Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-20, 09:16   #1471
milon
Rozeznanie
 
Avatar milon
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 518
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej! jestem po 3 zabiegu na szyje i boki twarzy i po raz pierwszy mam opuchlizne i wyglądam jak chomik ;/
ktoś miał taki objaw? mam czekać czy można jakoś zadziałać na to?
miałam mocą 39 LS.
__________________



milon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 09:22   #1472
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Ja chyba kończę bikini i pachy. Pod jedną pachą wyrósł mi 1 normalny włos reszta jest tak cienka, krótka i jasne, że trzeba z lupą się przyglądać.

Na nogach zostało mi przy kolanach, najlepiej zareagowały kostki.
Rewelacja, EmCo. A ile miałaś zabiegów?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 09:31   #1473
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez milon Pokaż wiadomość
Hej! jestem po 3 zabiegu na szyje i boki twarzy i po raz pierwszy mam opuchlizne i wyglądam jak chomik ;/
ktoś miał taki objaw? mam czekać czy można jakoś zadziałać na to?
miałam mocą 39 LS.
....
a co miałaś polecone do smarowania po zabiegu? pierwsze kilka dni ZAWSZE nakładam krem Bepanthen,lub Alantan<ale ten pierwszy lepszy bo nie zapycha> a jak czuje duże gorąco to zapsikuje sie pantenolem w piance,,,,generalnie obrzęk i podrażnienie zazwyczaj 1/2 dni są normalne na tak wrazliwej okolicy jak szyja i twarz.
Uzywasz filtrów?

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez panikara88 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Dołączam do Was i przy okazji mam pytanie. Na grouponie jest ciekawa oferta, dotycząca depilacji Light Sheer w salonie Depi-Light. Cena kusi, ale nic nie wiem o tym salonie. Czy obsługa jest w porządku? Czy nikt tam nie oszukuje? Korzystałyście z usług tego salonu? Będę wdzięczna za wszelkie informacje!
Pozdrawiam Was ciepło!

P.S. Dodam jeszcze, że robiłam już ze 3 zabiegi na łydki laserem Light Sheer, ale ostatni raz byłam w połowie listopada;/ to chyba za długa przerwa i mam wrażenie, że tych włosków znów jest więcej ;/
....
zdania sa podzielone,ale mi by było szkoda kasy na zabiegi z grupona,nie wierze,poprostu NIE WIERZE,że będą coś warte...raczej będą niedokładne i po łebkach...bo idealnie wykonane zabiegi zupełnie by się nie opłacały salonom..to jest moje osobiste zdanie na podstawie doświadczeń w branży urodowej...a jak ktos był po czyms takim zadowolony to znaczy,że ma szczęście
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-03-20 o 11:10
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 11:01   #1474
panikara88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 172
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
a co miałaś polecone do smarowania po zabiegu? pierwsze kilka dni ZAWSZE nakładam krem Bepanthen,lub Alantan<ale ten pierwszy lepszy bo nie zapycha> a jak czuje duże gorąco to zapsikuje sie pantenolem w piance,,,,generalnie obrzęk i podrażnienie zazwyczaj 1/2 dni są normalne na tak wrazliwej okolicy jak szyja i twarz.
Uzywasz filtrów?

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------


....
zdania sa podzielone,ale mi by było szkoda kasy na zabiegi z grupona,nie wierze,poprostu NIE WIERZE,że będą coś warte...raczej będą niedokładne i po łebkach...bo idealnie wykonane zabiegi zupełnie by się nie opłacały salonom..to jest moje osobiste zdanie na podstawie doświadczeń w branrzy urodowej...a jak ktos był po czyms takim zadowolony to znaczy,że ma szczęście
No właśnie mi też nie chcę się w to wierzyć, dlatego wolałam dopytać. Bo cena kuponu np. 500 zł, a wartość 11 tys? No nie wiem, jakim cudem miałoby się to opłacać;/. Chyba jednak przestanę sobie zawracać głowę tymi grouponami i będę normalnie się umawiać.
__________________

