Serum-olejek regulujący LEMON (BU) czy AURIGA FLAVO C SERUM 15% - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-28, 15:25   #1
aiko83
Rozeznanie
 
Avatar aiko83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 694

Serum-olejek regulujący LEMON (BU) czy AURIGA FLAVO C SERUM 15%


Jak w temacie Chciałabym, żeby powstało tu zestawienie opinii na temat obu kosmetyków. Który lepszy? Właśnie zamierzam kupić serum i nie wiem na które się zdecydować.
Chodzi mi przede wszystkim o poprawienie kolorytu skóry i zniwelowanie drobnych zmarszczek mimicznych. Mam też pojedyncze pajączki. Lat - 25

Czekam na opinie i porady.
__________________
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Pomóż zabijanym psom w Korei!


Tam, gdzie jest miłość, nie ma narzucania drugiej osobie swojej woli.

aiko83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 15:42   #2
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU) czy AURIGA FLAVO C SERUM 15%

wg mnie lepsze jest jest serum z BU - kilka razy tańsze, ma więcej pielęgnujących składników i lepszy skład ale może niech wypowie się ktoś, kto ich używał
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 15:54   #3
aiko83
Rozeznanie
 
Avatar aiko83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 694
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU) czy AURIGA FLAVO C SERUM 15%

a czy serum-BU poprawia koloryt skóry?
__________________
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Pomóż zabijanym psom w Korei!


Tam, gdzie jest miłość, nie ma narzucania drugiej osobie swojej woli.

aiko83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 15:55   #4
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU) czy AURIGA FLAVO C SERUM 15%

A nie lepiej porównać ze sobą Aurigę flavo c 15 z serum flavo c 15 albo z BU??

W końcu są to tego samego typu produkty. Ja osobiście obstawiam flavo c z BU, niska cena świetny efekt, właśnie to serum rozjaśniło (rozpromieniło) mi twarz, co do zmarszczek to trudno powiedzieć bo mam tylko pod oczami ale nie powstają nowe (myślę ze to też zasługa serum z BU) a do najmłodszych nie należę , acha i dzięki niemu przestały wyskakiwać nowe niespodzianki na twarzy

Jeśli chodzi o lemon to wydaje mi się że działa bardziej oczyszczająco, matująco na skórę, stosuję je ci kilka dni na noc tez jestem zadowolona bo efekt również zadowalający.
Ale jeśli myslisz i likwidacji zmarszczek to chyba serum flavo c 15 będzie lepsze
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 16:00   #5
aiko83
Rozeznanie
 
Avatar aiko83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 694
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU) czy AURIGA FLAVO C SERUM 15%

ewi - racja, pogubiłam się w natłoku różnych serum BU

a czym się różnią te dwa: http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumamlaCE.html
?
__________________
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Pomóż zabijanym psom w Korei!


Tam, gdzie jest miłość, nie ma narzucania drugiej osobie swojej woli.

aiko83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 20:28   #6
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU) czy AURIGA FLAVO C SERUM 15%

.....
ja juz nie nie potrafię żyć bez serum z BU zawiera tylko to co najlepsze,a nie tak jak Auriga...krótki termin waznosci gwarantuje nam to,ze faktycznie vit C lewoskrętna jest aktywna i skuteczna w swym działaniu ,rozpromienia cere,niweluje zaczerwienienia,działa delikatnie złuszczająco,antyoksydacy jnie i działa prewencyjnie antystarzeniowo...w sumie to generalnie zalety vit.C... ale po co przepłacać? zresztą na stronie BU jest porównanie ich preparatów z gotowcami.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 14:07   #7
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU) czy AURIGA FLAVO C SERUM 15%

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
ja juz nie nie potrafię żyć bez serum z BU zawiera tylko to co najlepsze,a nie tak jak Auriga...krótki termin waznosci gwarantuje nam to,ze faktycznie vit C lewoskrętna jest aktywna i skuteczna w swym działaniu ,rozpromienia cere,niweluje zaczerwienienia,działa delikatnie złuszczająco,antyoksydacy jnie i działa prewencyjnie antystarzeniowo...w sumie to generalnie zalety vit.C... ale po co przepłacać? zresztą na stronie BU jest porównanie ich preparatów z gotowcami.
.
Sorki ale jestem nowa-wiem co to jest serum flavo c bo go reklamują , a co to jest serum BU i ten olejek lemon?gdzie to można kupić?

