produkty Lush - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-24, 14:44   #181
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: produkty Lush

To teraz ja

Jeśli chodzi o twarzowe rzeczy to jestem zadowolona, razem z kwasami Lush bardzo ładnie oczyścił mi twarz. Ze swojej strony polecam Herbalism, baby face oraz krem imperialis

Mam już też niestety kity Lushowe : jest to serum full of grace - na buzi pozostawia lepką warstwekę, gdy się położy na to krem to już w ogóle tragedia, tłusta i lepka, nieprzepuszczająca powietrza warstwa. Muszę spróbowac to serum pod maski algowe, ale pewnie jakoś zużyję do końca i już więcej nie kupię.

Średnio mi podeszło też Angels on bare skin- nie doczyszcza dokładnie buzi, muszę najpierw znyc makijaz micelen, a potem dopiero myc tym, przy herbalismie nie mam takich problemów.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 19:05   #182
zwierzun
Rozeznanie
 
Avatar zwierzun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 995
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Od siebie moge polecic ultrabland


http://www.lush.co.uk/index.php?page...mart&Itemid=80

Uwielbiam ten produkt, buźka baby face się chowa. Ultrabland cudownie koi po całym dniu w makijazu, zmiękcza skórę i sprawia , ze jest delikatna i czysta
geoniu, a on sie nada Twoim zdaniem do cery mieszanej czy tylko do suchej?

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez fluxus9 Pokaż wiadomość
a jakie wrażenia po reincarnate??
Czy obciąża włosy?
Jest ok ale bez rewelacji. Dlugo nie moglam sie z nim polubic bo on jest bardzo twardy i trudno go spienic, nawet minimalnie. Az w koncu doczytalam gdzies porade zeby oddlubywac po kawalku i przed myciem namaczac w buteleczce z woda, on sie wtedy rozmoczy i ta mikstura myc wlosy. Dodatkowo, on ma dosc charakterystyczny zapach, taki ziemisto-grzybowy. Mi nie przeszkadza ale wiem ze niektorym nie pasuje.

Wlosy po umyciu sa czyste i przyjemne ale znowu nic nadzwyczajnego. Nie obciaza wlosow i daje polysk. Ja zakupu nie powtorze, podejrzewam ze inne szampony dadza podobny wynik a przyjemnosc uzytkowania bedzie duzo wieksza.
__________________
Wymiana - kwiecien:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33723698





zwierzun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 18:15   #183
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Od siebie moge polecic ultrabland


http://www.lush.co.uk/index.php?page...mart&Itemid=80

Uwielbiam ten produkt, buźka baby face się chowa. Ultrabland cudownie koi po całym dniu w makijazu, zmiękcza skórę i sprawia , ze jest delikatna i czysta
O tak to jest bardzo dobre.
Do tego uzywam jeszcze tea tree water zeby zmyc.
Niesamowicie gladka skora.
traci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 18:54   #184
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez zwierzun Pokaż wiadomość
geoniu, a on sie nada Twoim zdaniem do cery mieszanej czy tylko do suchej?
.
Trudno mi powiedzieć. Sama nie mam cery b. suchej, ale tez nie jest tłusta, raczej normalna, może lekko mieszana i dla mnie produkt jest idealny. Nie zauważam żeby się cera zapychała lub przetłuszczała.

Uwielbiam tez lushowe toniki.....dosłownie wszystkie
I krem do rąk handy gurugu
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 19:21   #185
zwierzun
Rozeznanie
 
Avatar zwierzun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 995
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Trudno mi powiedzieć. Sama nie mam cery b. suchej, ale tez nie jest tłusta, raczej normalna, może lekko mieszana i dla mnie produkt jest idealny. Nie zauważam żeby się cera zapychała lub przetłuszczała.

Uwielbiam tez lushowe toniki.....dosłownie wszystkie
I krem do rąk handy gurugu

dzieki za odpowiedz, sprobuje w takim razie.

Ja tez lubie lushowe toniki, aktualnie koncze Eau Roma - polecam - a w kolejce czekaja tabletki tea tree i z wit. E, ciekawe jak sie beda spisywac.