panikara88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 11:08   #1475
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez panikara88 Pokaż wiadomość
No właśnie mi też nie chcę się w to wierzyć, dlatego wolałam dopytać. Bo cena kuponu np. 500 zł, a wartość 11 tys? No nie wiem, jakim cudem miałoby się to opłacać;/. Chyba jednak przestanę sobie zawracać głowę tymi grouponami i będę normalnie się umawiać.
....
haha...przeczytaj jeszcze raz z chłodną głową to co napisałaś i juz sama sobie odpowiedziałas na pytanie co dalej masz zrobić depilacja to nie jest manicure czy fryzjer z gruponu.. za powazna kasa w to wchodzi...a przede wszystkim chodzi o nasz zdrowie!
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-03-20 o 11:11
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 06:33   #1476
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Miałam swój 3 zabieg bikini, po razy pierwszy z Emlą. Wrażenia? Szału nie ma, ból nadal jest, wzdrygałam się przy strzałach, ale na pewno jest mniejszy i do 4 zabiegu też użyję. Ale trochę jestem jednak rozczarowana, chyba spodziewałam się więcej... Moje odczucia podziela kosmetyczka. Powiedziała, że panie które zaczynają z Emlą nie wyobrażają sobie depilacji bez niej, ale te, które używają Emli do któregoś z kolei zabiegu są trochę zawiedzione... Podsumowując moją depilację:
I zabieg - łyknęłam przeciwbólowo Ketonal Forte, gdyż nie wiedziałam, że tego leku nie wolno. Miałam straszne podrażnienia, opuchnięcia, prawie oparzenia, nie mogłam się dotykać, ale myślałam wtedy, że tak ma być
II zabieg - zapomniałam łyknąć tabletki przeciwbólowej i pożałowałam, ból był nie do zniesienia, ale żadnych podrażnień po depilacji, szybko się goiłam
III zabieg - mała tubka Emli, ból chyba porównywalny do tego po zażyciu tabletki przeciwbólowej.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 13:25   #1477
modna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 50
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

do tego zabiegu polecam klinikę Ambroziak Estederm z Warszawy. Bardzo miła obsługa z profesjonalnym sprzętem. Efekt po zabiegu rewelacyjny.
modna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 20:43   #1478
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Rewelacja, EmCo. A ile miałaś zabiegów?
Musiałabym policzyć dokładnie. Chyba 5.
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 14:52   #1479
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez panikara88 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Dołączam do Was i przy okazji mam pytanie. Na grouponie jest ciekawa oferta, dotycząca depilacji Light Sheer w salonie Depi-Light. Cena kusi, ale nic nie wiem o tym salonie. Czy obsługa jest w porządku? Czy nikt tam nie oszukuje? Korzystałyście z usług tego salonu? Będę wdzięczna za wszelkie informacje!
Pozdrawiam Was ciepło!

P.S. Dodam jeszcze, że robiłam już ze 3 zabiegi na łydki laserem Light Sheer, ale ostatni raz byłam w połowie listopada;/ to chyba za długa przerwa i mam wrażenie, że tych włosków znów jest więcej ;/
Ja w tym salonie nie byłam, ale moja znajoma, która namówiła mnie do depilacji LS zaczynała właśnie tam z kuponem Grupon. I był to jej najgorszy wybór - z jej opowieści depilowała bikini, a Pani która robiła zabieg miała wyłączony system chłodzenia i jeszcze mało tego nie czyściła głowicy i po przypalała włosy na skórze - czasem warto się zastanowić a nie rzucać się na SUPER promocje do cienkich salonów - bo później za dużo to może nas kosztować - szukaj gab. tylko z polecenia
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 15:05   #1480
Margarett1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Na Grouponie pojawiła się oferta na 6-miesięczny karnet open na depilację w Active Woman w Krk
Czy któraś z Was miała okazję robić depilacę w tym salonie? Godne polecenia? Jak efekty?
Póki co kupiono tylko 5 ofert, wiec zastanawiam się nad skutecznością i poleceniem :/
Chcę zrobić LS, ponieważ miałam 3 zabiegi IPL (w innym salonie), ale nie przyniósł rezultatów...

