Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-27, 17:32   #4441
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Biorąc pod uwagę ilość potencjalnych klientów S. jest to raczej niemożliwe. Też dostałam maila o 14.02.
Sprawdziłam, str 145 o 14.01 Amyz wrzuciła pełną informację o gratisie.
Więc nikt nie trzyma informacji w sekrecie. Mogłaś komuś sprawić przykrość...
Z mailami z S podobny problem jest przy każdej rzodkiewce/boxie. Niektórzy dostają maile o boxie, jak box już dawno niedostępny.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Dziewczyny, czy ktoś coś kojarzy z reformy edukacji? Czy moje dziecko, które teraz skończyło kl III będzie się uczyć w gimnazjum, czy już w nowej podstawówce?
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 17:32   #4442
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Wróciłam i melduję się jako Pani Magister !!! dziękuję za wszystkie kciuki
Gratuluję!
Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
W Douglasie.
Cudeńko

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Biorąc pod uwagę ilość potencjalnych klientów S. jest to raczej niemożliwe. Też dostałam maila o 14.02.
Dlaczego niemożliwe? Rozumiem opóźnienie do 5 minut, ale przecież to powinno być systemowe rozesłanie maila do wszystkich subskrybentów
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 17:33   #4443
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Lidia, skopiowałam sobie przepis na chlebek. Wydaje się być prosty. Jak jutro nie będzie gorąco to odpalę piekarnik. A co to za książka? Mam takie spaczenie, że uwielbiam książki kucharskie
Jest prosty (ja nawet jak chce go zrobić szybko to zamiast kostek lodu biorę po prostu bardzo zimną wodę - tylko jej trochę więcej tak ok 350 ml i żeby nie musiał wyrastać 10 godzin daję najpierw składniki bez soli i nawet 3 godziny wystarczą a potem sól i żurawinę i robot znów miesza i do foremki - pół godziny i jest gotowy do piekarnika. W smaku nie ma różnicy - próbowałam na wszystkie sposoby i za każdym razem jest tak samo pycha

A książka to cukiernia lidla - w święta chyba 2014 dodawali do zakupów jak się uzbierało 6 naklejek czy jakoś tak - tam jest dużo fajnych przepisów na racuchy, pan cakesy, naleśniki, słodkie bułeczki itp.

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Wróciłam i melduję się jako Pani Magister !!! dziękuję za wszystkie kciuki
Gratku
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 17:38   #4444
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Wróciłam i melduję się jako Pani Magister !!! dziękuję za wszystkie kciuki

__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!

Edytowane przez Nikkolaa
Czas edycji: 2016-06-27 o 17:40
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 17:39   #4445
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Wróciłam i melduję się jako Pani Magister !!! dziękuję za wszystkie kciuki
Brawo klask i:

Cicho powiem, że ja po obronie mgr kupiłam sobie BB shimmer bricka Nectar, długo wzdychałam do niego na ekranie
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 17:43   #4446
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Sprawdziłam, str 145 o 14.01 Amyz wrzuciła pełną informację o gratisie.
Więc nikt nie trzyma informacji w sekrecie. Mogłaś komuś sprawić przykrość...
Z mailami z S podobny problem jest przy każdej rzodkiewce/boxie. Niektórzy dostają maile o boxie, jak box już dawno niedostępny.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Dziewczyny, czy ktoś coś kojarzy z reformy edukacji? Czy moje dziecko, które teraz skończyło kl III będzie się uczyć w gimnazjum, czy już w nowej podstawówce?
Oczywiście od września wszystko po staremu zmiany mają się zacząc od 2017 roku.

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Brawo klask i:

Cicho powiem, że ja po obronie mgr kupiłam sobie BB shimmer bricka Nectar, długo wzdychałam do niego na ekranie

po obronie zaczyna się prawdziwe życie, praca, samodzielność itd.
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 17:44   #4447
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Wróciłam i melduję się jako Pani Magister !!! dziękuję za wszystkie kciuki
klask i:

Shiseido odpuszczam, czekam na boxa .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 17:49   #4448
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
klask i:

Shiseido odpuszczam, czekam na boxa .



