Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-14, 01:45   #1171
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, który z odcieni podkładów wydaje Wam się najbardziej zbliżony do tego (puder sypki Dr.Hauschka):

http://i390.photobucket.com/albums/o...drhauschka.jpg

Wiem, że każdy będzie widział nieco inaczej na swoim monitorze. U mnie to ma idealnie zrównoważone tony żółci i różu. Taki kolorek mi się marzy. Na podstawie wzornika EDM typowałabym Olive Fair, Golden Fair lub Sandy Fair (przy tym ostatnim sugeruję się bardziej opisem niż zdjęciem, jeśli rzeczywiście jest szaroróżowy, to chyba nie dla mnie). Zależy mi na świetlistości koloru, nie chcę żadnych ziemistych tonów.

A co do kaolinu, to nie wiadomo, ile go jest w pudrach. Może niewiele i nie będzie bardzo wysuszał. Finishing Dust z kolei zawiera skrobię kukurydzianą i wyciąg z czarnej porzeczki, który może działać przeciwstarzeniowo, a przy okazji dobrze wpływać na cerę tłustą i mieszaną. Spotkałam się z opinią, że skrobia wysusza bardziej niż mączka ryżowa, dlatego zdecyduję się na tę ostatnią. Chociaż jak patrzę na Finishing Dust, to stwierdzam, że kolorek jest śliczny (podobny do mojego upragnionego), no i transparentny, tak jak sobie życzę.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT: Z tym różem to się niejasno wyraziłam. W moim idealnym odcieniu tonów wyraźnie różowych ma nie być widać, bo mają dominować tony delikatnie żółte.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2008-12-16 o 21:05
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 09:44   #1172
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który z odcieni podkładów wydaje Wam się najbardziej zbliżony do tego (puder sypki Dr.Hauschka):

http://i390.photobucket.com/albums/o...drhauschka.jpg

Wiem, że każdy będzie widział nieco inaczej na swoim monitorze. U mnie to ma idealnie zrównoważone tony żółci i różu. Taki kolorek mi się marzy. Na podstawie wzornika EDM typowałabym Olive Fair, Golden Fair lub Sandy Fair (przy tym ostatnim sugeruję się bardziej opisem niż zdjęciem, jeśli rzeczywiście jest szaroróżowy, to chyba nie dla mnie). Zależy mi na świetlistości koloru, nie chcę żadnych ziemistych tonów.

A co do kaolinu, to nie wiadomo, ile go jest w pudrach. Może niewiele i nie będzie bardzo wysuszał. Finishing Dust z kolei zawiera skrobię kukurydzianą i wyciąg z czarnej porzeczki, który może działać przeciwstarzeniowo, a przy okazji dobrze wpływać na cerę tłustą i mieszaną. Spotkałam się z opinią, że skrobia wysusza bardziej niż mączka ryżowa, dlatego zdecyduję się na tę ostatnią. Chociaż jak patrzę na Finishing Dust, to stwierdzam, że kolorek jest śliczny (podobny do mojego upragnionego), no i transparentny, tak jak sobie życzę.
Lorri ja na podstawie zdjęcia typuję moje ulobione Olive Fair i Golden Fair z większym wskazaniem na ten pierwszy, który jest minimalnie bardziej biszkoptowy i przypomina mi właśnie ten. Tyle jeśli chodzi o zdjęcie, bo w sprawie Twojego opisu koloru, to żaden z wymienionych przeze mnie nie ma w sobie różowych tonów, tylko jest pięknie jasnożółty.

A co do kaolinu, to chyba nie każdego wysusza. Ja mam cerę skłonną do przesuszania, a puder Start To Finish mnie nie wysusza, mimo że zawiera kaolin na pierwszym miejscu w składzie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 09:53   #1173
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Lori, mam sandy fair, ma rozową nutkę z żółcią, stoi mi próbka i się bieli - baardzo jasny kolor...
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 11:05   #1174
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Ja też wpadam w uzależnienie edm-owe Faktycznie poranne ich nakładanie to już rytuał Nawet filtr mi nie przeszkadza tak bardzo Zamówiłam zestaw z pędzlami i podkładem próbki Teraz będzie wielkie odliczanie 3 tygodni Nastawiłam się że przed nowym rokiem nie ma szans na paczkę.

