Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)- - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-10, 20:32   #31
HarajukuChilli
Zadomowienie
 
Avatar HarajukuChilli
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 862
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Cytat:
Napisane przez solll Pokaż wiadomość
Harajuku, nie przesadzasz? wazysz niecale 57 kilo i chcesz się odchudzać jeszcze? czy po prostu nabrać mięśni?
chodzi głównie o ukształtowanie i "utwardzenie" ciała mięśniami Poza tym bmi nie jest dokładne, skoro każdy ma inny % tłuszczu lub mięśni w ciele. Ja chcę wyrobić sobie mięśnie i pozbyć się tłuszczu, może przy okazji co nieco schudnę
__________________
Ćwiczę tyłek i motywację:
http://rozowydres.blogspot.com/
Jillian Shred:
Level 1: 10 /10
HarajukuChilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 20:52   #32
Anczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 33
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

No cóż CherieK ja biorę Novynette, ale na serio się zastanawiam, czy to też nie po nich, bo moja koleżanka też takie bierze i jej też trochę przybyło... A na nich nawet pisze, że mogą mieć taki skutek uboczny... Więc już sama nie wiem . No ale się niedługo okaże po czym to, bo się właśnie zaczynam odchudzać...
__________________
Kalorie sio sio sio...
Czas schudnąć
Cel tymczasowy: 5cm mniej
Uda się

P.S. Zasada nr 1 pozostaje ta sama




Anczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 10:38   #33
madziasNS
Raczkowanie
 
Avatar madziasNS
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 286
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Anczka... ja tez biore Novynette od ponad 6 lat i na poczatku po nich tyłam, zatrzymywała mi sie woda w organizmie. Teraz jak juz całkowicie unormowało mi sie wszystko w organizmie moja waga wrociła do normy. Teraz moge nawet stwierdzic ze jedyny wpływ negatywny (widoczny dla mnie ) to wiekszy cell. Nie moge sie go pozbyc jak biore tabletki. Kiedy miałam roczna przerwe w braniu tabletek cell zmniejszył sie bardzo duzo ( wtedy nawet nie przykładałam sie do tego aby sie go pozbyc :P)
__________________
Szyję materiałowe ozdoby do domu, dla dzieci, dla znajomych, dla dzieci znajomych itp To moja pasja
madziasNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 18:42   #34
Anczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 33
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

MadziasNS a kiedy ci się to wszystko unormowało? No bo nie wiem, czy mój szczytny cel walki z kilogramami ma sens, jeśli i tak przez tabletki mnie przybędzie... A ja przecież MUSZĘ zrzucić to i owo... A co w związku z tym zaraz lecę brzuszki i takie inne rzeczy robić. Tylko muszę znaleźć moją magiczną książeczkę z ćwiczeniami... Ehhh... Czas na poszukiwania...
Hmm... a może bu lepiej trochę pobiegać???
__________________
Kalorie sio sio sio...
Czas schudnąć
Cel tymczasowy: 5cm mniej
Uda się

P.S. Zasada nr 1 pozostaje ta sama




Anczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 22:30   #35
51eb7b1acd47bd33c5c16690ed8ee2bace5a6d43_5e96409a7b024
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 133
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Dziewczyny!! Co jest ..?
Mam nadzieje ze nie uciekłyście ?

u mnie z dietka bardzo ładnie , a od jutra ćwiczenia
To bedzie tak :
Codziennie 8 min Legs, Arms, Buns, ABS, Tamilee Webb + areoby/interwały
Oczywiscie to jest moj tak jakby stały trening ktory musze wykonac , ale oprocz tego zwieksze ogolnie moja aktywnosc , czyli mniej bezsensownego siedzenia przed komputerem

