kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-08, 12:13   #841
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Niektore różniły sie na tyle znacznie, że firma zdecydowala sie poprawic odcienie np. Creamy Natural lub Butter Cream.
Dzięki. Widzę sporą różnice w Victorian Lace.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 23:19   #842
Szlachta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

hej, w dniu Darmowej Dostawy zamówiłam próbki i korektor. Wszystko super tylko, że korektor jest ważny do 02.2016 czyli ledwo 3miesiące....
co za firma...powinni uprzedzić, że sprzedają kosmetyk z bliskim terminem ważności. To nie jest próbka za 5zł tylko pełnowymiarowy kosmetyk, który w normalnym użytkowaniu wystarczy ponad pół roku albo i rok.
myślicie, ze pisać reklamację, czy to nic nie da?
Szlachta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 23:38   #843
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Szlachta Pokaż wiadomość
hej, w dniu Darmowej Dostawy zamówiłam próbki i korektor. Wszystko super tylko, że korektor jest ważny do 02.2016 czyli ledwo 3miesiące....
co za firma...powinni uprzedzić, że sprzedają kosmetyk z bliskim terminem ważności. To nie jest próbka za 5zł tylko pełnowymiarowy kosmetyk, który w normalnym użytkowaniu wystarczy ponad pół roku albo i rok.
myślicie, ze pisać reklamację, czy to nic nie da?
ja bym pisała reklamację.
korektor powinien być ważny minimum tyle ile ma od otwarcia zaznaczone na opakowaniu. jeżeli masz tam pokazane, że 6 msc to robią cię w bambuko. Bo równie dobrze może chciałaś kupić teraz na jakiejś promocji ale oddać koleżance na jej urodziny w marcu? i co wtedy?

nie powinno się sprzedawać rzeczy, które mają 3msc ważności a na opakowaniu jest np 6msc od otwarcia.

chyba że ktoś o tym informuje, czasami tak jest, że można coś kupić za połowę albo i mniej ceny bo ma ważność 3 miesiące. no ale o tym wiadomo, trzeba poinformować.


z drugiej strony, pewnie dostałaś ten korektor przy zamówieniu podkłądu czy czegoś? z tej promocji, że pierwsze 200 osób dostanie?
jeżeli tak, to chcieli się pozbyć zalegającego towaru... co nie zmienia faktu, że mogli napisać, że korektory są ważne tyle i tyle jeszcze i dlatego je dorzucają. wolałabym prawdę a nie takie trochę kłamstwo. przemilczenie.
bo ja często np kupuję coś w zestawie, typu podkład i korektor w gratisie i używam podkład a po korektor sięgam za ileśtam czasu jak mi się skończy używany. no i wtedy zdziwić się można...
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 23:58   #844
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Szlachta Pokaż wiadomość
hej, w dniu Darmowej Dostawy zamówiłam próbki i korektor. Wszystko super tylko, że korektor jest ważny do 02.2016 czyli ledwo 3miesiące....
co za firma...powinni uprzedzić, że sprzedają kosmetyk z bliskim terminem ważności. To nie jest próbka za 5zł tylko pełnowymiarowy kosmetyk, który w normalnym użytkowaniu wystarczy ponad pół roku albo i rok.
myślicie, ze pisać reklamację, czy to nic nie da?
Pisać do nich, złożyć reklamację. Zrobić zdj korektora z pokazaną datą ważności (na wszelki wypadek)
Zrobili Ciebie na szaro.
Rozumiem, że zapłaciłaś normalną cenę za korektor, a przesyłka była darmowa.
Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
ja bym pisała reklamację.
korektor powinien być ważny minimum tyle ile ma od otwarcia zaznaczone na opakowaniu. jeżeli masz tam pokazane, że 6 msc to robią cię w bambuko. Bo równie dobrze może chciałaś kupić teraz na jakiejś promocji ale oddać koleżance na jej urodziny w marcu? i co wtedy?

nie powinno się sprzedawać rzeczy, które mają 3msc ważności a na opakowaniu jest np 6msc od otwarcia.

chyba że ktoś o tym informuje, czasami tak jest, że można coś kupić za połowę albo i mniej ceny bo ma ważność 3 miesiące. no ale o tym wiadomo, trzeba poinformować.


