Martina Gebhardt - pielęgnacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-03, 14:35   #1
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843

Martina Gebhardt - pielęgnacja


No nie moglam sobie darowac i nie zalozyc nowego watku Napatoczylam sie gdzies w polskim sklepie internetowym na ta marke i tradycyjnie pytam o wasze doswiadczenia.
Opakowania moze nie sa cudowne ale za to sklady bajeczne. Ceny tez jakby z bajki ale jeszcze do przezycia

np krem zenszeniowy
Skład:
Woda (Aqua), olejek migdałowy* (Prunus Amygdalus Dulcis Oil*), oliwa z oliwek* (Olea Europaea Oil*), wosk wełniany (Lanolin), masło shea* (Butyrospermum Parkii Butter*), masło kakaowe* (Theobroma Cacao Butter*), wosk pszczeli* (Cera Flava*), wyciąg z żeńszenia* (Pa-nax Ginseng Extract*), ekstrakt z marchwii* (Daucus Carota Oil*), propolis* (Propolis Cera Extract*), wyciąg z płatków lipy* (Tilia Cordata Extract* ), woda z oczaru wirgijskiegp* (Hamamelis Virginiana Water*), olejek z miąższu owoców rokitnika zwyczjanego* (Hippophae Rhamnoides Oil*), roślinna witamina E (Tocopherol), naturalne eteryczne olejki z malisy*, szałwi*, limetki*, mirtu* i trawy lemonkowej*, (Aroma*).

Nie mam juz czasu na ciagle krecenie i musze miec cos gotowego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg martina.jpg (9,1 KB, 28 załadowań)
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 18:05   #2
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Martina Gebhardt - pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
No nie moglam sobie darowac i nie zalozyc nowego watku Napatoczylam sie gdzies w polskim sklepie internetowym na ta marke i tradycyjnie pytam o wasze doswiadczenia.
Opakowania moze nie sa cudowne ale za to sklady bajeczne. Ceny tez jakby z bajki ale jeszcze do przezycia

np krem zenszeniowy
Skład:
Woda (Aqua), olejek migdałowy* (Prunus Amygdalus Dulcis Oil*), oliwa z oliwek* (Olea Europaea Oil*), wosk wełniany (Lanolin), masło shea* (Butyrospermum Parkii Butter*), masło kakaowe* (Theobroma Cacao Butter*), wosk pszczeli* (Cera Flava*), wyciąg z żeńszenia* (Pa-nax Ginseng Extract*), ekstrakt z marchwii* (Daucus Carota Oil*), propolis* (Propolis Cera Extract*), wyciąg z płatków lipy* (Tilia Cordata Extract* ), woda z oczaru wirgijskiegp* (Hamamelis Virginiana Water*), olejek z miąższu owoców rokitnika zwyczjanego* (Hippophae Rhamnoides Oil*), roślinna witamina E (Tocopherol), naturalne eteryczne olejki z malisy*, szałwi*, limetki*, mirtu* i trawy lemonkowej*, (Aroma*).

Nie mam juz czasu na ciagle krecenie i musze miec cos gotowego
pamietam ze kiedys bylam bardzo zainteresowana kremem rozanych z tej firmy, ale ostatecznie go nie kupilam wiec nie wiem nic o dzialaniu.
Sklad wygada ciekawie pod wzgledem naturalnosci Duzo tlustosci w nim, wiec chyba bedzie odpowiedniejszy dla suchych cer, na tlustą czy mieszaną bym go nie nałozyła
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 18:12   #3
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Martina Gebhardt - pielęgnacja

A le kosztuje to cudo? I co ma robić ?
W składzie nie widze nic, co by mnie powaliło.Napewno by mnie pięknie zapchał ( pewnie nie tylko mnie)
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 20:28   #4
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Martina Gebhardt - pielęgnacja

a ja nie wytrzymalam (zakupoholizm sie klania) i wczoraj zamowilam zenszeniowy i rozany, po skladach widze, ze nie ma mnie co zapchac bo uzywam olejow i masel w 100% na skore, lanoline tez toleruje, info o kremach ze strony producenta jest takie:

  • We only use 100% natural ingredients.
  • We do not use synthetic raw materials, surfactants, glycerol, titanium dioxide, preservatives or alcohol for our creams and lotions.
  • We do not use any raw materials produced by inhumane animal practices.
  • We obtain more than 95% of our raw materials from certified organic cultivation or Demeter contract cultivation.
  • We prepare our own spagyric essences.
  • This preparation follows rhythmical, biodynamic principles.
  • All of our products have the official seal for certified natural cosmetic products.
  • In the past 15 years, all of our products that were tested by the German consumer magazine, "Öko-Test", received top ratings.
od sprzedawcy wiem, ze maja waznosc ok 1 roku, z tego skladu faktycznie wszystko mozna sobie kupic i ukrecic ale nie bardzo mi sie chce wydawac na kolejne polprodukty bo ostatnio ostro przesadzilam a poza tym kwestia wygody, zawsze bedzie cos pod reka

o efektach bede mogla napisac pozniej, kremy kosztuja od 20zl(15ml) do 100zl (50)
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 20:42   #5
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Martina Gebhardt - pielęgnacja

daj znac jak sie sprawuja Jestem ciekawa.
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 16:19   #6
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: Martina Gebhardt - pielęgnacja

hehe skład na pewno ładniejszy niż tego czegoś "(...)fridge"
yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 02:28   #7
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Martina Gebhardt - pielęgnacja

Przetestowalam krem zen-szeniowy i rozany i moge powiedziec, ze jest sehr gut
Jedyne do czego moge sie przyczepic to nawilzenie, ktore jest slabsze od kremow sklepowych ale to juz specyfika kremow naturalnych. Przetestowalam juz Lavere, Welede, Eco-cosmetics, Logone i Sante i wszystkie nawilzaja marnie w porownaniu do zwyklych kremow sklepowych. Brak nawilzajacego komfortu trzeba przezyc dopoki skora sie nie przyzwyczaji do naturalnych kosmetykow ale za to pozniej wyraznie poprawia sie jej stan Ale do rzeczy....
Sloiczki sa wykonane porzadnie, kremy maja zapachy intensywne bo sa zakonserwowane naturalnymi olejkami (rozany ma zapach rozany a zenszeniowy lekko imbirowy), konsystencje maja gesta, bardziej jak masc niz krem, kolor zolty. Sprawiaja wrazenie tlusciochow po posmarowaniu ale u mnie ( mam cere mieszana) wchlaniaja sie do matu. Wiekszej natury od tych kremow chyba nie ma ( jako emulgator jest lanolina). Dobrze odzywiaja i wygladzaja. Maja dlugie daty waznosci.
Przed nalozeniem mieszam je sobie z roznymi specyfikami takimi jak HA, inne oleje, glikol butylenowy, gliceryna i wszystko sie pieknie miksuje. Mozna je mieszac ze soba i ze wszystkim co sie ma w lodowce
Mam porownanie do rozanej Weledy na dzien i chyba wole Welede pomimo tego smrodku ala zel na bol stawow i rzadkiej konsystencji. Ale wlasciwie oba te kremy sa porownywalne i bardzo dobre.
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-07, 14:40   #8
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Martina Gebhardt - pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
Przetestowalam krem zen-szeniowy i rozany i moge powiedziec, ze jest sehr gut
Jedyne do czego moge sie przyczepic to nawilzenie, ktore jest slabsze od kremow sklepowych ale to juz specyfika kremow naturalnych. Przetestowalam juz Lavere, Welede, Eco-cosmetics, Logone i Sante i wszystkie nawilzaja marnie w porownaniu do zwyklych kremow sklepowych. Brak nawilzajacego komfortu trzeba przezyc dopoki skora sie nie przyzwyczaji do naturalnych kosmetykow ale za to pozniej wyraznie poprawia sie jej stan Ale do rzeczy....
Sloiczki sa wykonane porzadnie, kremy maja zapachy intensywne bo sa zakonserwowane naturalnymi olejkami (rozany ma zapach rozany a zenszeniowy lekko imbirowy), konsystencje maja gesta, bardziej jak masc niz krem, kolor zolty. Sprawiaja wrazenie tlusciochow po posmarowaniu ale u mnie ( mam cere mieszana) wchlaniaja sie do matu. Wiekszej natury od tych kremow chyba nie ma ( jako emulgator jest lanolina). Dobrze odzywiaja i wygladzaja. Maja dlugie daty waznosci.
Przed nalozeniem mieszam je sobie z roznymi specyfikami takimi jak HA, inne oleje, glikol butylenowy, gliceryna i wszystko sie pieknie miksuje. Mozna je mieszac ze soba i ze wszystkim co sie ma w lodowce
Mam porownanie do rozanej Weledy na dzien i chyba wole Welede pomimo tego smrodku ala zel na bol stawow i rzadkiej konsystencji. Ale wlasciwie oba te kremy sa porownywalne i bardzo dobre.