PS. geoniu, ja oryginalnie z tego samego miasta, jakbys potrzebowala zapasow lushowych to moge Ci przywiezc jesli akurat bede sie do P-nia wybierac.
__________________
Wymiana - kwiecien:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33723698






Edytowane przez zwierzun
Czas edycji: 2010-05-25 o 19:23
zwierzun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 17:06   #186
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: produkty Lush

dziewczyny, a czy z innych krajów można zamawiać Lush przez internet? Np z Czech? NIe mogę się tam doczytać
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 17:16   #187
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a czy z innych krajów można zamawiać Lush przez internet? Np z Czech? NIe mogę się tam doczytać
pewnie można ale napewno nie wiem
Policzyłam teraz wg kalkulatora ile sobie spiewają za czeską american cream o pojemnosci 100ml i po przeliczeniu wg kalkulatora walutowego na złotówki wychodzi 29,91 przy czy, brytyjska american cream 100ml to w złotówkach 18,36 .
Jeden produkt a jak róznica...nie wiem jak z resztą produktów ale zakładam , że wszystko jest droższe
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 17:57   #188
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
pewnie można ale napewno nie wiem
Policzyłam teraz wg kalkulatora ile sobie spiewają za czeską american cream o pojemnosci 100ml i po przeliczeniu wg kalkulatora walutowego na złotówki wychodzi 29,91 przy czy, brytyjska american cream 100ml to w złotówkach 18,36 .
Jeden produkt a jak róznica...nie wiem jak z resztą produktów ale zakładam , że wszystko jest droższe
tego nie brałam pod uwage, że mogą być takie różnice w cenach
Pomyślałam tylko, że może z Czech np przysyłka byłaby tańsza
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 18:15   #189
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
tego nie brałam pod uwage, że mogą być takie różnice w cenach
Pomyślałam tylko, że może z Czech np przysyłka byłaby tańsza
ja robiłam już takie symulacje z kilkoma krajami i niestety zawsze najtaniej wychodzi z UK (nie porównywałam kosztów wysyłki)
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 18:19   #190
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
tego nie brałam pod uwage, że mogą być takie różnice w cenach
Pomyślałam tylko, że może z Czech np przysyłka byłaby tańsza
No sama się zdziwiłam, ze taka kolosalna różnica przy jednym produkcie teraz sprawdziłam fresh farmacy i tez ponad 10,- drozej za czeska wersje....
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 20:56   #191
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: produkty Lush

Czy Lush dorzuca próbki do zamówień? Można poprosić o coś konkretnego?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 21:47   #192
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a czy z innych krajów można zamawiać Lush przez internet? Np z Czech? NIe mogę się tam doczytać
Czesi ogólnie nic nigdy nie chcą wysyłać do Polski (np. książek), jak już ślą, to po zbójeckich cenach, więc nie wydaje mi się, żeby przesyłka była korzystna...
Poza tym Lush jest angielski, więc po pierwsze - ceny względnie najlepsze, no i największy wybór, bo zawsze u nich wszystko wchodzi pierwsze.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2010-05-27 o 21:49
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 23:40   #193
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: produkty Lush

Nie mogę znaleźć wątku ze wspólnymi zakupami Lusha, czy mogłaby mi któraś podać linka? Z góry dziekuję
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 00:08   #194
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Nie mogę znaleźć wątku ze wspólnymi zakupami Lusha, czy mogłaby mi któraś podać linka? Z góry dziekuję
prosz
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 15:01   #195
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: produkty Lush

Ja ostatnio zakupilam sobie OCEAN SALT peeling ,jest super!!!
Skora gladka ,naprawde polecam!
traci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 15:06   #196
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
dziękuję
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 09:13   #197
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: produkty Lush

czy można zapłacić pay palem za zamówienie? Doszłam do wyboru płatoności a tam tylko karta...
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 09:25   #198
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
czy można zapłacić pay palem za zamówienie? Doszłam do wyboru płatoności a tam tylko karta...
tylko karta kredytowa
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 15:26   #199
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: produkty Lush

To ja się teraz będę skarżyć. Otóż drogie Wizażanki - trafiłam na swój pierwszy, absolutny kit lushowy. Przedstawiam Stepping Stone:
http://www.lush.co.uk/index.php?page...com_virtuemart

Pierwszy rzut oka - ładny kształt, fajny kolor, konsystencja pumeksu, zapach cytrusów bardzo miły dla nosa.
Użytkowanie - Połamany jak większość kul do kąpieli, bubble barów i emotibombsów, coby łatwiej było używać, dodatkowo zostałam wcześniej uprzedzona, że pumeksem to nie jest i pod wpływem wody bardzo łatwo się "topi".
1. Nie ściera tyle, ile bym chciała, pod wpływem wody robi się lekko ziarenkowa papka, która jednak rozmywa się błyskawicznie.
2. W starte lekko stopy pięknie wnika zielonkawomorski pigment, przez co pięty zamiast odzyskiwać blask, stają się brudne jak po godzinnym brodzeniu w błocie.
3. Myślałam, że mniejsze kawałki w razie czego można używać jako sól do kąpieli dla stóp, ale po pierwszym kontakcie produktu z wodą stwierdziłam, że najpierw musiałabym stracić węch. Pierwotnie cytrusy - wtórnie RYBA Czuję tam lekko prześmierdłą rybę, i nie mogę przestać jej tam czuć, chociaż chciałam.
Opinia ma być subiektywna i mocno emocjonalna, ponieważ kocham kosmetyki Lusha i takie sytuacje jak z kamyczkiem stopnym mocno mnie peszą
Dlatego zamiast za 2,75 funta kupić sobie małą zieloną stópkę, polecam Pop in the Bath Bubble Bar - przynajmniej pachnie i robi filmową pianę w wannie...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2010-06-07 o 15:27
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 00:50   #200
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja miałam Catastrophe Cosmetic.. i jedyny 'minus', to to, że chciało by się go zjeść.. tak pysznie pachnie przyjemny w aplikacji, pozostawia gładziutką buźkę.. i ten zapach aaaa się rozmarzyłam
Skusilam sie na ten produkt i bardzo jestem ciekawa efektow
napisz cos wiecej jak ja stosowalas

