Paznokcie żelowe na formie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-09, 11:01   #1
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818

Paznokcie żelowe na formie


Witam,
Wczoraj po długim czasie kupiłam sobie żel i zaczęłam na nowo przygodę z żelami. Trochę już wyszłam z wprawy ( której z resztą nie miałam i nie mam ). Pracuję na M-nails design, więc żele wątpliwej jakości, jednak na inne na razie mnie nie stać..
Więc kieruję o Was drogie Wizażanki parę pytań:
1) Pracuję na szablonach. Co mam zrobić,by po nałożeniu żelu na szablon, paznokieć nie kierował się do góry, tylko naturalnie w dół? Za chorobę nie chce mi to wyjść
2) drugą moją bolączką jest mnóstwo zagłębień i wypukłości i ciężko mi laikowi to ogarnąć. Jakieś wskazówki?
3) Ciąglę walczę z zapowietrzaniem w miejscu, gdzie zaczyna się paznokieć ( nie wiem już nawet jak to miejsce się nawywało) ;/ Na co zwracać szczególną uwagę, by tego uniknąć?
4) paznokcie wychodzą mi strasznie grube a french żeby miał ładny kolor i nie prześwitywał muszę dwie warstwy dać, wtedy przy dopiłowywaniu paznokcia ten french miejscami się spiłowuje.

Dodam, że nie robię paznokci za pieniądze a tylko i wyłącznie robię je rodzince za ich zgodą

Proszę o wyrozumiałość i tylko konstruktywne uwagi i krytykę. Z góry piszę, że kursu nie mam ale jak tylko uda mi się znaleść pracę i odłozyć to szukam dobrego kursu

Pozdrawiam !
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 14:46   #2
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Paznokcie żelowe na formie

Hmm... 1* Mi na kursie przy jednym pazurku też poszedł do góry (nawet nie pamiętam jak to się stało), ale reszta była dobrze wykonana. Może po prostu źle podkładasz szablon? 3* Na to by płytka została dobrze przygotowana... zmatowiona, odtłuszczona... używasz primera? Dodatkowo myślę, że od jakości żelu też może wiele zależeć. 4* Może nakładasz mega dużo żelu, a później nie spiłowujesz go na tyle by efekt Cię zadowalał? French... tej samej marki? Może warto go zmienić?

Mam nadzieję, że konkretniej pomogą Ci osoby bardziej doświadczone niż ja
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 20:29   #3
Aaerin
Raczkowanie
 
Avatar Aaerin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Paznokcie żelowe na formie

1. Źle podkładasz, mi na kursie raczej w dół się zdarzyło podłożyć. Wyszły krogulce. Jeżeli jest Ci ciężko to zmień szablony. Może Twoje się rozklejają, lub nie są zbyt sztywne?
2. Nie rozumiem jakich zagłębień i wypukłości. Jeżeli masz na myśli żel to musisz po prostu go opiłować do odpowiedniego wyglądu i tutaj albo ogarniesz sama albo musisz iść na kurs. Nie masz po prostu wiedzy o budowie pazurka i nie umiesz wyobrazić sobie jak on powinien wygladac na samym koncu.
3. To pewnie błonki, których Ty nie widzisz. Musisz dokładnie je odciągnąć. Albo nie czekasz aż primer wyschnie.
4. Sama piszesz, że white musisz położyć 2 warstwy więc nie wiem czego oczekujesz...jeżeli Ci to przeszkadza to kup lepszy, mocniej napigmentowany.
Kładziesz mnóstwo żelu i są one grube, potem chcesz je prawdopodobnie doprowadzic do porzadku i spilowujesz to co nalozylas... ale nie martw sie - ja na razie robie to samo muszę więcej ćwiczyć żeby nie robić sobie pod górkę na samym początku .
__________________
Dukan - srukan

Dieta Turbo! było 82 jest 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60

Bańki chińskie! Cudo na cellu!
Aaerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 00:11   #4
viktoria77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszow
Wiadomości: 18
GG do viktoria77
Dot.: Paznokcie żelowe na formie

Witam!!

Najwazniejsze to jest-dobry kurs)Musialam to napisac

Forma musi miec ksztalt rulonu kiedy ja podkladamy,lub przykladamy do paznokcia.Oczywiscie zgiecie formy zalezy od naturalnych paznokci.Linia srodkowa na formie powinna sie znajdowac w polowie naturalnego paznokcia(tyko wtedy mamy pewnosc,ze forma bedzie prosto podlozona)Kiedy podkladasz forme to uwazaj,zeby nie schodzila za bardzo w dol lub w gore.Ma byc prosto z paznokciem.Jezeli podkladasz sobie,to mozesz sobie tak pomoc,ze sklejasz sobie forme w ksztalt szpica i wtedy podkladasz jedna reka.Paznokcie powinny byc ladnie opilowane na okraglo,nie na kwadratowo,zeby nam nic nie przeszkadzalo w podklejaniu formy.
Gorki .....potrzeba opilowania paznokcia na koniec.
Zapowietrzenia moga byc z roznych przyczyn.Na ostatnim miescu bym stawiala na produkty.Prawda jest taka,ze nawet najgorszym produktem mozna cos ulepic i sie bedzie trzymalo o ile jest dobrze paznokiec przygotowany ,zrobiony i wykonczony

Pozdrawiam serdecznie)
viktoria77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 19:28   #5
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Paznokcie żelowe na formie

Zakładanie formy - TUTAJ
Paznokcie żelowe warsztaty online -
TUTAJ
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 15:07   #6
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Paznokcie żelowe na formie

dziękuję bardzo zwrócę uwagę na to, co piszecie.

