Co u Was dziewczęta? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-31, 21:11   #1
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647

Co u Was dziewczęta?


Moje Drogie:
$Luna$ , Melodia Mgieł Nocnych, nieważne. ,
wątek założyłam, ponieważ z poprzedniego (Samotnośc ... ) w większym lub mniejszym stopniu sie wycofałyśmy z różnorakich powodów. Na gg cięzko się złapać więc TU będziemy pisać o sobie. Co sie u nas dzieje, jakie mamy problemy, jakie radości. Brakuje mi rozmów z Wami, więc mam cichą nadzieje, że przyjmiecie mój pomysł z radością.
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 21:46   #2
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Co u Was dziewczęta?

jakie ma sesn zakładanie takiego wątku?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 22:12   #3
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Co u Was dziewczęta?

Nie wiem w czym Ci może przeszkadzać ten wątek, ale nam jest potrzebny. Jest on zgodny z regulaminem, nikomu nie szkodzi, a wręcz może pomóc. Także skoro wątpisz w sens tego wątku poprostu nie wchodz. pozdrawiam
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 22:28   #4
niewazne.
Zadomowienie
 
Avatar niewazne.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 234
Dot.: Co u Was dziewczęta?

Asiek kochana dzisiaj, dosłownie dzisiaj zastanawiałam się nad założeniem podobnego wątku, ale nie mogłam wymyślić nazwy nawet nie wyobrażasz jak się cieszę, że tu możemy pogadać.

jeśli pytasz co u mnie, to odpowiedź brzmi - bosko. przynajmniej teraz... ale... moje marzenie zaczyna się spełniać. no, a jutro będę legalną osiemnastką.
__________________
"Bo na twych stopach chodzi szczęście moje!" Leopold Staff
niewazne. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 23:56   #5
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Co u Was dziewczęta?

tylko, ze wiecie, tu bedzie wam wlazic mnostwo osob, nie bedziecie mialy tak jak na gg, chyba, ze bedziecie kazdego skutecznie ignorowac

chyba ze sie jakos postaracie o watek prywatny - o ile cos takeigo jest
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 07:08   #6
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Co u Was dziewczęta?

Własnie miałąm to namysli ,ze jesli macie jakies prywatne sprawy to raczej to nie jest odp miejsce, a poza tym przeciez jest wątek samotnośc... dlaczego w nim juz nie piszecie ?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 08:19   #7
niewazne.
Zadomowienie
 
Avatar niewazne.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 234
Dot.: Co u Was dziewczęta?

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
tylko, ze wiecie, tu bedzie wam wlazic mnostwo osob, nie bedziecie mialy tak jak na gg, chyba, ze bedziecie kazdego skutecznie ignorowac

chyba ze sie jakos postaracie o watek prywatny - o ile cos takeigo jest
może te mnóstwo osób odczyta nicki i zorientuje się, że wątek jest skierowany do kogoś innego.

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Własnie miałąm to namysli ,ze jesli macie jakies prywatne sprawy to raczej to nie jest odp miejsce, a poza tym przeciez jest wątek samotnośc... dlaczego w nim juz nie piszecie ?
a czy mało ludzi pisze tu o prywatnych sprawach ?! nie jesteśmy głupie. nie musisz już tutaj nikogo uświadamiać. nie piszemy w wątku "samotność z wyboru" bo zbyt wiele ludzi zainteresowało się nim NAGLE. kiedy my staramy się o czymś pogadać, każda musi znać szczegóły, no niestety nie chce jej się czytać od początku. nieistotne.

Asiek miała prawo założyć ten wątek i ja jestem z niego niezmiernie zadowolona.
__________________
"Bo na twych stopach chodzi szczęście moje!" Leopold Staff
niewazne. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 10:40   #8
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Co u Was dziewczęta?

Cytat:
Napisane przez niewazne. Pokaż wiadomość
może te mnóstwo osób odczyta nicki i zorientuje się, że wątek jest skierowany do kogoś innego.



a czy mało ludzi pisze tu o prywatnych sprawach ?! nie jesteśmy głupie. nie musisz już tutaj nikogo uświadamiać. nie piszemy w wątku "samotność z wyboru" bo zbyt wiele ludzi zainteresowało się nim NAGLE. kiedy my staramy się o czymś pogadać, każda musi znać szczegóły, no niestety nie chce jej się czytać od początku. nieistotne.

