U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-24, 12:08   #4441
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ja już nawet ponad dwa tyg temu zamówiłam zestaw miniaturek Baviphatu, ale nadal ich nie mam... Ale u mnie to norma i napawdę dziwiw mnie, kiedy piszecie, że Wam w ok tydzień przychodzą zamówienia, bo do mnie prawie nigdy w tak krótkim czasie nic nie dociera, a jeśli, to jestem zawsze tym zaskoczona, bo średnia długość to ok miesiąca, nieraz nawet i ok dwóch... Serio, nie wiem, od czego to zależy.
Ale jak do piątku mi nie przyjdzie, to napiszę do sprzedawcy...
Nie mam zbyt wielu indywidualnych zamówień na swoim koncie, bo podczepiam się pod zbiorowe rozbiórki ale indywidualne zawsze przychodziły mi jakoś po 3-4 tygodniach
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 12:18   #4442
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Z kolagenem
z kolagenem bym nie kupowała, ale daj znać jak efekty ja czekam na mój super-hiper krem pod oczy OHUI, ale jeszcze go nie widać
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 12:30   #4443
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Nie mam zbyt wielu indywidualnych zamówień na swoim koncie, bo podczepiam się pod zbiorowe rozbiórki ale indywidualne zawsze przychodziły mi jakoś po 3-4 tygodniach
Mi naprawdę bardzo różnie przychodzą. Czasem ok tygodnia, czasem zahaczy i o dwa miesiące A zamawiam niemal cały czas Chyba nie maiłam tygodnai od pary lat, aby mi coś nie przyszło... Czy to kosmetyk, czy ciuch, biżuteria lub półprodukt do jej wyrobu... A ostatnio nawet pędzle do kaligrafii do mnie zawitały Zamawiam dosłownie wszystko, prócz chyba jedzenia jedynie Natomiast zakupy stacjonarnie idą mi gorzej
Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
z kolagenem bym nie kupowała, ale daj znać jak efekty ja czekam na mój super-hiper krem pod oczy OHUI, ale jeszcze go nie widać
Czemu nie?
Ok, ale pewnie nie będzie jakiś mega efektów, bo i w takie rzeczy nie wierzę, a i zmarszczek jakiś nie mam. Wymagam jedynie nawilżenia, o! I żeby nie podrażnił... Bo i oko zaszczypać mnie potrafi przez niektóre kremy.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 12:32   #4444
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Kupowanie kosmetyków z kolagenem jest bezsensowne, gdyż ten kolagen nie wniknie w naszą skórę (ma za duże cząsteczki). Ale może ten krem jakieś inne składniki ma dobre.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 22:16   #4445
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez JDJP Pokaż wiadomość
edit: iv3 gdy zamawiałam z trackingiem, to opcja śledzenia dostępna była po jakimś czasie, nie od razu. Może tak jest i w Twoim przypadku

Przyszła wczoraj do mnie paka

all in one ( kolejny, jednak coś w nim jest i dobrze na mnie wpływa, bo jak pare dni nie używam to coś gorzej wyglądam) tomatox i 3 second starter Vita Complex z Holika Holika i dostałam dużo próbek
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 22:45   #4446
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Przyszła wczoraj do mnie paka

all in one ( kolejny, jednak coś w nim jest i dobrze na mnie wpływa, bo jak pare dni nie używam to coś gorzej wyglądam) tomatox i 3 second starter Vita Complex z Holika Holika i dostałam dużo próbek
Ojej, jaka fajna rzecz ten 3 second starter Vita Complex. CHCĘ TO! Kurczę, chyba złamię własne postanowienie, aby nie kupować, a zapasy mam... przerażające.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 09:35   #4447
JDJP
Przyczajenie
 
Avatar JDJP
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 24
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Przyszła wczoraj do mnie paka

all in one ( kolejny, jednak coś w nim jest i dobrze na mnie wpływa, bo jak pare dni nie używam to coś gorzej wyglądam) tomatox i 3 second starter Vita Complex z Holika Holika i dostałam dużo próbek
Fajne zakupy
Tracking w ogóle nie zadziałał?
JDJP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 10:34   #4448
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez JDJP Pokaż wiadomość
Fajne zakupy
Tracking w ogóle nie zadziałał?