A jak się zaczynają wyprzedaże w S to o której godzinie się zaczynają? północ ? Rano ? dzisiaj za długo nie pośpię, to bym sobie w przerwie pooglądała
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 17:51   #4449
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Witam po nieobecności dłuższej


Skutecznie się odwykuje i wyzbywam rzeczy, więc unikam kuszenia, choć w ciuchowy wir wpadłam trochę

Kors mnie nie wywołał z lasu, bo mi na razie starczy. Kupiłam za to portfel z dkny

1. Ktoś pytał o panoramę morską w Jarosławcu - polecam masa atrakcji, szczególnie polecam na pobyt z dziećmi.

2. Kupił ktoś już bloterazzi? Cały tydzień dojechać do sephory nie mogłam i po vipach, ale może z boxem kupię, bo w sumie na wakacje fajna sprawa. Tylko opinie skrajne.

3. Jest tu jakiś specjalista od rowerów? Potrzebuję jakiegoś taniego ( rusze go znając życie 2 x w miesiącu) chciałbym za max 600 zł, bo przy moim użytkowaniu to mi się nie opłaca dawać więcej. Rower raczej na krótkie trasy, po lesie. Marzenie, czy da radę coś kupić?

4. Są jakieś kody do douglasa oprócz zniżki na makijaż? siostra meteorki chce kupić


Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Wróciłam i melduję się jako Pani Magister !!! dziękuję za wszystkie kciuki
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Rotkohl
Czas edycji: 2016-06-27 o 17:54
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 17:52   #4450
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Wróciłam i melduję się jako Pani Magister !!! dziękuję za wszystkie kciuki
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 17:54   #4451
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Jest prosty (ja nawet jak chce go zrobić szybko to zamiast kostek lodu biorę po prostu bardzo zimną wodę - tylko jej trochę więcej tak ok 350 ml i żeby nie musiał wyrastać 10 godzin daję najpierw składniki bez soli i nawet 3 godziny wystarczą a potem sól i żurawinę i robot znów miesza i do foremki - pół godziny i jest gotowy do piekarnika. W smaku nie ma różnicy - próbowałam na wszystkie sposoby i za każdym razem jest tak samo pycha

A książka to cukiernia lidla - w święta chyba 2014 dodawali do zakupów jak się uzbierało 6 naklejek czy jakoś tak - tam jest dużo fajnych przepisów na racuchy, pan cakesy, naleśniki, słodkie bułeczki itp.

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------


Gratku
Mam tą książkę Dzięki za rady, wypróbuję A zamieniałaś drożdże zwykłe na suche?
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Oczywiście od września wszystko po staremu zmiany mają się zacząc od 2017 roku.
---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------




po obronie zaczyna się prawdziwe życie, praca, samodzielność itd.
Tak, to wiem, ale czy to oznacza, że mój zostanie dłużej w podstawówce? Czy może to te roczniki, które rozpoczną naukę w 2017 będą dopiero szły nowym trybem?
Ja wolałabym, żeby dłużej w podstawówce był. Fajną szkołę mamy, byłoby super
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 17:54   #4452
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Wiem, że ludzie mają ciekawsze rzeczy do roboty(sama się do nich niejako zaliczam), ale tu na forum jak zauważyłam, powstało towarzystwo wzajemnej adoracji i które traktuje oferty jak wielkie tajemnice, dopuszczając do nich ścisłe grono. Skoro padło pytanie i nikt nie odpowiedział ..... udzieliłam odpowiedzi to wszystko.
Udzielenie odpowiedzi to nie 'wszystko', bo też nieładnie skomentowałaś wypowiedzi dziewczyn nt. niedostawania newslettera. Teraz też użyłaś sformułowania nacechowanego pejoratywnie, nie będę iść za daleko ale jeszcze ciut i zaczniesz nas obrażać.
Odnośnie informacji nt. oferty i jej ujawniania dziewczyny wyżej już odpowiedziały i nawet udowodniły, że nie masz racji.
Wiesz jak to działa - nie podoba Ci się atmosfera na wątku, nie musisz w nim uczestniczyć, natomiast być niemiłą po prostu nie możesz.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 17:56   #4453
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Witam po nieobecności dłuższej


Skutecznie się odwykuje i wyzbywam rzeczy, więc unikam kuszenia, choć w ciuchowy wir wpadłam trochę

Kors mnie nie wywołał z lasu, bo mi na razie starczy. Kupiłam za to portfel z dkny

1. Ktoś pytał o panoramę morską w Jarosławcu - polecam masa atrakcji, szczególnie polecam na pobyt z dziećmi.

2. Kupił ktoś już bloterazzi? Cały tydzień dojechać do sephory nie mogłam i po vipach, ale może z boxem kupię, bo w sumie na wakacje fajna sprawa. Tylko opinie skrajne.