Wszystkie pseudo minerały polegną na KWC

Lori za późno info o kaolinie bo ja też kliknęłam na puderek z nim

Pastereczko to wszystko dzięki twoim próbkom
o tak, wszytskie pseudominerały upadną z hukiem większym od huku boeninga737!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 11:17   #1175
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja mam puder mineralny z bodyshopu, skórę mam meiszaną i nie zauważyłam jakiegoś wysuszenia przez kaoiln, może nie będzie tak źle z tym finishing dust? ...
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 11:28   #1176
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Szalejecie Dziewczyny z tymi ocenami na KWC
dobrze, dobrze, niech złoczyncy upadna
Może ktoś się pokusi o dodanie podkładów i brązerów?
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 11:52   #1177
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Tez dorzucilam swoje trzy grosze do KWC, dla tych pedzli warto cos skrobnac. Przy okazji edytowalam pare starszych recenzji, musze tez kiedys siasc i wypisac opinie przy paru innych rzeczach, moze w koncu pokusze sie o ocene klinikow (chociaz te sa raczej ogolnie znane).
Niech ktos wrzuci do KWC reszte pedzli EDM, bo mam faze na rozpisanie sie Zwlaszcza odnosnie Long Handled Kabuki - zmienil moje poglady na temat niektorych pudrow. Kiedys bylam zdania, ze puder Blended Face jest ciezki i tworzy maske, a jak sie okazalo uzywalam do niego zlego pedzla (Sephora), nakladany EDM wyglada fantastycznie

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2008-12-14 o 11:55
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 12:06   #1178
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Niech ktos wrzuci do KWC reszte pedzli EDM, bo mam faze na rozpisanie sie Zwlaszcza odnosnie Long Handled Kabuki - zmienil moje poglady na temat niektorych pudrow. Kiedys bylam zdania, ze puder Blended Face jest ciezki i tworzy maske, a jak sie okazalo uzywalam do niego zlego pedzla (Sephora), nakladany EDM wyglada fantastycznie
sama pod wpływem tego wątku poleciałam na KWC i opisałam moje odczucia n/t Flat Top i przeżyłam lekkie rozczarowanie z powodu iż to jeden z dodanych pędzli EDM
Na pewno szykuje mi się zamówienie w styczniu chcę dwa flat topy (jeden dla Taty jako pędzel do golenia, dziękuję Vril za pomysł) i coś jeszcze. Moze jakiś puder?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 12:23   #1179
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Aga polecam roze, trzeba tylko brac poprawke na to, ze niektore kolory wychodza inaczej na skorze niz sugeruje kolor proszku (na mnie na przyklad chlodne odcienie ocieplaja sie i robia bardziej neutralne ale w kazdym razie nie pomaranczowe) ale warto dla naturalnego efektu, zwlaszcza gdy nalozy sie taki roz pedzlem EDM
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 12:31   #1180
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Aga polecam roze, trzeba tylko brac poprawke na to, ze niektore kolory wychodza inaczej na skorze niz sugeruje kolor proszku (na mnie na przyklad chlodne odcienie ocieplaja sie i robia bardziej neutralne ale w kazdym razie nie pomaranczowe) ale warto dla naturalnego efektu, zwlaszcza gdy nalozy sie taki roz pedzlem EDM
oj efekt jest bardzo naturalny, mama mi wczoraj powiedziała że ładnie się rumienię po rowerze
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 13:19   #1181
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który z odcieni podkładów wydaje Wam się najbardziej zbliżony do tego (puder sypki Dr.Hauschka):

http://i390.photobucket.com/albums/o...drhauschka.jpg

Wiem, że każdy będzie widział nieco inaczej na swoim monitorze. U mnie to ma idealnie zrównoważone tony żółci i różu. Taki kolorek mi się marzy. Na podstawie wzornika EDM typowałabym Olive Fair, Golden Fair lub Sandy Fair (przy tym ostatnim sugeruję się bardziej opisem niż zdjęciem, jeśli rzeczywiście jest szaroróżowy, to chyba nie dla mnie). Zależy mi na świetlistości koloru, nie chcę żadnych ziemistych tonów.

