Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-03, 21:08   #2041
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dokładnie tak jak Noodle Soup napisała - ważny jest też odcień. Ja miałam chyba dużo szczęścia z tym Sunsetem, bo jak tak czytam jego opis, to nie do końca zgadza mi się z moja cerą. Widziałam jakieś swatche na jakimś blogu (jakim, nie wiem - nie łapię się w tym - kiedyś był doskonały blog Cathy i na nim budowałam całą swoja wiedzę mineralną, a teraz tych blogów i blożków jest milion pięćset, a na wielu z nich opis np. tylko jednego podkładu, bez porównania do innych, czasem zdarzą się porównania typu Amilie z Annabelle, ale to mało) ale zrobione w jednym ujeciu, w świetle dziennym pewnie, pod jednym kątem i sunset wyglada tam zupełnie zupełnie inaczej niż na twarzy czy w opakowaniu, blado jakos.
Warm Honey niby też kolorystycznie u mnie nieźle, ale juz w jego przyapdku nie mam poczucia "fotoszopu" i satynowego blasku.

Octavi, ja z Annabelle od biedy mogę użyć Golden Fair w formule matujacej, kryjąca już jest za jasna w tym odcieniu, a znów Golden Light za ciemne, więc nie porównam. skoro Sunset jest dla mnie ok to moze być dla Ciebie za ciemny, choć kto wie, moze się wpasuje?
Co do krycia - ja zawsze pod podkład nakłądam pędzelkiem na naczynka, blizny, pryszczyki jako korektor Light medium Neutral z Lumiere i dopiero na to podkład a to co zostaje poprawiam jeszcze minimalnymi kropeczkami korektora Blusche i rozcieram palcem - dosłownie milimetr tego kładę i efekt jest genialny, nie wiem więc jak by było, gdybym nałożyła sam podkład, ale Pixie jest zdecydowanie bardziej kryjace niż Lily Lolo, Earthnicity i Neauty.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 23:39   #2042
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Przeczytałam kilka ostatnich stron wątku. Jestem w szoku, co tam się działo. Rozumiem, że ktoś może być zły przez zwlekanie z otwarciem firmy, ale to po prostu- nie kupuj skoro masz takiego dużego focha. I po sprawie! A tam się odbył dosłownie lincz... Jeśli opinie o podkładzie były niepochlebne miałam wrażenie, że nakręca to całą tą akcję. Kilka dziewczyn tak zatruło atmosferę, że wątek został zamknięty, bo one chyba nie miałyby nigdy dość. Nie każda firma mineralna jest super fair do klienta, a jednak nigdzie na wątku nie widziałam takiej akcji. Czyżby to dlatego, że właścicielką jest Polka? No tak...dla niektórych polskość to "zniszczenie" drugiego.

A teraz co do Pixie:
Najpierw byłam chętna spróbować, później ochota mi minęła w trakcie wątku (były tam opinie testerek). Zobaczyłam cenę całego opakowania i tym bardziej mi ochota minęła, bo chciałam coś tańszego (takiego, gdy zachce mi się użyć akurat innego podkładu dla odmiany). Na szczęście Joasia Be zachęciłaś mnie ponownie . Co prawda poczekam na okazję, bo w "kasie" pusto, a przesyłka trochę droga... Wyprowadziłaś mnie też z błędu, bo po swatchach miałam ochotę brać Light Sunset i Dune (reszta wyglądała bardzo blado). Skoro używasz poziomu "Soft" z Lauressa, to dla mnie byłby na pewno za ciemny. Swoją drogą, zachęciłaś mnie też do przetestowania tej cięższej formuły Lauressa.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 23:44   #2043
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;49583415]Przeczytałam kilka ostatnich stron wątku. Jestem w szoku, co tam się działo. Rozumiem, że ktoś może być zły przez zwlekanie z otwarciem firmy, ale to po prostu- nie kupuj skoro masz takiego dużego focha. I po sprawie! A tam się odbył dosłownie lincz... Jeśli opinie o podkładzie były niepochlebne miałam wrażenie, że nakręca to całą tą akcję. Kilka dziewczyn tak zatruło atmosferę, że wątek został zamknięty, bo one chyba nie miałyby nigdy dość. Nie każda firma mineralna jest super fair do klienta, a jednak nigdzie na wątku nie widziałam takiej akcji. Czyżby to dlatego, że właścicielką jest Polka? No tak...dla niektórych polskość to "zniszczenie" drugiego.