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Ja kupiłam wtedy ten kupon w Active Woman. Zrobiłam na próbę najpierw bikini. Miałam już 4 zabiegi robione co 10 lub 12 tyg. Mam super efekty(zostało kilka cienkich włosków)! Mimo kuponu kosmetyczka podchodzi do depilacji bardzo rzetelnie, gdy przyszłam za wcześnie z mało odrośniętymi włosami przesunęła mi zabieg o kolejne 3 tyg nie zabierając mi zabiegu z kuponu. Powiedziała, że woli mi przedłużyć kupon, abym miała dobre efekty niż zrobić zabieg bez sensu. I miała rację! Tym też Pani Kasia zdobyła moje zaufanie i kupiłam pakiet na inne części ciała. Zabieg wykonany bardzo dokładnie, na łydkach po 1 zabiegu ku mojemu ździwieniu wypadły wszystkie włoski!! Dodatkowo posłałam tam koleżanki, które dostały rabaty mówiąc, że są z polecenia klientki Do gabinetu troszkę trudno trafić i jest chwilkę szuka się parkingu to jedyny minusik, ale bardzo indywidualne podejście do klienta, uczciwość i sympatyczna atmosfera szkoda, że reszta moich przygód na Grouponie kończyła się całkiem odwrotnie!
Margarett1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 17:46   #1481
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja po dwóch latach przerwy od depilacji zaczęłam kolejną przygodę z nią Ostatni czwarty zabieg na łydki i okolice bikini miałam w lipcu dwa lata temu, uda zrobiłam wczesniej i na trzecim zabiegu skończyłam, bo ... mnie bolało
Jestem bardzo zadowolona z efektów, na łydkach mam sporadycznie rachityczne włoski, jak ogolę golarką elektryczną, to spokojnie tydzień -dwa mogę nic nie robić, zimą w ogóle nie golę, bo pod rajstopami nic nie widac, więc efekt zadowalający. Teraz koleżanka mnie namówiła i robię pachy i głębokie bikini, jestem już po drugim zabiegu i na pachach efekty sa świetne, na bikini zadowalające. Mam robione zwykłym LS na mocy I zabieg 36, II-38 i smarowałam się maścią przeciwbólową. Płacę za pachy plus bikini 350 zł za spotkanie. Pani powiedziała, że jak będę chciała, to moge sobie zrobić uda i łydki za 50 % ceny, bo jestem stałą klientką i chyba się zdecyduje jesienią.
Osobiscie bardzo polecam, bo miałam ogromne problemy z owłosieniem, musiałam codziennie używac golarki elektrycznej, bo wszelkie golarki, czy depilacje powodowały straszne wrastanie włosów. A teraz , te kilkanaście co zostało są słabe a na reszcie skóry nie ma takich kropeczek po włosach, jakby od urodzenia ich tam nie było
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-24, 18:48   #1482
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Miałam swój 3 zabieg bikini, po razy pierwszy z Emlą. Wrażenia? Szału nie ma, ból nadal jest, wzdrygałam się przy strzałach, ale na pewno jest mniejszy i do 4 zabiegu też użyję. Ale trochę jestem jednak rozczarowana, chyba spodziewałam się więcej... Moje odczucia podziela kosmetyczka. Powiedziała, że panie które zaczynają z Emlą nie wyobrażają sobie depilacji bez niej, ale te, które używają Emli do któregoś z kolei zabiegu są trochę zawiedzione... Podsumowując moją depilację:
I zabieg - łyknęłam przeciwbólowo Ketonal Forte, gdyż nie wiedziałam, że tego leku nie wolno. Miałam straszne podrażnienia, opuchnięcia, prawie oparzenia, nie mogłam się dotykać, ale myślałam wtedy, że tak ma być
II zabieg - zapomniałam łyknąć tabletki przeciwbólowej i pożałowałam, ból był nie do zniesienia, ale żadnych podrażnień po depilacji, szybko się goiłam
III zabieg - mała tubka Emli, ból chyba porównywalny do tego po zażyciu tabletki przeciwbólowej.
...
mała tubeczka na bikini może byc za mało,tej maści naprawdę powinno być sporo nałożone.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 19:22   #1483
dziewczyna_bonda
Przyczajenie
 
