Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-08-09, 21:15   #4231
Lilua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
lilua ja bym ten kolor zrobila tak 7.4 vitalitys z dodatkiem pomaranczowego mixa ( dosc duza ilosc). powinnas uzyskac wlasnie taki kolor. woda zdecydowanie 6 na poczatek moim zdaniem, przy 3 mozesz stac sie bardzo ciemnowlosa. jesli jednak wybierzesz 3 celuj w kolory na poziomie 8, inaczej ciemno to widze
A jak bêdzie z kwesti± k³adzenia innej farby ni¿ dotychczas farbowa³am? Bo na razie mam Majirel na g³owie. Vitalytys dobrze siê trzyma, nie wysusza itd.? Aha i proszê wyja¶nij jak to z tymi mixami jest, bo ja nie wiem.... Polecicie mo¿e jak±¶ hurtowniê w Warszawie?
Lilua jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-09, 21:20   #4232
nikolla87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 1 089
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ nie pamiêtam, ale chyba co¶ za trzecim razem poza tym to zszed³ ca³kowicie do blondu tylko przy pierwszym farbowaniu pó¼niej w miejscach pasemek wyp³ukiwa³ siê szybciej ni¿ na reszcie w³osów, ale ju¿ nie do blondu, tylko do ja¶niejszego rudego, wiêc wygl±da³o to nawet fajnie a mo¿e wstaw zdjêcie swojego koloru aktualnego, to bêdzie ³atwiej oceniæ
podszukam jutro odpowiedniego. bo przewazni na zdj. wychodzi mi ciemniejszy kolor. a ty masz jakies zdj z tego okresu kiedy farbowa³as te pasemka??/
nikolla87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-09, 22:05   #4233
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Za³±cznik 4146578
Cytat:
Napisane przez nikolla87 Poka¿ wiadomo¶æ
podszukam jutro odpowiedniego. bo przewazni na zdj. wychodzi mi ciemniejszy kolor. a ty masz jakies zdj z tego okresu kiedy farbowa³as te pasemka??/
Jakie¶ mam to jedyne, na którym widaæ lepiej te pasemka to by³y moje pierwsze próby z rudym wiêc nie jest to jeszcze jaki¶ intensywny odcieñ my¶lê, ¿e to by³o jakie¶ drugie farbowanie

A Ty jaki odcieñ rudego chcesz uzyskaæ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wiza¿.jpg (54,6 KB, 552 za³adowañ)

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2011-08-09 o 22:09
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-11, 08:02   #4234
elien333
Przyczajenie
 
Avatar elien333
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wodzis³aw ¦l±ski
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem


Filifonka:
naprawdê wielkie wow!
¶liczny kolor i bardzo naturalnie siê prezentuj±cy. jak± farb± wtedy robi³a¶?
ja siê w³a¶nie bojê wyp³ukiwania na moim ¶rednim blondzie, wiêc dzi¶ kupie chyba jesiennego li¶cia, a jak siê trochê wyp³ucze u¿yje ju¿ jakie¶ lepszej farby my¶licie, ¿e to dobry pomys³?
__________________
Odstaw szkock± nie ma jeszcze po³udnia.
elien333 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-11, 12:05   #4235
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Dziêkujê wtedy farbowa³am farb± L'oreal Blond miedziano z³ocisty ale to do¶æ drogi interes pomimo, ¿e farba ma chyba 70ml to na moje w³osy ca³a by³o za du¿o a po³owa znów za ma³o i przerzuci³am siê na profesjonalne farby które zawsze polecam mniej siê wyp³ukuj± i przede wszystkim kolor wychodzi taki jaki ma byæ ale je¶li zaczynasz siê farbowaæ na rudo to mo¿na pobawiæ siê w farby drogeryjne

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2011-08-11 o 12:07
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-11, 20:15   #4236
vesper_
Raczkowanie
 
Avatar vesper_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

julianna-p a masz mo¿e zdjêcia tej farby "na ¿ywym orgaznizmie"? Wiem ¿e zawsze wychodzi inaczej , ale i tak podpar³abym siê zdjêciem , bo narobi³y¶cie mi smaka
__________________
http://dominikanah.blogspot.com czyli blogger-amator
vesper_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-12, 08:36   #4237
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez vesper_ Poka¿ wiadomo¶æ
julianna-p a masz mo¿e zdjêcia tej farby "na ¿ywym orgaznizmie"? Wiem ¿e zawsze wychodzi inaczej , ale i tak podpar³abym siê zdjêciem , bo narobi³y¶cie mi smaka
Noooo... Ja te¿ poproszê o wklejenie zdjêcia!
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-08-12, 18:19   #4238
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

to musze poszukac cos, bo zdjecia mam glownie blisko twarzy i raczej splukane
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-13, 08:07   #4239
Messuah
Agencja Spamu - Nie staæ nas na reklamê, wiêc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 893
Dot.: Rude w³osy :-)

a ta farbka z loreala braz miedziano mahoniowy wychodzi taki jak na opakowaniu ?
czy ciemniejszy lub bardziej rudy ?
Messuah jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-13, 08:51   #4240
elien333
Przyczajenie
 
