Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-26, 13:40   #3361
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Kaileight
Paulina
Mariposa
Witajcie
Fajnie, że dołączyłyście.


Anakazar, być to ja teraz powinnam w kuchbi..... obiad gotowac
A nie chcesz sprowac tych szamponów yes to? Ja naprawde jestem pod wrażeniem.
Kotwilka, dla mnie szampony AO to tez porazka...Ale odzywki gpb i różana polecam!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 13:44   #3362
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kaileight
Paulina
Mariposa
Witajcie
Fajnie, że dołączyłyście.


Anakazar, być to ja teraz powinnam w kuchbi..... obiad gotowac
A nie chcesz sprowac tych szamponów yes to? Ja naprawde jestem pod wrażeniem.
Kotwilka, dla mnie szampony AO to tez porazka...Ale odzywki gpb i różana polecam!
Oj tam,oj tam-obiad...szkoda czasu

Anula a Ty też masz włosy do mycia do 2 dzień yes tego nie przyspiesza?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 14:49   #3363
daryjka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Stosuję teraz całą serię Sanoflore z trawą cytrynową.
Jest świetna, żel dobrze oczyszcza i jest wydajny.
Krem stosuję na noc, nie ma filtrów, ale w nocy dobrze odświeża cerę i dobrze pielęgnuje.
Maska jest NAJLEPSZA! Konsystencja cementu..ale znowu piękny zapach i doskonale oczyszczanie.
Na koniec żel do aplikacji punktowej-przydatna rzecz w każdej kosmetyczce
daryjka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 14:52   #3364
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Anula_ga, dziękuję za przywitanie
Rozmawiacie akurat o szamponach... ja właśnie czaję się na yes to tomato/carrot albo jakiś z JMO, ale muszę codziennie myć włosy, tak szybko się przetłuszczają. Boję się, że na naturalnych będę mieć większy problem
Jak sądzicie, co będzie najlepsze na początek do mycia buzi do cery wrażliwej, mieszanej- Babydream/ mydełko Tuli czy może jakiś żel?
Mogłybyście polecić mi jakiś krem? Widziałam, że służy Wam AMB, ale w nim jest alkohol, którego wolę unikać. Poza tym przeglądałam skład kosmetyków Lavery z serii nagietkowej i Wasze opinie na jego temat. Pisałyście, że skład może być za ciężki, więc stwierdziłam, że dam spokój.

Edytowane przez Mariposa3
Czas edycji: 2011-06-26 o 14:54
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 14:53   #3365
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Caameroon to poszalałaś Ja zamówiłam sobie próbki minerałów z EDMu, mam nadzieję, ze w przyszłym tygodniu przyjdą.

Wklejam fotkę moich najnowszych nabytków:
-próbki JMO
-próbki Lavery od Caameroon
-chusteczki do demakijażu Alterra
-żel pod prysznic mini Alterra z trawą cytrynową i morelą

Już ten zel alterry zużyłam i nie jestem zachwycona: konsystencja galaretki, mało wydajna, ześlizguje się z ręki Zapach na dłuższą meteęmęczący, duszący niezbyt ładny. Raczej do żeli Alterry nie wrócę, wąchałam w Rossmanie pozostałe zapachy i jakoś też mi nie podeszły.

Uzyłam dziś pierwszy raz szamponu dla dzieci z AO - kolejna porażka Bardzo niewydajny, słabo oczyszcza, nie pieni się. Na plus zapach, pachnie czystym wesołym dzidziusiem Ogólnie przygodę z szamponami AO uważam za zakończoną, więcej nie kupię i nie polecam. Dobrze że wzięłam miniaturki i to w promocji, bo przynajmniej dużo nie straciłam.

A Anula to pewnie baluje na długim weekendzie gdzies
Taa Cameron poszalała jeszcze bardziej I kupiła wodę micelarną Born to bio i 2 próbki: korektora i cienia Rhea w kosmetyki natury Moja Droga dołącze do Ciebie szybciej niż mi się wydaje Jak tylko dojdą skarby to wrzuce fotki

Ale masz piękności

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon , Kotwilka, Anakazar

Odwyk od Was? Never!!!
Dzieki , ze o mnie pamiętacie Kochane Moje
Tak jak Kotwilka przypuszczałaś, pobalowałam sobie
Wyjechalismy do przyjaciół na działkę nad bugiem - cisza, spokój, rzeka, muchy, krowy, grill, piwko, plaża i takiem tam i oczywiście zasięg szczątkowy! Fajnie było.

Olej wspaniały jest naprawdę wspaniały, cieszę się, że nie tylko dla mnie. Czekam na szampon yes to tomota i odzywkę marchewkową
Szampon po prostu cudny.....
Jesteś Już się martwiłam Właśnie, od nas odwyk, pfffi
Jejku, mam nadzieję, że olej z róży też okaże się wspaniały

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nie martw się Cameron ja dołączam do Kotwilki to Cię zastąpię-bo póki co nie mam zamiaru już nic kupować.Przyjdzie mi paka P&R i koniec

Też muszę kupić te chusteczkiBrawa za zakupy

Kurcze dziewczyny mi coś nie służą naturalne szampony-tak mi się szybko po nich skalp przetłuszcza.Rano jeszcze miałam fajne,a teraz to albo umyć albo siedzieć w domu i ludziom na oczy się nie pokazywać

Jeszcze jak mi się regenerujący p&r nie sprawdzi to nie wiem co mam robić?spróbować jeszcze lavery do przetłuszczających się czy sobie darować szukanie i zostać przy tym co mam i co mi pasuję

No!Anula! w końcu jesteś tam gdzie być powinnaś
Oo, Kotwilko słyszałaś, nie będziesz sama Ciesze się bardzo Dołącze do Was trochę później

Wiesz, mi szampony naturalne jak najbardziej służą, moje włoski są końcu ładne i zdrowe.. Nie mam zbyt dużego doświadczenia ale ja bym się anakazar nie poddawała i szukała dalej
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 15:06   #3366
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cameroon- a mogłabyś przypomnieć jakiego używasz samponu?
Swoją drogą, zapomniałam o czymś
Ostatnio kupiłam różową maskę algową Jadwiga. Efekt to wyglądająca świeżo skóra. Ale mam z tą maską problemy techniczne, bo nie mogę jej rozrobić tak, żeby nie było w niej grudek i nie chce zgęstnieć w miseczce. Może ja robię coś nie tak, ale kończy się na tym, że nakładam prawie, że wodę na twarz, dopiero na niej gęstnieje.

