Kosmetyki naturalne - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-08, 09:00   #1021
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
A mnie zainteresował Twój podpis. Jakie spirulina ma działanie oprócz wzbogacenia organizm w białko i witaminy? Ma jakiś wpływ na obniżenie łaknienia itp?

mi obniżyła łaknienie zwiększa też częstotliowość korzystania z toalety...
Spirulina zmniejszyła mi również sińce pod oczami. Kolejna zaleta to moje włosy są mocniejsze.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 09:11   #1022
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

korah widziałam w Twoich zbiorach maść?/krem? kailas-już gdzieś go widziałam(chyba w "modzie na zdrowie")możesz nieco więcej o nim napisać?na co?i skład pewnie świetny skoro masz go Ty.

I jeszcze widzę,że masz sporo kosmetyków jericho.Możesz napisać na co/do czego jest do mydełko z morza martwego?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 12:19   #1023
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny, orientujecie się jakie są teraz ceny szamponu i mleczka do ciała Hipp w Superpharm? wiem, że jest na nie teraz 30% znizki.
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 12:37   #1024
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
Dziewczyny, orientujecie się jakie są teraz ceny szamponu i mleczka do ciała Hipp w Superpharm? wiem, że jest na nie teraz 30% znizki.
Ja radzę pojechać do Tesco, bo jest teraz zestaw szampon i oliwka lub szampon i krem na odparzenia za 15 złotych. A w super-pharmie to niestety nie wiem.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 12:39   #1025
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

ckin2u, nareszcie przyszla do mnie przesylka z Alverde, niestety brakuje w niej dwóch rzeczy m.in. tego szamponu Avocado oraz plynu micelarnego. Jestem wściekla Kompletnie nieudane zakupy, mam nadzieje, że odzyskam pieniądze lub doślą to czego brakuje. Więcej jednak niczego nie kupię od kogoś tak niepewnego, choćby bylo niedostępne nigdzie indziej. Za dużo nerwów.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 12:49   #1026
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
ckin2u, nareszcie przyszla do mnie przesylka z Alverde, niestety brakuje w niej dwóch rzeczy m.in. tego szamponu Avocado oraz plynu micelarnego. Jestem wściekla Kompletnie nieudane zakupy, mam nadzieje, że odzyskam pieniądze lub doślą to czego brakuje. Więcej jednak niczego nie kupię od kogoś tak niepewnego, choćby bylo niedostępne nigdzie indziej. Za dużo nerwów.
w głowie sie nie mieści.. to jawne robienie z klienta żartów..

http://www.pro-test.pl/article_suple...yk%C3%B3w.html

http://www.pro-test.pl/article_suple...aln%C4%85.html

http://www.pro-test.pl/article_suple...ubstancji.html

dzisiaj znalezione
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 12:52   #1027
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
ckin2u, nareszcie przyszla do mnie przesylka z Alverde, niestety brakuje w niej dwóch rzeczy m.in. tego szamponu Avocado oraz plynu micelarnego. Jestem wściekla Kompletnie nieudane zakupy, mam nadzieje, że odzyskam pieniądze lub doślą to czego brakuje. Więcej jednak niczego nie kupię od kogoś tak niepewnego, choćby bylo niedostępne nigdzie indziej. Za dużo nerwów.
Uuu, a kupowałaś u dorosłej osoby czy jakieś małolaty, która z nudów założyła konto na allegro i kupiła kilka rzeczy po czym je wystawiła? A możesz podać nick tej osoby? Na przyszłość każdy by ją unikał.

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
Widziałam w styczniu tą stronę.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 12:57   #1028
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Uuu, a kupowałaś u dorosłej osoby czy jakieś małolaty, która z nudów założyła konto na allegro i kupiła kilka rzeczy po czym je wystawiła? A możesz podać nick tej osoby? Na przyszłość każdy by ją unikał.

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------



Widziałam w styczniu tą stronę.
może ktoś inny nie widział.
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 12:58   #1029
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Uuu, a kupowałaś u dorosłej osoby czy jakieś małolaty, która z nudów założyła konto na allegro i kupiła kilka rzeczy po czym je wystawiła? A możesz podać nick tej osoby? Na przyszłość każdy by ją unikał.