Bardzo chciałabym iść na kurs, no ale na to trzeba czasu.

Mam nadzieję, że się nie zniechęcę.

pozdrawiam
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 08:45   #7
Aaerin
Raczkowanie
 
Avatar Aaerin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Paznokcie żelowe na formie

Za to na ćwiczenia bez kursu nie tylko stracisz niepotrzebnie czas ale i pieniążki, więc warto pomyśleć .
__________________
Dukan - srukan

Dieta Turbo! było 82 jest 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60

Bańki chińskie! Cudo na cellu!
Aaerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 00:08   #8
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Paznokcie żelowe na formie

Cytat:
Napisane przez Aaerin Pokaż wiadomość
1. Źle podkładasz, mi na kursie raczej w dół się zdarzyło podłożyć. Wyszły krogulce. Jeżeli jest Ci ciężko to zmień szablony. Może Twoje się rozklejają, lub nie są zbyt sztywne?
2. Nie rozumiem jakich zagłębień i wypukłości. Jeżeli masz na myśli żel to musisz po prostu go opiłować do odpowiedniego wyglądu i tutaj albo ogarniesz sama albo musisz iść na kurs. Nie masz po prostu wiedzy o budowie pazurka i nie umiesz wyobrazić sobie jak on powinien wygladac na samym koncu.
3. To pewnie błonki, których Ty nie widzisz. Musisz dokładnie je odciągnąć. Albo nie czekasz aż primer wyschnie.
4. Sama piszesz, że white musisz położyć 2 warstwy więc nie wiem czego oczekujesz...jeżeli Ci to przeszkadza to kup lepszy, mocniej napigmentowany.
Kładziesz mnóstwo żelu i są one grube, potem chcesz je prawdopodobnie doprowadzic do porzadku i spilowujesz to co nalozylas... ale nie martw sie - ja na razie robie to samo muszę więcej ćwiczyć żeby nie robić sobie pod górkę na samym początku .
Jestem z Ciebie dumna

Co do nierówności chyba chodzi Ci o źle wypoziomowany żel. Jeśli tak jest może zmień żel na rzadszy... unikniesz gór i dolin, a żelik sam będzie się poziomował. Co do formy może nie rozrywaj perforacji... Wówczas forma będzie prosto do paznokcia. Ale nie zawsze się to sprawdza, nie do każdego pazurka. W większości lepiej rozrywać. Jeśli chodzi o zapowietrzenia mnóstwo rzeczy może być ich powodem. Może doszkolenie to byłoby jednak dobre wyjście...?
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 10:30   #9
aneta72_darmstadt
Przyczajenie
 
Avatar aneta72_darmstadt
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Paznokcie żelowe na formie

Witam wszystkie Panie
Chcialabym sie dowiedziec jak czesto mozna zmieniac i na nowo nakladac zel. Nie mam zbyt duzo Pan do nauki nakladania zelu wiec próbuje na sobie i to czesto bo co dwa trzy dni mam nowe pazurki. Czy to jest ok czy za czesto? Jak sie podobaja moje pazurki? Chcialabym nadmienic ze zaczelam robic pazurki od kilku tygodni.
Pozdrawiam
Aneta
Pazurki Anette 031.jpg
aneta72_darmstadt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 17:45   #10
katrin_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Dot.: Paznokcie żelowe na formie

Witam
Drogie Panie chciałam się Was dopytać jak rozwiązać następujący problem: Od 2 miesięcy mam robione przedłużanie paznokci na formie. Nie chodzę do salonu kosmetycznego, lecz do mojej koleżanki ( ukończone studia kosmetyczne). Widziałam, że na jej dłoniach super prezentują się takie paznokcie więc postanowiłam sobie takie zafundować. Problem pojawia się taki że JUŻ po tygodniu od założenia zawsze któryś odpadnie. Zaczyna się od tego, że żel zaczyna odchodzić od płytki tak jakby powietrze się tam dostawało? po czym nie mam już wyjścia jak tylko delikatnie zdjąć tego paznokcia..i zawsze dzieje się to na tych samych paznokciach..
Bardzo proszę o radę co na to można poradzić.
Koleżanka bardzo się dziwi, że coś takiego się dzieje, ona takie problemu nie ma. Dlatego nie wiem czy z moją płytką paznokcia jest coś nie tak..czy może żel jest nie odpowiedni.
katrin_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 05:10   #11
bishooni
Przyczajenie
 
Avatar bishooni
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 3
Dot.: Paznokcie żelowe na formie

Nie potrafie dodac nowego tematu na forum ;/ Nie wiem jestem mloda, siedze w internecie caly dniami WSZYSTKO robie po prostu ale na tej stronie nie potrafie heh ;/

Ale na temat, od niedawna przerzuciłam sie na przedłużanie metoda żelową, zakupiłam formy i jak bym ich nie naklejała to zawsze paznokiec idzie w góre <mimo ze sa krótkie 2mm wystają> potem trudniej zrobic i zalewa sie pod niego. Oglądałam miliony filmików, rozmawialam z innymi kosmetyczkami i nic.
bishooni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-28 05:10:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.