A co do kaolinu, to nie wiadomo, ile go jest w pudrach. Może niewiele i nie będzie bardzo wysuszał. Finishing Dust z kolei zawiera skrobię kukurydzianą i wyciąg z czarnej porzeczki, który może działać przeciwstarzeniowo, a przy okazji dobrze wpływać na cerę tłustą i mieszaną. Spotkałam się z opinią, że skrobia wysusza bardziej niż mączka ryżowa, dlatego zdecyduję się na tę ostatnią. Chociaż jak patrzę na Finishing Dust, to stwierdzam, że kolorek jest śliczny (podobny do mojego upragnionego), no i transparentny, tak jak sobie życzę.
Jeśli chodzi o sypki rozświetlający to mam ten puder i używam od roku. Przyłożyłam do niego Golden Fair i wygląda bardzo podobnie. Olive Fair też by się sprawdził.

Puder mnie troszkę brązuje (minimalnie), ale jest świetny: matuje, nie zawiera talku, więc mnie nie zapycha, wygląda naturalnie. Podkłady na twarzy są tak jasne jak w słoiczku, na mnie się nie zmieniają.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 14:37   #1182
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, wielkie dzięki za opinie na temat mojego odcienia . Chyba rzeczywiście wezmę na początek próbki Olive Fair i Golden Fair. Pierwszy zestaw zamówię cały pędzlowy: flat top, zwykły kabuki do pudru i pędzelek do korektora. Muszę wziąć razy dwa, żeby zaopatrzyć też siostrę. Wydaje mi się, że nie ma sensu brać próbek bez pędzli.

Czy macie jakieś spostrzeżenia odnośnie pędzelka do korektora? Wygodnie się tym nakłada?
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 14:50   #1183
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wielkie dzięki za opinie na temat mojego odcienia . Chyba rzeczywiście wezmę na początek próbki Olive Fair i Golden Fair. Pierwszy zestaw zamówię cały pędzlowy: flat top, zwykły kabuki do pudru i pędzelek do korektora. Muszę wziąć razy dwa, żeby zaopatrzyć też siostrę.
Moi faworyci to Flat Top, Eye Kabuki (świetny do korektora szczególnie pod oczy i wokół nosa i do cieni) i pedzel płaski (Foundation), który używam do pudru sypkiego

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że nie ma sensu brać próbek bez pędzli.

Czy macie jakieś spostrzeżenia odnośnie pędzelka do korektora? Wygodnie się tym nakłada?
Zgadzam się.

Pędzelka do korektora nie używam, bo wolę takie bardziej okrągłe w przekroju.
Ale każdemu co innego pasuje i sama wybierzesz najlepiej.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 17:54   #1184
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Nanomi, a jaką szerokość ma ten płaski Foundation Brush (chodzi mi o szerokość włosia)?
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 18:31   #1185
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Nanomi, a jaką szerokość ma ten płaski Foundation Brush (chodzi mi o szerokość włosia)?
Przy podstawie ok. 2cm, u góry ok. 2,5cm.
On jest bardzo giętki, więc do nakładania czegokolwiek na mokro odpada. Do nakładania takim pędzlem pudru zachęcił mnie filmik na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=BjSAp8XMcPY



PS rozwielitko dzięki za zgłoszenie EDM do KWC. Mam co oceniać.
__________________


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2008-12-14 o 19:19
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 19:51   #1186
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Moi faworyci to Flat Top, Eye Kabuki (świetny do korektora szczególnie pod oczy i wokół nosa i do cieni) i pedzel płaski (Foundation), który używam do pudru sypkiego
Czyli ja dobre zamówiłam ?

Long Handled Kabuki
New Flat Top Brush
Eye Kabuki Brush
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 20:07   #1187
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Przy podstawie ok. 2cm, u góry ok. 2,5cm.
On jest bardzo giętki, więc do nakładania czegokolwiek na mokro odpada. Do nakładania takim pędzlem pudru zachęcił mnie filmik na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=BjSAp8XMcPY



PS rozwielitko dzięki za zgłoszenie EDM do KWC. Mam co oceniać.
cieszę się że się cieszycie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czyli ja dobre zamówiłam ?