Nie będę może podawać nicku, bo sprawa wciąż jest w toku i być może odzyskam to, co do mnie należy. Jednak latwo się domyślić, który to sprzedawca, gdyż tylko dwóch w tym momencie sprzedaje na Allegro kosmetyki tej firmy. Poza tym nie chcę też szkodzić tej Pani, przynajmniej narazie, gdyż napisala do mnie, że ma powazne klopoty rodzinne, stąd te opóźnienia. Ale ile w tym prawdy to już tylko ona wie.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 16:11   #1030
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie będę może podawać nicku, bo sprawa wciąż jest w toku i być może odzyskam to, co do mnie należy. Jednak latwo się domyślić, który to sprzedawca, gdyż tylko dwóch w tym momencie sprzedaje na Allegro kosmetyki tej firmy. Poza tym nie chcę też szkodzić tej Pani, przynajmniej narazie, gdyż napisala do mnie, że ma powazne klopoty rodzinne, stąd te opóźnienia. Ale ile w tym prawdy to już tylko ona wie.
No tak...


A ja nigdzie u mnie nie mogę dostać wody termalnej z Avène. I o dziwo w żadnej aptece nie mogli jej zamówić, bo coś tam...
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 16:46   #1031
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
No tak...


A ja nigdzie u mnie nie mogę dostać wody termalnej z Avène. I o dziwo w żadnej aptece nie mogli jej zamówić, bo coś tam...
Ja też ostatnio bezskutecznie chodziłam po aptekach W końcu dzisiaj dorwałam - za 50 złotych Gdzie te dobre czasy, kiedy kosztowała 35 i jeszcze ze zniżką można było ją dostać.... Mam wrażenie, że kiedy w Superpharmie jest jakaś promocja na Avene, to specjalnie ją chowają
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 16:53   #1032
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio bezskutecznie chodziłam po aptekach W końcu dzisiaj dorwałam - za 50 złotych Gdzie te dobre czasy, kiedy kosztowała 35 i jeszcze ze zniżką można było ją dostać.... Mam wrażenie, że kiedy w Superpharmie jest jakaś promocja na Avene, to specjalnie ją chowają
Ja nie chcę z Superpharmy, bo nie wiem ile to w sklepie w wysokiej temperaturze leżało. Z apteki jakoś bardziej ufam. Ja dopiero pierwszy raz bym kupiła i chciałam na początek tą małą 50 ml i z nią jest problem. A ta mała u mnie kosztuje od 9 do 15 złotych. Tylko o dziwo nie mogą jej zamówić, bo coś tam. Od razu mi tą dużą 300 ml chcą wcisnąć, a ja nie wiem czy się z tą wodą polubię, dlatego chcę małą. No i 15 złotych to przebitka, 9-10 mogę dać.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-04-08 o 16:55
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 17:03   #1033
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja nie chcę z Superpharmy, bo nie wiem ile to w sklepie w wysokiej temperaturze leżało. Z apteki jakoś bardziej ufam. Ja dopiero pierwszy raz bym kupiła i chciałam na początek tą małą 50 ml i z nią jest problem. A ta mała u mnie kosztuje od 9 do 15 złotych. Tylko o dziwo nie mogą jej zamówić, bo coś tam. Od razu mi tą dużą 300 ml chcą wcisnąć, a ja nie wiem czy się z tą wodą polubię, dlatego chcę małą. No i 15 złotych to przebitka, 9-10 mogę dać.
Nie zauważyłam jakichś różnic w przechowywaniu dermokosmetyków w SP i innych aptekach Ale mówię oczywiście tylko o tych, w których byłam

No i polecam 150ml, 50ml baaaaaardzo szybko Ci się skończy, nie wiem, czy zdążysz się przekonać, czy Ci służy
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 17:05   #1034
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam jakichś różnic w przechowywaniu dermokosmetyków w SP i innych aptekach Ale mówię oczywiście tylko o tych, w których byłam

