Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-23, 09:56   #151
manikomio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie Oczywiście że da się zrobić Tylko najpierw rzeczywiście powinnaś ujednolicić kolor, może być ten zachwalany wellaton 12/1, może być też palette 100 bo dobrze rozjaśnia tyle że do żółtka no ale miałabyś już bazę i właściwie wtedy każdy blond już wyjdzie. Fajnie by było jakby ktoś powyciągał Ci te ciemne pasemka i najpierw je rozjaśnić. A jak już dojdziesz do w miarę jednolitego i jasnego koloru wtedy jak najbardziej możesz zrobić tym stockholmem czy czym tam byś chciała. Mogłabyś też wstawić jakieś foto, było by nam łatwiej doradzić
HEJ !! Nie wiem co się dzieje! Próbuję się dostać na forum na którym wcześniej pisałam i wyskakuje mi coś takiego "Błędny Wątek.
Jeśli mimo to uważasz, że link był prawidłowy, napisz do webmastera z opisem komunikatów i Twoich czynności" Nic z tego nie rozumiem !
Widzę ze tu tez jestescie ale pokazuje mi tylko 5 stron tego forum, moze coś z moim komputerem nie tak
manikomio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 11:02   #152
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 66
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Widzę, że bardzo zachwalacie wellaton 12/1. W tamtym tygodniu coś mnie podkusiło, żeby go kupić i dzisiaj będę farbować odrosty. Ciekawe co z tego wyjdzie... W razie czego mam pół farby Palette srebrzysty blond.
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 11:07   #153
asinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

a ja mam do was takie pytanko kochane dziewczynki i proszę o szczerość (nawet aż do bólu) o tuż tak jak wcześniej pisałam zawsze chciałam blond włosy i minął ponad miesiąc od zdjęcia pierwszego a ja wciąż nie wiem czy mi blond pasuje czy jak tylko zaczną pojawiać się odrosty wrócic do swoich ciemnych prosze o szczera rade ja wciąz z rudosciami walcze tą odżywka z joanny i szamponem a jesli nie poskutkuje biore sie za farbowanie ale juz sama nie wiem czy jest sens bo blond jest pięknym kolorem ale czy dla mnie?powiem wam szczerze ze jak patrze na te wasze zdjęcia to naprawde wiele bym dala mimo farbowania miec takie zdrowe i gęste włosy
asinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 11:09   #154
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Lola piękny masz odcień też pamietam Cie jako ognistego rudzielca niech teraz wypowiedzą się ci, którzy twierdzili że nie da się zejść z rudego na blond bez zniszczeń i uniknąć ścięcia włosków super

co do wellatonu 12/1 to może i ja spróbuję lub tez tak zachwalany natural&easy 522 przez Snowhitee, mam jeszcze czas to pomyślę

N47aLQS czekamy na foteczki co do kolorku ze zdjęć to i mi podoba się ten odcień na 2 zdjęciu ale ten z pierwszego też jest nieziemski


Cytat:
Napisane przez asinkaa Pokaż wiadomość
a ja mam do was takie pytanko kochane dziewczynki i proszę o szczerość (nawet aż do bólu) o tuż tak jak wcześniej pisałam zawsze chciałam blond włosy i minął ponad miesiąc od zdjęcia pierwszego a ja wciąż nie wiem czy mi blond pasuje czy jak tylko zaczną pojawiać się odrosty wrócic do swoich ciemnych prosze o szczera rade ja wciąz z rudosciami walcze tą odżywka z joanny i szamponem a jesli nie poskutkuje biore sie za farbowanie ale juz sama nie wiem czy jest sens bo blond jest pięknym kolorem ale czy dla mnie?powiem wam szczerze ze jak patrze na te wasze zdjęcia to naprawde wiele bym dala mimo farbowania miec takie zdrowe i gęste włosy