Mam nadzieje ze jakims cudem wytrwam miesiac bo za 2 tygodnie juz wakacje !
51eb7b1acd47bd33c5c16690ed8ee2bace5a6d43_5e96409a7b024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 08:41   #36
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Cytat:
Napisane przez matrixnika Pokaż wiadomość
zgadzam się z CherieK. Biorę Cilest od 5 lat i nie tyję. Pigułki nowej generacji mają mniejszą dawkę hormonów, więc nie wpływają tak na wagę.
ja biore novynette od.. wczoraj! i wczesniej ponad 1,5 roku tez nie tylam:P
Cytat:
Napisane przez aggie3 Pokaż wiadomość
ja do a6w podchodzilam 2 razy i za kazdym razem konczylo sie klapa.
a co do dietki to chcialabym rozpoczac taka zgodna z grupa krwi tylko najpierw musze zrobic badania bo niestety nie mam pojecia jaka mam grupe krwi. wiec jak tylko sie dowiem to zaczynam dietke a narazie staram sie mniej jesc i pije duzo wody oraz czerwona herbatke
tylko z tymi cwiczeniami jakos kiepsko mi idzie. jest goraco i nie chce mi sie cwiczyc. no ale musze sie przelamac i zaczac regularnie cwiczyc bo nici beda z tego mojego odchudania
tak wiec trzymam kciuki za wszystkie odchudzajace sie panie w wytrwaniu postanowien i pozdrowionka
ja mam A i co najsmieszniejsze.... lubie dokladnie to co mi polecaja;D jestem typowa "wegetarianka":P w "" bo jem mieso, ale tylko i wylacznie piers z kurczaka i raczej w malych ilosciach xD miesa po prostu nie lubie:P nie smakuje mi xD no ale na tej mojej diecie nie schudlam bo ciagle ja stosuje xD oczywiscie plus slodycze

Cytat:
Napisane przez solll Pokaż wiadomość
Cherie, jakichś widocznych efektów nie ma za bardzo, ale też miałam częste przerwy- ja po prostu lubię robić coś 'dla ciała', żeby się nie rozlazło a poza tym uwielbiam zakwasy czuć, bo wiem, że zrobiłam coś porządnego

Jeść niestety muszę dobrze, gdyż na głodnego nic mi do głowy nie wejdzie (chociaż podobno łatwiej się wtedy uczyć:|) a sesja tuż tuż;p

BAAB gdzie studiujesz? Bo moja przyjaciółka jest na takim samym kierunku na Rolniczym w Krk
ja musze przegryzac kiedy sie ucze musze i juz


dziewcyzny... juz zgrzeszylam

1. jadlam slodycze
2. jadlam pizze
3. zrobilam tylko 2 dni a6w a reszte odpuscilam bo bylam zmeczona, albo goscie albo impreza...

dzis zaczynam od nowa! musze sie jakos mobilizowac! nie mialam komputeraz od srody wiec nie mialam nawet jak sie poskarzyc na moje lenistwo:P teraz postanawiam meldowac codziennie czy cwiczylam:P

moze wydrukuje sobie zdjecie jakiegos zgrabnego cialka i powiesze nad lozkiem?:P

MENU

sniadanie na dzis?
-salata lodowa+pomidorek+ awokado+....(nie wiem co mam w lodowce+ oliwki(mam na nie ochote od 2ch dni:P)+ dressing( duzo ziół, otreby, oliwa z oliwek, troche octu)
- zielona herbatka x2

pewnie to samo na kolacje

na obiad jeszcze nie wiem ale mysle, ze zjem ryz z warzywami bez sosu

przekaski - jabłko i jogurt naturalny +otręby z żurawiną plus jak zwykle 1,75 wody Żywiec Zdrój

Ćwiczenia

dzis biegam i a6w dzień 1 od nowa

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

[1=51eb7b1acd47bd33c5c1669 0ed8ee2bace5a6d43_5e96409 a7b024;19968300]Dziewczyny!! Co jest ..?
Mam nadzieje ze nie uciekłyście ?

u mnie z dietka bardzo ładnie , a od jutra ćwiczenia
To bedzie tak :
Codziennie 8 min Legs, Arms, Buns, ABS, Tamilee Webb + areoby/interwały
Oczywiscie to jest moj tak jakby stały trening ktory musze wykonac , ale oprocz tego zwieksze ogolnie moja aktywnosc , czyli mniej bezsensownego siedzenia przed komputerem

Mam nadzieje ze jakims cudem wytrwam miesiac bo za 2 tygodnie juz wakacje ![/QUOTE]


kochana wygladasz na obcykaną w cwiceniach powiedz mi prosze co mam robic z posladkami? kiedys robilam te zestawy 8min na brzuch i jakos mi nie pasowaly Tamilee ma fajne opcje na posladki, ale to chyba trzeba filmik sciagnac, tak?