Edytowane przez Mariposa3
Czas edycji: 2011-06-26 o 15:15
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 15:12   #3367
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez daryjka1 Pokaż wiadomość
Stosuję teraz całą serię Sanoflore z trawą cytrynową.
Jest świetna, żel dobrze oczyszcza i jest wydajny.
Krem stosuję na noc, nie ma filtrów, ale w nocy dobrze odświeża cerę i dobrze pielęgnuje.
Maska jest NAJLEPSZA! Konsystencja cementu..ale znowu piękny zapach i doskonale oczyszczanie.
Na koniec żel do aplikacji punktowej-przydatna rzecz w każdej kosmetyczce
Brzmi zachęcająco
Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Anula_ga, dziękuję za przywitanie
Rozmawiacie akurat o szamponach... ja właśnie czaję się na yes to tomato/carrot albo jakiś z JMO, ale muszę codziennie myć włosy, tak szybko się przetłuszczają. Boję się, że na naturalnych będę mieć większy problem
Jak sądzicie, co będzie najlepsze na początek do mycia buzi do cery wrażliwej, mieszanej- Babydream/ mydełko Tuli czy może jakiś żel?
Mogłybyście polecić mi jakiś krem? Widziałam, że służy Wam AMB, ale w nim jest alkohol, którego wolę unikać. Poza tym przeglądałam skład kosmetyków Lavery z serii nagietkowej i Wasze opinie na jego temat. Pisałyście, że skład może być za ciężki, więc stwierdziłam, że dam spokój.
Polecam ze swojej strony mydełka tuli-do twarzy używam dwóch z nich i są boskie.Oczyszczają znakomicie
Co do kremu lavera z nagietkiem to mam go i czeka na wyjazd do babci.Ciężki i po analizie Korah napisała,że składowo nadaję się dla suchowców,a nie mieszańców.Może daruj go sobie,bo po co ryzykować.Chociaż znowu mam koleżankę,która ma cerę mieszaną,skłonność do niespodzianek i bardzo go sobie chwali-nie zapycha jej i bardzo go lubi
A może jakiś olej sobie spraw?

Co do samponów to nie doradzę,bo jak widzisz sama jestem w czarnej...no wiesz
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Wiesz, mi szampony naturalne jak najbardziej służą, moje włoski są końcu ładne i zdrowe.. Nie mam zbyt dużego doświadczenia ale ja bym się anakazar nie poddawała i szukała dalej
Przemęcze się,zobaczę jak będzie mi służył ten na którego przyjazd czekam.I zobaczę co dalej
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 15:15   #3368
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Oj tam,oj tam-obiad...szkoda czasu

Anula a Ty też masz włosy do mycia do 2 dzień yes tego nie przyspiesza?
Dokładnie, ja tez myje co drugi dzień łepa. Po niektórych musze częściej niestety, ale po ysie jest standardowo - nie mam może włosów swiezych dlużej niż zwykle, ale napewno w moim przypadku nie przyspiesza przetłuszczania.
Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Anula_ga, dziękuję za przywitanie
Rozmawiacie akurat o szamponach... ja właśnie czaję się na yes to tomato/carrot albo jakiś z JMO, ale muszę codziennie myć włosy, tak szybko się przetłuszczają. Boję się, że na naturalnych będę mieć większy problem
Jak sądzicie, co będzie najlepsze na początek do mycia buzi do cery wrażliwej, mieszanej- Babydream/ mydełko Tuli czy może jakiś żel?
Mogłybyście polecić mi jakiś krem? Widziałam, że służy Wam AMB, ale w nim jest alkohol, którego wolę unikać. Poza tym przeglądałam skład kosmetyków Lavery z serii nagietkowej i Wasze opinie na jego temat. Pisałyście, że skład może być za ciężki, więc stwierdziłam, że dam spokój.
Ja paszcze myje tylko mydełkami. Tuli sa fajne bardzo i lawendowa farma jest fajna i wiele innych też
Wiesz, popatrzyłam na swoje kremy i chyba tylko mineral flowers jakos alkoholu nie ma... albo baaardzo daleko w tyle. Wejdź na kwc, tam sa recenzje i składy kremów mineral flowers - obecnie jeszcze do dostania w niektórych sephorach na przecenie (firma sie wycofuje z Polski). W innych kremach alkohol dosyc wysoko mam.
Mi lavera nagitkowa nie pasuje
Szampony naturalne absolutnie nie przyspieszaja mi przetłuszczania - nie zauważyłam, aby zmiana szampnów wpłynęła na tempo przetłuszczania włosów. Oczywiście szampon naturalny, tak jak i normalny, musisz znaleźć odpowiedni dla siebie.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 15:29   #3369
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Cameroon- a mogłabyś przypomnieć jakiego używasz samponu?
Swoją drogą, zapomniałam o czymś
Ostatnio kupiłam różową maskę algową Jadwiga. Efekt to wyglądająca świeżo skóra. Ale mam z tą maską problemy techniczne, bo nie mogę jej rozrobić tak, żeby nie było w niej grudek i nie chce zgęstnieć w miseczce. Może ja robię coś nie tak, ale kończy się na tym, że nakładam prawie, że wodę na twarz, dopiero na niej gęstnieje.
Ja mam włosy suche i zniszczone (chyba z powodu długości bo ani ich nie susze ani nie farbuje). Obecnie używam szamponu AnneMarie Borlind (tego: http://www.matique.pl/pl/annemarie-b...onych_351.html) i to jest jedyny kosmetyk z tej firmy, z którego nie do końca jestem zadowolona (włosy są po nim strasznie sztywne i szorstkie, na szczęście odżywka sobie z tym radzi fenomenalnie), wcześniej miałam szampon Lavery z różą do włosów suchych i był ok, ale żaden nie zwiększył mi przetłuszczania włosów

