Żel Duac - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-23, 16:04   #151
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Żel Duac

to i ja sie dołączam do stosujacych Duac.
Dzis wrocilam od dermy z recepta na ten lek.
Cere mam juz naprawde w dobrym stanie (po zinerycie). Mam nadzieje ze po duacu efekt sie utrzyma.
Kuracje rozpoczynam od poniedzialku, bo przez ten tydzien chce jeszcze dokonczyc Zineryt, ale duac juz czeka na polce w lazience
musze sie jeszcze tylko zaopatrzyc w jakis dobry nawilzacz
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 16:47   #152
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
to i ja sie dołączam do stosujacych Duac.
Dzis wrocilam od dermy z recepta na ten lek.
Cere mam juz naprawde w dobrym stanie (po zinerycie). Mam nadzieje ze po duacu efekt sie utrzyma.
Kuracje rozpoczynam od poniedzialku, bo przez ten tydzien chce jeszcze dokonczyc Zineryt, ale duac juz czeka na polce w lazience
musze sie jeszcze tylko zaopatrzyc w jakis dobry nawilzacz
Duac dopoki jest fabrycznie zamkniety powinno sie trzymac w lodowce. Dopiero po otwarciu tubki mozesz go trzymac w temp. pokojowej

milego uzytkowania
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 20:45   #153
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Duac dopoki jest fabrycznie zamkniety powinno sie trzymac w lodowce. Dopiero po otwarciu tubki mozesz go trzymac w temp. pokojowej

milego uzytkowania
ooo dziekuje! nie wiedzialam!

dziekuje dziekuje bardzo
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 15:35   #154
**eve**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: Żel Duac

czesc ja tez dzisiaj bylam u dermatologa i przypisala mi Duac... Powiedzcie mi czy on jest tez dobry na wagry?? lekarka twierdzila ze tak...
**eve** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 15:43   #155
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez **eve** Pokaż wiadomość
czesc ja tez dzisiaj bylam u dermatologa i przypisala mi Duac... Powiedzcie mi czy on jest tez dobry na wagry?? lekarka twierdzila ze tak...
Wydaje mi się, że wszystko zależy od Twojej cery Gdyby istniał jeden super skuteczny lek na zaskórniki świat byłby piękny Mi pomaga w walce z nimi. A jak będzie z Tobą sama musisz się przekonać
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 15:48   #156
**eve**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: Żel Duac

acha ok sprobuje czyli uwazasz ze warto go kupic na wagry?? bo juz nie moge z nimi... dobrze ze to na plecach to przynajmniej nie widze nie wiem co sie stalo nigdy nie mialam takich problemow
**eve** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 15:53   #157
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez **eve** Pokaż wiadomość
acha ok sprobuje czyli uwazasz ze warto go kupic na wagry?? bo juz nie moge z nimi... dobrze ze to na plecach to przynajmniej nie widze nie wiem co sie stalo nigdy nie mialam takich problemow
Ja go stosuje na takie podskórne grudki i właśnie wągry i mi pomaga

Może okres dojrzewania
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-30, 15:55   #158
**eve**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: Żel Duac

hehe byc moze ok zobaczymy.... dzieki
**eve** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 22:00   #159
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Żel Duac

Dziewczyny chcialam sie Was poradzic,bo od 9dni stosuje duaci jestem nieco zaniepokojona...
Od baaardzo dlugiego czasu borykam sie z problemami z cera,a dokladnie z podskornymi grudkami i kaszka,ktroa pojawia sie glownie na brodzie i szczytach kosci policzkowych. Ostatnio dermatolog przepsiala mi wlasnie Duac oraz masc robiona z metronidazolem i kwasem salicylowym. Po tym jak przeczytalam wiele pozytywnych opinii o duacu polecialam wykupic recepte i ...niestety sie rozczarowalam. W ciagu tych 9 dni ilosc grudek na mojej buzi znacznie sie powiekszyla,a na poliku,w jednym miejscu wyczuwam nawet zgrubienie,ktorego wczesniej nie bylo...Z drugiej strony skora ani razu mnie nie piekla po nalozeniu kremu,nie byla tez swedzaca ani zaczerwieniona-w zwiazku z czym wykluczam uczulenie na ktorys ze skladnikow... aha te masc robiona stosowlaam juz wczesnije z dosc dobrym skutkiem,dlatego "wina"obarczam Duac...Tyle,ze nie wiem co dalej: stosowac czy lepiej sobie odpuscic?Czy ktoras z Was tez zaobserwowala nasilenie zmian na poczatku kuracji?
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 07:38   #160
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Żel Duac