sprawdzałam dzień przed dostaniem paczki to było napisane że niepoprawny, ale kopiowałam pare razy i cały czas to samo, z tym, że ja nie kupiłam trackingu tylko dostałam bo chyba taka opcja tam była, że jak kupię 3 przedmioty i więcej to dostaję , wcześniej w ogóle nie sprawdzałam bo byłam na wyjeździe więc się nie martwiłam tym

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ojej, jaka fajna rzecz ten 3 second starter Vita Complex. CHCĘ TO! Kurczę, chyba złamię własne postanowienie, aby nie kupować, a zapasy mam... przerażające.

Fają ma konsystencję, taką lejącą,dla mnie jak jakaś esencja , na początku lekko się klei ale to minutka i się wchłania, tylko nie wiem kiedy tego używać
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 12:02   #4449
Barboletta
Rozeznanie
 
Avatar Barboletta
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 643
U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
ślimakowym?

ja się połakomiłam na te tańsze i żałuję
teraz po majowej wylince z TonyMoly (wersją shiny) dalej mam świetną skórę na stopach
Doszedł mi mizon wysłany w maju. MASAKRA a juz mi zwrócili na PayPal, głupio, chyba oddam, napisze ze doszło
__________________
Porcelana, Antyki, Yankee Candles, Azjatyckie kosmetyki

Blog o moich małych miłościach
Barboletta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 12:36   #4450
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Barboletta Pokaż wiadomość
Doszedł mi mizon wysłany w maju. MASAKRA a juz mi zwrócili na PayPal, głupio, chyba oddam, napisze ze doszło

Oooo właśnie, zdarza się Wam, że PayPal oddał pieniądze,a przesyłka dotarła po jakimś czasie.
Co wtedy robicie?
Bo mi się ostatnio zdarzyło i oddałam pieniądze sprzedawcy
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 12:54   #4451
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
sprawdzałam dzień przed dostaniem paczki to było napisane że niepoprawny, ale kopiowałam pare razy i cały czas to samo, z tym, że ja nie kupiłam trackingu tylko dostałam bo chyba taka opcja tam była, że jak kupię 3 przedmioty i więcej to dostaję , wcześniej w ogóle nie sprawdzałam bo byłam na wyjeździe więc się nie martwiłam tym

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------




Fają ma konsystencję, taką lejącą,dla mnie jak jakaś esencja , na początku lekko się klei ale to minutka i się wchłania, tylko nie wiem kiedy tego używać
Ja zapewne kładłabym pod filtr/krem na dzień, na noc... Właśnie widziałam jego konsystencję na zdjęciach, jest super! Ale pewnie też taką pojemność zużywałabym w rok, jak nie dłużej...
Cytat:
Napisane przez Barboletta Pokaż wiadomość
Doszedł mi mizon wysłany w maju. MASAKRA a juz mi zwrócili na PayPal, głupio, chyba oddam, napisze ze doszło
O rety, takiej sytuacji to ja jeszcze nie maiłam Choć w zeszłym roku zamawiałam z jakiegoś singapurskiego sklepu i wzięłam wysyłkę jakąś najtańszą i szło mi dobrze ponad dwa miesiące, zahaczyło wręcz o trzy... Myślałam, że już nie dojdzie, a nie powiem, zakupy były spore, to i pieniądz bym niezły straciła. Ale doszło ostatecznie.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 13:00   #4452
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ja zapewne kładłabym pod filtr/krem na dzień, na noc... Właśnie widziałam jego konsystencję na zdjęciach, jest super! Ale pewnie też taką pojemność zużywałabym w rok, jak nie dłużej...

O rety, takiej sytuacji to ja jeszcze nie maiłam Choć w zeszłym roku zamawiałam z jakiegoś singapurskiego sklepu i wzięłam wysyłkę jakąś najtańszą i szło mi dobrze ponad dwa miesiące, zahaczyło wręcz o trzy... Myślałam, że już nie dojdzie, a nie powiem, zakupy były spore, to i pieniądz bym niezły straciła. Ale doszło ostatecznie.