Niestety wszystkie kremy, które mam też mają raczej wysoko alkohol więc nie pomogę niestety

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Szampony naturalne absolutnie nie przyspieszaja mi przetłuszczania - nie zauważyłam, aby zmiana szampnów wpłynęła na tempo przetłuszczania włosów. Oczywiście szampon naturalny, tak jak i normalny, musisz znaleźć odpowiedni dla siebie.
Dokładnie
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-06-26 o 15:30
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 15:35   #3370
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Ankazar, Anula_ga, Cameroon- bardzo Wam dziękuję za wszystkie wskazówki.
Co do olejów, to myślałam nad pomarańczowym z BU.
A mydełka- oferta Tuli jest kusząca, ale.. czy one wszystkie mają w składzie masło kakaowe?
A jeśli chodzi o alkohol, to może nie powinnam się tak go bać.
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 16:01   #3371
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Caameroon widzę, że zakupki zrobione
Słuchaj, na odwyku możesz byc, ale przecież zuzyte kosmetyki musisz uzupełnić

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Caameroon to poszalałaś Ja zamówiłam sobie próbki minerałów z EDMu, mam nadzieję, ze w przyszłym tygodniu przyjdą.

Wklejam fotkę moich najnowszych nabytków:
-próbki JMO
-próbki Lavery od Caameroon
-chusteczki do demakijażu Alterra
-żel pod prysznic mini Alterra z trawą cytrynową i morelą

Już ten zel alterry zużyłam i nie jestem zachwycona: konsystencja galaretki, mało wydajna, ześlizguje się z ręki Zapach na dłuższą meteęmęczący, duszący niezbyt ładny. Raczej do żeli Alterry nie wrócę, wąchałam w Rossmanie pozostałe zapachy i jakoś też mi nie podeszły.

Uzyłam dziś pierwszy raz szamponu dla dzieci z AO - kolejna porażka Bardzo niewydajny, słabo oczyszcza, nie pieni się. Na plus zapach, pachnie czystym wesołym dzidziusiem Ogólnie przygodę z szamponami AO uważam za zakończoną, więcej nie kupię i nie polecam. Dobrze że wzięłam miniaturki i to w promocji, bo przynajmniej dużo nie straciłam.

A Anula to pewnie baluje na długim weekendzie gdzies
balowałam, ale myslałam o Was!
Ciekawa jestem jak u Ciebie będe sie spisywać JMO
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 16:02   #3372
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Ankazar, Anula_ga, Cameroon- bardzo Wam dziękuję za wszystkie wskazówki.
Co do olejów, to myślałam nad pomarańczowym z BU.
A mydełka- oferta Tuli jest kusząca, ale.. czy one wszystkie mają w składzie masło kakaowe?
A jeśli chodzi o alkohol, to może nie powinnam się tak go bać.
Chyba nieJa do twarzy mam węglowe i z glinką mmDo ciała strasznie polecam(nie tylko ja)kokosowe
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 16:03   #3373
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon widzę, że zakupki zrobione
Słuchaj, na odwyku możesz byc, ale przecież zuzyte kosmetyki musisz uzupełnić
Zakupki zrobione teraz oczekuję
Racja Przecież bez mydełek (w tym mydełka dla innych mieszkańców domu) i szamponu nie można żyć a i olejek z róży był zdecydowanie dla mnie niezbędny No i jeszcze miałam zaległy prezent dla siebie z okazji zaliczonej sesji Tylko jak do odwyku mają się moje planowane zakupy w ZSK Pod co by to podciągnąć
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 16:14   #3374
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Chyba nieJa do twarzy mam węglowe i z glinką mmDo ciała strasznie polecam(nie tylko ja)kokosowe
Dziękuję, byłoby super Pytam, bo wczoraj przeglądałam przed snem ofertę Tuli i wyłapałam zdanie o tym, że w prawie ich wszystkich mydłach głównym składnikiem jest masło kakaowe Może to ze zmęczenia...
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 18:43   #3375
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
To czekamy dalej aż się weźmie za dranie Trzymam kciuki dalej i kibicuje olejowi
dzięki! Albo mam zwidy, albo coś się tam rusza, chyba robią się różowe delikatnie. Smaruje 2-3 razy dziennie. Desperatka?

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
No właśnie, ja mam ten problem w domu, jest strasznie ciepło i olej kokosowy ma cały czas konsystencje płynną. Po prostu wylewa sie ze słoiczka, tak, że aż trudno go nałożyć. Więc czasem wkładam go do lodówki, żeby złapał stałą konsystencję. Nie wiem czy mu tym zaszkodzę...

Właśnie nie wiem czy mi sie nie pomyliło i czy nie widziałam go czasem na mazidłach. A planuje robić zamówienie na BU (przynamniej tylko tam na razie) bo tak więcej rzeczy mnie interesuje, więc pasowałoby mi żeby tam był. Muszę sprawdzić...