z drugiej strony, pewnie dostałaś ten korektor przy zamówieniu podkłądu czy czegoś? z tej promocji, że pierwsze 200 osób dostanie?
jeżeli tak, to chcieli się pozbyć zalegającego towaru... co nie zmienia faktu, że mogli napisać, że korektory są ważne tyle i tyle jeszcze i dlatego je dorzucają. wolałabym prawdę a nie takie trochę kłamstwo. przemilczenie.
bo ja często np kupuję coś w zestawie, typu podkład i korektor w gratisie i używam podkład a po korektor sięgam za ileśtam czasu jak mi się skończy używany. no i wtedy zdziwić się można...
Mi się wydaje, że dziewczyna zamówiła go po normalnej cenie. W DDD nie było na niego żadnej promocji, tylko na podkłady MLB

Dlatego dorzucają go za darmo, do każdego zamówienia. Ale ściema z tą promocją. Pewnie im nie schodzi a tak mogą go upchnąć, a nuż się ktoś skusi na promocje.


No więc właśnie można się zdziwić. Ja też tak robię, że kupuję np. podkład/ korektor/ krem na zapas i otwieram go dopiero jak poprzedni mi się skończy. I ktoś mógł się skusić, próbki do tego korektor, przyda się. A tu zonk?!


Znowu nie poinformowali klientów to już ich 3 wpadka.
Chyba, że dziewczyna miała zwyczajnie pecha.


Pixie strzeżcie się nie można tak klientów robić w konia.
Pixie wyraźnie lubi przemilczenia, niedomówienia. Specjaliści się znaleźli.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 23:59   #845
Szlachta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

jakbym dostała w promocji to co innego.
zapłaciłam za niego normalną cenę.

zaraz skrobnę do nich liścik, ciekawe co odpiszą.
Szlachta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 00:04   #846
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Szlachta Pokaż wiadomość
jakbym dostała w promocji to co innego.
zapłaciłam za niego normalną cenę.

zaraz skrobnę do nich liścik, ciekawe co odpiszą.
Tylko, że nawet jakby był w promocji i by się później okazało, że jest krótki termin ważności to jest to nieinformowanie klienta a przyczynie rozdawania za darmo do zakupów. Klient ma prawo wiedzieć o krótkim terminie przydatności/ do spożycia. Niestety prawo sobie a firmy sobie.
I niestety zakupy internetowe niosą ze sobą te ryzyko.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 00:36   #847
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

no fakt, przeczyłam, że było to zamawiane na DDD.

w takim wypadku proponuje napisać reklamację ze zdjęciami, a jak nie będą odpisywać w ciągu max tygodnia to skrobnąć na fb całą tę sytuację ze zdjęciami.

zapłaciłaś pełną kwotę, powinna być informacja, że towar jest z mega krótką datą.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-09, 06:45   #848
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Tylko, że nawet jakby był w promocji i by się później okazało, że jest krótki termin ważności to jest to nieinformowanie klienta a przyczynie rozdawania za darmo do zakupów. Klient ma prawo wiedzieć o krótkim terminie przydatności/ do spożycia. Niestety prawo sobie a firmy sobie.
I niestety zakupy internetowe niosą ze sobą te ryzyko.
Oj tam, wielkie mi co, zaraz naniosą odpowiednie poprawki na stronie .
Ta firma mnie zaskakuje, wykonują bardzo dziwne manewry.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 07:34   #849
Szlachta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

dostałam odpowiedz,

ponoć jest to kosmetyk naturalny i nie zawiera konserwantów i tak ma być

Ale jak mi się to nie podoba to mogę go odesłać.
Czy rzeczywiście tak jest? Zerkniecie na swoje korektory kupione wcześniej?
Szlachta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 08:31   #850
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ja mam korektor, dostałam go jakoś w marcu i jest do 02.2016
Jak Pixie miało chwilowy zryw w 2013 i wtedy też wysyłało ten korektor do blogerek, to daty ważności też mniej więcej miały taki zakres - recenzje pojawiały się w marcu/kwietniu, korektor był do 01.2014
Mimo wszystko trochę kicha, że termin jest taki bliski, nie daje to nawet właśnie tych 6 miesięcy używania od otwarcia. Widocznie robili produkcję na początku roku, a teraz wyprzedają :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 09:14   #851
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Nie wiem czy zauważyłyście, ale jak się klika na stronie Pixie na korektor pod oczy to wyskakuje- że nie ma takiego produktu.