[/QUOTE]

Odpowiem Tobie w Twoim tonie. Cebulactwem jest zarzucanie innym zarówno hejtu jak i nienawiści do innych Polaków, bez chwili zastanowienia dlaczego krytykujemy.

Jakoś inne firmy ( w tym polskie minerały!!)mogą normalnie działać lub zakończyć działalność z klasą, mogą mieć działającą stronę internetową i dobry kontakt z klientem- zwłaszcza to w przypadku pixi leży całkowicie , po niemiłym mailu stwierdziłąm, że nigdy nie kupię ich minerałów, no po prostu nie.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 23:57   #2044
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Oho.

Swojego zdania nie zmienię. Jeśli przeczytałaś to, co tam się działo i jak niektórzy się wypowiadali...i dla ciebie to ok - luzik I jeśli to ja jestem cebulakiem - luzik


EOT


Jak chcecie, to spotkajcie się razem ponarzekać na firmę, bo jak przyjdzie reszta osób, to zamkną jeszcze ten wątek .

PS. Nie sądzę, byś odpowiedziała w moim "tonie".

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2015-01-03 o 23:58
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 10:53   #2045
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Zamówiłam koniec końców 7 odcieni aby mieć probki i na lato. Na razie ratuje się tylko resztkami Annabelle i Neutralem z Ecolore. Szkoda mi strasznie, że Neauty jest taki lekki. Odcień idealny, wyrównuje koloryt, konsystencja ok ale przy moich potrzebach musiałabym używać sporo korektora.
Swoją drogą, muszę też poszukać dobrego żółtego korektora pod oczy.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 12:34   #2046
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
Zamówiłam koniec końców 7 odcieni aby mieć probki i na lato. Na razie ratuje się tylko resztkami Annabelle i Neutralem z Ecolore. Szkoda mi strasznie, że Neauty jest taki lekki. Odcień idealny, wyrównuje koloryt, konsystencja ok ale przy moich potrzebach musiałabym używać sporo korektora.
Swoją drogą, muszę też poszukać dobrego żółtego korektora pod oczy.
Też szukam jakiegoś korektora - czegoś rozświetlającego/żółtego pod oczy i czegoś do maskowania pojedynczych niedoskonałości. Za cholerę nie wiem co wybrać... Wybór jest teoretycznie ogromny, ale ceny niektórych powalają (Era Minerals 1g - 39zł). Jak znajdziesz coś ciekawego, to pochwal się
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu

Edytowane przez jestemann
Czas edycji: 2015-01-04 o 12:37
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 18:31   #2047
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość

Przy okazji prośba do Is - czy można założyć nowy "czysty" wątek o Pixie? To są naprawdę dobre kosmetyki i bez sensu są te kłótnie, jakieś obrażania się. Jak komuś nie pasuje, może nie używać, a nie żale wylewać.

Wątek został zamknięty przez górę po konsultacji ze mną, z zamiarem utworzenia nowego wątku gdy opadną emocje. Myślę że mogę otworzyć już nowy wątek
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 12:09   #2048
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dzięki, Isi

Capuccino - a ja akurat nabylam ostatnio Lauress Elemental i tez jestem zachwycona - zawsze barłam ethereal.
Musisz sama popróbować, bo wiesz, to subiektywne odczucia. Ale sama formuła pixie jest rewelacyjna, o ile pasował Ci CP.

A co do korektorów, to ostatnio mam Amilie i jest niezły - niedoskonały, ale z przetestowanych przeze mnie w miarę najlepszy aktualnie. Tyle ze matuje i to mnie denerwuje.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 12:58   #2049
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Elemental mam i używam już długo jako korektora. Niestety warzy mi się na brodzie (używam też tłustszego kremu). Całotwarzowo użyłam go kilka lat temu kilka razy i z tego co pamiętam był ok. Później odkryłam Lumiere i zostałam przy tamtej firmie.
Spróbuję dorwać próbkę, bo mogę być zaskoczona i cięższa formuła spisze się lepiej, niż lżejsza. Z Meow nie pasują mi korektory (i ich kolory), choć są dużo trwalsze.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 18:01   #2050
Majka387
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 9
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

bardzo ciekawy wątek, też przejde na kosmetyki mineralne
Majka387 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 20:06   #2051
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;49583575]Oho.