Asiek miała prawo założyć ten wątek i ja jestem z niego niezmiernie zadowolona.
Nie wydaje mi sie, otwiera sie zawsze ostatnia, a nie pierwsza strone, więc mało kto to przeczyta.

No i troche mi to, wybacz, ale zalatuje brakiem kultury robic wybiorczy watek tylko dla 4 koleżanek na forum dla wszystkich.

Mnie nie przeszkadza, zycze powodzenia, ale przekonacie sie, ze chyba lepiej bylo zaozyc sobie bloga, na ktorym nikt wam nie bedzie przeszkadzał.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:44   #9
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Co u Was dziewczęta?

Cytat:
Napisane przez niewazne. Pokaż wiadomość
Asiek kochana dzisiaj, dosłownie dzisiaj zastanawiałam się nad założeniem podobnego wątku, ale nie mogłam wymyślić nazwy nawet nie wyobrażasz jak się cieszę, że tu możemy pogadać.

jeśli pytasz co u mnie, to odpowiedź brzmi - bosko. przynajmniej teraz... ale... moje marzenie zaczyna się spełniać. no, a jutro będę legalną osiemnastką.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI WEJŚCIA W PEŁNOLETNOŚĆ! Ty wiesz czego Ci życzę.

u mnie? powoli. sesja się konczy - 4 zaliczone, jeden napisany, a dwa przedemna. przeprowadzam się z rodzinnego domu do mojego miasta uniwersyteckiego bo dojeżdzać od nowego semestru nie dam rady - doszły nam nowe przedmioty. w sprawach sercowych - bez zmian. ciesze się, ze u Ciebie dobrze. czekam na szczegóły.

aha, jeszcze jedno. jak zakładałam wątek nie myślałam, ze bede musiała w nim odpierac zarzuty po co to zrobiłam. Wątek 'Samotnośc ... ' róznież swego czasu był wątkiem tylko dla nas 5 i jakoś nikt nie miał pretensji. opisywałysmy w nim nasze najintymniejsze problem i bylo ok a, że na ten wątek będzie wchodzić wiele osob - niech wchodzą! nie znają nas, naszego życia, nie wiedza o co chodzi. ważne , że my wiemy ocb.

pierwszy raz ktoś mi zarzucił brak kultury. ale ja KULTURALNIE zignoruję to
EOT
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015



Edytowane przez mimi_77
Czas edycji: 2009-02-01 o 15:47
mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:57   #10
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Co u Was dziewczęta?

Witam moje kochane dziewczynki mnie to wali czy sie komuś podoba to że Mimi śmiała założyć wątek czy nie ja tam sie ciesze
Co u mnie ? właśnie zaczynają mi sie dwa tyg ferii, już jestem po sesji, bez poprawek ostatnio czas spędzam z przyjaciółką i jej kumplami z uczelni, automatycznie staliśmy sie zgranym składem i jest git związkowo to ja zostałam sobą i tak najlepiej a o zdrowiu nie napisze bo po co wspomniać o tym co złe

buziaki

PS. zapomniałabym wypije za naszą pełnoletnią już Aneczke i za brązowy medal szypiorków
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield

Edytowane przez $Luna$
Czas edycji: 2009-02-01 o 15:59
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 16:14   #11
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Co u Was dziewczęta?

Niestety w pewnym stopniu musze sie zgodzic z KlatkaNaPtaszka i Pushit, ja jak zobaczylam tytuł to bylam pewna że wątek jest skierowany do wszystkich wiec chciałam wejść i odpisać: dziękuje, u mnie dobrze
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 16:50   #12
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Co u Was dziewczęta?

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Witam moje kochane dziewczynki mnie to wali czy sie komuś podoba to że Mimi śmiała założyć wątek czy nie ja tam sie ciesze
Hmm...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 16:51   #13
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Co u Was dziewczęta?

