczoraj... Aby zapisaæ siê do lekarza czeka³am ponad 11min przy telefonie a¿ w koñcu kto¶ ³askawie odbierze. Lekarza mamy dopiero o 14:30! Ja ju¿ nie jem z nerwów, niedobrze mi bo siê denerwujê i jeszcze musimy czekaæ do tej piekielnej czternastej! Nigdy tak nie chorowa³. Zimne ok³ady grzej± siê szybko i nie wiem ju¿ co robiæ. Mam nadziejê, ¿e to nic powa¿nego bo by³ super jak zawsze, szli¶my do zoo i nagle dosta³ tych dreszczy i gor±czki, straci³ humor i p³aka³.
Na dodatek m±¿ musia³ jechaæ dzisiaj koniecznie a¿ do Lublina i ja sama tak siedzê i ci±gle my¶lê i my¶lê a¿ musia³am tu siê wy¿aliæ. Nienawidzê tych sytuacji gdy nie mo¿esz pomóc w³asnemu dziecku
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-23, 09:50   #2515
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Was po nieprzespanej nocy.
Moje najstarsze dosta³o wczoraj dreszczy,gor±czki i boli go g³owa. Nie mogê zbiæ tej francy gor±czki poni¿ej 38 od wczoraj... Aby zapisaæ siê do lekarza czeka³am ponad 11min przy telefonie a¿ w koñcu kto¶ ³askawie odbierze. Lekarza mamy dopiero o 14:30! Ja ju¿ nie jem z nerwów, niedobrze mi bo siê denerwujê i jeszcze musimy czekaæ do tej piekielnej czternastej! Nigdy tak nie chorowa³. Zimne ok³ady grzej± siê szybko i nie wiem ju¿ co robiæ. Mam nadziejê, ¿e to nic powa¿nego bo by³ super jak zawsze, szli¶my do zoo i nagle dosta³ tych dreszczy i gor±czki, straci³ humor i p³aka³.
Na dodatek m±¿ musia³ jechaæ dzisiaj koniecznie a¿ do Lublina i ja sama tak siedzê i ci±gle my¶lê i my¶lê a¿ musia³am tu siê wy¿aliæ. Nienawidzê tych sytuacji gdy nie mo¿esz pomóc w³asnemu dziecku
Oj wspó³czujê Ci bardzo wyobra¿am sobie jak musisz siê czuæ. .. swoja drog± czekaæ na lekarza tyle godzin to jest jaka¶ paranoja!!! Jak i ca³a nasza "wspania³a" s³u¿ba zdrowia
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-23, 11:08   #2516
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Was po nieprzespanej nocy.
Moje najstarsze dosta³o wczoraj dreszczy,gor±czki i boli go g³owa. Nie mogê zbiæ tej francy gor±czki poni¿ej 38 od wczoraj... Aby zapisaæ siê do lekarza czeka³am ponad 11min przy telefonie a¿ w koñcu kto¶ ³askawie odbierze. Lekarza mamy dopiero o 14:30! Ja ju¿ nie jem z nerwów, niedobrze mi bo siê denerwujê i jeszcze musimy czekaæ do tej piekielnej czternastej! Nigdy tak nie chorowa³. Zimne ok³ady grzej± siê szybko i nie wiem ju¿ co robiæ. Mam nadziejê, ¿e to nic powa¿nego bo by³ super jak zawsze, szli¶my do zoo i nagle dosta³ tych dreszczy i gor±czki, straci³ humor i p³aka³.
Na dodatek m±¿ musia³ jechaæ dzisiaj koniecznie a¿ do Lublina i ja sama tak siedzê i ci±gle my¶lê i my¶lê a¿ musia³am tu siê wy¿aliæ. Nienawidzê tych sytuacji gdy nie mo¿esz pomóc w³asnemu dziecku
Ja zadam takie g³upie pytanie: a próbowa³a¶ mo¿e zimne ok³ady z sod± oczyszczon±?
Ja jak sobie co¶ st³ukê lub inne kuku skutkuj±ce wzrostem temperatury to w³a¶nie takie robiê. Ostatnio moja mama sobie nogê zwichnê³a i jej do¶æ mocno spuch³a. Takie ok³ady z sod± ³adnie jej ¶ci±gnê³y opuchliznê i nie grza³y siê tak szybko jak same z wod±.