Zdjęcia nie są wyraźne, ale chyba masz dość ciemne oczy, oprawę oczu i karnację. Jasny kolor włosów gryzł by się bardzo i wyglądał sztucznie. Osobiście bardziej podoba mi się pierwsze zdjęcie, wyglądasz zdecydowanie bardziej świeżo i naturalnie. nie rozjasniałabym włosów na Twoim miejscu, a zdecydowanie bardziej je przyciemniła. Takie jest moje zdanie i już
Kiedyś Kachula wstawiała fotki Ani Przybylskiej, pozwolę sobie je powtórzyć, bo jak na Ciebie spojrzałam, od razu zobaczyłam je przed oczyma myślę, ze ten kolor byłby odpowiedni ewentualnie mogłabyś wpleść między kosmyki jakieś refleksy
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-04-23 o 11:23
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 11:45   #155
Marti18
Raczkowanie
 
Avatar Marti18
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 106
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Marti18 - próbowałaś już srebrnej płukanki z Delii? Moim zdaniem jest rewelacyjna na żółknące włosy. Mają po niej taki ładny, srebrzysty odcień. Jestem z niej bardziej zadowolona niż z większości farb
No właśnie nie mam pojęcia na jakiej zasadzie działaję te płukanki i jak sie je urzywa ;(
__________________
.....
Marti18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 11:57   #156
asinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Lola piękny masz odcień też pamietam Cie jako ognistego rudzielca niech teraz wypowiedzą się ci, którzy twierdzili że nie da się zejść z rudego na blond bez zniszczeń i uniknąć ścięcia włosków super

co do wellatonu 12/1 to może i ja spróbuję lub tez tak zachwalany natural&easy 522 przez Snowhitee, mam jeszcze czas to pomyślę

N47aLQS czekamy na foteczki co do kolorku ze zdjęć to i mi podoba się ten odcień na 2 zdjęciu ale ten z pierwszego też jest nieziemski






Zdjęcia nie są wyraźne, ale chyba masz dość ciemne oczy, oprawę oczu i karnację. Jasny kolor włosów gryzł by się bardzo i wyglądał sztucznie. Osobiście bardziej podoba mi się pierwsze zdjęcie, wyglądasz zdecydowanie bardziej świeżo i naturalnie. nie rozjasniałabym włosów na Twoim miejscu, a zdecydowanie bardziej je przyciemniła. Takie jest moje zdanie i już
Kiedyś Kachula wstawiała fotki Ani Przybylskiej, pozwolę sobie je powtórzyć, bo jak na Ciebie spojrzałam, od razu zobaczyłam je przed oczyma myślę, ze ten kolor byłby odpowiedni ewentualnie mogłabyś wpleść między kosmyki jakieś refleksy
w sumie ja lepiej czułam sie w ciemniejszych a teraz nie moge sie przyzwyczic moze i dlatego ze kolor wpada w rudy(( i miałam taka grzywke jak Ania i troche osób mówiło ze wyglądam jak ona ale ja tam nie widze podobienstwa, ale zdjęcie faktycznie dałam kiepskie bo z kamerki komp a karnacje mam az za bladai oczy mam piwno zielono brazowe(jaks taka mieszanka) na zdjęciach podkreslone czarna kredka tak jak mówie zawsze marzyłam o blondzie bo wiecznie mialam ciemne ale posłucham twej rady i jeszcze pomysle nad tym dziekuje ze odpisałas
asinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 12:33   #157
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez manikomio Pokaż wiadomość
HEJ !! Nie wiem co się dzieje! Próbuję się dostać na forum na którym wcześniej pisałam i wyskakuje mi coś takiego "Błędny Wątek.
Jeśli mimo to uważasz, że link był prawidłowy, napisz do webmastera z opisem komunikatów i Twoich czynności" Nic z tego nie rozumiem !
Widzę ze tu tez jestescie ale pokazuje mi tylko 5 stron tego forum, moze coś z moim komputerem nie tak
A przeczytałaś dokładnie pierwszy post tutaj? I tytuł wątku?
Kochana II część!