Swojego zdania nie zmienię. Jeśli przeczytałaś to, co tam się działo i jak niektórzy się wypowiadali...i dla ciebie to ok - luzik I jeśli to ja jestem cebulakiem - luzik


EOT


Jak chcecie, to spotkajcie się razem ponarzekać na firmę, bo jak przyjdzie reszta osób, to zamkną jeszcze ten wątek .

PS. Nie sądzę, byś odpowiedziała w moim "tonie".[/QUOTE]

Nie czytałam tamtego wątku, kosmetyków nawet nie spróbowałam- przez bardzo kiepski( co tu mówić wyjątkowo niemiły) kontakt z klientem. Czytałam też twoja bardzo niemiłą wypowiedź na temat każdego kto ośmielił się skrytykować tamta firmę.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 23:29   #2052
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Jak z każdymi minerałami, nową formułę Pixie jedni kochają, inni nie lubią. Mi odpowiada. Krycie średnie do mocnego, ale uwaga - trzeba trafić na 'swój' odcień, bo np. Vanilla delight wygląda u mnie ok, a taki Almond milk nic nie kryje i się ciastoli. Na mojej skórze są trwalsze niż Anabelle kryjące, mają delikatne, satynowe wykończenie. Muszę się w końcu zebrać za recenzję na blogu :P
Hmm chyba byłam dziś na Twoim blogu i jeśli to Ty robisz makijaże oczu z gifami to witam
W sumie poznałam Cie po brwiach
A tak w ogóle witam ja obecnie jeszcze nigdy nie używałam minerałów, ale nie wiem czy chce bo szukam bardzo kryjące,matujacego i trwałego czyli pewnie jak większość z Was :P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 08:33   #2053
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Hmm chyba byłam dziś na Twoim blogu i jeśli to Ty robisz makijaże oczu z gifami to witam
W sumie poznałam Cie po brwiach
A tak w ogóle witam ja obecnie jeszcze nigdy nie używałam minerałów, ale nie wiem czy chce bo szukam bardzo kryjące,matujacego i trwałego czyli pewnie jak większość z Was :P
Ja z pokorą zawsze wracam na Annabelle Minerals - wersja matująca Co by nie mówić, to nic nie nie dawało u mnie takiego krycia, a przy tym nie wyglądało tak naturalnie. Teraz pojawiły się nowe formuły Amillie (kryjąca i matująca) - myślę, że też są warte uwagi

Oczywiście jest dużo więcej marek, itp. Jednak jak na pierwsze próby to szukałabym czegoś właśnie w AM i Amillie (szczególnie ze względu na cenę).
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 14:13   #2054
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Ja z pokorą zawsze wracam na Annabelle Minerals - wersja matująca Co by nie mówić, to nic nie nie dawało u mnie takiego krycia, a przy tym nie wyglądało tak naturalnie. Teraz pojawiły się nowe formuły Amillie (kryjąca i matująca) - myślę, że też są warte uwagi

Oczywiście jest dużo więcej marek, itp. Jednak jak na pierwsze próby to szukałabym czegoś właśnie w AM i Amillie (szczególnie ze względu na cenę).
Mnie jakoś kuszą na początek Am w wersji matujacej(czytałam, że jest dużo lepsza od kryjącej) ale to jeszcze nie teraz dopiero jak wylecze twarz ;p
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 16:09   #2055
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Hmm chyba byłam dziś na Twoim blogu i jeśli to Ty robisz makijaże oczu z gifami to witam
W sumie poznałam Cie po brwiach
A tak w ogóle witam ja obecnie jeszcze nigdy nie używałam minerałów, ale nie wiem czy chce bo szukam bardzo kryjące,matujacego i trwałego czyli pewnie jak większość z Was :P
Tak, mrugające oczy to ja :P Mam z resztą link w podpisie.
Co do wersji AM, to już kwestia indywidualna, ja lubię kryjąca, a matująca na 'czysto' w ogóle mi nie podeszła.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 16:42   #2056
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Tak, mrugające oczy to ja :P Mam z resztą link w podpisie.
Co do wersji AM, to już kwestia indywidualna, ja lubię kryjąca, a matująca na 'czysto' w ogóle mi nie podeszła.
To widać kto co woli podpisu nie widzę bo na tel jestem ;p
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 20:17   #2057
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Mnie jakoś kuszą na początek Am w wersji matujacej(czytałam, że jest dużo lepsza od kryjącej) ale to jeszcze nie teraz dopiero jak wylecze twarz ;p
ja miałam i jedne i drugie