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ewi762 Pokaż wiadomość
A nie lepiej porównać ze sobą Aurigę flavo c 15 z serum flavo c 15 albo z BU??

W końcu są to tego samego typu produkty. Ja osobiście obstawiam flavo c z BU, niska cena świetny efekt, właśnie to serum rozjaśniło (rozpromieniło) mi twarz, co do zmarszczek to trudno powiedzieć bo mam tylko pod oczami ale nie powstają nowe (myślę ze to też zasługa serum z BU) a do najmłodszych nie należę , acha i dzięki niemu przestały wyskakiwać nowe niespodzianki na twarzy

Jeśli chodzi o lemon to wydaje mi się że działa bardziej oczyszczająco, matująco na skórę, stosuję je ci kilka dni na noc tez jestem zadowolona bo efekt również zadowalający.
Ale jeśli myslisz i likwidacji zmarszczek to chyba serum flavo c 15 będzie lepsze
Potrzebuje jakiegoś serum na rozjaśnienie przebarwień po wyciskaniu pryszczy.Mam 28 lat, cerę mieszaną, borykam się z pryszczami, moja skóra łatwo się przesusza.Chcę czegoś delikatnego, żeby nie piekło i nie podrażniało, tylko żeby skóra się wygładziła i rozjaśniła, pryszczki i przebarwienia zniknęły. Pomóżcie, bo zielona jestem.No i gdzie tego szukać-jakieś stronki www? z góry dzięki
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 14:12   #8
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU) czy AURIGA FLAVO C SERUM 15%

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
.
Sorki ale jestem nowa-wiem co to jest serum flavo c bo go reklamują , a co to jest serum BU i ten olejek lemon?gdzie to można kupić?
.....
BU.. to Biochemia Urody sklep z półproduktami kosmetycznymi www.biochemiaurody.com mozna tam kupić gotowy zestaw do zrobienia serum flavo C 15% za dzwadzieścia kilka złotych,oraz zestaw do oczyszczająco-regulującego serum Lemon.Na wizazu jest cały wątek poświecony sklepowi Biochemii,i produktom tam oferowanym..a tutaj masz link gdzie są porównane podobne do siebie preparaty z biochemii z gotowymi drogeryjnymi kosmetykami.



http://www.biochemiaurody.com/vademekum/brands.html
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 14:18   #9
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU) czy AURIGA FLAVO C SERUM 15%

Witam,
Akurat jestem w trakcie robienia kolejnego zamowienia na BU, zainteresowana jestem rowniez, jak poprzedniczka tutaj sie wypowiadajaca, dzialaniem serum z witamina C. Chodzi mi o dzialanie rozswietlajace i przeciwzmarszczkowe. Kiedys mialam juz serum z wit. C, bylam zadowolona ale pojawily sie nowosci i zaczynam sie mocno gubic w ofercie. Prosze wiec specjalistki, uzytkowniczki o wypowiedzenie sie ktore z ponizszych byloby porownywalne z dzialaniem Flavo C i spelnilo moje oczekiwania:

Zestaw - Serum antyoksydacyjne Amla-C15E
Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF
Zestaw - Serum-olejek z witaminą C 10%

Pozdrawiam.


ED. Eh, nie zauwazylam, ja doswiadczona uzytkowniczka ze to nie watek dotyczacy zakupow na BU. Ten post zamieszcze wiec tam, to wlasciwsze miejsce.