te interwaly to chodzi o bieganie?:P
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 10:58   #37
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Cytat:
Napisane przez Anczka Pokaż wiadomość
No cóż CherieK ja biorę Novynette, ale na serio się zastanawiam, czy to też nie po nich, bo moja koleżanka też takie bierze i jej też trochę przybyło... A na nich nawet pisze, że mogą mieć taki skutek uboczny... Więc już sama nie wiem . No ale się niedługo okaże po czym to, bo się właśnie zaczynam odchudzać...
kazde tabletki mogą wywołać taki skutek uboczny 2 z moich kolezanek tez je biora i nie tyja
Cytat:
Napisane przez madziasNS Pokaż wiadomość
Anczka... ja tez biore Novynette od ponad 6 lat i na poczatku po nich tyłam, zatrzymywała mi sie woda w organizmie. Teraz jak juz całkowicie unormowało mi sie wszystko w organizmie moja waga wrociła do normy. Teraz moge nawet stwierdzic ze jedyny wpływ negatywny (widoczny dla mnie ) to wiekszy cell. Nie moge sie go pozbyc jak biore tabletki. Kiedy miałam roczna przerwe w braniu tabletek cell zmniejszył sie bardzo duzo ( wtedy nawet nie przykładałam sie do tego aby sie go pozbyc :P)
dokladnie na poczatku organizm sie przyzwyczaja ja mialam wielkiego dola przez 2 miesiace czulam sie tez ciezko ale w wygladzie widac tego nie bylo
mozliwe ze to wlasnie przez te wode nie wiem czy da sie ja "wypocic" i na czym to polega ogolnie

oj tak.. cellulit ja mam straszny po tabletkach... przed braniem nigdy nie mialam;( teraz zaczynam brac od nowa wiec wiem, ze musze dbac bardziej o uda
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 15:15   #38
51eb7b1acd47bd33c5c16690ed8ee2bace5a6d43_5e96409a7b024
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 133
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
ja biore novynette od.. wczoraj! i wczesniej ponad 1,5 roku tez nie tylam:P


ja mam A i co najsmieszniejsze.... lubie dokladnie to co mi polecaja;D jestem typowa "wegetarianka":P w "" bo jem mieso, ale tylko i wylacznie piers z kurczaka i raczej w malych ilosciach xD miesa po prostu nie lubie:P nie smakuje mi xD no ale na tej mojej diecie nie schudlam bo ciagle ja stosuje xD oczywiscie plus slodycze



ja musze przegryzac kiedy sie ucze musze i juz


dziewcyzny... juz zgrzeszylam

1. jadlam slodycze
2. jadlam pizze
3. zrobilam tylko 2 dni a6w a reszte odpuscilam bo bylam zmeczona, albo goscie albo impreza...

dzis zaczynam od nowa! musze sie jakos mobilizowac! nie mialam komputeraz od srody wiec nie mialam nawet jak sie poskarzyc na moje lenistwo:P teraz postanawiam meldowac codziennie czy cwiczylam:P

moze wydrukuje sobie zdjecie jakiegos zgrabnego cialka i powiesze nad lozkiem?:P

MENU

sniadanie na dzis?
-salata lodowa+pomidorek+ awokado+....(nie wiem co mam w lodowce+ oliwki(mam na nie ochote od 2ch dni:P)+ dressing( duzo ziół, otreby, oliwa z oliwek, troche octu)
- zielona herbatka x2

pewnie to samo na kolacje

na obiad jeszcze nie wiem ale mysle, ze zjem ryz z warzywami bez sosu

przekaski - jabłko i jogurt naturalny +otręby z żurawiną plus jak zwykle 1,75 wody Żywiec Zdrój

Ćwiczenia

dzis biegam i a6w dzień 1 od nowa

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------




kochana wygladasz na obcykaną w cwiceniach powiedz mi prosze co mam robic z posladkami? kiedys robilam te zestawy 8min na brzuch i jakos mi nie pasowaly Tamilee ma fajne opcje na posladki, ale to chyba trzeba filmik sciagnac, tak?

te interwaly to chodzi o bieganie?:P
Eee obcykana nie jestem , po prostu poczytałam parę wątków z Fitnessu i widze ze u innych działają te ćwiczenia Filmy sciagnęlam (Tak wogole smiac mi sie chce jak widze tego goscia w obcisłych gatkach, z bananem na twarzy i w kolko gadający "nice and easy" )
Przykro mi ale nie wiem co mogłabyś z pośladkami zrobic , bo z pupa ja nie mam problemu wiec nie szukałam :P pogrzeb troche po wizazu a znajdziesz moze coś
"Trening interwałowy polega na tym, że ćwiczenia o wysokiej intensywności np. sprint na 90% swoich możliwości przeplata się spacerem, a więc ćwiczeniem o niskiej intensywności"
Slyszałam ze fajnie spala tłuszcz

Nie przejmuj się CherieK ja tez zgrzeszyłam !
Moje ulubione ciastka wołały ze są samotne wiec nie mogłam ich tak po prostu zostawic
A tak serio to klapa . Musze sie nauczyc silnej woli .... Albo zanim zjem coś niedozwolonego wskocze na wizaz i powiem Wam ze chce mi sie słodkiego a Wy mi zabronicie
A moze ktos chciałby ze mna spróbować 100 dni bez słodyczy ? Tak zeby bylo raźniej ?