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Marti18 Pokaż wiadomość
No właśnie nie mam pojęcia na jakiej zasadzie działaję te płukanki i jak sie je urzywa ;(
Płukanka rozjaśnia i rudości i żółty blond. Ja leję do kubeczka wodę i nalewam płukanki tak aby tylko tylko wodę zabarwiła. Po całym myciu głowy, odzywce i takie tam odchylam łepek i polewam włosy. Nic trudnego.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 13:01   #158
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Asinka to ja ci powiem, że kiedys zazdrościłam tym blondynkom (farbowanym) co mają ciemne oczy bo dla mnie to właśnie takie blondynki wyglądały najbardziej sexi, że tak to ujmę. Każdemu pasuje blond tylko trzeba sobie znaleźć odpowiedni odcień. Jeśli tak bardzo obawiasz się odrostów, że farby Ci nie rozjaśnia itp to po prostu chodź do fryzjera na balejaż, pasemka. Kiedy ja nie chciałam aby odrosty tak bardzo się rzucały w oczy (fryzjer kosztuje a tak rzadsze wizyty miałam) robiłam sobie coś w tym stylu... No po angielsku to lowlights czyli pasemka od spodu. Ponieważ miałaś poza blondem ciemne włoski odrosty nawet jak były duże to wyglądało to bardziej normalnie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 13:07   #159
klebkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

SweetButPsycho mialam taki sam problem jak Ty? i pofarbowalam Wellatonem 12/1, polecam bo swietnie dal sobie rade z tym fioletem i ladnie dodatkowo rozjasnil wspaniala farba
klebkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 13:36   #160
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jowitka, bardzo dziękuję ja też jestem pod wrażeniem jaki śliczny kolorek udalo Ci się uzyskać

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Płukanka rozjaśnia i rudości i żółty blond. Ja leję do kubeczka wodę i nalewam płukanki tak aby tylko tylko wodę zabarwiła. Po całym myciu głowy, odzywce i takie tam odchylam łepek i polewam włosy. Nic trudnego.
A ja nalewam wodę do umywalki, do pełna. Potem rozpuszczam w niej tak mniej więcej 1/3 nakrętki płukanki srebrnej i moczę w tym włosy
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 14:18   #161
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

Kochaneczka
załączam foto po stockholmie może pomoże Ci w podjęciu decyzji Aczkolwiek uważam, że narazie żeby pozbyć się tej tęczy jaką masz na główce powinnaś na początek sięgnąć po jakąś bardziej rozjaśniającą farbkę, może ten wellaton 12/1 który Lola zachwala? A później dopiero, jak będziesz miała w miarę jednolity jasny kolorek radziłabym sięgnąć po stockholm, to jest naprawdę piękny kolor
Przecudny kolor
Dałabyś rade zrobić więcej zdjęć?

Podglądam wątek od dawna, bo chciałabym sobie rozjaśnić włoski i szukam koloru, ktory mnie zachwyci. Mam blond włosy, ale z wiekiem i mi troche ściemniały i chciałabym je ozywić. Nigdy nie farbowałam włosów i troche sie boje.

edit: dorzucam zdjęcie mojego naturalnego koloru
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.

Edytowane przez Asienka187
Czas edycji: 2010-04-23 o 14:47
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 14:22   #162
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

witam blondyneczki wstawiam kilka fotek moich włosków wczoraj myłam szmponem z joanny i potem odzywka z tej farbki loreala farbowałam loreal stockholm 2 kwietnia i tak wyglądają moje włosy odrost jest minimalny nie rosną zbyt szybko.....za tydzień może troszke pózniej ponowne farbowanie ale jaką farba niewiem jeszcze.Może ponownie stockholm a może wellaton....myśle też o wizycie u fryzjera!Pierwsze dwie fotki w domku kolejne na dworze w słońcu.
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 15:57   #163
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 66
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Właśnie mam na głowie wellaton 12/1. Muszę przyznać, że i tak już jestem zaskoczona. Trzymam ją na głowie może z 10 minut, a włosy są już jasne. Wcześniej używałam farby Palette Rozświetlony popielaty blond z wodą 12% i w trakcie farbowania strasznie szczypała mnie głowa. Przy tej nic nie czuje. Ciekawe jaki będzie efekt końcowy...
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 16:23   #164
impressive20
Raczkowanie
 
Avatar impressive20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 228
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam ! uzywam farby wellaton 12/1 i jest najlepsza jak do tej pory miałam!
__________________
Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć...
impressive20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 16:34   #165
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Snowhitte Proszę.I sorry,ze tak późno.Nie mogłam się zmóc zrobić fotos.Trochę nie ułożone bo siedzę w domu i się kuruje.Ale może coś tam zobaczysz.Po farbowaniu pokaże w całości.Ale teraz jak są króciutkie to chyba bardziej mi się nawet kolorek podoba i nie wiem czy się zdecyduje na ciemniejsza farbkę.Pozdrawiam