Nie mieli chyba za specjalnie chętnych na ten korektor.
Teraz zrobili promo i porozdawali za darmo, do wykończenia.


I jeszcze jedno. Na fb pixie były komentarze apropo ostatnich promocji na pędzel/ pędzle i właśnie na korektor, a teraz zniknęły.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-09, 09:36   #852
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Nie wiem czy zauważyłyście, ale jak się klika na stronie Pixie na korektor pod oczy to wyskakuje- że nie ma takiego produktu.
Nie mieli chyba za specjalnie chętnych na ten korektor.
Teraz zrobili promo i porozdawali za darmo, do wykończenia.
I jeszcze jedno. Na fb pixie były komentarze apropo ostatnich promocji na pędzel/ pędzle i właśnie na korektor, a teraz zniknęły.
Ja kupilam ten korektor gdzies w marcu 2015 i tez ma date 02.2016. Wydaje mi się, że oni pozbywają się tego produktu, bo to jest pozostałość z czasów poprzedniego Pixie. Nawet szata graficzna jest jak za starych czasów, wrozkowo-różowa. Czy produkt wroci w nowej szacie graficznej nie wiadomo.
Ogólnie, to niestety sytuacja pozostawia niesmak.
Ostatnio same faux pas popełniają. I do tego w tak gorącym okresie, jesli chodzi o handel. Az mam ochote wykrzyknac: Ogarnijcie sie!, bo ja produkty Pixie lubię i jeśli znikną z rynku, to będę płakać.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-12-09 o 09:51
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 10:57   #853
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Nie wiem czy zauważyłyście, ale jak się klika na stronie Pixie na korektor pod oczy to wyskakuje- że nie ma takiego produktu.


Nie mieli chyba za specjalnie chętnych na ten korektor.
Teraz zrobili promo i porozdawali za darmo, do wykończenia.


I jeszcze jedno. Na fb pixie były komentarze apropo ostatnich promocji na pędzel/ pędzle i właśnie na korektor, a teraz zniknęły.
Też to zauważyłam. Moze wypuszczą korektor mineralny w proszku?
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 12:03   #854
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ja pikole to co robi ta firma jest fascynując a jednocześnie załamujące Nie potrafią się przyznać do błędu, nie wiem myślą że piękna kolejna promocja i same produkty zatuszują ich ostatnio dość kiepski PR... Jak chcą wycofać produkt to te by mogli to napisać, a jeżeli nagle się zasłaniają naturalnością, która powoduje tak rzekomo krótki termin to też powinno być uwzględnione na stronie. Oj bardzo brzydko robią :x Gdybym była blogerką, pokusiłabym się o napisanie ich manewrów, bo na fb pewnie zaraz by skasowali. Szczerze mówiąc mówiąc jestem ciekawa ile takie ich gierki będą odpuszczane i jak długo produkty będą się bronić same w sobie. Coraz bardziej zrażam sie do firmy, a szkoda bo produkty są naprawdę fajne (no może ten pędzel do korektora tak średnio )
No poprawki już są, skasowali z figurujących produktów xD Ja bym ten korektor zwróciła, wprawdzie nie sadzę by po terminie miało się z nim coś dziać, no ale są osoby które nie potrafią używać kosmetyku któremu się skończył termin ważności, no i taka mała demonstracja że się nie podoba postawa firmy.

Edytowane przez olencja kwiatencja
Czas edycji: 2015-12-09 o 12:12
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 12:19   #855
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Szlachta Pokaż wiadomość
dostałam odpowiedz,

ponoć jest to kosmetyk naturalny i nie zawiera konserwantów i tak ma być

Ale jak mi się to nie podoba to mogę go odesłać.
Czy rzeczywiście tak jest? Zerkniecie na swoje korektory kupione wcześniej?
Ja używałam tego korektora (tylko w poprzednim opakowaniu) po terminie i nic mi się nie stało, ale to co mówi Pixie mnie rozwala przecież produkt bez konserwantów tym bardziej psuje się szybciej i to że jest naturalny nie ma nic o rzeczy. Na dodatek to nie jest sterylne opakowanie, tylko grzebie się tam paluchem, co na pewno nie pomaga przedłużyć czasu jego przydatności.