Avatar dziewczyna_bonda
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: lambordżini
Wiadomości: 17
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny, we wrzesniu bylam na 4 zabiegu depilacji light sheerem na twarz, minelo juz tyle czasu, ok 60 proc wloskow znow odroslo, chcialabym w przyszlym miesiacu wybrac sie po raz kolejny, tylko mam dylemat, czy nie za dluga byla ra przerwa miedzy zabiegami, czy ten laser teraz na mnie zadziala, nie jest to maly wydatek, a szkoda mi wyrzucac kasy w bloto. Jednak z drugiej strony zrobie wszystko by na wiosne cieszyc sie znow w miare gladka buzia, pomozcie, doradzcie czy warto...
dziewczyna_bonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 19:26   #1484
Margarett1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
mała tubeczka na bikini może byc za mało,tej maści naprawdę powinno być sporo nałożone.
EMLA musi być koniecznie grubo nałożona i przykryta folią, tak aby usunąć pęcherzyki powietrza. Trzymać minimum 1,5 h przed zabiegiem. Ona działa tylko chwilę, więc najlepiej, żeby kosmetyczka zmyła Emlę zaraz przez depilacją. I wtedy jest naprawdę spora różnica. Zawsze można poprosić o delikatne obniżenie parametrów jeśli włoski mamy grube. W depilacji tak naprawdę najważniejsza jest dokładność wykonania i odpowiednie odstępy(minimum 10tyg przy bikini). I pamiętajcie, aby był to laser Light Sheer.
Margarett1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 20:00   #1485
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny była któraś z was w tym salonie we Wrocławiu http://www.lasercenter.com.pl/ ?
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 09:07   #1486
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Margarett1982 Pokaż wiadomość
EMLA musi być koniecznie grubo nałożona i przykryta folią, tak aby usunąć pęcherzyki powietrza. Trzymać minimum 1,5 h przed zabiegiem. Ona działa tylko chwilę, więc najlepiej, żeby kosmetyczka zmyła Emlę zaraz przez depilacją. I wtedy jest naprawdę spora różnica. Zawsze można poprosić o delikatne obniżenie parametrów jeśli włoski mamy grube. W depilacji tak naprawdę najważniejsza jest dokładność wykonania i odpowiednie odstępy(minimum 10tyg przy bikini). I pamiętajcie, aby był to laser Light Sheer.
Liczyłam się z tym, że mała tubka Emli to może być mało, ale zwyczajnie mnie nie stać na kupno dwóch Nałożyłam dokładnie 1,5 h przed zabiegiem, szczelnie okryłam się folią spożywczą i zmyłam maść już w gabinecie tuż przed zabiegiem. Jak się dotykałam to nie czułam dotyku, miałam jakby odrętwienie (trochę jak przy znieczuleniu u dentysty) ale światło lasera niestety działa naprawdę mocno i głęboko.

Natomiast ciągle muszę "walczyć" z kosmetyczką o długie przerwy pomiędzy zabiegami.
Eh.. z perspektywy czasu chyba żałuję że zdecydowałam się na "dojeżdżającą" (do mojego miasta) kosmetyczkę. Ale wiedziałam, że tak będzie taniej a sprzęt dobry. Terminy (daty i godziny) zabiegów są narzucone, małe pole manewru w tym zakresie, ona stosuje przerwy maksymalnie 8 tyg., a ja mam przez to forum zakodowane że dla bikini to trochę za mało. Mam też zastrzeżenia do dokładności depilacji. Nie mam porównania, ale wydaje mi się że pozostawianie "pól" (nawet małych) z włoskami to nieprawidłowe.
Gdybym miała radzić komuś nowemu, to powiedziałabym żeby:
1) iść do salonu i konkretnej osoby naprawdę poleconego, sprawdzonego
2) nie płacić z góry (jak ja) nawet za cenę droższych zabiegów (chociażby po to by mieć możliwosc pójścia na kolejny zabieg gdzie indziej).
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 15:06   #1487
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ponawiam pytanie
dziewczyny słyszałyście coś o tym laserze Laser ND: YAG Er:YAG Fotona????????
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:50   #1488
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_bonda Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, we wrzesniu bylam na 4 zabiegu depilacji light sheerem na twarz, minelo juz tyle czasu, ok 60 proc wloskow znow odroslo, chcialabym w przyszlym miesiacu wybrac sie po raz kolejny, tylko mam dylemat, czy nie za dluga byla ra przerwa miedzy zabiegami, czy ten laser teraz na mnie zadziala, nie jest to maly wydatek, a szkoda mi wyrzucac kasy w bloto. Jednak z drugiej strony zrobie wszystko by na wiosne cieszyc sie znow w miare gladka buzia, pomozcie, doradzcie czy warto...
Przerwa dosyć duża, najlepiej jest robić zabieg systematycznie aby niszczyć kolejne partie wyrastających włosów. Wg. mnie warto ja po sobie widzę super efekt i w miarę jedzenia apetyt mi rośnie na kolejne partie

