Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-05-27, 19:12   #61
zyzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 16
Dot.: rude wlosy , dekoloryzacja-na czym polega ?

jezeli masz rudy kolor na głowie to po dekoloryzacji wyjdzie ci marchewrka ja swoje włosy koloru jasny blad farbowałam rudą szamponetka i po dekoloryzacji u fryzjera wyszedł mi jasny pomarancz skonczyło sie to tak ze zafarbowałam na braz i dopiero po roku podałam sie dekoloryzacji i wyszedł mi w koncu upragniony bląd
zyzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-27, 20:12   #62
robalek16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2
Dot.: rude wlosy , dekoloryzacja-na czym polega ?

no tak ,a leszamponetka zejdzie i zostanie mi zolte po rozjasniaczu i to tylko czubek glowy czy temu zarazzddzi dekoloryzacja?? bo ponoc jak sie uzylo rozjasniacz to farba jest juz zdjeta i dekoloryzacja jest nie mozliwa, blagam pomoz!!
robalek16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-27, 21:08   #63
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: rude wlosy , dekoloryzacja-na czym polega ?

oj dziewczyny dziewczyny..za pierwszym razem nalozylas malo preparatu czyli starczylo na gore a na dol juz nie...totez u gory sa rude a nizej twoje.Wg mnie dekoloryzacja pogorszy jeszcze stan wlosow.Niestety obawiam sie ze trzeba bedzie pofarbowac wlosy na ciemny kolor aby przykryc marchewke.No i trzeba przygotowac sie na wiekszy wydatek bo napewno jedno opakowanie farby nie starczy na dlugie wlosy-aha marchewka po koloryzacji na ciemno bedzie roznila sie od reszty wloskow-poprostu bedzie przebijac inny refleks z czasem kolor sie wyrówna.Powodzenia , a na drugi raz warto zdac sie na fryzjera.
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-29, 21:44   #64
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: rude wlosy , dekoloryzacja-na czym polega ?

poprostu idz do dobrego fryzjera.....sama nie dasz rady
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-06, 16:21   #65
ShiLkA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 2
Unhappy Jak zrobic białe pasemka na czarnych farbowanych włosach?? Da sie?? :(

Tydzien temu zafarbowałam włosy na trwaly kolor farbą czarny granat. A teraz chciałabym zrobic sobie białe pasemka. Tylko czy jest to mozliwe na czarnych włosach?? Co mam zrobic?
ShiLkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-06, 16:40   #66
blądi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 145
Dot.: Jak zrobic białe pasemka na czarnych farbowanych włosach?? Da sie?? :(

Moze Sztuczne Pasemka ? Takie Biale ? Fajnie By To Wygladalo Co Do Farbowania Na Tak Radykalna Zmiane Ci Nie Pwoiem Bo Nie Wiem Jak To Zrobic
blądi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-06, 18:17   #67
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jak zrobic białe pasemka na czarnych farbowanych włosach?? Da sie?? :(

Marlenko, powiem Ci szczerze , że może być Ci trudno, ja latałam po chyba wszystkich fryzjerach błagając o jasne pasemka ( mam czarne farbowane włosy) i każdy , który w ogóle się zgodził mówił, że ewentualnie miodowe. Rozumiem to bo to naprawdę ciężka sprawa zrobic cos z czarnym kolorem, jeszcze tak radykalnie, ale ostatnio spotkałam w sklepie ekspedientkę , która na czarnych włosach miała śliczne niemal białe pasemka, i to była farba bo widziałam odrosty , szkoda, że nie zapytałam gdzie je robiła. Teraz wybieram sie fryzjera dosyć drogiego,ale stosujacego bardzo dobre środki, zobaczymy co mi powie.Pochodź po fryzjerach w okolicy , po salonach , popytaj.No i wez pod uwagę, że to jednak zniszczy włoski.( TAK WIĘC TRZEBA ZAOPATRZYC SIE W odżywki a przy złym stanie włosów zrezygnować )

Edytowane przez Mariti
Czas edycji: 2005-06-06 o 18:52
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-07, 09:19   #68
ShiLkA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 2
Dot.: Jak zrobic białe pasemka na czarnych farbowanych włosach?? Da sie?? :(

Dziekuje za odpowiedz. Tak własnie myslalam ze moze byc bardzo trudno teraz cos takiego zrobic.
ShiLkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-07, 11:17   #69
Jeanette
Raczkowanie
 