Edytowane przez havana
Czas edycji: 2015-12-09 o 12:21
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 12:36   #856
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Dobra z innej beczki. To co wyprawia Pixie mnie rozbraja.


Obiecałam zdj. Kolory mogą wypadać różnie- kwestia światła i kąta.
Dlatego wstawiam różne zdj.
Z pixie w AG mam od najjaśniejszych do średnich, jak coś to piszcie.
Z MLB mam morning, dew kiss, cashmere, creamy, vanila i satin sand. +lunar falls i victorian lace
Z AG mam tylko golden cream.
Jeszcze Neauty od pale po light w 3 tonacjach.
CB w sumie 320, 220 i 520.
I jeszcz Clair, ale jej nie ma już na rynku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC092507a.jpg (194,9 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (178,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC092511a.jpg (187,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC092516a.jpg (206,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC092529a.jpg (181,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC092531a.jpg (178,6 KB, 31 załadowań)
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 12:51   #857
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Szlachta Pokaż wiadomość
dostałam odpowiedz,

ponoć jest to kosmetyk naturalny i nie zawiera konserwantów i tak ma być

Ale jak mi się to nie podoba to mogę go odesłać.
Czy rzeczywiście tak jest? Zerkniecie na swoje korektory kupione wcześniej?
moje oczy krwawią jak to czytam.

CIEKAWA JESTEM, CZY JAK KTOŚ KUPI W STYCZNIU 2016 TEN KOREKTOR Z DATA DO LUTEGO 2016 TO GO NERWY NIE ROZNIOSĄ.

KPINA Z LUDZI.

No po prostu patrzę i nie wierzę, że można tak sobie strzelać w kolano.
I to nie pierwszy raz. Ludzie nie są głupi a o klienta trzeba dbać i być w stosunku do niego fair.

No bo co, z jednej strony nic się nie dzieje (wg Pixie), bo przecież produkt jest jeszcze "ważny" te prawie 3 miesiące. "To produkt naturalny i tak ma być" - po prostu płaczę ze śmiechu. Najgorsza wymówka ever. Proszę napiszcie mi, czy jest na tym opakowaniu tego korektora prócz daty tej o2.2016 jeszcze taki mały obrazeczek z otwartym pojemnikiem i obok 6msc albo więcej? Jeżeli jest, to Pixie, masz problem. Rzecznik praw konsumenta powinien się tym zająć.
Wciskanie kitów, bo co, bo ludzie nie walczą o swoje? Pixie, nie zaczynajcie wojny, nas jest więcej.
Powinniście po pierwsze teraz przeprosić i powiadomić, że korektory były dorzucane jako gratisy, ponieważ mają krótką datę. A na przyszłość, lepiej od razu powiadomić konsumenta o czymś takim.

Ja wiem, Unia Europejska nakazuje aby na produktach była data do spożycia, wykorzystania rzeczy zakupionej. I wiem, że minerały w zasadzie są "długowieczne", o ile są to minerały w proszku, które się wysypuje na coś i z tamtego miejsca je wykorzystuje, a nie ładuje się palucha do środka. Bo tam nie ma się co zepsuć na dobrą sprawę.
Jednak wasz korektor, drogie Pixie jest chyba korektorem mineralnym - kremowym. Czyli niehigieniczna aplikacja. Więc nie jest długowieczny, a wciskanie go ludziom nawet za darmochę bez uprzedniego powiadomienia... żenada roku.