3. Jest tu jakiś specjalista od rowerów? Potrzebuję jakiegoś taniego ( rusze go znając życie 2 x w miesiącu) chciałbym za max 600 zł, bo przy moim użytkowaniu to mi się nie opłaca dawać więcej. Rower raczej na krótkie trasy, po lesie. Marzenie, czy da radę coś kupić?

4. Są jakieś kody do douglasa oprócz zniżki na makijaż? siostra meteorki chce kupić



Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesteś! Już martwiłam się o Ciebie Proszę tak więcej nie znikać Nawet na odwyku można wpaść na chwilę np. w niedzielę, gdy super ofert zazwyczaj brak
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 17:57   #4454
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Wróciłam i melduję się jako Pani Magister !!! dziękuję za wszystkie kciuki
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 18:06   #4455
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Witam po nieobecności dłuższej


Skutecznie się odwykuje i wyzbywam rzeczy, więc unikam kuszenia, choć w ciuchowy wir wpadłam trochę

2. Kupił ktoś już bloterazzi? Cały tydzień dojechać do sephory nie mogłam i po vipach, ale może z boxem kupię, bo w sumie na wakacje fajna sprawa. Tylko opinie skrajne.
Witaj

Przez Ciebie zerknęłam na yt na blotterazzi i pierwszy filmik mnie osobiście zniechęcił po użyciu dziewczyna przycisnęła jeszcze bibułkę i sporo zeszło, na drugiej połowie twarzy użyła bibułki i przy drugim razie bibułka była czystsza niż ta z bloterazzi ale jakbyś kupiła, to możesz pokusić zazwyczaj jak nie mam przy sobie bibułek to rozwarstwiam chusteczkę higieniczną, daje radę ale szału nie ma, na dodatek ściąga trochę podkład
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 18:09   #4456
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Witam wieczorkiem

Paulina, gratuluję zdania egzaminu dyplomowego. Powodzenia na kolejnym etapie, tym zawodowym.

Miniatur w S. nie klikam. Lubię serię Ibuki, ale mam produkty pełnowymiarowe.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 18:09   #4457
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Mam tą książkę Dzięki za rady, wypróbuję A zamieniałaś drożdże zwykłe na suche?