kryjące śweitnie kryją ma sie twarz jak leleczka porcelanowa, a miałam duzo przebarwien wiec serio mogę potwierdzic, ale jednak jak na moja bardzo tlusta skóre wole matujaca wersje, mniej ktyje ale nie rozpływamn sie tak szybko
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 22:21   #2058
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja miałam i jedne i drugie


kryjące śweitnie kryją ma sie twarz jak leleczka porcelanowa, a miałam duzo przebarwien wiec serio mogę potwierdzic, ale jednak jak na moja bardzo tlusta skóre wole matujaca wersje, mniej ktyje ale nie rozpływamn sie tak szybko
Ja tam strasznie cery tłustej nie mam, wiadomo tylko w strefie T ale nie jakoś strasznie hmm to teraz nie wiem jaką kupić chyba próbkę obu wersji
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 17:24   #2059
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Hej potrzebuję małej pomocy w znalezieniu nowego i lepszego odcienia podkładu. Teraz używam sesame z Amilie, niestety jest za mało żółty i minimalnie za jasny, teraz zimą tego tak nie widać, ale jak się minimalnie opalę to będzie już mąka . Potrzebuje czegoś o jakieś max pół tonu ciemniejszego i bardziej żółtego tylko z takim... czysto żółtym? Albo bardziej oliwkowo żółtym? Creme brulee już był lekko za ciemny i pomarańczowy wszystkie inne gamy odcieni robiły efekt prosiaka albo beżowo ziemistej maski. Zastanawiam się teraz jakie próbki zamawiać, jest sens szukać w Neauty i Ecolore? W co celować golden light medium/medium w Neauty? Rozważam jeszcze Everyday Minerals winged butter, golden medium. Nic z innych firm niż Amilie nie miałam, więc za każde porównanie i wskazówki będę wdzięczna

Edytowane przez AlbinoticBlack
Czas edycji: 2015-01-09 o 18:01
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 09:23   #2060
jaxxxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 173
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Nir pomogę Ci z poziomem ciemności ale Neauty ma bardzo ładne, żółte odcienie (golden). Jeśli chodzi o porównanie to używałam wcześniej Annabelle Golden Fairest a z N mam golden light.
__________________
Berry Extraordinary - blog
jaxxxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 15:09   #2061
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dzięki czyli z N na pewno zamówię próbki. Ktoś coś jeszcze może? Przy okazji jak wypadają żółtki LL, mają jakieś brzoskwiniowe tony czy są bardziej oliwkowe? Po zdjęciach ciężko mi ocenić.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 20:37   #2062
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Zastanawiałam sie czy do skrobii ziemniaczanej mogę dać bazy kolorystycznej z Kolorówki i glinka zieloną...
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 09:29   #2063
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Hej,
dopiero niedawno dowiedziałam się, co to są kosmetyki mineralne, a że powoli pozbywam się trądziku dzięki leczeniu retinoidami i nie chcę zapychać skóry jakimiś paskudztwami, zamierzam zainwestować w podkład i pędzelek, żeby zakryć blizny i przebarwienia. Jaką firmę polecacie na sam początek mojej przygody z minerałami? Pomóżcie, bo jestem całkiem zielona w tym temacie
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 09:41   #2064
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Hej,
dopiero niedawno dowiedziałam się, co to są kosmetyki mineralne, a że powoli pozbywam się trądziku dzięki leczeniu retinoidami i nie chcę zapychać skóry jakimiś paskudztwami, zamierzam zainwestować w podkład i pędzelek, żeby zakryć blizny i przebarwienia. Jaką firmę polecacie na sam początek mojej przygody z minerałami? Pomóżcie, bo jestem całkiem zielona w tym temacie
A jaką masz tera skórę przy/po retinoidach? Ja od siebie polecam Annabelle Minerals (formuła matująca) i korektor Medium (kocham!). AM chyba mają najlepsze krycie z tych dostępnych u nas