Edytowane przez 51eb7b1acd47bd33c5c16690ed8ee2bace5a6d43_5e96409a7b024
Czas edycji: 2010-06-14 o 15:17
51eb7b1acd47bd33c5c16690ed8ee2bace5a6d43_5e96409a7b024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 18:20   #39
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
Witam;D

Postanowilam zalozyc ten watek, gdyż uwazam, ze nic nie potrafi tak zmobilizowac kobiety do cwiczenia, jak sukcesy innej! haha tak tak przynajmniej ja jestem bardzo zazdrosna o te wszystkie zgrabne brzuchy dziewczyn na plazy o posladkach nie bede wspominala

Od dzis zaczynam brac sie za siebie mam nadzieje, ze znajdzie sie grupka dziewczyn ktora rowniez ma zamiar nieco poprawic swe cialka przed wlozeniem bikini


Zaczne od siebie

Mam 182 cm wzrostu, waze ok 65 kg
Problematyczne miejsca? - posladki i brzuch plus boczki:P
Mam cellulit na udach i posladkach a brzuch jest co tu mowic- slaby zjem np sniadanie i wygladam jakbym byla w ciazy a to wina slabych miesni
Co robie teraz? Od ok 2 tygodni biegam dzis zaczelam a6w szukam fajnego zestawu na uda i posladki ale dodam, ze posladki chce miec- wieksze! i podniesione

na cellulit stosuje peeling kawowy, masowanie rekawica i szczotka plus serum eveline


ktoras z was sie przylaczy?

moj cel - koniec lipca! wakacje! bikini i mega duzo zabawy


ps. moge wkleic zdjecie jesli chcecie i pozniej bedziemy podziwiac zmiany co sadzicie o takim pomysle?
wątek dla mnie odchudzanie zaczynam czesciowo od dzisiaj do konca lipca gdyz 1 sierpnia mam wyjazd i chce swietnie wygladac..akurat do wyjazdu zostalo 7 tygodni wiec mam nadzieje ze uda mi sie schudnac 7kilo. u mnie problemem sa uda i posladki no i troszeczke brzuch,musze sie pozbyc tego cellulitu. mam 160cm wzrostu waze 59kg..
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:12   #40
cherry91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 162
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Ja też się dołączam, chociaż wzięłam się za siebie 9 dni temu
Mam 169 cm wzrostu.

6.06:
59kg
talia 68cm
biodra 94cm
udo 57cm

14.06:
57kg
talia 65cm
biodra 92cm
udo 54cm

Cel (tak do końca lipca):
52kg
talia 60cm
biodra 90cm
udo 50cm

Robię a6w i 8 minute legs - od 9 dni, dzisiaj zaczęłam biegać, planuję zakup hula-hop, nie jem słodyczy, chipsów itp., piję wodę, nie stosuję żadnej specjalnej diety, zawsze jadłam dużo warzyw, a z mięsa tylko kurczaka, bo to lubię

Życzę Wam i sobie duuuuużo wytrwałości
Podajcie też swoje wymiary
cherry91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:35   #41
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

[1=51eb7b1acd47bd33c5c1669 0ed8ee2bace5a6d43_5e96409 a7b024;19980230]Eee obcykana nie jestem , po prostu poczytałam parę wątków z Fitnessu i widze ze u innych działają te ćwiczenia Filmy sciagnęlam (Tak wogole smiac mi sie chce jak widze tego goscia w obcisłych gatkach, z bananem na twarzy i w kolko gadający "nice and easy" )
Przykro mi ale nie wiem co mogłabyś z pośladkami zrobic , bo z pupa ja nie mam problemu wiec nie szukałam :P pogrzeb troche po wizazu a znajdziesz moze coś
"Trening interwałowy polega na tym, że ćwiczenia o wysokiej intensywności np. sprint na 90% swoich możliwości przeplata się spacerem, a więc ćwiczeniem o niskiej intensywności"
Slyszałam ze fajnie spala tłuszcz

