Iwostin Solecrin - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-19, 16:18   #241
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Iwostin Solecrin

Też myślę, ze emulsja będzie odpowiedniejsza Próbuj i opisuj wrażenia
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 06:29   #242
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Iwostin Solecrin

Ja też filtruje od niedawna ale z tego co zasłyszałam to jednak emulsja. Krem jest bardziej tresciwy. Ja mam emulsję i sobie chwalę. Ale znajac siebie na tej nie poprzestanę przez zamiłowanie do nowości.
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 10:05   #243
ArBuziak!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 100
GG do ArBuziak!
Dot.: Iwostin Solecrin

jak narazie biegam po aptekach i szukam próbek - MISSION IMPOSSIBLE!
Ja rozumiem, że aptekarki czasem sobie coś skubną, ale dla klientów chyba też powinno coś zostać... Niby miałam parę próbek kremów z Iwostinu i wszystko było okej, żadnego zapychania ani podrażnień, ale przecież nigdzie nie jest napisane, że emulsja obejdzie się z moja twarzą tak samo.
Pozdrawiam i biegnę do kolejnej apteki

PS. Jak u Was z emulsją cenowo? Bo jak narazie najtańszą wyszukałam za 34zł
ArBuziak! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 10:09   #244
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Iwostin Solecrin

Buziaku, niekoniecznie patekarki zabierają sobie próbki Jeszcze nie ma sezonu na filtry i najzwyczajnej nie dostaniesz ich w aptekach, a co dopiero próbki No, ale już na przełomie marca/kwietnia powinna się znaleźć chociaż jedna próbka
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 11:00   #245
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Iwostin Solecrin

Confused rozumiem Twoj bol... ten filtr Iwostinu u mnie wygladal masakrycznie, jak maseczka na twarzy, lubie jasna skore, ale to wygladalo tak nienaturalnie... teraz mam ten filtr http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4179 o bieleniu nie ma mowy kupilam go za 40 zl/100ml
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 21:12   #246
MariJa
Przyczajenie
 
Avatar MariJa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 11
Dot.: Iwostin Solecrin

Zaczęłam używać Iwostinu SPF 50+ mam alergiczną skórę i stosuję od tygodnia i jak na razie jest ok. tylko ta blada twarz... ale cóż:coś za coś,zwłaszcza że za niedługo zabiorę się za retin-a i należy się przestawić z matowej twarzy na "matową inaczej" ale skrobia daje radę ;-)
MariJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 21:24   #247
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Iwostin Solecrin

Wiosenko, a gdzie tak tanio dostałaś tego Antlehiosa? Dla mnie niestety odpada przez ten denat w składzie
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-23, 22:59   #248
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Iwostin Solecrin

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
Wiosenko, a gdzie tak tanio dostałaś tego Antlehiosa? Dla mnie niestety odpada przez ten denat w składzie
byla promocja w mojej aptece, wyprzedaja kosmetyki Iwotin tez byl chyba bardzo tani, ale to nie dla mnie, alkohol czuc w tym lrp, ale jakos mnie nie podraznia, a mam (chyba) naczynkowa cere i na szczescie nie bieli, kurcze to masz dylemat, albo okropne bielenie albo alkohol w skladzie avenki tez mnie nie bielily, nie podraznialy, ale za to zapychaly po jakims czasie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 11:48   #249
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Iwostin Solecrin

Tak, a cena tego Iwostinu też kusi... W najbliższym czasie będę próbować Avenki - mleczko, emulsję Zobaczymy, co to będzie
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 14:55   #250
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Iwostin Solecrin

a ja w najbliższym czasie kupię emulsję, o ile wreszcie je spotkam w aptece.. ale mam nadzieję, że powinny być.

a jak nie to kupię Antka DP LRP
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 22:52   #251
MariJa
Przyczajenie
 
Avatar MariJa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 11
Dot.: Iwostin Solecrin

A ja jutro pobawię się w mysz doświadczalną,ponieważ dziś dodatkowo kupiłam emulsję 40 (bo krem 50+ już mam)i zamierzam pół facjaty potraktować emulsją a drugą połowę kremem a na to oczywiście skrobia.Efekty opiszę.Acha i jeszcze dodam że coś mnie wysypało ale że używam kilku specyfików jednocześnie (m.in. retin-a na noc)więc nie wiem który z nich zemścił się na mojej twarzy Zatem jutro zamelduję jak sprawdziły się oba Iwostiny
MariJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-26, 16:29   #252
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Iwostin Solecrin

ja na bielenie mam swietna metoda.
Najpierw smaruje sie filtrem, czekam az sie wchlonie a potem nakladam podklad (zmieszany z filtrem) i efekt jest super. Naturalny kolor buzi i o wiele lepiej tak nalozony podklad wyglada (mam city matt lirene).
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 17:38   #253
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Iwostin Solecrin