Lola20 Jestem w szoku Twoje włoski są wspaniale.Kurcze takiego efektu bym się nie spodziewała.To co było a co teraz jest.Bravo!!!!
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 17:24   #166
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

HopeMAGDA, ślicznie Ci wyszedł ten Stockholm, ja bym chyba na Twoim miejscu używała już tej farbki, bo daj naoprawde ładny efekt ewentualnie może faktycznie spróbuj koloru jaki radziła Snowwhitee (schwarzkopf natural and easy 522- jasny srebrny blond)

katedabandit - woda utleniona 12% jest bardzo mocna i czytałam na ulotce od proesjonalnego rozjaśniacza, że nie powinno sie nakładać kosmetyku z takim oksydantem na skór głowy, bo może ją poparzyć tak steżony oksydant jest przeznaczony głównie do użytku profesjonalnego, bardzo si zdziwiłam jak Palette wypuściła farby drogeryjne z serii cool blonds z wodą 12%. Sama ju nie wiem jak to jest, ale mi woda 12% zrobiła niezłe spustoszenie na głowie i wiecej raczej nie użyje tak silnego oksydantu wellaton jest wg mnie bezpieczniejszy, bo bardzo ładnie rozjaśnia a wode ma słabszą (9% - wydaje mi sie, że taka w zupełności wystarcza do porządnego rozjasnienia)

Adzi07 - bardzo dziekuje śliczną masz tą platynke i nowa fryzurka też bardzo fajna
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 17:28   #167
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Snowhitte Proszę.I sorry,ze tak późno.Nie mogłam się zmóc zrobić fotos.Trochę nie ułożone bo siedzę w domu i się kuruje.Ale może coś tam zobaczysz.Po farbowaniu pokaże w całości.Ale teraz jak są króciutkie to chyba bardziej mi się nawet kolorek podoba i nie wiem czy się zdecyduje na ciemniejsza farbkę.Pozdrawiam

Lola20 Jestem w szoku Twoje włoski są wspaniale.Kurcze takiego efektu bym się nie spodziewała.To co było a co teraz jest.Bravo!!!!

Adzi07 Jakie króciutkie!!!!! Jejku ja bym sie tak nie odważyła! Ale szczerze super teraz ten kolor wygląda (zresztą wcześniej tez mi się podobał). Nic nie zmieniaj bo wydaje mi się (choć twarzy nie widać) że naprawdę Ci pasuje
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 17:57   #168
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kachula82 Dziękuje. Tak wiem ze króciutkie,ale ja już miałam kilka razy krótkie a potem przychodziła chęć na długie i zapuszczałam.Ale teraz przynajmniej nie zniszczę ich już tak jak do tej pory(bo jestem już doświadczona i mądrzejsza)A co do kolorku to cały czas myślę,i myślę.Nie dość,ze zniszczyłam włosy tamtymi próbami to i tak nie mam pojęcia która farba rozjaśniła by mi odrosty na tyle abym była zadowolona.No nic będę myśleć jeszcze.

Lola20 Dziękuje ślicznie
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 17:58   #169
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez klebkaa Pokaż wiadomość
snowhitee a co to za palette 100? ona jest niebieska? czy to typowy rozjasniacz? bo mam teraz wloski po wellatonie 12/1 i bede chciala za jakis czas jeszcze rozjasnic i widze,ze na opakowaniu tej palette jest taki kolorej,ktory moglabym miec pozdrawiam aha i oczywiscie zacgwalam Twoje piekne wloooski
Dokładnie to taka farbka jak ją opisała Lola

