ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-08, 17:55   #1951
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

kupilam dzisiaj acne derm i zaczynam na zmiane a effaclarem uzywam - po ilu dniach powinnam sie mniej wiecej psodziewac wysypu? [musze sie przygotowac psychicznie ]
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 18:21   #1952
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja użyłam pierwszy raz Effaclaru wczoraj a dzisiaj wychodzi mi już podskórna gula na brodzie .AD używam od 2 tygodni i nic takiego nie miało miejsca.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 18:25   #1953
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny co używacie pod oczy po użyciu Effaclaru K lub Ad? Ja próbowałam po ok.godzinie nałożyć po oczy Humektan ale strasznie piecze i wyskoczyło mi chyba uczulenie po oczami czego nigdy nie miałam.A musze sie czymś posmarować bo zaczynam mieć przesuszoną skórę. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 18:33   #1954
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co używacie pod oczy po użyciu Effaclaru K lub Ad? Ja próbowałam po ok.godzinie nałożyć po oczy Humektan ale strasznie piecze i wyskoczyło mi chyba uczulenie po oczami czego nigdy nie miałam.A musze sie czymś posmarować bo zaczynam mieć przesuszoną skórę. Z góry dziękuję za odpowiedź.
kwasami nei smarujemy skóry pod oczami
dobra jest witamina C.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 18:35   #1955
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
kwasami nei smarujemy skóry pod oczami
dobra jest witamina C.
Wiem o tym i nie smaruję skóry pod oczami kwasem.Pod oczy stosowałam Humektan ale wolałam odczekać godzinę A witamina C w jakiej formie?
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 16:25   #1956
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam serdecznie
Czytam i czytam i mam pytanie i mętlik rownież
Chciałabym ujednolicic koloryt skóry pozbyc sie przebarwien ewentualnych niespodzianek rozszerzonych por zaskórników och sporo tego czy ten specyfik da rade? Naczytałam sie i są pochlebne opinie to cieszy ale chce wiedziec
jesli zaczne od teraz tochrona powinna byc bo wiadomo wiosna idzie
filtry tak wiem mozecie cos polecic niezapychajacego wyprobowanego przegladam kwc i sporo tego i az niewiem co wybrac hmm
pozatym filtry owszem a na to mozna podkład?czy to nie przejdzie i zostaje mi wyjsc na ulice z taka twarza skrobia przewineła sie mozna ja zastosowac?czy jak wy sobie radzicie?
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 17:02   #1957
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

hihi masz linka do tego swojego pudru jakiegos hauszki??? co to w ogole jest?? jakbys mogla wkleic...
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 17:28   #1958
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
hihi masz linka do tego swojego pudru jakiegos hauszki??? co to w ogole jest?? jakbys mogla wkleic...
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8975
Puder jedwabny do ciala, bez talku i miki

Uhh...jutro jade go kupic! i basta
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 17:42   #1959
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Czytam i czytam i mam pytanie i mętlik rownież
Chciałabym ujednolicic koloryt skóry pozbyc sie przebarwien ewentualnych niespodzianek rozszerzonych por zaskórników och sporo tego czy ten specyfik da rade? Naczytałam sie i są pochlebne opinie to cieszy ale chce wiedziec
jesli zaczne od teraz tochrona powinna byc bo wiadomo wiosna idzie
filtry tak wiem mozecie cos polecic niezapychajacego wyprobowanego przegladam kwc i sporo tego i az niewiem co wybrac hmm
pozatym filtry owszem a na to mozna podkład?czy to nie przejdzie i zostaje mi wyjsc na ulice z taka twarza skrobia przewineła sie mozna ja zastosowac?czy jak wy sobie radzicie?
Moge polecic Ci Avene lotion lub spray dla dzieci, sa lekkie i wygladzaja buzke i makijaz sie dobrze na nich trzyma
Podklad na Avene mozesz nakladac bez obaw..choc oczywiscie niewielka jego ilosc i wklepujac go bez tarcia i masowania buzi by nie scierac filtra, na to byle jaki puder ktory ci sluzy do matowenia lub skrobie lub jedwabny Hauschki...od wyboru do koloru....kolorowke mozesz stosowac bez obaw..jedynie przy filtrach z parsolem jak te z LRP np musisz wystrzegac sie talku i miki w kolorowce
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 19:15   #1960
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