Nie przejmuj się CherieK ja tez zgrzeszyłam !
Moje ulubione ciastka wołały ze są samotne wiec nie mogłam ich tak po prostu zostawic
A tak serio to klapa . Musze sie nauczyc silnej woli .... Albo zanim zjem coś niedozwolonego wskocze na wizaz i powiem Wam ze chce mi sie słodkiego a Wy mi zabronicie
A moze ktos chciałby ze mna spróbować 100 dni bez słodyczy ? Tak zeby bylo raźniej ? [/QUOTE]

to ja wlasnie tak biegam kolega mnie uczyl hehehe

pogrzebie pogrzebie a skad sciagalas, pamietasz? na yt sa na pewno filmiki z 8 min
uff nie jestem sama haha
moze to dobry pomysl? tylko jak bedzie mi sie chcialo czegos w pracy? co wtedy? powtarzajmy sobie ciagle - nie moge.. nie moge... i liczmy do 10 gleboko oddychajac haha

ja chce!! nie chce slodyczy! a platki owsiane takie w saszetce to tez slodycze?:P takie gotowe do zalania:P

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
wątek dla mnie odchudzanie zaczynam czesciowo od dzisiaj do konca lipca gdyz 1 sierpnia mam wyjazd i chce swietnie wygladac..akurat do wyjazdu zostalo 7 tygodni wiec mam nadzieje ze uda mi sie schudnac 7kilo. u mnie problemem sa uda i posladki no i troszeczke brzuch,musze sie pozbyc tego cellulitu. mam 160cm wzrostu waze 59kg..
uu to cwiczysz ze mna tyleczek? jutro poszukam cwiczen wieczorem

Cytat:
Napisane przez cherry91 Pokaż wiadomość
Ja też się dołączam, chociaż wzięłam się za siebie 9 dni temu
Mam 169 cm wzrostu.

6.06:
59kg
talia 68cm
biodra 94cm
udo 57cm

14.06:
57kg
talia 65cm
biodra 92cm
udo 54cm

Cel (tak do końca lipca):
52kg
talia 60cm
biodra 90cm
udo 50cm

Robię a6w i 8 minute legs - od 9 dni, dzisiaj zaczęłam biegać, planuję zakup hula-hop, nie jem słodyczy, chipsów itp., piję wodę, nie stosuję żadnej specjalnej diety, zawsze jadłam dużo warzyw, a z mięsa tylko kurczaka, bo to lubię

Życzę Wam i sobie duuuuużo wytrwałości
Podajcie też swoje wymiary
sporo chcesz schudnac trzymam kciuki


wiec diete mamy taka sama.. tylko slodycze!! sio! won!

jutro sie zmierze i wkleje wymiary a tymczasem - dobranoc dziewczynki!
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 21:56   #42
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość

uu to cwiczysz ze mna tyleczek? jutro poszukam cwiczen wieczorem
ooo jak cos ciekawego znajdziesz to ja chetnie skorzystam.chce miec w bikini super extra tyleczek;d
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 22:50   #43
cherry91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 162
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość

sporo chcesz schudnac trzymam kciuki


wiec diete mamy taka sama.. tylko slodycze!! sio! won!
fakt, może troszkę za wysoko postawiłam poprzeczkę... no ale spróbuję jak najbardziej zbliżyć się do tego celu najbardziej mi zależy na nogach, bo przy szczupłej "górze" wyglądają dosyć masywnie

ważyłam kiedyś 54kg, ale to było jak odchudzałam się przed studniówką, później, ucząc się do matury, musiałam się trochę wspomagać słodyczami i są tego efekty

zapomniałam jeszcze napisać, że używam też wyszczuplającego serum z eveline, tego chłodzącego, jestem z niego bardzo zadowolona
cherry91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 11:46   #44
Olciis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 19
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

dziewczyny, co do a6w mam pytanie. bo czytałam tez na forum na wizaz ze to jest tylko efektowne dla kogos kto nie na tłuszczu na brzuchu, po prostu do poprawienia figury. ale jesli niby to pomaga aby po posiłku brzuch tak nie rusł to moze i rzeczywiście warto to wyprubowac. moze ktoras wie cos wiecej na ten temat??
ja juz kiedyś próbowałam a6w ale byłam wtedy szczuplejsza i efekty widzialam juz po 3-4 dniu.
Olciis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 15:45   #45
Anczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 33
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Grrr... Ale się wkurzyłam...Czy wystarczy tylko trochę przybrać tu i tam, żeby od razu słyszeć od kolegów chłopaka komentarze typu : "ale ta twoja Anka przytyła" albo, co mnie najbardziej wpieniło, "przy dobrym kut..., dup... się pasie". No po prostu bez komentarza... Ja im jeszcze kurcze pokażę. Niech tylko się trochę zmniejszę a zobaczą...
__________________
Kalorie sio sio sio...
Czas schudnąć
Cel tymczasowy: 5cm mniej
Uda się

P.S. Zasada nr 1 pozostaje ta sama




Anczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 17:52   #46
HarajukuChilli
Zadomowienie
 