Tak, to wiem, ale czy to oznacza, że mój zostanie dłużej w podstawówce? Czy może to te roczniki, które rozpoczną naukę w 2017 będą dopiero szły nowym trybem?
Ja wolałabym, żeby dłużej w podstawówce był. Fajną szkołę mamy, byłoby super
Chyba tak Wydaje mi się, że dzieciaki które właśnie skończyły VI klasę będą ostatnim rocznikiem starego systemu, natomiast ci którzy skończyli V pójdą jako pierwsi do 4letniego LO.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 18:11   #4458
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Udzielenie odpowiedzi to nie 'wszystko', bo też nieładnie skomentowałaś wypowiedzi dziewczyn nt. niedostawania newslettera. Teraz też użyłaś sformułowania nacechowanego pejoratywnie, nie będę iść za daleko ale jeszcze ciut i zaczniesz nas obrażać.
Odnośnie informacji nt. oferty i jej ujawniania dziewczyny wyżej już odpowiedziały i nawet udowodniły, że nie masz racji.
Wiesz jak to działa - nie podoba Ci się atmosfera na wątku, nie musisz w nim uczestniczyć, natomiast być niemiłą po prostu nie możesz.
Jak pięknie to ujęłaś
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 18:12   #4459
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Chyba tak Wydaje mi się, że dzieciaki które właśnie skończyły VI klasę będą ostatnim rocznikiem starego systemu, natomiast ci którzy skończyli V pójdą jako pierwsi do 4letniego LO.
A powiedzcie mi, co się stanie z tymi ładnymi, nowoczesnymi budynkami gimnazjów? Będą niszczeć i straszyć jako pustostany ? w każdej wiosce przecież jest nowe gimnazjum
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 18:16   #4460
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Udzielenie odpowiedzi to nie 'wszystko', bo też nieładnie skomentowałaś wypowiedzi dziewczyn nt. niedostawania newslettera. Teraz też użyłaś sformułowania nacechowanego pejoratywnie, nie będę iść za daleko ale jeszcze ciut i zaczniesz nas obrażać.
Odnośnie informacji nt. oferty i jej ujawniania dziewczyny wyżej już odpowiedziały i nawet udowodniły, że nie masz racji.
Wiesz jak to działa - nie podoba Ci się atmosfera na wątku, nie musisz w nim uczestniczyć, natomiast być niemiłą po prostu nie możesz.
Zły dzień? Nie wiem po co dalej roztrząsasz ten temat. Powtarzam ktoś pytał, odpowiedziałam. "Nieładnie skomentowałam"? - żyję w wolnym kraju podobno i mam prawo wypowiadać to co myślę. Nie ślęczę na wątku od świtu do nocy jak większość i nie wiem czy ktoś wcześniej wspominał ,czy nie. Wiele razy jest tak, że pytanie o jakieś kody pada kilkanaście razy i nikt nie wykręca afery, że po raz 1568 pada odpowiedź.
Decyzję o pozostaniu ,bądź opuszczeniu wątku podejmę sama jeśli pozwolisz.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 18:19   #4461
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi, co się stanie z tymi ładnymi, nowoczesnymi budynkami gimnazjów? Będą niszczeć i straszyć jako pustostany ? w każdej wiosce przecież jest nowe gimnazjum
Pewnie tak. Dziwna sprawa, tym bardziej, ze część budynków czy boisk wspolfinansowanych było ze środków unijnych. Ciekawe jak rozstrzygnie sie kwestia trwalosci projektów
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 18:22   #4462
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Jesteś! Już martwiłam się o Ciebie Proszę tak więcej nie znikać Nawet na odwyku można wpaść na chwilę np. w niedzielę, gdy super ofert zazwyczaj brak
obiecuję się poprawić
Wpadam co jakiś czas, ale jak już nadrobie to zapominam co miałam pisać


Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Witaj

Przez Ciebie zerknęłam na yt na blotterazzi i pierwszy filmik mnie osobiście zniechęcił po użyciu dziewczyna przycisnęła jeszcze bibułkę i sporo zeszło, na drugiej połowie twarzy użyła bibułki i przy drugim razie bibułka była czystsza niż ta z bloterazzi ale jakbyś kupiła, to możesz pokusić zazwyczaj jak nie mam przy sobie bibułek to rozwarstwiam chusteczkę higieniczną, daje radę ale szału nie ma, na dodatek ściąga trochę podkład

Ja na tych filmikach to po niczym efektu nie widzę opinie skrajne i sama nie wiem co myśleć.
Kupić kupię pewnie w końcu, ale czy będę kusić to nie wiem

Wybitnego problemu ze swieceniem nie mam, ale wiadomo w wakacje to bardziej wszystko spływa. Kusi mnie to nie niszczenie makijażu, bo z bibulkami różnie bywa. Zasadniczą sprawa jest jednak to że mi się zaraz w torebce te opakowania po bibulkach niszczą i wstyd wyciągać
W razie czego ponoć tak samo jak bb można tym nakładać makijaż


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 18:24   #4463
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Pewnie tak. Dziwna sprawa, tym bardziej, ze część budynków czy boisk wspolfinansowanych było ze środków unijnych. Ciekawe jak rozstrzygnie sie kwestia trwalosci projektów
U nas gimnazjum jest połączone z nowoczesną halą sportową, aż miło tam poćwiczyć, a podstawówka sprzed wojny się sypie tzn niby remontowana, ale zdecydowanie nie spełnia oczekiwań estetycznych młodzieży ( jest zrobiona raczej pod dzieci 1-3, klasy 4-6 przeżyją, ale mam siostrę w gimnazjum i wiem, że jej się zdecydowanie bardziej tam podoba, jest "doroślej" ). No i jak chodziłam do 1kl podstawówki, to jeszcze nie było wykończonego budynku dla gimnajzum, pamiętam, że się bałam wielkich chłopaków z 3 klasy wg mnie za duża różnica wieku, żeby ciągnąć to jako 1 szkołę
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 18:24   #4464
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Wróciłam i melduję się jako Pani Magister !!! dziękuję za wszystkie kciuki
Wielkie gratki
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 18:25   #4465
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
obiecuję się poprawić
Wpadam co jakiś czas, ale jak już nadrobie to zapominam co miałam pisać