Cytat:
Napisane przez magdalenka21 Pokaż wiadomość
wklejam zdjęcie swoich włosków... jak widać są bardzo przesuszone juz tym kolorowaniem ale to przez to ze nigdy nie moglam trafic na swój odcień a wcześniej jeszcze mialam dekoloryzacje z rudego.... ale to juz jakis czas temu. teraz mam wiele większy odrost (ale nie mam aktualnego zdjęcia) i powoli włoski już zaczynają żyć. ścinam regularnie i biorę belissę zeby rosły ładne i zdrowe jezeli wyszedłby mi taki kolorek jak SNOWHITEE to juz bym została przy tym kolorku, zrobila sobie takie sliczne pasemeczka jak Twoje a pózniej tylko odrosty bym robila i włoski spokojnie by sobie rosły.... Oj superby było
Ja miałam identyczny baleyage jak Ty na tych fotkach tyle że drobniejsze pasemka jednak nie podobało mi się jak czekolada wypłukiwała się do jasnego rudawego brązu i zrezygnowałam z niego, później chodziłam na baleyage samym rozjaśniaczem i tym sposobem praktycznie całe włosy miałam rozjaśnione a dalej to już łatwo samemu farbować A w tej chwili pasemka robię sobie sama Tyle że tylko z wierzchu
Masz dość intensywne te pasemka dlatego radziłabym Ci najpierw ten wellaton czy palette lub może pochodź trochę do fryzjera na pasemka samym rozjaśniaczem? Pójdziesz ze 2-3razy i myślę że będziesz mogła sama farbować w domku

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
snowhitee a ty masz odrost w jakim kolorze ze tak ladniutko ci lapie?Bo tam chyba na farbie w wzorniku ciemny blad nie rozjasnia... tak pamietam...
sliczny ten kolorek i bardzo ladnie z pasemkami wyglada
Ja mam naturalne średni blond i chwyta ładnie Ale trzymam na odroście dość długo, ostatnio nawet godzinę i 5min

Cytat:
Napisane przez manikomio Pokaż wiadomość
HEJ !! Nie wiem co się dzieje! Próbuję się dostać na forum na którym wcześniej pisałam i wyskakuje mi coś takiego "Błędny Wątek.
Jeśli mimo to uważasz, że link był prawidłowy, napisz do webmastera z opisem komunikatów i Twoich czynności" Nic z tego nie rozumiem !
Widzę ze tu tez jestescie ale pokazuje mi tylko 5 stron tego forum, moze coś z moim komputerem nie tak
Dokładnie druga część kochana Teraz tutaj pisz

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Przecudny kolor
Dałabyś rade zrobić więcej zdjęć?

Podglądam wątek od dawna, bo chciałabym sobie rozjaśnić włoski i szukam koloru, ktory mnie zachwyci. Mam blond włosy, ale z wiekiem i mi troche ściemniały i chciałabym je ozywić. Nigdy nie farbowałam włosów i troche sie boje.

edit: dorzucam zdjęcie mojego naturalnego koloru
Masz bardzo ładny naturalny kolor Ja na Twoim miejscu bym nie farbowała No jeżeli się bardzo upierasz to jedynie jakieś jaśniutkie refleksy i będzie miodzio

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Snowhitte Proszę.I sorry,ze tak późno.Nie mogłam się zmóc zrobić fotos.Trochę nie ułożone bo siedzę w domu i się kuruje.Ale może coś tam zobaczysz.Po farbowaniu pokaże w całości.Ale teraz jak są króciutkie to chyba bardziej mi się nawet kolorek podoba i nie wiem czy się zdecyduje na ciemniejsza farbkę.Pozdrawiam

Lola20 Jestem w szoku Twoje włoski są wspaniale.Kurcze takiego efektu bym się nie spodziewała.To co było a co teraz jest.Bravo!!!!
O kurcze co za zmiana Myślałam, że troszkę dłuższe zostawisz Ale faktycznie teraz kolor cudo no i jak włoski odżyją Tylko pozazdrościć
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 18:06   #170
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 66
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

12/1 bardzo dobrze rozjaśnil odrosty. Wrzucilam zdjecie, ale niestety na zdjeciu kolor troche sie rozni od oryginału . Jutro zrobie foto w swietle dziennym.

Edytowane przez 360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381
Czas edycji: 2010-04-23 o 18:08
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 18:08   #171
bllondynaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk- obok Rbk. ;)
Wiadomości: 26
Wink Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hey ! ;-)) A ja mam takie pytanie troszeczkę wykraczające z typu "kolor Włosów"

Jak nazywa się taka suszarka?? wkładasz do niej włosy i wyciągasz i masz loki ??
tylko nie mówcie ze to jakaś suszarkolokówka bo nie umie znaleźdź na Allegro czegoś takiego ani nigdzie indziej . Moze wy Macie jakies pomysły albo jak sie ta nakładka nazywa albo coś ?? Help!