No i ja właśnie tak robię, kłade pod jakiś krem czy to na noc czy na dzień.
Zobaczymy jak będzie się sprawować
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 13:21   #4453
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
No i ja właśnie tak robię, kłade pod jakiś krem czy to na noc czy na dzień.
Zobaczymy jak będzie się sprawować
Jak będą efekty to daj znać a jaką masz cerę?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 14:59   #4454
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Jak będą efekty to daj znać a jaką masz cerę?

Mieszaną, pojawiają się suche skórki, strefa "T" dość szybko się świeci, lekkie niedoskonałości, trochę pozapychana - 23 lata
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram

Edytowane przez iv3
Czas edycji: 2013-08-26 o 15:01
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 16:40   #4455
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Mieszaną, pojawiają się suche skórki, strefa "T" dość szybko się świeci, lekkie niedoskonałości, trochę pozapychana - 23 lata
To praktycznie jak moja Jakby zapchało [odpukać] to się poskarż Serio, mam wielką ochotę na ten starter. Pomyślę nad nim intensywniej, jak dobiję do końca it's skin z wit c [jeszcze pół flachy... ] i platinum grape cell white essence SP. [Staram się być bardziej rozsądna odnośnie zakupów kosmetycznych ] Gorzej dla mnie, że zaczynam grzeszyć w sklepach z artykułami dla plastyków.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 10:57   #4456
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Szukam tej słowiczej kupki. I znalazłam takie rzeczy:

http://www.ebay.pl/itm/Uguisu-no-fun...item231adb390a

http://www.ebay.pl/itm/RARE-Uguisu-n...item232e698b5d

czy któraś to jest ta co wy używacie czy nie?

i znalazłam też mydło:

http://www.ebay.pl/itm/GEISHA-SKINCA...item53fca23b66

używał kto?
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 13:17   #4457
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Kupowanie kosmetyków z kolagenem jest bezsensowne, gdyż ten kolagen nie wniknie w naszą skórę (ma za duże cząsteczki). Ale może ten krem jakieś inne składniki ma dobre.
Naprawdę? Czyli jeśli jednak chcemy cokolwiek z kolagenem to lepiej jest go pić (te napoje takie) czy brać w tabletkach? O masz... myślałam, że krem wystarczy

Ultraviolet Ja miałam Uguisu no fun z pierwszego linka. Robiłam maseczkę. pół łyżeczki proszku plus pare kropli wody i pędzelkiem na twarz

Edytowane przez reila_
Czas edycji: 2013-08-27 o 13:18
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 13:22   #4458
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
Szukam tej słowiczej kupki. I znalazłam takie rzeczy:

http://www.ebay.pl/itm/Uguisu-no-fun...item231adb390a

http://www.ebay.pl/itm/RARE-Uguisu-n...item232e698b5d

czy któraś to jest ta co wy używacie czy nie?

i znalazłam też mydło:

http://www.ebay.pl/itm/GEISHA-SKINCA...item53fca23b66

używał kto?
Ja mam i używam drugiej (wieksza pojemnosc za nizsza cene)
Na pewno kupie ponownie! jest swietna
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 13:24   #4459
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
Naprawdę? Czyli jeśli jednak chcemy cokolwiek z kolagenem to lepiej jest go pić (te napoje takie) czy brać w tabletkach? O masz... myślałam, że krem wystarczy
Stosowanie kremu z kolagenem nie jest wcale pozbawione sensu, co prawda się nie wchłania, ale tworzy "rusztowanie" na skórze i w ten sposób chroni przed działaniem grawitacji, czyli zmarszczkami i utratą owalu twarzy A tak nawiasem przeczytałam artykuł o podrabianych kosmetykach i przeraziłam się nie na żarty. To, co oni do tego pchają... Metale ciężkie, arsen, rtęć. Same trucizny. Jak macie jakiekolwiek wątpliwości, czy przyszło wam coś orginalnego to nie stosujcie, bo można na tym stracić nie tylko urodę, ale i zdrowie
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 10:42   #4460
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