Ja na tych filmikach to po niczym efektu nie widzę opinie skrajne i sama nie wiem co myśleć.
Kupić kupię pewnie w końcu, ale czy będę kusić to nie wiem

Wybitnego problemu ze swieceniem nie mam, ale wiadomo w wakacje to bardziej wszystko spływa. Kusi mnie to nie niszczenie makijażu, bo z bibulkami różnie bywa. Zasadniczą sprawa jest jednak to że mi się zaraz w torebce te opakowania po bibulkach niszczą i wstyd wyciągać
W razie czego ponoć tak samo jak bb można tym nakładać makijaż


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo plusuje lusterko w opakowaniu ja swoje zgubiłam i teraz noszę puder z catrice, którego używam jako lusterka nie będzie mim szkoda jak się rozwali, a jest przyzwoity i transparentny, więc na biedę można się nim przypudrować
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 18:26   #4466
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Never (uwaga, podaję hasło. Hasło: KUTANGO), jak odbierasz na swojej skórze Gucci edp 2? Pamiętam, że u nas podobnie zachowują się perfumy na skórze. Mocno czuć ten rumianek czy wychodzi raczej drzewnie i słodko? Mam ostatnio fazę na lekkie zapachy, uwielbiam Chance eau tendre i nie wiem, czy nie kliknąć tego
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 18:27   #4467
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Zły dzień? Nie wiem po co dalej roztrząsasz ten temat. Powtarzam ktoś pytał, odpowiedziałam. "Nieładnie skomentowałam"? - żyję w wolnym kraju podobno i mam prawo wypowiadać to co myślę. Nie ślęczę na wątku od świtu do nocy jak większość i nie wiem czy ktoś wcześniej wspominał ,czy nie. Wiele razy jest tak, że pytanie o jakieś kody pada kilkanaście razy i nikt nie wykręca afery, że po raz 1568 pada odpowiedź.
Decyzję o pozostaniu ,bądź opuszczeniu wątku podejmę sama jeśli pozwolisz.
Jeszcze raz przeczytaj, bo nie zrozumiałaś. Nie mam zastrzeżeń, że podałaś jakąś informację, ale ton w jakim się wypowiedziałaś. Na forum są zasady i należy ich przestrzegać, ewentualną konsekwencją braku ich przestrzegania będzie sytuacja w której już nie sama decydujesz o opuszczeniu wątku a robią to moderatorzy.
A z tą wolnością jednostki to jest tak, że kończy się tam gdzie zaczyna wolność kolejnej - więc powtórzę: być niemiłą / obrażać uczestniczek wątku nie masz prawa. Miejsca, w których wg mnie zahaczyłaś o linię obrażania zaznaczyłam wyraźnie.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 18:29   #4468
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Dziewczyny wkrecilam się mega w przetwory aż zabrakło słoików na ogródku zebrałam agrest i robi się dżem agrest - truskawka, następnie wrzucam truskawka-jablko- rabarbar
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 18:29   #4469
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi, co się stanie z tymi ładnymi, nowoczesnymi budynkami gimnazjów? Będą niszczeć i straszyć jako pustostany ? w każdej wiosce przecież jest nowe gimnazjum
Prawda. U mnie jedno z gimnazjów powstało poprzez renowację starej podstawówki, czyli generalnie ok. Część została oddana na jadłodajnię i salę balową - są tam imprezy szkolne ale też np. wesela Może teraz klasy przerobią na klimatyczne pokoje i zrobią hotel
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 18:32   #4470
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wkrecilam się mega w przetwory aż zabrakło słoików na ogródku zebrałam agrest i robi się dżem agrest - truskawka, następnie wrzucam truskawka-jablko- rabarbar
przestań proszę
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-28 19:38:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.