Potrzebna porada!!! samodzielne farbowanie wella profesjonal - na chlopski rozum;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-28, 18:29   #1
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Exclamation

Potrzebna porada!!! samodzielne farbowanie wella profesjonal - na chlopski rozum;)


Hej
Potrzebuje porady od fryzjerek lub kobiet, ktore wiedza jak nakladac farby fryzjerskie. Doslownie 2 tyg temu zafarbowalam sie na rudo - kolor wyszedl sliczny, taki wpadajacy w czerwien Niestety juz sie spral... Wszystko przez to, ze kiedys rozjasnialam wlosy - dlatego konce wlosow sa juz zlotym blondem, przy odrostach widac rudosc, ale to nie to samo..

Kupilam wiec identyczny kolor w hurtowni fryzjerskiej. Tam sprzedawca doradzil mi utleniacz 6% (tak jak jest na ulotce od farby w przypadku gdy chce sie uzyskac kolor jak na palecie). Mialam brac 12% lub 9%, bo kiedys bardzo dawno temu kupilam sobie profesjonalna farbe blond i chyba przez zbyt slaby utleniacz w efekcie zostalam brunetka:/

Tak wiec mam farbe wella koleston plus utleniacz 6%.. chce sprobowac najpierw nalozyc ja na konce (tzn. ominac ciemniejsze 'odrosty') mam nadzieje w ten sposob uzyskac rownomierny kolor... Myslicie, ze to sie uda? A moze po prostu podazac za ulotka i nalozyc farbe na cala dlugosc? Myslicie, ze moja farba rozjasni mi wlosy przy skorze glowy? jest to 'Light Red Gold Blond Copper' czy jakos tak... czyli blond... Boje sie efektu takiego, ze koncowki beda rudym blondem a przy skorze glowy bedzie ciemno.

Kompletnie sie na tym nie znam, ale chce sie nauczyc ! Z moim pozadanym kolorem szkoda mi wydawac pieniadze na fryzjera co 2 tygodnie.

Pomozcie


EDIT: Po wielu zmaganiach z wyszukiwarka udalo mi sie znalezc watek, gdzie byc moze jest odpowiedz na moje pytanie! (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=248686) Takze prosze moderatora o polaczenie i przepraszam za smiecenie na forum, czasem ciezko sformulowac pytanie tak, zeby wyszukiwarka znalazla to czego szukasz:/ Mi pomoglo google...,

Edytowane przez izuu
Czas edycji: 2011-03-28 o 18:52
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.