dzięki za wyczerpująca recenzję kusi...
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 20:00   #9
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Martina Gebhardt - pielęgnacja

na poczatek radze Ci kupic w mniejszej objetosci (z tego co pamietam chyba jest dostepne 15ml z prawie wszystkich kremow Martiny) bo wiadomo, co skora to inna historia, ja juz teraz nie kupuje pelnowymiarowych dopoki nie przetestuje, za duzo tych eco kosmetykow sie nie sprawdza zeby wywalac kase w bloto
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 01:04   #10
Mariquita.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 265
Smile Dot.: Martina Gebhardt - pielęgnacja

LouLou25

to juz kilka m-cy od kiedy wyprobowalas Martine Gebrardt
i jakie sa efekty?
ja zamowilam sobie rozany krem i emulsje z tej firmy

zastanawiam sie nad olejkami w kapsulkach tej f-my, moze ktos stosowal?
Mariquita. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 12:36   #11
Mariquita.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 265
Dot.: Martina Gebhardt - pielęgnacja

rozany jest wspanialy w dotyku, pieknie pachnie, delikatna konsystenacja... na noc krem a na dzien emulsja

na efekty pewnie trzeba jeszcze troche poczekac...
Mariquita. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 07:57   #12
Mariquita.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 265
Dot.: Martina Gebhardt - pielęgnacja

moze ktos mi powie, gdzie w Warszawie mozna dostac te kosmetyki??
Mariquita. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 17:11   #13
Tulpe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Martina Gebhardt - pielęgnacja

Widziałam- Żółty Cesarz pl. Grzybowski, używam emuslsji są lżejsze i nawilżające.
Tulpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 01:30   #14
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Martina Gebhardt - pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez Mariquita. Pokaż wiadomość
LouLou25

to juz kilka m-cy od kiedy wyprobowalas Martine Gebrardt
i jakie sa efekty?
ja zamowilam sobie rozany krem i emulsje z tej firmy

zastanawiam sie nad olejkami w kapsulkach tej f-my, moze ktos stosowal?
kilka miesiecy i jeszcze stoja nie zeby byly takie wydajne po prostu uzywwam na zmiane z innymi dobrodziejstwami, generalnie jestem zadowolona chociaz na lato sa za ciezkie (dlatego czesto mieszam z Physiogelem) zmarszczek nie mam wiec chyba dziala
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 14:20   #15
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Martina Gebhardt - pielęgnacja

witam
postanowilam odswiezyc dosc stary watek. szukam opinii na temat kremow Martina Gebhardt, glownie z serii rozanej.

chodzi mi o porządne nawilzenie, glownie o krem na dzien, aby nie bylo po samym kremie matu...
wczesniej [przez kilka lat stosowalam hauschka, byl super, ale cera sie przyzwyczaila, kupilam kremy femi, ale na dzien sa one za malo nawilzajace, na noc spisuja sie bardzo przyzwoicie, a co najwazniejsze nie zapychaja.

czy ktoras z was stosowala emulsje rozana na dzien?
mam nadzieje, ze ta seria nie zapyach

bede ogromnie wdzieczna za wszelkie rady i inf
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 17:26   #16
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Martina Gebhardt - pielęgnacja

Zobaczyłam, ze na greenline-sklep maja produkty tej firmy. Bardzo fajne składy, w szczegolnosci zaciekawiła mnie szałwiowa emulsja do twarzy
Szkoda, ze na razie mam czym sie smarować, moze kiedys.....
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.