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Ja używałam tego korektora (tylko w poprzednim opakowaniu) po terminie i nic mi się nie stało, ale to co mówi Pixie mnie rozwala przecież produkt bez konserwantów tym bardziej psuje się szybciej i to że jest naturalny nie ma nic o rzeczy. Na dodatek to nie jest sterylne opakowanie, tylko grzebie się tam paluchem, co na pewno nie pomaga przedłużyć czasu jego przydatności.
no właśnie, poza tym, nie wiem, czy nie jest zabronione sprzedawanie ludziom produktu z tak krótką datą po normalnej cenie. Szczególnie jeżeli na produkcie masz jeszcze ten znaczek, że trzeba zużyć np w 6 msc od otwarcia.
chyba to nawet karalne może być...

edit: jakbym dała za korektor te 100zł czy ile on kosztował i dowiedziałabym się, że jest ważny 3msc i że tak ma być to krew by mnie zalała. Minimalny okres ważności to 6msc, a wszystkie moje mineralne podkłady, cienie czy korektory mają po 12 albo 24 miesiące ważności po otwarciu ich.
Sami sobie strzelili w kolano umieszczając dokładniejszą datę i sprzedając to teraz bez powiadomienia ludzi.
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2015-12-09 o 12:54
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 13:01   #858
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Korektor kosztował 39 zł, tak gwoli ścisłości.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 13:07   #859
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

O kurde bidżi, teraz widzę, ze jak będę zamawiała coś w Clare blanc to trza się zainteresować beige 320 W ogóle jak AM golden krem wyszedł ciemno i ey pomarańczowo?

http://kolorowoipachnaco.blogspot.co...-pod-oczy.html
posiłkując sę blogiem jessici (która nota bene prawdopodobnie ma ten korektor z tej samej partii co Szlachta) to tylko jest data do zużycia bez znaczka ile od otwarcia. A korektora już nikt nie kupi bo usunęli go ze strony Pixie
Powiedzmy, ze jak rozdają go za darmo to jeszcze jestem w stanie przymknąć oko na tę krótką datę ważności, ale nie jak ktoś kupuje produkt w pełnej cenie i jeszcze raczą go tak kiepskimi wymówkami... Niby 4dychy, ale to ledwo 2,5ml produktu, to sporo, za te pieniądze można mieć w zasadzie podkład z AM, albo korektor, który jest większy.

Edytowane przez olencja kwiatencja
Czas edycji: 2015-12-09 o 14:25
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-09, 13:09   #860
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Jego nie można już kupić. Na stronie Pixie go już nie ma.
Podejrzewam, że Pixie rozdało go cichaczem do zakupów za darmo jako promo nie informując o krótkiej dacie ważności.
Pół biedy jak ktoś kupił podkład/ pędzle i dostanie za darmo ten bubel krótkoterminowy.
Gorzej gdy ktoś zamówił parę próbek by dostać ten korektor. Może być zdziwko.
Tak samo jak kupiła go Szlachta po normalnej cenie, i dostała prawie, że przeterminowany bubel.


Wiadomo, że jak się kosmetyki mineralne odpowiednio przechowuje i przestrzega zasad higieny (na wieczko, czysty pędzel) to są to produkty długowieczne, praktycznie bezdatowe.
Ale podkłady, korektory kremowe mineralne czy naturalne mogą się zepsuć i wyrządzić kuku, szczególnie gdy gmera się bezpośrednio w pojemniczku.


Wklejam skład z kwc, mam nadzieję, że to ta wersja (jak coś poprawcie mnie)
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...concealer.html


Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Kaolin, Titanium Dioxide, Mica, Hydrogenated, Cera Alba, Candelilla Cera, Copernicia Cerifera Cera, Squalane,Halianthus Annuus Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palamitate, +/- [CI77492, CI77491, CI 77499]

Cena: 39zł / 2,5ml.


Zero konserwantów (nie to, że lubię),które trzymałyby w ryzach bakterie za to dużo oleju. PEŁNA NATURA


zdj z netu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1631[1].jpg (433,0 KB, 14 załadowań)
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 13:29   #861
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Korektor kosztował 39 zł, tak gwoli ścisłości.
39zł czy 100zł - to dalej pieniądze.
Ja mam nerwa jak kupię sok za 3zł a jest przeterminowany (zdarzyło mi się kiedyś w tesco kupić ohydny sok marchewkowy przeterminowany o... 2 tygodnie. smak nie do opisania...).
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 13:36   #862
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Jego nie można już kupić. Na stronie Pixie go już nie ma.
Podejrzewam, że Pixie rozdało go cichaczem do zakupów za darmo jako promo nie informując o krótkiej dacie ważności.
Pół biedy jak ktoś kupił podkład/ pędzle i dostanie za darmo ten bubel krótkoterminowy.
Gorzej gdy ktoś zamówił parę próbek by dostać ten korektor. Może być zdziwko.
Tak samo jak kupiła go Szlachta po normalnej cenie, i dostała prawie, że przeterminowany bubel.
...
Pobronię trochę tego korektora, bo moim zdaniem to nie jest wcale taki bubel. U mnie sprawdza sie pod oczami, mógłby byc tylko trochę bardziej żółty.