Avatar Jeanette
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 344
Dot.: Jak zrobic białe pasemka na czarnych farbowanych włosach?? Da sie?? :(

Zgadza się, ja też próbowałam zrobić coś takiego, obeszłam dziesiątki salonów w Warszawie i w żadnym nie podjęli się zrobienia tego. Na pewno byłby problem, i trzeba by te wybrame pasma rozjaśniac stopniowo, nie sądze żeby istniała możliwość uzyskania bieli od razu. Chyba że się mylę, wtedy będę bardzo wdzięczna, jeśli ktoś mnie wyprowadzi z błędu O wiele łatwiej byłoby na pewno zrobić to na niefarbowanych wcześniej włosach.
Syntetyczne białe pasemka miałam, i nawet fajne to było, więc polecam takie rozwiązanie, jeśli już nie możesz wytrzymać (ja nie mogłam).
BTW czy mi się zdaje, czy widziałam tu na forum już kiedyś taki temat? Na pewno widziałam tu fotki takich fryzur. Dla mnie rewelacja
Jeanette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-14, 08:33   #70
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Jak zrobic białe pasemka na czarnych farbowanych włosach?? Da sie?? :(

Witam
Wcale nie jest to takie trudne,własnie wczoraj byłam u fryzjera, który na moich farbowanych czarnyhc włosach( farbowałam je od lat na czarno) zrobił mi piękny balejaż,wyszły takie cieniutkie niteczkiw kolorze beżu,a myslalam ze bedzie żółty Sama fryzjerka była zachwycona,że na takich czarnych włosach wyszedł taki piekny kolor i to bez nakładania koloru Myślę ,że najlepiej by było gdybyś chociaż przez 3 tygodnie poodzywaiała włosy waxem ja tak robiłam,a po tym czasie poszła do fryzjera,wtedy nie będą zniszczone tylko gładkie i lsniace..moje takie własnie wyszły,chciałam zalaczyc fotke ale mam zepsuty aparat wiec moze w przyszlosciPozdrawiam
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-14, 08:46   #71
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Jak zrobic białe pasemka na czarnych farbowanych włosach?? Da sie?? :(

Pewnie niewiele Ci pomogę, ale wiem, że to JEST MOŻLIWE, ale chyba nie u kazdego fryzjera. Siostra mojej kolezanki farbowala włosy właśnie garnatową czernią i zamarzyly jej sie jasne pasemka (marzyla o bialych). Poszla do fryzjera (fryzjerki - jesli chodzi o ścislosc) w dwa tyg. po farbowaniu tą czernią i poprosila o pasemka. Fryzjerka bez problemu podjęła się zrobienia pasemek i wyszly piękne - prawie białe, maja kolor lodów bakaliowych (taki ecru). Koleżanka mowila mi, ze fryzjerka kładła jej siostrze najpierw rozjaśniacz a potem jakas farbe "Śnieżny blond", ale nie wiem, jakiej firmy... Powiem Ci, ze też sie napalilam an pasemka i mam tez z tym problem, bo robię palettą-szamponem - brązem, i gdy ide do fryzjera, to kazdy robi wielkie oczy i po prostu nie chcą mi zrobic!! Ale teraz wiem, ze jest to możliwe. aha, siostra mojej kumpelki zaplacila za te pasemka 50 zł!!!!!!!!!! (wlosy mniej wiecej ma do polowy plecow...) - a robila miesiąc temu, także jestem w podwojnym szoku... Wiem jednak, że raczej 90% fryzjerow bałoby sie robić jasne pasemka na granatowej czerni (boją sie na brązie-i to spranym, a co dopiero na granat,. czerni).
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-14, 09:33   #72
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Jak zrobic białe pasemka na czarnych farbowanych włosach?? Da sie?? :(

wiesz???ja farbowalam sie szamponem na czarno i mialam spory problem jak mi sie kolor odwidzial(schodzilam balejazem)-bylo na prawde bardzo trudno.I przedtem fryzjerki powiedzialy ze to nie mozliwe.Nie uzyskasz bialych pasemek.Ja uzyskalam po bardzo silnym rozjasniaczu nakladanym kilka razy(trzymalam go ponad 1h a jego trzyma sie okolo 15minut)-moja uzyskana barwa byla zolta,pomaranczowa)
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-15, 00:18   #73
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Jak zrobic białe pasemka na czarnych farbowanych włosach?? Da sie?? :(

poczytaj w postach o wlosach farbowanych na czarno...
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-19, 11:32   #74
a_g_love
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7
Dot.: Jak zrobic białe pasemka na czarnych farbowanych włosach?? Da sie?? :(