Avatar HarajukuChilli
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 862
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Cytat:
Napisane przez Anczka Pokaż wiadomość
Grrr... Ale się wkurzyłam...Czy wystarczy tylko trochę przybrać tu i tam, żeby od razu słyszeć od kolegów chłopaka komentarze typu : "ale ta twoja Anka przytyła" albo, co mnie najbardziej wpieniło, "przy dobrym kut..., dup... się pasie". No po prostu bez komentarza... Ja im jeszcze kurcze pokażę. Niech tylko się trochę zmniejszę a zobaczą...
Chamy nie koledzy
ale masz rację, jak się pięknie wyćwiczysz to się będą jeszcze za tobą oglądać
__________________
Ćwiczę tyłek i motywację:
http://rozowydres.blogspot.com/
Jillian Shred:
Level 1: 10 /10
HarajukuChilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:22   #47
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
ooo jak cos ciekawego znajdziesz to ja chetnie skorzystam.chce miec w bikini super extra tyleczek;d
heeh to biore sie a szukanie
Cytat:
Napisane przez cherry91 Pokaż wiadomość
fakt, może troszkę za wysoko postawiłam poprzeczkę... no ale spróbuję jak najbardziej zbliżyć się do tego celu najbardziej mi zależy na nogach, bo przy szczupłej "górze" wyglądają dosyć masywnie

ważyłam kiedyś 54kg, ale to było jak odchudzałam się przed studniówką, później, ucząc się do matury, musiałam się trochę wspomagać słodyczami i są tego efekty

zapomniałam jeszcze napisać, że używam też wyszczuplającego serum z eveline, tego chłodzącego, jestem z niego bardzo zadowolona
a ja mam chude nogi osadone w szerokich biodrach:P fe fe fe

hehe ja kiedys kiedy jeszcze mialam 178 wzrostu - wazylam 50 kg nie chce byc az tak chuda, ale przydaloby sie wazyc tak z 58:P

ja uzywam rozgrzewajacego tez jest super owijam nogi folia i siedze powiedzmy pol h pod kocem(nogi oczywiscie wysmarowane eveline) efekt- cudo!

Cytat:
Napisane przez Olciis Pokaż wiadomość
dziewczyny, co do a6w mam pytanie. bo czytałam tez na forum na wizaz ze to jest tylko efektowne dla kogos kto nie na tłuszczu na brzuchu, po prostu do poprawienia figury. ale jesli niby to pomaga aby po posiłku brzuch tak nie rusł to moze i rzeczywiście warto to wyprubowac. moze ktoras wie cos wiecej na ten temat??
ja juz kiedyś próbowałam a6w ale byłam wtedy szczuplejsza i efekty widzialam juz po 3-4 dniu.
to niestety prawda.... a6w ksztaltuje miesnie ale nie spala tluszczu na spalenie tluszczyku dobre jest bieganie
z mojego doswiadczenia dodam jednak, ze kiedy cwiczylam a6w brzuch mi jednak malal ale moze to byly moje urojenia:P

Cytat:
Napisane przez Anczka Pokaż wiadomość
Grrr... Ale się wkurzyłam...Czy wystarczy tylko trochę przybrać tu i tam, żeby od razu słyszeć od kolegów chłopaka komentarze typu : "ale ta twoja Anka przytyła" albo, co mnie najbardziej wpieniło, "przy dobrym kut..., dup... się pasie". No po prostu bez komentarza... Ja im jeszcze kurcze pokażę. Niech tylko się trochę zmniejszę a zobaczą...
pfffffffffff jakie chamstwo ;/ mogl im chlopak zwrocic uwage ;/ faceci czasami zachowuja sie mega prostacko....

beda sie jeszcze slinic na Twoj widok i zazdroscic


dziewczyny!!!!
kusi mnie ;( na cos slodkiego;( zjadlam banana ale nie przechodzi
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:25   #48
Anczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 33
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Cytat:
Napisane przez HarajukuChilli Pokaż wiadomość
Chamy nie koledzy
ale masz rację, jak się pięknie wyćwiczysz to się będą jeszcze za tobą oglądać
Oj piękna wizja... Aż mi się od razu oczka śmieją na tą myśl . Ale chociaż ta durna gadka mnie jeszcze bardziej zmobilizowała .

A właśnie słyszała może któraś z was o tym, że afirmacja może pomóc w odchudzaniu się??? Chyba nawet spróbuję, bo trudne to to w końcu nie jest, a nie zaszkodzi. Tylko muszę sobie jakieś dobre zdanko sklecić i do dzieła .
Ha ha zobaczycie wstrętne facety... Już niedługo super laska z super figurą wkroczy do akcji i to będzie dosyć wstrętnych komentarzy .
HA!