A odno¶nie wizyty u lekarza, witajmy w Polsce. Paranoja z tym normalnie. Z reszt± z tego co czytam i s³yszê to nie tylko w przychodniach jest tak "weso³o".
Ja wiem co czujesz, bo prze¿ywa³am to jakie¶ 8 lat temu, jak moja mama by³a ¶wie¿o po operacji i na rehabilitacji poza domem, a mi siê brat rozchorowa³. No i ¿eby by³o weso³o w domu by³ tatu¶ stulecia, który mia³ nas g³êboko w 4 literach. Nawet nie zapyta³ jak siê m³ody czuje i czy nie trzeba do lekarza. Sama musia³am znale¼æ wszystkie papiurki i i¶æ z nim do przychodni. Okaza³o siê, ¿e to by³o po prostu silniejsze przeziêbienie, ale co siê nadenerwowa³am, ¿e m³odego co¶ boli to moje.

Kurcze, szkoda, ¿e nie masz kogo z dzieckiem zostawiæ, bo mog³aby¶ czatowaæ w przychodni na wolne miejsce i potem daæ znaæ komu¶, ¿eby chi dziecko przywióz³. Bo na bank bêd± pacjenci-duchy, którzy tylko blokuj± kolejkê...
Ja u siebie mam nieco ³atwiej, bo miasto mniejsze i ludzi mniej. Rzadko chodzê do lekarza, ale jak ju¿ muszê to czekam max. godzinê w kolejce. Je¶li oczywi¶cie przyjdê zanim rejestracja zamknie swój kramik.

W ka¿dym razie - trzymaj siê i nie dawaj ¯yczê mamusi cierpliwo¶ci, a m³odemu zdrówka

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Oj wspó³czujê Ci bardzo wyobra¿am sobie jak musisz siê czuæ. .. swoja drog± czekaæ na lekarza tyle godzin to jest jaka¶ paranoja!!! Jak i ca³a nasza "wspania³a" s³u¿ba zdrowia
Zgadzam siê, nasza "ochrona zdrowia", bo oni siê przemianowali ze s³u¿by na ochronê , jest czasem o kant ty³ka pot³uc. Je¶li nie trafisz na lekarza z powo³ania, to mo¿esz siê d³ugo leczyæ.
A NFZ tylko wzmacnia ta paranojê ze swoimi limitami i innymi bzdurami branymi z kosmosu...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-23 o 11:11
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:43   #2517
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zadam takie g³upie pytanie: a próbowa³a¶ mo¿e zimne ok³ady z sod± oczyszczon±?
Ja jak sobie co¶ st³ukê lub inne kuku skutkuj±ce wzrostem temperatury to w³a¶nie takie robiê. Ostatnio moja mama sobie nogê zwichnê³a i jej do¶æ mocno spuch³a. Takie ok³ady z sod± ³adnie jej ¶ci±gnê³y opuchliznê i nie grza³y siê tak szybko jak same z wod±.

A odno¶nie wizyty u lekarza, witajmy w Polsce. Paranoja z tym normalnie. Z reszt± z tego co czytam i s³yszê to nie tylko w przychodniach jest tak "weso³o".
Ja wiem co czujesz, bo prze¿ywa³am to jakie¶ 8 lat temu, jak moja mama by³a ¶wie¿o po operacji i na rehabilitacji poza domem, a mi siê brat rozchorowa³. No i ¿eby by³o weso³o w domu by³ tatu¶ stulecia, który mia³ nas g³êboko w 4 literach. Nawet nie zapyta³ jak siê m³ody czuje i czy nie trzeba do lekarza. Sama musia³am znale¼æ wszystkie papiurki i i¶æ z nim do przychodni. Okaza³o siê, ¿e to by³o po prostu silniejsze przeziêbienie, ale co siê nadenerwowa³am, ¿e m³odego co¶ boli to moje.