2 pytanie:
Popielaty blond ---> na żółte włosy, powiedzcie jaka farba była by najlepsza .!
Musze w poniedziałek kupić farbe a jestem w dolku...

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

[1=360cd8870e6496ab44e5ee2 6887f94fc52465381;1878362 8]12/1 bardzo dobrze rozjaśnil odrosty. Wrzucilam zdjecie, ale niestety na zdjeciu troche sie rozni od oryginału . Jutro zrobie foto w swietle dziennym.[/QUOTE]

BOSKIE Włosy!!! Wspaniałe!!
Jaką farbę użyłaś ??
bllondynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 18:12   #172
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 66
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez bllondynaa Pokaż wiadomość
Hey ! ;-)) A ja mam takie pytanie troszeczkę wykraczające z typu "kolor Włosów"

Jak nazywa się taka suszarka?? wkładasz do niej włosy i wyciągasz i masz loki ??
tylko nie mówcie ze to jakaś suszarkolokówka bo nie umie znaleźdź na Allegro czegoś takiego ani nigdzie indziej . Moze wy Macie jakies pomysły albo jak sie ta nakładka nazywa albo coś ?? Help!

2 pytanie:
Popielaty blond ---> na żółte włosy, powiedzcie jaka farba była by najlepsza .!
Musze w poniedziałek kupić farbe a jestem w dolku...

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------



BOSKIE Włosy!!! Wspaniałe!!
Jaką farbę użyłaś ??
wellaton 12/1.
a jak chcesz miec popielate wlosy to Palette C9 srebrzysty blond zrobi Ci takie. Wlosy wychodza jak na opakowaniu.
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 18:25   #173
magdalenka21
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 60
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ja miałam identyczny baleyage jak Ty na tych fotkach tyle że drobniejsze pasemka jednak nie podobało mi się jak czekolada wypłukiwała się do jasnego rudawego brązu i zrezygnowałam z niego, później chodziłam na baleyage samym rozjaśniaczem i tym sposobem praktycznie całe włosy miałam rozjaśnione a dalej to już łatwo samemu farbować A w tej chwili pasemka robię sobie sama Tyle że tylko z wierzchu
Masz dość intensywne te pasemka dlatego radziłabym Ci najpierw ten wellaton czy palette lub może pochodź trochę do fryzjera na pasemka samym rozjaśniaczem? Pójdziesz ze 2-3razy i myślę że będziesz mogła sama farbować w domku




własnie rozmyslałam nad pójsciem do fryzjera ale gdy zobaczyłam jak ładnie wam wychodzi kolorek gdy same farbujecie to tez sie napaliłam Zawsze miałam taki blond "biały" nienaturalny a chciałabym taki jak Ty masz teraz na włoskach. On jest taki zlocisty i bardzo naturalny. Powiedz mi Ty robisz sobie odrościk tą farbą stocholm a pasemka ?? Napewno masz doswiadczenie w fabowaniu wiec poradzę sie Ciebie... Bo jeżelibym sobie nałozyla ten wellaton to uzyskałabym kolor taki naturalnie złocisty na odrostach? Czy jak po rozjasniaczu sztuczny biały?? bo wiem ze reszta włosów zapewne inaczej sie zafarbuje, bo jest tam i rozjasnony blond i wypłukany brąz...Dziękuję bardzo za Twoje rady Bardzo mi to pomaga w przyszłym tyg planuje sobie juz cos zrobic z wlosami tylko musze sie upewnic jakiej farbki urzyc. Co myslisz o Garniere 111?? Tez dałaby rade?

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Coś mi nie wyszło to "cytowanie" Moje pytanie skierowane jest do SNOWHITEE )

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

[1=360cd8870e6496ab44e5ee2 6887f94fc52465381;1878362 8]12/1 bardzo dobrze rozjaśnil odrosty. Wrzucilam zdjecie, ale niestety na zdjeciu kolor troche sie rozni od oryginału . Jutro zrobie foto w swietle dziennym.[/QUOTE]