Ogólnie tydzień bez afery z Pixie Cosmetics, to tydzień stracony
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 13:39   #863
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Jego nie można już kupić. Na stronie Pixie go już nie ma.
cwaniacy! tylko, że internet nie zapomina

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że Pixie rozdało go cichaczem do zakupów za darmo jako promo nie informując o krótkiej dacie ważności.
czyżby znowu "transparenta" zmiana? och Pixie powinniście wywalić osobę zajmującą się PR'em...

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Pół biedy jak ktoś kupił podkład/ pędzle i dostanie za darmo ten bubel krótkoterminowy.
też bym się wkurzyła. bo pewnie wiele osób pomyślało: "kupie pędzle to dostanę korektor w gratisie" - i pewnie sporo tez osób ma korektory używane aktualnie a ten chciało sobie zostawić na później. a tu zonk.

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Gorzej gdy ktoś zamówił parę próbek by dostać ten korektor. Może być zdziwko.
Tak samo jak kupiła go Szlachta po normalnej cenie, i dostała prawie, że przeterminowany bubel.
uważam, że sprzedawanie czegokolwiek z tak krótką datą ważności powinno być kurde karalne. co innego gdyby była jakakolwiek informacja, że ta partia ma datę tak krótką. mogliby go nawet sprzedawać wtedy za pełną cenę, bo klient miałby napisane, że kupuje produkt z krótką datą i "robi to na własne ryzyko".

chociaż bardziej powszechne jest, że w takich przypadkach firmy informują, że jest promocja, ostatnie sztuki, ileś tam taniej bo data ważności 3msc (ostatnio tak robiło np Clochee). W końcu kupujesz produkt w jakimś stopniu niepełnowartościowy, więc i cena powinna być inna.


Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Wiadomo, że jak się kosmetyki mineralne odpowiednio przechowuje i przestrzega zasad higieny (na wieczko, czysty pędzel) to są to produkty długowieczne, praktycznie bezdatowe.
Ale podkłady, korektory kremowe mineralne czy naturalne mogą się zepsuć i wyrządzić kuku, szczególnie gdy gmera się bezpośrednio w pojemniczku.
jak dla mnie firma za dużo kombinuje cichaczem. to już nie te czasy, kiedy klient bał się walczyć o swoje. gdyby ktoś się mocno wpienił mógłby złożyć pozew zbiorowy do rzecznika praw konsumentów o różnego rodzaju "nadużycia" ze strony Pixie...
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 13:49   #864
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
O kurde bidżi, teraz widzę, ze jak będę zamawiała coś w Clare blanc to trza się zainteresować beige 320 W ogóle jak AM golden krem wyszedł ciemno i ey pomarańczowo?

http://kolorowoipachnaco.blogspot.co...-pod-oczy.html
posiłkując sę blogiem havany (która nota bene prawdopodobnie ma ten korektor z tej samej partii co Szlachta) to tylko jest data do zużycia bez znaczka ile od otwarcia. A korektora już nikt nie kupi bo usunęli go ze strony Pixie
Powiedzmy, ze jak rozdają go za darmo to jeszcze jestem w stanie przymknąć oko na tę krótką datę ważności, ale nie jak ktoś kupuje produkt w pełnej cenie i jeszcze raczą go tak kiepskimi wymówkami... Niby 4dychy, ale to ledwo 2,5ml produktu, to sporo, za te pieniądze można mieć w zasadzie podkład z AM, albo korektor, który jest większy.
Jakoś na tle tych jaśniejszych kolorów vanila i golden cream powychodziły ciemniejsze.
Golden cream niema tej pomarańczy, jest taki beżowo-złotożółty, vanila ma więcej beżu/ ziemistości. I nie widzę w nim zielonki.
Na pewno jest jaśniejszy od creamy natural, który ma więcej słoneczka w sobie.
CB beige 320 jest na poziomie Creamy natural/ satin sand. Jaśniejszy od creamy a ciemniejszy od satin sand.
Jak chcesz próbować coś z CB to oprócz beige 320 weź 520- ma więcej żółtych tonów, i jest na poziomie creamy natural (nawet wydaje mi się, że ciut ciemniejszy i bardziej żółty) ew 610 (żółtaczek)
Mi one nie podpasowały, ale Tobie może się spodobają.