No i polecam 150ml, 50ml baaaaaardzo szybko Ci się skończy, nie wiem, czy zdążysz się przekonać, czy Ci służy
150 ml też nie mają. Mówię, że tylko to 300 chcą mi wepchnąć.
A myślisz, że z wodą się polubię?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 17:28   #1035
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
150 ml też nie mają. Mówię, że tylko to 300 chcą mi wepchnąć.
A myślisz, że z wodą się polubię?
Myślę, że istnieje duża szansa

Dla mnie to absolutny niezbędnik w kosmetyczce - łagodzi i pomaga w usuwaniu wszelkich zaczerwienień i niespodzianek, nawilża i ogólnie, pozytywnie wpływa na stan mojej mieszanej cery. Ja stosuję ją zamiast toniku, zmywam nią maseczki, utrwalam makijaż, czasami zastępuję zwykłą wodę, kiedy nie mam pod ręką mineralnej... No i latem, wyjęta z lodówki jest niezastąpiona
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 17:38   #1036
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Myślę, że istnieje duża szansa

Dla mnie to absolutny niezbędnik w kosmetyczce - łagodzi i pomaga w usuwaniu wszelkich zaczerwienień i niespodzianek, nawilża i ogólnie, pozytywnie wpływa na stan mojej mieszanej cery. Ja stosuję ją zamiast toniku, zmywam nią maseczki, utrwalam makijaż, czasami zastępuję zwykłą wodę, kiedy nie mam pod ręką mineralnej... No i latem, wyjęta z lodówki jest niezastąpiona
No ja się np. nie maluję, ale zawsze miałam sobie za złe, że dobroczynne działania maseczki zwykła kranówą traktuję. Tzn. wtedy jeszcze nie wiedziałam, że moje maseczki wcale nie są dobroczynne.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 19:39   #1037
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

Korah - aha no to szkoda ze tak wyglada sprawa

a czy mozesz polecic jakis w miare szampon bez silikonow ktry moge nabyc w drogerii? potrzebuje kupic jakis przed nalozeniem henny..

i nadal szukam idealnego nawilzacza - zeby ta buzie mi nawilzyl, nie zapchal! odswiezyl, moglby jescze ja ujednlicic


czy istnieja moze jakies ZDROWE kremy brazujace? moze jakbym dodawala do zwyklego kremu to trszke by mi sie cera ozywila? :")
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 20:16   #1038
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio bezskutecznie chodziłam po aptekach W końcu dzisiaj dorwałam - za 50 złotych Gdzie te dobre czasy, kiedy kosztowała 35 i jeszcze ze zniżką można było ją dostać.... Mam wrażenie, że kiedy w Superpharmie jest jakaś promocja na Avene, to specjalnie ją chowają
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja nie chcę z Superpharmy, bo nie wiem ile to w sklepie w wysokiej temperaturze leżało. Z apteki jakoś bardziej ufam. Ja dopiero pierwszy raz bym kupiła i chciałam na początek tą małą 50 ml i z nią jest problem. A ta mała u mnie kosztuje od 9 do 15 złotych. Tylko o dziwo nie mogą jej zamówić, bo coś tam. Od razu mi tą dużą 300 ml chcą wcisnąć, a ja nie wiem czy się z tą wodą polubię, dlatego chcę małą. No i 15 złotych to przebitka, 9-10 mogę dać.
Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam jakichś różnic w przechowywaniu dermokosmetyków w SP i innych aptekach Ale mówię oczywiście tylko o tych, w których byłam

No i polecam 150ml, 50ml baaaaaardzo szybko Ci się skończy, nie wiem, czy zdążysz się przekonać, czy Ci służy
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
150 ml też nie mają. Mówię, że tylko to 300 chcą mi wepchnąć.
A myślisz, że z wodą się polubię?
Na Allegro 300 ml można kupić za 38 zł już z przesyłką. 50 ml faktycznie ciężko dostać, zwykle taka pojemność bywa gratisem do innych kosmetyków Avene, np kremów. Za to 150 ml całkiem się nie opłaca bo kosztuje coś ok 25 zł, a drugie tyle można dostać za 13 zł więcej. Btw - woda Avene lepsza od Vichy?
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 20:35   #1039
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Korah - aha no to szkoda ze tak wyglada sprawa

a czy mozesz polecic jakis w miare szampon bez silikonow ktry moge nabyc w drogerii? potrzebuje kupic jakis przed nalozeniem henny..