dziewczyny, przychodzę do Was z pytaniem, mam kuzynkę 20-latkę, która ma problemy z trądzikowymi wypryskami głównie na policzkach i brodzie, co z azjatyckiej pielęgnacji byście poleciły co może uspokoić trochę jej skórę? dziewczyna zraziła się do dermatologów, bo jakiś czas temu jeden dał jej tonik który był prawie samym spirytusem i tylko przesuszyło jej to buzię masakrycznie, a wypryski jak były tak są... ja sama w temacie młodej trądzikowej cery się nie znam, bo kombinuję z antyzmarszczkowymi i wybielającymi rzeczami dla cery 30+, więc liczę na Was
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 11:09   #4461
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
dziewczyny, przychodzę do Was z pytaniem, mam kuzynkę 20-latkę, która ma problemy z trądzikowymi wypryskami głównie na policzkach i brodzie, co z azjatyckiej pielęgnacji byście poleciły co może uspokoić trochę jej skórę? dziewczyna zraziła się do dermatologów, bo jakiś czas temu jeden dał jej tonik który był prawie samym spirytusem i tylko przesuszyło jej to buzię masakrycznie, a wypryski jak były tak są... ja sama w temacie młodej trądzikowej cery się nie znam, bo kombinuję z antyzmarszczkowymi i wybielającymi rzeczami dla cery 30+, więc liczę na Was
Kupę slowika jedyna rzecz, ktora mi pomogla. Nawet w necie ma opinie, ze walczy z trądzikiem. Tylko nie spodziewać się cudów po jednym uzyciu. Roznice widzialam po kilku.
A tak to azjatycka odpada, najbardziej pomogly mi kwasy (mialam acne derm) a potem kosmetyki z olejkiem z drzewa herbacianego plus maseczki z kupki. ( ja kupę mieszam z glinka i stosuje dwa razy w tygodniu)

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

a jak wiadomo jestem marudna i wybredna i rzadko coś chwalę więc jak już chwalę to naprawde musi byc mega hehe
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:17   #4462
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

DwaKoty <3

Przyszło mi Kaminomoto damska wersja i peeling ten w kostkach/proszku SuiSai. Omnomnom

Jak tylko ufarbuje włosy to zabiorę się za używanie Kaminomoto, a peeling przetestuję jak tylko przestanę się gapić na kapsułeczki.
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:20   #4463
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
DwaKoty <3

Przyszło mi Kaminomoto damska wersja i peeling ten w kostkach/proszku SuiSai. Omnomnom

Jak tylko ufarbuje włosy to zabiorę się za używanie Kaminomoto, a peeling przetestuję jak tylko przestanę się gapić na kapsułeczki.
gdzie dorwalas kaminomoto i w jakiej cenie? ja sie ciagle czaje hehe
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:47   #4464
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
dziewczyny, przychodzę do Was z pytaniem, mam kuzynkę 20-latkę, która ma problemy z trądzikowymi wypryskami głównie na policzkach i brodzie, co z azjatyckiej pielęgnacji byście poleciły co może uspokoić trochę jej skórę? dziewczyna zraziła się do dermatologów, bo jakiś czas temu jeden dał jej tonik który był prawie samym spirytusem i tylko przesuszyło jej to buzię masakrycznie, a wypryski jak były tak są... ja sama w temacie młodej trądzikowej cery się nie znam, bo kombinuję z antyzmarszczkowymi i wybielającymi rzeczami dla cery 30+, więc liczę na Was
z azjatyckich tylko żel Ciracle (miałam 15 próbek boski był, wchłaniał się w 5 sekund super pod makijaż, no i działał zauważalnie w kilka dni)

http://www.ebay.pl/sch/i.html?_trksi...6395&_from=R40

z nie azjatyckich to:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...adzikowej.html
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:52   #4465
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dostałam w końcu mój super hiper krem pod oczy O HUI (zawsze mnie ta nazwa śmieszy ). Szedł 3 tygodnie i już się o niego zaczęłam martwic. Mam nadzieję, że da sobie radę w końcu z moimi zmarszczkami.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:54   #4466
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
z azjatyckich tylko żel Ciracle (miałam 15 próbek boski był, wchłaniał się w 5 sekund super pod makijaż, no i działał zauważalnie w kilka dni)