Dziękuję za gratulacje!!! Ze swojej strony muszę powiedzieć, że jestem zadowolona z zestawu dla kobiet w ciązy, ponieważ smaruję się dwa razy dziennie od początku, jestem w 7 miesiącu i nie mam ani jednego rozstępu. Olejek pachnie pięknie, dobrze się wchłania, nie zostawia tłustego filmu brudzącego ubranie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Fakt, że nie przytyłam zbyt dużo, a w mojej rodzinie raczej nie ma tendencji do rozstępów, ale myślę, że zarówno olejek jak i balsam są godne polecenia Zresztą recenzje na KWC tez mówią same za siebie

A jakiego olejku można dodać do Babydreama? Nie zmieni to jego właściwości? Nie znam się na tym zupełni... Jakiej firmy olejki byś polecała?

Co do biowaxa... tak jak piszesz. Bez odżywki po umyciu, to jakaś masakra. jeden wielki kołtun. Ale jeśli użyłam maski, włosy były mięciutkie i łatwa to rozczesania. Może to chodzi o brak silikonów? Czy innych ułatwiaczy rozczesywania? Nie całkiem mi to pasuje bo nie zawsze mam czas na odżywkę, ale pocieszam się, że włosy będą w lepszej kondycji przez to...

Dziewczyny! Czy oleju lnianego można używać do twarzy? Szukam odpowiedzi w necie, ale jakos nie umiem znaleźć?
O kokoska nie martw się Nic mu nie będzie
Cieszę, się że BD Ci służy. Mam nadzieję, że mi też kiedyś będzie i zazdroszczę, że nie masz rozstępów. Ja niestety mam tendencje po mamie...
Do BD dolej jakiegoś ulubionego zapachu. Patrz na skłądy, by był tylko jeden olejek a nie jakaś mieszanka sztuczna. Dobre są olejki firmy Kej.
Nie wiem sama o co chodzi z tym szamponem biovaxu. Efekty były spoko, ale mycie to udręka. Wolę zdecydowanie Alterrę. Pieni się przyzwoicie i łatwo można umyć włosy, wystarcza na długo. Rozcieńczam ją wodą i w ogóle mam na długo
Olej lniany śmiało Można go kupić np na zsk i masz tez tu opis: http://www.zrobsobiekrem.pl/?81,olej-lniany-organiczny


Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Caameroon to poszalałaś Ja zamówiłam sobie próbki minerałów z EDMu, mam nadzieję, ze w przyszłym tygodniu przyjdą.

Wklejam fotkę moich najnowszych nabytków:
-próbki JMO
-próbki Lavery od Caameroon
-chusteczki do demakijażu Alterra
-żel pod prysznic mini Alterra z trawą cytrynową i morelą

Już ten zel alterry zużyłam i nie jestem zachwycona: konsystencja galaretki, mało wydajna, ześlizguje się z ręki Zapach na dłuższą meteęmęczący, duszący niezbyt ładny. Raczej do żeli Alterry nie wrócę, wąchałam w Rossmanie pozostałe zapachy i jakoś też mi nie podeszły.

Uzyłam dziś pierwszy raz szamponu dla dzieci z AO - kolejna porażka Bardzo niewydajny, słabo oczyszcza, nie pieni się. Na plus zapach, pachnie czystym wesołym dzidziusiem Ogólnie przygodę z szamponami AO uważam za zakończoną, więcej nie kupię i nie polecam. Dobrze że wzięłam miniaturki i to w promocji, bo przynajmniej dużo nie straciłam.

A Anula to pewnie baluje na długim weekendzie gdzies
ooo zakupy! Ja też nie przepadam, za żelami alterry. spróbuję jeszcze tego bezzapachowego jak wykończę BD. A jak chusteczki?

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Anula_ga, dziękuję za przywitanie
Rozmawiacie akurat o szamponach... ja właśnie czaję się na yes to tomato/carrot albo jakiś z JMO, ale muszę codziennie myć włosy, tak szybko się przetłuszczają. Boję się, że na naturalnych będę mieć większy problem
Jak sądzicie, co będzie najlepsze na początek do mycia buzi do cery wrażliwej, mieszanej- Babydream/ mydełko Tuli czy może jakiś żel?
Mogłybyście polecić mi jakiś krem? Widziałam, że służy Wam AMB, ale w nim jest alkohol, którego wolę unikać. Poza tym przeglądałam skład kosmetyków Lavery z serii nagietkowej i Wasze opinie na jego temat. Pisałyście, że skład może być za ciężki, więc stwierdziłam, że dam spokój.
a może micel to mycia buzi? Jakieś delikatne mydełko?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 19:17   #3376
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

heloł
Bardzo rzadko się tutaj udzielam, ale dzisiaj mam dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcą wypróbować szampony Yes to cucumber i Yes to tomato
Jest przecena w Sephorze i 500ml kosztuje....29 zł
oczywiście zaopatrzyłam się w jeden, ale chyba jutro pójdę jeszcze po yes to tomato.

Mam jeszcze pytanie dla osób które używają kremów do twarzy AO. Które z nich waszym zdaniem są najlepsze? Będę mieć możliwość zakupić je USA a tam są prawie dwa razy tańsze i nie wiem czy brać zapas tego który mam do cery suchej czy kupować w ciemno inne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg yesto.jpg (138,1 KB, 32 załadowań)
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 19:22   #3377
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
dzięki! Albo mam zwidy, albo coś się tam rusza, chyba robią się różowe delikatnie. Smaruje 2-3 razy dziennie. Desperatka?
Tak, tak niech przegoni dranie! Jejku ale byłoby super gdyby zniknęły Smarowanie 2-3 razy dziennie nazywa się systematycznością i zawziętością (w pozytywnym znaczeniu) Oby tak dalej

Dziewczyny, rozmyślam nad jakąś rzeczą/ drobiazgiem na prezent dla koleżanki, chciałabym dać jej coś naturalnego Mydełka raczej odpadają, bardzo dba o włosy (jest na kupnie oleju kokosowego ale chyba jeszcze go nie kupiła) i zainteresowała się (przeze mnie ) minerałami Lumiere, podkład, cień do powiek.. A może któraś z Was wie który kolor z cieni mineralnych Lumiere albo Rhea byłby matowym średnim lub troszkę ciemniejszym brązem? Bo z tych zdjęć to niewiele wiem

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
heloł
Bardzo rzadko się tutaj udzielam, ale dzisiaj mam dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcą wypróbować szampony Yes to cucumber i Yes to tomato
Jest przecena w Sephorze i 500ml kosztuje....29 zł
oczywiście zaopatrzyłam się w jeden, ale chyba jutro pójdę jeszcze po yes to tomato.


