Lakiery hybrydowe cz.3 - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-21, 09:47   #2161
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

wrócę jeszcze do NN to wczoraj kupowałam stacjonarnie mała pojemność za 26 zł, gdzie tydzień temu były za 24 zł :/ a patrząc na ceny na ich stronie to pewnie jeszcze pójdą w górę :/

co do ECO też nie byłam zadowolona na samym początku. Strasznie zalewał skórki i robiły się dziury ale mam im więcej nim malowałam tym było lepiej także ja polecam.

a eM_Ka brawo za szczerość szkoda, że nie mają tyle odwagi i argumentów, żeby odpisać
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 09:48   #2162
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

faktycznie wróciły stare ceny ale nowe lakiery nadal są po 27,90, choć w tym przypadku to nieznaczna podwyżka chyba NN nie wytrzymało presji jeżeli faktycznie cena EB zostanie 69zł to odzyskają mój szacunek. Byle nie zrobili kolejnego psikusa
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 09:49   #2163
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

A hybrydy Colorista znacie?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 10:07   #2164
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

hosenka na Lwowskiej obok rombu z łazienkami, chce jeszcze podejśc na nawojowską ale mi strasznie nie po drodze
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 10:18   #2165
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
hosenka na Lwowskiej obok rombu z łazienkami, chce jeszcze podejśc na nawojowską ale mi strasznie nie po drodze
W tej fryzjerskiej Alfa?
Bo jest jeszcze druga na Lwowskiej (w bramie, różowe reklamy) - tam jest -10% na hasło Sądeczanin
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 10:24   #2166
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
na stronie oficjalnej jest już cena 69zł, więc widać podwyższyli ją ale ja kupowałam jeszcze za 49zł w październiku
Kupowałam na początku grudnia, zaraz po zmianie strony, gdzie na stronie kosztowało jeszcze 49zł, a u dystrybutora już 69zł.. mogłam się wcześniej interesować No ale mówię, Semilac za 30zł starcza mi na krótko bo jest gęsty a i tak go nie lubię zbytnio, Eco jest fajny, ale trzeba się nauczyć nim pracować

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Kliknelam 5 kolorów estetiq. Jak dojdą wrzucę fotki
Koniecznie bo rozważam większe zakupy w modenie albo właśnie estetiq

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ja chce wziac na probe cos z Chiodo
Miałam dwa lakiery, porażka jak dla mnie. Pierwszy różowo-malinkwoy neon, kupiłam latem po 2 miesiącach zgęstniał, drugi śliczny brudny róż, po 2 iesiącach rozwartswiły się kolory w buteleczce, jak otwierałam to zamiast różu były kolory teczy, i nie trzymał się na pazurze od początku- robiły się bąbelki..
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 10:27   #2167
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Porzucilam juz mysl o zakupie Chiodo
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-21, 10:40   #2168
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
hosenka na Lwowskiej obok rombu z łazienkami, chce jeszcze podejśc na nawojowską ale mi strasznie nie po drodze
Mi Nawojowska prawie po drodze (chyba, że odbieram po pracy dziecko od rodziców to już nie chce mi się go tam tachać), może dziś podejdę
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 12:53   #2169
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Lipne pędzelki, niektóre gęste gluty, a inne rzadkie jak woda. Do tego problemy z kryciem. Chyba, że coś zmienili od tego czasu (kwiecień 2015).
Ten 004 niby gesty ale rozprowadza się całkiem spoko, nic na pazurach się nie rozlazilo. Myślę że można przetestować jeszcze jakiś tak dla informacji ;p będę polować na jakiś ładny czerwony od nich. Wychodzą za 26zl za 6ml. Ja mam tą wersję ze złotymi napisami. No i plus za naklejkę taka gumowa na korku z kolorem ;p Pędzelek fajny bo krótszy tylko trochę dużo lakieru nabiera.

