dobre leki uspokajające/poprawiające nastroj bez recepty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-28, 16:35   #1
toomuchtooless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4

dobre leki uspokajające/poprawiające nastroj bez recepty?


Dziewczyny, nie wiem jak wy, ale jak zbliża się wiosna i tzw przesilenie wiosenne czuję się słabo. Zmuszam się do codziennych rzeczy, nie chce mi się nic i jestem rozdrażniona. Łapię też doły w ciągu dnia, jestem senna, by po chwili czuć stres i rodrażnienie. Chciałam doraźnie zmniejszyć chociaż objawy i wziac cos uspokajacego/poprawiajacego nastrój z apteki bez recepty....polecacie coś? bede wdzieczna za wszystkie rady
toomuchtooless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 22:16   #2
agnieszka_raczkowska
Doświadczenie
 
Avatar agnieszka_raczkowska
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 30
Dot.: dobre leki uspokajające/poprawiające nastroj bez recepty?

Witaj, jestem farmaceutką. Bez recepty większość preparatów jest na bazie ziół. Często trzeba troszkę popróbować, aby trafić na ten dla siebie właściwy. Jeśli chciałabyś preparat na uspokojenie, to mogę Ci polecić syrop Senospasmina lub kapsułki Valused. Dobrze uspokoją i ułatwią zasypianie. Jeśli natomiast chciałabyś przebrnąć przez dzień bez negatywnych myśli, to kup sobie Deprim Forte. Zawiera wyciąg z dziurawca. Jedna kapsułka rano i powinnaś funkcjonować bardzo efektywnie, na normalnych obrotach, tyle że z czystym umysłem. Deprim Forte sporo kosztuje, ale jeśli ładnie poprosisz, to w aptece sprzedadzą Ci jeden blister, żebyś wypróbowała preparat, nie kupując całego pudełka. Proszę, nie łącz tylko tego leku z innymi, bo może wchodzić w interakcje. Nie chodź też do solarium ani nadmiernie po słońcu. Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka
__________________
Farmaceutka, Pasjonatka zdrowia
Właściciel bloga Pułapki w Aptece
agnieszka_raczkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 15:50   #3
wikusssia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4
Dot.: dobre leki uspokajające/poprawiające nastroj bez recepty?

W tym roku na przesilenie zaczęłam pić herbatkę z szałwii i działa lepiej niż jakiekolwiek leki apteczne. I przynajmniej bez trucia się chemią. Ja kupiłam sobie akurat taką z Herbapolu, pewnie dostaniesz ją w co większym sklepie. Spróbuj, może Ci pomoże
wikusssia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-03 16:50:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.