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ElkaMakeUp Pokaż wiadomość
ponawiam pytanie
dziewczyny słyszałyście coś o tym laserze Laser ND: YAG Er:YAG Fotona????????
Ale to chyba nie jest do depilacji , a wątek jest poświęcony depilacji laserowej.
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 11:44   #1489
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dziewczyny pojechałam taki kawał na depilację i d.....pa
przyznałam się że łyknęłam tabletkę przeciwbólową i babka odmówiła mi zabiegu
no szoku doznałam kosmicznego, bo czytałam na forum że niektóre łykają no chyba że coś poknociłam
ale mi było przykro tyle czekania i teraz do lipca to 3 miesiące zostały
no szlag jasny by to trafił, ale zła jestem !!!!!!

laser diodowy depi light czy jakoś tak
jeszcze mnie baba wkurzyła bo od słowa do słowa powiedziałam że chciałam zrobić LS ale tu skusiła mnie cena i zadowolenie koleżanki a ta mi z tekstem ze LS to jest to samo co IPL - nosz nic sie nie odezwałam, ale jak może takie bzdury gadać
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 12:11   #1490
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
dziewczyny pojechałam taki kawał na depilację i d.....pa
przyznałam się że łyknęłam tabletkę przeciwbólową i babka odmówiła mi zabiegu
no szoku doznałam kosmicznego, bo czytałam na forum że niektóre łykają no chyba że coś poknociłam
ale mi było przykro tyle czekania i teraz do lipca to 3 miesiące zostały
no szlag jasny by to trafił, ale zła jestem !!!!!!

laser diodowy depi light czy jakoś tak
jeszcze mnie baba wkurzyła bo od słowa do słowa powiedziałam że chciałam zrobić LS ale tu skusiła mnie cena i zadowolenie koleżanki a ta mi z tekstem ze LS to jest to samo co IPL - nosz nic sie nie odezwałam, ale jak może takie bzdury gadać
....
leki wykluczają zabieg.brawo dla Pani za odmowe zabiegu,ale za gadanie takich głupot to juz baciki.
Doczytaj wypowiedzi o łykaniu leków przed zabiegiem,skonczyło sie to konsekwencjami .
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 13:20   #1491
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

powiedziała, że może poparzyć
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 13:23   #1492
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
powiedziała, że może poparzyć
.....
no własnie,łykanie leków u Dziewczyn tak się nieprzyjemnie skonczyło,poparzeńem,opuc hlizną,a często nawet przebarwieniami trudnymi do usunięcia.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 13:27   #1493
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
8 tyg., a ja mam przez to forum zakodowane że dla bikini to trochę za mało. .
to ile dla bikini najlepiej ? dłuższe przerwy niż dla pach ?
myślałam że 6 - 8 wystarczy w zupełności
kurcze chyba poczytam jeszcze raz forum dokładniej

chyba nici z opalania w tym sezonie skoro chce bikini zrobić bo do lata nie zdążę a jesienią- zimą ceny są wyższe