U mnie z dnia na dzień w czasie stosowania duacu było coraz lepiej Nadal go stosuje, ale rzadziej niż na początku.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 08:50   #161
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Dziewczyny chcialam sie Was poradzic,bo od 9dni stosuje duaci jestem nieco zaniepokojona...
Od baaardzo dlugiego czasu borykam sie z problemami z cera,a dokladnie z podskornymi grudkami i kaszka,ktroa pojawia sie glownie na brodzie i szczytach kosci policzkowych. Ostatnio dermatolog przepsiala mi wlasnie Duac oraz masc robiona z metronidazolem i kwasem salicylowym. Po tym jak przeczytalam wiele pozytywnych opinii o duacu polecialam wykupic recepte i ...niestety sie rozczarowalam. W ciagu tych 9 dni ilosc grudek na mojej buzi znacznie sie powiekszyla,a na poliku,w jednym miejscu wyczuwam nawet zgrubienie,ktorego wczesniej nie bylo...Z drugiej strony skora ani razu mnie nie piekla po nalozeniu kremu,nie byla tez swedzaca ani zaczerwieniona-w zwiazku z czym wykluczam uczulenie na ktorys ze skladnikow... aha te masc robiona stosowlaam juz wczesnije z dosc dobrym skutkiem,dlatego "wina"obarczam Duac...Tyle,ze nie wiem co dalej: stosowac czy lepiej sobie odpuscic?Czy ktoras z Was tez zaobserwowala nasilenie zmian na poczatku kuracji?
Spokojnie, to normalne na poczatku mozesz nie zauwazyc poprawy, a wrecz gorzej jest, ale musisz to przetrwac i dobrtze bedzie .
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-02, 13:33   #162
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Spokojnie, to normalne na poczatku mozesz nie zauwazyc poprawy, a wrecz gorzej jest, ale musisz to przetrwac i dobrtze bedzie .
dzieki,pocieszylas mnie troszeczkew sumie zdaje sobie sprawe,ze tak moze byc,ale jak patrze na dekolt na ktorym moje okropne male krosteczki znikaja w oka mgnieniu po duacu i na buzie,gdzie jest sajgon to mnie ciska,ze nie widze takiego samego rezultatu...

Teraz sie zastanawiam czy nie odstawic na jakis czas tej masci z kwasem salicylowym i metronidazolem i nie stosowac duacu tylko na noc,a na dzien nawilzacza?
Bo moze duac stosowany na dzien i "przykrywany" po chwili puderkiem<mineralnym l'orealem>traci troszke swoje wlasciwosci?
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 16:06   #163
**eve**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: Żel Duac

uzywam tego zelu juz ok tydzien i raz na moich plecach jest mniej krostek a nie raz tak jak np dzisiaj jest ich duzo wiecej nie wiem czy to wogole cos pomaga
**eve** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 16:36   #164
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Żel Duac

eve nie martw sie,tyzien to chyba za krotko,zeby obiektywnie ocenic czy pomaga czy tez nie...
jesli cie to pocieszy to u mnie tez tak bylo-pierwsze chyba 3-4 dni skora jasniejsza,gladsza i mniej grudek,a pozniej sajgon...teraz mija chyba 15 dzien stosowania i jest zdecydowanie lepiej
Napewno za pare dni zobaczysz poprawe
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 17:00   #165
*zazu*
Przyczajenie
 
Avatar *zazu*
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 14
Dot.: Żel Duac

W zeszłym roku tj przed wakacjami na twarzy miałam ... no tego nie da sie dokładnie określić (oczywiście wyciskałam też), stosowałam jakiś tam Aknemecine, Differin, Zinerit i milion innych których nie idzie zapamiętać przy każdym efekt równał się z zerem albo było jeszcze gorzej, albo miałam masakryczne wysuszoną skórę itd. W końcu natknęłam się na Duac i jeszcze dostałam od ciotki Effeclar AI (z la roche posay). Po jakichś 2-3 dniach - . Rany i blizny zaczęły schodzić (to chyba zasługa Effeclara) a wszystkie wypryski znikały. Teraz Duac używam sporadycznie jesli mi czasem cos wyskoczy.