Kurcze, szkoda, ¿e nie masz kogo z dzieckiem zostawiæ, bo mog³aby¶ czatowaæ w przychodni na wolne miejsce i potem daæ znaæ komu¶, ¿eby chi dziecko przywióz³. Bo na bank bêd± pacjenci-duchy, którzy tylko blokuj± kolejkê...
Ja u siebie mam nieco ³atwiej, bo miasto mniejsze i ludzi mniej. Rzadko chodzê do lekarza, ale jak ju¿ muszê to czekam max. godzinê w kolejce. Je¶li oczywi¶cie przyjdê zanim rejestracja zamknie swój kramik.

W ka¿dym razie - trzymaj siê i nie dawaj ¯yczê mamusi cierpliwo¶ci, a m³odemu zdrówka



Zgadzam siê, nasza "ochrona zdrowia", bo oni siê przemianowali ze s³u¿by na ochronê , jest czasem o kant ty³ka pot³uc. Je¶li nie trafisz na lekarza z powo³ania, to mo¿esz siê d³ugo leczyæ.
A NFZ tylko wzmacnia ta paranojê ze swoimi limitami i innymi bzdurami branymi z kosmosu...
Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Oj wspó³czujê Ci bardzo wyobra¿am sobie jak musisz siê czuæ. .. swoja drog± czekaæ na lekarza tyle godzin to jest jaka¶ paranoja!!! Jak i ca³a nasza "wspania³a" s³u¿ba zdrowia
By³y ok³ady zimne bez sody bo mamy takie ¿elowe do ch³odzenia. Lekarz powiedzia³a, ¿e to jaki¶ wirus. Typowe objawy wirusa. Na leki wyda³am ok 170z³... ¯e te¿ musia³am ignorowaæ pierwsze objawy! Zawsze to potem drogo siê koñczy M³odszego te¿ kaza³a przetrzymaæ w domu. Tydzieñ mam siedzieæ z nimi. Wyobra¿acie sobie jakby to by³o gdybym teraz znalaz³a pracê i nagle mam siedzieæ w domu a nie i¶æ do nowej roboty? Chyba szybko by mi podziêkowali. Poza tym ja te¿ jaka¶ niewyra¼na jestem... Nie wiem co jest bo nigdy tak nie chorowali¶my a teraz bach! I to nie z przedszkola mi to przynie¶li. Jak±¶ francê pu¶ci³y ¶winie w powietrze bo i nagle tych reklam na grypê wszêdzie pe³no.
Co do godzin lekarzy to akurat o tej dopiero lekarz na chore dzieci przyjmowa³a. Mnie najbardziej wkur...o te czekanie przy telefonie. 2 razy dzwoni³am po 5 min i nic, w koñcu za trzecim razem po 11minutach(!) odebra³a babeczka w rejestracji!
Niestety po³±czono mi przychodniê dzieciêc± z normaln± dla doros³ych (kiedy¶ mia³am po prostu oddzielny budynek dla samych dzieci) a tu kobitom nie spieszy siê odbieraæ, bo pe³no przed okienkiem emerytów chc±cych siê leczyæ na wszystko. I ok, niech siê lecz± ale czemu kobita z sekcji dzieciêcej równie¿ ich zapisuje i nie odbiera przez to telefonu od ludzi chc±cych dziecko zapisaæ! Przecie¿ ku...a nie ubiorê dwóch ma³ych dzieciaków, w tym jedno przelewaj±ce siê przez rêce i nie stanê w kolejce razem z tymi ludziskami aby siê zapisaæ no i oczywi¶cie potem wróciæ do domu, bo lekarz jest pó¼niej.
Ale nie wa¿ne. Teraz muszê wyleczyæ te moje biedaki i za siebie siê wzi±æ bo coraz gorzej siê czujê
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:49   #2518
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