oooo właśnie wpadłam na pomysł hehehehhe kupie spodenki do stroju i nie będe opalała bikini, z pachami nie ma problemu
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 07:35   #1494
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
to ile dla bikini najlepiej ? dłuższe przerwy niż dla pach ?
myślałam że 6 - 8 wystarczy w zupełności
Czytałam tutaj, że dla bikini 8 tyg. to absolutne minimum, a z każdym zabiegiem przerwy powinny wzrastać.
Moja kosmetyczka na ostatni, IV zabieg zapisała mnie 7 tyg. po III. Wydaje mi się, że to za szybko. Planuję pójść jednak później (po 11-12 tyg.) Pamiętam, że po I zabiegu na II zapisała mnie... już po 1 m-cu. Oczywiście poszłam dopiero po dwóch m-cach. W moim przypadku sprawę utrudnia właśnie fakt, że ona jest dojeżdżająca. Jak nie pójdę na jej termin, to następnym razem przyjedzie do mojego miasta dopiero po np. miesiącu. Generalnie mam wrażenie, że chce już jak najszybciej mieć serię zabiegów z głowy.

Co do tabletek przeciwbólowych. Dla mojej kosmetyczki nie ma przeciwskazań do ibuprofenu, panadolu itp. , ale ja łyknęłam Ketonal Forte (o czym nie powiedziałam) i to miało konsekwencje.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 07:43   #1495
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Czytałam tutaj, że dla bikini 8 tyg. to absolutne minimum, a z każdym zabiegiem przerwy powinny wzrastać.
Moja kosmetyczka na ostatni, IV zabieg zapisała mnie 7 tyg. po III. Wydaje mi się, że to za szybko. Planuję pójść jednak później (po 11-12 tyg.) Pamiętam, że po I zabiegu na II zapisała mnie... już po 1 m-cu. Oczywiście poszłam dopiero po dwóch m-cach. W moim przypadku sprawę utrudnia właśnie fakt, że ona jest dojeżdżająca. Jak nie pójdę na jej termin, to następnym razem przyjedzie do mojego miasta dopiero po np. miesiącu. Generalnie mam wrażenie, że chce już jak najszybciej mieć serię zabiegów z głowy.

Co do tabletek przeciwbólowych. Dla mojej kosmetyczki nie ma przeciwskazań do ibuprofenu, panadolu itp. , ale ja łyknęłam Ketonal Forte (o czym nie powiedziałam) i to miało konsekwencje.
....
wydaje mi się,że takie środki jak apap ,panadol nie ma sensu łykać,one nie znieczulą odpowiednio skóry,nie taki mechanizm działania jak np ... ketonal,nimesil....ale tych absolutnie nie wolno.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 14:11   #1496
ElkaMakeUp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 211
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
Przerwa dosyć duża, najlepiej jest robić zabieg systematycznie aby niszczyć kolejne partie wyrastających włosów. Wg. mnie warto ja po sobie widzę super efekt i w miarę jedzenia apetyt mi rośnie na kolejne partie

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------



Ale to chyba nie jest do depilacji , a wątek jest poświęcony depilacji laserowej.
jesteś pewna że nie do depilacji, czy tylko tak przypuszczasz????
Wiem że wątek jest poświęcony depilacji laserowej bo z LS już korzystałam.