p.s: faktycznie mi troche podraznil skore, ale najlepiej go stosowac w malych ilościach i dobrze wetrzeć w syfki a takze odpowiednio nawilzyc
*zazu* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 17:57   #166
dziuniara
Raczkowanie
 
Avatar dziuniara
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 66
Dot.: Żel Duac

Hej
Ja stosuje duac już jakieś 10 dni.
Zauważyłam poprawe.
W pierwszych dwóch dniach efekty były super.
Miałam na prawym policzku takie brzydkie zgrubienia a na nich dużo pryszczy.
Te zgrubienia sie zmiejszyły i dalej się zmiejszają.
Na czole miałam dużo krostek i kilka pryszczy, a teraz jest zaledwie kilka.
Jestem strasznie szczęśliwa. Ogólnie nie wyglądam, tak źle jak jakieś 2 tygodnie temu.
Nie wiem dlaczego, ale mam na twarzy czerwone plamki.

Przepraszam za to, że tak się tym chwale ale jestem szczęśliwa, że chociaż troche mi to pomogło. Jeszcze ostatnio wyglądałam paskudnie.

Powodzenia dla wszystkich w leczeniu ego świństwa
dziuniara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 18:13   #167
Milica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 20
Dot.: Żel Duac

Stosowałam Duac w końskiej dawce ( 2-3 razy dziennie), z płynem Akneroxid i tonikiem robionym na receptę. Terapia szokowa-to fakt, po kilku dniach moja skóra przypominała łuski węża- złuszczał mi się praktycznie cały naskórek. Ratowałam się wodą termalną i jakimiś ziółkami do przemywania, bo musiałam odstawić wszystkie kremy, podkłady itd. Płakać mi się chciało. Ale zadziałało. Nie polecam i nie zachwalam duacu, bo faktycznie reakcje na niego mogą być różne, ale w skrajnych przypadkach- może warto zaryzykować.
Milica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 11:21   #168
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Żel Duac

ja konce juz pierwsze opakowanie, lekarka przepisala mi drugie, ale zastanawiam sie czy skora sie nie przyzywyczai? czy ktoras wie cos na ten temat?
z gory dziekuje za odpowiedzi "
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 14:52   #169
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Żel Duac

Mnie niestety ten żel wogóle nie pomógł. Nie było żadnej poprawy
Agul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 20:25   #170
Milica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 20
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
ja konce juz pierwsze opakowanie, lekarka przepisala mi drugie, ale zastanawiam sie czy skora sie nie przyzywyczai? czy ktoras wie cos na ten temat?
z gory dziekuje za odpowiedzi "
Używałam duacu jakieś dwa miesiące, potem miałam przerwy około miesiąc (co miało zniknąć to znikło), teraz stosuje punktowo, w razie potrzeby, i raczej nadal działa. A niestety, moja skóra uodparnia się b. szybko na leki. Więc chyba nie jest tak źle.
Milica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 15:42   #171
Rokko
Przyczajenie
 
Avatar Rokko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10
Question Dot.: Żel Duac

Hej dziewczyny Użyłam Duac'u całe 3 razy i uważałam, by nie nałożyć go zbyt wiele - mimo to skóra na policzkach jest zaczerwieniona, jakby poparzona i piecze. To raczej nie jest normalne...? Odstawić Duac na 2-3 dni i powrócić do jego stosowania czy lepiej całkowicie olać ten żel? Of course mam zamiar pokazać się pani dermatolog, ale całkiem możliwe, że zbyt szybko panikuję, więc proszę o poradę ;d
Rokko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 15:50   #172
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Rokko Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Użyłam Duac'u całe 3 razy i uważałam, by nie nałożyć go zbyt wiele - mimo to skóra na policzkach jest zaczerwieniona, jakby poparzona i piecze. To raczej nie jest normalne...?
Ja miałam podobnie, ale po kilku dniach przeszło. Pamiętaj, aby nawilżać co rano twarz dobrym kremem.
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 16:01   #173
Rokko
Przyczajenie
 
Avatar Rokko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Ja miałam podobnie, ale po kilku dniach przeszło.[...]
Ok, ale jak po tych kilku dniach wrócę do Duac'u, to moja skóra zareaguje łagodniej? Cóż, to się okaże ;p
Stosowałam kiedyś Benzacne [podobno jeden z jego składników jest identyczny, jak w Duac'u] i miałam to samo, co teraz, tylko w gorszej formie. Czy uczulenie na składnik o tajemniczo brzmiącej nazwie nadtlenek benzoilu wyklucza mnie z grona zadowolonych użytkowników Duac'u?