Jejku nie wierzę że farba tak ładnie Ci rozjaśniła odrosty.... Ja musiałam sobie rozjasniaczem męczyć włosy a później farbą żeby uzyskać taki efekt... szok
Super wyszły.
Tylko teraz boje sie że jak ja bym sobie zrobiła ta farbką 12.1 to tez wyjdą takie jasne a mnie interesuje teraz odcień złoty, taki ciepły
magdalenka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 18:47   #174
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dokładnie to taka farbka jak ją opisała Lola
Opisałam farbke z Palette permanent natural color odcień 100 - skandynawski blond, ale prypomniało mi sie, ze w gamie Palette deluxe tez jest odcień 100 - super jasny blond i tez rozjasnia do 6 odcieni Nie wiem, który lepszy , niestety żadnego z nich nie używałam

katedabandit- ślicznie wyszło u każdej z nas ten wellaton wychodzi troszeczke inaczaj, ale efekt na Waszych włoskach zawsze jest śliczny

bllondynaa- a chcesz mieć takie mocno popielate włosy? Bo jeśli tak, to polecam Garnier 111 idealnie ochładza kolor, ale przez pierwsze kilka myc włoski sa naprawde wyraznie popielate Bo wellaton 12/1 jest swietny, ale u niektórych osób nie wychodzi popielato tylko neutralnie (jak np. u mnie) albo tak lekko ciepło - taki jaśniutki złoty a Garnier chyba zawsze daje na włosach popiel Natomiast jesli chcesz ochłodzić żółte włosy bez farbowania, to jeszcze raz polecam niezastąpioną srebrną płukanke Delii daje śliczny, srebrzysty odcień - działa cuda na żółtych włosach
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 19:01   #175
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

[1=360cd8870e6496ab44e5ee2 6887f94fc52465381;1878362 8]12/1 bardzo dobrze rozjaśnil odrosty. Wrzucilam zdjecie, ale niestety na zdjeciu kolor troche sie rozni od oryginału . Jutro zrobie foto w swietle dziennym.[/QUOTE]
Piękne są te Twoje wloski. A jeśli jutro będziesz robić fotki w świetle dziennym to strzel jedno jak to wygląda przy odrostach???A jaki jest Twój naturalny kolor? I czy się ciężko rozjaśniają czy raczej lekko.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 19:12   #176
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Masz bardzo ładny naturalny kolor Ja na Twoim miejscu bym nie farbowała No jeżeli się bardzo upierasz to jedynie jakieś jaśniutkie refleksy i będzie miodzio
Dziękuję

Też mi się podoba, ale od zawsze marzył mi się jasny blond, ale ani nie platynowy/siwy ani nie żółty. Dlatego pewnie tak się boję pofarbować. Boję się, że bede miec katastrofę na głowie.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 19:14   #177
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

[1=360cd8870e6496ab44e5ee2 6887f94fc52465381;1878362 8]12/1 bardzo dobrze rozjaśnil odrosty. Wrzucilam zdjecie, ale niestety na zdjeciu kolor troche sie rozni od oryginału . Jutro zrobie foto w swietle dziennym.[/QUOTE]

No ładnie wzięło bardzo Ale wstaw jutro foto jak odrost wygląda, chętnie zobaczę

Cytat:
Napisane przez magdalenka21 Pokaż wiadomość
Ja miałam identyczny baleyage jak Ty na tych fotkach tyle że drobniejsze pasemka jednak nie podobało mi się jak czekolada wypłukiwała się do jasnego rudawego brązu i zrezygnowałam z niego, później chodziłam na baleyage samym rozjaśniaczem i tym sposobem praktycznie całe włosy miałam rozjaśnione a dalej to już łatwo samemu farbować A w tej chwili pasemka robię sobie sama Tyle że tylko z wierzchu
Masz dość intensywne te pasemka dlatego radziłabym Ci najpierw ten wellaton czy palette lub może pochodź trochę do fryzjera na pasemka samym rozjaśniaczem? Pójdziesz ze 2-3razy i myślę że będziesz mogła sama farbować w domku