Jeszcze wklejam zdj inne z golden cream AM
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC092570a.jpg (211,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC092571a.jpg (182,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC092576a.jpg (191,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC092582a.jpg (196,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC092578a.jpg (194,2 KB, 13 załadowań)
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 14:13   #865
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ja do Pixie napisalam z pytaniem co z moją przesyłką. Mają w regulaminie ze wysyalaja mailem potwierdzenie wysyłki. Ja nic nie dostałam... Ile po zamówieniu szły do Was listy priorytetowe?
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 14:14   #866
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Co do info na stronie fb o promo to wciąż ona jest, machnęli posta razem z wynikami rozdania pędzli
CO do bublowatości się nie powiem, nie planowałam nigdy tego korektora bo wydaję się po prostu za ciemny dla mnie, istnieją produkty, które tzreba zużyć wg producenta do 3 miechów od otwarcia np tłuściochy z Sylveco, ale tam jest to jasno powiedziane, a nie jak Pixie, które sprzedaje jedną partie cały rok z tą samą datą ważności, a potem wciska że tak ma być bo to naturalny produkt to mnie najbardziej boli, ideologie dorabiają pod siebie zależnie od sytuacji. Z pędzlami to samo "bo skończyła się partia z ceną promocyjną i dlatego podwyżka (między słowami przed świętami)" no tak się nie robi no.

No z Clare wzięłam na BF 520 i na pierwszy rzut oka wydał mi się jakiś taki lekko brzoskwiniowy żałuje, ze nie wzięłam sobie Satin Sand jak zamawiałam próbki z Pixie i szkoda, że nie ma go w Twoim zestawieniu hehe W ogóle dałaś wersje poprawioną Creamy czy starą z MBL, u mnie strasznie jedzie pomarańczą na monitorze. Golden Cream też mam, chociaż nie porównywałam sobie z Creamy, muszę to jutro zrobić wciąż mnie zadziwia, jak Dolczi wyłapuje z niego zieleń, bo jeżeli jest to jest jej baaardzo niewiele
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 14:18   #867
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
O kurde bidżi, teraz widzę, ze jak będę zamawiała coś w Clare blanc to trza się zainteresować beige 320 W ogóle jak AM golden krem wyszedł ciemno i ey pomarańczowo?

http://kolorowoipachnaco.blogspot.co...-pod-oczy.html
posiłkując sę blogiem havany (która nota bene prawdopodobnie ma ten korektor z tej samej partii co Szlachta) to tylko jest data do zużycia bez znaczka ile od otwarcia. A korektora już nikt nie kupi bo usunęli go ze strony Pixie
Powiedzmy, ze jak rozdają go za darmo to jeszcze jestem w stanie przymknąć oko na tę krótką datę ważności, ale nie jak ktoś kupuje produkt w pełnej cenie i jeszcze raczą go tak kiepskimi wymówkami... Niby 4dychy, ale to ledwo 2,5ml produktu, to sporo, za te pieniądze można mieć w zasadzie podkład z AM, albo korektor, który jest większy.
Blog nie mój niestety Ale korektor też mam, nawet przy sobie. Też mam datę 02/2016, nie wiem czy coś zmienia określenie "najlepiej zużyć przed końcem?" Również nie mam żadnego oznaczenia jak długo jest zdatny po otwarciu.

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Pobronię trochę tego korektora, bo moim zdaniem to nie jest wcale taki bubel. U mnie sprawdza sie pod oczami, mógłby byc tylko trochę bardziej żółty.