nabazgrane w notatniku

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Kupowałam na początku grudnia, zaraz po zmianie strony, gdzie na stronie kosztowało jeszcze 49zł, a u dystrybutora już 69zł.. mogłam się wcześniej interesować No ale mówię, Semilac za 30zł starcza mi na krótko bo jest gęsty a i tak go nie lubię zbytnio, Eco jest fajny, ale trzeba się nauczyć nim pracować


Koniecznie bo rozważam większe zakupy w modenie albo właśnie estetiq



Miałam dwa lakiery, porażka jak dla mnie. Pierwszy różowo-malinkwoy neon, kupiłam latem po 2 miesiącach zgęstniał, drugi śliczny brudny róż, po 2 iesiącach rozwartswiły się kolory w buteleczce, jak otwierałam to zamiast różu były kolory teczy, i nie trzymał się na pazurze od początku- robiły się bąbelki..
A które miałaś z jakimi napisami bo są chyba dwa rodzaje ze srebrnymi i złotymi napisami . Te złote niby coś tam pro. No zobaczymy co to będzie. Powiem tak mnie kuszą nawet bardziej niż cz ze względu ze ładnie się je nakłada i wygodny pędzelek mają dla mnie. Z tym ze ja używam bazy semilac i topu z CZ.

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 13:04   #2170
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Ja cz bardzo lubię ale trzeba nastawiać się na 3 warstwy do pełnego krycia niestety.

Z cz mam chyba ponad 20 kolorów.
Wzięłam estetiq teraz bo ich pojemność 15 ml kosztuje grosze więcej od cz 7ml.


Siouxe i Blingi to dla mnie porażka. Gluty straszne się porobily tydzień od otwarcia buteleczek.
U mnie z CZ tylko jasne kolory słabo kryją inne po 2 warswach
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 14:39   #2171
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

ze względu na to że neonail robi z nas idiotki (znowu sobie podwyższyli ceny po dzisiejszej obniżce) na pewno bede przechodzić na CZ w sumie to się z tego ciesze, bo sporo zaoszczędzę na każdej butelce. Musze tylko sobie pozbierać zdjęcia wszystkich kolorów żeby wiedzieć co wybierać a nad ponownym zakupem EB musze się zastanowić, ratuje ich to że jest wydajna dlatego jest nad czym myśleć
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-21, 16:15   #2172
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dziewczyny, co mam zrobic z babskiem ktore na olx kupilo ode mnie semilaki i nie sfinalizowala transakcji? Najpierw napisala ze przesle od razu, potem pytala czy poczekam jeszcze 4 dni. Termin dawno minal. Dwa razy probowalam dopytac czy rezygnuje czy nie. Odczytala obie wiadomosci ale nic nie odpisala. Jedyne chyba co moge zrobic to ja zablokowac, zeby w przyszlosci nie robila mi takich numerow...
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 17:56   #2173
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co mam zrobic z babskiem ktore na olx kupilo ode mnie semilaki i nie sfinalizowala transakcji? Najpierw napisala ze przesle od razu, potem pytala czy poczekam jeszcze 4 dni. Termin dawno minal. Dwa razy probowalam dopytac czy rezygnuje czy nie. Odczytala obie wiadomosci ale nic nie odpisala. Jedyne chyba co moge zrobic to ja zablokowac, zeby w przyszlosci nie robila mi takich numerow...
Olej Babę i sprzedaj ponownie ☺ja bym tak zrobiła

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 18:12   #2174
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Adres zdazyla mi podac to moze chociaz wysle jej jakas ususzona zabe?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 18:17   #2175
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Ten 004 niby gesty ale rozprowadza się całkiem spoko, nic na pazurach się nie rozlazilo. Myślę że można przetestować jeszcze jakiś tak dla informacji ;p będę polować na jakiś ładny czerwony od nich. Wychodzą za 26zl za 6ml. Ja mam tą wersję ze złotymi napisami. No i plus za naklejkę taka gumowa na korku z kolorem ;p Pędzelek fajny bo krótszy tylko trochę dużo lakieru nabiera.