MariJa, ależ to świetny pomysł! Koniecznie opisz nam wrażenie baaardzo dokładnie Jestem zainteresowana
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 20:37   #254
faustissima
Raczkowanie
 
Avatar faustissima
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Iwostin Solecrin

-
__________________
'Mam kota, na gorącym dachu mojej głowy...'
M. Peszek 'Mam kota'

Edytowane przez faustissima
Czas edycji: 2014-05-06 o 18:57
faustissima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 20:43   #255
MariJa
Przyczajenie
 
Avatar MariJa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 11
Dot.: Iwostin Solecrin

Oto pora opisać mój dzisiejszy eksperyment.Tak jak wczoraj pisałam,na połowę buźki poszedł krem a na drugą emulsja i spostrzeżenia są takie:krem bardziej bieli ale błyszczenie było mniejsze,natomiast emulsja na odwrót - bieli mniej,lecz większy błysk.Potraktowane oba Iwostiny zostały skrobią,więc po niej różnicy już nie dostrzegłam żadnej.Jednak przed chwilą podczas zmywania tego wszystkiego z twarzy,gdy dokładnie się przyjrzałam,to na stronie "emulsyjnej" połysk był odrobinkę większy,ale naprawdę odrobinę.Dodam,że mam cerę tłustą w strefie T a normalną poza tym.Coraz częściej nakładam jednak Retin-a i widzę że ta "normalna" strefa (a zwłaszcza pod oczami) staje się bardziej sucha.Wniosek z tego eksperymentu jest więc taki,że przynajmniej ja pozostanę przy kremie,bo nie znoszę się "świecić".Zobaczę jednak co będzie w upały,bo podejrzewam,że wtedy nawet pół kilo skrobi nie pomoże...
MariJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 15:44   #256
ania-160
Raczkowanie
 
Avatar ania-160
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Iwostin Solecrin

po przeczytaniu wątku sama już nie wiem, znalazła sie tylko jedna opinia na temat iwostinu solectrin 25 i do tego negatywna , nie wiem co z tego będzie bo już go zamówiłam i ide niedługo po odbiór do apteki, dopiero zaczynam stosowanie filtrów(z moją cerą problematyczną) i mam nadzieje że mnie nie zapcha Dziewczynki orientujecie sie może czy bez problemu mogę nakładać na ten iwostin 25 pigment: Excipial Pigmentcreme dunkel????
ania-160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 16:01   #257
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Iwostin Solecrin

Zależy co ma w składzie - jeśłi mikę, talc, dwutlenek tytanulub tlenek cynku, to nie! Raczej nikt Ci nie poradzi co do tego spf 25, bo biochemiczki kupują tylko większe faktory
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 16:09   #258
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: Iwostin Solecrin

Już był tutaj wątek (rozpoczęła wizażanka aliś) o tym, czy można kłaść wszystko na Iwostin i okazało się, że tak , poniewaz Iwostin zawiera Tinosorb M i S chyba, który stabilizuje Parsol i nie osłabia to w żaden sposób ochrony.
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 16:57   #259
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Iwostin Solecrin

To przepraszam za wproeadzenie w błąd. Byłam przekonana, że tylko Avenki są tolerancjne
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-14, 09:44   #260
ania-160
Raczkowanie
 
Avatar ania-160
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Iwostin Solecrin

excipial w składzie ma coś takiego: aqua, Octyldodecanol, Titanium Dioxide, Glyceryl Stearate, Steareth-2, PEG-8 Disterate, Caprylic/Capric Triglyceride, Steareth-20, Polyaminopropyl Biguanide, Phenoxyethanol, Butylphenyl Metylpropional, Parfum, CI 77491, CI 77492, CI 77499 ,
Co myslicie o tym składzie?? Można na ten filtr Iwostin spokojnie kłaść?
ania-160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 13:35   #261
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Iwostin Solecrin

Ma dwutlenek cynku, ale teraz już sama zwątpiłam czy może na Solecrin czy nie...
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 19:45   #262
willy wonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 148
Smile Dot.: Iwostin Solecrin

hej w tym roku postanowilam zaopatrzyc sie w jakies fotostabilne filtry i wybor padl na iwostin ( ta cena) i po przeczytaniu calego watku zdecydowalam sie na 50+. w najblizszym czasie kupie go i zobacze jakie efekty beda . mam nadzieje ze ten bialy kolorek troche zatuszuje moje czerwone polika
willy wonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 20:52   #263
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Iwostin Solecrin