Avatar elien333
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wodzis³aw ¦l±ski
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Hej Dziewczyny, wczoraj farbowa³am moje w³osy w kolorze ¶redniego blondu Jesiennym Li¶ciem, i mogê ju¿ z ulg± napisaæ, ¿e kolorek wyszed³ naprawdê dobrze. Jestem do¶æ wybredna i prawie zawsze doszukuje siê jaki¶ wad, ale tym razem jest naprawdê okej wyszed³ równomierny, g³êboki rudy. Zobaczymy tylko jak to bêdzie z trwa³o¶ci± ale 12 zeta za 2 farby to i tak dobra inwestycja
__________________
Odstaw szkock± nie ma jeszcze po³udnia.
elien333 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-13, 13:39   #4241
Lilua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Kto¶ poleci mi jakie¶ hurtownie w Warszawie? ¯eby te¿ ceny nie by³y super wygórowane. Chcia³abym te¿ kupiæ jaki¶ pojemniczek do odmierzania ilo¶ci farby, czy oxydantu.

Czy mi siê wydaje, ¿e wcze¶niej kto¶ mówi³, ¿e majirel 7.4 wychodzi brzydko? Zastanawiam siê te¿ nad czym¶ rudym z poziomu 6. Zale¿y mi na w miarê naturalnym odcieniu, ¿eby nie by³o widaæ z kilometra, ¿e to farba:P
Lilua jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 16:57   #4242
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Lilua Poka¿ wiadomo¶æ
Kto¶ poleci mi jakie¶ hurtownie w Warszawie? ¯eby te¿ ceny nie by³y super wygórowane. Chcia³abym te¿ kupiæ jaki¶ pojemniczek do odmierzania ilo¶ci farby, czy oxydantu.

Czy mi siê wydaje, ¿e wcze¶niej kto¶ mówi³, ¿e majirel 7.4 wychodzi brzydko? Zastanawiam siê te¿ nad czym¶ rudym z poziomu 6. Zale¿y mi na w miarê naturalnym odcieniu, ¿eby nie by³o widaæ z kilometra, ¿e to farba:P
sklepy jakie znam to : jeden na ulicy dlugiej ( o ile sie nie myle centrum zaopatrzenia fryzjerskiego), ponadto 2(!) na ulicy koszykowej. kiedys byl jeszcze jeden blizej dworca, ale nie pamietam nazwy ulicy bo w wawie bywam stosunkowo rzadko. uwaga na oblsuge na koszykowej srednio mila pani znajduje sie w jednym ( albo zawsze trafiam na jej zly humor)
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-14, 11:46   #4243
Lilua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

By³am w jednym ze sklepów na koszykowej, tak mniej wiêcej w po³owie ulicy, przy ¶wiat³ach, tam by³y chyba zawsze dwie panie i raczej mi³e

A ze wzglêdu na najkorzystniejsz± cenê to który sklep polecacie? czy zamawianie przez neta?
Lilua jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-15, 20:58   #4244
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

elien333 wrzuæ fotkê koloru je¶li mo¿esz
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-16, 09:17   #4245
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 11 185
Arrow Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