Mam jeszcze pytanie dla osób które używają kremów do twarzy AO. Które z nich waszym zdaniem są najlepsze? Będę mieć możliwość zakupić je USA a tam są prawie dwa razy tańsze i nie wiem czy brać zapas tego który mam do cery suchej czy kupować w ciemno inne.
29 zł za 500ml? Dzięki za wiadomość A próbowałaś już tego szamponu? Jak się sprawuje bo może bym go kupiła
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 19:27   #3378
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Tak, tak niech przegoni dranie! Jejku ale byłoby super gdyby zniknęły Smarowanie 2-3 razy dziennie nazywa się systematycznością i zawziętością (w pozytywnym znaczeniu) Oby tak dalej

Dziewczyny, rozmyślam nad jakąś rzeczą/ drobiazgiem na prezent dla koleżanki, chciałabym dać jej coś naturalnego Mydełka raczej odpadają, bardzo dba o włosy (jest na kupnie oleju kokosowego ale chyba jeszcze go nie kupiła) i zainteresowała się (przeze mnie ) minerałami Lumiere, podkład, cień do powiek.. A może któraś z Was wie który kolor z cieni mineralnych Lumiere albo Rhea byłby matowym średnim lub troszkę ciemniejszym brązem? Bo z tych zdjęć to niewiele wiem
A może zrób jej piękny zestaw z lawendowej farmy? Mydło do włosów, do ciała i twardy balsam? Pani Ewa zapakuje to w piękny i pachnący prezencik Jak raz spróbuje to i mydłami się zainteresuje A o cieniach nic nie wiem, bo nie używam...
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 19:40   #3379
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość



29 zł za 500ml? Dzięki za wiadomość A próbowałaś już tego szamponu? Jak się sprawuje bo może bym go kupiła
przed chwilą kupiłam i jeszcze nie zdążyłam wypróbować.
Właściwie mycie głowy mam w planach dopiero jutro... ale jak nie wytrzymam to napiszę jeszcze dzisiaj jak się sprawuje
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 20:56   #3380
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cameroon- myślę, że jp91 ma świetny pomysł, taki zestaw byłby świetny.
fiolka85- taka promocja wydaje się aż podejrzana... daj znać jak te kosmetyki.

Edytowane przez Mariposa3
Czas edycji: 2011-06-26 o 20:58
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 21:07   #3381
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Anula_ga, dziękuję za przywitanie
Rozmawiacie akurat o szamponach... ja właśnie czaję się na yes to tomato/carrot albo jakiś z JMO, ale muszę codziennie myć włosy, tak szybko się przetłuszczają. Boję się, że na naturalnych będę mieć większy problem
Jak sądzicie, co będzie najlepsze na początek do mycia buzi do cery wrażliwej, mieszanej- Babydream/ mydełko Tuli czy może jakiś żel?
Mogłybyście polecić mi jakiś krem? Widziałam, że służy Wam AMB, ale w nim jest alkohol, którego wolę unikać. Poza tym przeglądałam skład kosmetyków Lavery z serii nagietkowej i Wasze opinie na jego temat. Pisałyście, że skład może być za ciężki, więc stwierdziłam, że dam spokój.
Też mam skórę mieszaną, do tego łatwo się przesusza.
Ja używam zelu - mydełka z Phenome z serii do skóry mieszanej. Polecam, świetny zapach i alkohol daleko daleko na końcu. Ma świetny zapach.
Krem - tez z serii dla skóry mieszanej - oczyszczajaco nawilzajacy z phenome. Ciekawy skład ma też krem odżywczy z synesis.

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
heloł
Bardzo rzadko się tutaj udzielam, ale dzisiaj mam dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcą wypróbować szampony Yes to cucumber i Yes to tomato
Jest przecena w Sephorze i 500ml kosztuje....29 zł
oczywiście zaopatrzyłam się w jeden, ale chyba jutro pójdę jeszcze po yes to tomato.

Mam jeszcze pytanie dla osób które używają kremów do twarzy AO. Które z nich waszym zdaniem są najlepsze? Będę mieć możliwość zakupić je USA a tam są prawie dwa razy tańsze i nie wiem czy brać zapas tego który mam do cery suchej czy kupować w ciemno inne.
Muszę spr. czy u mnie też tyle kosztują, w piątek były w normalnej cenie
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 21:15   #3382
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
heloł
Bardzo rzadko się tutaj udzielam, ale dzisiaj mam dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcą wypróbować szampony Yes to cucumber i Yes to tomato
Jest przecena w Sephorze i 500ml kosztuje....29 zł
oczywiście zaopatrzyłam się w jeden, ale chyba jutro pójdę jeszcze po yes to tomato.
To we wszystkich sephorach? : O muszę sprawdzić.