Cytat:
Napisane przez zwierzun Pokaż wiadomość
dzieki. a powiedz co on robi? sciaga? zastyga? daje jakies wyrazne efekty? ja mam naczynkowa cere i nie lubie zbyt agresywnych kosmetykow np. Magnaminty byl dla mnie za mocny.
Mam podobna cere do Twojej i ciekawa jestem reakcji na Catastrophe Cosmetic-wzielam ja bo bardzo spodobal mi sie sklad
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 11:36   #201
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: produkty Lush

Taka moja mała rada w kwestii maseczek Lusha. Sa swietne, ale trzeba je uzyc max w ciagu tyg.
Ja zapomniałam o mojej i po 2 tyg zapragnęłam relaksu z przepyszną mieszanką na twarzy i......przeżyłam szok. Po otwarciu guba na 1 cm warstwa pleśni. Zwyczajnie się zepsuła
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 11:57   #202
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: produkty Lush

z rzeczy testowanych przeze mnie na razie zadowolona jestem z coalface, porridge i szamponu ultimate shine, z małymi "ale"

fresh farmacy oraz angels on bare skin myją przeciętnie, choć angels dostaje plusa za wygodę użycia, a oba za podobny, przyjemny zapach

szampon trichomania też jest jakiś ogólnie przeciętny, mazisty z powodu koncentracji olejów - trzymam go w lodówce, coby się nie rozpadł i nie zjełczał; kostka tego szamponu jest sporo większa, on również jest bardzo wydajny

coalface nie jest czymś wyjątkowym, ale ma ładny zapach, nieagresywne drobinki i daje przyjemny efekt ochłodzenia skóry (do zmywania makijażu jeszcze nie używałam; trzymam w lodówce)

szampon ultimate shine, zapowiadający się na rzecz bardzo wydajną, ma wygodny dla dłoni kształt i rozmiar, jak standardowo szampony w kostce lusha - w zestawie z pudełeczkiem najwygodniejszy sposób używania/przechowywania/zabierania w podróż szamponu do włosów, ale sprawia, że moje włosy zachowują się dziwnie - niby są faktycznie zdrowiej lśniące, ale do tego napuszone/rozczapierzone/sterczące we wszystkie strony (nie mylić z puszeniem) i z prostowaniem grzywki nie dają sobie już rady preparaty pomocne przy używaniu szamponów Barwy; a brokat był widoczny jedynie w masie kostki przed pierwszym użyciem, potem zanikł, a w żadnym razie na włosach się nie znajduje

o porridge już pisałam - zapach pomarańczy nie jest agresywny, w połączeniu z owsiankowatością jest efekt orzeźwiającego zapachu jakby... orzechów laskowych? (świeżych); mydło nawilża, można obyć się bez balsamu do ciała (testowane w porze wiosenno-letniej)

ogólnie poza lodówką trzymam tylko ultimate shine - on lodówki nie potrzebuje
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 00:03   #203
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Taka moja mała rada w kwestii maseczek Lusha. Sa swietne, ale trzeba je uzyc max w ciagu tyg.
Ja zapomniałam o mojej i po 2 tyg zapragnęłam relaksu z przepyszną mieszanką na twarzy i......przeżyłam szok. Po otwarciu guba na 1 cm warstwa pleśni. Zwyczajnie się zepsuła
niemozliwe! albo mialas juz przeterminowana (tomozna latwo sprawdzic na opakowaniu, zwykle nie sa strasze niz 5 dni od wyprodukowania) albo trzymalas je w zlych warunkach. Ja mialam juz chyba ze 3maseczki i wszystkie przechowuje w lodowce. Lush mowi, ze maseczki sa dobre do 3 tygodni od zrobienia ale ja mialam i miesiac i byly ciagle super!
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 00:07   #204
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Re: Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
niemozliwe! albo mialas juz przeterminowana (tomozna latwo sprawdzic na opakowaniu, zwykle nie sa strasze niz 5 dni od wyprodukowania) albo trzymalas je w zlych warunkach. Ja mialam juz chyba ze 3maseczki i wszystkie przechowuje w lodowce. Lush mowi, ze maseczki sa dobre do 3 tygodni od zrobienia ale ja mialam i miesiac i byly ciagle super!