Long Handled Kabuki
New Flat Top Brush
Eye Kabuki Brush
chyba bardzo dobre
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 20:35   #1188
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Przy podstawie ok. 2cm, u góry ok. 2,5cm.
On jest bardzo giętki, więc do nakładania czegokolwiek na mokro odpada. Do nakładania takim pędzlem pudru zachęcił mnie filmik na youtube
No to teraz się napaliłam na ten płaski też . Może na początek obędę się bez zwykłego kabuki. Taki sposób aplikacji pudru będzie mi chyba bardziej odpowiadał.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 20:36   #1189
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czyli ja dobre zamówiłam ?

Long Handled Kabuki
New Flat Top Brush
Eye Kabuki Brush
Bardzo dobre. Generalnie w EDM trudno jest zamówić złe pędzle .

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
No to teraz się napaliłam na ten płaski też . Może na początek obędę się bez zwykłego kabuki. Taki sposób aplikacji pudru będzie mi chyba bardziej odpowiadał.
Mam nadzieję, że będziesz zadowolona. Podoba mi się taka aplikacja, bo jest bardziej precyzyjna i chyba mniej produktu się nanosi na skórę.

A zawsze można zamówić drugi komplet tym razem z Kabuki
__________________


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2008-12-14 o 20:42
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 20:48   #1190
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Przy podstawie ok. 2cm, u góry ok. 2,5cm.
On jest bardzo giętki, więc do nakładania czegokolwiek na mokro odpada. Do nakładania takim pędzlem pudru zachęcił mnie filmik na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=BjSAp8XMcPY
Odnośnie powyższego filmu, a właściwie jego autorki... jakiś czas temu natknęłam się nią na YT i byłam zafascynowana tym jak mówi i jak wygląda. Jest piękną kobietą i wciąż uwielbiam jej akcent, ale coraz bardziej mnie zadziwia jak brudne ma swoje kosmetyki i jak niehigienicznie się obchodzi z makijażem. Nawet na tym filmie to widać, np. palcami nakłada podkład a potem nie wycierając rąk poprawia sobie włosy. Czasem jak widzę opakowania jej kosmetyków, to aż mi słabo.
Wiem, że do swoich kosmetyków podchodzę może zbyt pedantycznie i jak się opakowanie zabrudzi to zaraz staram się je wyczyścić, ale to co prezentuje ta dziewczyna czasem mnie odraża. Wciąż regularnie oglądam jej filmy, ale robią już one na mnie dużo gorsze wrażenie.

Powiedzcie, czy wy też macie takie ufajtane opakowania kosmetyków? U mnie nawet kosmetyki mineralne (powszechnie uważane za robiące wokół dużo bałaganu) są czyściuteńkie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 20:59   #1191
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dokładnie to samo sobie pomyślałam. Stan tego pędzla, którym nakłada puder woła o pomstę do nieba. Niech dziewczyna dziękuję Bogu, że nie ma większych problemów z cerą, a kto wie, może jakby bardziej dbała o higienę, miałaby cerę bez skazy (ja tam u niej nic nie widziałam, przy marnej jakości nagrania tak samo wyglądała przed i po malowaniu, ale niby coś tam na brodzie maskowała).