mogê siê przy³±czyæ?
kolejna fanka rudego koloru.
Ju¿ tak chorujê na niego od roku...ale chcê zapu¶cic w³osy i dopiero pomyslec o koloryzacji. Wczesniej wszelkie szamponetki ktore ladowaly na mojej glowie to byla porazka. Poza tym, kolor naturalny przez szamponetki uleg³ zmianie. Bêd±c u fryzjerki na poczatku roku (zaraz powiem, dlaczego nie chodze do fryzjera czesciej) wyjasnila mi ze lepiej zebym zakonczyla przygode z szamponetkami, gdyz jesli juz sie zdecyduje na koloryzacje, kolor, ktory wyjdzie moze nie sprostac moim oczekiwaniom, wlasnie przez te wch³oniete pigmenty koloru z szamponetki ( nie wiem czy dobrze mi powiedzia³a??)
aa wiec : nie chodzê do fryzjerki, gdyz obawiam siê (tak jak to by³o ostatnio) ze fryzjerka mi za du¿o cm k³aczków zetnie. Fakt ze mialam nierowne wlosy, ale sie przerazilam ile cm mi obciela. Dlatego w domu sama co jakis czas sobie podcinam ( mniej wiecej 0,5-1 cm). Ale fakt ze fryzjer to fryzjer.. zawsze wlosy po takich zabiegach, odzywakach sa o wiele ³adniejsze ( tak mi sie wydaje).
Obecnie w³osy mam do po³owy ³opatek - ¿e tak to ujmê
a chcê mieæ takie do pasa.. a wiem, ¿e to jeszcze d³uuugo poczekam. A ta koloryzacja coraz bardziej kusi! Przynajmiej rok zapuszczania - jak nic
I co ja mam poradziæ?
Proszê, pomó¿cie
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieæ – wystarczy, ¿eby kocha³a i ochrania³a. No i by³a dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-16, 09:53   #4246
herka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

To mój nowy kolor w³osów, wcze¶niej mia³am br±z, w³osy zosta³y rozja¶nione u fryzjera, a pó¼niej na³o¿ona farba z poziomu 7 z³oty blond + 1/3 miedzi. Jestem zadowolona chocia¿ w³osy lekko wysuszone.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy .jpg (62,3 KB, 151 za³adowañ)
herka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-16, 11:03   #4247
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Stokrotenka18 fryzjerka mia³a racjê, ja po u¿yciu jednej szamponetki 8dniowej nie mog³am siê jej w ogóle pozbyæ, posz³am do fryzjerki je zafarbowaæ i by³y problemy ¿eby uzyskaæ taki kolor jaki chcia³am. Zazdroszczê, ¿e tak szybko Ci rosn± w³osy! u mnie to nierealne w rok zapu¶ciæ w³osy do pasa... Ju¿ 4 lata zapuszczam. Tylko, ¿e muszê je co 3 miesi±ce podcinaæ, bo strasznie mi siê rozdwajaj±. A co do tematu koloryzacji to je¶li chcesz spróbowaæ to nic nie stoi na przeszkodzie



Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2011-08-16 o 11:08
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-16, 11:59   #4248
nikolla87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 1 089
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Za³±cznik 4146578

Jakie¶ mam to jedyne, na którym widaæ lepiej te pasemka to by³y moje pierwsze próby z rudym wiêc nie jest to jeszcze jaki¶ intensywny odcieñ my¶lê, ¿e to by³o jakie¶ drugie farbowanie

A Ty jaki odcieñ rudego chcesz uzyskaæ?
fajnie wysz³o, takie refleksy...
ja w³asnie mysle o takim naturalnym rudym, nie jakis marchewkowy ani wpadaj±cy w czerwieñ, bardziej wchodz±cy w blond
nikolla87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-16, 16:07   #4249
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 11 185
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Stokrotenka18 fryzjerka mia³a racjê, ja po u¿yciu jednej szamponetki 8dniowej nie mog³am siê jej w ogóle pozbyæ, posz³am do fryzjerki je zafarbowaæ i by³y problemy ¿eby uzyskaæ taki kolor jaki chcia³am. Zazdroszczê, ¿e tak szybko Ci rosn± w³osy! u mnie to nierealne w rok zapu¶ciæ w³osy do pasa... Ju¿ 4 lata zapuszczam. Tylko, ¿e muszê je co 3 miesi±ce podcinaæ, bo strasznie mi siê rozdwajaj±. A co do tematu koloryzacji to je¶li chcesz spróbowaæ to nic nie stoi na przeszkodzie