nabazgrane w notatniku

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------


A które miałaś z jakimi napisami bo są chyba dwa rodzaje ze srebrnymi i złotymi napisami . Te złote niby coś tam pro. No zobaczymy co to będzie. Powiem tak mnie kuszą nawet bardziej niż cz ze względu ze ładnie się je nakłada i wygodny pędzelek mają dla mnie. Z tym ze ja używam bazy semilac i topu z CZ.

nabazgrane w notatniku
Mialam czarne z białymi napisami, tego ze zlotym nie bylo, te PRO to jest chyba jakaś nowość..
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 18:24   #2176
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Adres zdazyla mi podac to moze chociaz wysle jej jakas ususzona zabe?
Zużyte waciki po mani jej wyślij

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 18:34   #2177
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Mialam czarne z białymi napisami, tego ze zlotym nie bylo, te PRO to jest chyba jakaś nowość..
Niewiem czym się różnią. Te złote są ciut droższe. I chyba nowsze.

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 18:36   #2178
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Zużyte waciki po mani jej wyślij

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
To za malo drastyczne
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 18:54   #2179
aniakostyra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 8
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
wrócę jeszcze do NN to wczoraj kupowałam stacjonarnie mała pojemność za 26 zł, gdzie tydzień temu były za 24 zł :/ a patrząc na ceny na ich stronie to pewnie jeszcze pójdą w górę :/

co do ECO też nie byłam zadowolona na samym początku. Strasznie zalewał skórki i robiły się dziury ale mam im więcej nim malowałam tym było lepiej także ja polecam.

a eM_Ka brawo za szczerość szkoda, że nie mają tyle odwagi i argumentów, żeby odpisać
A ja kupuje Neonail po 25,11 zł kolor , a top i baze po 23,40 zł )) Na ich sklepie zapisuje się na newsletter i mam 10% rabatu na wszystko, po za tym kupiłam za ponad 150zł i wysyłka GRATIS. moc jest ze mną
aniakostyra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-21, 18:55   #2180
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Wiem, że jest osobno wątek o sklepach stacjonarnych, ale nie ma tam w ogóle Trójmiasta. Może ktoś kojarzy jakieś trójmiejskie adresy z hybrydami? Semilac, Indigo? Cokolwiek?
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 19:06   #2181
aniakostyra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 8
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Ten 004 niby gesty ale rozprowadza się całkiem spoko, nic na pazurach się nie rozlazilo. Myślę że można przetestować jeszcze jakiś tak dla informacji ;p będę polować na jakiś ładny czerwony od nich. Wychodzą za 26zl za 6ml. Ja mam tą wersję ze złotymi napisami. No i plus za naklejkę taka gumowa na korku z kolorem ;p Pędzelek fajny bo krótszy tylko trochę dużo lakieru nabiera.

nabazgrane w notatniku

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------


A które miałaś z jakimi napisami bo są chyba dwa rodzaje ze srebrnymi i złotymi napisami . Te złote niby coś tam pro. No zobaczymy co to będzie. Powiem tak mnie kuszą nawet bardziej niż cz ze względu ze ładnie się je nakłada i wygodny pędzelek mają dla mnie. Z tym ze ja używam bazy semilac i topu z CZ.

nabazgrane w notatniku
Estetiq jest bardzo rzadki i leje sie po skórkach. Mam dwie butelki i nie polecam. Mam od piątku neonail kolor 5008 jest mega i konsystencję mają pomiedzy estetiq a semilac. Uważam że w sam raz. Z semilac mam biscout, ale rzeczywiscie jest gesty i mało wydajny a 29pln trzeba płacic