To wspó³czujê. U mnie nadal na szczê¶cie przychodnia dzieciêca i dla doros³ych s± oddzielne i w 2 ró¿nych punktach w mie¶cie.
Co nie zmienia faktu, ¿e jak ju¿ potrzebujê i¶æ do tego lekarza, to zawsze siê rejestracjê za³atwia przez znajom± pielêgniarkê, która tam pracuje.
Bo inaczej tak jak ty napisa³a¶, musia³abym lecieæ rano siê zapisaæ (przepychaj±c siê z emerytami, którzy nie maj± co robiæ tylko od 5 nad ranem czatuj± pod przychodni±), potem wróciæ do domu, ¿eby znów za kilka godzin i¶æ na wizytê...
Eh... Polska...

Dobrze chocia¿, ¿e was przyjê³a. Na leki siê wywali³o, ale trudno, oby tylko pomog³y.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-23 o 18:53
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-23, 19:08   #2519
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
To wspó³czujê. U mnie nadal na szczê¶cie przychodnia dzieciêca i dla doros³ych s± oddzielne i w 2 ró¿nych punktach w mie¶cie.
Co nie zmienia faktu, ¿e jak ju¿ potrzebujê i¶æ do tego lekarza, to zawsze siê rejestracjê za³atwia przez znajom± pielêgniarkê, która tam pracuje.
Bo inaczej tak jak ty napisa³a¶, musia³abym lecieæ rano siê zapisaæ (przepychaj±c siê z emerytami, którzy nie maj± co robiæ tylko od 5 nad ranem czatuj± pod przychodni±), potem wróciæ do domu, ¿eby znów za kilka godzin i¶æ na wizytê...
Eh... Polska...

Dobrze chocia¿, ¿e was przyjê³a
. Na leki siê wywali³o, ale trudno, oby tylko pomog³y.
Nie mia³a innego wyj¶cia. U nas jest tak, ¿e chore dzieci zapisujemy tego samego dnia co bêd± przyjmowane. Nie ma wcze¶niejszych zapisów. Dlatego tak zale¿a³o mi na tym telefonie aby przypadkiem kto¶ mi "numerka" nie zabra³. Im szybciej siê dodzwoniê tym szybciej mnie zapisz±. Wg godzin przyjêæ dzieci by³am druga. Szkoda tylko, ¿e nie widzia³am nikogo przede mn±. No chyba, ¿e w 10min kogo¶ za³atwi³a...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-23, 19:19   #2520
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie mia³a innego wyj¶cia. U nas jest tak, ¿e chore dzieci zapisujemy tego samego dnia co bêd± przyjmowane. Nie ma wcze¶niejszych zapisów. Dlatego tak zale¿a³o mi na tym telefonie aby przypadkiem kto¶ mi "numerka" nie zabra³. Im szybciej siê dodzwoniê tym szybciej mnie zapisz±. Wg godzin przyjêæ dzieci by³am druga. Szkoda tylko, ¿e nie widzia³am nikogo przede mn±. No chyba, ¿e w 10min kogo¶ za³atwi³a...
Ekhm... Co to ja pisa³am? "Bo na bank bêd± pacjenci-duchy, którzy tylko blokuj± kolejkê..."
Podejrzewam, ¿e to raczej to, bo by¶ musia³a min±æ kogo¶ wychodz±cego z dzieckiem id±c tam. A skoro nie mija³a¶, to znaczy, ¿e by³ pusty numerek
Mogliby wprowadziæ zap³atê za nieuzasadnione niestawienie siê na wizytê / nie odwo³anie wizyty. Mo¿e wtedy by siê ludzie ogarnêli. Bo innego wyj¶cia nie widzê
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.