Hej, któraś z was polecała jakiś krem z sanoflore, nie pamiętam jaki^^ Możecie mi jeszcze raz napisać, jak się nazywa i ile kosztuje?
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 21:27   #3383
violka42
Raczkowanie
 
Avatar violka42
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

to i ja się przyznaję, że się złamałam i zamówiłam w kosmetykach natury żel pod prysznic Logona z bioaloesem i wanilią oraz szampon Lavera do włosów delikatnych. Szampon mi się kończy, ale żele mam jeszcze dwa.
Czaję się na ten olej wspaniały tylko martwi mnie zapach, anakazar pisała, że śmierdzi, nie wiem czy da się wytrzymać, bo ja na zapachy jestem wrażliwa.
Mam jeszcze ochotę na olej z róży. Skoro taki dobry na rozstępy to pomyślałam sobie czy by nie pomógł zlikwidować bliznę po ospie na czole mojej córki. Nie mam nic do stracenia, może by pomogło. Chyba zaryzykuje. Smarowałam różnymi maściami z apteki i nie pomogło. A właśnie, przecież mam blizny po zabiegu na brzuchu. Kupuję go na 100%.
__________________
zapraszam
natura i ja
violka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 22:57   #3384
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A może zrób jej piękny zestaw z lawendowej farmy? Mydło do włosów, do ciała i twardy balsam? Pani Ewa zapakuje to w piękny i pachnący prezencik Jak raz spróbuje to i mydłami się zainteresuje A o cieniach nic nie wiem, bo nie używam...
Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Cameroon- myślę, że jp91 ma świetny pomysł, taki zestaw byłby świetny.
fiolka85- taka promocja wydaje się aż podejrzana... daj znać jak te kosmetyki.
jp91, Mariposa3 dziękuje Wam bardzo za rade Zajrzałam do LF i tak sobie myślę, że nie byłby to może taki zły pomysł.. tylko ta dziewczyna nie używa takich rzeczy więc mam jeszcze pewne wątpliwości ale dziękuje Wam bardzo, pomyślę nad tym

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
przed chwilą kupiłam i jeszcze nie zdążyłam wypróbować.
Właściwie mycie głowy mam w planach dopiero jutro... ale jak nie wytrzymam to napiszę jeszcze dzisiaj jak się sprawuje
Widzę, że jednak wytrzymałaś .. szkoda Ale jutro koniecznie daj znać jak efekty bo mam na ten szampon coraz większą ochotę, Anula tak chwali yes'y

Cytat:
Napisane przez violka42 Pokaż wiadomość
to i ja się przyznaję, że się złamałam i zamówiłam w kosmetykach natury żel pod prysznic Logona z bioaloesem i wanilią oraz szampon Lavera do włosów delikatnych. Szampon mi się kończy, ale żele mam jeszcze dwa.
Czaję się na ten olej wspaniały tylko martwi mnie zapach, anakazar pisała, że śmierdzi, nie wiem czy da się wytrzymać, bo ja na zapachy jestem wrażliwa.
Mam jeszcze ochotę na olej z róży. Skoro taki dobry na rozstępy to pomyślałam sobie czy by nie pomógł zlikwidować bliznę po ospie na czole mojej córki. Nie mam nic do stracenia, może by pomogło. Chyba zaryzykuje. Smarowałam różnymi maściami z apteki i nie pomogło. A właśnie, przecież mam blizny po zabiegu na brzuchu. Kupuję go na 100%.
Witaj w klubie, ja właśnie dzisiaj zamówiłam olej z róży I będę go testowała jak już do mnie dotrze, mam nadzieję, że się z nim polubię
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 23:27   #3385
violka42
Raczkowanie
 
Avatar violka42
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

tez mam taką nadzieję, zamierzam skorzystać z kodu na pierwsze zakupy, zastanawiam się, czy jak się wejdzie ze strony i_naturalnie i poda tamten kod i ten za pierwsze zakupy to te rabaty się sumują ? 5% + 5% czyli 10% ciekawa jestem czy to tak działa
__________________
zapraszam
natura i ja
violka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 23:31   #3386
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Widze, ze szampony AO to tylko skrajne opinie mają A których jeszcze próbowałas?
Miałam też miniaturkę tego JAY do suchych włosów, ale też nie byłam zadowolona z tych samych względów (mały komfort używania, niewydajny, jakoś słabo oczyszcza).
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
ooo zakupy! Ja też nie przepadam, za żelami alterry. spróbuję jeszcze tego bezzapachowego jak wykończę BD. A jak chusteczki?
Jeszcze nie uzywałam tych chusteczek, chyba na wakacje je sobie wezmę.
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Tak, tak niech przegoni dranie! Jejku ale byłoby super gdyby zniknęły Smarowanie 2-3 razy dziennie nazywa się systematycznością i zawziętością (w pozytywnym znaczeniu) Oby tak dalej

Dziewczyny, rozmyślam nad jakąś rzeczą/ drobiazgiem na prezent dla koleżanki, chciałabym dać jej coś naturalnego Mydełka raczej odpadają, bardzo dba o włosy (jest na kupnie oleju kokosowego ale chyba jeszcze go nie kupiła) i zainteresowała się (przeze mnie ) minerałami Lumiere, podkład, cień do powiek.. A może któraś z Was wie który kolor z cieni mineralnych Lumiere albo Rhea byłby matowym średnim lub troszkę ciemniejszym brązem? Bo z tych zdjęć to niewiele wiem
Rhea to średnio polecam, kolory może ładne, ale dość nietrwałe jak na minerały. Lepiej zacząć przygodę z minerałami od EDM lub Lumiere, żeby się nie zniechecić do minerałów.
Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
To we wszystkich sephorach? : O muszę sprawdzić.