i nadal szukam idealnego nawilzacza - zeby ta buzie mi nawilzyl, nie zapchal! odswiezyl, moglby jescze ja ujednlicic


czy istnieja moze jakies ZDROWE kremy brazujace? moze jakbym dodawala do zwyklego kremu to trszke by mi sie cera ozywila? :")

Przejrzyj może recenzje szamponów Rossmann Alterra. Nic innego w tej chwili nie przychodzi mi do glowy, ew. ten Hipp dla dzieci no i Babydream. C odo kremów brązujacych, to ja wlaśnie dostalam alverde, krem migdalowy, odcieniu zloty bez, dopiero bedę go testować. Ale kolorek calkiem ok.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-04-08 o 20:39
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 20:37   #1040
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Korah - aha no to szkoda ze tak wyglada sprawa

a czy mozesz polecic jakis w miare szampon bez silikonow ktry moge nabyc w drogerii? potrzebuje kupic jakis przed nalozeniem henny..

i nadal szukam idealnego nawilzacza - zeby ta buzie mi nawilzyl, nie zapchal! odswiezyl, moglby jescze ja ujednlicic


czy istnieja moze jakies ZDROWE kremy brazujace? moze jakbym dodawala do zwyklego kremu to trszke by mi sie cera ozywila? :")
Lavera.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 20:38   #1041
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
Na Allegro 300 ml można kupić za 38 zł już z przesyłką. 50 ml faktycznie ciężko dostać, zwykle taka pojemność bywa gratisem do innych kosmetyków Avene, np kremów. Za to 150 ml całkiem się nie opłaca bo kosztuje coś ok 25 zł, a drugie tyle można dostać za 13 zł więcej. Btw - woda Avene lepsza od Vichy?

Podobno lepsza
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 20:38   #1042
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Przejrzyj może recenzje szamponów Rossmann Alterra. Nic innego w tej chwili nie przychodzi mi do glowy, ew. ten Hipp dla dzieci no i Babydream.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 20:40   #1043
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

kupie chyba Babydream

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Sekretny ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...do-twarzy.html ?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 20:50   #1044
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
kupie chyba Babydream

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Sekretny ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...do-twarzy.html ?
Babydream polecam. U mnie się sprawdził (ogólnie).
Ten nie wiem jak działa. Dziewczyny bardzo ten sobie chwalą, prawdopodobnie daje piękny efekt: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...la.html&next=1

Nie wytrzymałam. Użyłam dzisiaj dobra. Ciągle wykańczam zło chociaż niektóre rzeczy (dobre) kupiłam już w lutym albo w marcu to i tak czekają, czekają, czekają. Nie mogłam już wytrzymać, więc umyłam przed chwilą twarz żelem z Dr Schellera, potem nałożyłam pół kapsułki Dermorgal A+E a na to punktowo olejek z drzewa herbacianego. Olejek właśnie zaczyna szczypać no i mam miły zapaszek pod noskiem. A Dermogal faktycznie śmierdzi. Czy mogę tak nakładać? Że olejek już jak nałożę kapsułkę czy lepiej odwrotnie? I czy kapsułkę mogę zastosować po kremie czy ma być na zasadzie albo krem albo kapsułka?
Już nie mogę się doczekać jak codziennie będę to dobro stosować.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-04-08 o 21:49
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 22:09   #1045
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Babydream polecam. U mnie się sprawdził (ogólnie).
Ten nie wiem jak działa. Dziewczyny bardzo ten sobie chwalą, prawdopodobnie daje piękny efekt: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...la.html&next=1

Nie wytrzymałam. Użyłam dzisiaj dobra. Ciągle wykańczam zło chociaż niektóre rzeczy (dobre) kupiłam już w lutym albo w marcu to i tak czekają, czekają, czekają. Nie mogłam już wytrzymać, więc umyłam przed chwilą twarz żelem z Dr Schellera, potem nałożyłam pół kapsułki Dermorgal A+E a na to punktowo olejek z drzewa herbacianego. Olejek właśnie zaczyna szczypać no i mam miły zapaszek pod noskiem. A Dermogal faktycznie śmierdzi. Czy mogę tak nakładać? Że olejek już jak nałożę kapsułkę czy lepiej odwrotnie? I czy kapsułkę mogę zastosować po kremie czy ma być na zasadzie albo krem albo kapsułka?
Już nie mogę się doczekać jak codziennie będę to dobro stosować.

