Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-13, 15:19   #2131
carolinapescadora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez laseromania Pokaż wiadomość
Pisałam we wcześniejszych postach nazwę gabinetu, proszę sprawdź bo nie chcę być posądzona o reklamę. Emla działa średnio dopiero po godzinie, tamte maści ze Stanów są silne i nie można ich przykrywać folią, zresztą nie trzeba bo działają szybko. Jedyne czego nie można robić, to aplikować na duże partie ciała jednocześnie, np. nie zalecane jest na całe nogi. A jaką partię ciała zamierzasz robić?
Robię w środę głębokie bikini. Byłam dziś na próbie i jest ok;
czuc lekkie ukłucie " tak jak kopie prąd " - ale tylko w tych delikatniejszych partiach bikini (wiadomo każdy ma inny próg bólu) ;
Przy linii majtek prawie wogóle nie czułam .

I teraz muszę zdobyć emla... i 1,5 h przed położyć i zabezpieczyć folią bo idę wcześniej do dentysty więc dzień pełen wrażeń

Czy można na forum napisać nazwy tych maści o ktorych mówisz???
ewentualnie podaje maila : carolina.pescador@gmail.c om
Proszę napisz
Dzięki
carolinapescadora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 20:02   #2132
EwaEwita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Do adz1a:
Pisalaś ze nadal wyrasta Ci sporo wlosow na linii stringów.. nie wiesz czym moze byc to spowodowane?? dotycza Cie moze jakies zaburzenia hormonalne?? a w pozostalych miejscach bikini masz juz "czysto"?? ja w przyszlym tygodniu w koncu umowilam sie na depilacje bikini plus linia stringow, nie ukrywam ze najbardziej zalezy mi na tej linii... obawiam sie o skutecznosc...
Pozdrawiam
EwaEwita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 09:23   #2133
manka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 169
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Czy ktoś korzystał z promocji groupon kraków

http://www.groupon.pl/oferty/krakow/...-krakow/185534

bo chyba juz trzeci raz oferują, może juz ktos tam był, jakie efekty itp., ?
__________________

manka1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:51   #2134
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez manka1982 Pokaż wiadomość
Czy ktoś korzystał z promocji groupon kraków

http://www.groupon.pl/oferty/krakow/...-krakow/185534

bo chyba juz trzeci raz oferują, może juz ktos tam był, jakie efekty itp., ?
ja nie korzystałam, ale zamierzam, bo wczoraj właśnie kupiłam ten pakiet
szukałam na necie informacji o tym laserze i efektach i nie ma zbyt wielu opinii (po polsku, bo wyskakują wyniki po niemiecku i tam pewnie więcej można znaleźć, ale ja nie znam tego języka). Jedyne co ciekawego znalazłam to takie zestawienie laserów na jakiejś amerykańskiej stronce i jako jeden z nielicznych jest to faktycznie laser diodowy. Wg mnie oferta jest OK i za tą cenę można ryzykować.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:12   #2135
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewuszki, byłam już na 3 zabiegach na bikini głębokim laserem aleksandrytowatym w gabinecie Dermea w Wawie.
przy ostatnim zabiegu miałam dosłownie parę sztuk do odstrzału, a teraz nie wiem co się stało - włoski rosną mi po całości! są ciemne, jakby odrastały te, co wcześniej wypalił laser
to normalne?
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:40   #2136
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Wydaje mi sie ze to dosyc normalne poniewaz mialam tak samo. To jest tak: za pierwszym razem wypada najwiecej włosów,za drugim mniej poniewaz wypadaja tylko jakby te "resztki" ale w tym czasie zdaza urosnac te które laser nie zlapie bo jest za wczesnie. Za 3 razem znowu to samo,ale za 4 usuwa te które urosły po 3 zabiegu oraz te ktore zdazyly urosnac po2, ale bylo za wczesnie zeby ten za 3 je złapał. Nie wiem czy mnie zrozumialalas ;p ale na moim przykladzie powiem ci ze 4 zabieg usunie ta reszte i ta najprawdopodobmniej bedzie ostatni. Potem bedziesz łysa ;p