Do pedantycznej dbałości o czystość kosmetyków i akcesoriów zmusza mnie moja skóra (i wrodzony, chorobliwy perfekcjonizm ).
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 21:24   #1192
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ojjj ja bardzo dbam o kosmetyki-po pierwsze nie moge miec duzo kosmetykow-ostatnio ograniczylam sie do jednego kuferka,jak mi troche pudru sie rozsypie na toaletce to zaraz scieram,zawsze musi byc czysto-kosmetyki tez czesto przecieram antybakteryjnymi chusteczkami-a pedzle to ostanio piore 2 razy w tygodniu.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 21:26   #1193
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
No to teraz się napaliłam na ten płaski też . Może na początek obędę się bez zwykłego kabuki. Taki sposób aplikacji pudru będzie mi chyba bardziej odpowiadał.
Tu płaskim nakłada korektory i korektor pod oczy fajnym sposobem dziewczyna:
http://www.youtube.com/watch?v=YeIlrkb_YdI
poza tym ona rozciera zielony korektor, nie daje punktowo i na to korektor zwykly i chyba jej nic nie przebija ta zielen.. ?
Od dawna się utwierdzam w przekonaniu, że dobre nakładanie to pół sukcesu i jak ktoś na minerałki narzeka to raczej z tej przyczyny (będnej aplikacji)
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 21:27   #1194
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Dokładnie to samo sobie pomyślałam. Stan tego pędzla, którym nakłada puder woła o pomstę do nieba. Niech dziewczyna dziękuję Bogu, że nie ma większych problemów z cerą, a kto wie, może jakby bardziej dbała o higienę, miałaby cerę bez skazy (ja tam u niej nic nie widziałam, przy marnej jakości nagrania tak samo wyglądała przed i po malowaniu, ale niby coś tam na brodzie maskowała).

Do pedantycznej dbałości o czystość kosmetyków i akcesoriów zmusza mnie moja skóra (i wrodzony, chorobliwy perfekcjonizm ).
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Odnośnie powyższego filmu, a właściwie jego autorki... jakiś czas temu natknęłam się nią na YT i byłam zafascynowana tym jak mówi i jak wygląda. Jest piękną kobietą i wciąż uwielbiam jej akcent, ale coraz bardziej mnie zadziwia jak brudne ma swoje kosmetyki i jak niehigienicznie się obchodzi z makijażem. Nawet na tym filmie to widać, np. palcami nakłada podkład a potem nie wycierając rąk poprawia sobie włosy. Czasem jak widzę opakowania jej kosmetyków, to aż mi słabo.
Wiem, że do swoich kosmetyków podchodzę może zbyt pedantycznie i jak się opakowanie zabrudzi to zaraz staram się je wyczyścić, ale to co prezentuje ta dziewczyna czasem mnie odraża. Wciąż regularnie oglądam jej filmy, ale robią już one na mnie dużo gorsze wrażenie.

Powiedzcie, czy wy też macie takie ufajtane opakowania kosmetyków? U mnie nawet kosmetyki mineralne (powszechnie uważane za robiące wokół dużo bałaganu) są czyściuteńkie.
Zgadzam się. Moje są pedantycznie czyste. Też uwielbiam jej głos i jakąś taką wewnętrznę elegancję, ale ten pędzel wydaje się być ulepiony czymś .
__________________


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2008-12-14 o 21:34
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 21:31   #1195
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

moje może nie są super czyste bo przy takiej ilości musiałabym wciąż je wycierać i trwałoby to godzinami ale mam specjalny pędzel i raz dziennie (staram się) odkurzam kosmetyki na mojej toaletce , raz w tygodniu zaś wszystko ściągam i wycieram.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 21:35   #1196
Ankie83
Zadomowienie
 
Avatar Ankie83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 023
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Zamowienie wspólne zrobione:
Zahran ma wszystko na siebie, do domu
domcia333 ma wszystko na siebie, do domu
Ankie 83 ma probki do domu, reszta we wspólnym zamówieniu
Adusiadu ma wszystko na siebie, do domu
Frantic ma we wspolnym
Agusiaczek ma we wspólnym (czekam na pieniążki)

Czy tez macie po zakończeniu zamawiania objawienia- trzeba było wziąć przy okazji ......
heh
tak czy inaczej zrobione pomyślnie- bardzo proszę o cierpliwość - próbki idą szybko, paczuszka nie tak szybko+okres przedświąteczny- pamiętajcie,że nie ma wpływu na szybkość poczty.
Dziękuję
Postanowiłam sobie wmówić, że paczka na pewno szybko nie przyjdzie, żeby się przyjemnie rozczarować. Inaczej codziennie wyglądałabym na listonosza.

Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z EDM. Jednak odkąd używam minerałów poranny makijaż to prawdziwa przyjemność.
Miałam możliwość zapoznania się dzięki wymiance z franatic .
Powoli podczytuję wątek, żeby dokładnie zapoznać się ze wszystkimi tajnikami stosowania minerałów EDM.
Pozdrowienia dla wszystkich uczetniczek EDM-owego wątku
__________________
Ankie83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 21:46   #1197
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Uff wasze wypowiedzi pomagają mi wierzyć, że nie jestem jakąś dziwaczką.
Mi nie chodzi wcale o to, że np. puderniczka się zakurzy lekko od stania na toaletce, raczej o to że wszędzie opakowania są ufajtane kosmetykiem.

Ta dziewczyna na jednym z filmów, gdzie pokazuje swoje zbiory nawet się tłumaczy i przeprasza że opakowania są takie brudne, ale "ona swoje kosmetyki używa, a nie je tylko kupuje". Tak mniej więcej brzmiała jej wypowiedź. Tylko że ja nie rozumiem co ma piernik do wiatraka. Ja swoje kosmetyki też używam, a nie wyglądają jak testery w perfumerii. I jak coś dłużej u mnie leży, to staram się sprzedać lub wymienić.
To z kolei inna moja obsesja - lubię mieć tylko to czego używam. Przez to przez moje ręce przewinęła się masa kosmetyków, ale w danym czasie zawsze mam ich niewiele.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 21:47   #1198
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Jak dobrze, że EDM zawitało na KWC! Oceniłam już korektor i podkład. Oczywiście jak najlepiej
Tak bardzo kocham swoją kolekcję EDM, że nie wyobrażam sobie np. innego podkładu - jak widzę jak dziewczyny na innych wątkach wariują na punkcie płynnych podkładów to mnie aż odrzuca. Nie cierpiałam zwykłych fluidów, nigdy nie potrafiłam trafić z kolorem i dobrze ich nałożyć, dlatego długie lata prawie się nie malowałam. A teraz bez makijażu nie wychodzę z domu! I nie jest to żadnym problemem, nie martwię się, że mam smugi lub coś mi się rozmaże.
Dzięki Ci, Panie, za EDM!
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 21:53   #1199
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Uff wasze wypowiedzi pomagają mi wierzyć, że nie jestem jakąś dziwaczką.
Mi nie chodzi wcale o to, że np. puderniczka się zakurzy lekko od stania na toaletce, raczej o to że wszędzie opakowania są ufajtane kosmetykiem.

Ta dziewczyna na jednym z filmów, gdzie pokazuje swoje zbiory nawet się tłumaczy i przeprasza że opakowania są takie brudne, ale "ona swoje kosmetyki używa, a nie je tylko kupuje". Tak mniej więcej brzmiała jej wypowiedź. Tylko że ja nie rozumiem co ma piernik do wiatraka. Ja swoje kosmetyki też używam, a nie wyglądają jak testery w perfumerii. I jak coś dłużej u mnie leży, to staram się sprzedać lub wymienić.
To z kolei inna moja obsesja - lubię mieć tylko to czego używam. Przez to przez moje ręce przewinęła się masa kosmetyków, ale w danym czasie zawsze mam ich niewiele.

Mam ostatnio to samoDenerwuja mnie nie uzywane kosmetyki..
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 22:11   #1200
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Ankie83 Pokaż wiadomość
(...)
Pozdrowienia dla wszystkich uczetniczek EDM-owego wątku
witaj


Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Jak dobrze, że EDM zawitało na KWC! Oceniłam już korektor i podkład. Oczywiście jak najlepiej
(...)
tak się zastanawiałam, czy nie ma EDM na KWC z jakiegoś zamierzonego powodu- np. tworzymy sektę czy coś ale jak się pojawił korektor znaczy się można dodać


co do tych filmików- przerażające!!!
staram się maksymalnie ograniczać liczbe kosmetyków przechowywanych i utrzymywać je w stanie nienagannej czystości. Na razie używam pędzli no name z rossmana, więc nie szkoda mi je myć bardzo często, w sumie nieźle się trzymają...
natomiast mojej przyszej teściowej chętnie wymieniłabym toaletkę...wszystko wymazane!!!

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2008-12-14 o 22:19
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.