Amillie wyszło teraz z nowymi formułami - na mojej mieszanej cerze klasyczna formuła nie sprawdziła się (po 2h ciasto), ale wiosną skusze się na matującą.
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 19:30   #2065
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Hej dziewczyny Czy któraś z was używała pudru jedwabnego ? Podobno daje efekt glow, pięknie wygładza cerę. Wiecie cos na ten temat ?
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 20:02   #2066
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Hej,
dopiero niedawno dowiedziałam się, co to są kosmetyki mineralne, a że powoli pozbywam się trądziku dzięki leczeniu retinoidami i nie chcę zapychać skóry jakimiś paskudztwami, zamierzam zainwestować w podkład i pędzelek, żeby zakryć blizny i przebarwienia. Jaką firmę polecacie na sam początek mojej przygody z minerałami? Pomóżcie, bo jestem całkiem zielona w tym temacie
polecam annabelle minerals i pedzle hakuro
Cytat:
Napisane przez chindarella Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Czy któraś z was używała pudru jedwabnego ? Podobno daje efekt glow, pięknie wygładza cerę. Wiecie cos na ten temat ?
ja uzywałam ale jakiegoś wielkiego szału nie było
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 00:19   #2067
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Szybkie mam pytanie do was... Czy któraś z was używała różu sypkiego LL?
Jeśli tak, to może macie jakieś doświadczenie z kolorem ooh la la i/lub clementine?
Jak oceniacie te róże? Dobrze zmielone? Fajniutkie ? Czytałam, że ten ooh la la jest bardzo uniwersalny, prawda to ?

Po przeglądnięciu jakiegoś milijooona blogów, swatchy, opinii i opisów nadal nic nie wiem... A mam obiecany w prezencie urodzinowym (już bardzo blisko ) i zupełnie nie wiem który wybrać
Chyba, że po prostu bez pardonu powiem: kupujta mi tu oba na nał
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 20:27   #2068
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Szybkie mam pytanie do was... Czy któraś z was używała różu sypkiego LL?
Jeśli tak, to może macie jakieś doświadczenie z kolorem ooh la la i/lub clementine?
Jak oceniacie te róże? Dobrze zmielone? Fajniutkie ? Czytałam, że ten ooh la la jest bardzo uniwersalny, prawda to ?

Po przeglądnięciu jakiegoś milijooona blogów, swatchy, opinii i opisów nadal nic nie wiem... A mam obiecany w prezencie urodzinowym (już bardzo blisko ) i zupełnie nie wiem który wybrać
Chyba, że po prostu bez pardonu powiem: kupujta mi tu oba na nał
ja miałam oh lala fajny jest
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 01:48   #2069
cocaron
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 108
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Szybkie mam pytanie do was... Czy któraś z was używała różu sypkiego LL?
Jeśli tak, to może macie jakieś doświadczenie z kolorem ooh la la i/lub clementine?
Jak oceniacie te róże? Dobrze zmielone? Fajniutkie ? Czytałam, że ten ooh la la jest bardzo uniwersalny, prawda to ?

Po przeglądnięciu jakiegoś milijooona blogów, swatchy, opinii i opisów nadal nic nie wiem... A mam obiecany w prezencie urodzinowym (już bardzo blisko ) i zupełnie nie wiem który wybrać
Chyba, że po prostu bez pardonu powiem: kupujta mi tu oba na nał
oh la la mam odsypkę, pełny mam cherry blossom. Bardzo je lubię. Z tych dwóch wolę cherry, bo ma delikatniejszy efekt, dla mnie to podkreślenie naturalnego rumieńca. Oh lala na początku robiłam sobie plamy (ale to kwestia wprawy). Też dlatego, że są drobniej zmielone niż np annabelle i przy tej samej ilości co AM na pędzlu dają dużo mocniejszy kolor. Mam wrażenie też, że są bardziej lepkie niż AM.
Ale oh la la jest cudny
cocaron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 17:23   #2070
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cześć Swoją przygodę z minerałami rozpoczęłam lata temu z pixie cosmetics, kiedy jeszcze wszystko było z nimi ok. Potem EDM, Amilie, Annabelle, Sephorowy kompakt z tych nie do końca mineralnych (ma dwa konserwanty). Teraz znów wracam.

Zastanawiam się nad primerem. Może by zmieszać odrobinę mączki ziemniaczanej i glinki ghassoul? Choć do tego chyba lepsza byłaby biała... Co Wy stosujecie jako primer? Kiedyś używałąm pudrów z BU - perłowego i z bambusa z dodatkiem jedwabiu, ale moja skóra już się tak nie przetłuszcza.
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.