Ale zwróc uwage tez na to kiedy robilas ten 3 zabieg,bo moze te włosy to sa te które wypadaja i tylko ci sie wydaje ze one rosna?
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:41   #2137
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewuszki, byłam już na 3 zabiegach na bikini głębokim laserem aleksandrytowatym w gabinecie Dermea w Wawie.
przy ostatnim zabiegu miałam dosłownie parę sztuk do odstrzału, a teraz nie wiem co się stało - włoski rosną mi po całości! są ciemne, jakby odrastały te, co wcześniej wypalił laser
to normalne?



Idź na Light Sheer !!! Szkoda kasy na IPL i aleksandrytowy
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 11:58   #2138
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

klucha2217 żartujesz, prawda?
wydałam już na to tysiąc i chcesz mi powiedzieć, że nie będzie trwałego efektu?
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 14:45   #2139
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
klucha2217 żartujesz, prawda?
wydałam już na to tysiąc i chcesz mi powiedzieć, że nie będzie trwałego efektu?
no niestety, jest to jednak możliwe
najlepsze efekty daje laser diodowy czyli LightSheer Duet bądź jego starsze wersje lub Quantel Derma LEDA EPI 808/980 - te dwa urządzenia znalazłam i lektura opinii w necie o laserze diodowym zdaje się potwierdzać, że efekty są widoczne i trwałe w większości przypadków

znalazłam też opinie o braku efektów i zainwestowaniu nie tysiąca, ale kilku w depilację...
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 14:59   #2140
Sasni
Raczkowanie
 
Avatar Sasni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 38
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja dzisiaj byłam na pierwszej depilacji laserem Light Sheer w gabinecie Estetica depilowałam bikini plus pachy, bo były gratis o efektach przekonam się za jakiś czas, natomiast na razie jestem zadowolona. Przemiłe Panie w gabinecie, czyściutko, estetycznie. Dostałam krem znieczulający na bikini, także prawie nic nie czułam, tylko w bardziej wrażliwych partiach przez chwilkę było nieprzyjemnie. Zabieg szybciutki, chyba 15 min - choć mnie sie wydawało, że 5 ,bo Pani ze mną rozmawiała cały czas Pachy bez znieczulenia, ich depilacja zajęła może 3 minuty Dostałam krem, którym należy się smarować przez 3 dni

dodatkowo miłym gestem był drobiazg z okazji nadchodzących świąt
Sasni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 15:25   #2141
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
klucha2217 żartujesz, prawda?
wydałam już na to tysiąc i chcesz mi powiedzieć, że nie będzie trwałego efektu?


Przykro mi ale nie żartuje! Całkiem możliwe, że wydałaś pieniądze na marne. Ale czasem trzeba się samemu przekonać
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 15:56   #2142
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Denerwuje mnie jak czytam teksty: IPL jest nieskuteczny!
Dziewczyny przestańcie,kazdy ma inny organizm,na kazdego wszystko działa indywidualnie.
Ja miałam robione bikini i linie biała light sheerem oraz IPL'em uda i pasek miedzy piersiami,i efekty sa takie same!
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 16:34   #2143
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

czytam czytam, jednym pogada drugim nie, jedni zadowoleni drudzy nie, i juz sama nie wiem czy probowac czy nie, ja chce isc na ligh sheer, i chce wydepilowac, buzie, dekold, piersi, brzuch, bikini, puppe, plecy na dole
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 16:36   #2144
_papaya_
Raczkowanie
 