MAGMA firmy WELLA w salonach fryzjerskich. Robiłam białe pasemka na farbowanych ciemny brąz włosach, wyszło super (chociaż trzeba było bardzo długo trzymać farbę, a fryzjerka musiała otwierać folię na włosach i nakładać farbę jeszcze raz, ale w końcu się udało) http://www.wella.pl/hairdresser/prod...ance/index.jsp
a_g_love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 15:17   #75
wolfshade
Raczkowanie
 
Avatar wolfshade
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 171
Dekoloryzator- za i przeciw?

hej dziewczyny dekolotyzator sciaga z wlosow kolor farbowany.. Jaki dekoloryzator poleciłybyście? jak wyglada sposob dzialania? czy on rozjasnia wlosy? Czy tez rzeczwysicie sciaga kolor farbowany (wiem ze do naturalnego i tak nie da sie powrocic ) Czy bardzo niszczy wlosy? Jaki jest najlagodniejszy?
wolfshade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 15:25   #76
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

Witaj
Ja od zawsze stosowałam dekoloryzator z L'oreala,kosztuje ok 50zł,niektórzy nie chwalą go sobie,ale mi przypadł do gustu,włoski miałam po nim gładkie i nie wyglądały na zniszczone,ale to może efekt kilogramów maseczek Włoski dekoloryzowałam z 10 razy w swoim zyciu,zawsze wychodził mi jednolity kolor,taki ładny rudy,a dopiero na to kładłam farbę,dwa razy ten sam kolor,aby spoid spodu nie prześwitywały te rude.Wiem,że z Joanny też jest dobry,ale tylko tak słyszałam,choc wiadomo ,kazdy ma inną strukturę włosa i jego stan.Pozdrawiam
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 19:03   #77
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

Joanny absolutnie nie polecam, L'oreal mam teraz i nie jest zły,ale lepszy jednak jest Garnier.Najlepiej dekoloryzować włosy jednak u fryzjera
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 20:19   #78
wolfshade
Raczkowanie
 
Avatar wolfshade
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 171
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

A czy mozna spokojnie nalozyc go dzien po farbowaniu? Jesli wlosy sa w dobrym stanie?
wolfshade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-26, 22:06   #79
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

czesc wolfshade.chcialam sie dowiedziec czy moze uzylas juz tego dekoloryzatora, bo ja tez mam ten problem co ty i nie wiem co zrobic.
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-27, 07:35   #80
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

a moze by tak rozjasniaczem?
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-27, 10:25   #81
NieLegalna
Przyczajenie
 
Avatar NieLegalna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10
Wink Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

Kazdy dekoloryzator niszczy wlosy...Wszystko zalezy od stanu w jakim one sa przed zabiegiem i od koloru z ktorego chcemy wyjsc... Takie zabiegi dla wlosow to ogromne obciazenie...i niech nikt mi nie mowi, ze po ma sliczne i gładkie wlosy... Zazwyczaj po dekoloryzatorach wlosy sa jak wata... Tak sie sklada, ze moja siostra wychodzila z czarnych i wiem co przezyla... I wlasnie dekoloryzator byl z Loreala...Joanną rowniez kiedys robila...Mysle, ze najlepsza radą bedzie to aby wczesniej wszystko dobrze przemyslec...Ciemne kolory maja to do siebie, ze trudno sie z nich wychodzi i zazwyczaj wlosy bardzo na tym cierpia...
__________________
"KOCHAĆ I TRACIĆ,
PRAGNĄĆ I ŻAŁOWAĆ
PADAĆ BOLEŚNIE I ZNÓW SIE PODNOSIĆ
KRZYCZEĆ TĘSKNOCIE "PRECZ"
I BŁAGAĆ "PROWADŹ" -
- OTO JEST ŻYCIE -
- NIC, A JAKŻE DOSYĆ!!!"
NieLegalna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-27, 11:08   #82
wolfshade
Raczkowanie
 