własnie rozmyslałam nad pójsciem do fryzjera ale gdy zobaczyłam jak ładnie wam wychodzi kolorek gdy same farbujecie to tez sie napaliłam Zawsze miałam taki blond "biały" nienaturalny a chciałabym taki jak Ty masz teraz na włoskach. On jest taki zlocisty i bardzo naturalny. Powiedz mi Ty robisz sobie odrościk tą farbą stocholm a pasemka ?? Napewno masz doswiadczenie w fabowaniu wiec poradzę sie Ciebie... Bo jeżelibym sobie nałozyla ten wellaton to uzyskałabym kolor taki naturalnie złocisty na odrostach? Czy jak po rozjasniaczu sztuczny biały?? bo wiem ze reszta włosów zapewne inaczej sie zafarbuje, bo jest tam i rozjasnony blond i wypłukany brąz...Dziękuję bardzo za Twoje rady Bardzo mi to pomaga w przyszłym tyg planuje sobie juz cos zrobic z wlosami tylko musze sie upewnic jakiej farbki urzyc. Co myslisz o Garniere 111?? Tez dałaby rade?

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Coś mi nie wyszło to "cytowanie" Moje pytanie skierowane jest do SNOWHITEE )

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------




Jejku nie wierzę że farba tak ładnie Ci rozjaśniła odrosty.... Ja musiałam sobie rozjasniaczem męczyć włosy a później farbą żeby uzyskać taki efekt... szok
Super wyszły.
Tylko teraz boje sie że jak ja bym sobie zrobiła ta farbką 12.1 to tez wyjdą takie jasne a mnie interesuje teraz odcień złoty, taki ciepły
Nie ma za co Ja robię odrost i całość stockholmem a pasemka natural&easy 522
Garnier 111 też kiedyś używałam i zawsze zachwalam ale myślę że lepiej by Ci wyszło po tym wellatonie, bo garnier te Twoje białe pasemka może chwycić jak większości na fioletowo (choć to się zmywa po 2-3 myciach). Ale i tak ja bym na Twoim miejscu najpierw poprosiła jakąś koleżankę żeby powyciągała Ci te brązowe pasma, są dość "szerokie" także nie byłoby z tym większego problemu myślę I potem byłoby dużo łatwiej uzyskać jednolity jasny blondzik.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 19:29   #178
magdalenka21
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 60
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No ładnie wzięło bardzo Ale wstaw jutro foto jak odrost wygląda, chętnie zobaczę



Nie ma za co Ja robię odrost i całość stockholmem a pasemka natural&easy 522
Garnier 111 też kiedyś używałam i zawsze zachwalam ale myślę że lepiej by Ci wyszło po tym wellatonie, bo garnier te Twoje białe pasemka może chwycić jak większości na fioletowo (choć to się zmywa po 2-3 myciach). Ale i tak ja bym na Twoim miejscu najpierw poprosiła jakąś koleżankę żeby powyciągała Ci te brązowe pasma, są dość "szerokie" także nie byłoby z tym większego problemu myślę I potem byłoby dużo łatwiej uzyskać jednolity jasny blondzik.
Hmmm... skoro tak mówisz to tak zrobie Czyli najpierw poprostu rozjasnić weltonem te ciemne pasma, a później na całośc polozyć sobie stockohlm? Myslisz że będzie dobrze? Bo odrosty mam koloru takiego średniego blondu to powinno mi chyba pokryc ta farbą loreala.
magdalenka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 19:43   #179
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez bllondynaa Pokaż wiadomość
Hey ! ;-)) A ja mam takie pytanie troszeczkę wykraczające z typu "kolor Włosów"

Jak nazywa się taka suszarka?? wkładasz do niej włosy i wyciągasz i masz loki ??
tylko nie mówcie ze to jakaś suszarkolokówka bo nie umie znaleźdź na Allegro czegoś takiego ani nigdzie indziej . Moze wy Macie jakies pomysły albo jak sie ta nakładka nazywa albo coś ?? Help!

2 pytanie:
Popielaty blond ---> na żółte włosy, powiedzcie jaka farba była by najlepsza .!
Musze w poniedziałek kupić farbe a jestem w dolku...

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------



BOSKIE Włosy!!! Wspaniałe!!
Jaką farbę użyłaś ??
Żeś mnie tą suszarką zażyła... Ale znalazłam! I chce to!!! Niestety aukcja zakończona ale poszukaj pod tą samą nazwą:
http://www.allegro.pl/item976382277_...gw24_odss.html
A tu efekty na jednym blogu:
http://jo-shopaholic.blogspot.com/20...spin-curl.html
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-04-23 o 19:47
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 19:44   #180
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

snowhitee Hehe odrosną.Ale dziękuję
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.