Avatar _papaya_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny czy próba przed normanlna depilacją jest konieczna? ja jestem umówiona na piatek na próbę, a na depilację na poniedzialek, ale jadę do gabinetu, który nie jest w moim miescie, więc fajnie by bylo gdyby od razu zrobili mi depilację... Dodatkowo w poniedzialek mogę dostac okres, więc może się okazać, ze będę musiała odwołać zabieg. Dodam, że juz mialam robioną depilacje laserową, tylko w innym gabinecie na innej czesci ciala i wsxzytsko bylo ok. Jak myslicie czy zgodzą się bez proby? Bo tak sie zastanawiam czy dzwonic tam czy nie..
__________________
Na pewno znasz te poranki, gdy wszystko co widzisz obietnicą cudu jest.
_papaya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 16:40   #2145
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja jak sie zdecyduje to nie pojade na probe bo bede robic w inym miescie i nie mam ochotry jezdzic tam 100 razy, na probe a pozniej za kilka dni na zabieg
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 17:07   #2146
carolinapescadora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

DO MANKA I MAWIS
Dziewczyny mam na jutro ustalony zabieg light sheerem i ta propozycja ECO PLANT zepsula mi wszystko bo teraz zglupialam i nie wiem co zrobic..... dzwonilam tam ale nic sie nie dowiedzialam poza tym ze owszem sa 3 sesje ( w tym 3 czesci) a potem dalej placi sie wg cennika
TYLKO czy to DZIAŁA????
mamy jeszcze 30h ... niech sie ktos wypowie... ...
Ta kobieta stwierdzila ze ich laser Quantel Leda jest lepszy niz Light bo jest diodowy i przeznaczony wlasnie do tego ale z tego co czytalam to przeciez Light Sheer tez jest diodowy wiec gdzie tkwi różnica??????????
carolinapescadora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 18:01   #2147
nasti88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

naruszenie regulaminu / usuwam

[/COLOR]mam jeszcze pytanie dot. przygotowania ciala przed depilacja light sheer duet...
wlosy przed zabiegiem powinny byc zgolone czy nie?
na stronach gabinetow wspominaja ,ze wlosy powinny byc zgolone a ktoras z was napisala tu,ze widziala popalone wlosy w trakcie zabiegu..
to jak powinno byc?

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-12-15 o 07:25
nasti88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 18:47   #2148
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez carolinapescadora Pokaż wiadomość
TYLKO czy to DZIAŁA????
mamy jeszcze 30h ... niech sie ktos wypowie... ...
Ta kobieta stwierdzila ze ich laser Quantel Leda jest lepszy niz Light bo jest diodowy i przeznaczony wlasnie do tego ale z tego co czytalam to przeciez Light Sheer tez jest diodowy wiec gdzie tkwi różnica??????????
Witam,
jak coś takiego mówi Ci obsługa to powinno sie włączyć zółte światło.

Sprzęt jest łatwo sprawdzić: wystarczy zrobić serię zabiegów (min 8 miesięcy) poczekać rok i wszystko wiadomo. Spytaj ich poprostu od jak dawna tym depilują i ile zrobili zabiegów. Jeśli są na rynku więcej niż dwa lata to można próbować... jeśli laser mają od 6 miesięcy to sorry, sami nie wiedzą jak to depiluje i będą się na Tobie uczyć i przekonywać (lub nie ) do jego skuteczności. W laserach bardzo istotny jest parametr "moc szczytowa- tzw. peak power", LightSheer ma 1600 Wat. Z jakiegoś względu producent tego niemieckiego lasera nie podaje tego najważniejszego parametru w specyfikacji... ciekawe dlaczego? Nie ma się czym chwalić? Na rynku jest też niemiecka podróbka LightSheer'a (Milesman).