Troche mnie uspokoilas bo spanikowalam bo wypowiedzi Geoni
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 12:14   #205
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Re: Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
niemozliwe! albo mialas juz przeterminowana (tomozna latwo sprawdzic na opakowaniu, zwykle nie sa strasze niz 5 dni od wyprodukowania) albo trzymalas je w zlych warunkach. Ja mialam juz chyba ze 3maseczki i wszystkie przechowuje w lodowce. Lush mowi, ze maseczki sa dobre do 3 tygodni od zrobienia ale ja mialam i miesiac i byly ciagle super!
Jak kupiłam to była 5 dniowa. Uzyłam raz ( wrażenia super) i zostawilam w łazience na półce, po 2 tyg była zepsuta. Moja wina, bo nie trzymałam w lodówce.
Jednak nawet trzymane w zimnie lepiej zużyć jak najszybciej, według mnie właśnie max w ciągu 2 tyg.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 13:33   #206
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Re: Dot.: produkty Lush

Te maseczki trzeba koniecznie trzymać w lodówce i zużyć w ciągu 1 miesiąca.
Właśnie kończę wielkie pudło Mask of Magnaminty (nigdy więcej takiej pojemności!!!), bardzo ją sobie chwalę. Ze świeżych miałam taką z miodem - bardzo intensywnie pachnie przyprawami i po jakimś czasie byłam trochę zmęczona zapachem.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 20:35   #207
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: produkty Lush

Mam prośbę: czy któraś z Was miała może Vanishing Cream i Enzymion i mogłaby je porównać? wiem, że oba są na KWC, ale moze ktoś miał oba i potrafi powiedziec, który z nich jest lepszy (chodzi mi zwłaszcza o matowienie cery)??Ja mam enzymiom i jest ok, choć ideałem na pewno nie jest, ale ma dwie cechy, które mi przeszkadzają. Po 1 długo utrzymuje sie lepkość twarzy,przy płynnym podkładzie nie byłoby to problemem, a wręcz zaleta, ale przy EMKach to koszmar-na twarzy robią mi sie smugi i zacieki. Po 2 ostatnio nie mogę wręcz znieśc jego zapachu a na mojej twarzy potrafi utrzymac się do wieczora.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 00:10   #208
zwierzun
Rozeznanie
 
Avatar zwierzun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 995
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość

Mam podobna cere do Twojej i ciekawa jestem reakcji na Catastrophe Cosmetic-wzielam ja bo bardzo spodobal mi sie sklad
Na razie lipa, nie kupilam zadnej bo w moim lushu jest zmiana wystroju i jest zamkniety jeszcze przez 2 tyg. Ale chyba zdecyduje sie na Sacred Truth - to ta z papaja. Czy Catastrophe Cosmetic ma cale jagody w sobie tak jak ten wystawiony w sklepie? Jak go nakladac w takim razie? Bo ten z papaja nie ma w sobie zadnych drobinek ani kawalkow owocow.
__________________
Wymiana - kwiecien:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33723698





zwierzun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 03:04   #209
misia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Australia
Wiadomości: 70
Dot.: produkty Lush

hej dziewczyny to i ja sie do Was przylaczam i powiem Wam ze uwielbiam Lusha jak kazda z Was i polecam Wam mydelko "Honey i washed the kids" wiem wiem kazdy o nim mowi ale naprawde jest rewelacyjne, przepieknie pachnie, i super nawilza skore i nie wspomne o wygladzie jak miod)))
Polecam Wam rowniez kulke " Honey Bee" OMG pachnie niesamowicie jesli oczywiscie uwielbiacie miodzik)))
A na specjalne kapiele polecam Wam kulke "Sex bomb" pachnie cudnie i w srodku ma takie fajne serduszka))))

Co do szamponu Big to uzywam go od jakiegos czasu i nawet jestem zadowolna szczegolnie z zapachu)))
Pozdrawiam
misia3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 07:45   #210
zkarolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 123
Dot.: produkty Lush

Dziewczyny,

Odebralam wczoraj mojego Lusha2 a w nim karma perfume-ten w metalowym pudeleczku, z serii solid perfumes, szampon reincarnate z retro, mujka angels on bare skin i mud flats tez z retro. Perfumy juz wczoraj testowalam ale w minimalnej ilosci na paluchu, dzis prawdziwa proba, dam znaka popoludniu co i jak. Za to Angels on Bare Skin wymiotka Kosmiczna wymiotka nawet bym powiedziala
zkarolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.