dziêkujê m±dra g³ówko
wiesz co... ja mam tak± nadziejê! im szybciej tym lepiej a bardzo bym chcia³a zeby to bylo jak najszybciej
aa moze stosuj jakies od¿ywki na rozdwajaj±ce siê koñce? ja s³ysza³am ze zeby poprawic kondycje koñcówek co jakis czas mozna oliwe z oliwek albo co¶ innego z oliwk± na³o¿yæ - poszukaj
wiesz... mi siê marzy, ¿e jak bêd± d³u¿sze w³osy to i efekt koloryzacji bêdzie wiêkszy bo teraz to nie ma co farbowaæ - tak my¶le.
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieæ – wystarczy, ¿eby kocha³a i ochrania³a. No i by³a dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 16:49   #4250
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê m±dra g³ówko
wiesz co... ja mam tak± nadziejê! im szybciej tym lepiej a bardzo bym chcia³a zeby to bylo jak najszybciej
aa moze stosuj jakies od¿ywki na rozdwajaj±ce siê koñce? ja s³ysza³am ze zeby poprawic kondycje koñcówek co jakis czas mozna oliwe z oliwek albo co¶ innego z oliwk± na³o¿yæ - poszukaj
wiesz... mi siê marzy, ¿e jak bêd± d³u¿sze w³osy to i efekt koloryzacji bêdzie wiêkszy bo teraz to nie ma co farbowaæ - tak my¶le.
Mo¿e rzeczywi¶cie czego¶ poszukam póki co u¿ywam tylko od¿ywki do farbowanych w³osów z filtrem UV, coraz rzadziej prostuje w³osy, próbowa³am te¿ skoñczyæ z codziennym myciem, bo to strasznie wysusza, a przy okazji kolor wyp³ukuje, ale ciê¿ko z tym, szczególnie w wakacje. Trzeba bêdzie znów ¶ci±æ i kupiæ jakie¶ serum.
Je¶li Tobie tak szybko rosn± w³osy to mo¿esz rzeczywi¶cie poczekaæ a jaki masz kolor w³osów aktualnie?

nikolla87 wtedy to fajnie wygl±da³o na szczê¶cie kiedy ju¿ pojawi³y siê odrosty to farba przykry³a te pasemka i siê nie wyp³ukiwa³a je¶li chcesz uzyskaæ naturalny kolor to polecam odcienie typu blond miedziano-z³ocisty ja od tego zaczyna³am

Edytowane przez Filifonka
Czas edycji: 2011-08-16 o 16:55
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-17, 22:07   #4251
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 11 185
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e rzeczywi¶cie czego¶ poszukam póki co u¿ywam tylko od¿ywki do farbowanych w³osów z filtrem UV, coraz rzadziej prostuje w³osy, próbowa³am te¿ skoñczyæ z codziennym myciem, bo to strasznie wysusza, a przy okazji kolor wyp³ukuje, ale ciê¿ko z tym, szczególnie w wakacje. Trzeba bêdzie znów ¶ci±æ i kupiæ jakie¶ serum.
Je¶li Tobie tak szybko rosn± w³osy to mo¿esz rzeczywi¶cie poczekaæ a jaki masz kolor w³osów aktualnie?
ja to bym chyba p³aka³a, gdybym mia³a podci±æ u fryzjera, za bardzo siê bojê. Za bardzo mi na nich zale¿y

czy szybko to nie wiem... niektórym rosn± po 2 cm na miesi±c - to jest zawrotna prêdko¶æ
a u mnie tak ¶rednio 1,5 cm/miesiac

naturalny to ciemny blond, gzie u nasady jest jasny (2-3 cm naturalnie) i mam dwa pasemka ja¶niejszego blondu, ale to od s³oñca - podobno tylko dzieciom siê rozja¶niaj± od s³oñca
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieæ – wystarczy, ¿eby kocha³a i ochrania³a. No i by³a dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-17, 23:12   #4252
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