Moim zdaniem idea zakupów kuponowo-hurtowych powinna opierać się na obustronnej korzyści: klient ma taniej (jest ich wielu, kupują hurtowo) a przedsiębiorca może zareklamować swoją firmę (rezygnując z zysku) i ilczyć na to, że klenci będą go polecać i wracać.
Mam wrażenie, że u nas czasem wygląda to inaczej: restauracja sprzedaje bony na sushi -50%, ale oczywiście nie podaje za te bony takiego sushi jak zwykle tylko używa o 50% mniej tuńczyka czy łososia i dalej "wychodzi na swoim". Jest to poprostu sposób na zarobienie dodatkowej kasy.
To samo z depilacją: masz gabinet, kup tani "laser" za 20.000 zł, sprzedaj 1000 kupownów po 300 zł za serię zabiegów która "normalnie" kosztuje 6000 zł (oczywiście nikt i nigdy nie płacił tyle za depilację tym wynalazkiem), wydepiluj "jeleni" przez pół roku i wyrzuć badziewie... przecież za pół roku chińczycy wymyślą znowu jakiś "najnowocześniejszy sprzęt". A po roku niezadowoleni będą dzwonić, że zabiegi były nieskuteczne? A kogo to obchodzi? Powie się im, że mają pewnie problemy hormonlne i akurat na nich nie działa, bo przecież wszyscy są zadowoleni. Poza tym komu będzie się chciało kłócić o 300 zł. Ważne że chętni na mega ofertę (łosie) zawsze się znajdą.

przemyślanych decyzji
pozdrawiam

Edytowane przez Gobo
Czas edycji: 2010-12-14 o 19:02
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 19:00   #2149
_papaya_
Raczkowanie
 
Avatar _papaya_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja mam jeszcze jedno pytanie jako ze jestem panikara przeciwwskazaniem do depilacji laserowej jest przyjmowanie duzej dawki witaminy A, ale jaka to jest duza dawka?? Bo ja biore tabletki Vitapil i dzisiaj sobie kupilam Capivit hydro control. Ale chyba to nie jest duza dawka? Jak wczesniej bylam na depilacji i bralam tylko Vitapil to pani mi powiedziala, ze zna doskonale te tabletki i spokojnie moge je brac, ale nie wiem teraz jak z przyjmowaniem 2 preparatow na raz
__________________
Na pewno znasz te poranki, gdy wszystko co widzisz obietnicą cudu jest.
_papaya_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 20:56   #2150
migimig
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ale jestem zadowolona Gabinet do którego chodzę w Rybniku na zabiegi wprowadził świąteczną promocję: depilacja pach lub bikini za 100 zł bikini juz zrobiłam ale pachy zafunduje sobie jako prezent na święta już się nie mogę doczekać

_papaya_ co do próby to przecież wystarczy 20 -30 minut może nie musisz jechać dwa razy, a co do wit A to Ty bierzesz zwykłe suplementy wiec tam nie ma dużej dawki no i to chodzi głównie o preparaty p/trądzikowe ( one są przeciwwskazane przy laserze)
migimig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:21   #2151
nasti88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

mam jeszcze pytanie dot. przygotowania ciala przed depilacja light sheer duet...
wlosy przed zabiegiem powinny byc zgolone czy nie?
na stronach gabinetow wspominaja ,ze wlosy powinny byc zgolone a ktoras z was napisala tu,ze widziala popalone wlosy w trakcie zabiegu..
to jak powinno byc?
nasti88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 22:04   #2152
carolinapescadora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Do GOBO!

Bardzo Ci dziękuję - trzeźwiąca wypowiedz
Reasumując mam miejsce w Krakowie gdzie można to zrobić za przyzwoite pieniądze bo jest promocja na 2w1 (dwie osoby ten sam zabieg) Miejsce sprawdzone i kropka . Fakt w Poznaniu jest miejsce gdzie zrobilabym to taniej i to light sheer DUET ale koszt podrozy itd wyjdzie na jedno ... zreszta zobacze jak to zniose jutro
Kupilam Emla ( 80zł- 30g) masakra ale mysle ze na 3razy starczy .
Jesli ktoś ma w tej kwestii cos do powiedzenia to chetnie sie zastosuje??Jak gruba warstwe??i czy to sie wchlonie jak np pochodze nago po domu czy to ma byc tak gruba warstwa ze na nią przykładamy folie i dopiero bielizna?? zabieg po 17 dam znac jutro jak bylo