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Witam moje kochane dziewczynki mnie to wali czy sie komuś podoba to że Mimi śmiała założyć wątek czy nie ja tam sie ciesze
Co u mnie ? właśnie zaczynają mi sie dwa tyg ferii, już jestem po sesji, bez poprawek ostatnio czas spędzam z przyjaciółką i jej kumplami z uczelni, automatycznie staliśmy sie zgranym składem i jest git związkowo to ja zostałam sobą i tak najlepiej a o zdrowiu nie napisze bo po co wspomniać o tym co złe

buziaki

PS. zapomniałabym wypije za naszą pełnoletnią już Aneczke i za brązowy medal szypiorków
Gratuluje zdanych egz! jak ja bym juz chciała byc po strasznie się boje wyników jednego, bo czuje, ze oblałam.. super, że sie dogadujesz z przyjaciółką. ja tez już po tych całych przejsciach [pamiętasz, w Święta] pogodziłam się z moja i jest lepiej niż było. mamy zamiar razem spędzić Walentynki za Ankę i medalistów!
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 17:49   #14
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Co u Was dziewczęta?

Hej lachonarium

Asiaku jeszcze raz dzięki za zalożenie NASZEGO super, wypasionego, szalonego wątala

Miałam napisać co u mnie A więc wciąż sama ( ale szczęśliwa), wicąż nie chce mi się uczyć do sesji ( póki co zdałam dwa egzamy, a jeden zawaliłam), wciąż i wciąż nieustannie planuję kolejne wakacje i to jak wyczarować kasę na nie Mam w tej sesji 7 egzamów i to mnie dobija Ale cieszy mnie, bo mój mąż Edwin (Van Der Sar dla nieuświadomionych ) bije ostatnio rekord za rekordem Wczoraj nabił 1120 minut bez wpuszczonej bramki Trzymam za niego kciuki Oby tak dalej!!! Dostał nawet nagrodę za największy rekord w lidze angielskiej Ej ten mężul
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 10:55   #15
niewazne.
Zadomowienie
 
Avatar niewazne.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 234
Dot.: Co u Was dziewczęta?

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI WEJŚCIA W PEŁNOLETNOŚĆ! Ty wiesz czego Ci życzę.

u mnie? powoli. sesja się konczy - 4 zaliczone, jeden napisany, a dwa przedemna. przeprowadzam się z rodzinnego domu do mojego miasta uniwersyteckiego bo dojeżdzać od nowego semestru nie dam rady - doszły nam nowe przedmioty. w sprawach sercowych - bez zmian. ciesze się, ze u Ciebie dobrze. czekam na szczegóły.

aha, jeszcze jedno. jak zakładałam wątek nie myślałam, ze bede musiała w nim odpierac zarzuty po co to zrobiłam. Wątek 'Samotnośc ... ' róznież swego czasu był wątkiem tylko dla nas 5 i jakoś nikt nie miał pretensji. opisywałysmy w nim nasze najintymniejsze problem i bylo ok a, że na ten wątek będzie wchodzić wiele osob - niech wchodzą! nie znają nas, naszego życia, nie wiedza o co chodzi. ważne , że my wiemy ocb.

pierwszy raz ktoś mi zarzucił brak kultury. ale ja KULTURALNIE zignoruję to
EOT
dziękuję

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Witam moje kochane dziewczynki mnie to wali czy sie komuś podoba to że Mimi śmiała założyć wątek czy nie ja tam sie ciesze
Co u mnie ? właśnie zaczynają mi sie dwa tyg ferii, już jestem po sesji, bez poprawek ostatnio czas spędzam z przyjaciółką i jej kumplami z uczelni, automatycznie staliśmy sie zgranym składem i jest git związkowo to ja zostałam sobą i tak najlepiej a o zdrowiu nie napisze bo po co wspomniać o tym co złe

buziaki

PS. zapomniałabym wypije za naszą pełnoletnią już Aneczke i za brązowy medal szypiorków
dziękujęęę

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Gratuluje zdanych egz! jak ja bym juz chciała byc po strasznie się boje wyników jednego, bo czuje, ze oblałam.. super, że sie dogadujesz z przyjaciółką. ja tez już po tych całych przejsciach [pamiętasz, w Święta] pogodziłam się z moja i jest lepiej niż było. mamy zamiar razem spędzić Walentynki za Ankę i medalistów!
i jeszcze raz dziękuję

Wy się nie martwcie egzaminami, wszystko na bank pozaliczacie na 5 z +

a wczoraj zrobiono dla mnie imprezę urodzinową w domu kolegi na wsi było sympatycznie bardzo, tylko dzisiaj mama na mnie nakrzyczała (ehh i cóż z tych 18 lat ?), że do niej nie zadzwoniłam ona już chyba nie ma się o co do mnie przyczepić
__________________
"Bo na twych stopach chodzi szczęście moje!" Leopold Staff
niewazne. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:14   #16
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Co u Was dziewczęta?

ale żenująca prywata na otwartym forum
3 nicki podane, mnie nie ma wśród nich i co z tym fantem mam zrobic ?