Mozesz mieszać, lączyć, nakladac warstwami, wedle upodobań, ja olejek herbaciany nakladalam już na wszelkie możliwe sposoby i zawsze się sprawdzal tak samo. Gal albo nakladam solo, albo z kremem, albo wlasnie z olejkiem z drzewa herb. Ostatnio używam nawet pod podklad na dzień
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 22:16   #1046
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mozesz mieszać, lączyć, nakladac warstwami, wedle upodobań, ja olejek herbaciany nakladalam już na wszelkie możliwe sposoby i zawsze się sprawdzal tak samo. Gal albo nakladam solo, albo z kremem, albo wlasnie z olejkiem z drzewa herb. Ostatnio używam nawet pod podklad na dzień
To super. I chyba sobie wmawiam, ale mam wrażenie, że moja cera już wygląda lepiej. Na policzkach jeszcze Dermogal jest, ale na czole pięknie się wchłonął. Tylko nie wiem jak nakładać ten olejek. Wzięłam patyczek do czyszczenia uszu, ale tam szybciutko olejek z drzewa herbacianego wsiąka. Może lepiej będzie po prostu palcem?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 22:31   #1047
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
To super. I chyba sobie wmawiam, ale mam wrażenie, że moja cera już wygląda lepiej. Na policzkach jeszcze Dermogal jest, ale na czole pięknie się wchłonął. Tylko nie wiem jak nakładać ten olejek. Wzięłam patyczek do czyszczenia uszu, ale tam szybciutko olejek z drzewa herbacianego wsiąka. Może lepiej będzie po prostu palcem?

Ja wyjelam ten dozownik z buteleczki co jest na gwincie podważając go pilniczkiem do paznokci i jeśli nakladam olejek na calą twarz solo, to maczam wacik do uszu w nim, a tak to też mieszam z kremem wylewajac odrobinę na dloń, albo na palec, jesli tylko punktowo nakladam.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 07:43   #1048
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

sekretny - odstaw te smieci i zacznij juz teraz uzywac dobra, ja tez mam okol 40 kosmetykow 'zlych' - wielkie pudlo pod lozkiem, ale no nie wiem gdybym juz wiedziala ze one mi szkodza to bym na pewno tak jak Ty nie zuzywala ich do konca (i tego oczywiscie nie robie ) moze zrob je jakos zestaw i sprzedaj na allegro? te kilka zl Ci wpadnie, a niektore dziewczyny i tak to kupia bo i tak beda wierzyc w te 'super' kremy.

ja olejek nakladam palcem


Korah a Ty cos wiesz na temat tych kremow brazujacych o ktrych pisala sekretny ? warto? chcialabym nie to zeby bardzo przyciemnic moja cere co ja ujednolicic i zakryc te plami

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

tu jest jego sklad

Opis produktu:Naturalna, równomierna i zdrowa opalenizna przez cały rok. W 100% naturalne substancje samoopalające na bazie cukru zawarte w samoopalaczu pozwalają na stosowanie go przez osoby o najbardziej wrażliwej skórze. Delikatny lotion z olejkiem jojoba łatwo się rozprowadza na ciele i twarzy. Esencje roślinne i żel z aloesu pochodzące z upraw ekologicznych dostarczają skórze odpowiedniego nawilżenia. Skóra staje się miękka, jedwabista w dotyku także dzięki zawartości wyciągu z zielonej herbaty i witaminie E.

Porada: Używając samoopalacza przez cały rok możesz cieszyć się piękną, zdrową letnią opalenizną.