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ze względu na to że neonail robi z nas idiotki (znowu sobie podwyższyli ceny po dzisiejszej obniżce) na pewno bede przechodzić na CZ w sumie to się z tego ciesze, bo sporo zaoszczędzę na każdej butelce. Musze tylko sobie pozbierać zdjęcia wszystkich kolorów żeby wiedzieć co wybierać a nad ponownym zakupem EB musze się zastanowić, ratuje ich to że jest wydajna dlatego jest nad czym myśleć
zapisz się u nich na newsletter i kupisz za 23,40 top/baze lub za 25,11 kolor ; kupowałam w piatek. Polecam ta sposób, zawsze pare zł do przodu
aniakostyra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 19:38   #2182
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
To za malo drastyczne
No to pilnik z grzybicą

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 19:40   #2183
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
No to pilnik z grzybicą

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
😂😂😂😂

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 19:52   #2184
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
No to pilnik z grzybicą

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Hahaha to by bylo dobre
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 20:09   #2185
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez aniakostyra Pokaż wiadomość
Estetiq jest bardzo rzadki i leje sie po skórkach. Mam dwie butelki i nie polecam. Mam od piątku neonail kolor 5008 jest mega i konsystencję mają pomiedzy estetiq a semilac. Uważam że w sam raz. Z semilac mam biscout, ale rzeczywiscie jest gesty i mało wydajny a 29pln trzeba płacic

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------


zapisz się u nich na newsletter i kupisz za 23,40 top/baze lub za 25,11 kolor ; kupowałam w piatek. Polecam ta sposób, zawsze pare zł do przodu
tylko że ten rabat jest jednorazowy, a ja co jakiś czas kupuje sobie lakiery. Wole już przejść na cosmetics zone

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Hahaha to by bylo dobre
miałam podobnie kilka razy na olx kobietki kupowały, posyłały mi adres do wysyłki, ja im wysyłałam numer konta itd a później olewka. Jak widziałam że czytają moje wiadomości a nie odpisują to zostawiałam wiadomość że skoro nie umieją wprost napisać że się rozmyśliły to ja sprzedaje lakier komuś innemu
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 20:29   #2186
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Ludzie sa nieludzcy
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 21:08   #2187
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez aniakostyra Pokaż wiadomość
Estetiq jest bardzo rzadki i leje sie po skórkach. Mam dwie butelki i nie polecam.
Mi tam nic po skórkach się nie leje. A maluję dość blisko skórek. Trzyma sie tam, gdzie go nałożę. Może za dużo nakładasz, choć ja raczej nie kładę jakich cieniutkich warstw.



Pilnik z grzybicą mnie powalił

A ruchy Neonail są przedziwne, ktos ma tam chyba schizofrenię
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 22:47   #2188
misisia86
Rozeznanie
 
Avatar misisia86
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 569
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co mam zrobic z babskiem ktore na olx kupilo ode mnie semilaki i nie sfinalizowala transakcji? Najpierw napisala ze przesle od razu, potem pytala czy poczekam jeszcze 4 dni. Termin dawno minal. Dwa razy probowalam dopytac czy rezygnuje czy nie. Odczytala obie wiadomosci ale nic nie odpisala. Jedyne chyba co moge zrobic to ja zablokowac, zeby w przyszlosci nie robila mi takich numerow...
Miałam takie same przeboje sprzedając hybrydy na olx Dziwi mnie to, że nie wstyd im Podają już dane do wysyłki i nagle cisza...nie czytają wiadomości, zero kontaktu. Ja wysyłałam wiadomość w stylu " z powodu braku kontaktu z Pani strony wcześniejsze uzgodnienia są już nieaktualne" Wiesz, żeby nie było że za tydzień prześle Ci kase, Ty zdążysz sprzedać komuś innemu a ona poda Cię do zablokowania jako oszustkę.
misisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 22:47   #2189
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

mialam takiego delikwenta na aukcji. obiecal zaplacic, przeslac skany z poczty, i nic, dostał negatywa ode mbie, odkręcil ze to.ja jestem zla. od kogos tez dostal negatywa ze zamowil a nie zaplacil
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 06:33   #2190
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Napisalam, a nastepnie zablokowalam babsko.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-16 14:31:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.