Ja mam rumień stały - czyli cały czas dwie różowe plamy na policzkach. Niestety okropnie bieli ta 50 i wcale nie wyglada to dobrze iwlasnie dlatego zmieniam filtr.
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 21:18   #264
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Iwostin Solecrin

A jaka jest konsystencja kremu w porownaniu do emulsji?
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 12:43   #265
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: Iwostin Solecrin

ja mam emulsję (dość lekka, ale i tak jest jak krem)40 i faktycznie przy nałożeniu 1,6ml bieli okropnie. Twarz jest biała. Nie da się wyjść bez podkładu, który i tak bardzo jaśnieje. chyba zużyję ją do ciała, bo bardzo mnie to bielenie zniechęciło, mimo, że filtr wydaje się ok (użyłam raz dopiero), nawilża, odżywia i wchłania sie bez strasznego lepienia. puder sypki ładnie go zmatował
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 12:58   #266
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Iwostin Solecrin

Ja nie zauważam specjalnego bielenia choć nie mam porównania do innych filtró bo to mój pierwszy i na razie przy nim pozostanę. Mam Emulsję. Nie jest jakaś płynna, ale na pokwaszonej buzi szybko się wchłania. Cieszy mnie to że filtry Iwostinu zawierają Tinosorby, więc tak jak po Avenkach mozna się po nich maziać do woli. Zawsze nakładałam Lasting performance, i było ok, ale teraz gdy buzia jest już bardziej jednolita a drobne zaczerwienienia dodatkowo pokryte Iwostinem nakładam lżejszy DMM Maybelline i wygląda to bardzo ładnie. Dopiero pod koniec dnia gdy chcę zachować idealny mat pudruję nosek. Poza tym obywa się bez świecenia.
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 13:00   #267
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Wink Dot.: Iwostin Solecrin

Cytat:
Napisane przez ania-160 Pokaż wiadomość
po przeczytaniu wątku sama już nie wiem, znalazła sie tylko jedna opinia na temat iwostinu solectrin 25 i do tego negatywna

Ja miałam 25 Iwostinu, ale szybko ją puściłam w obieg na targowisku. Nie chcę wystawiać jej złej opinii, bo w moim mniemaniu krem nie był zły, tylko nie pasował do mojej cery absolutnie, a poza tym dopiero ze dwa tygodnie sie filtruję, więc co ja mogę wiedzieć . Bielił znośnie, jak się wklepało było ok - nie malowałam się po nim niczym kolorowym. Troszkę mnie przesuszył, więc nawilżacz pod niego konieczny, ale ogólnie ma dość 'ciężką', treściwą konsystencję, więc może dla Ciebie będzie to zbędne.
A pozbyłam sie go, bo mnie zapychał. I tylko dlatego, a jak wiesz, to bardzo indywidualna kwestia, więc musisz po prostu spróbować... Najwyżej się z kimś wymienisz

Dziewczyny - jesteście absolutnie całkiem pewne, że można po tym używać jakiejkolwiek kolorówki??????
__________________
I will marry melody...


neitka

Edytowane przez neitka
Czas edycji: 2007-04-16 o 13:02 Powód: zapomniałam spytac :)
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 13:04   #268
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Iwostin Solecrin

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=179962
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 13:07   #269
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Iwostin Solecrin

Ła! No to miodzio Dziękuję
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 16:23   #270
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: Iwostin Solecrin

aliś, zazdroszczę, że Iwostin Cie nie bieli, bo poza tym byłby to świetny filtr. Ja wyglądam w nim jak mumia.
Chciałabym Cię o coś zapytać - w recenzji Iwostinu napisałaś, że nakładasz go ponad 4cm. W jaki sposób to robisz? Odmierzasz linijką? Ja mam problem z odmierzaniem, nawet założyłam wątek inspirowany Twoimi centymetrami jak przeliczyć 1,6ml na centymetry właśnie, ale dziewczyny nie wiedziały, dlatego chciałabym Cię zapytać, skąd sie wzięły u Ciebie te 4. Czy jakoś to przeliczyłaś? Miarki do syropu i strzykawki są niemiarodajne - byłam w szoku, ale to prawda. 1,6ml ze strzykawki to dokładnie 2,5ml w miarkach (dwóch), zatem różnica jest olbrzymia. z kolei na mnie - mam cerę mieszaną - 1,6ml jest (według strzykawki) prawie nie do wchłonięcia, to jest ogromna ilość. Nie stosuję kwasów ani nic innego, może dlatego.
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.