dziekuje Ci za odpis wiec ma to wygladac tak że na oczyszczona skore twarzy wieczorem bo tylko wtedy mam zamiar tego uzywac acne derm a rano gdy zmyje buzie to cos z filtrem i cala reszta
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 21:22   #1961
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

hmmm marea tak czytam o ym puderku i nawet niezle recenzje ma na kwc ale chce wiedziec wasze osobiste zdanie na temat:
1) jestem totalnie blada dodatkowo filr mnie troszkę bieli a ten puderek chyba tez jest jakis bielący prawda?
2) kupilyscie go tylko po to zeby matowal filtr czy moglybyscie go uzywac caly czas np wychodzicie gdzies wieczorem i sie malujecie nim zeby byl mat?
3) gdzie go mozna dostac? apteka czy jakas drogeria czy przez internet?
4) wlasciwie to ile on kosztuje bo cena jest w euro czyli podana gdzies zza granicy a w polsce ile kosztuje?
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 07:46   #1962
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co używacie pod oczy po użyciu Effaclaru K lub Ad? Ja próbowałam po ok.godzinie nałożyć po oczy Humektan ale strasznie piecze i wyskoczyło mi chyba uczulenie po oczami czego nigdy nie miałam.A musze sie czymś posmarować bo zaczynam mieć przesuszoną skórę. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Tak jak pisze madame paranoja nie kłaść kwasu pod oczy, bo mozna sobie zrobić krzywdę... Ja pod oczy kładę Hydraphase LRP, Ziaję oliwkową i... przestaje kłaść humka, bo w weekend okazało sie, że może i nie zapycha, ale wywoluje lekkie podrażnienie/uczulenie...
Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
kwasami nei smarujemy skóry pod oczami
dobra jest witamina C.
Ja kładę serum z BU z wit. C codziennie rano pod oczy
Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8975
Puder jedwabny do ciala, bez talku i miki

Uhh...jutro jade go kupic! i basta
Ja uzywam i od kiedy odstawiłam te wszystkie drogie pudry dla hauszki jestem naprawdę zadowolona, bo ZERO zapychnaia
Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Moge polecic Ci Avene lotion lub spray dla dzieci, sa lekkie i wygladzaja buzke i makijaz sie dobrze na nich trzyma
Podklad na Avene mozesz nakladac bez obaw..choc oczywiscie niewielka jego ilosc i wklepujac go bez tarcia i masowania buzi by nie scierac filtra, na to byle jaki puder ktory ci sluzy do matowenia lub skrobie lub jedwabny Hauschki...od wyboru do koloru....kolorowke mozesz stosowac bez obaw..jedynie przy filtrach z parsolem jak te z LRP np musisz wystrzegac sie talku i miki w kolorowce
Ja ostatnip przeszłam z mleczka AVENE na spray LRP i wydaje mi sie, że połączenie spraju LRP z jedwabnym hauszki to "moj zestaw", bo naprawdę idealnie gra i cały dzien twarz wygląda ładnie!
Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
hmmm marea tak czytam o ym puderku i nawet niezle recenzje ma na kwc ale chce wiedziec wasze osobiste zdanie na temat:
1) jestem totalnie blada dodatkowo filr mnie troszkę bieli a ten puderek chyba tez jest jakis bielący prawda?
U mnie hauszka wtapia się w skórę i nic a nic nie bieli
2) kupilyscie go tylko po to zeby matowal filtr czy moglybyscie go uzywac caly czas np wychodzicie gdzies wieczorem i sie malujecie nim zeby byl mat?
hauszka matuja na przysłowiowy "amen", więc na wieczór to ja go meteorami poprawiam i jest ok,w końcu na wieczór nie potrzebuję filtra, prawda?
3) gdzie go mozna dostac? apteka czy jakas drogeria czy przez internet?
Ja kupowałam w cefarm24.pl, ale nie wiem czy teraz go mają
4) wlasciwie to ile on kosztuje bo cena jest w euro czyli podana gdzies zza granicy a w polsce ile kosztuje?
Kurcze, w grudniu kosztował jakies 60-70zł za 50gram
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 10:59   #1963
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A czy tę ziaję oliwkową można kłaść pod oczy w tym samym czasie co kwas?Tzn.Pod oczy ziaja a na resztę twarz kwas?Przepraszam za głupie pytania ale dopiero z tym wszystkim zaczynam.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 10:59   #1964
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
kupilam dzisiaj acne derm i zaczynam na zmiane a effaclarem uzywam - po ilu dniach powinnam sie mniej wiecej psodziewac wysypu? [musze sie przygotowac psychicznie ]
ja uzywalam AD codziennie wieczorem, moj wysyp pojawil sie po ok. 5 - 6 dniach i trwal miesiac (!!!) ale nie poddawalam sie