U mnie to maksimum 1 cm/miesi±c. Je¿eli w ogóle. Ale to plus przy farbowaniu, bo odrosty siê wolno pojawiaj± chocia¿ i tak kusi mnie ¿eby co miesi±c farbowaæ, ale ju¿ siê powstrzymuje i co pó³tora miesi±ca k³adê farbê a co 3 miesi±ce ¶cinam i ostatecznie wychodzi na to, ¿e nie zapu¶ci³am nic. Bêdê musia³a koniecznie co¶ na koñcówki znale¼æ.
My¶lê, ¿e masz fajny kolor do farbowania na rudy, z tym nie bêdzie problemu
Ja ju¿ siê strasznie przyzwyczai³am do tego koloru i nie wyobra¿am sobie mieæ jakikolwiek inny
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-18, 08:51   #4253
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 11 185
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie to maksimum 1 cm/miesi±c. Je¿eli w ogóle. Ale to plus przy farbowaniu, bo odrosty siê wolno pojawiaj± chocia¿ i tak kusi mnie ¿eby co miesi±c farbowaæ, ale ju¿ siê powstrzymuje i co pó³tora miesi±ca k³adê farbê a co 3 miesi±ce ¶cinam i ostatecznie wychodzi na to, ¿e nie zapu¶ci³am nic. Bêdê musia³a koniecznie co¶ na koñcówki znale¼æ.
My¶lê, ¿e masz fajny kolor do farbowania na rudy, z tym nie bêdzie problemu
Ja ju¿ siê strasznie przyzwyczai³am do tego koloru i nie wyobra¿am sobie mieæ jakikolwiek inny
to chyba dobrze ze tak wolniutko rosn±!? Du¿ych odrostów nie masz zawsze starasz siê nie mieæ ich du¿ych.
tzn mi sie tak osobiscie wydaje.
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieæ – wystarczy, ¿eby kocha³a i ochrania³a. No i by³a dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-18, 15:27   #4254
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Poka¿ wiadomo¶æ
to chyba dobrze ze tak wolniutko rosn±!? Du¿ych odrostów nie masz zawsze starasz siê nie mieæ ich du¿ych.
tzn mi sie tak osobiscie wydaje.
Oj, tak, co ja co, ale odrostów nienawidzê ale dla zdrowia moich w³osów przesta³am farbowaæ co miesi±c Na szczê¶cie nie rzucaj± siê one strasznie w oczy, chocia¿ mnie nawet najmniejsze ju¿ denerwuj±
Poza tym, ¿e jak farbowa³am L'orealem to 33zl na miesi±c to zbyt du¿y wydatek na farbê 70ml ma, ale na moje w³osy nie starcza³a po³ówka, bo przy rudym najlepiej od¶wie¿aæ kolor na ca³o¶ci w³osów znów 70ml to by³o za du¿o i czê¶æ farby l±dowa³a w koszu;/ dlatego przerzuci³am siê na farby profesjonalne, które wychodz± o wiele taniej razem z oksydantem wychodzi mi ok. 20zl/3 miesi±ce(2 farbowania).
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-18, 18:23   #4255
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez herka Poka¿ wiadomo¶æ
To mój nowy kolor w³osów, wcze¶niej mia³am br±z, w³osy zosta³y rozja¶nione u fryzjera, a pó¼niej na³o¿ona farba z poziomu 7 z³oty blond + 1/3 miedzi. Jestem zadowolona chocia¿ w³osy lekko wysuszone.
Herka, przepiêkny kolor! We wtorek idê do fryzjera i zastanawiam siê, jestem pomiêdzy karmelowym baleja¿em a w³a¶nie tym kolorem.
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-19, 21:26   #4256
vesper_
Raczkowanie
 
Avatar vesper_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

U mnie radê na odrosty znalaz³ mój fryzjer , farbuj±c mi w³osy w nasady trochê ciemniej , w stronê naturalnych a potem p³ynne przej¶cie w mocny rudy . Teraz , choæ nie farbowa³am ju¿ 2 miesiace w ogóle nie widaæ odrostu. Mam tylko jeden problem - nie wiem jak od¶wiezyæ takie farbowanie sama w domu
__________________
http://dominikanah.blogspot.com czyli blogger-amator
vesper_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-20, 22:04   #4257
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 436
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

hello przez prawie rok farbowa³am mango potem dwa razy pure paprik± a teraz spróbowa³am garnier 100% color blond z³ocisto miedziany i chyba jest najbardziej naturalny z tych wszystkich farb zobaczymy jak bêdzie siê wyp³ukiwa³
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (37,1 KB, 197 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (36,1 KB, 145 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (94,8 KB, 165 za³adowañ)
Doriskaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-21, 13:08   #4258
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Poka¿ wiadomo¶æ
hello przez prawie rok farbowa³am mango potem dwa razy pure paprik± a teraz spróbowa³am garnier 100% color blond z³ocisto miedziany i chyba jest najbardziej naturalny z tych wszystkich farb zobaczymy jak bêdzie siê wyp³ukiwa³
mam zamiar pofarbowac sie tym garnierem, juz czeka w szafce jak czesto myjesz wlosy? bylabym wdzieczna jakbys po kilku myciach napisala jak sie splukuje
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-21, 15:12   #4259
vesper_
Raczkowanie
 
Avatar vesper_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

kolor super! Garnier nie przesuszy³ Ci w³osów? Bo s³ysza³am ró¿ne opinie...
__________________
http://dominikanah.blogspot.com czyli blogger-amator
vesper_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-21, 15:44   #4260
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Bardzo ³adny kolorek kiedy¶ my¶la³am o Garnierze ale ostatecznie zafarbowa³am tym samym odcieniem, tylko ¿e z Loreala
a ilu opakowañ farby u¿y³a¶ przy jednym farbowaniu?
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.