Zbyt silny skręt włosa? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-07, 13:25   #1
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295

Zbyt silny skręt włosa?


Dziewczyny mam problem. Z natury mam kręcone włosy. Nigdy z roznych powodów nie podobały mi sie loki. Prostowałam prostownicą , do tego czasem farbowanko i oczywiscie co z tego wyszło? Zniszczone włosy. Ale to nic,podcielam troszke koncowki,stosuje rozne maski,odzywki itd. moje wlosy wyprostowane siegaja łopatek Jednak kiedypostanowilam e bede chodzila w naturalnych-kreconych by wloski odpoczely od prostowaia, no wiecie Ale problem jest w tym ze moje wlosy jak sa krecone to sa bardzo krotkie troszke za ucho to jest straszne! moje kolezanki ktore maja loki tak nie maja, dlugosc wlosa wyprostowanego i kreconego nie jest az taka duza jak u mnie. Co mam robic by skret wlosa nie byl az tak mocny? Chce eic krecone ale nie chce by sie tak bardzo zwijaly ze potem mam takie krotkie Zawsze jak wychodze w kreconych wlosach to wszyscy sie mnie pytaja czy obcielam je, grrr. Dziewczyny pomozcie mii Chce miec krecone ale nie zeby byly takie krotkieee czy da sie cos z tym zrobic? Pozdrawiam goraco*
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 15:27   #2
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Zbyt silny skręt włosa?

oj chyba nikt mi nie pomoze(
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 18:06   #3
estario
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: Zbyt silny skręt włosa?

Moze pomoglo by cos gdybus po umyciu wlosow na lozyla jakis produkt do prostowania wlosow-oczywiscie nie za duzo,mysle ze wtedy nie bylyby juz takie poskrecane tylko raczej falowane i dluzsze
estario jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 18:07   #4
estario
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: Zbyt silny skręt włosa?

Moze pomoglo by cos gdybys po umyciu wlosow na lozyla jakis produkt do ich lekkiego prostowania -oczywiscie nie za duzo,mysle ze wtedy nie bylyby juz takie poskrecane tylko raczej falowane i dluzsze
estario jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 18:56   #5
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Zbyt silny skręt włosa?

Wlasnie watpie zeby cos pomoglo,poniewaz te wszystkie "srodki" do prostowania wlosow nic nie daja tak naprawde [bez uzycia prostownicy]. Probowalam takie cos zena wilgotne wlosy po umyciu dawalam pianke jak zwykle a nastepnie zawijalam wlosy w recznik i tak chodzilam az mi wyschna. Szczerze mowiac pomoglo-byly nadal krecone ale fajnej dlugosci, jednak nie wiem czy to nie szkodzi wlosom? czy to ich nie wysusza za bardzo trzmanie tak dlugo w reczniku az do wyschniecia.Poza tym strasznie dlugo trwa te wysychanie ((((((
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 19:34   #6
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Zbyt silny skręt włosa?

hej
ja osobiscie lubie moje wlosy kiedy faluja - wygladaja bardziej hmm.. elgancko i sexy ? a nie sa mocno skrecone
faktem jest ze ten efekt trudniej utrzymac na krotkich wlosach, moje rozprostowane sa do pasa a moze juz za .. wiec jest prosciej o taki efekt

moj sposob to taki , ze kiedy sa juz prawie wysuszone rozczesuje szczorka i zaplatam je w luzne warkocze , potem juz ladnie sie ukladaja
oczywiscie pomaga w tym dobrse dobrane kosmetyki pielegnacyjne , kiedy wlosy sa miekkie i dobrze nawilzone latwiej je modelowac i nadawac ksztlat jaki chcemy - od fal przez poprzez rozonej wielkosci sprezyny az po ruloniki

nie uzywalam ale nosze sie z zakupem serum zero frizz , mialam taki odpowiednik z serrii frizz ease johna friedy( u nas niedostepny )i dawal znakomite rezultaty
mozesz sprobowac
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 19:43   #7
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Zbyt silny skręt włosa?

Dziękuje leeloo a ile moze te serum kosztowac? i gdzie mozna zakupic? myslisz ze mi to cos da? Ja tez lubie krecone wlosy fale itd ale boze jak one sie tak mocno skreca sa naprawde krotkie a takich to juz nie lubie..moze jakies sciecie tych wlosow by pomoglo tzn nie skrocenie ich dlugosci ale wystopniowanie czy cos?
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-07, 20:36   #8
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Zbyt silny skręt włosa?

w douglasie kosztuje 45
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12723
co da.. mysle ze napewno lepeij beda sie modelowac np prostowanie na szczotce i ogolnie poprawi sie ich wyglad.. wygladza itp . poczytaj recenzje
sa jeszcze preparaty do rozluzniania lokow: cos z L'oreala i ossmo essence
ale ja nie przepadam za rzeczami do stylingu, osiadaja na wloasach , wysuszaja .. fuj takie sera jak zero frizz sa b. fajne - na wlosach nie wyczuwalne
mozesz sprobowac tez kosmetyk z alfaparfu - polecala je wizaznka Magja
to chyba krem do prostowania i/badz podkreslania lokow , poszukaj na KW

a sciencie.. cieniowanie chyba wmaga skret wlosa - sama mam pocieniowane wlosy ale to pozostlaosci po fryzjerce sadysctce, sama zapuszczam jak moge najwiecej
moze takie deliktane ciniowanie da efekt ladniejszego skretu, ale b. delikatne
mi baba wyrznela schody mediolanske na wlosach - ehhhhhrrrrrrrr.. odtej pory zawsze domagam sie zeby podcinali mnie jedynie mezczyzni
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 20:51   #9
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Zbyt silny skręt włosa?

Hihi no mezczzni - fryzjerzy [ i nie tylko:P] chyba lepsi dziekujee ;****
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.