po kilku zastosowaniach widac za to zwezone pory i ujednolicenie koloru skory, no i efekt zmieniajacej skore jaszczurki

bedzie dobrze!
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 11:05   #1965
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
A czy tę ziaję oliwkową można kłaść pod oczy w tym samym czasie co kwas?Tzn.Pod oczy ziaja a na resztę twarz kwas?Przepraszam za głupie pytania ale dopiero z tym wszystkim zaczynam.
Dokładnie tak - na buzię kwas, a pod oczy nawilżacz
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 11:08   #1966
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
ja uzywalam AD codziennie wieczorem, moj wysyp pojawil sie po ok. 5 - 6 dniach i trwal miesiac (!!!) ale nie poddawalam sie

po kilku zastosowaniach widac za to zwezone pory i ujednolicenie koloru skory, no i efekt zmieniajacej skore jaszczurki

bedzie dobrze!
o boze miesiac ? :O
mam nadzieje ze u mnie az tak to nie bedzie dlugo trwalo ;/
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 11:10   #1967
olinciaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja uzywałam acne dermu i zdecydowanie go polecam!!! nie tylko juz nie mam problemów z pryszczamia ale i nie ma sladu po starych nawet podkadu nie uzywam a znajomi pytaja jaki podkład uzywam ze wszytko tuszuje haha xD xD zdecydowanie jest NAJLEPSZY tylko trzbea cierpliwosci
olinciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 14:44   #1968
psycho_loszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 138
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez olinciaa Pokaż wiadomość
ja uzywałam acne dermu i zdecydowanie go polecam!!! nie tylko juz nie mam problemów z pryszczamia ale i nie ma sladu po starych nawet podkadu nie uzywam a znajomi pytaja jaki podkład uzywam ze wszytko tuszuje haha xD xD zdecydowanie jest NAJLEPSZY tylko trzbea cierpliwosci
po jakim czasie stosowania osiągnęłaś takie rezultaty?? mam dość pudrów, podkładów.. moja cera jest już w dużo lepszym stanie po stosowaniu Ad i Effaclaru K, ale brakuje jej do ideału jeszcze troche
psycho_loszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 14:45   #1969
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez psycho_loszka Pokaż wiadomość
po jakim czasie stosowania osiągnęłaś takie rezultaty?? mam dość pudrów, podkładów.. moja cera jest już w dużo lepszym stanie po stosowaniu Ad i Effaclaru K, ale brakuje jej do ideału jeszcze troche
Ja stosuję AD i Eff prawie pół roku, a niestety, przec nieustanne poszukiwania kosmetyku idealnego ciągle się czymś zapychałam i czyszczenie zaczynało się od początku, więc nadal nie jest idealnie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 18:50   #1970
olinciaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez psycho_loszka Pokaż wiadomość
po jakim czasie stosowania osiągnęłaś takie rezultaty?? mam dość pudrów, podkładów.. moja cera jest już w dużo lepszym stanie po stosowaniu Ad i Effaclaru K, ale brakuje jej do ideału jeszcze troche
po około 3 miesiacach regularnego stosowania, ja mam twarz wrazliwa i dermatolog kazała mi tylko na plamy wokó ust nos i czoło
olinciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 23:54   #1971
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
