wakacje w Barcelonie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-26, 20:06   #1
doktorcherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Wink

wakacje w Barcelonie


Witam kochane dziewczyny!
W listopadzie zamierzam z koleżanką jechać do Barcelony 4 dni na wakacje. Orientujecie się może jaka pogoda panuje tam wtedy? Ktoś był? Jakie ciuchy zabrać i najważniejsze.... !!! Ile kasy zabrać ze sobą? Help!!!
doktorcherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 13:01   #2
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: wakacje w Barcelonie

wujek google zna odpowiedzi na wszystkie pytania.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 14:10   #3
anIelka0612
Przyczajenie
 
Avatar anIelka0612
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 27
Dot.: wakacje w Barcelonie

Ja byłam w Barcelonie z koleżanką początkiem grudnia zeszłego roku. Pogoda ładna, gdzieś ok. 18 st. ale wietrznie, więc radzę zabrać kurtkę, która sobie z tym poradzi. Na plaży to już w ogóle było urwanie głowy Poza tym swetr, który jak zrobi się cieplej możesz zdjąć. Buty raczej jesienne, w zimowych będzie za ciepło (ichniejsze kozaki są nieocieplane). Nie wiem gdzie będziesz nocowała, ale polecam coś cieplejszego do spania. Ja spałam w hostelu, noce chłodne, a ogrzewania nie było i trochę marzłam.
Jeżeli chodzi o kasę to brałam coś ok. 150e, ale z tego płaciłam wstęp do Camp Nou i oceanarium. Jeśli starczy wam czasu to bardzo polecam. Pomimo że raczej fanką piłki nie jestem stadion zrobił na mnie niesamowite wrażenie, a część muzealna jest zrobiona genialnie. Naprawdę warto. Oceanarium też świetna sprawa - widok pływająchych nad głową rekinów zapamiętany do końca życia Nie pamiętam dokładnie ile kosztowały wstępy, ale coś ok 25-30e. Miasto ogólnie jak na polskie warunki drogawe, ale można znaleźć miejsca, gdzie można w miarę tanio i dobrze zjeść. Poruszanie po mieście łatwe, stacje metra dobrze opisane. Gdybyś nie miała mapy to poproś w McDonaldzie - jak byłam mieli i nie było problemu dostać ją gratis I z tego co pamiętam nie kupuj biletów na jeden przejazd, tylko od razu na 10 - koszt coś ok. 10e.
Koniecznie jeśli tylko będziesz mogła zobacz sobie "tańczącą fontannę" - z racji pory zimowej pokazy są tylko w określone dni - sprawdź sobie i jak tylko będziesz w tych dniach to punkt obowiązkowy.
Jak na razie to wszystko co mi się przypomina Ogólnie miasto jest przepiękne, 4 dni to całkiem nieźle na zwiedzenie najważniejszych miejsc, a ja tylko mogę pozazdrościć i życzyć udanego wyjazdu
anIelka0612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 06:56   #4
doktorcherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: wakacje w Barcelonie

Dziękuje za tak wyczerpującą odpowiedź! nareszcie jakieś ciekawe i przydatne informację!
A powiedź leciałaś samolotem? my lecimy rainer'em i tak się zastanawiam czy np suszarkę do włosów można zabrać?
doktorcherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 13:17   #5
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: wakacje w Barcelonie

Cytat:
Napisane przez doktorcherry Pokaż wiadomość
Dziękuje za tak wyczerpującą odpowiedź! nareszcie jakieś ciekawe i przydatne informację!
A powiedź leciałaś samolotem? my lecimy rainer'em i tak się zastanawiam czy np suszarkę do włosów można zabrać?
jeśli tylko zmieścisz to oczywiście, że możesz nie ma restrykcji co do tego
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 15:47   #6
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: wakacje w Barcelonie

Ja planuje wylot do Barcelony 18 listopada. Bede tam do niedzieli. Nie mam pojecia jakie ubrania zabrac. Chcialabym tez kupic pare drobiazgow dla rodziny. Co warto nabyc? I czy takie drobiazgi są b. drogie?
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 19:47   #7
shelayla
Raczkowanie
 
Avatar shelayla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 120
Dot.: wakacje w Barcelonie

Polecam mocno się pilnować w Barcelonie - miasto prócz tego że bardzo ładne to dość popularne z racji dużej ilości kieszonkowców niestety
__________________
27.12.2011 - 74 kg
cel nr 1 --> 69 kg!!!!
shelayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-13, 18:52   #8
kaszanka85
Zakorzenienie
 
Avatar kaszanka85
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 367
Dot.: wakacje w Barcelonie

to prawda zwłaszcza metro jest średnio przyjemne wieczorem, no ale za to można szybko się nim poruszać, nam do gustu przypadł szczególnie bilet na 10 przejazdów metrem-fajna sprawa, bo nie wszędzie dało się dostać z "buta" a jednak taki środek lokomocji jest zdecydowanie szybszy. Końcówka października u mnie była słoneczna ale i deszczowa, więc przydała się kurtka i krótki rękawek
dodam tylko,że kolejki do muzeum picassa są popołudniu ogromne-jakaś godzina stania:/ ale warto, do sagrady też sporo czekałam, ale byłam w godzinach pooranych więc szybko szło, polecam wjechać windą za chyba 2 euro na dach sagrady-świetne widoki z góry na Barcelonę
Polecam też wioske olimpiską-tam akurat panuje względny spokój tak więc można spokojnie się delektowac widokami na panoramę barcelony
kaszanka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.