A właśnie CherieK dasz radę. W końcu słodycze to tylko rzeczy, więc da się nad tym pociągiem do nich zapanować. Mnie też osobiście w brzuchu z głodu ssie, ale to szczegół. Jak trzeba to trzeba... Da się radę. O... najlepiej pomyśl o przyszłych efektach odchudzania, to ci powinno przejść
__________________
Kalorie sio sio sio...
Czas schudnąć
Cel tymczasowy: 5cm mniej
Uda się

P.S. Zasada nr 1 pozostaje ta sama





Edytowane przez Anczka
Czas edycji: 2010-06-15 o 18:38
Anczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:42   #49
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

chcialam edytowac i wszystko mi sie skasowalo

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Anczka Pokaż wiadomość
Oj piękna wizja... Aż mi się od razu oczka śmieją na tą myśl . Ale chociaż ta durna gadka mnie jeszcze bardziej zmobilizowała .

A właśnie słyszała może któraś z was o tym, że afirmacja może pomóc w odchudzaniu się??? Chyba nawet spróbuję, bo trudne to to w końcu nie jest, a nie zaszkodzi. Tylko muszę sobie jakieś dobre zdanko sklecić i do dzieła .
Ha ha zobaczycie wstrętne facety... Już niedługo super laska z super figurą wkroczy do akcji i to będzie dosyć wstrętnych komentarzy .
HA!


A właśnie CherieK dasz radę. W końcu słodycze to tylko rzeczy, więc da się nad tym pociągiem do nich zapanować. Mnie też osobiście w brzuchu z głodu ssie, ale to szczegół. Jak trzeba to trzeba... Da się radę. O... najlepiej pomyśl o przyszłych efektach odchudzania, to ci powinno przejść
hehe mnie nie ssie jem tyle ze nie jestem glodna

tak sie zastanawiam.... bo nie jadlam nigdy duzo slodyczy... a teraz, kiedy wiem, ze nie moge, mam na nie taka ochote Wy tez tak macie?;D
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!




Edytowane przez CherieK
Czas edycji: 2010-06-15 o 18:40
CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 19:07   #50
Anczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 33
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Oj tak... Zazwyczaj tak jest. Jak się czegoś nie chce i się o tej rzeczy myśli, to się jej tym bardziej chce... Najlepiej to zając się czymś innym i nie myśleć o tym
__________________
Kalorie sio sio sio...
Czas schudnąć
Cel tymczasowy: 5cm mniej
Uda się

P.S. Zasada nr 1 pozostaje ta sama




Anczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 19:10   #51
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Cytat:
Napisane przez Anczka Pokaż wiadomość
Oj tak... Zazwyczaj tak jest. Jak się czegoś nie chce i się o tej rzeczy myśli, to się jej tym bardziej chce... Najlepiej to zając się czymś innym i nie myśleć o tym
heeh to ja ide cwiczyc! zamiast batonika
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 21:53   #52
HarajukuChilli
Zadomowienie
 
Avatar HarajukuChilli
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 862
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Hej dziewczyny prześlecie mi może jakieś ciekawe ćwiczonka które obecnie robicie? Bo ja oprócz dzisiejszego tańca to nic...
__________________
Ćwiczę tyłek i motywację:
http://rozowydres.blogspot.com/
Jillian Shred:
Level 1: 10 /10
HarajukuChilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 23:18   #53
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Cytat:
Napisane przez HarajukuChilli Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny prześlecie mi może jakieś ciekawe ćwiczonka które obecnie robicie? Bo ja oprócz dzisiejszego tańca to nic...
ja dzisiaj tez taniec (towarzyski) a tak poza tym to tylko z 15 min steppera oj malo malo;/ i jeszcze z dieta krucho ale od jutra postanawiam poprawe! ale przynajmniej jechalam dzisiaj tylko na wodzie no i jednej szklance pepsi:P
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 08:49   #54
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Cytat:
Napisane przez HarajukuChilli Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny prześlecie mi może jakieś ciekawe ćwiczonka które obecnie robicie? Bo ja oprócz dzisiejszego tańca to nic...
http://www.a6w.pl/
http://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM buns
http://www.youtube.com/watch?v=uLIfN...eature=related legs

no i tyle:P plus bieganie

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj tez taniec (towarzyski) a tak poza tym to tylko z 15 min steppera oj malo malo;/ i jeszcze z dieta krucho ale od jutra postanawiam poprawe! ale przynajmniej jechalam dzisiaj tylko na wodzie no i jednej szklance pepsi:P
ja tam nie moge z ta dieta xD wydaje mi sie, ze jak nie mam diety jem zdrowej xD bo przy diecie ciagle mysle o tym, czego nie moge jesc i ssie mnie w zoladku choc jadlam wczesniej np salatke

a jak wyglada wasza dieta? wstawcie jadlospis choc na 1 dzien

zrobie zdj w kostiumie zaraz i wstawie:P

to Twoj brzuch? w avie?
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!