Hej, któraś z was polecała jakiś krem z sanoflore, nie pamiętam jaki^^ Możecie mi jeszcze raz napisać, jak się nazywa i ile kosztuje?
to patrz teraz

Dziewczyny, zgrzeszyłam Jestem człowiek słabej woli i się na odwyk nie nadaję. Była promocja w Sephorze (We wszystkich Sephorach jest i to podobno są po prostu nowe ceny, a pani mi powiedziała że to nie jest wyprzedaż z powodu wycofywania się z rynku, bo dopiero co wprowadzili serię ogórkową) na wszystkie YES TO.
I kupiłam :
1. dwa balsamy do ust: jagoda i cytrusowe
2. krem nawilżająco-łagodzący Yes to Cucumbers
3. zestawy szampon+ odżywka z Yes to Cucumbers i Tomatoes
4. a w Superpharmie Fluid do skóry z niedoskonałościami Sanoflore (po 46 zł z groszami obecnie w promocji)

Jeśli chodzi o ceny to balsamy do ust są po (uwaga!) 9 zł, kremy po 49 zł, a szampony i odżywki po 29 zł za 500 ml (czyli wychodzi taka sama cena jak przy zamawianiu przez ebaya).

Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że skończyłam pisać pracę roczną, która została oceniona przez promotora i recenzenta na 5 i promotorka chce, żebym ją zaprezentowała na konferencji I chciałam to uczcić

Rozbiłam bank jeśli chodzi o próbki: w Superpharmie poprosiłam panią o jakiś inny krem z Sanoflore na spróbowanie i dostałam kilka saszetek przeciwzmarszczkowego. A w Sephorze przy płaceniu poprosiłam o Pat&rub - nie mieli gotowych, więc pani sama się zaoferowała że mi zrobi i dostałam odżywkę do włosów suchych i krem do twarzy (i kilka próbek nieekologicznych kosm.).

Postanawiam poprawę i proszę o pokutę i rozgrzeszenie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6321.jpg (132,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6323.jpg (87,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6324.jpg (115,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6322.jpg (109,3 KB, 26 załadowań)
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 23:42   #3387
violka42
Raczkowanie
 
Avatar violka42
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

ja Cię rozgrzeszam tak jak i siebie, właśnie kompletuję zamówienie w Biolanderze, a czekam na paczkę z kosmetyków natury, odwyk poszedł w siną dal
__________________
zapraszam
natura i ja
violka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 07:13   #3388
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
To we wszystkich sephorach? : O muszę sprawdzić.

Hej, któraś z was polecała jakiś krem z sanoflore, nie pamiętam jaki^^ Możecie mi jeszcze raz napisać, jak się nazywa i ile kosztuje?
orzezwiający
Cytat:
Napisane przez violka42 Pokaż wiadomość
to i ja się przyznaję, że się złamałam i zamówiłam w kosmetykach natury żel pod prysznic Logona z bioaloesem i wanilią oraz szampon Lavera do włosów delikatnych. Szampon mi się kończy, ale żele mam jeszcze dwa.
Czaję się na ten olej wspaniały tylko martwi mnie zapach, anakazar pisała, że śmierdzi, nie wiem czy da się wytrzymać, bo ja na zapachy jestem wrażliwa.
Mam jeszcze ochotę na olej z róży. Skoro taki dobry na rozstępy to pomyślałam sobie czy by nie pomógł zlikwidować bliznę po ospie na czole mojej córki. Nie mam nic do stracenia, może by pomogło. Chyba zaryzykuje. Smarowałam różnymi maściami z apteki i nie pomogło. A właśnie, przecież mam blizny po zabiegu na brzuchu. Kupuję go na 100%.
Nie bój się zapachu.Ja czułam go przez 4 dni i teraz już w ogóle nie czuję.Albo się przyzwyczaiłam albo z moim nosem coś nie takKup go kup
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o ceny to balsamy do ust są po (uwaga!) 9 zł, kremy po 49 zł, a szampony i odżywki po 29 zł za 500 ml (czyli wychodzi taka sama cena jak przy zamawianiu przez ebaya).

Postanawiam poprawę i proszę o pokutę i rozgrzeszenie
Rozgrzeszam CięSuper zakupy-moje oko tak z rana ucieszyły

Dziewczyny co pokupowały yesy próbować i dawać znać.

Ja wczoraj zrobiłam jeszcze test-wymyłam skalp dokładnie p&r i specjalnie nie nałożyłam odżywki,żeby zobaczyć czy to szampon tak nie doczyścił mi skóry głowy i masakraWłosy ładne bardzo po nim,ale co z tego jak skalp tłustywłosy z rana tylko do mycia się nadawały

Już nawet straciłam nadzieję,że ten regenerujący co idzie do mnie będzie się u mnie dobrze sprawowałOby odżywka i maska okazały się trafione chociaż

U mnie teraz priorytetem jest znalezienie szamponu,któty dobrze oczyści mi skórę głowy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 07:24   #3389
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny, rozwaliłyscie mnie ta promocją w sephorze!!!
No takich cudów to dawno nie było wprawdzie idzie do mnie odzywka marchewkowai szampon pomidorowy, ale juz TŻ ma przykazane dokupić mi dziś szampon marchewkowy i odzywke pomidorową to będę mieć dwa piękne komplety yes to tomato i carrots i jeszcze jeden balsam mineral flowers ma mi dokupić, bo jest taki cudny, że się z nim zakochałam wczoraj
I wiecie co, teraz to chyba pójdę na odwyk....Jeszcze tylko 1 zamówienie musze zrealizować i normalnie chyba odwyk Tak, ja, anula zastanawiam sie nad odwykiem...

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Zakupki zrobione teraz oczekuję
Racja Przecież bez mydełek (w tym mydełka dla innych mieszkańców domu) i szamponu nie można żyć a i olejek z róży był zdecydowanie dla mnie niezbędny No i jeszcze miałam zaległy prezent dla siebie z okazji zaliczonej sesji Tylko jak do odwyku mają się moje planowane zakupy w ZSK Pod co by to podciągnąć
Ja myslę, że podciągnąć pod koniec roku szkolnego

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
To we wszystkich sephorach? : O muszę sprawdzić.