http://www.ebay.pl/sch/i.html?_trksi...6395&_from=R40

z nie azjatyckich to:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...adzikowej.html
Pozycję nr dwa to sama zamierzam zamówić na początku września. nie wiem już, jak skórę traktować, nic nie pomaga Używałam acne dermu, effelaru, jakiś krem z ziaji do cery trądzikowej i jego wielkie NIC Pomijając, że ED mnie podrażnił...
Pod koniec września/na początku października zamierzam także sięgnąć po krem Bielendy z kwasami, a teraz spróbuję się poratować normadermem, bo mam całkiem sporo próbek.
A ten Tialo jest tani i ma dobre opinie, wiec zamierzam go wypróbować. Może on coś zadziała...
Zamierzam także zakupić zieloną herbatę w proszku. Część zapewne dodam do podkładu mineralnego, cześć będę mieszała z glinką, a część dosypię do pudru oczyszczającego.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2013-08-28 o 12:58
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:56   #4467
DwaKoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: na polnoc od Tokio
Wiadomości: 396
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
gdzie dorwalas kaminomoto i w jakiej cenie? ja sie ciagle czaje hehe
ode mnie mam cos w rodzaju sklepiku, hyhyhy...
A roznych rodzajow kaminomotow to jest tutaj w Japonii jak gnoju. I juz pisalam o tym poprzednio, kaminomoty w wersjach eksportowych maja zupelnie inne sklady niz wersje na rynek japonski. Wszystko mozna sobie ladnie porownac na stronie firmy, maja dokladne info po angielsku.

reila, to super szybko szlo!!! Yay!!!
__________________
Na wsi w Japonii czyli moj blog
DwaKoty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:56   #4468
Seoni
Raczkowanie
 
Avatar Seoni
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 121
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
dziewczyny, przychodzę do Was z pytaniem, mam kuzynkę 20-latkę, która ma problemy z trądzikowymi wypryskami głównie na policzkach i brodzie, co z azjatyckiej pielęgnacji byście poleciły co może uspokoić trochę jej skórę? dziewczyna zraziła się do dermatologów, bo jakiś czas temu jeden dał jej tonik który był prawie samym spirytusem i tylko przesuszyło jej to buzię masakrycznie, a wypryski jak były tak są... ja sama w temacie młodej trądzikowej cery się nie znam, bo kombinuję z antyzmarszczkowymi i wybielającymi rzeczami dla cery 30+, więc liczę na Was
Mi bardzo pomogła cała seria Etude House dla cery trądzikowej (pianka do mycia, tonik, esencja i produkty punktowe), jest nawet sprzedawana w specjalnych zestawach próbek, które wystarczają na 4 tygodnie, i u mnie zdziałała cuda

http://www.ebay.pl/itm/Etude-House-A...427cf9c&_uhb=1
http://www.ebay.pl/itm/ETUDE-House-A...3f6d39b&_uhb=1
Seoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 12:58   #4469
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Seoni Pokaż wiadomość
Mi bardzo pomogła cała seria Etude House dla cery trądzikowej (pianka do mycia, tonik, esencja i produkty punktowe), jest nawet sprzedawana w specjalnych zestawach próbek, które wystarczają na 4 tygodnie, i u mnie zdziałała cuda

http://www.ebay.pl/itm/Etude-House-A...427cf9c&_uhb=1
http://www.ebay.pl/itm/ETUDE-House-A...3f6d39b&_uhb=1
często myślałam o tej serii, chyba mnie przekonałaś.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 13:06   #4470
Seoni
Raczkowanie
 
Avatar Seoni
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 121
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
często myślałam o tej serii, chyba mnie przekonałaś.
jest ekstra przez długi czas utrzymywała mi cerę w ryzach, a gdy mój problem się nasilił, to nadal się nią wspomagałam przy leczeniu antybiotykami i epiduo. na pewno kupię pełny wymiar niektórych rzeczy
Seoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.