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość

Co do tabletek przeciwbólowych. Dla mojej kosmetyczki nie ma przeciwskazań do ibuprofenu, panadolu itp. , ale ja łyknęłam Ketonal Forte (o czym nie powiedziałam) i to miało konsekwencje.
Jakie miałaś konsekwencje???? ja też kiedyś zażyłam Ketonal, dzień wcześniej bo mnie głowa bolała i pani kosmetyczka odmówiła mi zabiegu. Wiem że mogą być sporę problemy i uważam już teraz na wszystko łącznie z wszelakimi ziołami.
ElkaMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 07:23   #1497
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ElkaMakeUp Pokaż wiadomość
jakie miałaś konsekwencje???? ja też kiedyś zażyłam Ketonal, dzień wcześniej bo mnie głowa bolała i pani kosmetyczka odmówiła mi zabiegu. Wiem że mogą być sporę problemy i uważam już teraz na wszystko łącznie z wszelakimi ziołami.
Skóra po zabiegu była bardzo podrażniona, zaczerwieniona, jakby lekko poparzona. Wargi sromowe mega opuchnięte. Przez kilka dni nie mogłam się dotykać ani jeździć na rowerze. Goiłam się ponad tydzień. Ale bardziej wyglądało to gorzej niż bolało. Jak nie patrzyłam, to zapominałam, że jestem podrażniona. To był mój pierwszy zabieg i myślałam, że tak ma być. Dopiero po kolejnych zabiegach widzę, że już po 2 dniach skóra jest zupełnie normalna.
Śmieszne jest to, że łyknęłam Ketonal tylko dlatego, że ja nie umiem łykać tabletek i normalne przeciwbólowe są dla mnie po prostu za duże
Ale ta moja reakcja nie była nie wiadomo jak przykra i nie miała długofalowych konsekwencji (np. przebarwień), natomiast dla mnie ból podczas depilacji bez Ketonalu był nie do zniesienia. Na III zabieg użyłam Emli i żałuję, że tak nie robiłam od początku. Natomiast gdyby nie było Emli i gdybym miała wybierać: depilacja z Ketonalem lub bez, to pomimo późniejszych podrażnień i tak łyknęłabym Ketonal.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 12:45   #1498
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Naprawdę tak bardzo boli, że trzeba kombinowac ze znieczuleniem?
Moje koleżanki robiły już sobie zabieg na pachy i bikini i mówiły, że owszem, boli, ale spokojnie można wytrzymać. Fakt, każdy ma inny poziom odczuwania bólu...
Ja własnie przymierzam się do tych zabiegów, dużo czytałam i ostatnio rozmawiałam tez ze swoją kosmetyczką. oczywiście potwierdziła, że w zasadzie jedynym skutecznym laserem jest obecnie Light Sheer (IPL wógole nie jest laserem i nie działa na stałe, szkoda kasy). Poczytałam w necie na temat tego LightSheer'a i widzę pozytyne opinie, komentarze. Ale ważne też, kto wykonuje zabieg i czy laser jest nowy, oryginalny itp, bo słyszałam, że różnie z tym bywa, więc trzeba uważać, zwłaszcza na te groupony - nie ma takiej opcji, żeby za 50 czy 100 zł zabieg był wykonany dobrym sprzętem.
Ta moja kosmetyczka sama korzystała z Light Sheera, jest zachwycona. I ona mówiła, że leszpy jest ten tylko z małą głowicą (nie duet), bo ponoć jest ona lepszej jakości i zabieg jest skuteczniejszy (fakt twa dłuzej, ale tez ponoć jest mniej bolesny). Ona poleca więc Light Sheer ET (chyba coś takiego, na pewno nie duet).
Ponoć bardzo ważne są terminy, a pisanie sztywnych odstępów 8-10 tygodni nie ma sensu, bo włosy i skóra u każdego są inne, więc doświadczona osoba powinna wskazać termin albo dokładnie wyjaśnieć, kiedy nalezy zgłosić się na następny zabieg.
Cóż, ja obecnie jestem na etapie poszukiwania najlepszego salonu z Light Sheerem w Warszawie, najlepiej na Białołęcę, ale można też dojechać przecież. Jak mi się uda coś dobrego upolować, dam znać

Edytowane przez apylka
Czas edycji: 2013-03-28 o 12:47
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 14:52   #1499
Kasik__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, w związku z tym, że z powodów finansowych musiałam zrezygnować z zabiegu bikini, mam do odsprzedania krem EMLA, który zakupiłam w gabinecie. Krem jest nowy, nieotwarty, z długą datą przydatności. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie lub wysyłka pocztą po przedpłacie. Cena 120zł pojemność 30gr - mam tylko jedną sztukę.
Zainteresowaną osobę, proszę o kontakt na shhe@tlen.pl
Kasik__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 21:51   #1500
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dobrze, że trafiłam na ten wątek, widzę że macie dziewczyny dużą wiedzę na temat depilacji laserowej oraz doświadczenie. Ja na razie się przymierzam do tego zabiegu, brałam pod uwagę salon Elite bo wcześniej miałam okazję w nim być i ogólnie zrobiono na mnie pozytywne wrażenie, ale póki co czatuję na jakąś promocję . No i chyba wezmę pod uwagę zakup tego kremu, jeżeli rzeczywiście ból jest spory a krem działa to chyba warto sobie pomóc - na ile zabiegów starczyła wam jedna tubka?
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.