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez nasti88 Pokaż wiadomość
mam jeszcze pytanie dot. przygotowania ciala przed depilacja light sheer duet...
wlosy przed zabiegiem powinny byc zgolone czy nie?
na stronach gabinetow wspominaja ,ze wlosy powinny byc zgolone a ktoras z was napisala tu,ze widziala popalone wlosy w trakcie zabiegu..
to jak powinno byc?
W moim gabinecie poradzono mi że najlepiej zgolić włosy w dzień zabiegu żeby nie zdązyły zacząć odrastać bo jak pojawią Ci się już czarne kropeczki to jest to o tyle nie przyjemne że będą one popalone przez laser .

A tak czy inaczej widac gdzie był strzał bo na krótką chwilkę pojawiaja się takie malutkie kropeczki w miejscach włosków. Przynajmniej ja tak miałam na próbnym strzale. Wieczorem nie było prawie śladu.
A wg wskazówek dopiero później zrobi Ci sie kropka ( tak jakby odrastały bo włos będzie się " wysuwał " a potem wypadnie .
Ale niech się wypowie ktoś jeszcze; ktoś kto to juz przeżył .
Tak czy owak jak zgolę rano a zabieg mam popołudniu.
Pozdrawiam
carolinapescadora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 07:24   #2153
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

włosy przed zabiegiem trzeba zgolić dzień przed zabiegiem - to elementarne najlepiej elektryczną golarką i pod włos
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 08:06   #2154
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

mawis, klucha2217 czy w takim razie lepiej, żebym na kolejny zabieg poszła na Light Sheer?
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 09:25   #2155
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
mawis, klucha2217 czy w takim razie lepiej, żebym na kolejny zabieg poszła na Light Sheer?

Moim zdaniem tak. Pewnie zaczniesz walkę od początku, ale jestem pewna, że zauważysz różnicę!
Nie zaszkodzi Tobie spróbować
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 10:24   #2156
nasti88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dzieki za odpowiedzi
nasti88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 12:54   #2157
nasti88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a na jaka moc mialyscie ustawiony laser?
mam na mysli wylacznie LIGHSHEER DUET.
chyba jest inna skala niz przy pozostalych ,bo mi kobietka robila probe i mialam (chyba) na 9 na bikini.
napiszcie jak mialyscie ustawione i na jakiej czesci ciala
bo nie wiem czy 9 to nie za malo...
nasti88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 12:58   #2158
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
mawis, klucha2217 czy w takim razie lepiej, żebym na kolejny zabieg poszła na Light Sheer?
musisz zrobić przerwę,aby osłabione włosy odrosły,bo laser ich nie zobaczy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 13:45   #2159
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez nasti88 Pokaż wiadomość
a na jaka moc mialyscie ustawiony laser?
mam na mysli wylacznie LIGHSHEER DUET.
chyba jest inna skala niz przy pozostalych ,bo mi kobietka robila probe i mialam (chyba) na 9 na bikini.
napiszcie jak mialyscie ustawione i na jakiej czesci ciala
bo nie wiem czy 9 to nie za malo...
ja miałam 11 na pachy (i dosyć mocno bolało). kosmetyczka powiedziała mi, że 12 to maksymalna moc.
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 13:51   #2160
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

klucha2217 czyli zabieg laserem aleksandrytowym a Light Sheer tak się różni, że trzeba zaczynać od początku?
ja do Dermeii poszłam za namową koleżanki, która sobie robi tam nogi, pach i bikini. jest zadowolona. dzisiaj z nią rozmawiałam i postanowiłam, że pójdę tam jeszcze w styczniu, jak miałam zaplanowane. od 3 zabiegu jest taniej, a poza tym pani, która mnie depiluje jest strasznie fajna, więc wypytam ją co i jak..

a tak btw. jaki salon z Light Sheer polecacie w Warszawie?
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.