Avatar wolfshade
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 171
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

jestem własnie po dekolryzacji wbrew przestrodze uzylam Joanny i jestem bardzo zadowolona :P Kolor z ciemno brazowo-rudego stal sie cieplym, zloto miedzianym z jasnymi refleksami Gdyby nie to ze ten kolor nie pasuje do mnie (ze wzgledu na cere i kolor oczu) zostawilabym go włsoy sa w dobrym stanie, moze troszke sie wysuszyły, ale na parwde niewiele teraz czas na farbe :P napisze jak wyglada ostateczny efekt
wolfshade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-27, 11:29   #83
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

no to teraz ja. wiec usilnie probuje pozbyc sie burgundu z wlosow. no i od czerwca uzywam dekoloryzatora. mialam l'oreala i garniera. obydwa dzialaja tak samo- czyli odrosty na zolto, a burgund na marchewe. zaraz po dekoloryzacji kladlam farbe (z kazdym razem jasniejsza- najpierw czekoladowy braz, potem braz, teraz ciemny blond). wlosy nie sa bardzo zniszczone. moze dzieki tabletkom, ktore biore od 1 miesieca- specjalne, ktore maja pomoc wloskom rosnac i je wzmocnic.w kazdym razie nie bede robila dekoloryzacji 4 raz,bo obawiam sie , ze to znowu nic mi nie da- czekam na baleyage (moze za 2 tygodnie?)
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-27, 11:32   #84
wolfshade
Raczkowanie
 
Avatar wolfshade
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 171
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

A jakie to tabletki? Wyciag ze skrzepu ?
wolfshade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-27, 11:53   #85
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Cool Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

Florisene for women- 11 funtow za 90 tabletek- biore 2 dziennie
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-27, 12:03   #86
kamila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Łodż
Wiadomości: 210
GG do kamila22
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

czyz dekoloryzatory nie maja takiego samego skladu jak rozjasnicze??
moj rozjasniacz z joanny a dekoloryzator L oreala maja skład identyczny
nazwa"dekoloryzator" jest poprostu chwytem reklamowm a to nic innego jak rozjasniacz.....
co innego zabieg dekoloryzacji w salonach.Chociaz sczerze przyznam byłam na takim zabiegu i Pani fryzjerka nałozla mi na głowe zwykły niebieski rozjasniacz)
a wloski odbarwily sie jak po zwykłym rozjasniaczu za 7 zł czyli na rudo
kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-27, 12:40   #87
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

tez mi sie wydaje, ze to jest to samo- moze uzyto nazwy dekoloryzator, aby klientki myslaly, ze nie zniszczy tak bardzo wlosow jak rozjasniacz? bo z tego co czytalam wczesniej dekoloryzator (jak zreszta sama nazwa wskazuje)- odbarwia wlosy calkowicie - czyli powinne byc one biale. no, ale skoro barwi je na zolto to wniosek z tego taki, ze to jest rozjasniacz. chyba, ze w salonach uzywaja czegos innego
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-27, 13:27   #88
wolfshade
Raczkowanie
 
Avatar wolfshade
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 171
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

Sklepowy "dekoloryzator" to nic innego jak rozjasniacz preparat ktory kupilam nazywał sie "rozjasniacz dokolryzujący" Wszytko juz ok z moimi wloskami kolor uzyskalam taki jaki chcialam i jestem happy
wolfshade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-27, 13:53   #89
NieLegalna
Przyczajenie
 
Avatar NieLegalna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10
Wink Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

W takim razie zadroszcze Wam kondycji Waszych włoskow... ja naprawde dbam o swoje i nawet farbuje dosc rzadko aby nie narazac je niepotrzebnie na "stres" W moim mniemaniu mysl, ze koloryzator nie niszczy wlosow to oszukiwanie samej siebie... Ale to przeciez bardzo indywidualna sprawa... Ja wole nie przesadzac...
__________________
"KOCHAĆ I TRACIĆ,
PRAGNĄĆ I ŻAŁOWAĆ
PADAĆ BOLEŚNIE I ZNÓW SIE PODNOSIĆ
KRZYCZEĆ TĘSKNOCIE "PRECZ"
I BŁAGAĆ "PROWADŹ" -
- OTO JEST ŻYCIE -
- NIC, A JAKŻE DOSYĆ!!!"
NieLegalna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-27, 14:10   #90
wolfshade
Raczkowanie
 
Avatar wolfshade
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 171
Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

Owszem, na pwno troszke niszcza ale jak sie ma mocne wlosy (ja naprawde nie wiem jak one to wytzrymały.. ) to mozna poeksperymentowac :P Ale juz nie bede ich wiecej farbowac Ciesze sie ze udało mi sie wrocic do mniej wiecej mojego koloru, ale teraz pozwole im odrosnac i bede je dumnie nosisc na glowce dopoki nie osiwieje
wolfshade jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.