(no, a mi się wydawało że to forum dla wszystkich, a nie dla wybranch osób )
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 14:54   #17
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Co u Was dziewczęta?

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
ale żenująca prywata na otwartym forum
3 nicki podane, mnie nie ma wśród nich i co z tym fantem mam zrobic ?

(no, a mi się wydawało że to forum dla wszystkich, a nie dla wybranch osób )
źle Ci sie wydawalo
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 19:29   #18
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Co u Was dziewczęta?

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
źle Ci sie wydawalo
To chyba raczej Tobie sie cos zle wydaje

PS. Komunikatory wyginely?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 19:34   #19
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Co u Was dziewczęta?

Kurcze słuchajcie... Ja nie wiem, komu szkodzi taki wątek... Nikomu chyba krzywdy Mimi nie zrobiła założeniem go? Rozmawiamy ze sobą na GG, ale czase nie możemy się spotkać w jednym czasie i miło wtedy przeczytać na forum co słychać u danej wizażanki Przykre, że tak naskakujecie na Mimi, która się tym bardzo przejmuje I bardzo proszę o tolerancję i uszanowanie jej inicjatywy

A ja dziś byłam narażona na pokusę pocałowania faceta, który ma narzeczoną, ale dalam radę Nie dałąm się wzajemnemu przyciąganiu Ciężko jest przestrzegać własnych zasad Jedna z nich to niebudować czegoś na nieszczęściu innych ludzi
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010

Edytowane przez Melodia mgieł nocnych
Czas edycji: 2009-02-02 o 19:39 Powód: dopisek
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 19:39   #20
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Co u Was dziewczęta?

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
Kurcze słuchajcie... Ja nie wiem, komu szkodzi taki wątek... Nikomu chyba krzywdy Mimi nie zrobiła założeniem go? Rozmawiamy ze sobą na GG, ale czase nie możemy się spotkać w jednym czasie i miło wtedy przeczytać na forum co słychać u danej wizażanki Przykre, że tak naskakujecie na Mimi, która się tym bardzo przejmuje I bardzo proszę o tolerancję i uszanowanie jej inicjatywy
Mi to tam absolutnie nie przeszkadza, wpisalem sie, bo uwazam ze te teksty typu - "źle Ci sie wydawalo " czy "mnie to wali" sa nie na miejscu. Wystarczylo napisac, ze jest zalozony watek w celu rozmow kilku osob, a nie wychodzic z takimi tekstami. No i na przyszlosc - Duchem Swietym trzeba byc, zeby sie domyslic, ze watek pt. "Co u Was dziewczeta?" jest skierowany do kilku osob. Jesli chodzi o mnie to EOT.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 19:53   #21
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Co u Was dziewczęta?

Koniec.
Proszę Moderatora o zamknięcie wątku.

Dziekuję, za wszystkie próby obrony mojej osoby.

PS. Na odpowiedź jeszcze nie postawionych zarzutów , ze 'się dziecko obraziło' - nie obraziło się. poprostu nie mam siły odpierac kolejnych zarzutów, obejg i innych tego typu. jak chcecie załózcie wątek o innym tytule, ale gwarancji nie daję, że tez nie będie pretensji.
Pozdrawiam.
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 20:10   #22
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Co u Was dziewczęta?

Mimi
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 16:27   #23
gaia
Zadomowienie
 
Avatar gaia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 1 852
Dot.: Co u Was dziewczęta?

Macie prawo zakładać wątek i pisać w nim wszystko co jest zgodne z regulaminem forum.

Jednak nie możecie nikomu zabronic czytania i wypowiadania sie tutaj,
więc to:

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
źle Ci sie wydawalo
było raczej niestosowne.
__________________
A musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda

Będę odchudzoną inżynierką
68,5 68 67 66 65 64 63 62 61 60
gaia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 13:12   #24
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Co u Was dziewczęta?

przeciez mozna zalozyc sobie na wizazu klub moederowany, tylko wy bedziecie mialy do niego dostep, a nadal bedziecie mogly sobie pisac i czytac o sobie

nikomu nie przeszkadza watek, ale to otwarte forum
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.