o boze miesiac ? :O
mam nadzieje ze u mnie az tak to nie bedzie dlugo trwalo ;/
no to trzymam kciuki zeby poszlo lepiej w najgorszych momentach ze ta ohyda jest tego warta! hahaha
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 07:17   #1972
psycho_loszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 138
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja stosuję AD i Eff prawie pół roku, a niestety, przec nieustanne poszukiwania kosmetyku idealnego ciągle się czymś zapychałam i czyszczenie zaczynało się od początku, więc nadal nie jest idealnie
ja też mniej więcej pół roku stosuję AD i Eff, stosuje minimum kosmetyków poza tymi dwoma, oprócz zapychania moim problemem są jeszcze podskórne grudy, które nie zniknęl wszystkie.. ale nie ma co narzekać-jakiś czas temu mogłam tylko pomarzyć o takiej cerze jaką mam teraz. Mam takie pytanie - stosujesz naprzemiennie Ad i Eff? bo ja narazie smaruję się tylko Ad, Eff lezy w szufladzie, ale może powinnam lecieć i tym i tym naprzemiennie
psycho_loszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 07:23   #1973
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez psycho_loszka Pokaż wiadomość
ja też mniej więcej pół roku stosuję AD i Eff, stosuje minimum kosmetyków poza tymi dwoma, oprócz zapychania moim problemem są jeszcze podskórne grudy, które nie zniknęl wszystkie.. ale nie ma co narzekać-jakiś czas temu mogłam tylko pomarzyć o takiej cerze jaką mam teraz. Mam takie pytanie - stosujesz naprzemiennie Ad i Eff? bo ja narazie smaruję się tylko Ad, Eff lezy w szufladzie, ale może powinnam lecieć i tym i tym naprzemiennie
Najskuteczniej działa, jak stosuje razem, z tym, że ja jeszcze retonoidy dokładam Eff mnie oczyszcza, a AD rozjaśnia i zamyka pory
P.S.
No ja wczoraj oglądałam swoje zdjęcia "sprzed" i byłam w szoku, że miałam kiedys cerę w tak koszmarnym stanie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 08:46   #1974
psycho_loszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 138
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Najskuteczniej działa, jak stosuje razem, z tym, że ja jeszcze retonoidy dokładam Eff mnie oczyszcza, a AD rozjaśnia i zamyka pory
P.S.
No ja wczoraj oglądałam swoje zdjęcia "sprzed" i byłam w szoku, że miałam kiedys cerę w tak koszmarnym stanie
w takim razie będę stosować naprzemiennie-może będą lepsze skutki
p.s. ja zdjęć wolę nie oglądać - jeszcze pamiętam ten widok w lustrze
O retonoidach nie wiem nic ale nie wiem czy chce coś dokładać-boję się, że przedobrze
psycho_loszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 08:52   #1975
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez psycho_loszka Pokaż wiadomość
w takim razie będę stosować naprzemiennie-może będą lepsze skutki
p.s. ja zdjęć wolę nie oglądać - jeszcze pamiętam ten widok w lustrze
A ja specjalnie dla niedowiarków zrobiłam zestawienie - moja cera wtedy i moja cera teraz - jak ktos nie wierzy, że kwasy działają, to wystarczy spojrzeć na moje zdjęcie
Cytat:
Napisane przez psycho_loszka Pokaż wiadomość
O retonoidach nie wiem nic ale nie wiem czy chce coś dokładać-boję się, że przedobrze
Ja retinoidy na zmarchy stosuję, ale jak jestes zainteresowana, to możesz poczytac:
https://wizaz.pl/images/retinoidy/