Jak ja nienawidzę trądziku...
Rokko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 16:15   #174
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Żel Duac

Ja nie przestawałam go używać. Rano tylko mocno nawilżałam skórę twarzy. Byłam zaczerwieniona i troszkę piekła, ale potem było już lepiej. Duac bardzo mi pomógł. Zostały tylko przebarwienia, ale to zero w porównaniu z tym, co było.

Życzę cierpliwości
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 16:20   #175
Rokko
Przyczajenie
 
Avatar Rokko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10
Dot.: Żel Duac

Dzięki, cierpliwość faktycznie się przyda
Przeczytałam tyle pozytywnych opinii na temat Duac'u, że teraz szkoda byłoby mi mówić mu 'papa' ;p
Rokko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 10:20   #176
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Żel Duac

Witam, to ja założycielka wątku nie było mnie tu 100lat

Wczoraj dostałam znowu receptę na Duac bo moja cera sie bardzo pogorszyła mam nadzieje że znów pomoże mi tak jak rok temu tylko ta wysuszona skóra aż mnie ciary przechodzą ale dużo kremu nawilżającego i powinno być git
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 09:19   #177
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Żel Duac

ja użyłam Duacu w sumie 2 razy. raz na brode i z boku twarzy i przez tydzień miałam czerwoną otoczke drugi raz po konsultacji z lekarzem użyłam punktowo i miałam jedną plame na szyji dość dużą (bo punktowo użyłam na szyji), doszłam do wniosku że mimo że w ulotce pisze że może podrażniać i że jest to normalne to łatwiej jest zatuszować jeden pryszcz niż wielką czerwoną łuszczącą sie plame. I przestałam stosować.

Rokko - ja też używałam benzacen i miałam to samo. Moja mama która zna sie na rzeczy z racji zawodu twierdzi że to własnie ten składnik bardzo nie tyle co uczula ale podrażnia.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 09:56   #178
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Żel Duac

No użyłam 3 razy i juz widze poprawe
Tylko na policzki daje minimalnie i punktowo bo pieka
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 10:26   #179
DolinaNocy
Rozeznanie
 
Avatar DolinaNocy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: tam ..
Wiadomości: 914
Dot.: Żel Duac

Kurcze dziewczyny, wszystkie piszecie, że ten duac wysusza strasznie, a ja stosuje juz nie wiem ktory tydzien i nic az sie martwie, bo tez bym chciala poczuc, że cos mnie piecze i szczypie, bo wtedy latwiej by mi bylo uwierzyc ze to cos dziala bo ogolnie to raz mi on pomaga, a zaraz mi sie wydaje ze z boku sie nowe buduje ;(
DolinaNocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 09:37   #180
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez alola Pokaż wiadomość
Niestey ja po zastosowaniu DUAC mam ochote zakopac sie pod ziemie! Uzyłam go tylko dwa razy, w zaleconej ilości ale dostalam chyba uczulenia i to powaznego, wygladam jakbym byla POPARZONA! Moja skora jest zaczerwieniona (głownie broda ale cala jestem opuchnieta) szorstka i grudkowa i swedzi. Wyglada to masakrycznie i drugi dzien nie schodzi - oczywscie duac od razu odstawilam. Ratunku czy to samo zejdzie? ile to bedzie trwalo? czy ktos ma podobne doswiadzczenie z duac?
podbijam wątek bo zrobiło mi się to samo:/...duac stosuje już od jakichś 2 miesięcy i zwykle nie miałam podraznien tlyko łuszczącą się skórę...ale tera zod jakiegos czasu budze się z pręgami i czerwonymi plamami na twarzy, ale dizisaj to ejst apogeum! cała twarz mnie swędzi, jest czerwona i najgorsze ze ucuzlenie rozlało mi się na oczy:/ nie ma mowy o tym, żebym wyszła z domu...cała spuchnieta jestem...Co ja moge nałozyc na taka twarz?? czy wapno i alertec coś pomogą?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-08 23:45:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.