Ogólnie tydzień bez afery z Pixie Cosmetics, to tydzień stracony
Bigosowadama miała chyba na myśli z tym bublem tylko termin ważności, a nie właściwości?
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 14:26   #868
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

O maminiu, pomieszałyście mi się poprawiłam już to chyba te kolorwki w awatarze tak mi się skojarzyły z jej blogiem
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 14:39   #869
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Co do info na stronie fb o promo to wciąż ona jest, machnęli posta razem z wynikami rozdania pędzli
CO do bublowatości się nie powiem, nie planowałam nigdy tego korektora bo wydaję się po prostu za ciemny dla mnie, istnieją produkty, które tzreba zużyć wg producenta do 3 miechów od otwarcia np tłuściochy z Sylveco, ale tam jest to jasno powiedziane, a nie jak Pixie, które sprzedaje jedną partie cały rok z tą samą datą ważności, a potem wciska że tak ma być bo to naturalny produkt to mnie najbardziej boli, ideologie dorabiają pod siebie zależnie od sytuacji. Z pędzlami to samo "bo skończyła się partia z ceną promocyjną i dlatego podwyżka (między słowami przed świętami)" no tak się nie robi no.

No z Clare wzięłam na BF 520 i na pierwszy rzut oka wydał mi się jakiś taki lekko brzoskwiniowy żałuje, ze nie wzięłam sobie Satin Sand jak zamawiałam próbki z Pixie i szkoda, że nie ma go w Twoim zestawieniu hehe W ogóle dałaś wersje poprawioną Creamy czy starą z MBL, u mnie strasznie jedzie pomarańczą na monitorze. Golden Cream też mam, chociaż nie porównywałam sobie z Creamy, muszę to jutro zrobić wciąż mnie zadziwia, jak Dolczi wyłapuje z niego zieleń, bo jeżeli jest to jest jej baaardzo niewiele
Na fejsie pod postem o promo na pędzle i inf o korektorze za darmo do każdego zamówienia były właśnie komentarze, a teraz pusto.


Mam satin sand Pixie w AG i MLB mogę zrobić zdj z creamy, golden cream AG i warm 520, beige 320 CB
Lub z jeszcze czymś jak chcesz.


Jak była opcja zamówienia darmowych próbek z MLB, to wtedy zamówiłam, ale dostałam creamy w wersji Ag i info, że ten odcień i butter cream poprawiają.
Jakiś czas temu przysłali mi poprawioną wersję creamy.
To jest ta nowa wersja-ostateczna i ona nie ma w sobie mocnej pomarańczy jest bardziej żółtobrzoskwiniowa i ciemniejsza od wersji creamy w AG.


Nie wiem u mnie trochę może te kolory wychodzą z brzoskwinią, kwestia odcienia skóry, ph. I aparatu, oraz monitorów
W każdym razie dlatego daję porównanie do kolorów zbliżonych poziomem jasności. Na niektórych zdj widać różnicę pomiędzy pszczególnymi kolorami, że są bardziej beżowe, ziemiste, żółciejsze.


i niestety u mnie np. butter cream nie jest czysto ciepło żółty na skórze tylko ma trochę brudności, ale ciepłej; a np. dune jest żółty i to chłodno +zieleń.


Co do golden cream i zieonki to nie wiem skąd u Dolczi się to wzięło.
Porównuję golden cream i almond milk i tu wyłazi zieleń, tak samo jak w dune.


Syshda, Havana tak chodziło mi o termin do spożycia tego korektora. Jak tak krótki to nieprzydatny do niczego, nie da się go zużyć tak szybko- po prostu bubel, co najwyżej do położenia na półkę, żeby ładnie wyglądał
O właściwościach się nie wypowiadam, nie miałam, co najwyżej mogę spekulować na podst składu.

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-12-09 o 14:46
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 14:51   #870
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ooo, to weź machnij wszystkie co masz z Clare z Creamy, Stain Sand i Butterem <3 Możesz dodać, jeszcze Morning Gold czy tam Almond, jak wolisz by mieć porównanie z czymś jasnym, dzięks <3
No właśnie mowie, że u mnie w monitorze bo wiadomo. Np Creamy z MBL jest baaardzo podobna w kolorze i poziomie jasności do Vanilii z AG
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-19 20:16:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.