Edytowane przez CherieK
Czas edycji: 2010-06-16 o 08:56
CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 09:02   #55
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

zjdecia : 16 czerwiec

-obwisly tylek:P
-krzywe nogi:P
-szerokie biodra:P wielkosc posladkow mi nie przeszkadza:P jesli chodzi o biust to wyszedl na zdj w zaniku ale to wina tego, ze zdj od dolu, ale wiadomo, ze z biustu sie nie ochudzam:P
-mega wielkie boczki
-brzuch nijaki :P
-brak talii

to wszystko chce zmienic
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!




Edytowane przez CherieK
Czas edycji: 2010-06-16 o 09:05
CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 11:12   #56
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
http://www.a6w.pl/
http://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM buns
http://www.youtube.com/watch?v=uLIfN...eature=related legs

no i tyle:P plus bieganie


ja tam nie moge z ta dieta xD wydaje mi sie, ze jak nie mam diety jem zdrowej xD bo przy diecie ciagle mysle o tym, czego nie moge jesc i ssie mnie w zoladku choc jadlam wczesniej np salatke

a jak wyglada wasza dieta? wstawcie jadlospis choc na 1 dzien

zrobie zdj w kostiumie zaraz i wstawie:P

to Twoj brzuch? w avie?
chcialabym dlatego mam w avie jako motyvatora
Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
zjdecia : 16 czerwiec

-obwisly tylek:P
-krzywe nogi:P
-szerokie biodra:P wielkosc posladkow mi nie przeszkadza:P jesli chodzi o biust to wyszedl na zdj w zaniku ale to wina tego, ze zdj od dolu, ale wiadomo, ze z biustu sie nie ochudzam:P
-mega wielkie boczki
-brzuch nijaki :P
-brak talii

to wszystko chce zmienic
ze tak powiem ty to sie odchudzac nie powinnas...chcialabym miec twoja wage.wystarczy ze wyrobisz troszeczke miesni i te twoje kompleksy znikna!!
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 15:05   #57
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
chcialabym dlatego mam w avie jako motyvatora

ze tak powiem ty to sie odchudzac nie powinnas...chcialabym miec twoja wage.wystarczy ze wyrobisz troszeczke miesni i te twoje kompleksy znikna!!
ja nie waze malo tylko mam 182 cm wzrostu:P wiec przy kazdej w was wygladam jak wielka matrona nie chce chudnac tylko jakos sie wyrzeźbic:P bo wszystko we mnie jest sflaczale

chce tak brzuch hehe
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 15:37   #58
fantastyczna_o_O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 103
GG do fantastyczna_o_O
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Dziewczyny w sumie to osiągnąłam sukces -7kg , w niedługi czas.
NIESTETY mam wrażenie , ze tego po mnie nie widać..
fantastyczna_o_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 15:42   #59
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Cytat:
Napisane przez fantastyczna_o_O Pokaż wiadomość
Dziewczyny w sumie to osiągnąłam sukces -7kg , w niedługi czas.
NIESTETY mam wrażenie , ze tego po mnie nie widać..
a moze wydaje Ci sie? zapytaj kogos innego samemu trudno ocenic
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 18:12   #60
HarajukuChilli
Zadomowienie
 
Avatar HarajukuChilli
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 862
Dot.: Odchudzanie do wakacji:) -czerwiec- start!:)-

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
http://www.a6w.pl/
http://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM buns
http://www.youtube.com/watch?v=uLIfN...eature=related legs

no i tyle:P plus bieganie


ja tam nie moge z ta dieta xD wydaje mi sie, ze jak nie mam diety jem zdrowej xD bo przy diecie ciagle mysle o tym, czego nie moge jesc i ssie mnie w zoladku choc jadlam wczesniej np salatke

a jak wyglada wasza dieta? wstawcie jadlospis choc na 1 dzien

zrobie zdj w kostiumie zaraz i wstawie:P

to Twoj brzuch? w avie?
A6w kiedyś już robiłam, dizękuję za linki
__________________
Ćwiczę tyłek i motywację:
http://rozowydres.blogspot.com/
Jillian Shred:
Level 1: 10 /10
HarajukuChilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.