Składniki: wyciąg z aloesu*, olejek sojowy*, roślinna gliceryna, trójglicerydy (mieszanka olejków roślinnych), roślinny olejek glicerynowy, naturalny czynnik samoopalający (DHA), trójglicerydy (mieszanka olejków roślinnych), ester kwasu glicerynowego, alkohol tłuszczowy, substancja aktywna z cukru (naturalny samoopalacz), olejek ze słonecznika*, olejek z jojoba*, wit. E, ksantan, hydrolat kwiatów róży*, hydrolat kwiatu lawendy*, wyciąg z zielonej harbaty*, wit. C, mieszanka olejków eterycznych

pH 3,5-4,0, emulsja typu olej w wodzie, produkt wegański



ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 08:20   #1049
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
sekretny - odstaw te smieci i zacznij juz teraz uzywac dobra, ja tez mam okol 40 kosmetykow 'zlych' - wielkie pudlo pod lozkiem, ale no nie wiem gdybym juz wiedziala ze one mi szkodza to bym na pewno tak jak Ty nie zuzywala ich do konca (i tego oczywiscie nie robie ) moze zrob je jakos zestaw i sprzedaj na allegro? te kilka zl Ci wpadnie, a niektore dziewczyny i tak to kupia bo i tak beda wierzyc w te 'super' kremy.

ja olejek nakladam palcem


Korah a Ty cos wiesz na temat tych kremow brazujacych o ktrych pisala sekretny ? warto? chcialabym nie to zeby bardzo przyciemnic moja cere co ja ujednolicic i zakryc te plami

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

tu jest jego sklad

Opis produktu:Naturalna, równomierna i zdrowa opalenizna przez cały rok. W 100% naturalne substancje samoopalające na bazie cukru zawarte w samoopalaczu pozwalają na stosowanie go przez osoby o najbardziej wrażliwej skórze. Delikatny lotion z olejkiem jojoba łatwo się rozprowadza na ciele i twarzy. Esencje roślinne i żel z aloesu pochodzące z upraw ekologicznych dostarczają skórze odpowiedniego nawilżenia. Skóra staje się miękka, jedwabista w dotyku także dzięki zawartości wyciągu z zielonej herbaty i witaminie E.

Porada: Używając samoopalacza przez cały rok możesz cieszyć się piękną, zdrową letnią opalenizną.

Składniki: wyciąg z aloesu*, olejek sojowy*, roślinna gliceryna, trójglicerydy (mieszanka olejków roślinnych), roślinny olejek glicerynowy, naturalny czynnik samoopalający (DHA), trójglicerydy (mieszanka olejków roślinnych), ester kwasu glicerynowego, alkohol tłuszczowy, substancja aktywna z cukru (naturalny samoopalacz), olejek ze słonecznika*, olejek z jojoba*, wit. E, ksantan, hydrolat kwiatów róży*, hydrolat kwiatu lawendy*, wyciąg z zielonej harbaty*, wit. C, mieszanka olejków eterycznych

pH 3,5-4,0, emulsja typu olej w wodzie, produkt wegański



Jak widzisz ja zła mam 51, to i tak mało jak na mój wiek (w tym wieku większość moich koleżanek ma całe półki kosmetyków). W tym większość do cienie, kredki i inne takie, których i tak nie używam, a są po prostu nietrafionymi prezentami. Niektóre rzeczy muszę używać, bo były pełne i szkoda mi byłoby wyrzucić nową rzecz, na którą dałam ileś tam kasy. Po drugie nie chcę mieszać dobra ze złem, bo zło pewnie wyprze dobro, które jest słabsze w tej walce, dlatego wykańczam.

Wejdź na ten wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=519783&page=8
Kilka stron wcześniej Sicilia (o ile się nie mylę) i jeszcze jedna dziewczyna się o nim wypowiadały, bo one mają.
Edit: Strona 3, post 82 i 83.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-04-09 o 08:27
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 08:37   #1050
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

sekretny - rozumiem

i dziekuje juz zaczne czytac, ciekawa jestem jaki daje efekt

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

fajny ten watek musze nan iego zagladac

kusi mnie ten samoopalacz, tylko boje sie typowego brazu, jetsem blada i chcialabym sie bardziej ujednolicic niz opalic moze mieszanie z kremem na wieczor da oczekiwany efekt
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 4 (0 użytkowników i 4 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.