Edytowane przez aprilla
Czas edycji: 2009-03-01 o 14:21 Powód: niewlasciwy watek
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 14:46   #10
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU) czy AURIGA FLAVO C SERUM 15%

Cytat:
Napisane przez aprilla Pokaż wiadomość
Witam,
Akurat jestem w trakcie robienia kolejnego zamowienia na BU, zainteresowana jestem rowniez, jak poprzedniczka tutaj sie wypowiadajaca, dzialaniem serum z witamina C. Chodzi mi o dzialanie rozswietlajace i przeciwzmarszczkowe. Kiedys mialam juz serum z wit. C, bylam zadowolona ale pojawily sie nowosci i zaczynam sie mocno gubic w ofercie. Prosze wiec specjalistki, uzytkowniczki o wypowiedzenie sie ktore z ponizszych byloby porownywalne z dzialaniem Flavo C i spelnilo moje oczekiwania:

Zestaw - Serum antyoksydacyjne Amla-C15E
Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF
Zestaw - Serum-olejek z witaminą C 10%

Pozdrawiam.


ED. Eh, nie zauwazylam, ja doswiadczona uzytkowniczka ze to nie watek dotyczacy zakupow na BU. Ten post zamieszcze wiec tam, to wlasciwsze miejsce.
.......
jesli dobrze reagujesz na vit C,nie podrażnia Cię to ja proponuję Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 15:50   #11
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU) czy AURIGA FLAVO C SERUM 15%

ŚWIETNY WĄTEK aiko
Ja na razie obstaje przy Auridze - rozjaśniła mi buźkę, zaczerwienienia poznikały, zmarszczek jako takich nie mam, więc nie wypowiem się. Ogólnie rewelacja, jednak cena powalająca.

Po długiej przerwie od Aurigi od tygodnia stosuje Flavo C z BU. Na razie efektów brak, ale wiem, że trzeba na nie poczekać, więc... jestem pełna nadziei i jak tylko coś, to będę relacjonować

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

a i tak jak ewi762 mówi, proszę zmieńcie temat z serum lemon na Flavo C z BU.
Lemon ma całkiem inny skład.:rolleyes :

Edytowane przez Relyah
Czas edycji: 2009-03-01 o 15:49
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 08:21   #12
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU) czy AURIGA FLAVO C SERUM 15%

Nie ma chyba co porównywac serum olejku regulujacego z BU z serum z vit C Aurigi , bo to zupelnie inne produkty. Serum olejek regulujacy opiera swoje działanie na kwasie salicylowym i ma chyba nieco inne zadanie.

Jak juz ktos wspomniał powyżej sens ma porównanie serum Aurigi z serum z wit C z BU. Ja uzywalam obydwu. Auriga była dla mnie nieco cięższa, moze nawet lekko tłustawa, co mi nie przeszkadzało, bo stosowalam na noc. Efekty a propos rozjasnienia kolorytu mniej spektakularne (nie pamietam czy w ogóle były)niz w przypadku serum z BU. Prawdopodobnie dlatego, ze serum Aurigi przed zakupem odlezalo swoje na pólce aptecznej i nie wiadomo ile tej vitaminy C tak naparwde w nim zostało. Aurigę mogłam kłaśc samodzielnie na buzie i isc spac, natomiast po serum z BU musiałam kłasc jeszcze jakis olejek czy inny nawilżacz bo mnie ściagało lekko. Aha, i mimo glikolu propylenowego i alkoholu w składzie , moje naczynka nie byly zupelnie podraznione- wrecz przeciwnie. Zaznaczam jednak , że ostatnia buteleczke serum BU zuzyłam prawie rok temu a od tego czasu byc moze cos tam zmienione w recepturze serum, bo BU stale ulepsza swoje produkty. Generalnie z dwóch produktow zdecydowanie lepszy dla mnie i bardziej wiarygodny był ten z BU.
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 17:18   #13
ania170de
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 65
Dot.: Serum-olejek regulujący LEMON (BU) czy AURIGA FLAVO C SERUM 15%

Ja miałam serum antydoksacyjne amla,olejek tamanu ale strasznie mnie zapychało na twarzy,serum zużyłam na dekolt i biust i jak nigdy nie miałam w tych miejscach zaskórników to sie po nim pojawiły,olejek tamanu jest dobry na jakieś skaleczenia i krostki po goleniu,nawilża skóre i tak nie swędzi,natomiast sreum flavo też kupiłam ale jeszcze nie używałam ,bo troszke się boje wysypu ,ale mam zamiar go używać jako maseczki co 2-3 dni ,mam nadzjeje że mi rozjasni tą moją szrą twarz
ania170de jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.