Hej, któraś z was polecała jakiś krem z sanoflore, nie pamiętam jaki^^ Możecie mi jeszcze raz napisać, jak się nazywa i ile kosztuje?
Widzę, że już Kotwilka napisała - to własnie ten orzeźwiający na niedoskonałości.
Cytat:
Napisane przez violka42 Pokaż wiadomość
to i ja się przyznaję, że się złamałam i zamówiłam w kosmetykach natury żel pod prysznic Logona z bioaloesem i wanilią oraz szampon Lavera do włosów delikatnych. Szampon mi się kończy, ale żele mam jeszcze dwa.
Czaję się na ten olej wspaniały tylko martwi mnie zapach, anakazar pisała, że śmierdzi, nie wiem czy da się wytrzymać, bo ja na zapachy jestem wrażliwa.
Mam jeszcze ochotę na olej z róży. Skoro taki dobry na rozstępy to pomyślałam sobie czy by nie pomógł zlikwidować bliznę po ospie na czole mojej córki. Nie mam nic do stracenia, może by pomogło. Chyba zaryzykuje. Smarowałam różnymi maściami z apteki i nie pomogło. A właśnie, przecież mam blizny po zabiegu na brzuchu. Kupuję go na 100%.
Olej wspaniały nie pachnie tak źle - ja używam od dawna i nie jest intensywny. Przesadnie brzydki tez nie, mam gorsze śmierdziele.
Róża to dobry pomysł bardzo!! Ale mam nadzieje, że nie spodziewasz się, że on pachnie różami Co do zapachu, to według mnie on gorzej wali niż wspaniały Ale bierz, nie będziesz żałować!
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
jp91, Mariposa3 dziękuje Wam bardzo za rade Zajrzałam do LF i tak sobie myślę, że nie byłby to może taki zły pomysł.. tylko ta dziewczyna nie używa takich rzeczy więc mam jeszcze pewne wątpliwości ale dziękuje Wam bardzo, pomyślę nad tym



Widzę, że jednak wytrzymałaś .. szkoda Ale jutro koniecznie daj znać jak efekty bo mam na ten szampon coraz większą ochotę, Anula tak chwali yes'y



Witaj w klubie, ja właśnie dzisiaj zamówiłam olej z róży I będę go testowała jak już do mnie dotrze, mam nadzieję, że się z nim polubię
To fajnie, że będziesz mieć róże naprawdę jest fajny, grzech go nie mieć po prostu a ja dokupię (za pośrednictwem tż) szampon i odżywkę yes, tak bardzo mi pasują!
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Miałam też miniaturkę tego JAY do suchych włosów, ale też nie byłam zadowolona z tych samych względów (mały komfort używania, niewydajny, jakoś słabo oczyszcza).

Jeszcze nie uzywałam tych chusteczek, chyba na wakacje je sobie wezmę.

Rhea to średnio polecam, kolory może ładne, ale dość nietrwałe jak na minerały. Lepiej zacząć przygodę z minerałami od EDM lub Lumiere, żeby się nie zniechecić do minerałów.

to patrz teraz

Dziewczyny, zgrzeszyłam Jestem człowiek słabej woli i się na odwyk nie nadaję. Była promocja w Sephorze (We wszystkich Sephorach jest i to podobno są po prostu nowe ceny, a pani mi powiedziała że to nie jest wyprzedaż z powodu wycofywania się z rynku, bo dopiero co wprowadzili serię ogórkową) na wszystkie YES TO.
I kupiłam :
1. dwa balsamy do ust: jagoda i cytrusowe
2. krem nawilżająco-łagodzący Yes to Cucumbers
3. zestawy szampon+ odżywka z Yes to Cucumbers i Tomatoes
4. a w Superpharmie Fluid do skóry z niedoskonałościami Sanoflore (po 46 zł z groszami obecnie w promocji)

Jeśli chodzi o ceny to balsamy do ust są po (uwaga!) 9 zł, kremy po 49 zł, a szampony i odżywki po 29 zł za 500 ml (czyli wychodzi taka sama cena jak przy zamawianiu przez ebaya).

Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że skończyłam pisać pracę roczną, która została oceniona przez promotora i recenzenta na 5 i promotorka chce, żebym ją zaprezentowała na konferencji I chciałam to uczcić

Rozbiłam bank jeśli chodzi o próbki: w Superpharmie poprosiłam panią o jakiś inny krem z Sanoflore na spróbowanie i dostałam kilka saszetek przeciwzmarszczkowego. A w Sephorze przy płaceniu poprosiłam o Pat&rub - nie mieli gotowych, więc pani sama się zaoferowała że mi zrobi i dostałam odżywkę do włosów suchych i krem do twarzy (i kilka próbek nieekologicznych kosm.).

Postanawiam poprawę i proszę o pokutę i rozgrzeszenie
Kotwilka - no przecież nie możesz prezentowac pracy z brudnymi włosami, wysuszoną skórą twarzy i spierzchniętymi ustami!!!
Piękne zakupy, naprawde śłiczne a do tego w takich promocjach, że przecież nie można tego brać pod uwagę Przepuszczenie takich promocji byłoby ogromna lekkomyślnością
Cytat:
Napisane przez violka42 Pokaż wiadomość
ja Cię rozgrzeszam tak jak i siebie, właśnie kompletuję zamówienie w Biolanderze, a czekam na paczkę z kosmetyków natury, odwyk poszedł w siną dal
To skoro wszystkie tak grzeszycie to może uznajcie, że to były wakacje odwykowe??? Każdemu sie należą, nie?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 07:51   #3390
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

o rany rany, ide juz czytac o tych kosmetykach z sephory
Wy t potraficie sprawic ze moj portfel robi sie malutki
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.