__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 09:10   #1976
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A ja specjalnie dla niedowiarków zrobiłam zestawienie - moja cera wtedy i moja cera teraz - jak ktos nie wierzy, że kwasy działają, to wystarczy spojrzeć na moje zdjęcie
Ja retinoidy na zmarchy stosuję, ale jak jestes zainteresowana, to możesz poczytac:
https://wizaz.pl/images/retinoidy/

A gdzie te fotki?

Heh mnie najbardziej mecza takie gulki w miejscach w ktorych ich datad nie mialam, np na skroniach czy policzkach utrzymujace sie tygodniami i nie chca one zniknac i sa czerwone mocno...czasem juz wole cos wycisnac bo wiem ze bedzie strup ktory pozniej zejdzie i jakos to sie zagoi wszytsko i bedzie po klopocie..
Ma ktoras z was tez tak?
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 09:10   #1977
psycho_loszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 138
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

[quote=hihi;6863393]A ja specjalnie dla niedowiarków zrobiłam zestawienie - moja cera wtedy i moja cera teraz - jak ktos nie wierzy, że kwasy działają, to wystarczy spojrzeć na moje zdjęcie

gdzie? nie widzę

Ja retinoidy na zmarchy stosuję, ale jak jestes zainteresowana, to możesz poczytac:
https://wizaz.pl/images/retinoidy/

dzięki za link, widziałam wątek, na szczęście na zmarchy jeszcze nic nie potrzebuję(ale przy takim złuszczaniu zapewne niebawem będę potrzebować - skóra cienka jak pergamin)
psycho_loszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 09:15   #1978
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
A gdzie te fotki?

Heh mnie najbardziej mecza takie gulki w miejscach w ktorych ich datad nie mialam, np na skroniach czy policzkach utrzymujace sie tygodniami i nie chca one zniknac i sa czerwone mocno...czasem juz wole cos wycisnac bo wiem ze bedzie strup ktory pozniej zejdzie i jakos to sie zagoi wszytsko i bedzie po klopocie..
Ma ktoras z was tez tak?
Cytat:
Napisane przez psycho_loszka Pokaż wiadomość
gdzie? nie widzę
Hehe, tutaj

Grudy miałam, sama spójrz, ale obecnie jest jak na drugim zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg porównanie.JPG (51,2 KB, 619 załadowań)
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 09:20   #1979
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Hehe, tutaj

Grudy miałam, sama spójrz, ale obecnie jest jak na drugim zdjęciu

Nie wiem czy to kwestia swiatla ale kolor skory tez zupelnie inny, zywszy no o gladkiej buzce to nawet nie mowie...swietna robota

Ja zauwazylam u siebie ostatnio ze dobrze mi robi robienie przerw..co ktoras nocke tylko zmywam wsio i tak zostawiam skore saute by mogla sie zregenerowac
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 09:22   #1980
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to kwestia swiatla ale kolor skory tez zupelnie inny, zywszy no o gladkiej buzce to nawet nie mowie...swietna robota
Przed kuracją byłam taka żółta, ale niezdrowa, a teraz mam żywszą, zdrowszą cerę, buzia wygląda świeżej, zdecydowanie lepiej wyglądam No i sam fakt, że zamiast czerwonego nochala mam równy kolory cery
Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Ja zauwazylam u siebie ostatnio ze dobrze mi robi robienie przerw..co ktoras nocke tylko zmywam wsio i tak zostawiam skore saute by mogla sie zregenerowac
Ja co którąś noc kładę się bez niczego - wczoraj miałam taka noc własnie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.